Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09-13 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Благоевградска област

Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периодът, времетраенето, населеното място и засегнатият район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Банско

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, Местност Гоце Делчев, Местност Лаговете, Неуточнен адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 13.10.2017 г. /12:00 – 16:30 ч./ – Банско: Байкушева чура, Бъндерица, Граф Игнатиев, Илинден, Местност Малка ливада, Одрин, Палиго Ден, Плиска, Предел, Рила, Славянка, Стефан Караджа, Явор

Община Белица

На 11.10.2017 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Горно Краище

Община Благоевград

На 09.10.2017 г. /08:00 – 13:30 ч./ –  Благоевград: 04279.611.2, кв. 40, Димитър Димов, Иван Михайлов, Ильо войвода, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк. Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска

На 09.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, кв.5

На 09.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Логодаж: Местност Клисурски Мост, УПИ I-113

На 09.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Марулево

На 09.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград: Борис Сарафов, Бреза, Делвинска, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Околчица, Св. Иван Рилски, Свобода, Сергей Румянцев, Синчец, Славово, Търново

На 09.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Ален мак кв. Орлова чука;  Изгрев, Общ. Благоевград: Кури Дере

На 09.10.2017 г. /08:15 – 13:15 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, Местност Бодрост, Местност Добро поле, ПИ №001451;  Благоевград: Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Карталско дере

На 09.10.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград: Осми март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, кв.15, УПИ І-139, кв.12

На 09.10.2017 г. /08:30 – 13:15 ч./ –  Благоевград: Алея на здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, р-н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I; Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231.501.203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи-125 кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива, УПИ Xv-117, кв. 2, УПИ №Х, кв.1, УПИ Х-182, кв.5, УПИ-III-214, 212, 301; Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, Местност Кури дере, ул. Предел, УПИ VI-405, кв.26, УПИ Xv-391, кв.6, УПИ-І-394, кв.13, УПИ-Х-159, кв.4;

На 09.10.2017 г. /08:30 – 13:15 ч.; 08:45 – 09:30 ч./ –  Бистрица, общ. Благоевград: Тевнико; Дъбрава, общ. Благоевград: Извън Регулация, До С.Дъбрава

На 09.10.2017 г. /08:45 – 09:30 ч./ –  Благоевград: Алея на здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-р Владимир Бъчваров, Д-Р Христо Татарчев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Крали Марко, Македония, Мара Бунева, Мелник, Менча Кърничева, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски андък, Мизия, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Охрид, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Стоянов, Преспа, Райко Даскалов, Родолюбие, Родопа, Сандо и Петър Китанови, Св.св. Кирил и Методий, Света гора, Сергей Румянцев, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети Март, Христо Ботев, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: 14-ти Полк, Акациите, Асен Чаушки, Балкан, Делвинска, Детелина, Егея, Еленово, Здравец, Марулевска, Младост, Орловица, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свобода, Търново

На 09.10.2017 г. /11:30 – 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Благоевград: Арсений Костенцев, Васил Мечкуевски, Д-р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 09.10.2017 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Бистрица, общ. Благоевград: 04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала; Благоевград: Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Карталско дере, Местност Мингингова поляна, Местност Септемврийче

На 10.10.2017 г. /08:00 – 13:15 ч./ –  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Илинден, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Страцин

На 10.10.2017 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279.616.90, кв.125

На 11.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бистрица, общ. Благоевград: 04217.920.1.70, Местност Септемврийче

На 11.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград: Борис Сарафов, Бреза, Делвинска, Дъбравска, Костур, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Околчица, Св. Иван Рилски, Свобода, Сергей Румянцев, Синчец, Славово, Търново

На 11.10.2017 г. /08:30 – 12:15 ч./ – Делвино, общ. Благоевград: Вировете

На 11.10.2017 г. /12:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: Баларбаши, Братя Миладинови, Дамяница, Ильо Войвода, Местност Баларбаши, Славянска, Хан Аспарух, ХХIII, кв.3, М.Баларбаши

На 13.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: 04279.603.195, Алеко Константинов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Славянска, Стефан Стамболов

Община Гоце Делчев

На 09.10.2017 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ На 13.10.2017 г. /16:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, Местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 14.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-Хvііі-72138, кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика;  Гоце Делчев: Драмски път

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 14.10.2017 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара планина, Янко Атанасов

На 09.10.2017 г. /09:30 – 13:00 ч./ – Гоце Делчев: Беласица, Енос, Завоя на Черна, Лозенград, Марица, Мидия, Полковник Борис Дрангов, Стойо Льондев, Струга, Шар Планина

На 10.10.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян войвода

На 10.10.2017 г. /09:15 – 12:00 ч./ – Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише баир, Христо Силянов

На 10.10.2017 г. /13:00 – 16:30 ч./ – Брезница: Киркалица, Местност Чарка, Папратница, Татарка, Чарга, Чарка

На 11.10.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Гоце Делчев: Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел Хіv, кв.97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг

На 11.10.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Брезница: 29-ти Декември, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-Іv, кв.82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Буково, общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, кв.22

На 11.10.2017 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Гоце Делчев: Братя Миладинови, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Драма, Неофит Бозвели, Неуточнен адрес, Патриарх Евтими, Стоян Петралийски, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян

На 11.10.2017 г. /13:00 – 16:15 ч./ – Гоце Делчев: Братя Миладинови, Гранична, Драма, Екзарх Антим, Неофит Бозвели, Патриарх Евтими, Христо Матов, Цар Калоян

Община Гърмен

На 09.10.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Гърмен: Двадесет и втора, Двадесет и девета, Двадесет и осма, Двадесет и пета, Двадесет и първа, Двадесет и седма, Двадесет и трета, Двадесет и четвърта, Двадесет и шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Трета, Тридесет и Втора, Тринадесета, Четиринадесета

На 09.10.2017 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Двадесет и втора, Двадесет и девета, Двадесет и осма, Двадесет и пета, Двадесет и първа, Двадесет и трета, Двадесет и шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 13.10.2017 г. /13:30 – 16:30 ч./ – Горно Дряново: Клиентие Захранени от ТП1

На 13.10.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Огняново, общ. Гърмен: Благой Матеров, Двадесет и втора, Двадесет и пета, Двадесет и първа, Двадесет и седма, Двадесет и трета, Двадесет и четвърта, Двадесет и шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Паисий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Тридесета

На 13.10.2017 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Огняново, общ. Гърмен: Девета, Единадесета, Иван Вазов, Неуточнен адрес, Осма, Седма, Ст 26 Кл Б Тп Огняново 4, Тридесет и втора, Тридесет и първа, Тридесет и трета, Тридесет и четвърта, Шеста

Община Петрич

На 09.10.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Камена: Динко; Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Дрангово, Общ. Петрич;  Митино

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Кожух, Люлебургас, Максим Горки, Неуточнен адрес, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кърналово: Ванюша Валчук, Вит, Вит, Витоша, Г. Димитров, Г. Димитров, Георги Урумов, извън регулацията, Ленин, Местност Бельовица, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Септемврийска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански двор, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето

На 09.10.2017 г. /11:00 – 13:00 ч.; 13:00 – 16:00 ч./ –  Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Илинден, Квартал 50, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Млада Гвардия, Подгорие, Самуилова крепост, Цар Самуил, Черно море

На 10.10.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Петрич, общ. Петрич: Бабуна, Битоля, Кожух, Полковник Дрангов, Струма, Христо Чернопеев

На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Старчево: Xvi-8, кв.3, Местност Асанката

На 10.10.2017 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Петрич, общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Братя Миладинови, България, Вардар, Възраждане, Гео Милев, Гоце Делчев, Кукуш, Лазар Маджаров, Македония, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Пере Тошев, Полковник Дрангов, Пощенска, Славянска, Тома Митов, Цар Борис III

На 10.10.2017 г. /13:00 – 16:00 ч./ – Петрич, общ. Петрич: Битоля, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар Иван Шишман

На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Габрене: Александър Матрасов, Здравец, Извън Регулацията, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Октомври, Освобождение, Радецки, Родина, Стопански двор

На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански двор, Струма, УПИ Хііі-3694, кв.312, УПИ Хх кв.314, Хііі, Христо Чернопеев

На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Габрене: Акация, Граничар, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Мир, Митко Палаузов, Отец Паисий, Прогрес, Родина, Тумба

На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Петрич, общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III

На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Струмешница

На 15.10.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ – Петрич, общ. Петрич: Битоля, Капитан Никола Парапанов, Марица, Места, Папульо, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Свобода, Свобода -Промишлена Зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 15.10.2017 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Петрич, общ. Петрич: Места

Община Разлог

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Стара планина, Странджа, Трети март, Явор

На 10.10.2017 г. /09:30 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ – Банско: Цар Симеон;  Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;  Белица, общ. Белица: 9 септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев;

На 12.10.2017 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Разлог: Братя Каназиреви, Братя Кулини, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново

На 12.10.2017 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен адрес, Нов път, Св.св.Кирил и Методий, Стара планина, Трети март, Явор

На 13.10.2017 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Баня, общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Седма, Двадесет и шеста, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Тридесет и втора, Тридесет и пета, Тридесет и първа, Тридесет и трета, Тридесет и четвърта, Тридесет и шеста

Община Сандански

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Левуново: VIII+437, кв. 40, Главен път Е-79, Девети май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно море, Шейново, Шипка;

Сандански: Баба Тонка, Връх Елен, Гнилник, Зарово, Извън Регулацията Север, Каменица, Кукуш, Осогово, Райна Княгиня, Рила, Свобода, Славянка, Спано Поле

На 09.10.2017 г. /09:15 – 12:15 ч./ –  Сандански: Вихрен, Грамос, Димо Хаджидимов, Иларион Макариополски, Индже войвода, Пирин, Роженски манастир, Свети Врач, Свобода, Солунска, Тодор Паница, Цар Самуил

На 10.10.2017 г. /08:45 – 10:30 ч./   На 12.10.2017 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Виногради; Горна Сушица; Долени; Златолист, общ. Сандански; Зорница, общ. Сандански;  Кашина;  Кърланово: Реката; Ладарево: Местност Църквата; Ласкарево: 004056, местност Свети Спас; Лозеница: Джигерица;  Любовище; Любовка: Краколеница; Мелник: Пи 00052, Местност Реката; Рожен: Местност Равнако, По Плана На Срожен Общ.Сандански;  Сандански: Роженски Манастир; Склаве: 2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море; Спатово; Сугарево; Хотово: Баня, Местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

На 11.10.2017 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Сандански: IV – 1539, Връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Хан Крум

На 12.10.2017 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Велющец; Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, кв. I, УПИ І-127;

 Игралище: Околовръстен Полигон; Кръстилци; Мелник: Мелник; Никудин; Палат; Сандански: 65334, 104, 23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Никола Вапцаров, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин;

На 12.10.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Сандански: Р-н Главен Път Е-79

На 12.10.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Сандански: Даме Груев, Емануил Воскидович, Илинден, Княз Борис I, Одрин, Пейо К.Яворов

На 12.10.2017 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Сандански: Крайречна, Свобода, Спано Поле, Стефан Стамболов

На 12.10.2017 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново

На 12.10.2017 г. /14:00 – 16:15 ч./ – Сандански: Асен Златаров, Княз Александър Батенберг, Кръстьо Хаджииванов, Любен Каравелов, Тодор Каблешков, Трети март

На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Петрово, Общ. Сандански: Втора, Главна, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Община Сатовча

На 12.10.2017 г. /14:00 – 16:15 ч./ – Плетена: М. Горна, М. Долна, Неуточнен Адрес

На 12.10.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Сатовча: Ал.Стамболийски, Възход, Детелина, Драгийца, Иглика, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Отец Паисий, Теменуга, Юри Гагарин

Община Симитли

На 12.10.2017 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Брежани: ІV-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, Местност Вощинарци, Местност Кръстьова, Местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански

На 09.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 14.10.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски

На 12.10.2017 г. /08:00 – 15:15 ч./ –  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 кв.11, Христо Ботев, Ширините; Симитли: Симитли

На 12.10.2017 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крупник: Местност Ормана

На 12.10.2017 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Полето: Нивото; Симитли: М.Ливадите, Неуточнен Адрес, Симитли; Черниче: Детелина, Зора, М.Сухата Река, Местност Кантона, Местност Орловец, Роза

На 12.10.2017 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Крупник: Божиница / Гроздовец, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Ернст Телман, Иван Вазов, Карл Маркс, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Трайчо Костов

Община Струмяни

На 09.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

На 13.10.2017 г. /10:00 – 12:15 ч./ –  С.Раздол

Община Якоруда

На 10.10.2017 г. /09:30 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9 септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-н Стопански двор, Четвърта, Шеста; Дагоново; Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета; Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако; Якоруда: Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 10.10.2017 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Местност Семково

На 11.10.2017 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Места/П.Джеджеров/, Ореховица

 

В този текст са посочени датата, периодът, времетраенето, населеното място и засегнатият район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

                     CEZ GROUP