ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 2125 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

Благоевградска област

Община Банско

На 22.08.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 11:00 – 11:15 ч./ –  Банско: България, Кирил и Методи, Местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров;  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Имот С Пл. №813, Местност Бански път, Местност Камено, Местност Конещица Пи, Местност Конищица, Местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIX-610 Кв 44, Х-276 Кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 22.08.2017 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Базова станция на Виваком

Община Белица

На 22.08.2017 г. /09:15 – 11:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти септември, Алекса Сачков, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Димо Хаджидимов, Никола Вапцаров, Първа, Христо Смирненски

Община Благоевград

На 21.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5

 Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново;  Дренково: Махала Балевска;  Марулево; Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски рид, Гребовски рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, Местност Гребовски рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 21.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Логодаж: Гръчка Махала, Местност Палански Валог

 Логодаж: Гръчка Махала, Местност Палански валог

На 25.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград:04279. 603. 410, XX-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С. Раковски, Ильо войвода, Местност Баларбаши, Трети март, Хан Омуртаг, Цар Борис I

На 22.08.2017 г. /08:00 – 13:15 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, Местност Герено, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Под Черквата, Местност Среден път-Ш-9, Местност Царевско шосе, Местност Чикуто-Ш16, Местност Чукито, Орбита, Струма

 Зелен дол: Стопански двор, Чекуро;  Селище, Общ. Благоевград: Местност Беглика, Под Училището;  Лешко

На 21.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: брегалница, Ел-Тепе, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Полковник Дрангов, Порой, Прилеп, Хан Крум, Шипка

На 23.08.2017 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград: Еленово

На 23.08.2017 г. /08:00 – 13:15 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, ПИ-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301

На 24.08.2017 г. /08:00 – 14:15 ч./ –  Покровник: Валого, Поповка, Равначка, УПИ I-432, Кв. 28, Хан Аспарух

На 22.08.2017 г. /11:00 – 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Покровник: Покровнишко шосе

На 22.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Селище, Общ. Благоевград: Махала Камбитци, Местност Търлите, Селище, Общ. Благоевград

Община Гоце Делчев

На 23.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово:000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, с. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар войвода, Чешмите, Юрий Гагарин;  Блатска:030023, Местн. Бозукдермен; Боголин:253;  Гоце Делчев: Драма, Местност Мочура;  Гърмен: Местност Маноле;  Долно Дряново;  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Копривлен: Неуточнен Адрес;  Крибул:262;  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108;  Ново Лески; Теплен; Хаджидимово: Мержането; Хвостяне:28028, УПИ-V, Кв. 2

На 21.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./; на 26.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Брезница:29-ти Декември, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 23.08.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Брезница: Никола Вапцаров;  Ваклиново:124, Алексей морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански двор, Страцин, Струма, Трети март;  Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи май, Рила, Светиката, Свобода, Стопански двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка;  Годешево:509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, Кв. 16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова Долина, Средна гора, Стара планина, УПИ-І, Кв. 16, М. Стоп. Двор;  Долен, Общ. Сатовча:1, М. Банян ПИ-073034;  Долно Дряново:000181, Местност реката; Жижево:273; Кочан:012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, Местност Стопански двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста;  Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен адрес;  Сатовча: II-920, Кв. 74 По Плана на с. Сатовча, І, Кв. 77, Ал. Стамболийски, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Възход, Г. С. Раковски, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Девети септември, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Коца и Георги Сачеви, Лазар Карабожиков, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Майор Топалов, Малчика, Местност Батала, Местност Стайков дол, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Отец Паисий, Петдесета, ПИ-030054 М. Дренов дол, Площада, Полени, Родопи, Свилен Русев, Стопански двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Червеноармейска, Четирдесет и Девета, Четирдесет и Осма, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин;  Слащен: Божур, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М. Развана, Места, Местност Папалев дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка; Туховища:382;  Фъргово:189

На 25.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, парка – УПИ-V, Кв. 30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 24.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен

На 24.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара планина, Шар планина

Община Гърмен

На 23.08.2017 г. /12:30 – 16:15 ч./ –  Дебрен:033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 23.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 21.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Долно Дряново: Клиентите, захранени от Тп1

На 22.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Долно Дряново: Клиентите, дахранени от Тп2

На 23.08.2017 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Паисий, Пета, Първа, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 24.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ореше, Общ Гърмен

На 22.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Осиково, Общ. Гърмен

На 22.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Скребатно

Община Петрич

На 23.08.2017 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Долно Спанчево

На 21.08.2017 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Камена: Динко

На 21.08.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън регулацията, Илинден, Квартал 50, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Млада Гвардия, Подгорие, Самуилова Крепост, Цар Самуил, Черно море

На 21.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 21.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, брегалница, брегалница, Васил Левски, Гео Милев, ЖП Кулата, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян

На 24.08.2017 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица

 Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 24.08.2017 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Братя Миладинови, България, Вардар, Възраждане, Гео Милев, Гоце Делчев, Кукуш, Лазар Маджаров, Македония, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Пере Тошев, Полковник Дрангов, Пощенска, Славянска, Тома Митов, Цар Борис III

На 24.08.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Битоля, Кожух, Полковник Дрангов, Струма, Христо Чернопеев

На 22.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Капитан Никола Парапанов, Места, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Свобода, Свобода -Промишлена зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 21.08.2017 г. /09:00 – 12:15 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански

На 21.08.2017 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов

На 23.08.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Чучулигово

На 21.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Яворница: Победа

Община Разлог

На 21.08.2017 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Градево: Местност Бяла поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река – Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 22.08.2017 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: Васил Бельов, Георги Димитров, Дванадесета, Минно Селище, Цар Калоян

На 21.08.2017 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Разлог:15-ти септември, 5-ти километър, Бела река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн. Янколова река, Местност Бельов Баир, Местност Бетоловото, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кукурево, Местност Пети километър, Местност Пром. зона-Горен Стопански двор, Местност Реденка, Местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски

На 21.08.2017 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Разлог:5-ти километър, Местн. Янколова река, Местност Пети километър, Местност Реденка

На 21.08.2017 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Разлог: База Предел, Бойков рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети километър, Местност Предел, Местност Пром. зона-Долен Стопански двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел

Община Сандански

На 25.08.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански: Местност Струма

На 25.08.2017 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Сандански: Арда, Борис Сарафов, Първи май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 25.08.2017 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Сандански: Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност паркова зона, Младост, Р-Н Поленишки път, Свобода

На 21.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Склаве: 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи май, Соколова Скала

Община Сатовча

На 25.08.2017 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

На 25.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи май, Хан Аспарух, Шипка

Община Симитли

На 21.08.2017 г. /08:00 – 13:15 ч./ –  Градево: Махала Еленов Чарк, Местност Мадана

На 21.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Долно Осеново: Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна

 Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 21.08.2017 г. /11:00 – 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: VII-122, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Шебечковица, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХхіV-50

На 21.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Ширините

На 22.08.2017 г. /08:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Полето: Галабарци

На 22.08.2017 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ракитна:004077, 010040, Махала Лулейска

 Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 21.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, Местност Лозенски Андък, пазара, Първи май, Р-Н Нова Махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети март, УПИ IV-371, Кв. 90, Христо Смирненски, Ц. Махала

На 21.08.2017 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 21.08.2017 г. /11:00 – 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Симитли: Предел

На 21.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Симитли: Симитли

На 22.08.2017 г. /08:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Черниче: М. Сухата река

Община Струмяни

За периода 21-25.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

Община Хаджидимово

На 21.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Садово, Общ. Хаджидимово

Община Якоруда

За периода 21-28.08.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Конарско.

 

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

                     CEZ GROUP