ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 14 – 18 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Област

Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

Благоевградска област

Община Банско  

На 14.08.2017 г. /08:45 – 09:00 ч./ –  Банско: Местност Страгите

Община Белица  

На 14.08.2017 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Узуновци

Община Благоевград  

На 18.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград: 04279. 619. 59, Авганцов чифлик Ш. 72, Александър Стамболийски, Вихрен, Даме Груев, Местност Международно шосе, Промишлена, Промишлена зона, Св. Димитър Солунски, Страцин

На 14.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Брегалница, Ел-Тепе, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Полковник Дрангов, Порой, Прилеп, Хан Крум, Шипка

На 17.08.2017 г. /08:00 – 14:15 ч./ –  Лешко: Горно Лешко, Долно Лешко

На 14.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голям кладенец

На 17.08.2017 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Падеш: Бреза, Падеш, УПИ II-207, Кв. 13

Община Гоце Делчев  

На 16.08.2017 г. /08:45 – 09:30 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14;  Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28;  Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, С. Борово, село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30;  Брезница: 29-ти декември, 31002, Vі, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, неуточнен адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22;  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1;  Гоце Делчев: Драмски път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото;  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка – УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка;  Кремен, Общ. Банско;  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански двор, Стоян войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Огняново, Общ. Гърмен;  Самоков: Тинтява

На 16.08.2017 г. /08:45 – 15:30 ч./ –  Баничан: Пирин Спринг

За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Брезница: 29-ти декември, Vі, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 16.08.2017 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Беласица, Братя Миладинови, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Неофит Бозвели, неуточнен адрес, Патриарх Евтими, Пенчо Славейков, Сливница, Стара планина, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Шар планина, Шипка;  Делчево, Общ. Гоце Делчев

На 15.08.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Корница: Анещи Узунов, Георги Бенковски, Драгоман, Иван Вазов, Иван Козарев, Ильо Воивода, Капитан Петко войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, неуточнен адрес, Пирин, Стопански двор, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 15.08.2017 г. /12:30 – 14:30 ч./ –  Корница: Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка

На 15.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен

Община Гърмен  

На 17.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, М. Решманица, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Осма, Петнадесета, Първа, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката;  Огняново, Общ. Гърмен: Благой Матеров, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета

На 15.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ореше, Общ Гърмен

На 14.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Осиково, Общ. Гърмен;  Скребатно

Община Кресна  

За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Сливница, Общ. Кресна: УПИ VI-162, Кв. 22

Община Петрич  

На 14.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил;  Яворница: Победа

За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, ЖП Кулата, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, неуточнен адрес, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян

На 17.08.2017 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Варна, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Местност Козлек, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тракия, УПИ І, Кв177 А

На 14.08.2017 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански двор, Струма, УПИ ХІІІ-3694, Кв. 312, УПИ Хх Кв. 314, ХІІІ, Христо Чернопеев

Община Разлог  

На 14.08.2017 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Банско: Пирин

Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баница, Бела река, Бела река, Братя Каназиреви, Булаир, Варош, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Голак, Д-р Иларион Астинов, Даме Груев, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Искър, Калиново, Каракьой, Лазар Топалов, Марица, Местност Бел път, Местност Катарино, Местност Пром. Зона-Горен Стопански двор, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Предел, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара планина, Странджа, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Трети март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Черна река, Черна река, Шипка, Юндола, Явор, Яне Сандански

За периода 14-15.08.2017 г. /09:45 – 11:15 ч./ –  Разлог: 5-ти километър, Местност Пети километър

На 14.08.2017 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Разлог: Бела река, Христо Ботев

На 14.08.2017 г. /09:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Разлог: Братя Каназиреви, Христо Ботев

Община Сандански  

На 14.08.2017 г. /11:00 – 13:15 ч./ –  Лозеница: Джигерица

На 14.08.2017 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Мелник: Мелник, неуточнен адрес

На 15.08.2017 г. /09:30 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сандански: 65334. 201. 132, 65334. 71. 49, М&Quot; Долни Орман&Quot; , Бачо Киро, Индустриална зона, Кочо Чистименски, Местност Боруна, Местност Соколовец, Местност Хано, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Мтс, Р-Н Нова Гара, Р-Н Нова Гара, Свобода, Стою Хаджиев, Сухо поле, Сухо поле

На 16.08.2017 г. /09:00 – 12:15 ч./ –  Сандански: Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова зона, Младост, Р-Н Поленишки път, Свобода

На 17.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново

На 16.08.2017 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Кожух, Мусала, Огражден, Райна Княгиня, Синаница, Сирма войвода, Тодорка

На 14.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Склаве: 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи май, Соколова скала

На 14.08.2017 г. /09:00 – 11:15 ч./ –  Спатово

Община Сатовча  

На 14.08.2017 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, неуточнен адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

На 17.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вълкосел: Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи май, Светиката, Чавдар, Шипка

На 14.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи май, Хан Аспарух, Шипка

На 14.08.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански двор, Мир, неуточнен адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков;  Сатовча: Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Юри Гагарин

На 18.08.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Сатовча: І, Кв. 77, І, Кв. 77, Ал. Стамболийски, Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Георги Шомов, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Иглика, Илинден, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Малчика, неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Площада, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Четирдесет и Осма, Шипка, Юри Гагарин

На 18.08.2017 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Сатовча: І, Кв. 77, Ал. Стамболийски, Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Георги Шомов, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Иглика, Илинден, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Малчика, неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Площада, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Четирдесет и Осма, Шипка, Юри Гагарин

На 18.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сатовча: Ал. Стамболийски, Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Драгийца, Дружба, Иглика, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Малчика, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 16.08.2017 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/, на 17.08.2017 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Брежани: ІV-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, Местност Вощинарци, Местност Кръстьова, Местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански

На 14.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 16.08.2017 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/, на 17.08.2017 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Крупник: Местност Ормана;  Полето: Нивото;  Симитли: М. Ливадите, неуточнен адрес, Симитли;  Черниче: Детелина, Зора, М. Сухата река, Местност Кантона, Местност Орловец, Роза

За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Симитли: Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, Местност Лозенски андък, Пазара, Първи май, Р-Н Нова махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети март, УПИ IV-371, Кв. 90, Христо Смирненски, Ц. Махала

На 14.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Симитли: Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

Община Струмяни  

На 16.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

Община Хаджидимово  

На 15.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Садово

Община Якоруда  

На 16.08.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Конарско: ТП 1 Конарско

На 14.08.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Конарско

На 14.08.2017 г. /09:00 – 09:15 ч./ –  Якоруда: ул. „Цар Борис III“/„Георги Димитров“.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.