Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 13 – 17 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Благоевградска област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Банско

На 14.11.2017 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Банско:  Братя Велеганови, Захари Стоянов, Княз Борис I, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Мозговица, Найден Геров, Солун, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Царица Йоанна

На 14.11.2017 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Добринище:  Адам Трънка, Иван Козарев, Местност Гоце Делчев, Местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

Община Благоевград

На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград:  Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, кв.5

На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград:  Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 15.11.2017 г. /08:45 – 10:15 ч./ –  Благоевград:  Гладно Бърдо

На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград:  Надежда, УПИ Іv-110, кв.15

Община Гоце Делчев

На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово:  Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 16.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Ален Мак, Байкал, Гоце Делчев, Дунав, Здравец, Михаил Даев, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Търговска, Юрий Гагарин

На 15.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:  Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Неофит Бозвели, Христо Матов, Цар Калоян

На 16.11.2017 г. /10:30 – 12:00 ч./   На 17.11.2017 г. /10:30 – 12:00 ч./ –  Мусомища:  Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански Двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 16.11.2017 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Мусомища:  Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

Община Кресна

На 17.11.2017 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Кресна:  Александър Македонски, Вихрен, Влахински Езера, Еделвайс, Здравец, Крива Ливада, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Стоян Войвода, Тодорин Връх, Яне Сандански

На 17.11.2017 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Кресна:  Македония

На 17.11.2017 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Ощава:  Германци

Община Петрич

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Баскалци

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 12:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Беласица:  Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На ТП Беласица – 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Вишлене

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Габрене:  Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, кв.5

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Генерал Тодоров

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долене

На 13.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Долна Крушица:  Каръчкото

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долна Крушица:  Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долна Крушица

Долна Рибница; Драгуш; Дреновица; Зойчене; Камена:  Динко; Кладенци, Общ. Петрич;  Ключ:  Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 12:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Кукурахцево

На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кърналово:  Ванюша Валчук, Вит, Г.Димитров, Георги Урумов, Ленин, Местност Горни Бари, Септемврийска, Стопански Двор, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Черноризец Храбър

На 16.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кърналово:  Вит, Витоша, Г.Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Мендово:  Слопотец

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 13.11.2017 г. /12:30 – 13:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 13.11.2017 г. /09:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Свети Георги, Хижа Беласица

На 13.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Места, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Здравец, Изгрев, Калина, Калина, Кестен, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Просвета, Тетово, Явор, Явор

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 16.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Княз Борис I

На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Местност Зиче, Местност Конгоро, Хижа Беласица

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Право Бърдо

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 кв. 31, УПИ Іv-57, кв.18

На 13.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Скрът:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 13.11.2017 г. /12:30 – 13:00 ч./ –  Скрът:  9-ти Септември, Антон Попов, Беласица, Георги Димитров, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Първи Май, Свобода, Скрът, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Струмешница:  Струмешница; Чурилово; Чуричени:  000248, Местност Куково

На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.11.2017 г. /12:30 – 13:00 ч./ –  Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Левски, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Освобождение, Осогово, Победа, Христо Ботев

На 13.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Яворница:  Победа

Община Разлог

На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Разлог:  Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор

На 14.11.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Разлог:  Промишлена Зона УПИ ІІ, кв.72, ПИ 61813.750.7, 8, 9

На 15.11.2017 г. /09:15 – 09:45 ч.; 09:15 – 11:15 ч.; 09:30 – 09:45 ч.; 09:30 – 11:00 ч.; 11:00 – 11:15 ч.; 11:00 – 11:15 ч./ –  Горно Краище

На 15.11.2017 г. /09:15 – 09:45 ч.; 09:30 – 09:45 ч.; 11:00 – 11:15 ч.; 11:00 – 11:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, р-н Стопански Двор;  Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;  Краище, Общ. Белица:  39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 15.11.2017 г. /09:15 – 09:45 ч.; 11:00 – 11:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията

На 15.11.2017 г. /09:15 – 11:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета;  Белица, Общ. Белица:  Местност Андрианов Чарк;  Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;

На 15.11.2017 г. /09:15 – 11:15 ч.; 09:15 – 09:45 ч.; 11:00 – 11:15 ч./ –  Разлог:  Александър Стамболийски

На 15.11.2017 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

Община Сандански

На 13.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 18.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Склаве:  2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море

На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Джигурово:  10-79, УПИ VII-381

На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Дамяница:  Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански

На 14.11.2017 г. /10:00 – 12:15 ч./ –  Виногради; Горна Сушица; Долени;  Златолист, Общ. Сандански;  Зорница, Общ. Сандански;  Кашина;  Кърланово:  Реката;  Ладарево:  Местност Църквата;  Ласкарево:  004056, Местност Свети Спас;  Лозеница:  Джигерица;  Любовище;  Любовка:  Краколеница;  Мелник:  ПИ 00052, Местност Реката;  Рожен:  Местност Равнако, По Плана На Срожен Общ.Сандански;  Сандански:  Роженски Манастир;  Склаве:  2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Черно Море;  Спатово;  Сугарево;  Хотово:  Баня, Местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански;

На 14.11.2017 г. /11:00 – 14:15 ч./ –  Дамяница:  Местност Тухларна;

На 15.11.2017 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Сандански:  Лозарска, Местност Нишан Таши, Нишан Таши, р-н Поленишки Път, Сандански Мискет;

На 15.11.2017 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Струма:  Местност Полето, Песоците, Полето

На 16.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сандански:  Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Георги С Раковски, Даме Груев, Даскал Козарев, Захари Стоянов, Илинден, Никола Карев, Одрин, Свобода, Чудомир Кантарджиев

Община Сатовча

На 14.11.2017 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Плетена:  М. Забърдо

На 14.11.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Сатовча:  Ал.Стамболийски, Георги Шомов, Дружба, Иглика, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Малчика, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин

На 14.11.2017 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Сатовча:  Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети Септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански Двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета

На 14.11.2017 г. /12:30 – 14:30 ч./ –  Сатовча:  Възход, Дунав, Иглика, Коца и Георги Сачеви, Пи-030054 М. Дренов Дол, Площада, Тодор Шопов, Юри Гагарин

Община Симитли

На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Крупник:  Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек

На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Полена:  Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка

На 15.11.2017 г. /08:15 – 10:15 ч./ –  Полето

На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Симитли:  Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка

На 13.11.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Симитли:  Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Струмяни

На 17.11.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Микрево:  Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто

На 17.11.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Струмяни:  Неуточнен Адрес

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

                     CEZ GROUP

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД Дата/Период Времетраене от..ч  до..ч. Причина
Община Банско
БАНСКО   БРАТЯ ВЕЛЕГАНОВИ 21,36,22,35,23,44,37,46,68 1,60,40,32,54,34,25,70,30,66,39,33,68,38,68,31,50,56,52 ;  ЗАХАРИ СТОЯНОВ 30А,54,34,31,54,44,43,28,42,38,41,47,54,33,32,40,30,39,5,36,29,35,58,37 ;  КНЯЗ БОРИС I 24 ;  МЕСТНОСТ ГРАМАДЕТО  МЕСТНОСТ ГУРОВИЦА ЖИЛИЩНА СГРАДА,ЖИЛИЩЕ ;  МОЗГОВИЦА 1,6,5,4,2,3 ;  НАЙДЕН ГЕРОВ 52,2 2 МАРАЯ СНОУ,35,2,50,РАБОТИЛНИЦА,31,35,1 ;  СОЛУН 28,30,19,23,68,32,23,21,26 ;  ХАН ТЕРВЕЛ 1,4 ;  ЦАР ИВАН АСЕН II 27 1,7,209,18,20 ;  ЦАРИЦА ЙОАННА 21,17,14 ;   КВ.197 УПИ VIII 14.11.2017 09:30 – 11:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
 КРЕМЕН, ОБЩ. БАНСКО 14.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Кастрене по въздушни електропроводи
ДОБРИНИЩЕ   АДАМ ТРЪНКА 32 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 4 ;  МЕСТНОСТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ЛАГЕР-МУЧАРАТА,ЖИЛИЩЕ,ЖИЛИЩЕ-БУНГАЛА,БУНГАЛО,ЛИФТ ХИЖА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ,ХИЖА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ,ЛИФТ ;  МЕСТНОСТ ЛАГОВЕТЕ ВИЛА,КАРАВАНА,79,ЖИЛИЩЕ,ВИЛА,ХИЖА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ,КЛУБ ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ХИЖА БЕЗБОГ ;  ТОДОР КАБЛЕШКОВ 99 ;  ХАН АСПАРУХ 27 ;   БУНГАЛО 14.11.2017 09:30 – 13:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
Община Благоевград
ЦЕРОВО, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   НАДЕЖДА 1 ;  УПИ ІV-110,КВ.15   ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВРЕМ.ЗАХРАНВАНЕ,ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР.,2 13.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
БЛАГОЕВГРАД   АСЕН ИТОВ 15,13,3,9,20,12,1,10,11,18,17,14,7,6,2,8,16,2А,5,4 ;  АСЕН ЙОТОВ 27 ;  ЕГЕЯ 4,1,3,2,6 ;  ЛИПА 23,28,43,37,19,11,16,38,33,34,7,32,27,2,35,4,5,12,25,9,20,17,1,31,15,30,24,36,6,3 ;  ОКОЛЧИЦА 30 ;  ПРЕДЕЛ 5,40,8,21,68,14,69,38,6,42,20,17,10,3,9,54,2,45,60,ЖИЛИЩЕ,35,34,55,39,59,32,16,15,49,51,1,53 ;  ТЪРНОВО 3,11,2,1 13.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 5,13 ;  ИМОТ 04279.818.47   ЖИЛИЩЕ,1 13.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАНЧО БОГДАНОВ 27,23 ;  УПИ III-63, КВ.5   2,ЖИЛИЩЕ 13.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ЦЕРОВО, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   НАДЕЖДА 1 ;  УПИ ІV-110,КВ.15   ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВРЕМ.ЗАХРАНВАНЕ,ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР.,2 14.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
БЛАГОЕВГРАД   АСЕН ИТОВ 15,13,3,9,20,12,1,10,11,18,17,14,7,6,2,8,16,2А,5,4 ;  АСЕН ЙОТОВ 27 ;  ЕГЕЯ 4,1,3,2,6 ;  ЛИПА 23,28,43,37,19,11,16,38,33,34,7,32,27,2,35,4,5,12,25,9,20,17,1,31,15,30,24,36,6,3 ;  ОКОЛЧИЦА 30 ;  ПРЕДЕЛ 5,40,8,21,68,14,69,38,6,42,20,17,10,3,9,54,2,45,60,ЖИЛИЩЕ,35,34,55,39,59,32,16,15,49,51,1,53 ;  ТЪРНОВО 3,11,2,1 14.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 5,13 ;  ИМОТ 04279.818.47   ЖИЛИЩЕ,1 14.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАНЧО БОГДАНОВ 27,23 ;  УПИ III-63, КВ.5   2,ЖИЛИЩЕ 14.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ЦЕРОВО, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   НАДЕЖДА 1 ;  УПИ ІV-110,КВ.15   ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВРЕМ.ЗАХРАНВАНЕ,ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР.,2 15.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
БЛАГОЕВГРАД   АСЕН ИТОВ 15,13,3,9,20,12,1,10,11,18,17,14,7,6,2,8,16,2А,5,4 ;  АСЕН ЙОТОВ 27 ;  ЕГЕЯ 4,1,3,2,6 ;  ЛИПА 23,28,43,37,19,11,16,38,33,34,7,32,27,2,35,4,5,12,25,9,20,17,1,31,15,30,24,36,6,3 ;  ОКОЛЧИЦА 30 ;  ПРЕДЕЛ 5,40,8,21,68,14,69,38,6,42,20,17,10,3,9,54,2,45,60,ЖИЛИЩЕ,35,34,55,39,59,32,16,15,49,51,1,53 ;  ТЪРНОВО 3,11,2,1 15.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 5,13 ;  ИМОТ 04279.818.47   ЖИЛИЩЕ,1 15.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАНЧО БОГДАНОВ 27,23 ;  УПИ III-63, КВ.5   2,ЖИЛИЩЕ 15.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
БЛАГОЕВГРАД   ГЛАДНО БЪРДО 02479.162. 15.11.2017 08:45 – 10:15 Чуждо съоръжение – Съоръжения на ползватели на мрежата – Неизпълнение на договор за продажба на ел. енергия
ЦЕРОВО, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   НАДЕЖДА 1 ;  УПИ ІV-110,КВ.15   ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВРЕМ.ЗАХРАНВАНЕ,ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР.,2 16.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
БЛАГОЕВГРАД   АСЕН ИТОВ 15,13,3,9,20,12,1,10,11,18,17,14,7,6,2,8,16,2А,5,4 ;  АСЕН ЙОТОВ 27 ;  ЕГЕЯ 4,1,3,2,6 ;  ЛИПА 23,28,43,37,19,11,16,38,33,34,7,32,27,2,35,4,5,12,25,9,20,17,1,31,15,30,24,36,6,3 ;  ОКОЛЧИЦА 30 ;  ПРЕДЕЛ 5,40,8,21,68,14,69,38,6,42,20,17,10,3,9,54,2,45,60,ЖИЛИЩЕ,35,34,55,39,59,32,16,15,49,51,1,53 ;  ТЪРНОВО 3,11,2,1 16.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 5,13 ;  ИМОТ 04279.818.47   ЖИЛИЩЕ,1 16.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАНЧО БОГДАНОВ 27,23 ;  УПИ III-63, КВ.5   2,ЖИЛИЩЕ 16.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ЦЕРОВО, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   НАДЕЖДА 1 ;  УПИ ІV-110,КВ.15   ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВРЕМ.ЗАХРАНВАНЕ,ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР.,2 17.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
БЛАГОЕВГРАД   АСЕН ИТОВ 15,13,3,9,20,12,1,10,11,18,17,14,7,6,2,8,16,2А,5,4 ;  АСЕН ЙОТОВ 27 ;  ЕГЕЯ 4,1,3,2,6 ;  ЛИПА 23,28,43,37,19,11,16,38,33,34,7,32,27,2,35,4,5,12,25,9,20,17,1,31,15,30,24,36,6,3 ;  ОКОЛЧИЦА 30 ;  ПРЕДЕЛ 5,40,8,21,68,14,69,38,6,42,20,17,10,3,9,54,2,45,60,ЖИЛИЩЕ,35,34,55,39,59,32,16,15,49,51,1,53 ;  ТЪРНОВО 3,11,2,1 17.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 5,13 ;  ИМОТ 04279.818.47   ЖИЛИЩЕ,1 17.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
БЕЛО ПОЛЕ, ОБЩ. БЛАГОЕВГРАД   ВАНЧО БОГДАНОВ 27,23 ;  УПИ III-63, КВ.5   2,ЖИЛИЩЕ 17.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
Община Гоце Делчев
АБЛАНИЦА, ОБЩ. ХАДЖИДИМОВО   АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 11,8,2,3,10,19,6,17,12,13,7,5 ;  АСЕН ДЖИКАРОВ 4,6,1,8,3 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 6 ;  ДИМО ХАДЖИДИМОВ 3,9,7,16,12,11,5,15,8,1,14,20,10,19,2,6,4 ;  ДРАМА 25,18,6,14,13,12,5,22,20,1,15,11,8,3,4,19,7,9,2,21 ;  ЕЛИН ПЕЛИН 7,ТП-3,5,71,48,70,1,32,73 ;  КАВАЛА 1,8,6,2,5,12,3,13,22,24,32,17,14,20,30,18,21,26,4,9,16,7 ;  ЛЕНИЩА  М. ЛЕНИЩА  НЕВРОКОП 5 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,52,14,17,19,27,25,18,15,12,9,21 ;  ПЛОЩАДА МАГАЗИН,2А ;  ПОБЕДА 1,2,4 ;  СВИЛЕН РУСЕВ 8,7,2,1,4,10,3,9 ;  СВОБОДА 8,5,6 ;  СЛАВЯНКА 10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4 ;  СЛАВЯНСКА 15 ;  ТОДОР ПАНИЦА 4,15,9,11,10,3,12,2,8,6 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 11,3,5,1,7,10,17,4,8,15,6,13,12,9,2,18 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 10,13,12,4,5,6,1,2,9 13.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
АБЛАНИЦА, ОБЩ. ХАДЖИДИМОВО   АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 11,8,2,3,10,19,6,17,12,13,7,5 ;  АСЕН ДЖИКАРОВ 4,6,1,8,3 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 6 ;  ДИМО ХАДЖИДИМОВ 3,9,7,16,12,11,5,15,8,1,14,20,10,19,2,6,4 ;  ДРАМА 25,18,6,14,13,12,5,22,20,1,15,11,8,3,4,19,7,9,2,21 ;  ЕЛИН ПЕЛИН 7,ТП-3,5,71,48,70,1,32,73 ;  КАВАЛА 1,8,6,2,5,12,3,13,22,24,32,17,14,20,30,18,21,26,4,9,16,7 ;  ЛЕНИЩА  М. ЛЕНИЩА  НЕВРОКОП 5 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,52,14,17,19,27,25,18,15,12,9,21 ;  ПЛОЩАДА МАГАЗИН,2А ;  ПОБЕДА 1,2,4 ;  СВИЛЕН РУСЕВ 8,7,2,1,4,10,3,9 ;  СВОБОДА 8,5,6 ;  СЛАВЯНКА 10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4 ;  СЛАВЯНСКА 15 ;  ТОДОР ПАНИЦА 4,15,9,11,10,3,12,2,8,6 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 11,3,5,1,7,10,17,4,8,15,6,13,12,9,2,18 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 10,13,12,4,5,6,1,2,9 14.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ   БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 30,28,13 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ  ГРАНИЧНА 11,12,9,ТП39 ;  НЕОФИТ БОЗВЕЛИ 17 А ;  ХРИСТО МАТОВ 13,18,29,17,39,33,27,7,25,11,43,41,24,22,16,19,26,23,37,20 ;  ЦАР КАЛОЯН 17,13 15.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Кастрене по въздушни електропроводи
АБЛАНИЦА, ОБЩ. ХАДЖИДИМОВО   АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 11,8,2,3,10,19,6,17,12,13,7,5 ;  АСЕН ДЖИКАРОВ 4,6,1,8,3 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 6 ;  ДИМО ХАДЖИДИМОВ 3,9,7,16,12,11,5,15,8,1,14,20,10,19,2,6,4 ;  ДРАМА 25,18,6,14,13,12,5,22,20,1,15,11,8,3,4,19,7,9,2,21 ;  ЕЛИН ПЕЛИН 7,ТП-3,5,71,48,70,1,32,73 ;  КАВАЛА 1,8,6,2,5,12,3,13,22,24,32,17,14,20,30,18,21,26,4,9,16,7 ;  ЛЕНИЩА  М. ЛЕНИЩА  НЕВРОКОП 5 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,52,14,17,19,27,25,18,15,12,9,21 ;  ПЛОЩАДА МАГАЗИН,2А ;  ПОБЕДА 1,2,4 ;  СВИЛЕН РУСЕВ 8,7,2,1,4,10,3,9 ;  СВОБОДА 8,5,6 ;  СЛАВЯНКА 10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4 ;  СЛАВЯНСКА 15 ;  ТОДОР ПАНИЦА 4,15,9,11,10,3,12,2,8,6 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 11,3,5,1,7,10,17,4,8,15,6,13,12,9,2,18 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 10,13,12,4,5,6,1,2,9 15.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
АБЛАНИЦА, ОБЩ. ХАДЖИДИМОВО   АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 11,8,2,3,10,19,6,17,12,13,7,5 ;  АСЕН ДЖИКАРОВ 4,6,1,8,3 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 6 ;  ДИМО ХАДЖИДИМОВ 3,9,7,16,12,11,5,15,8,1,14,20,10,19,2,6,4 ;  ДРАМА 25,18,6,14,13,12,5,22,20,1,15,11,8,3,4,19,7,9,2,21 ;  ЕЛИН ПЕЛИН 7,ТП-3,5,71,48,70,1,32,73 ;  КАВАЛА 1,8,6,2,5,12,3,13,22,24,32,17,14,20,30,18,21,26,4,9,16,7 ;  ЛЕНИЩА  М. ЛЕНИЩА  НЕВРОКОП 5 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,52,14,17,19,27,25,18,15,12,9,21 ;  ПЛОЩАДА МАГАЗИН,2А ;  ПОБЕДА 1,2,4 ;  СВИЛЕН РУСЕВ 8,7,2,1,4,10,3,9 ;  СВОБОДА 8,5,6 ;  СЛАВЯНКА 10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4 ;  СЛАВЯНСКА 15 ;  ТОДОР ПАНИЦА 4,15,9,11,10,3,12,2,8,6 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 11,3,5,1,7,10,17,4,8,15,6,13,12,9,2,18 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 10,13,12,4,5,6,1,2,9 16.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
МУСОМИЩА   АНЕЩИ УЗУНОВ 12,8,25,19,10,23 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 2,19 А,3,ТП-4,27,4 ПОЩА,15,19,21,5,10,14,1,7,13,12,11,9,4,24 ;  ЛОЗЯТА  МАРИЦА 16,17,12,6,22,14,10,19,4,13,15,8,18 ;  ОСТРЕЦ 10,1,3,2,12 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 9,3,5 ;  ОХРИД 6,2,8,4 ;  ПИРИН 8,6,10,11,12,24 ;  РИЛА 1,5,12,8,4,3,27,10,14,7,16,6 ;  САН СТЕФАНО 2,6,4,8 ;  СТРУГА 11,13,9,12,5,15,3 ;  ХАН АСПАРУХ 2,14,4,11,6,10,3 ;  ЦАР СИМЕОН 12,22,4,20,15,13 ;  ШИПКА 2 16.11.2017 09:30 – 10:30 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Кастрене по въздушни електропроводи
МУСОМИЩА   АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ 12,21 ;  АНЕЩИ УЗУНОВ 6,15 Б,11,4,5,9,ЛАВКА,8,3,1,13,4D ;  АНТОН ПОПОВ 19,18,3,14,4,5,1,8,9,10,7,16,6,12 ;  БАБА ТОНКА 11,9,24,14,4,12,13,1,22,10,8,16,6,15,7,2,17 ;  БАТУМИ 6,8,4,7,12,2,10,9,5 ;  БЯЛО МОРЕ 2,3,2.,8,7,1,6 ;  ВЛАДИМИР ПОПТОМОВ 16,14,8,1,9,3,10,21,13,4,,,11,6,15,2,23,5 ;  ГЕОРГИ ПАПАЛЕЗОВ 11,19,9,8,15,21,6,10,16,5,17,7,3 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 4,1,1,2 ;  ДЕТЕЛИНА 1 ;  ДИМИТЪР ТАЛЕВ 22,1 ;  Д-Р.ПЕТЪР БЕРОН 8,4,3,2,6,1,5,5,18 ;  ДУНАВ 24,19,28,21,15,13,17 ;  ИВАЙЛО 15,2,13,9,3,7,11,1,5 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 7 ;  КУЛАТА 4,1,25,6 ;  МЕСТА 8,22,20A,6,16,22,20,10,4,18,14 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ЧИТАЛИЩЕ ;  ПЕЙО К. ЯВОРОВ 11,9,1,2,17,4,3 ;  ПИРИН 8,22,6,16,4,1,20,2,15,18 ;  СТОПАНСКИ ДВОР  СТРУГА 1,3,10,4 ;  ТОПЛИКА 4,4 ;  УПИ І-68  ЦАР САМУИЛ 11,19,17,7,9,13,6 ;  ЦАР СИМЕОН 10,4,9,5,8,19,14,6,12,7,1 ;  ШИПКА 1,6,4,2 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 6,4,1,8,2,ТП-3,4,6,5,2,12,10,ТП-1 16.11.2017 10:30 – 12:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Кастрене по въздушни електропроводи
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ   АЛЕН МАК 1,3 ;  БАЙКАЛ 19,15,9,3,11,5,13,7 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 76,72,50,48,60,62,54,52,42,78,74,84,44,56,82,64,36,70,68,58,46,66,80,40,38 ;  ДУНАВ  ЗДРАВЕЦ 12,2,6,16,4,3,1,10,14,8,5,7 ;  МИХАИЛ ДАЕВ 2,1,6,14,8,10,4,16,12 ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 16,10,19,7,12,1,8,5,17,21,6,2А,4,3,9,13,2,15,11 ;  ПАНАИРСКИ ЛИВАДИ-ПРОДЪЛЖЕНИЕ  ПЕЙО К.ЯВОРОВ 16 ;  ТЪРГОВСКА 41 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 10,1,6,5,2,3,4,8 ;   ТЕХНИКУМА УКВ 16.11.2017 12:30 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
АБЛАНИЦА, ОБЩ. ХАДЖИДИМОВО   АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 11,8,2,3,10,19,6,17,12,13,7,5 ;  АСЕН ДЖИКАРОВ 4,6,1,8,3 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 6 ;  ДИМО ХАДЖИДИМОВ 3,9,7,16,12,11,5,15,8,1,14,20,10,19,2,6,4 ;  ДРАМА 25,18,6,14,13,12,5,22,20,1,15,11,8,3,4,19,7,9,2,21 ;  ЕЛИН ПЕЛИН 7,ТП-3,5,71,48,70,1,32,73 ;  КАВАЛА 1,8,6,2,5,12,3,13,22,24,32,17,14,20,30,18,21,26,4,9,16,7 ;  ЛЕНИЩА  М. ЛЕНИЩА  НЕВРОКОП 5 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,52,14,17,19,27,25,18,15,12,9,21 ;  ПЛОЩАДА МАГАЗИН,2А ;  ПОБЕДА 1,2,4 ;  СВИЛЕН РУСЕВ 8,7,2,1,4,10,3,9 ;  СВОБОДА 8,5,6 ;  СЛАВЯНКА 10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4 ;  СЛАВЯНСКА 15 ;  ТОДОР ПАНИЦА 4,15,9,11,10,3,12,2,8,6 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 11,3,5,1,7,10,17,4,8,15,6,13,12,9,2,18 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 10,13,12,4,5,6,1,2,9 17.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
МУСОМИЩА   АНЕЩИ УЗУНОВ 12,8,25,19,10,23 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 2,19 А,3,ТП-4,27,4 ПОЩА,15,19,21,5,10,14,1,7,13,12,11,9,4,24 ;  ЛОЗЯТА  МАРИЦА 16,17,12,6,22,14,10,19,4,13,15,8,18 ;  ОСТРЕЦ 10,1,3,2,12 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 9,3,5 ;  ОХРИД 6,2,8,4 ;  ПИРИН 8,6,10,11,12,24 ;  РИЛА 1,5,12,8,4,3,27,10,14,7,16,6 ;  САН СТЕФАНО 2,6,4,8 ;  СТРУГА 11,13,9,12,5,15,3 ;  ХАН АСПАРУХ 2,14,4,11,6,10,3 ;  ЦАР СИМЕОН 12,22,4,20,15,13 ;  ШИПКА 2 17.11.2017 09:30 – 10:30 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Кастрене по въздушни електропроводи
МУСОМИЩА   АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ 12,21 ;  АНЕЩИ УЗУНОВ 6,15 Б,11,4,5,9,ЛАВКА,8,3,1,13,4D ;  АНТОН ПОПОВ 19,18,3,14,4,5,1,8,9,10,7,16,6,12 ;  БАБА ТОНКА 11,9,24,14,4,12,13,1,22,10,8,16,6,15,7,2,17 ;  БАТУМИ 6,8,4,7,12,2,10,9,5 ;  БЯЛО МОРЕ 2,3,2.,8,7,1,6 ;  ВЛАДИМИР ПОПТОМОВ 16,14,8,1,9,3,10,21,13,4,,,11,6,15,2,23,5 ;  ГЕОРГИ ПАПАЛЕЗОВ 11,19,9,8,15,21,6,10,16,5,17,7,3 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 4,1,1,2 ;  ДЕТЕЛИНА 1 ;  ДИМИТЪР ТАЛЕВ 22,1 ;  Д-Р.ПЕТЪР БЕРОН 8,4,3,2,6,1,5,5,18 ;  ДУНАВ 24,19,28,21,15,13,17 ;  ИВАЙЛО 15,2,13,9,3,7,11,1,5 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 7 ;  КУЛАТА 4,1,25,6 ;  МЕСТА 8,22,20A,6,16,22,20,10,4,18,14 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ЧИТАЛИЩЕ ;  ПЕЙО К. ЯВОРОВ 11,9,1,2,17,4,3 ;  ПИРИН 8,22,6,16,4,1,20,2,15,18 ;  СТОПАНСКИ ДВОР  СТРУГА 1,3,10,4 ;  ТОПЛИКА 4,4 ;  УПИ І-68  ЦАР САМУИЛ 11,19,17,7,9,13,6 ;  ЦАР СИМЕОН 10,4,9,5,8,19,14,6,12,7,1 ;  ШИПКА 1,6,4,2 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 6,4,1,8,2,ТП-3,4,6,5,2,12,10,ТП-1 17.11.2017 10:30 – 12:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Кастрене по въздушни електропроводи
АБЛАНИЦА, ОБЩ. ХАДЖИДИМОВО   АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 11,8,2,3,10,19,6,17,12,13,7,5 ;  АСЕН ДЖИКАРОВ 4,6,1,8,3 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 6 ;  ДИМО ХАДЖИДИМОВ 3,9,7,16,12,11,5,15,8,1,14,20,10,19,2,6,4 ;  ДРАМА 25,18,6,14,13,12,5,22,20,1,15,11,8,3,4,19,7,9,2,21 ;  ЕЛИН ПЕЛИН 7,ТП-3,5,71,48,70,1,32,73 ;  КАВАЛА 1,8,6,2,5,12,3,13,22,24,32,17,14,20,30,18,21,26,4,9,16,7 ;  ЛЕНИЩА  М. ЛЕНИЩА  НЕВРОКОП 5 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,52,14,17,19,27,25,18,15,12,9,21 ;  ПЛОЩАДА МАГАЗИН,2А ;  ПОБЕДА 1,2,4 ;  СВИЛЕН РУСЕВ 8,7,2,1,4,10,3,9 ;  СВОБОДА 8,5,6 ;  СЛАВЯНКА 10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4 ;  СЛАВЯНСКА 15 ;  ТОДОР ПАНИЦА 4,15,9,11,10,3,12,2,8,6 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 11,3,5,1,7,10,17,4,8,15,6,13,12,9,2,18 ;  ЮРИЙ ГАГАРИН 10,13,12,4,5,6,1,2,9 18.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
Община Кресна
КРЕСНА   МАКЕДОНИЯ 96 ;ОЩАВА ;  ГЕРМАНЦИ 17.11.2017 13:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
КРЕСНА   АЛЕКСАНДЪР МАКЕДОНСКИ 42,37,11,47А,35,36,14,33,29,32,18,38,1,2,51,13,12А,4,49,24,28,7,22,31,23,34,10,45,5,21,41,12,26,8,20,39,16,9,25,27,21А,19,40,17,47,25А,28А,15 ;  ВИХРЕН 11,2,5,12,8,10,4,3,9,7,1,6 ;  ВЛАХИНСКИ ЕЗЕРА 16,14,3,8,1,7,9,6,22,5,18,12,20,13,10,11,2,4 ;  ЕДЕЛВАЙС 15,15А,11,12,17,14,19,13 ;  ЗДРАВЕЦ 2А,4,6,8,11,7,13,3,1,5,2 ;  КРИВА ЛИВАДА 19,5,4,11,3,6,9,13,17,2,1,7,15 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 26 ;  ПЕРУН 30,67,28,44,65,32,63,48,43,40,39,41,61,51,34,31,53,36,59,46,55,57,71,42,47,45 ;  ПИРИНСКИ БОР 28,18,3,8,4,9,12,1,10,22,20,16,5,7,4А,14,6,24,2 ;  РАЗКОЛСКА 1,49 ;  СИНАНИЦА 14,15,6,12,1,5,9,7,11,2,4,23,10,19,8,17,21,13,3 ;  СОЛУНСКА 17,13,15,7,11,19,5,1,7А ;  СТОЯН ВОЙВОДА 22,11,10,17,9А,18,8,15,20,4,9,16,24,12,19,7,6,5,1,14,2,3,13 ;  ТОДОРИН ВРЪХ 6,4,10,7,9,8,2,5 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 75,99,83,101,89,77,85 9,87,81,95,79,93,83 9 17.11.2017 11:00 – 13:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
Община Петрич
КЪРНАЛОВО   ВАНЮША ВАЛЧУК 6 ;  ВИТ 2,13,3,9,6,4,11,10,17,7,5,15 ;  Г.ДИМИТРОВ 3,6,4,8,5,11,15,10,17,7,13,19,9,2 ;  ГЕОРГИ УРУМОВ 6,7,9,1,5,2,3 ;  ЛЕНИН 2 ;  МЕСТНОСТ ГОРНИ БАРИ ПОМПА ;  СЕПТЕМВРИЙСКА 2,8,16,6,3,4 ;  СТОПАНСКИ ДВОР СКЛАД,СГРАДА,РАБОТИЛНИЦА,АВТОРАБОТИЛНИЦА,ЦЕХ,1,ПОМПА ;  СЪБЛЕКАЛНЯ НА СТАДИОН, С. КЪРНАЛОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ  ХАН АСПАРУХ 7,1,2 ;  ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР 5,11,9,19,1,15,17,21,4,3,2,7 ;   ЦЕХ 13.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
БАСКАЛЦИ  ;ВИШЛЕНЕ ; ;ГЕГА ;  БОРОВИЧКО  БОРОВИЧКОТО   ;ДОЛЕНЕ ; ;ДОЛНА КРУШИЦА ; ;ДОЛНА РИБНИЦА ; ;ДРАГУШ ; ;ДРЕНОВИЦА ; ;ЗОЙЧЕНЕ ; ;КЛАДЕНЦИ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ; ;КУКУРАХЦЕВО ; ;МЕНДОВО ;  СЛОПОТЕЦ ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  КАПИТАН НИКОЛА ПАРАПАНОВ 1 ;  МЕСТНОСТ ИЛОВИЦА МАЧТОВ ТРАФОПОСТ ;ПРАВО БЪРДО ; ;ПЪРВОМАЙ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АНТОН ПОПОВ 30 ;  БЕЛАСИЦА 46 ;  ВАРДАР 20 ;  ГЕОРГИ ИЗМЕРЛИЕВ 4,16,22,2,12,8,18,10,6,20,24 ;  ЗЛАТАРЕВО 14 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 1 ;  МАКЕДОНИЯ 44,12,23,22,24,17,18,19,28,30,21,16,20,32,26 ;  МАРКОВИ КЛАДЕНЦИ 32,51,49,30,27,47 ;  МЕСТНОСТ АЛАЧЕВОТО ЦЕХ ;  МЕСТНОСТ ОРЕШКАТА ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ СТОПАНСКИ ДВОР ЦЪРКВА ;  МЕСТНОСТ ЧАЛИЯТА ПОМПА,ПОМПА ;  МЛАДОСТ 39,42,51,50,53,34,52,47,38,40,44,31,45,43,41,8,46,34,5,36 ;  МОСКВА 4,19,15,17,1,25,2,11,12,5,21,10,8,7 ;  ОГРАЖДЕН 51,53,47,36,55,49 ;  ОПЪЛЧЕНСКА 6,3,2 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 3,16,9,23,11,1,8,4,13,6,18,17,7,5,15,21,14,19 ;  ПРЕСЛАВ 3,7,2,6,5,10,4,9,1,8 ;  РИЛА 2,8,6,10,4,12 ;  РУСИЯ 11,13 ;  ХОРИЗОНТ 7 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 21,12,13 ;   1 ;СТРУМЕШНИЦА ;  СТРУМЕШНИЦА   ;ЧУРИЛОВО ; ;ЧУРИЧЕНИ ;  000248  МЕСТНОСТ КУКОВО 13.11.2017 09:00 – 09:30 ЧЕЗ – Други – Оперативни превключвания
БАСКАЛЦИ  ;ВИШЛЕНЕ ; ;ГЕГА ;  БОРОВИЧКО  БОРОВИЧКОТО   ;ДОЛЕНЕ ; ;ДОЛНА КРУШИЦА ; ;ДОЛНА РИБНИЦА ; ;ДРАГУШ ; ;ДРЕНОВИЦА ; ;ЗОЙЧЕНЕ ; ;КЛАДЕНЦИ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ; ;КУКУРАХЦЕВО ; ;МЕНДОВО ;  СЛОПОТЕЦ ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  КАПИТАН НИКОЛА ПАРАПАНОВ 1 ;  МЕСТНОСТ ИЛОВИЦА МАЧТОВ ТРАФОПОСТ ;ПРАВО БЪРДО ; ;ПЪРВОМАЙ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АНТОН ПОПОВ 30 ;  БЕЛАСИЦА 46 ;  ВАРДАР 20 ;  ГЕОРГИ ИЗМЕРЛИЕВ 4,16,22,2,12,8,18,10,6,20,24 ;  ЗЛАТАРЕВО 14 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 1 ;  МАКЕДОНИЯ 44,12,23,22,24,17,18,19,28,30,21,16,20,32,26 ;  МАРКОВИ КЛАДЕНЦИ 32,51,49,30,27,47 ;  МЕСТНОСТ АЛАЧЕВОТО ЦЕХ ;  МЕСТНОСТ ОРЕШКАТА ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ СТОПАНСКИ ДВОР ЦЪРКВА ;  МЕСТНОСТ ЧАЛИЯТА ПОМПА,ПОМПА ;  МЛАДОСТ 39,42,51,50,53,34,52,47,38,40,44,31,45,43,41,8,46,34,5,36 ;  МОСКВА 4,19,15,17,1,25,2,11,12,5,21,10,8,7 ;  ОГРАЖДЕН 51,53,47,36,55,49 ;  ОПЪЛЧЕНСКА 6,3,2 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 3,16,9,23,11,1,8,4,13,6,18,17,7,5,15,21,14,19 ;  ПРЕСЛАВ 3,7,2,6,5,10,4,9,1,8 ;  РИЛА 2,8,6,10,4,12 ;  РУСИЯ 11,13 ;  ХОРИЗОНТ 7 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 21,12,13 ;   1 ;СТРУМЕШНИЦА ;  СТРУМЕШНИЦА   ;ЧУРИЛОВО ; ;ЧУРИЧЕНИ ;  000248  МЕСТНОСТ КУКОВО 13.11.2017 12:30 – 13:00 ЧЕЗ – Други – Оперативни превключвания
БАСКАЛЦИ  ;ВИШЛЕНЕ ; ;ГЕГА ;  БОРОВИЧКО  БОРОВИЧКОТО   ;ДОЛЕНЕ ; ;ДОЛНА КРУШИЦА ; ;ДОЛНА РИБНИЦА ; ;ДРАГУШ ; ;ДРЕНОВИЦА ; ;ЗОЙЧЕНЕ ; ;КЛАДЕНЦИ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ; ;КУКУРАХЦЕВО ; ;МЕНДОВО ;  СЛОПОТЕЦ ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  КАПИТАН НИКОЛА ПАРАПАНОВ 1 ;  МЕСТНОСТ ИЛОВИЦА МАЧТОВ ТРАФОПОСТ ;ПРАВО БЪРДО ; ;ПЪРВОМАЙ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АНТОН ПОПОВ 30 ;  БЕЛАСИЦА 46 ;  ВАРДАР 20 ;  ГЕОРГИ ИЗМЕРЛИЕВ 4,16,22,2,12,8,18,10,6,20,24 ;  ЗЛАТАРЕВО 14 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 1 ;  МАКЕДОНИЯ 44,12,23,22,24,17,18,19,28,30,21,16,20,32,26 ;  МАРКОВИ КЛАДЕНЦИ 32,51,49,30,27,47 ;  МЕСТНОСТ АЛАЧЕВОТО ЦЕХ ;  МЕСТНОСТ ОРЕШКАТА ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ СТОПАНСКИ ДВОР ЦЪРКВА ;  МЕСТНОСТ ЧАЛИЯТА ПОМПА,ПОМПА ;  МЛАДОСТ 39,42,51,50,53,34,52,47,38,40,44,31,45,43,41,8,46,34,5,36 ;  МОСКВА 4,19,15,17,1,25,2,11,12,5,21,10,8,7 ;  ОГРАЖДЕН 51,53,47,36,55,49 ;  ОПЪЛЧЕНСКА 6,3,2 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 3,16,9,23,11,1,8,4,13,6,18,17,7,5,15,21,14,19 ;  ПРЕСЛАВ 3,7,2,6,5,10,4,9,1,8 ;  РИЛА 2,8,6,10,4,12 ;  РУСИЯ 11,13 ;  ХОРИЗОНТ 7 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 21,12,13 ;   1 ;СТРУМЕШНИЦА ;  СТРУМЕШНИЦА   ;ЧУРИЛОВО ; ;ЧУРИЧЕНИ ;  000248  МЕСТНОСТ КУКОВО 13.11.2017 16:00 – 16:30 ЧЕЗ – Други – Оперативни превключвания
БЕЛАСИЦА   АКАЦИЯ 10,7,11,31,5,24,25,22,13,12,33,9,27,44,16,23,21,17,20,14,8,6,2,1 ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 14 ;  БЕЛАСИЦА 93,67,91,84,92,77,94,100,104,89,102,88,83,65,96,86,85,90,69,31,45,59,71,49,62,64,74,76,47,43,58,55,63,78,80,60,57,61,68,38,36,46,27,44,50,ПОЩА,33,26,42,25,34,48,23,54,31,22,28,24,10,26,13,15,107,108 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 6,8,2 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,1,3,4,8,7,6,6 ;  ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 11,7,12,8,3,6,10,5,9,4,14,1,2 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 14,4,7,18,1,12,11,8,16,3,6 ;  ГРИГОР ПЪРЛИЧЕВ 6,1,10,8,12 ;  ДЕВЕТИ МАЙ 15,31,25,23,22,33,20,17,27,30,29,21,16,14,19,10,15,11,7,9,4,8 ;  ДЕРМЕНО 3,5,6,8 ;  ДИНК МАХЛЕ  до МТП Беласица  КЕСТЕН 1,2 ;  КОКИЧЕ 8,9,3,10,7,12 ;  КРАЛИ МАРКО 1,2 ;  МАРКОВИЦА 3,4,6,10,8,12 ;  МЕСТНОСТ ГОРНИ ПАРНИЦИ ЖИЛИЩЕ ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 7,15,11,10,8,9,20,13,22.,3,2,1,4 ;  МРАМОРНИЦА 6,4,7,8,11,3,2,5,12,9,1 ;  НИКОЛА НЕКРАСОВ 5,3,8,6,1,4 ;  ОСМИ МАРТ 8,9,4,6,11,2.,7,10,5,3 ;  ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 6,4,2,1,3,5,11,9,7,37,51,39,16,14,33,49,53,45,35,23,21,41,31,25,18,47 ;  ПЛИСКА 2,8,4,11,12,7,9,6,10,1,3 ;  ПОЛЯНИТЕ  РАСЛАВИЦА 3,4 ;  СТЕФАН КАРАДЖА 1,4,3 ;  СТРУМЕШНИЦА 6,4,9,5,15,8,10 ;  стълб от ВМрНН на ТП  Беласица – 3  СТЪЛБ ПРИ ОБЕКТА  УПИ-1, КВ.27  ХАДЖИ ДИМИТЪР 2,35,2,4 ;  ХАН АСПАРУХ 6,1,3,9,5,4,6,14 ;  ХРИСТО БОТЕВ 36,8,24,38,29,34,32,25,28,6,30,4 ;  ЦАР САМУИЛ 5,2,6,3 ;  ЦАР СИМЕОН 4 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 2,1,4 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 5,1,3 ;ГАБРЕНЕ ;  АКАЦИЯ 7,3,8,1,12,5,6,11,10,6 ;  АЛЕКСАНДЪР МАТРАСОВ 5,3,1,6 ;  БУКО  ГРАНИЧАР 9,11,5,9,3,1,7 ;  ЗДРАВЕЦ 15,20,6,4,14,8,16,10,2,11,12,5 ;  ИВАН ВАЗОВ 7,14,9,11,13 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 47,50,52,51,53,44,45,36,49,8,34,48,8,29,23,21,34,33,7,10,57,26,9,16,12,30,15,19,14,40,13,24,27,37,35,39,42,41,36,55,51,54,53 ;  КОКИЧЕ 5,1,2,3 ;  КОМСОМОЛСКА 11,12,13,1,5,3,8,7,9,6,10,24,20,22 ;  МАРЕНА  МЕСТНОСТ  МАРЕНА СУШИЛНЯ ;  МЕСТНОСТ БУКО ПОМПА,ПОМПА ЗА ПОЛИВАНЕ ;  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО ПОМПА,ОФИС,СЛУЖБА,МОТЕЛ,КАФЕ,МАГАЗИН,КАРАВАНА ;  МИР 1,4,3,2 ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 14,12 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ПОЩА ;  ОКТОМВРИ 6,11,10,12,8,7 ;  ОСВОБОЖДЕНИЕ 23,22,32,25,15,19,20,18,17,28,31,16,14,29,30,27,31,4,1,12,4,5,8,7,9,3,2,13,11,6,10 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 11,15,12,9,13,12,14,17 ;  ПРОГРЕС 10,6,4,8,2,7,5,3,3 ;  РАДЕЦКИ 27,26,28,23,24,5,8,2,11,16,3,15,23,1,9,14,13,6,18 ;  РОДИНА 26,24,17,13,18,15,28,25,16,7,30,14,3,5,12,7,6,9,8,10,4,2,5 ;  С. ГАБРЕНЕ, ОБЩ. ПЕТРИЧ, ПИ 000486, М.ОСЕНО  СТОПАНСКИ ДВОР СГРАДА ;  СТРУМЕШНИЦА 4,6,10,5 ;  ТЕМЕНУГА 3 ;  ТУМБА 22,19,20,15,4,16,12,8,3,10,11,9,6,7,14,5,18,13,20,2 ;  УПИ 4 КВ 32  УПИ ХII-19,КВ.5   ;ГЕНЕРАЛ ТОДОРОВ ; 1 ;ДОЛНА КРУШИЦА ;  КАРЪЧКОТО  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО ПОМП.СТАНЦИЯ ;  МЕСТНОСТ ЛЪКАТА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ;КАМЕНА ;  ДИНКО   Местност „Нишанка“ ;КЛЮЧ ;  АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ 27,1,26,4,31,29,21,10,24 ;  АЛЬОША 4,3,6,30,33,1,2,31,9,18,10 ;  АНТОН ПОПОВ 4,3,1,2 ;  АТАНАС БУБАКЯРОВ 14,6,13,5,12,24,23,22,20,14,13,17,7,26,30,22,27,9 ;  БЕЛАСИЦА 18,3,20,19,8,4,14,7,1,3,9 ;  ГЕН.СКОБЕЛЕВ 1,3,8,6,2,10,5 ;  ГЕРГЕВЧЕ 3,1,2,5 ;  ДРАМЧОВ КАЙНАК 1 ;  ДРУЖБА 9,12,10,16,3,11,6,7,1,8,12 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 5,12,3,15,8,6,7,13,1,4,5,2,11,9 ;  ИГЛИКА 1,2,3 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 1,4,2,7,4,43,11,6,9,36,25,43,27,31,24,38,17,42,13,35,21,39,14,44,20,18,22,37,41,36,25,43 ;  ИЛИНДЕН 19,23,21,9,11,6,5,7,16,2,8,13,12,18,8,3,2,10,6,1,13,6 ;  ИЛ.МАКАРИОПЛСКИ 4,11,1,7,3,10,12,13,6,5 ;  КВАРТАЛ 50 ЗАВЕДЕНИЕ ;  КИРИЛ И МЕТОДИЙ ПОЩА,4,5,7,6,1 ;  КИТКА 11,22,15,9,20,23,13,6,2,9,12,8,7,10,3 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 8,5,9,5,3,6,1 ;  ЛОЗЕН 1,5,13 ;  МАЛЧИКА 2,3,4,8,7,10,14,1,11,13,9,8 ;  МЕСТНОСТ ДЖАЛОВЕЦ ЦЕХ ;  МЕСТНОСТ КАЙНАКО РАБОТИЛНИЦА ;  МЛАДА ГВАРДИЯ 5,16,3,1,7,6,2,6 ;  НАУМ ОХРИДСКИ 5 ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 1 ;  ПОДГОРИЕ 7,5,22,15,2,9,23,5,26,2 ;  РАВНИ НИВИ  САМУИЛОВА КРЕПОСТ 5,2,5,4,3,5 ;  СТРУМЕШНИЦА 2,1 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 3,2,1,12,13,10,1 ;  ЦАР САМУИЛ 15,17,5,6,21,19,2,1,8,3,9,16,9,39,23,18,41,20,37,35,16,42,ЦЕХ,21,22,45,33,47,23,43,35,34,36 ;  ЧЕРНО МОРЕ 5,1,7,10,6,3,8,10,9,14,7.,12,3 ;   КЪЩА ;КОЛАРОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АНТОН ПОПОВ 15,17,13,1,5,30,7,3,18,4,14,20,24,28,8,22,26,10,2,6 ;  АСЕН ЗЛАТАРОВ 21,4,2,8,9,15,13,1,6,3,19,7,14,11 ;  БЕЛАСИЦА 100,82,69,77,92,63,104,89,91,80,90,76,95,47,86,110,32,78,70,106,71,59,96,57,98,73,102,94,84,75,65,72,112,74,51,29,39,22,40,44,54,33,34,58,64,62,52,43,38,37,48,46,45,36,35,56,31,30,42,32,41,26,50,1,27,12,19,21,17,25,2,23,3,13,5,4,9,7,16,11,15,20,6,8,10,14,68,53,55,66,57,51 ;  БРЕГАЛНИЦА 9,8,7,2,1,4,3,5 ;  БЯЛО МОРЕ 15,18,12 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 28,22,11,30,26,13,34,18,5,1,2,10,22,9,20,7,4,3,6 ;  ВЛАДИМИР ЗАИМОВ 12,21,27,8,17,11,25,14,15,10,6,16,9,13,19,23,2,7,3,1,5,4 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ 7,8,6,10,2,3,1 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 22,19,20,5,17,9,11,24,2,14,12,21,16,7,8,3,10,15,13,1,4 ;  ДВАДЕСЕТ И ТРЕТИ СЕПТЕМВРИ 2,6,10,4 ;  ДРАВА 2,12,11,13,6,3,7,4,8 ;  ЕДЕЛВАЙС 2,5 ;  ЖДАНОВ 6,12,14,7,3,8,5,10,11,9,4 ;  ИВАН ВАЗОВ 13,4,2,6,7,3,8,5 ;  ИЛЬО ВОЙВОДА 1,6,5,3,7,2 ;  КАЛОЯН 5,1,7 ;  КОКИЧЕ 2,4,6 ;  КРАЙРЕЧНА 3,2,1,4,5,6 ;  ЛИПИТЕ 32,30,24,34,19,31,22,17,25,18,20,3,11,6,10,4,14,2,16 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3,10,5,4,8,7,2,1,6 ;  МАКЕДОНИЯ 3,9,7 ;  МАЛЧИКА 10,14,6,12,1,11,13,3,15,9,2,8,7,4,16 ;  МЕСТНОСТ БАХЧИТЕ ВРЕМЕННО СТРОИТЕЛСТВО ;  МЕСТОСТ МАРКОВИЦА В НАЧАЛОТО НА СЕЛОТО,ФАБРИКА ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 4,2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС УСИЛВАТЕЛ БАЦ,УСИЛВАТЕЛ БАЦ ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 14,4,8,7,11,16,10,15,1,3,12,13,9,5,6,2 ;  НИКОЛА ПАРАПУНОВ 2,7,6,11,4,9,1,5,3,10 ;  ОГРАЖДЕН 9,3,6,4,5,1,8,2,5 ;  ОДРИН 1,2,3,5,7 ;  ОКТОМВРИ 33,35,29,42,27,36,37,48,44,38,40,31,23,18,14,16,36,9,28,11,26,15,10,7,17,30,13,21,3,8,5,24,1,2,22,12 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 8,14,2,13,21,27,31,23,15,11,25,10,4,33,6,9,17,29,12,3,5,7,1 ;  ПАРТИЗАНСКА 6,4,2,1 ;  ПЕЙО ЯВОРОВ 11,8,6,10,2,16,5,1,9,11,3,4,7,12,14 ;  ПЕСОКО  ПЕТЪР БЕРОН 10,16,17,12,3,19,7,8,9,14,15,13,1,11,2,5,18,4,6 ;  ПИРИН 2,8,3,9,1,10,6,5,4,7,12 ;  ПОБЕДА 6,7,11,4,12,17,18,9,2,13,14,19,1,3,8,5,16,10,1 ;  ПОДГОРИЕ 16,14,5,3,12,10,8,7,1,9,6,2 ;  ПРОСВЕТА 12,7,5,10,4,2,11,15,8,1,12,9,13,6,3 ;  ПЪРВИ МАЙ 6,3,1,4,2,8 ;  РАДОМИР 1,3,5,2 ;  РАКОВСКИ 21,16,17,18,13,19,15,12,1,21,4,13,2,10,8,19,6,14,7 ;  С. КОЛАРОВО, М. ПЕСОКО  САЛЮТ 6,2 ;  САМУИЛОВА КПЕПОСТ 11,2,9,4,7,3,1 ;  СИМЕОН КАВРАКИРОВ 1,14,12,4,8,2,6,10,22,16 ;  СТРАНДЖА 5,7,8,10,6,2,11,3,9,4,1 ;  СТРУМЕШНИЦА 2,4,1,3,5,6 ;  ТОДОР БОЖИКОВ 16,4,7,14,9,10,8,3,6,1,2,5 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 16,4,10,8,16,ПОЩА,4,10,6,1,2 ;  ЦАР БОРИС 1-ВИ 11,9,8,1,5,3,2,12,4,7 ;  ЦАР САМУИЛ 2,20,10,4,22,11,6,1,9,8,18,3,5,7,13,14,16 ;  ЧАВДАРКА 1,2 ;   ТОТО ПУНКТ ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АЙДАРСКИ ДАБ  АТАНАС ЛЮТВИЕВ 23 ;  БЕЛАСИЦА 1,9,11,7,6,3 ;  БИСТРИЦА 1,2,3 ;  БЪЛГАРИЯ 153,83,60 ;  ДЖЕВЕЗЛЪКА  ИВАНИК-КАЛИНСКА ЧЕШМА  КНЯЗ БОРИС I 26,22,30,14,8,24,5,16,20,1,10,21,6,12,18,28 ;  КУКУШ 6,3,4,1,8,2,9,7 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3 ;  МАРКОВА СКАЛА 15,1,8,2,3,18,26,4,20,9,6,11,7,12,10,5,22,13,16 ;  МЕСТА 22 ;  МЕСТНОСТ АЙРАН БУНАР ПОМПА ;  МЕСТНОСТ БУХОТО ЖИЛИЩЕ,ПОМПА,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  МЕСТНОСТ БЯЛА ЧЕРКВА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ДЖЕВЕЗЛЪКА ЖИЛИЩЕ,ЦЕХ,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ЗИЧЕ ЖИЛИЩЕ,ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО МИТНИЦА,БЮРО ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК ХАНЧЕ,АВТОБАЗА,СВИНАРНИК,СГРАДА,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК КАРИНСКА ЧЕШМ  МЕСТНОСТ ИЛОВИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ КОНГОРО СГРАДА ;  МЕСТНОСТ ЛЯШНИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ПИЛЬОВИ ОРЕХИ ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ТРЪСТЕН ЖИЛИЩЕ ;  МИТРОПОЛИТ ГЕРАСИМ 1 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,15,3,19,8,13,21,2,17,12,9,7,6,5,1 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1,1 ;  ПОЩЕНСКА 14,19,21,16,12,15 ;  СВЕТИ ГЕОРГИ 2А ;  ХИЖА БЕЛАСИЦА ХИЖА ;ПЪРВОМАЙ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 37 ;  МЕСТНОСТ ЧАЛТИЯТА АВТОРАБОТИЛНИЦА ;САМУИЛОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 10 ;  САМУИЛОВО  УПИ 1 КВ. 31  УПИ ІV-57, КВ.18 ( ;СКРЪТ ;  9-ТИ СЕПТЕМВРИ 11,3,1,6,13,2,5,9,4,8,10,7 ;  АНТОН ПОПОВ 26,10,24,11,14,23,27,19,29,25,9,18,22,1,12,15,5,20,17 ;  БЕЛАСИЦА 2,4 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 1,20,5,7,8,ПОЩА,13,15,12,16,11,2,14,10,6,9,18,3 ;  ДИМИТЪР АЦЕВ 2,5,1 ;  ЕФТИМ ДОЙЧЕВ 1 ;  ПЪРВИ МАЙ 6,8,7,4,2 ;  СВОБОДА 5 ;  СКРЪТ  ХРИСТО БОТЕВ 2 ;  ХРИСТО ВЕЛЕВ 2 ;  ЦАР САМУИЛ 1 ;ЯВОРНИЦА ;  АДАЛБЕРТ АНТОНОВ 6,8,15,3,13,10,11 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 14,15,17,9 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 13,3,26,8,24,35,12,5,20,25,15,17,9,10,21,7,33,6,23,11,32,29,19,28 ;  ИЗГРЕВ 1 ;  КОМСОМОЛСКА 49,26,51,28 ;  КУЗМАН ШАПКАРОВ 13,18,21,22,17,12,28,26,14,31,29,19,15,23,27,25,33,10,8 ;  ОСВОБОЖДЕНИЕ 5,3,11,4,9,1 ;  ОСОГОВО 13 ;  ПОБЕДА 17,30,19,18,38,5,28,9,39,40,41,37 ;  ХРИСТО БОТЕВ 6,3,9,10,5 ;   ИМОТ №000418 13.11.2017 12:30 – 13:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
БЕЛАСИЦА   АКАЦИЯ 10,7,11,31,5,24,25,22,13,12,33,9,27,44,16,23,21,17,20,14,8,6,2,1 ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 14 ;  БЕЛАСИЦА 93,67,91,84,92,77,94,100,104,89,102,88,83,65,96,86,85,90,69,31,45,59,71,49,62,64,74,76,47,43,58,55,63,78,80,60,57,61,68,38,36,46,27,44,50,ПОЩА,33,26,42,25,34,48,23,54,31,22,28,24,10,26,13,15,107,108 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 6,8,2 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,1,3,4,8,7,6,6 ;  ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 11,7,12,8,3,6,10,5,9,4,14,1,2 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 14,4,7,18,1,12,11,8,16,3,6 ;  ГРИГОР ПЪРЛИЧЕВ 6,1,10,8,12 ;  ДЕВЕТИ МАЙ 15,31,25,23,22,33,20,17,27,30,29,21,16,14,19,10,15,11,7,9,4,8 ;  ДЕРМЕНО 3,5,6,8 ;  ДИНК МАХЛЕ  до МТП Беласица  КЕСТЕН 1,2 ;  КОКИЧЕ 8,9,3,10,7,12 ;  КРАЛИ МАРКО 1,2 ;  МАРКОВИЦА 3,4,6,10,8,12 ;  МЕСТНОСТ ГОРНИ ПАРНИЦИ ЖИЛИЩЕ ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 7,15,11,10,8,9,20,13,22.,3,2,1,4 ;  МРАМОРНИЦА 6,4,7,8,11,3,2,5,12,9,1 ;  НИКОЛА НЕКРАСОВ 5,3,8,6,1,4 ;  ОСМИ МАРТ 8,9,4,6,11,2.,7,10,5,3 ;  ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 6,4,2,1,3,5,11,9,7,37,51,39,16,14,33,49,53,45,35,23,21,41,31,25,18,47 ;  ПЛИСКА 2,8,4,11,12,7,9,6,10,1,3 ;  ПОЛЯНИТЕ  РАСЛАВИЦА 3,4 ;  СТЕФАН КАРАДЖА 1,4,3 ;  СТРУМЕШНИЦА 6,4,9,5,15,8,10 ;  стълб от ВМрНН на ТП  Беласица – 3  СТЪЛБ ПРИ ОБЕКТА  УПИ-1, КВ.27  ХАДЖИ ДИМИТЪР 2,35,2,4 ;  ХАН АСПАРУХ 6,1,3,9,5,4,6,14 ;  ХРИСТО БОТЕВ 36,8,24,38,29,34,32,25,28,6,30,4 ;  ЦАР САМУИЛ 5,2,6,3 ;  ЦАР СИМЕОН 4 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 2,1,4 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 5,1,3 ;ДОЛНА КРУШИЦА ;  КАРЪЧКОТО ;КОЛАРОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АНТОН ПОПОВ 15,17,13,1,5,30,7,3,18,4,14,20,24,28,8,22,26,10,2,6 ;  АСЕН ЗЛАТАРОВ 21,4,2,8,9,15,13,1,6,3,19,7,14,11 ;  БЕЛАСИЦА 100,82,69,77,92,63,104,89,91,80,90,76,95,47,86,110,32,78,70,106,71,59,96,57,98,73,102,94,84,75,65,72,112,74,51,29,39,22,40,44,54,33,34,58,64,62,52,43,38,37,48,46,45,36,35,56,31,30,42,32,41,26,50,1,27,12,19,21,17,25,2,23,3,13,5,4,9,7,16,11,15,20,6,8,10,14,68,53,55,66,57,51 ;  БРЕГАЛНИЦА 9,8,7,2,1,4,3,5 ;  БЯЛО МОРЕ 15,18,12 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 28,22,11,30,26,13,34,18,5,1,2,10,22,9,20,7,4,3,6 ;  ВЛАДИМИР ЗАИМОВ 12,21,27,8,17,11,25,14,15,10,6,16,9,13,19,23,2,7,3,1,5,4 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ 7,8,6,10,2,3,1 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 22,19,20,5,17,9,11,24,2,14,12,21,16,7,8,3,10,15,13,1,4 ;  ДВАДЕСЕТ И ТРЕТИ СЕПТЕМВРИ 2,6,10,4 ;  ДРАВА 2,12,11,13,6,3,7,4,8 ;  ЕДЕЛВАЙС 2,5 ;  ЖДАНОВ 6,12,14,7,3,8,5,10,11,9,4 ;  ИВАН ВАЗОВ 13,4,2,6,7,3,8,5 ;  ИЛЬО ВОЙВОДА 1,6,5,3,7,2 ;  КАЛОЯН 5,1,7 ;  КОКИЧЕ 2,4,6 ;  КРАЙРЕЧНА 3,2,1,4,5,6 ;  ЛИПИТЕ 32,30,24,34,19,31,22,17,25,18,20,3,11,6,10,4,14,2,16 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3,10,5,4,8,7,2,1,6 ;  МАКЕДОНИЯ 3,9,7 ;  МАЛЧИКА 10,14,6,12,1,11,13,3,15,9,2,8,7,4,16 ;  МЕСТНОСТ БАХЧИТЕ ВРЕМЕННО СТРОИТЕЛСТВО ;  МЕСТОСТ МАРКОВИЦА В НАЧАЛОТО НА СЕЛОТО,ФАБРИКА ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 4,2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС УСИЛВАТЕЛ БАЦ,УСИЛВАТЕЛ БАЦ ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 14,4,8,7,11,16,10,15,1,3,12,13,9,5,6,2 ;  НИКОЛА ПАРАПУНОВ 2,7,6,11,4,9,1,5,3,10 ;  ОГРАЖДЕН 9,3,6,4,5,1,8,2,5 ;  ОДРИН 1,2,3,5,7 ;  ОКТОМВРИ 33,35,29,42,27,36,37,48,44,38,40,31,23,18,14,16,36,9,28,11,26,15,10,7,17,30,13,21,3,8,5,24,1,2,22,12 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 8,14,2,13,21,27,31,23,15,11,25,10,4,33,6,9,17,29,12,3,5,7,1 ;  ПАРТИЗАНСКА 6,4,2,1 ;  ПЕЙО ЯВОРОВ 11,8,6,10,2,16,5,1,9,11,3,4,7,12,14 ;  ПЕСОКО  ПЕТЪР БЕРОН 10,16,17,12,3,19,7,8,9,14,15,13,1,11,2,5,18,4,6 ;  ПИРИН 2,8,3,9,1,10,6,5,4,7,12 ;  ПОБЕДА 6,7,11,4,12,17,18,9,2,13,14,19,1,3,8,5,16,10,1 ;  ПОДГОРИЕ 16,14,5,3,12,10,8,7,1,9,6,2 ;  ПРОСВЕТА 12,7,5,10,4,2,11,15,8,1,12,9,13,6,3 ;  ПЪРВИ МАЙ 6,3,1,4,2,8 ;  РАДОМИР 1,3,5,2 ;  РАКОВСКИ 21,16,17,18,13,19,15,12,1,21,4,13,2,10,8,19,6,14,7 ;  С. КОЛАРОВО, М. ПЕСОКО  САЛЮТ 6,2 ;  САМУИЛОВА КПЕПОСТ 11,2,9,4,7,3,1 ;  СИМЕОН КАВРАКИРОВ 1,14,12,4,8,2,6,10,22,16 ;  СТРАНДЖА 5,7,8,10,6,2,11,3,9,4,1 ;  СТРУМЕШНИЦА 2,4,1,3,5,6 ;  ТОДОР БОЖИКОВ 16,4,7,14,9,10,8,3,6,1,2,5 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 16,4,10,8,16,ПОЩА,4,10,6,1,2 ;  ЦАР БОРИС 1-ВИ 11,9,8,1,5,3,2,12,4,7 ;  ЦАР САМУИЛ 2,20,10,4,22,11,6,1,9,8,18,3,5,7,13,14,16 ;  ЧАВДАРКА 1,2 ;   ТОТО ПУНКТ ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  БЕЛАСИЦА 1,9,11,7,6,3 ;  БИСТРИЦА 1,2,3 ;  КНЯЗ БОРИС I 26,22,30,14,8,24,5,16,20,1,10,21,6,12,18,28,31 ;  КУКУШ 6,3,4,1,8,2,9,7 ;  МАРКОВА СКАЛА 15,1,8,2,3,18,26,4,20,9,6,11,7,12,10,5,22,13,16 ;  МЕСТА 22 ;  МИТРОПОЛИТ ГЕРАСИМ 1 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,15,3,19,8,13,21,2,17,12,9,7,6,5,1 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1 ;  ПОЩЕНСКА 14,19,21,16,12,15 ;САМУИЛОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ ; ;ЯВОРНИЦА ;  ПОБЕДА 17 13.11.2017 12:30 – 16:30 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
БЕЛАСИЦА   АКАЦИЯ 10,7,11,31,5,24,25,22,13,12,33,9,27,44,16,23,21,17,20,14,8,6,2,1 ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 14 ;  БЕЛАСИЦА 93,67,91,84,92,77,94,100,104,89,102,88,83,65,96,86,85,90,69,31,45,59,71,49,62,64,74,76,47,43,58,55,63,78,80,60,57,61,68,38,36,46,27,44,50,ПОЩА,33,26,42,25,34,48,23,54,31,22,28,24,10,26,13,15,107,108 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 6,8,2 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,1,3,4,8,7,6,6 ;  ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 11,7,12,8,3,6,10,5,9,4,14,1,2 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 14,4,7,18,1,12,11,8,16,3,6 ;  ГРИГОР ПЪРЛИЧЕВ 6,1,10,8,12 ;  ДЕВЕТИ МАЙ 15,31,25,23,22,33,20,17,27,30,29,21,16,14,19,10,15,11,7,9,4,8 ;  ДЕРМЕНО 3,5,6,8 ;  ДИНК МАХЛЕ  до МТП Беласица  КЕСТЕН 1,2 ;  КОКИЧЕ 8,9,3,10,7,12 ;  КРАЛИ МАРКО 1,2 ;  МАРКОВИЦА 3,4,6,10,8,12 ;  МЕСТНОСТ ГОРНИ ПАРНИЦИ ЖИЛИЩЕ ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 7,15,11,10,8,9,20,13,22.,3,2,1,4 ;  МРАМОРНИЦА 6,4,7,8,11,3,2,5,12,9,1 ;  НИКОЛА НЕКРАСОВ 5,3,8,6,1,4 ;  ОСМИ МАРТ 8,9,4,6,11,2.,7,10,5,3 ;  ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 6,4,2,1,3,5,11,9,7,37,51,39,16,14,33,49,53,45,35,23,21,41,31,25,18,47 ;  ПЛИСКА 2,8,4,11,12,7,9,6,10,1,3 ;  ПОЛЯНИТЕ  РАСЛАВИЦА 3,4 ;  СТЕФАН КАРАДЖА 1,4,3 ;  СТРУМЕШНИЦА 6,4,9,5,15,8,10 ;  стълб от ВМрНН на ТП  Беласица – 3  СТЪЛБ ПРИ ОБЕКТА  УПИ-1, КВ.27  ХАДЖИ ДИМИТЪР 2,35,2,4 ;  ХАН АСПАРУХ 6,1,3,9,5,4,6,14 ;  ХРИСТО БОТЕВ 36,8,24,38,29,34,32,25,28,6,30,4 ;  ЦАР САМУИЛ 5,2,6,3 ;  ЦАР СИМЕОН 4 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 2,1,4 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 5,1,3 ;ГАБРЕНЕ ;  АКАЦИЯ 7,3,8,1,12,5,6,11,10,6 ;  АЛЕКСАНДЪР МАТРАСОВ 5,3,1,6 ;  БУКО  ГРАНИЧАР 9,11,5,9,3,1,7 ;  ЗДРАВЕЦ 15,20,6,4,14,8,16,10,2,11,12,5 ;  ИВАН ВАЗОВ 7,14,9,11,13 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 47,50,52,51,53,44,45,36,49,8,34,48,8,29,23,21,34,33,7,10,57,26,9,16,12,30,15,19,14,40,13,24,27,37,35,39,42,41,36,55,51,54,53 ;  КОКИЧЕ 5,1,2,3 ;  КОМСОМОЛСКА 11,12,13,1,5,3,8,7,9,6,10,24,20,22 ;  МАРЕНА  МЕСТНОСТ  МАРЕНА СУШИЛНЯ ;  МЕСТНОСТ БУКО ПОМПА,ПОМПА ЗА ПОЛИВАНЕ ;  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО ПОМПА,ОФИС,СЛУЖБА,МОТЕЛ,КАФЕ,МАГАЗИН,КАРАВАНА ;  МИР 1,4,3,2 ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 14,12 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ПОЩА ;  ОКТОМВРИ 6,11,10,12,8,7 ;  ОСВОБОЖДЕНИЕ 23,22,32,25,15,19,20,18,17,28,31,16,14,29,30,27,31,4,1,12,4,5,8,7,9,3,2,13,11,6,10 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 11,15,12,9,13,12,14,17 ;  ПРОГРЕС 10,6,4,8,2,7,5,3,3 ;  РАДЕЦКИ 27,26,28,23,24,5,8,2,11,16,3,15,23,1,9,14,13,6,18 ;  РОДИНА 26,24,17,13,18,15,28,25,16,7,30,14,3,5,12,7,6,9,8,10,4,2,5 ;  С. ГАБРЕНЕ, ОБЩ. ПЕТРИЧ, ПИ 000486, М.ОСЕНО  СТОПАНСКИ ДВОР СГРАДА ;  СТРУМЕШНИЦА 4,6,10,5 ;  ТЕМЕНУГА 3 ;  ТУМБА 22,19,20,15,4,16,12,8,3,10,11,9,6,7,14,5,18,13,20,2 ;  УПИ 4 КВ 32  УПИ ХII-19,КВ.5   ;ГЕНЕРАЛ ТОДОРОВ ; 1 ;ДОЛНА КРУШИЦА ;  КАРЪЧКОТО  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО ПОМП.СТАНЦИЯ ;  МЕСТНОСТ ЛЪКАТА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ;КАМЕНА ;  ДИНКО   Местност „Нишанка“ ;КЛЮЧ ;  АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ 27,1,26,4,31,29,21,10,24 ;  АЛЬОША 4,3,6,30,33,1,2,31,9,18,10 ;  АНТОН ПОПОВ 4,3,1,2 ;  АТАНАС БУБАКЯРОВ 14,6,13,5,12,24,23,22,20,14,13,17,7,26,30,22,27,9 ;  БЕЛАСИЦА 18,3,20,19,8,4,14,7,1,3,9 ;  ГЕН.СКОБЕЛЕВ 1,3,8,6,2,10,5 ;  ГЕРГЕВЧЕ 3,1,2,5 ;  ДРАМЧОВ КАЙНАК 1 ;  ДРУЖБА 9,12,10,16,3,11,6,7,1,8,12 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 5,12,3,15,8,6,7,13,1,4,5,2,11,9 ;  ИГЛИКА 1,2,3 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 1,4,2,7,4,43,11,6,9,36,25,43,27,31,24,38,17,42,13,35,21,39,14,44,20,18,22,37,41,36,25,43 ;  ИЛИНДЕН 19,23,21,9,11,6,5,7,16,2,8,13,12,18,8,3,2,10,6,1,13,6 ;  ИЛ.МАКАРИОПЛСКИ 4,11,1,7,3,10,12,13,6,5 ;  КВАРТАЛ 50 ЗАВЕДЕНИЕ ;  КИРИЛ И МЕТОДИЙ ПОЩА,4,5,7,6,1 ;  КИТКА 11,22,15,9,20,23,13,6,2,9,12,8,7,10,3 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 8,5,9,5,3,6,1 ;  ЛОЗЕН 1,5,13 ;  МАЛЧИКА 2,3,4,8,7,10,14,1,11,13,9,8 ;  МЕСТНОСТ ДЖАЛОВЕЦ ЦЕХ ;  МЕСТНОСТ КАЙНАКО РАБОТИЛНИЦА ;  МЛАДА ГВАРДИЯ 5,16,3,1,7,6,2,6 ;  НАУМ ОХРИДСКИ 5 ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 1 ;  ПОДГОРИЕ 7,5,22,15,2,9,23,5,26,2 ;  РАВНИ НИВИ  САМУИЛОВА КРЕПОСТ 5,2,5,4,3,5 ;  СТРУМЕШНИЦА 2,1 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 3,2,1,12,13,10,1 ;  ЦАР САМУИЛ 15,17,5,6,21,19,2,1,8,3,9,16,9,39,23,18,41,20,37,35,16,42,ЦЕХ,21,22,45,33,47,23,43,35,34,36 ;  ЧЕРНО МОРЕ 5,1,7,10,6,3,8,10,9,14,7.,12,3 ;   КЪЩА ;КОЛАРОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АНТОН ПОПОВ 15,17,13,1,5,30,7,3,18,4,14,20,24,28,8,22,26,10,2,6 ;  АСЕН ЗЛАТАРОВ 21,4,2,8,9,15,13,1,6,3,19,7,14,11 ;  БЕЛАСИЦА 100,82,69,77,92,63,104,89,91,80,90,76,95,47,86,110,32,78,70,106,71,59,96,57,98,73,102,94,84,75,65,72,112,74,51,29,39,22,40,44,54,33,34,58,64,62,52,43,38,37,48,46,45,36,35,56,31,30,42,32,41,26,50,1,27,12,19,21,17,25,2,23,3,13,5,4,9,7,16,11,15,20,6,8,10,14,68,53,55,66,57,51 ;  БРЕГАЛНИЦА 9,8,7,2,1,4,3,5 ;  БЯЛО МОРЕ 15,18,12 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 28,22,11,30,26,13,34,18,5,1,2,10,22,9,20,7,4,3,6 ;  ВЛАДИМИР ЗАИМОВ 12,21,27,8,17,11,25,14,15,10,6,16,9,13,19,23,2,7,3,1,5,4 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ 7,8,6,10,2,3,1 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 22,19,20,5,17,9,11,24,2,14,12,21,16,7,8,3,10,15,13,1,4 ;  ДВАДЕСЕТ И ТРЕТИ СЕПТЕМВРИ 2,6,10,4 ;  ДРАВА 2,12,11,13,6,3,7,4,8 ;  ЕДЕЛВАЙС 2,5 ;  ЖДАНОВ 6,12,14,7,3,8,5,10,11,9,4 ;  ИВАН ВАЗОВ 13,4,2,6,7,3,8,5 ;  ИЛЬО ВОЙВОДА 1,6,5,3,7,2 ;  КАЛОЯН 5,1,7 ;  КОКИЧЕ 2,4,6 ;  КРАЙРЕЧНА 3,2,1,4,5,6 ;  ЛИПИТЕ 32,30,24,34,19,31,22,17,25,18,20,3,11,6,10,4,14,2,16 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3,10,5,4,8,7,2,1,6 ;  МАКЕДОНИЯ 3,9,7 ;  МАЛЧИКА 10,14,6,12,1,11,13,3,15,9,2,8,7,4,16 ;  МЕСТНОСТ БАХЧИТЕ ВРЕМЕННО СТРОИТЕЛСТВО ;  МЕСТОСТ МАРКОВИЦА В НАЧАЛОТО НА СЕЛОТО,ФАБРИКА ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 4,2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС УСИЛВАТЕЛ БАЦ,УСИЛВАТЕЛ БАЦ ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 14,4,8,7,11,16,10,15,1,3,12,13,9,5,6,2 ;  НИКОЛА ПАРАПУНОВ 2,7,6,11,4,9,1,5,3,10 ;  ОГРАЖДЕН 9,3,6,4,5,1,8,2,5 ;  ОДРИН 1,2,3,5,7 ;  ОКТОМВРИ 33,35,29,42,27,36,37,48,44,38,40,31,23,18,14,16,36,9,28,11,26,15,10,7,17,30,13,21,3,8,5,24,1,2,22,12 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 8,14,2,13,21,27,31,23,15,11,25,10,4,33,6,9,17,29,12,3,5,7,1 ;  ПАРТИЗАНСКА 6,4,2,1 ;  ПЕЙО ЯВОРОВ 11,8,6,10,2,16,5,1,9,11,3,4,7,12,14 ;  ПЕСОКО  ПЕТЪР БЕРОН 10,16,17,12,3,19,7,8,9,14,15,13,1,11,2,5,18,4,6 ;  ПИРИН 2,8,3,9,1,10,6,5,4,7,12 ;  ПОБЕДА 6,7,11,4,12,17,18,9,2,13,14,19,1,3,8,5,16,10,1 ;  ПОДГОРИЕ 16,14,5,3,12,10,8,7,1,9,6,2 ;  ПРОСВЕТА 12,7,5,10,4,2,11,15,8,1,12,9,13,6,3 ;  ПЪРВИ МАЙ 6,3,1,4,2,8 ;  РАДОМИР 1,3,5,2 ;  РАКОВСКИ 21,16,17,18,13,19,15,12,1,21,4,13,2,10,8,19,6,14,7 ;  С. КОЛАРОВО, М. ПЕСОКО  САЛЮТ 6,2 ;  САМУИЛОВА КПЕПОСТ 11,2,9,4,7,3,1 ;  СИМЕОН КАВРАКИРОВ 1,14,12,4,8,2,6,10,22,16 ;  СТРАНДЖА 5,7,8,10,6,2,11,3,9,4,1 ;  СТРУМЕШНИЦА 2,4,1,3,5,6 ;  ТОДОР БОЖИКОВ 16,4,7,14,9,10,8,3,6,1,2,5 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 16,4,10,8,16,ПОЩА,4,10,6,1,2 ;  ЦАР БОРИС 1-ВИ 11,9,8,1,5,3,2,12,4,7 ;  ЦАР САМУИЛ 2,20,10,4,22,11,6,1,9,8,18,3,5,7,13,14,16 ;  ЧАВДАРКА 1,2 ;   ТОТО ПУНКТ ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АЙДАРСКИ ДАБ  АТАНАС ЛЮТВИЕВ 23 ;  БЕЛАСИЦА 1,9,11,7,6,3 ;  БИСТРИЦА 1,2,3 ;  БЪЛГАРИЯ 153,83,60 ;  ДЖЕВЕЗЛЪКА  ИВАНИК-КАЛИНСКА ЧЕШМА  КНЯЗ БОРИС I 26,22,30,14,8,24,5,16,20,1,10,21,6,12,18,28,31 ;  КУКУШ 6,3,4,1,8,2,9,7 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3 ;  МАРКОВА СКАЛА 15,1,8,2,3,18,26,4,20,9,6,11,7,12,10,5,22,13,16 ;  МЕСТА 22 ;  МЕСТНОСТ АЙРАН БУНАР ПОМПА ;  МЕСТНОСТ БУХОТО ЖИЛИЩЕ,ПОМПА,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  МЕСТНОСТ БЯЛА ЧЕРКВА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ДЖЕВЕЗЛЪКА ЖИЛИЩЕ,ЦЕХ,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ЗИЧЕ ЖИЛИЩЕ,ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО МИТНИЦА,БЮРО ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК ХАНЧЕ,АВТОБАЗА,СВИНАРНИК,СГРАДА,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК КАРИНСКА ЧЕШМ  МЕСТНОСТ ИЛОВИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ КОНГОРО СГРАДА ;  МЕСТНОСТ ЛЯШНИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ОМОНДРОС  МЕСТНОСТ ПИЛЬОВИ ОРЕХИ ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ТРЪСТЕН ЖИЛИЩЕ ;  МИТРОПОЛИТ ГЕРАСИМ 1 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,15,3,19,8,13,21,2,17,12,9,7,6,5,1 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1,1 ;  ПОЩЕНСКА 14,19,21,16,12,15 ;  СВЕТИ ГЕОРГИ 2А ;  ХИЖА БЕЛАСИЦА ХИЖА ;ПЪРВОМАЙ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 37 ;  МЕСТНОСТ ЧАЛТИЯТА АВТОРАБОТИЛНИЦА ;САМУИЛОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 10 ;  САМУИЛОВО  УПИ 1 КВ. 31  УПИ ІV-57, КВ.18 ( ;СКРЪТ ;  9-ТИ СЕПТЕМВРИ 11,3,1,6,13,2,5,9,4,8,10,7 ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 2,1,10,5,8,9,6,3,7,12,11 ;  АНТОН ПОПОВ 2,4,6,5,7,3,31,41,38,35,42,44,39,40,30,26,32,43,37,36,45,33,26,10,24,11,14,23,27,19,29,25,9,18,22,1,12,15,5,20,17 ;  БАХЧИТЕ  БЕЛАСИЦА 6,4,15,13,11,13,2,4 ;  БРУЧ 23,24,25,22 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 7,4,8,12,10,14,5,3,6,13,16,31 ;  ВОДЕНИЦАТА 4,7,1,2,6,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 17,25,28,44,47,54,55,30,52,56,36,50,42,26,24,22,40,37,45,23,31,38,33,29,48,46,39,41,43,35,1,20,5,7,8,ПОЩА,13,15,12,16,11,2,14,10,6,9,18,3 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 9,10,2,8,1,7,3,6,4,5 ;  ДИМИТЪР АЦЕВ 2,5,8,13,15,2,9,6,4,17,7,19,12,2,5,1 ;  ЕФТИМ ДОЙЧЕВ 1,10,9,11,2,13,12,8,7,19,21,14,17 ;  ЛОЗЕН 6,12,8,10,9,7,1,5,3,16,11,14,13,15,18,20,12 ;  МЛАДОСТ 1,2,11,9,10,4,18,5,6,14,16 ;  НИКОЛА Й ВАПЦАРОВ 3,2,6,16,10,1,7,5,3,14,4,12 ;  ОРИЩЕТО 23,12,16,17,11,21,18,19,15 ;  ПЕЙО К ЯВОРОВ 2,8,7,4.,4 ;  ПЛОЩИЦАТА  ПЪРВИ МАЙ 6,8,7,4,2 ;  СВОБОДА 8,4,12,3,2,10,14,6,7,5 ;  СКРЪТ  СКРЪТСКА КОМУНА 6,4,3,1,5 ;  СТРУМА 1,2,3,4 ;  ТОДОР БОЖИКОВ 4,8,5,6,1,10,3 ;  ТУМБА 16,5,7,9,3,2,8,1,6,10,18,11,9,24,15,17 ;  ХАН КРУМ 1,9,2,7,1,5,10,8 ;  ХРИСТО БОТЕВ 4,6,3,7,11,2 ;  ХРИСТО ВЕЛЕВ 2,3,12,8,11,16,4,1,19,17,14,6,5,7,13,15 ;  ЦАР САМУИЛ 4,3,5,10,7,12,8,4,2,6,14,1 ;  ЧЕРВЕНА ЗВЕЗДА 5,2 ;ЯВОРНИЦА ;  АДАЛБЕРТ АНТОНОВ 6,8,15,3,13,10,11 ;  ВАСИЛ КЪНЧЕВ 2 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 14,10,13,1,4,8,2,3,6,14,15,17,9 ;  ГЕОРГИ ИЗМИРЛИЕВ 6,4,5,2,1,7,13,5,20,19,15,17,21,18,8 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 26,22,43,13,3,26,8,24,35,12,5,20,25,15,17,9,10,21,7,33,6,23,11,32,29,19,28,1,29,13,36,4,30,7,42,24,31,32,3,33 ;  ИЗГРЕВ 7,14,11,6,3,13,9,17,12,10,16,8,18,4,1,1 ;  КОМСОМОЛСКА 7,49,26,51,28,6,12,31,41,23,57,43,55,16,39,29,37,49,9,42,35,20,15,11,27,17,34,25,18,5,3,53,10 ;  КУЗМАН ШАПКАРОВ 1,11,12,6,3,13,18,21,22,17,12,28,26,14,31,29,19,15,23,27,25,33,10,8,18 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 8,15,2,1,5,10,7,12,3 ;  МЕСТНОСТ ПРОГОН ЦЕХ ;  МЕСТНОСТ САМЪЛЪК ПОМПА ;  МЕСТНОСТ СУШИЛНЯТА СУШИЛНЯ ;  ОСВОБОЖДЕНИЕ 1,5,3,11,4,9,1 ;  ОСОГОВО 3,7,2,9,13,16,4,15,11,13 ;  ПАНАЙОТ ВОЛОВ 2,8,1,3,11,16,13,18,14,15,12,20 ;  ПЕЙО ЯВОРОВ 5,1,3 ;  ПОБЕДА 17,30,19,18,38,5,28,9,39,40,41,37,2,3,7,1,9,23,16,19,17,20,11,18,10,6,12,13,8,1 ;  ПРОГОН  САМАНЛЪК  ХРИСТО БОТЕВ 15,7,6,3,9,10,5 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 5,16,2,15,13,14,12,7,4,1,6 ;   ИМОТ №000418 13.11.2017 16:00 – 16:30 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
ГЕНЕРАЛ ТОДОРОВ  1 ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АЙДАРСКИ ДАБ  АТАНАС ЛЮТВИЕВ 23 ;  БЪЛГАРИЯ 153,83,60 ;  ДЖЕВЕЗЛЪКА  ИВАНИК-КАЛИНСКА ЧЕШМА  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3 ;  МЕСТНОСТ АЙРАН БУНАР ПОМПА ;  МЕСТНОСТ БУХОТО ЖИЛИЩЕ,ПОМПА,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  МЕСТНОСТ БЯЛА ЧЕРКВА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ДЖЕВЕЗЛЪКА ЖИЛИЩЕ,ЦЕХ,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ЗИЧЕ ЖИЛИЩЕ,ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК ХАНЧЕ,АВТОБАЗА,СВИНАРНИК,СГРАДА,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК КАРИНСКА ЧЕШМ  МЕСТНОСТ ИЛОВИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ КОНГОРО СГРАДА ;  МЕСТНОСТ ЛЯШНИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ОМОНДРОС  МЕСТНОСТ ПИЛЬОВИ ОРЕХИ ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ТРЪСТЕН ЖИЛИЩЕ ;  СВЕТИ ГЕОРГИ 2А ;  ХИЖА БЕЛАСИЦА ХИЖА ;ПЪРВОМАЙ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 37 ;  МЕСТНОСТ ЧАЛТИЯТА АВТОРАБОТИЛНИЦА 13.11.2017 11:30 – 12:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
БЕЛАСИЦА   АКАЦИЯ 10,7,11,31,5,24,25,22,13,12,33,9,27,44,16,23,21,17,20,14,8,6,2,1 ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 14 ;  БЕЛАСИЦА 93,67,91,84,92,77,94,100,104,89,102,88,83,65,96,86,85,90,69,31,45,59,71,49,62,64,74,76,47,43,58,55,63,78,80,60,57,61,68,38,36,46,27,44,50,ПОЩА,33,26,42,25,34,48,23,54,31,22,28,24,10,26,13,15,107,108 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 6,8,2 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,1,3,4,8,7,6,6 ;  ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 11,7,12,8,3,6,10,5,9,4,14,1,2 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 14,4,7,18,1,12,11,8,16,3,6 ;  ГРИГОР ПЪРЛИЧЕВ 6,1,10,8,12 ;  ДЕВЕТИ МАЙ 15,31,25,23,22,33,20,17,27,30,29,21,16,14,19,10,15,11,7,9,4,8 ;  ДЕРМЕНО 3,5,6,8 ;  ДИНК МАХЛЕ  до МТП Беласица  КЕСТЕН 1,2 ;  КОКИЧЕ 8,9,3,10,7,12 ;  КРАЛИ МАРКО 1,2 ;  МАРКОВИЦА 3,4,6,10,8,12 ;  МЕСТНОСТ ГОРНИ ПАРНИЦИ ЖИЛИЩЕ ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 7,15,11,10,8,9,20,13,22.,3,2,1,4 ;  МРАМОРНИЦА 6,4,7,8,11,3,2,5,12,9,1 ;  НИКОЛА НЕКРАСОВ 5,3,8,6,1,4 ;  ОСМИ МАРТ 8,9,4,6,11,2.,7,10,5,3 ;  ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 6,4,2,1,3,5,11,9,7,37,51,39,16,14,33,49,53,45,35,23,21,41,31,25,18,47 ;  ПЛИСКА 2,8,4,11,12,7,9,6,10,1,3 ;  ПОЛЯНИТЕ  РАСЛАВИЦА 3,4 ;  СТЕФАН КАРАДЖА 1,4,3 ;  СТРУМЕШНИЦА 6,4,9,5,15,8,10 ;  стълб от ВМрНН на ТП  Беласица – 3  СТЪЛБ ПРИ ОБЕКТА  УПИ-1, КВ.27  ХАДЖИ ДИМИТЪР 2,35,2,4 ;  ХАН АСПАРУХ 6,1,3,9,5,4,6,14 ;  ХРИСТО БОТЕВ 36,8,24,38,29,34,32,25,28,6,30,4 ;  ЦАР САМУИЛ 5,2,6,3 ;  ЦАР СИМЕОН 4 ;  ЧАВДАР ВОЙВОДА 2,1,4 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 5,1,3 ;ГАБРЕНЕ ;  АКАЦИЯ 7,3,8,1,12,5,6,11,10,6 ;  АЛЕКСАНДЪР МАТРАСОВ 5,3,1,6 ;  БУКО  ГРАНИЧАР 9,11,5,9,3,1,7 ;  ЗДРАВЕЦ 15,20,6,4,14,8,16,10,2,11,12,5 ;  ИВАН ВАЗОВ 7,14,9,11,13 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 47,50,52,51,53,44,45,36,49,8,34,48,8,29,23,21,34,33,7,10,57,26,9,16,12,30,15,19,14,40,13,24,27,37,35,39,42,41,36,55,51,54,53 ;  КОКИЧЕ 5,1,2,3 ;  КОМСОМОЛСКА 11,12,13,1,5,3,8,7,9,6,10,24,20,22 ;  МАРЕНА  МЕСТНОСТ  МАРЕНА СУШИЛНЯ ;  МЕСТНОСТ БУКО ПОМПА,ПОМПА ЗА ПОЛИВАНЕ ;  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО ПОМПА,ОФИС,СЛУЖБА,МОТЕЛ,КАФЕ,МАГАЗИН,КАРАВАНА ;  МИР 1,4,3,2 ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 14,12 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ПОЩА ;  ОКТОМВРИ 6,11,10,12,8,7 ;  ОСВОБОЖДЕНИЕ 23,22,32,25,15,19,20,18,17,28,31,16,14,29,30,27,31,4,1,12,4,5,8,7,9,3,2,13,11,6,10 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 11,15,12,9,13,12,14,17 ;  ПРОГРЕС 10,6,4,8,2,7,5,3,3 ;  РАДЕЦКИ 27,26,28,23,24,5,8,2,11,16,3,15,23,1,9,14,13,6,18 ;  РОДИНА 26,24,17,13,18,15,28,25,16,7,30,14,3,5,12,7,6,9,8,10,4,2,5 ;  С. ГАБРЕНЕ, ОБЩ. ПЕТРИЧ, ПИ 000486, М.ОСЕНО  СТОПАНСКИ ДВОР СГРАДА ;  СТРУМЕШНИЦА 4,6,10,5 ;  ТЕМЕНУГА 3 ;  ТУМБА 22,19,20,15,4,16,12,8,3,10,11,9,6,7,14,5,18,13,20,2 ;  УПИ 4 КВ 32  УПИ ХII-19,КВ.5   ;ГЕНЕРАЛ ТОДОРОВ ; 1 ;ДОЛНА КРУШИЦА ;  КАРЪЧКОТО  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО ПОМП.СТАНЦИЯ ;  МЕСТНОСТ ЛЪКАТА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ;КАМЕНА ;  ДИНКО   Местност „Нишанка“ ;КЛЮЧ ;  АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ 27,1,26,4,31,29,21,10,24 ;  АЛЬОША 4,3,6,30,33,1,2,31,9,18,10 ;  АНТОН ПОПОВ 4,3,1,2 ;  АТАНАС БУБАКЯРОВ 14,6,13,5,12,24,23,22,20,14,13,17,7,26,30,22,27,9 ;  БЕЛАСИЦА 18,3,20,19,8,4,14,7,1,3,9 ;  ГЕН.СКОБЕЛЕВ 1,3,8,6,2,10,5 ;  ГЕРГЕВЧЕ 3,1,2,5 ;  ДРАМЧОВ КАЙНАК 1 ;  ДРУЖБА 9,12,10,16,3,11,6,7,1,8,12 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 5,12,3,15,8,6,7,13,1,4,5,2,11,9 ;  ИГЛИКА 1,2,3 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 1,4,2,7,4,43,11,6,9,36,25,43,27,31,24,38,17,42,13,35,21,39,14,44,20,18,22,37,41,36,25,43 ;  ИЛИНДЕН 19,23,21,9,11,6,5,7,16,2,8,13,12,18,8,3,2,10,6,1,13,6 ;  ИЛ.МАКАРИОПЛСКИ 4,11,1,7,3,10,12,13,6,5 ;  КВАРТАЛ 50 ЗАВЕДЕНИЕ ;  КИРИЛ И МЕТОДИЙ ПОЩА,4,5,7,6,1 ;  КИТКА 11,22,15,9,20,23,13,6,2,9,12,8,7,10,3 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 8,5,9,5,3,6,1 ;  ЛОЗЕН 1,5,13 ;  МАЛЧИКА 2,3,4,8,7,10,14,1,11,13,9,8 ;  МЕСТНОСТ ДЖАЛОВЕЦ ЦЕХ ;  МЕСТНОСТ КАЙНАКО РАБОТИЛНИЦА ;  МЛАДА ГВАРДИЯ 5,16,3,1,7,6,2,6 ;  НАУМ ОХРИДСКИ 5 ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 1 ;  ПОДГОРИЕ 7,5,22,15,2,9,23,5,26,2 ;  РАВНИ НИВИ  САМУИЛОВА КРЕПОСТ 5,2,5,4,3,5 ;  СТРУМЕШНИЦА 2,1 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 3,2,1,12,13,10,1 ;  ЦАР САМУИЛ 15,17,5,6,21,19,2,1,8,3,9,16,9,39,23,18,41,20,37,35,16,42,ЦЕХ,21,22,45,33,47,23,43,35,34,36 ;  ЧЕРНО МОРЕ 5,1,7,10,6,3,8,10,9,14,7.,12,3 ;   КЪЩА ;КОЛАРОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АНТОН ПОПОВ 15,17,13,1,5,30,7,3,18,4,14,20,24,28,8,22,26,10,2,6 ;  АСЕН ЗЛАТАРОВ 21,4,2,8,9,15,13,1,6,3,19,7,14,11 ;  БЕЛАСИЦА 100,82,69,77,92,63,104,89,91,80,90,76,95,47,86,110,32,78,70,106,71,59,96,57,98,73,102,94,84,75,65,72,112,74,51,29,39,22,40,44,54,33,34,58,64,62,52,43,38,37,48,46,45,36,35,56,31,30,42,32,41,26,50,1,27,12,19,21,17,25,2,23,3,13,5,4,9,7,16,11,15,20,6,8,10,14,68,53,55,66,57,51 ;  БРЕГАЛНИЦА 9,8,7,2,1,4,3,5 ;  БЯЛО МОРЕ 15,18,12 ;  ВЕЛА ПЕЕВА 28,22,11,30,26,13,34,18,5,1,2,10,22,9,20,7,4,3,6 ;  ВЛАДИМИР ЗАИМОВ 12,21,27,8,17,11,25,14,15,10,6,16,9,13,19,23,2,7,3,1,5,4 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ 7,8,6,10,2,3,1 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 22,19,20,5,17,9,11,24,2,14,12,21,16,7,8,3,10,15,13,1,4 ;  ДВАДЕСЕТ И ТРЕТИ СЕПТЕМВРИ 2,6,10,4 ;  ДРАВА 2,12,11,13,6,3,7,4,8 ;  ЕДЕЛВАЙС 2,5 ;  ЖДАНОВ 6,12,14,7,3,8,5,10,11,9,4 ;  ИВАН ВАЗОВ 13,4,2,6,7,3,8,5 ;  ИЛЬО ВОЙВОДА 1,6,5,3,7,2 ;  КАЛОЯН 5,1,7 ;  КОКИЧЕ 2,4,6 ;  КРАЙРЕЧНА 3,2,1,4,5,6 ;  ЛИПИТЕ 32,30,24,34,19,31,22,17,25,18,20,3,11,6,10,4,14,2,16 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3,10,5,4,8,7,2,1,6 ;  МАКЕДОНИЯ 3,9,7 ;  МАЛЧИКА 10,14,6,12,1,11,13,3,15,9,2,8,7,4,16 ;  МЕСТНОСТ БАХЧИТЕ ВРЕМЕННО СТРОИТЕЛСТВО ;  МЕСТОСТ МАРКОВИЦА В НАЧАЛОТО НА СЕЛОТО,ФАБРИКА ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 4,2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС УСИЛВАТЕЛ БАЦ,УСИЛВАТЕЛ БАЦ ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 14,4,8,7,11,16,10,15,1,3,12,13,9,5,6,2 ;  НИКОЛА ПАРАПУНОВ 2,7,6,11,4,9,1,5,3,10 ;  ОГРАЖДЕН 9,3,6,4,5,1,8,2,5 ;  ОДРИН 1,2,3,5,7 ;  ОКТОМВРИ 33,35,29,42,27,36,37,48,44,38,40,31,23,18,14,16,36,9,28,11,26,15,10,7,17,30,13,21,3,8,5,24,1,2,22,12 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 8,14,2,13,21,27,31,23,15,11,25,10,4,33,6,9,17,29,12,3,5,7,1 ;  ПАРТИЗАНСКА 6,4,2,1 ;  ПЕЙО ЯВОРОВ 11,8,6,10,2,16,5,1,9,11,3,4,7,12,14 ;  ПЕСОКО  ПЕТЪР БЕРОН 10,16,17,12,3,19,7,8,9,14,15,13,1,11,2,5,18,4,6 ;  ПИРИН 2,8,3,9,1,10,6,5,4,7,12 ;  ПОБЕДА 6,7,11,4,12,17,18,9,2,13,14,19,1,3,8,5,16,10,1 ;  ПОДГОРИЕ 16,14,5,3,12,10,8,7,1,9,6,2 ;  ПРОСВЕТА 12,7,5,10,4,2,11,15,8,1,12,9,13,6,3 ;  ПЪРВИ МАЙ 6,3,1,4,2,8 ;  РАДОМИР 1,3,5,2 ;  РАКОВСКИ 21,16,17,18,13,19,15,12,1,21,4,13,2,10,8,19,6,14,7 ;  С. КОЛАРОВО, М. ПЕСОКО  САЛЮТ 6,2 ;  САМУИЛОВА КПЕПОСТ 11,2,9,4,7,3,1 ;  СИМЕОН КАВРАКИРОВ 1,14,12,4,8,2,6,10,22,16 ;  СТРАНДЖА 5,7,8,10,6,2,11,3,9,4,1 ;  СТРУМЕШНИЦА 2,4,1,3,5,6 ;  ТОДОР БОЖИКОВ 16,4,7,14,9,10,8,3,6,1,2,5 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 16,4,10,8,16,ПОЩА,4,10,6,1,2 ;  ЦАР БОРИС 1-ВИ 11,9,8,1,5,3,2,12,4,7 ;  ЦАР САМУИЛ 2,20,10,4,22,11,6,1,9,8,18,3,5,7,13,14,16 ;  ЧАВДАРКА 1,2 ;   ТОТО ПУНКТ ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АЙДАРСКИ ДАБ  АТАНАС ЛЮТВИЕВ 23 ;  БЕЛАСИЦА 1,9,11,7,6,3 ;  БИСТРИЦА 1,2,3 ;  БЪЛГАРИЯ 153,83,60 ;  ДЖЕВЕЗЛЪКА  ИВАНИК-КАЛИНСКА ЧЕШМА  КНЯЗ БОРИС I 26,22,30,14,8,24,5,16,20,1,10,21,6,12,18,28,31 ;  КУКУШ 6,3,4,1,8,2,9,7 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3 ;  МАРКОВА СКАЛА 15,1,8,2,3,18,26,4,20,9,6,11,7,12,10,5,22,13,16 ;  МЕСТА 22 ;  МЕСТНОСТ АЙРАН БУНАР ПОМПА ;  МЕСТНОСТ БУХОТО ЖИЛИЩЕ,ПОМПА,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  МЕСТНОСТ БЯЛА ЧЕРКВА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ДЖЕВЕЗЛЪКА ЖИЛИЩЕ,ЦЕХ,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ЗИЧЕ ЖИЛИЩЕ,ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ЗЛАТАРЕВО МИТНИЦА,БЮРО ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК ХАНЧЕ,АВТОБАЗА,СВИНАРНИК,СГРАДА,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК КАРИНСКА ЧЕШМ  МЕСТНОСТ ИЛОВИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ КОНГОРО СГРАДА ;  МЕСТНОСТ ЛЯШНИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ОМОНДРОС  МЕСТНОСТ ПИЛЬОВИ ОРЕХИ ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ТРЪСТЕН ЖИЛИЩЕ ;  МИТРОПОЛИТ ГЕРАСИМ 1 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23,15,3,19,8,13,21,2,17,12,9,7,6,5,1 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1,1 ;  ПОЩЕНСКА 14,19,21,16,12,15 ;  СВЕТИ ГЕОРГИ 2А ;  ХИЖА БЕЛАСИЦА ХИЖА ;ПЪРВОМАЙ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 37 ;  МЕСТНОСТ ЧАЛТИЯТА АВТОРАБОТИЛНИЦА ;САМУИЛОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 10 ;  САМУИЛОВО  УПИ 1 КВ. 31  УПИ ІV-57, КВ.18 ( ;СКРЪТ ;  9-ТИ СЕПТЕМВРИ 11,3,1,6,13,2,5,9,4,8,10,7 ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 2,1,10,5,8,9,6,3,7,12,11 ;  АНТОН ПОПОВ 2,4,6,5,7,3,31,41,38,35,42,44,39,40,30,26,32,43,37,36,45,33,26,10,24,11,14,23,27,19,29,25,9,18,22,1,12,15,5,20,17 ;  БАХЧИТЕ  БЕЛАСИЦА 6,4,15,13,11,13,2,4 ;  БРУЧ 23,24,25,22 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 7,4,8,12,10,14,5,3,6,13,16,31 ;  ВОДЕНИЦАТА 4,7,1,2,6,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 17,25,28,44,47,54,55,30,52,56,36,50,42,26,24,22,40,37,45,23,31,38,33,29,48,46,39,41,43,35,1,20,5,7,8,ПОЩА,13,15,12,16,11,2,14,10,6,9,18,3 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 9,10,2,8,1,7,3,6,4,5 ;  ДИМИТЪР АЦЕВ 2,5,8,13,15,2,9,6,4,17,7,19,12,2,5,1 ;  ЕФТИМ ДОЙЧЕВ 1,10,9,11,2,13,12,8,7,19,21,14,17 ;  ЛОЗЕН 6,12,8,10,9,7,1,5,3,16,11,14,13,15,18,20,12 ;  МЛАДОСТ 1,2,11,9,10,4,18,5,6,14,16 ;  НИКОЛА Й ВАПЦАРОВ 3,2,6,16,10,1,7,5,3,14,4,12 ;  ОРИЩЕТО 23,12,16,17,11,21,18,19,15 ;  ПЕЙО К ЯВОРОВ 2,8,7,4.,4 ;  ПЛОЩИЦАТА  ПЪРВИ МАЙ 6,8,7,4,2 ;  СВОБОДА 8,4,12,3,2,10,14,6,7,5 ;  СКРЪТ  СКРЪТСКА КОМУНА 6,4,3,1,5 ;  СТРУМА 1,2,3,4 ;  ТОДОР БОЖИКОВ 4,8,5,6,1,10,3 ;  ТУМБА 16,5,7,9,3,2,8,1,6,10,18,11,9,24,15,17 ;  ХАН КРУМ 1,9,2,7,1,5,10,8 ;  ХРИСТО БОТЕВ 4,6,3,7,11,2 ;  ХРИСТО ВЕЛЕВ 2,3,12,8,11,16,4,1,19,17,14,6,5,7,13,15 ;  ЦАР САМУИЛ 4,3,5,10,7,12,8,4,2,6,14,1 ;  ЧЕРВЕНА ЗВЕЗДА 5,2 ;ЯВОРНИЦА ;  АДАЛБЕРТ АНТОНОВ 6,8,15,3,13,10,11 ;  ВАСИЛ КЪНЧЕВ 2 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 14,10,13,1,4,8,2,3,6,14,15,17,9 ;  ГЕОРГИ ИЗМИРЛИЕВ 6,4,5,2,1,7,13,5,20,19,15,17,21,18,8 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 26,22,43,13,3,26,8,24,35,12,5,20,25,15,17,9,10,21,7,33,6,23,11,32,29,19,28,1,29,13,36,4,30,7,42,24,31,32,3,33 ;  ИЗГРЕВ 7,14,11,6,3,13,9,17,12,10,16,8,18,4,1,1 ;  КОМСОМОЛСКА 7,49,26,51,28,6,12,31,41,23,57,43,55,16,39,29,37,49,9,42,35,20,15,11,27,17,34,25,18,5,3,53,10 ;  КУЗМАН ШАПКАРОВ 1,11,12,6,3,13,18,21,22,17,12,28,26,14,31,29,19,15,23,27,25,33,10,8,18 ;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 8,15,2,1,5,10,7,12,3 ;  МЕСТНОСТ ПРОГОН ЦЕХ ;  МЕСТНОСТ САМЪЛЪК ПОМПА ;  МЕСТНОСТ СУШИЛНЯТА СУШИЛНЯ ;  ОСВОБОЖДЕНИЕ 1,5,3,11,4,9,1 ;  ОСОГОВО 3,7,2,9,13,16,4,15,11,13 ;  ПАНАЙОТ ВОЛОВ 2,8,1,3,11,16,13,18,14,15,12,20 ;  ПЕЙО ЯВОРОВ 5,1,3 ;  ПОБЕДА 17,30,19,18,38,5,28,9,39,40,41,37,2,3,7,1,9,23,16,19,17,20,11,18,10,6,12,13,8,1 ;  ПРОГОН  САМАНЛЪК  ХРИСТО БОТЕВ 15,7,6,3,9,10,5 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 5,16,2,15,13,14,12,7,4,1,6 ;   ИМОТ №000418 13.11.2017 09:00 – 09:30 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
ГЕНЕРАЛ ТОДОРОВ  1 ;ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  АЙДАРСКИ ДАБ  АТАНАС ЛЮТВИЕВ 23 ;  БЪЛГАРИЯ 153,83,60 ;  ДЖЕВЕЗЛЪКА  ИВАНИК-КАЛИНСКА ЧЕШМА  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 3 ;  МЕСТНОСТ АЙРАН БУНАР ПОМПА ;  МЕСТНОСТ БУХОТО ЖИЛИЩЕ,ПОМПА,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  МЕСТНОСТ БЯЛА ЧЕРКВА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ДЖЕВЕЗЛЪКА ЖИЛИЩЕ,ЦЕХ,ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ЗИЧЕ ЖИЛИЩЕ,ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК ХАНЧЕ,АВТОБАЗА,СВИНАРНИК,СГРАДА,ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ИВАНИК КАРИНСКА ЧЕШМ  МЕСТНОСТ ИЛОВИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ КОНГОРО СГРАДА ;  МЕСТНОСТ ЛЯШНИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ОМОНДРОС  МЕСТНОСТ ПИЛЬОВИ ОРЕХИ ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ ТРЪСТЕН ЖИЛИЩЕ ;  СВЕТИ ГЕОРГИ 2А ;  ХИЖА БЕЛАСИЦА ХИЖА ;ПЪРВОМАЙ, ОБЩ. ПЕТРИЧ ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 37 ;  МЕСТНОСТ ЧАЛТИЯТА АВТОРАБОТИЛНИЦА 13.11.2017 09:00 – 12:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   ЕЛ-ТЕПЕ 3Б,35,13,5,4 ;  ЗДРАВЕЦ 35,18,10,57,9,13,19,23,3,47,21,11,33,27,61,7,2,31,37,51,43,1,45,183,25,128,39,41,12,8,29,4,5 ;  ИЗГРЕВ 14,18,16,12,4,20,8,10,6,17,22,2 ;  КАЛИНА 11,25,23,21,3,4,20,7,9,10,17,18,6,8,16,13,12,5,19,22,1,14,24,2 ;  КЕСТЕН 6,10,2,23,12,7,4,9,8,27,5,17,19,13,25,15,3,1,14 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 35,63,45,46 ;  ОСОГОВО 47 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23 ;  ПРОСВЕТА 23,4,38,20,10,7,27,16,32,11,34,18,26,21,24,25,17,36,15,14,30,13,12,2,9,19,28,40,3,5,6,1,8 ;  ТЕТОВО 7,8 ;  ЯВОР 48 13.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   БРЕГАЛНИЦА 6,5,3,1,2,8,11,4,9,10,7 ;  ДАМЕ ГРУЕВ 3 ;  ЕЛ-ТЕПЕ 7,6,5,13,22,17,20,26,9,15,24,11 ;  ЗДРАВЕЦ 174,179,165,184,103,125,73,99,20,131,113,26,150,30,65,71,163,43,121,107,97,135,14,24,22,87,139,152,175,161,32,149,143,181,105,183,95,81,177,45,109,115,85,63,193,18,119,77,141,133,157,147,137,173,195,111,67,23,145,129,91 ;  КАЛИНА 30,31,26,37,39,32,28,35,33,23,34 ;  КЕСТЕН 47,18,33,24,30,37,49,16,20,51,22,43,39,34,29,28,45,53,31 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 60,58,64,62 ;  ПИРИН 47,66,70,43,72,58,57,45,49,76,44,68,50,74,41,7 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1 ;  ЯВОР 88,74,39,82,3,23,54,15,52,70,42,37,98,29,58,64,12,20,32,9,43,66,84,86,10,62,68,27,26,5,46,24,36,25,56,6,2,21,30,16,207,4,44,33,28,17,13,34,8,35,59,72,90,19,96,22,7,94,1,80,50,14,104,40,18,41,100,31,11 13.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
КЪРНАЛОВО   ВАНЮША ВАЛЧУК 6 ;  ВИТ 2,13,3,9,6,4,11,10,17,7,5,15 ;  Г.ДИМИТРОВ 3,6,4,8,5,11,15,10,17,7,13,19,9,2 ;  ГЕОРГИ УРУМОВ 6,7,9,1,5,2,3 ;  ЛЕНИН 2 ;  МЕСТНОСТ ГОРНИ БАРИ ПОМПА ;  СЕПТЕМВРИЙСКА 2,8,16,6,3,4 ;  СТОПАНСКИ ДВОР СКЛАД,СГРАДА,РАБОТИЛНИЦА,АВТОРАБОТИЛНИЦА,ЦЕХ,1,ПОМПА ;  СЪБЛЕКАЛНЯ НА СТАДИОН, С. КЪРНАЛОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ  ХАН АСПАРУХ 7,1,2 ;  ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР 5,11,9,19,1,15,17,21,4,3,2,7 ;   ЦЕХ 14.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   МЕСТНОСТ ЗИЧЕ ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ КОНГОРО СГРАДА ;  ХИЖА БЕЛАСИЦА ХИЖА 14.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   ЕЛ-ТЕПЕ 3Б,35,13,5,4 ;  ЗДРАВЕЦ 35,18,10,57,9,13,19,23,3,47,21,11,33,27,61,7,2,31,37,51,43,1,45,183,25,128,39,41,12,8,29,4,5 ;  ИЗГРЕВ 14,18,16,12,4,20,8,10,6,17,22,2 ;  КАЛИНА 11,25,23,21,3,4,20,7,9,10,17,18,6,8,16,13,12,5,19,22,1,14,24,2 ;  КЕСТЕН 6,10,2,23,12,7,4,9,8,27,5,17,19,13,25,15,3,1,14 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 35,63,45,46 ;  ОСОГОВО 47 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23 ;  ПРОСВЕТА 23,4,38,20,10,7,27,16,32,11,34,18,26,21,24,25,17,36,15,14,30,13,12,2,9,19,28,40,3,5,6,1,8 ;  ТЕТОВО 7,8 ;  ЯВОР 48 14.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   БРЕГАЛНИЦА 6,5,3,1,2,8,11,4,9,10,7 ;  ДАМЕ ГРУЕВ 3 ;  ЕЛ-ТЕПЕ 7,6,5,13,22,17,20,26,9,15,24,11 ;  ЗДРАВЕЦ 174,179,165,184,103,125,73,99,20,131,113,26,150,30,65,71,163,43,121,107,97,135,14,24,22,87,139,152,175,161,32,149,143,181,105,183,95,81,177,45,109,115,85,63,193,18,119,77,141,133,157,147,137,173,195,111,67,23,145,129,91 ;  КАЛИНА 30,31,26,37,39,32,28,35,33,23,34 ;  КЕСТЕН 47,18,33,24,30,37,49,16,20,51,22,43,39,34,29,28,45,53,31 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 60,58,64,62 ;  ПИРИН 47,66,70,43,72,58,57,45,49,76,44,68,50,74,41,7 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1 ;  ЯВОР 88,74,39,82,3,23,54,15,52,70,42,37,98,29,58,64,12,20,32,9,43,66,84,86,10,62,68,27,26,5,46,24,36,25,56,6,2,21,30,16,207,4,44,33,28,17,13,34,8,35,59,72,90,19,96,22,7,94,1,80,50,14,104,40,18,41,100,31,11 14.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
КЪРНАЛОВО   ВАНЮША ВАЛЧУК 6 ;  ВИТ 2,13,3,9,6,4,11,10,17,7,5,15 ;  Г.ДИМИТРОВ 3,6,4,8,5,11,15,10,17,7,13,19,9,2 ;  ГЕОРГИ УРУМОВ 6,7,9,1,5,2,3 ;  ЛЕНИН 2 ;  МЕСТНОСТ ГОРНИ БАРИ ПОМПА ;  СЕПТЕМВРИЙСКА 2,8,16,6,3,4 ;  СТОПАНСКИ ДВОР СКЛАД,СГРАДА,РАБОТИЛНИЦА,АВТОРАБОТИЛНИЦА,ЦЕХ,1,ПОМПА ;  СЪБЛЕКАЛНЯ НА СТАДИОН, С. КЪРНАЛОВО, ОБЩ. ПЕТРИЧ  ХАН АСПАРУХ 7,1,2 ;  ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР 5,11,9,19,1,15,17,21,4,3,2,7 ;   ЦЕХ 15.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   МЕСТНОСТ ЗИЧЕ ЖИЛИЩЕ ;  МЕСТНОСТ КОНГОРО СГРАДА ;  ХИЖА БЕЛАСИЦА ХИЖА 15.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   ЕЛ-ТЕПЕ 3Б,35,13,5,4 ;  ЗДРАВЕЦ 35,18,10,57,9,13,19,23,3,47,21,11,33,27,61,7,2,31,37,51,43,1,45,183,25,128,39,41,12,8,29,4,5 ;  ИЗГРЕВ 14,18,16,12,4,20,8,10,6,17,22,2 ;  КАЛИНА 11,25,23,21,3,4,20,7,9,10,17,18,6,8,16,13,12,5,19,22,1,14,24,2 ;  КЕСТЕН 6,10,2,23,12,7,4,9,8,27,5,17,19,13,25,15,3,1,14 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 35,63,45,46 ;  ОСОГОВО 47 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23 ;  ПРОСВЕТА 23,4,38,20,10,7,27,16,32,11,34,18,26,21,24,25,17,36,15,14,30,13,12,2,9,19,28,40,3,5,6,1,8 ;  ТЕТОВО 7,8 ;  ЯВОР 48 15.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   БРЕГАЛНИЦА 6,5,3,1,2,8,11,4,9,10,7 ;  ДАМЕ ГРУЕВ 3 ;  ЕЛ-ТЕПЕ 7,6,5,13,22,17,20,26,9,15,24,11 ;  ЗДРАВЕЦ 174,179,165,184,103,125,73,99,20,131,113,26,150,30,65,71,163,43,121,107,97,135,14,24,22,87,139,152,175,161,32,149,143,181,105,183,95,81,177,45,109,115,85,63,193,18,119,77,141,133,157,147,137,173,195,111,67,23,145,129,91 ;  КАЛИНА 30,31,26,37,39,32,28,35,33,23,34 ;  КЕСТЕН 47,18,33,24,30,37,49,16,20,51,22,43,39,34,29,28,45,53,31 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 60,58,64,62 ;  ПИРИН 47,66,70,43,72,58,57,45,49,76,44,68,50,74,41,7 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1 ;  ЯВОР 88,74,39,82,3,23,54,15,52,70,42,37,98,29,58,64,12,20,32,9,43,66,84,86,10,62,68,27,26,5,46,24,36,25,56,6,2,21,30,16,207,4,44,33,28,17,13,34,8,35,59,72,90,19,96,22,7,94,1,80,50,14,104,40,18,41,100,31,11 15.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
КЪРНАЛОВО   ВИТ 12,14 ;  ВИТОША 16,17,12,18,14,15 ;  Г.ДИМИТРОВ 36 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА  МЕСТНОСТ БЕЛЬОВИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ДЖУНОВО ПОМПА,СКЛАД ;  МЕСТНОСТ ЮРЕТО  ОДРИН 14 ;  ПЕТКО Р.СЛАВЕЙКОВ 7,4,6 ;  СТАНКЕ ЛИСИЧКОВ 4,34,14,30,16,28,8,2,20,32,12,24,10,6,22 ;  СТАРА ПЛАНИНА 6 ;  ХИЛЕНДАР 3,19,21,1,17,13,15,11,7 ;  ЦАР КАЛОЯН 2,1,9,3,7,5 ;  ЧЕКРЪКО  ШИПКА 3,1,6,9,4,7,5,8,2 ;  ЮРЕТО 16.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   КНЯЗ БОРИС I 31 16.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   ЕЛ-ТЕПЕ 3Б,35,13,5,4 ;  ЗДРАВЕЦ 35,18,10,57,9,13,19,23,3,47,21,11,33,27,61,7,2,31,37,51,43,1,45,183,25,128,39,41,12,8,29,4,5 ;  ИЗГРЕВ 14,18,16,12,4,20,8,10,6,17,22,2 ;  КАЛИНА 11,25,23,21,3,4,20,7,9,10,17,18,6,8,16,13,12,5,19,22,1,14,24,2 ;  КЕСТЕН 6,10,2,23,12,7,4,9,8,27,5,17,19,13,25,15,3,1,14 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 35,63,45,46 ;  ОСОГОВО 47 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23 ;  ПРОСВЕТА 23,4,38,20,10,7,27,16,32,11,34,18,26,21,24,25,17,36,15,14,30,13,12,2,9,19,28,40,3,5,6,1,8 ;  ТЕТОВО 7,8 ;  ЯВОР 48 16.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   БРЕГАЛНИЦА 6,5,3,1,2,8,11,4,9,10,7 ;  ДАМЕ ГРУЕВ 3 ;  ЕЛ-ТЕПЕ 7,6,5,13,22,17,20,26,9,15,24,11 ;  ЗДРАВЕЦ 174,179,165,184,103,125,73,99,20,131,113,26,150,30,65,71,163,43,121,107,97,135,14,24,22,87,139,152,175,161,32,149,143,181,105,183,95,81,177,45,109,115,85,63,193,18,119,77,141,133,157,147,137,173,195,111,67,23,145,129,91 ;  КАЛИНА 30,31,26,37,39,32,28,35,33,23,34 ;  КЕСТЕН 47,18,33,24,30,37,49,16,20,51,22,43,39,34,29,28,45,53,31 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 60,58,64,62 ;  ПИРИН 47,66,70,43,72,58,57,45,49,76,44,68,50,74,41,7 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1 ;  ЯВОР 88,74,39,82,3,23,54,15,52,70,42,37,98,29,58,64,12,20,32,9,43,66,84,86,10,62,68,27,26,5,46,24,36,25,56,6,2,21,30,16,207,4,44,33,28,17,13,34,8,35,59,72,90,19,96,22,7,94,1,80,50,14,104,40,18,41,100,31,11 16.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
КЪРНАЛОВО   ВИТ 12,14 ;  ВИТОША 16,17,12,18,14,15 ;  Г.ДИМИТРОВ 36 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА  МЕСТНОСТ БЕЛЬОВИЦА ПОМПА ;  МЕСТНОСТ ДЖУНОВО ПОМПА,СКЛАД ;  МЕСТНОСТ ЮРЕТО  ОДРИН 14 ;  ПЕТКО Р.СЛАВЕЙКОВ 7,4,6 ;  СТАНКЕ ЛИСИЧКОВ 4,34,14,30,16,28,8,2,20,32,12,24,10,6,22 ;  СТАРА ПЛАНИНА 6 ;  ХИЛЕНДАР 3,19,21,1,17,13,15,11,7 ;  ЦАР КАЛОЯН 2,1,9,3,7,5 ;  ЧЕКРЪКО  ШИПКА 3,1,6,9,4,7,5,8,2 ;  ЮРЕТО 17.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   КНЯЗ БОРИС I 31 17.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Профилактика на съоръжения
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   ЕЛ-ТЕПЕ 3Б,35,13,5,4 ;  ЗДРАВЕЦ 35,18,10,57,9,13,19,23,3,47,21,11,33,27,61,7,2,31,37,51,43,1,45,183,25,128,39,41,12,8,29,4,5 ;  ИЗГРЕВ 14,18,16,12,4,20,8,10,6,17,22,2 ;  КАЛИНА 11,25,23,21,3,4,20,7,9,10,17,18,6,8,16,13,12,5,19,22,1,14,24,2 ;  КЕСТЕН 6,10,2,23,12,7,4,9,8,27,5,17,19,13,25,15,3,1,14 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 35,63,45,46 ;  ОСОГОВО 47 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23 ;  ПРОСВЕТА 23,4,38,20,10,7,27,16,32,11,34,18,26,21,24,25,17,36,15,14,30,13,12,2,9,19,28,40,3,5,6,1,8 ;  ТЕТОВО 7,8 ;  ЯВОР 48 17.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   БРЕГАЛНИЦА 6,5,3,1,2,8,11,4,9,10,7 ;  ДАМЕ ГРУЕВ 3 ;  ЕЛ-ТЕПЕ 7,6,5,13,22,17,20,26,9,15,24,11 ;  ЗДРАВЕЦ 174,179,165,184,103,125,73,99,20,131,113,26,150,30,65,71,163,43,121,107,97,135,14,24,22,87,139,152,175,161,32,149,143,181,105,183,95,81,177,45,109,115,85,63,193,18,119,77,141,133,157,147,137,173,195,111,67,23,145,129,91 ;  КАЛИНА 30,31,26,37,39,32,28,35,33,23,34 ;  КЕСТЕН 47,18,33,24,30,37,49,16,20,51,22,43,39,34,29,28,45,53,31 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 60,58,64,62 ;  ПИРИН 47,66,70,43,72,58,57,45,49,76,44,68,50,74,41,7 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1 ;  ЯВОР 88,74,39,82,3,23,54,15,52,70,42,37,98,29,58,64,12,20,32,9,43,66,84,86,10,62,68,27,26,5,46,24,36,25,56,6,2,21,30,16,207,4,44,33,28,17,13,34,8,35,59,72,90,19,96,22,7,94,1,80,50,14,104,40,18,41,100,31,11 17.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   БРЕГАЛНИЦА 6,5,3,1,2,8,11,4,9,10,7 ;  ДАМЕ ГРУЕВ 3 ;  ЕЛ-ТЕПЕ 7,6,5,13,22,17,20,26,9,15,24,11 ;  ЗДРАВЕЦ 174,179,165,184,103,125,73,99,20,131,113,26,150,30,65,71,163,43,121,107,97,135,14,24,22,87,139,152,175,161,32,149,143,181,105,183,95,81,177,45,109,115,85,63,193,18,119,77,141,133,157,147,137,173,195,111,67,23,145,129,91 ;  КАЛИНА 30,31,26,37,39,32,28,35,33,23,34 ;  КЕСТЕН 47,18,33,24,30,37,49,16,20,51,22,43,39,34,29,28,45,53,31 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 60,58,64,62 ;  ПИРИН 47,66,70,43,72,58,57,45,49,76,44,68,50,74,41,7 ;  ПОЛКОВНИК ДРАНГОВ 1 ;  ЯВОР 88,74,39,82,3,23,54,15,52,70,42,37,98,29,58,64,12,20,32,9,43,66,84,86,10,62,68,27,26,5,46,24,36,25,56,6,2,21,30,16,207,4,44,33,28,17,13,34,8,35,59,72,90,19,96,22,7,94,1,80,50,14,104,40,18,41,100,31,11 18.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ПЕТРИЧ, ОБЩ. ПЕТРИЧ   ЕЛ-ТЕПЕ 3Б,35,13,5,4 ;  ЗДРАВЕЦ 35,18,10,57,9,13,19,23,3,47,21,11,33,27,61,7,2,31,37,51,43,1,45,183,25,128,39,41,12,8,29,4,5 ;  ИЗГРЕВ 14,18,16,12,4,20,8,10,6,17,22,2 ;  КАЛИНА 11,25,23,21,3,4,20,7,9,10,17,18,6,8,16,13,12,5,19,22,1,14,24,2 ;  КЕСТЕН 6,10,2,23,12,7,4,9,8,27,5,17,19,13,25,15,3,1,14 ;  КОЧО МАВРОДИЕВ 35,63,45,46 ;  ОСОГОВО 47 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 23 ;  ПРОСВЕТА 23,4,38,20,10,7,27,16,32,11,34,18,26,21,24,25,17,36,15,14,30,13,12,2,9,19,28,40,3,5,6,1,8 ;  ТЕТОВО 7,8 ;  ЯВОР 48 18.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
Община Разлог
РАЗЛОГ   ВИХРЕН 1,3,11,2,19,4,15,17,10,8,7,6,14,12,5 ;  ЗАНАЯТЧИЙСКА 38,30 ;  ИЗТОК 6,КАФЕ,ТП ИЗТОК ;  ИСКЪР 19,15,5,17,10,7,9,2,4,1,21,3,8,13,25 ;  МАРИЦА 2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  НОВ ПЪТ  СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 4 А ;  СТАРА ПЛАНИНА 15,5,4,33,17,13,38,9,99,7,10,101,11,1,37,3,2 ;  ТРЕТИ МАРТ 7,4,9,5,2,1 ;  ЯВОР 1,2 13.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изграждане на съоръжения
РАЗЛОГ   ВИХРЕН 1,3,11,2,19,4,15,17,10,8,7,6,14,12,5 ;  ЗАНАЯТЧИЙСКА 38,30 ;  ИЗТОК 6,КАФЕ,ТП ИЗТОК ;  ИСКЪР 19,15,5,17,10,7,9,2,4,1,21,3,8,13,25 ;  МАРИЦА 2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  НОВ ПЪТ  СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 4 А ;  СТАРА ПЛАНИНА 15,5,4,33,17,13,38,9,99,7,10,101,11,1,37,3,2 ;  ТРЕТИ МАРТ 7,4,9,5,2,1 ;  ЯВОР 1,2 14.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изграждане на съоръжения
РАЗЛОГ   ПРОМИШЛЕНА ЗОНА УПИ ІІ,кв.72, ПИ 61813.750.7,8,9 14.11.2017 09:15 – 16:30 Чуждо съоръжение – Съоръжения на ползватели на мрежата – Подмяна на електрически съоръжения
РАЗЛОГ   ВИХРЕН 1,3,11,2,19,4,15,17,10,8,7,6,14,12,5 ;  ЗАНАЯТЧИЙСКА 38,30 ;  ИЗТОК 6,КАФЕ,ТП ИЗТОК ;  ИСКЪР 19,15,5,17,10,7,9,2,4,1,21,3,8,13,25 ;  МАРИЦА 2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  НОВ ПЪТ  СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 4 А ;  СТАРА ПЛАНИНА 15,5,4,33,17,13,38,9,99,7,10,101,11,1,37,3,2 ;  ТРЕТИ МАРТ 7,4,9,5,2,1 ;  ЯВОР 1,2 15.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изграждане на съоръжения
БЕЛИЦА, ОБЩ. БЕЛИЦА   ВЛАДИМИР ПОПТОМОВ 2 ;  ДВАДЕСЕТ И ТРЕТА  ДЕВЕТА 10 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ  МЕСТНОСТ АНДРИАНОВ ЧАРК ОБЕКТ ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  Р-Н СТОПАНСКИ ДВОР СГРАДА ;   ТП Г. КРАЙЩЕ 2,М. ГАРАТА ;ГОРНО КРАИЩЕ ; ЖИЛИЩЕ ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ,1 ;ЕЛЕШНИЦА, ОБЩ. РАЗЛОГ ;  9-ТИ МАЙ 39,3,1 19,17,5,7,25,9,15,2,10,19,21,11,23,20,29,21,21 Б,21 21,9 КАФЕ ;  БЕЗИМЕННА 6,3,5,8,15,26,11,9,16,8,48,13,12,27,46 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 26,4 ;  ВАРОШ 3,17,25,6,9,22,5,1,4,2,27,10,21,11 ;  ВАСИЛ БЕЛЬОВ 16,21,8,27,33,3,17,12,5,22,20,13,2,10,29,4,1,25,15,53,59,48,39,42,69,74,26,15,79,57,56,28,73,105,95,67,103,35,10,50,19,53,58,93,55,44,54,107,36,40,65,91,46,92,49,34,83,1,37,45,77,30,17,97,85,75,24,65,40,59,6,9,111,141,125,119,62,78,113,107,17,100,131,117,143,127,139,20,104,84,135,133,80,115,68,137,96,74,76,109,82,94,18,92 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,20,6,7,9,3,1,5,10,4,18,22,13,11,18,20,16 ;  ВТОРА 1,10,9,5,2,2 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ ПОЩА,10,4,3,21,6,8,12,17,15,27,18,25,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 29,28,26,32,37,31,22,16,10,18,114,39,13,30,17,100,20,21,33,5,4,3,19,35,14,6,1,23,7,27,36,2,41,12,51,105,71,69,120,74,103,129,20,18,66,38,163,47,55,82,67,95,18,45,98,84,27,97,62,49,53,88,79,69,81,44,85,74,56,48,46,59,100,114,87,22,73,70,83,64,54,42,58,50,96,76,65,93,80,86,108,90,101,94,72,68,144,40,77,60,92,106,75,57,51,63,99,91,78,132,99,85,122,114,105,109,12,120,123,126,117,121,1,127,138,5,ДО БИВША АВТОГАРА,129,125,128,118,116,22,134,111,113,156,110,156,18,173,168,172,18,15,18 1,48,140,164,90,166,170,43,142,189,145,183,179,162,133,149,155,157,137,181,159,146,131,191,147,169,154,177,167,148,141,151,171,165,152,175,153,158,135,161,ЦДГ,174,193,102 ;  ДВАНАДЕСЕТА 5,8,11,4,2,3,9,6,7 ;  ДЕВЕТА 4 ;  ДЕСЕТА 1,4,2 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 1,4,1 ;  ИВАН ВАЗОВ 1,16,13,1,2,6,4,5,10,7,12 ;  ИМОТ 026026  КОКИЧЕ 21,21,20,2,4,8,21,7,23,24,1,7.,17,14,19,31,16,15,12,29,5,3,10,26,35,31,29,14,26,17,4,37,21,2,10 ;  КОМСОМОЛСКА 1,11,9,3,5 ;  ЛАЛЕ 2,1 ;  М.ДОЛНИ МИН.БАНИ ОФИС,ВИЛА,21 ВИЛА ;  МЕЧТА 1 МЛЕКОПРЕРАБОТВАНЕ,9,4,7,16,10,3,20,18 ;  МИННО СЕЛИЩЕ РАБОТИЛНИЦА,РАБОТИЛНИЦА,ОФИС,ДЪРВОДЕЛНА,ЦЕХ,ГАРАЖ,ОБЕКТ,КАФЕ,ПУНКТ,ФУРАЖОМЕЛКА,ОФИС,ОФИС,РАБОТИЛНИЦА,ФУРАЖОМЕЛКА,ЦЪРКВА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА,ДОМ,ДЪРВОДЕЛНА,РАБОТИЛНИЦА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА ;  МЛАДОСТ 27,4,2,6,7 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ПРЕЧИСТВАТЕЛНА СТ-ЦИЯ ;  ПИРИН 16,8,13,11,15,17,20,7,2,3,9,5,1 ;  ПОБЕДА 15,11,13,1,7,26 ;  ПЪРВА 14,6,4,2,12,3,10,16,8,1 ;  РИЛА 6,1,4,2 ;  РОДОПИ 4,3,1,7,3,10,6,1,7 ;  ТРЕТА 10,16,4,3,8,5,12,14,9,6,2 ;  ТРИНАДЕСЕТА 3,2,5 ;  ЦАР КАЛОЯН 14,12,16,11,13,1,4,9,2,5,8,3,7 ;  ЦАР СИМЕОН 12,9,1,11,3,10,10 ;  ЧЕТВЪРТА 5,2,3,1,2 ;  ШЕСТА 1,2 ;   РАБОТИЛНИЦА,ФУРАХОМЕЛКА,2,19 ;КРАИЩЕ, ОБЩ. БЕЛИЦА ;  39270.25.208  І-500, КВ.35  ВТОРА 2,6,8,1,10,10 ;  ДВАДЕСЕТА 5 ;  ДЕВЕТА 2,1,7,4,12,10,5,3,14,8,9 ;  ДЕВЕТНАДЕСЕТА 2 ;  ДЕСЕТА 4,1,3,8,2,9 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 44,4,5,6,17,22,116,24,20,7,8,10,16,14,9,12,6А,1 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 99,10,14,9,13,19,7,6,8,4,5,99 ЖИЛИЩЕ,55,99,ДЪРВОДЕЛСКИ ЦЕХ,42,41,40,БАНЦИГ,99,8 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС 100 ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ,ПОЩА,57 ;  ОСМА 7,22,9,11,4,1,17,6,16,14,13,2,12,8,7 ;  ПЕТА 9,6,11,17,16,23,5,8,1,6,13,7,20,9 ;  ПЪРВА 23,34,12,28,40,10,29,16,9,26,7,15,20,6,1,11,18,14,36,8,2,17,32 ;  СЕДЕМНАДЕСЕТА 4,17 ;  СЕДМА 1,8,2,4,3,22,6,12 ;  ТРЕТА 9,8,6,10,2,7,1,11,16 ;  УСОЕТО  ЧЕТВЪРТА 24,9,7,18,20,2,22,11,8,5,19,14,12,6,17,16 ;  ШЕСТА 1,4,8,2,6,16,7,99,9,16 ;  ШЕСТНАДЕСЕТА 6 ;   4 15.11.2017 09:30 – 09:45 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
ГОРНО КРАИЩЕ  ЖИЛИЩЕ ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ ;ЕЛЕШНИЦА, ОБЩ. РАЗЛОГ ;  9-ТИ МАЙ 39,1 19,17,5,7,25,9,15,2,10,19,21,11,23,20,29,21,21 Б,21 21,9 КАФЕ ;  БЕЗИМЕННА 6,3,5,8,15,26,11,9,16,8,48,13,12,27,46 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 26,4 ;  ВАРОШ 3,17,25,6,9,22,5,1,4,2,27,10,21,11 ;  ВАСИЛ БЕЛЬОВ 16,21,8,27,33,3,17,12,5,22,20,13,2,10,29,4,1,25,15,59,48,39,42,69,74,26,15,79,57,56,28,73,105,95,67,103,35,10,50,19,53,58,93,55,44,54,107,36,40,65,91,46,92,49,34,83,1,37,45,77,30,17,97,85,75,24,65,40,59,6,9,111,141,125,119,62,78,113,107,17,100,131,117,143,127,139,20,104,84,135,133,80,115,68,137,96,74,76,109,82,94,18,92 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,20,6,7,9,3,1,5,10,4,22,13,11,18,20,16 ;  ВТОРА 1,10,9,5,2,2 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ ПОЩА ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 29,28,26,32,37,31,22,16,10,18,114,39,13,30,17,100,20,21,33,5,4,3,19,35,14,6,1,23,7,27,36,2,41,12,51,71,69,120,74,103,129,20,18,66,38,163,47,55,82,67,95,18,45,98,84,27,97,62,49,53,88,79,69,81,44,85,74,56,48,46,59,100,114,87,22,73,70,83,64,54,42,58,50,96,76,65,93,80,86,108,90,101,94,72,68,144,40,77,60,92,106,75,57,51,63,99,91,78,132,99,85,122,114,105,109,12,120,123,126,117,121,1,127,138,5,ДО БИВША АВТОГАРА,129,125,128,118,116,22,134,111,113,156,110,156,18,173,168,172,18,15,18 1,48,140,164,90,166,170,43,142,189,145,183,179,162,133,149,155,157,137,181,159,146,131,191,147,169,154,177,167,148,141,151,171,165,152,175,153,158,135,161,ЦДГ,174,193,102 ;  ДВАНАДЕСЕТА 5,8,11,4,2,3,9,6,7 ;  ДЕВЕТА 4 ;  ДЕСЕТА 1,4,2 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 1,4,1 ;  ИВАН ВАЗОВ 1,16,13,1,2,6,4,5,10,7,12 ;  ИМОТ 026026  КОКИЧЕ 21,20,2,4,8,21,7,23,24,1,7.,17,14,19,31,16,15,12,29,5,3,10,26,35,31,29,14,26,17,4,37,21,2,10 ;  КОМСОМОЛСКА 1,11,9,3,5 ;  ЛАЛЕ 2,1 ;  МИННО СЕЛИЩЕ РАБОТИЛНИЦА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА,ОФИС,РАБОТИЛНИЦА,ФУРАЖОМЕЛКА,ЦЪРКВА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА,ДОМ,ДЪРВОДЕЛНА ;  МЛАДОСТ 27 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ПРЕЧИСТВАТЕЛНА СТ-ЦИЯ ;  ПИРИН 16,8,13,11,15,17,20,7,2,3,9,5,1 ;  ПЪРВА 14,6,4,2,12,3,10,16,8,1 ;  РИЛА 6,1,4,2 ;  РОДОПИ 4,3,1,7,3,10,6,1,7 ;  ТРЕТА 10,16,4,3,8,5,12,14,9,6,2 ;  ТРИНАДЕСЕТА 3,2,5 ;  ЦАР КАЛОЯН 14,12,16,11,13,1,4,9,2,5,8,3,7 ;  ЦАР СИМЕОН 12,9,1,11,3,10,10 ;  ЧЕТВЪРТА 5,2,3,1 ;  ШЕСТА 1,2 ;   РАБОТИЛНИЦА,19 15.11.2017 09:30 – 11:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
БЕЛИЦА, ОБЩ. БЕЛИЦА   ВЛАДИМИР ПОПТОМОВ 2 ;  ДВАДЕСЕТ И ТРЕТА  ДЕВЕТА 10 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ  МЕСТНОСТ АНДРИАНОВ ЧАРК ОБЕКТ ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  Р-Н СТОПАНСКИ ДВОР СГРАДА ;   ТП Г. КРАЙЩЕ 2,М. ГАРАТА ;ГОРНО КРАИЩЕ ; ЖИЛИЩЕ ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ,1 ;ЕЛЕШНИЦА, ОБЩ. РАЗЛОГ ;  9-ТИ МАЙ 39,3,1 19,17,5,7,25,9,15,2,10,19,21,11,23,20,29,21,21 Б,21 21,9 КАФЕ ;  БЕЗИМЕННА 6,3,5,8,15,26,11,9,16,8,48,13,12,27,46 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 26,4 ;  ВАРОШ 3,17,25,6,9,22,5,1,4,2,27,10,21,11 ;  ВАСИЛ БЕЛЬОВ 16,21,8,27,33,3,17,12,5,22,20,13,2,10,29,4,1,25,15,53,59,48,39,42,69,74,26,15,79,57,56,28,73,105,95,67,103,35,10,50,19,53,58,93,55,44,54,107,36,40,65,91,46,92,49,34,83,1,37,45,77,30,17,97,85,75,24,65,40,59,6,9,111,141,125,119,62,78,113,107,17,100,131,117,143,127,139,20,104,84,135,133,80,115,68,137,96,74,76,109,82,94,18,92 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,20,6,7,9,3,1,5,10,4,18,22,13,11,18,20,16 ;  ВТОРА 1,10,9,5,2,2 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ ПОЩА,10,4,3,21,6,8,12,17,15,27,18,25,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 29,28,26,32,37,31,22,16,10,18,114,39,13,30,17,100,20,21,33,5,4,3,19,35,14,6,1,23,7,27,36,2,41,12,51,105,71,69,120,74,103,129,20,18,66,38,163,47,55,82,67,95,18,45,98,84,27,97,62,49,53,88,79,69,81,44,85,74,56,48,46,59,100,114,87,22,73,70,83,64,54,42,58,50,96,76,65,93,80,86,108,90,101,94,72,68,144,40,77,60,92,106,75,57,51,63,99,91,78,132,99,85,122,114,105,109,12,120,123,126,117,121,1,127,138,5,ДО БИВША АВТОГАРА,129,125,128,118,116,22,134,111,113,156,110,156,18,173,168,172,18,15,18 1,48,140,164,90,166,170,43,142,189,145,183,179,162,133,149,155,157,137,181,159,146,131,191,147,169,154,177,167,148,141,151,171,165,152,175,153,158,135,161,ЦДГ,174,193,102 ;  ДВАНАДЕСЕТА 5,8,11,4,2,3,9,6,7 ;  ДЕВЕТА 4 ;  ДЕСЕТА 1,4,2 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 1,4,1 ;  ИВАН ВАЗОВ 1,16,13,1,2,6,4,5,10,7,12 ;  ИМОТ 026026  КОКИЧЕ 21,21,20,2,4,8,21,7,23,24,1,7.,17,14,19,31,16,15,12,29,5,3,10,26,35,31,29,14,26,17,4,37,21,2,10 ;  КОМСОМОЛСКА 1,11,9,3,5 ;  ЛАЛЕ 2,1 ;  М.ДОЛНИ МИН.БАНИ ОФИС,ВИЛА,21 ВИЛА ;  МЕЧТА 1 МЛЕКОПРЕРАБОТВАНЕ,9,4,7,16,10,3,20,18 ;  МИННО СЕЛИЩЕ РАБОТИЛНИЦА,РАБОТИЛНИЦА,ОФИС,ДЪРВОДЕЛНА,ЦЕХ,ГАРАЖ,ОБЕКТ,КАФЕ,ПУНКТ,ФУРАЖОМЕЛКА,ОФИС,ОФИС,РАБОТИЛНИЦА,ФУРАЖОМЕЛКА,ЦЪРКВА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА,ДОМ,ДЪРВОДЕЛНА,РАБОТИЛНИЦА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА ;  МЛАДОСТ 27,4,2,6,7 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ПРЕЧИСТВАТЕЛНА СТ-ЦИЯ ;  ПИРИН 16,8,13,11,15,17,20,7,2,3,9,5,1 ;  ПОБЕДА 15,11,13,1,7,26 ;  ПЪРВА 14,6,4,2,12,3,10,16,8,1 ;  РИЛА 6,1,4,2 ;  РОДОПИ 4,3,1,7,3,10,6,1,7 ;  ТРЕТА 10,16,4,3,8,5,12,14,9,6,2 ;  ТРИНАДЕСЕТА 3,2,5 ;  ЦАР КАЛОЯН 14,12,16,11,13,1,4,9,2,5,8,3,7 ;  ЦАР СИМЕОН 12,9,1,11,3,10,10 ;  ЧЕТВЪРТА 5,2,3,1,2 ;  ШЕСТА 1,2 ;   РАБОТИЛНИЦА,ФУРАХОМЕЛКА,2,19 ;КРАИЩЕ, ОБЩ. БЕЛИЦА ;  39270.25.208  І-500, КВ.35  ВТОРА 2,6,8,1,10,10 ;  ДВАДЕСЕТА 5 ;  ДЕВЕТА 2,1,7,4,12,10,5,3,14,8,9 ;  ДЕВЕТНАДЕСЕТА 2 ;  ДЕСЕТА 4,1,3,8,2,9 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 44,4,5,6,17,22,116,24,20,7,8,10,16,14,9,12,6А,1 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 99,10,14,9,13,19,7,6,8,4,5,99 ЖИЛИЩЕ,55,99,ДЪРВОДЕЛСКИ ЦЕХ,42,41,40,БАНЦИГ,99,8 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС 100 ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ,ПОЩА,57 ;  ОСМА 7,22,9,11,4,1,17,6,16,14,13,2,12,8,7 ;  ПЕТА 9,6,11,17,16,23,5,8,1,6,13,7,20,9 ;  ПЪРВА 23,34,12,28,40,10,29,16,9,26,7,15,20,6,1,11,18,14,36,8,2,17,32 ;  СЕДЕМНАДЕСЕТА 4,17 ;  СЕДМА 1,8,2,4,3,22,6,12 ;  ТРЕТА 9,8,6,10,2,7,1,11,16 ;  УСОЕТО  ЧЕТВЪРТА 24,9,7,18,20,2,22,11,8,5,19,14,12,6,17,16 ;  ШЕСТА 1,4,8,2,6,16,7,99,9,16 ;  ШЕСТНАДЕСЕТА 6 ;   4 15.11.2017 11:00 – 11:15 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
БАНЯ, ОБЩ. РАЗЛОГ   АНГЕЛ ДАРАКЧИЕВ 1 ;  ДЕВЕТНАДЕСЕТА 1А ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ С.БАНЯ  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 1 ПРЕСЕВНА ;БЕЛИЦА, ОБЩ. БЕЛИЦА ;  ВЛАДИМИР ПОПТОМОВ 2 ;  ДВАДЕСЕТ И ТРЕТА  ДЕВЕТА 10 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ  МЕСТНОСТ АНДРИАНОВ ЧАРК ОБЕКТ ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  Р-Н СТОПАНСКИ ДВОР СГРАДА ;   ТП Г. КРАЙЩЕ 2,М. ГАРАТА ;ГОРНО КРАИЩЕ ; ЖИЛИЩЕ ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ,1 ;ЕЛЕШНИЦА, ОБЩ. РАЗЛОГ ;  9-ТИ МАЙ 39,3,1 19,17,5,7,25,9,15,2,10,19,21,11,23,20,29,21,21 Б,21 21,9 КАФЕ ;  БЕЗИМЕННА 6,3,5,8,15,26,11,9,16,8,48,13,12,27,46 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 26,4 ;  ВАРОШ 3,17,25,6,9,22,5,1,4,2,27,10,21,11 ;  ВАСИЛ БЕЛЬОВ 16,21,8,27,33,3,17,12,5,22,20,13,2,10,29,4,1,25,15,53,59,48,39,42,69,74,26,15,79,57,56,28,73,105,95,67,103,35,10,50,19,53,58,93,55,44,54,107,36,40,65,91,46,92,49,34,83,1,37,45,77,30,17,97,85,75,24,65,40,59,6,9,111,141,125,119,62,78,113,107,17,100,131,117,143,127,139,20,104,84,135,133,80,115,68,137,96,74,76,109,82,94,18,92 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,20,6,7,9,3,1,5,10,4,18,22,13,11,18,20,16 ;  ВТОРА 1,10,9,5,2,2 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ ПОЩА,10,4,3,21,6,8,12,17,15,27,18,25,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 29,28,26,32,37,31,22,16,10,18,114,39,13,30,17,100,20,21,33,5,4,3,19,35,14,6,1,23,7,27,36,2,41,12,51,105,71,69,120,74,103,129,20,18,66,38,163,47,55,82,67,95,18,45,98,84,27,97,62,49,53,88,79,69,81,44,85,74,56,48,46,59,100,114,87,22,73,70,83,64,54,42,58,50,96,76,65,93,80,86,108,90,101,94,72,68,144,40,77,60,92,106,75,57,51,63,99,91,78,132,99,85,122,114,105,109,12,120,123,126,117,121,1,127,138,5,ДО БИВША АВТОГАРА,129,125,128,118,116,22,134,111,113,156,110,156,18,173,168,172,18,15,18 1,48,140,164,90,166,170,43,142,189,145,183,179,162,133,149,155,157,137,181,159,146,131,191,147,169,154,177,167,148,141,151,171,165,152,175,153,158,135,161,ЦДГ,174,193,102 ;  ДВАНАДЕСЕТА 5,8,11,4,2,3,9,6,7 ;  ДЕВЕТА 4 ;  ДЕСЕТА 1,4,2 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 1,4,1 ;  ИВАН ВАЗОВ 1,16,13,1,2,6,4,5,10,7,12 ;  ИМОТ 026026  КОКИЧЕ 21,21,20,2,4,8,21,7,23,24,1,7.,17,14,19,31,16,15,12,29,5,3,10,26,35,31,29,14,26,17,4,37,21,2,10 ;  КОМСОМОЛСКА 1,11,9,3,5 ;  ЛАЛЕ 2,1 ;  М.ДОЛНИ МИН.БАНИ ОФИС,ВИЛА,21 ВИЛА ;  МЕЧТА 1 МЛЕКОПРЕРАБОТВАНЕ,9,4,7,16,10,3,20,18 ;  МИННО СЕЛИЩЕ РАБОТИЛНИЦА,РАБОТИЛНИЦА,ОФИС,ДЪРВОДЕЛНА,ЦЕХ,ГАРАЖ,ОБЕКТ,КАФЕ,ПУНКТ,ФУРАЖОМЕЛКА,ОФИС,ОФИС,РАБОТИЛНИЦА,ФУРАЖОМЕЛКА,ЦЪРКВА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА,ДОМ,ДЪРВОДЕЛНА,РАБОТИЛНИЦА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА ;  МЛАДОСТ 27,4,2,6,7 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ПРЕЧИСТВАТЕЛНА СТ-ЦИЯ ;  ПИРИН 16,8,13,11,15,17,20,7,2,3,9,5,1 ;  ПОБЕДА 15,11,13,1,7,26 ;  ПЪРВА 14,6,4,2,12,3,10,16,8,1 ;  РИЛА 6,1,4,2 ;  РОДОПИ 4,3,1,7,3,10,6,1,7 ;  ТРЕТА 10,16,4,3,8,5,12,14,9,6,2 ;  ТРИНАДЕСЕТА 3,2,5 ;  ЦАР КАЛОЯН 14,12,16,11,13,1,4,9,2,5,8,3,7 ;  ЦАР СИМЕОН 12,9,1,11,3,10,10 ;  ЧЕТВЪРТА 5,2,3,1,2 ;  ШЕСТА 1,2 ;   РАБОТИЛНИЦА,ФУРАХОМЕЛКА,2,19 ;КРАИЩЕ, ОБЩ. БЕЛИЦА ;  39270.25.208  І-500, КВ.35  ВТОРА 2,6,8,1,10,10 ;  ДВАДЕСЕТА 5 ;  ДЕВЕТА 2,1,7,4,12,10,5,3,14,8,9 ;  ДЕВЕТНАДЕСЕТА 2 ;  ДЕСЕТА 4,1,3,8,2,9 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 44,4,5,6,17,22,116,24,20,7,8,10,16,14,9,12,6А,1 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 99,10,14,9,13,19,7,6,8,4,5,99 ЖИЛИЩЕ,55,99,ДЪРВОДЕЛСКИ ЦЕХ,42,41,40,БАНЦИГ,99,8 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС 100 ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ,ПОЩА,57 ;  ОСМА 7,22,9,11,4,1,17,6,16,14,13,2,12,8,7 ;  ПЕТА 9,6,11,17,16,23,5,8,1,6,13,7,20,9 ;  ПЪРВА 23,34,12,28,40,10,29,16,9,26,7,15,20,6,1,11,18,14,36,8,2,17,32 ;  СЕДЕМНАДЕСЕТА 4,17 ;  СЕДМА 1,8,2,4,3,22,6,12 ;  ТРЕТА 9,8,6,10,2,7,1,11,16 ;  УСОЕТО  ЧЕТВЪРТА 24,9,7,18,20,2,22,11,8,5,19,14,12,6,17,16 ;  ШЕСТА 1,4,8,2,6,16,7,99,9,16 ;  ШЕСТНАДЕСЕТА 6 ;   4 ;РАЗЛОГ ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 1 15.11.2017 09:15 – 09:45 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Нови присъединявания
БАНЯ, ОБЩ. РАЗЛОГ   АНГЕЛ ДАРАКЧИЕВ 1 ;  ДЕВЕТНАДЕСЕТА 1А ;БЕЛИЦА, ОБЩ. БЕЛИЦА ;  МЕСТНОСТ АНДРИАНОВ ЧАРК ОБЕКТ ;ГОРНО КРАИЩЕ ; ЖИЛИЩЕ ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ ;ЕЛЕШНИЦА, ОБЩ. РАЗЛОГ ;  9-ТИ МАЙ 39,3,1 19,17,5,7,25,9,15,2,10,19,21,11,23,20,29,21,21 Б,21 21,9 КАФЕ ;  БЕЗИМЕННА 6,3,5,8,15,26,11,9,16,8,48,13,12,27,46 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 26,4 ;  ВАРОШ 3,17,25,6,9,22,5,1,4,2,27,10,21,11 ;  ВАСИЛ БЕЛЬОВ 16,21,8,27,33,3,17,12,5,22,20,13,2,10,29,4,1,25,15,53,59,48,39,42,69,74,26,15,79,57,56,28,73,105,95,67,103,35,10,50,19,53,58,93,55,44,54,107,36,40,65,91,46,92,49,34,83,1,37,45,77,30,17,97,85,75,24,65,40,59,6,9,111,141,125,119,62,78,113,107,17,100,131,117,143,127,139,20,104,84,135,133,80,115,68,137,96,74,76,109,82,94,18,92 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,20,6,7,9,3,1,5,10,4,18,22,13,11,18,20,16 ;  ВТОРА 1,10,9,5,2,2 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ ПОЩА,10,4,3,21,6,8,12,17,15,27,18,25,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 29,28,26,32,37,31,22,16,10,18,114,39,13,30,17,100,20,21,33,5,4,3,19,35,14,6,1,23,7,27,36,2,41,12,51,105,71,69,120,74,103,129,20,18,66,38,163,47,55,82,67,95,18,45,98,84,27,97,62,49,53,88,79,69,81,44,85,74,56,48,46,59,100,114,87,22,73,70,83,64,54,42,58,50,96,76,65,93,80,86,108,90,101,94,72,68,144,40,77,60,92,106,75,57,51,63,99,91,78,132,99,85,122,114,105,109,12,120,123,126,117,121,1,127,138,5,ДО БИВША АВТОГАРА,129,125,128,118,116,22,134,111,113,156,110,156,18,173,168,172,18,15,18 1,48,140,164,90,166,170,43,142,189,145,183,179,162,133,149,155,157,137,181,159,146,131,191,147,169,154,177,167,148,141,151,171,165,152,175,153,158,135,161,ЦДГ,174,193,102 ;  ДВАНАДЕСЕТА 5,8,11,4,2,3,9,6,7 ;  ДЕВЕТА 4 ;  ДЕСЕТА 1,4,2 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 1,4,1 ;  ИВАН ВАЗОВ 1,16,13,1,2,6,4,5,10,7,12 ;  ИМОТ 026026  КОКИЧЕ 21,21,20,2,4,8,21,7,23,24,1,7.,17,14,19,31,16,15,12,29,5,3,10,26,35,31,29,14,26,17,4,37,21,2,10 ;  КОМСОМОЛСКА 1,11,9,3,5 ;  ЛАЛЕ 2,1 ;  М.ДОЛНИ МИН.БАНИ ОФИС,ВИЛА,21 ВИЛА ;  МЕЧТА 9,4,7,16,10,3,20,18 ;  МИННО СЕЛИЩЕ РАБОТИЛНИЦА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА,РАБОТИЛНИЦА,ОФИС,ДЪРВОДЕЛНА,ЦЕХ,ГАРАЖ,ОБЕКТ,КАФЕ,ПУНКТ,ФУРАЖОМЕЛКА,ОФИС,ОФИС,РАБОТИЛНИЦА,ФУРАЖОМЕЛКА,ЦЪРКВА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА,ДОМ,ДЪРВОДЕЛНА ;  МЛАДОСТ 27,4,2,6,7 ;  ПИРИН 16,8,13,11,15,17,20,7,2,3,9,5,1 ;  ПОБЕДА 15,11,13,1,7,26 ;  ПЪРВА 14,6,4,2,12,3,10,16,8,1 ;  РИЛА 6,1,4,2 ;  РОДОПИ 4,3,1,7,3,10,6,1,7 ;  ТРЕТА 10,16,4,3,8,5,12,14,9,6,2 ;  ТРИНАДЕСЕТА 3,2,5 ;  ЦАР КАЛОЯН 14,12,16,11,13,1,4,9,2,5,8,3,7 ;  ЦАР СИМЕОН 12,9,1,11,3,10,10 ;  ЧЕТВЪРТА 5,2,3,1,2 ;  ШЕСТА 1,2 ;   РАБОТИЛНИЦА,ФУРАХОМЕЛКА,2,19 ;РАЗЛОГ ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 1 15.11.2017 09:15 – 11:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Нови присъединявания
БАНЯ, ОБЩ. РАЗЛОГ   АНГЕЛ ДАРАКЧИЕВ 1 ;  ДЕВЕТНАДЕСЕТА 1А ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ С.БАНЯ  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 1 ПРЕСЕВНА ;БЕЛИЦА, ОБЩ. БЕЛИЦА ;  ВЛАДИМИР ПОПТОМОВ 2 ;  ДВАДЕСЕТ И ТРЕТА  ДЕВЕТА 10 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ  МЕСТНОСТ АНДРИАНОВ ЧАРК ОБЕКТ ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  Р-Н СТОПАНСКИ ДВОР СГРАДА ;   ТП Г. КРАЙЩЕ 2,М. ГАРАТА ;ГОРНО КРАИЩЕ ; ЖИЛИЩЕ ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ,1 ;ЕЛЕШНИЦА, ОБЩ. РАЗЛОГ ;  9-ТИ МАЙ 39,3,1 19,17,5,7,25,9,15,2,10,19,21,11,23,20,29,21,21 Б,21 21,9 КАФЕ ;  БЕЗИМЕННА 6,3,5,8,15,26,11,9,16,8,48,13,12,27,46 ;  БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 26,4 ;  ВАРОШ 3,17,25,6,9,22,5,1,4,2,27,10,21,11 ;  ВАСИЛ БЕЛЬОВ 16,21,8,27,33,3,17,12,5,22,20,13,2,10,29,4,1,25,15,53,59,48,39,42,69,74,26,15,79,57,56,28,73,105,95,67,103,35,10,50,19,53,58,93,55,44,54,107,36,40,65,91,46,92,49,34,83,1,37,45,77,30,17,97,85,75,24,65,40,59,6,9,111,141,125,119,62,78,113,107,17,100,131,117,143,127,139,20,104,84,135,133,80,115,68,137,96,74,76,109,82,94,18,92 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2,20,6,7,9,3,1,5,10,4,18,22,13,11,18,20,16 ;  ВТОРА 1,10,9,5,2,2 ;  ВЪЗРАЖДАНЕ ПОЩА,10,4,3,21,6,8,12,17,15,27,18,25,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 29,28,26,32,37,31,22,16,10,18,114,39,13,30,17,100,20,21,33,5,4,3,19,35,14,6,1,23,7,27,36,2,41,12,51,105,71,69,120,74,103,129,20,18,66,38,163,47,55,82,67,95,18,45,98,84,27,97,62,49,53,88,79,69,81,44,85,74,56,48,46,59,100,114,87,22,73,70,83,64,54,42,58,50,96,76,65,93,80,86,108,90,101,94,72,68,144,40,77,60,92,106,75,57,51,63,99,91,78,132,99,85,122,114,105,109,12,120,123,126,117,121,1,127,138,5,ДО БИВША АВТОГАРА,129,125,128,118,116,22,134,111,113,156,110,156,18,173,168,172,18,15,18 1,48,140,164,90,166,170,43,142,189,145,183,179,162,133,149,155,157,137,181,159,146,131,191,147,169,154,177,167,148,141,151,171,165,152,175,153,158,135,161,ЦДГ,174,193,102 ;  ДВАНАДЕСЕТА 5,8,11,4,2,3,9,6,7 ;  ДЕВЕТА 4 ;  ДЕСЕТА 1,4,2 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 1,4,1 ;  ИВАН ВАЗОВ 1,16,13,1,2,6,4,5,10,7,12 ;  ИМОТ 026026  КОКИЧЕ 21,21,20,2,4,8,21,7,23,24,1,7.,17,14,19,31,16,15,12,29,5,3,10,26,35,31,29,14,26,17,4,37,21,2,10 ;  КОМСОМОЛСКА 1,11,9,3,5 ;  ЛАЛЕ 2,1 ;  М.ДОЛНИ МИН.БАНИ ОФИС,ВИЛА,21 ВИЛА ;  МЕЧТА 1 МЛЕКОПРЕРАБОТВАНЕ,9,4,7,16,10,3,20,18 ;  МИННО СЕЛИЩЕ РАБОТИЛНИЦА,РАБОТИЛНИЦА,ОФИС,ДЪРВОДЕЛНА,ЦЕХ,ГАРАЖ,ОБЕКТ,КАФЕ,ПУНКТ,ФУРАЖОМЕЛКА,ОФИС,ОФИС,РАБОТИЛНИЦА,ФУРАЖОМЕЛКА,ЦЪРКВА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА,ДОМ,ДЪРВОДЕЛНА,РАБОТИЛНИЦА,ДЪРВОДЕЛНА,ФУРАЖОМЕЛКА ;  МЛАДОСТ 27,4,2,6,7 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ПРЕЧИСТВАТЕЛНА СТ-ЦИЯ ;  ПИРИН 16,8,13,11,15,17,20,7,2,3,9,5,1 ;  ПОБЕДА 15,11,13,1,7,26 ;  ПЪРВА 14,6,4,2,12,3,10,16,8,1 ;  РИЛА 6,1,4,2 ;  РОДОПИ 4,3,1,7,3,10,6,1,7 ;  ТРЕТА 10,16,4,3,8,5,12,14,9,6,2 ;  ТРИНАДЕСЕТА 3,2,5 ;  ЦАР КАЛОЯН 14,12,16,11,13,1,4,9,2,5,8,3,7 ;  ЦАР СИМЕОН 12,9,1,11,3,10,10 ;  ЧЕТВЪРТА 5,2,3,1,2 ;  ШЕСТА 1,2 ;   РАБОТИЛНИЦА,ФУРАХОМЕЛКА,2,19 ;КРАИЩЕ, ОБЩ. БЕЛИЦА ;  39270.25.208  І-500, КВ.35  ВТОРА 2,6,8,1,10,10 ;  ДВАДЕСЕТА 5 ;  ДЕВЕТА 2,1,7,4,12,10,5,3,14,8,9 ;  ДЕВЕТНАДЕСЕТА 2 ;  ДЕСЕТА 4,1,3,8,2,9 ;  ЕДИНАДЕСЕТА 44,4,5,6,17,22,116,24,20,7,8,10,16,14,9,12,6А,1 ;  ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА 99,10,14,9,13,19,7,6,8,4,5,99 ЖИЛИЩЕ,55,99,ДЪРВОДЕЛСКИ ЦЕХ,42,41,40,БАНЦИГ,99,8 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС 100 ВРЕМЕННО ЗАХРАНВАНЕ,ПОЩА,57 ;  ОСМА 7,22,9,11,4,1,17,6,16,14,13,2,12,8,7 ;  ПЕТА 9,6,11,17,16,23,5,8,1,6,13,7,20,9 ;  ПЪРВА 23,34,12,28,40,10,29,16,9,26,7,15,20,6,1,11,18,14,36,8,2,17,32 ;  СЕДЕМНАДЕСЕТА 4,17 ;  СЕДМА 1,8,2,4,3,22,6,12 ;  ТРЕТА 9,8,6,10,2,7,1,11,16 ;  УСОЕТО  ЧЕТВЪРТА 24,9,7,18,20,2,22,11,8,5,19,14,12,6,17,16 ;  ШЕСТА 1,4,8,2,6,16,7,99,9,16 ;  ШЕСТНАДЕСЕТА 6 ;   4 ;РАЗЛОГ ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 1 15.11.2017 11:00 – 11:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Нови присъединявания
РАЗЛОГ   ВИХРЕН 1,3,11,2,19,4,15,17,10,8,7,6,14,12,5 ;  ЗАНАЯТЧИЙСКА 38,30 ;  ИЗТОК 6,КАФЕ,ТП ИЗТОК ;  ИСКЪР 19,15,5,17,10,7,9,2,4,1,21,3,8,13,25 ;  МАРИЦА 2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  НОВ ПЪТ  СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 4 А ;  СТАРА ПЛАНИНА 15,5,4,33,17,13,38,9,99,7,10,101,11,1,37,3,2 ;  ТРЕТИ МАРТ 7,4,9,5,2,1 ;  ЯВОР 1,2 16.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изграждане на съоръжения
РАЗЛОГ   ВИХРЕН 1,3,11,2,19,4,15,17,10,8,7,6,14,12,5 ;  ЗАНАЯТЧИЙСКА 38,30 ;  ИЗТОК 6,КАФЕ,ТП ИЗТОК ;  ИСКЪР 19,15,5,17,10,7,9,2,4,1,21,3,8,13,25 ;  МАРИЦА 2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  НОВ ПЪТ  СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 4 А ;  СТАРА ПЛАНИНА 15,5,4,33,17,13,38,9,99,7,10,101,11,1,37,3,2 ;  ТРЕТИ МАРТ 7,4,9,5,2,1 ;  ЯВОР 1,2 17.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изграждане на съоръжения
РАЗЛОГ   ВИХРЕН 1,3,11,2,19,4,15,17,10,8,7,6,14,12,5 ;  ЗАНАЯТЧИЙСКА 38,30 ;  ИЗТОК 6,КАФЕ,ТП ИЗТОК ;  ИСКЪР 19,15,5,17,10,7,9,2,4,1,21,3,8,13,25 ;  МАРИЦА 2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС  НОВ ПЪТ  СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 4 А ;  СТАРА ПЛАНИНА 15,5,4,33,17,13,38,9,99,7,10,101,11,1,37,3,2 ;  ТРЕТИ МАРТ 7,4,9,5,2,1 ;  ЯВОР 1,2 18.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изграждане на съоръжения
Община Сандански
ДЖИГУРОВО   10-79   1 13.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
СКЛАВЕ   2 -97, КВ.14  7-МИ КОНГРЕС 71,77,20,24,75,18,67,73,79 ;  АСЕН ЛАГАДИНОВ 1 ;  ВЕСЕЛИН БАБАЛЕЕВ 30,32,27,35,31,36,37 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 4,45,27,31,25,44,33,6,39,47,49,29,35,9,14,32,38,8,21,7,41,42,15,30,22,17,11,5,43,24,19,16,23,2,28,27 ФтЕЦ ДИГА КОНСУЛТ,40,13,18,3,36,10,34,55 ;  ИЛИНДЕН 22,16,29,31,24,20,27,14,33,18 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 51,3,36,38,12,21,1,20,19,67,50,27,49,53,25,34,23,29,5,8,22,16,13,30,15,69,55,35,17,9,48,45,31,59,39,63,37,40,32,42,47,28,4,2,65,44,18,11,41,10,24,14,7,43,6,61,46 ;  МАРИЦА 30,16,28,8,6,1,14,3,12,10 ;  НИКОЛА ЛАЗАРОВ 15,14,17,13,7,9,10,8,11 ;  ПАРТИЗАНСКА 34,43 ;  ПИРИН 21,20,13,19,12,3,11,23,22,18,1 ;  СОКОЛОВА СКАЛА 17,16,12,14,9,13,8,6,3,18,11,4,10 ;  ЧЕРНО МОРЕ 16,1,22,27,24,14,9,3,25,20,17,4,12,15,10,21,8,11,6,18,23,5,8.,7 13.11.2017 08:30 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ДЖИГУРОВО   УПИ VII-381 ФтЕЦ ПА СОЛАР ;   2 13.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ДАМЯНИЦА   АНТОН ИВАНОВ 3,20,7,18,11,5,1,16,6,10,4,9,8,2 ;  АТАНАС ПОПАДИЙН 30,19,28,20,24,14,23,32,22,17 ;  БЕЛАСИЦА 29,9,1,25,18,27,31,11,10,33,13,15,16,17,20,22,5,23,21 ;  ВИХРЕН 15,21,16,27,32,24,26,36,22,35,28,43,25,10,39,18,20,45,17,38,34,41,33,23,19,37,30,47,14,29,31 ;  ВОЛГА 7 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 36,35,11,8,19,7,24,23,18,13,15,5,17,41,14,32,37,33,34,31,27,29,9,26,21,22 ;  КОМСОМОЛСКА 6 ;  МЕСТНОСТ МЕТЛАТА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  П К ЯВОРОВ 1,14,18,39,20,16 ;  РАДЕЦКИ 26,30,2,24,32,9,16,5,20,18,8,6,15,21,12,22,14,10,3,34,36,4,17,23 ;  ЧЕРНО МОРЕ 3,14,6,4,8,2,10 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 38,47,51,37,46,43,41,55,45,32,57,35,49,44,36,39,40 ;   2 13.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ДЖИГУРОВО   10-79   1 14.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ВИНОГРАДИ  КЪЩА ;ГОРНА СУШИЦА ; ;ДОЛЕНИ ; ;ЗЛАТОЛИСТ, ОБЩ. САНДАНСКИ ; ;ЗОРНИЦА, ОБЩ. САНДАНСКИ ; ;КАШИНА ; ;КЪРЛАНОВО ;  РЕКАТА ВРЕМЯНКА ЗА ЖС ;   ОБОР ;ЛАДАРЕВО ;  МЕСТНОСТ ЦЪРКВАТА ПИ 026003 ;ЛАСКАРЕВО ;  004056  МЕСТНОСТ СВЕТИ СПАС ;ЛОЗЕНИЦА ;  ДЖИГЕРИЦА   ЖИЛИЩЕ ;ЛЮБОВИЩЕ ; ;ЛЮБОВКА ;  КРАКОЛЕНИЦА ;МЕЛНИК ;  ПИ 00052, местност „Реката“ ;РОЖЕН ;  МЕСТНОСТ РАВНАКО  по плана на сРОЖЕН общ.САНДАНСКИ СЕМЕЕН ХОТЕЛ С МЕХАНА ;САНДАНСКИ ;  РОЖЕНСКИ МАНАСТИР 1 ;СКЛАВЕ ;  2 -97, КВ.14  7-МИ КОНГРЕС 5,10,12,1,16,4,6,61,14,75,63,2,65,39,45,3,43,37,41,1,71,77,20,24,75,18,67,73,79 ;  АСЕН ЛАГАДИНОВ 1,4,6,2 ;  БЯЛАТА ПРЪСТ  ВЕСЕЛИН БАБАЛЕЕВ 30,32,27,35,31,36,37,20,5,12,14,19,23,10,21,9,18,26,3,6,27,8,2,17,7,25,4,22,11,24,15,16,53 ;  ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 4,1,12,10,3,2 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 59,61,46,57,65,63,36,4,45,27,31,25,44,33,6,39,47,49,29,35,9,14,32,38,8,21,7,41,42,15,30,22,17,11,5,43,24,19,16,23,2,28,27 ФтЕЦ ДИГА КОНСУЛТ,40,13,18,3,36,10,34,55 ;  ИЛИНДЕН 22,16,29,31,24,20,27,14,33,18,1,21,9,13,17,23,10,15,19,2,7,14,6,3,8 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 76,66,97,91,72,107,93,73,117,62,85,54,105,95,52,115,64,99,70,58,60,111,109,83,77,103,87,89,68,74,51,3,36,38,12,21,1,20,19,67,50,27,49,53,25,34,23,29,5,8,22,16,13,30,15,69,55,35,17,9,48,45,31,59,39,63,37,40,32,42,47,28,4,2,65,44,18,11,41,10,24,14,7,43,6,61,46 ;  КОМСОМОЛСКА 6,1,4,2,7,8,3,5 ;  ЛАЛЕ 1,3,5 ;  МАРИЦА 80,68,76,72,82,70,74,78,30,16,28,8,6,1,14,3,12,10 ;  МЕСТНОСТ ВАНГЕЛОВ АНДЪК  МЕСТНОСТ ПАНАИРА ПОЛИГОН ;  МЕСТНОСТ СТОПАНСКИ ДВОР АВТОРЕМОНТНА РАБОТИЛНИЦА,ОФИС ;  МИТКО ПАЛАУЗОВ 10,5,3,8,16,12,14 ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ 4,6,10,8,2 ;  НИКОЛА ЛАЗАРОВ 15,14,17,13,7,9,10,8,11,2,6,4 ;  ОТЕЦ ПАИСИЙ 5,1,7,4,9,3 ;  ПАРТИЗАНСКА 45,42,40,51,57,54,47,49,55,59,61,48,60,38,50,7,34,28,39,8,19,41,5,29,4,3,15,21,12,14,35,10,17,13,6,27,25,31,18,30,37,22,32,16,23,20,11,33,34,43 ;  ПИРИН 21,20,13,19,12,3,11,23,22,18,1 ;  ПЪРВИ МАЙ 67,32,43,55,65,30,59,29,47,61,63,69,57,71,51,41,39,45,49,53,12,1,24,25 ПОЩА,17,23,29,15,5,8,3,19,6,2,18,28,9,16,27,10,31,25,35,13,20,33,11,21 ;  СОКОЛОВА СКАЛА 17,16,12,14,9,13,8,6,3,18,11,4,10,4,1 ;  ЧЕРНО МОРЕ 16,1,22,27,24,14,9,3,25,20,17,4,12,15,10,21,8,11,6,18,23,5,8.,7 ;   2,3 ;СПАТОВО ; ;СУГАРЕВО ; ;ХОТОВО ;  БАНЯ  МЕСТНОСТ СВЕТА ПЕТКА  С. ХОТОВО, ОБЩИНА САНДАНСКИ   ЖИЛИЩЕ 14.11.2017 10:00 – 12:15 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
СКЛАВЕ   2 -97, КВ.14  7-МИ КОНГРЕС 71,77,20,24,75,18,67,73,79 ;  АСЕН ЛАГАДИНОВ 1 ;  ВЕСЕЛИН БАБАЛЕЕВ 30,32,27,35,31,36,37 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 4,45,27,31,25,44,33,6,39,47,49,29,35,9,14,32,38,8,21,7,41,42,15,30,22,17,11,5,43,24,19,16,23,2,28,27 ФтЕЦ ДИГА КОНСУЛТ,40,13,18,3,36,10,34,55 ;  ИЛИНДЕН 22,16,29,31,24,20,27,14,33,18 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 51,3,36,38,12,21,1,20,19,67,50,27,49,53,25,34,23,29,5,8,22,16,13,30,15,69,55,35,17,9,48,45,31,59,39,63,37,40,32,42,47,28,4,2,65,44,18,11,41,10,24,14,7,43,6,61,46 ;  МАРИЦА 30,16,28,8,6,1,14,3,12,10 ;  НИКОЛА ЛАЗАРОВ 15,14,17,13,7,9,10,8,11 ;  ПАРТИЗАНСКА 34,43 ;  ПИРИН 21,20,13,19,12,3,11,23,22,18,1 ;  СОКОЛОВА СКАЛА 17,16,12,14,9,13,8,6,3,18,11,4,10 ;  ЧЕРНО МОРЕ 16,1,22,27,24,14,9,3,25,20,17,4,12,15,10,21,8,11,6,18,23,5,8.,7 14.11.2017 08:30 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ДАМЯНИЦА   МЕСТНОСТ ТУХЛАРНА РИБАРНИК 14.11.2017 11:00 – 14:15 Чуждо съоръжение – Съоръжения на ползватели на мрежата – Профилактични изпитвания и измервания
ДЖИГУРОВО   УПИ VII-381 ФтЕЦ ПА СОЛАР ;   2 14.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ДАМЯНИЦА   АНТОН ИВАНОВ 3,20,7,18,11,5,1,16,6,10,4,9,8,2 ;  АТАНАС ПОПАДИЙН 30,19,28,20,24,14,23,32,22,17 ;  БЕЛАСИЦА 29,9,1,25,18,27,31,11,10,33,13,15,16,17,20,22,5,23,21 ;  ВИХРЕН 15,21,16,27,32,24,26,36,22,35,28,43,25,10,39,18,20,45,17,38,34,41,33,23,19,37,30,47,14,29,31 ;  ВОЛГА 7 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 36,35,11,8,19,7,24,23,18,13,15,5,17,41,14,32,37,33,34,31,27,29,9,26,21,22 ;  КОМСОМОЛСКА 6 ;  МЕСТНОСТ МЕТЛАТА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  П К ЯВОРОВ 1,14,18,39,20,16 ;  РАДЕЦКИ 26,30,2,24,32,9,16,5,20,18,8,6,15,21,12,22,14,10,3,34,36,4,17,23 ;  ЧЕРНО МОРЕ 3,14,6,4,8,2,10 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 38,47,51,37,46,43,41,55,45,32,57,35,49,44,36,39,40 ;   2 14.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
САНДАНСКИ   ЛОЗАРСКА 7 ;  МЕСТНОСТ НИШАН ТАШИ  НИШАН ТАШИ  Р-Н ПОЛЕНИШКИ ПЪТ 23,1 ;  САНДАНСКИ МИСКЕТ 15,11 15.11.2017 09:00 – 14:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СКЛАВЕ   2 -97, КВ.14  7-МИ КОНГРЕС 71,77,20,24,75,18,67,73,79 ;  АСЕН ЛАГАДИНОВ 1 ;  ВЕСЕЛИН БАБАЛЕЕВ 30,32,27,35,31,36,37 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 4,45,27,31,25,44,33,6,39,47,49,29,35,9,14,32,38,8,21,7,41,42,15,30,22,17,11,5,43,24,19,16,23,2,28,27 ФтЕЦ ДИГА КОНСУЛТ,40,13,18,3,36,10,34,55 ;  ИЛИНДЕН 22,16,29,31,24,20,27,14,33,18 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 51,3,36,38,12,21,1,20,19,67,50,27,49,53,25,34,23,29,5,8,22,16,13,30,15,69,55,35,17,9,48,45,31,59,39,63,37,40,32,42,47,28,4,2,65,44,18,11,41,10,24,14,7,43,6,61,46 ;  МАРИЦА 30,16,28,8,6,1,14,3,12,10 ;  НИКОЛА ЛАЗАРОВ 15,14,17,13,7,9,10,8,11 ;  ПАРТИЗАНСКА 34,43 ;  ПИРИН 21,20,13,19,12,3,11,23,22,18,1 ;  СОКОЛОВА СКАЛА 17,16,12,14,9,13,8,6,3,18,11,4,10 ;  ЧЕРНО МОРЕ 16,1,22,27,24,14,9,3,25,20,17,4,12,15,10,21,8,11,6,18,23,5,8.,7 15.11.2017 08:30 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
СТРУМА   МЕСТНОСТ ПОЛЕТО СКЗ СТРУМА,026005,ВОДНА ПОМПА ;  ПЕСОЦИТЕ 007025 ;  ПОЛЕТО   1 15.11.2017 14:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
ДЖИГУРОВО   УПИ VII-381 ФтЕЦ ПА СОЛАР ;   2 15.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ДАМЯНИЦА   АНТОН ИВАНОВ 3,20,7,18,11,5,1,16,6,10,4,9,8,2 ;  АТАНАС ПОПАДИЙН 30,19,28,20,24,14,23,32,22,17 ;  БЕЛАСИЦА 29,9,1,25,18,27,31,11,10,33,13,15,16,17,20,22,5,23,21 ;  ВИХРЕН 15,21,16,27,32,24,26,36,22,35,28,43,25,10,39,18,20,45,17,38,34,41,33,23,19,37,30,47,14,29,31 ;  ВОЛГА 7 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 36,35,11,8,19,7,24,23,18,13,15,5,17,41,14,32,37,33,34,31,27,29,9,26,21,22 ;  КОМСОМОЛСКА 6 ;  МЕСТНОСТ МЕТЛАТА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  П К ЯВОРОВ 1,14,18,39,20,16 ;  РАДЕЦКИ 26,30,2,24,32,9,16,5,20,18,8,6,15,21,12,22,14,10,3,34,36,4,17,23 ;  ЧЕРНО МОРЕ 3,14,6,4,8,2,10 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 38,47,51,37,46,43,41,55,45,32,57,35,49,44,36,39,40 ;   2 15.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ДЖИГУРОВО   10-79   1 15.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
САНДАНСКИ   АСЕН ХАДЖИВАСИЛЕВ 16 ;  ГЕОРГИ КАЗЕПОВ 18,20,16,17,26,13,9,15,11 ;  ГЕОРГИ С РАКОВСКИ 10,9,14,6,8,7,12,3,2,4,11,1 ;  ДАМЕ ГРУЕВ 1,7,3,5 ;  ДАСКАЛ КОЗАРЕВ 21,22,23,19 ;  ЗАХАРИ СТОЯНОВ 7,5,13,11,9,1,3 ;  ИЛИНДЕН 12,5,7,15,1,8,14,6,11,9,13,10,3,2 ;  НИКОЛА КАРЕВ 3,7,1,6,2,8,5,4 ;  ОДРИН 2,1 ;  СВОБОДА 14 ;  ЧУДОМИР КАНТАРДЖИЕВ 6,8 16.11.2017 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СКЛАВЕ   2 -97, КВ.14  7-МИ КОНГРЕС 71,77,20,24,75,18,67,73,79 ;  АСЕН ЛАГАДИНОВ 1 ;  ВЕСЕЛИН БАБАЛЕЕВ 30,32,27,35,31,36,37 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 4,45,27,31,25,44,33,6,39,47,49,29,35,9,14,32,38,8,21,7,41,42,15,30,22,17,11,5,43,24,19,16,23,2,28,27 ФтЕЦ ДИГА КОНСУЛТ,40,13,18,3,36,10,34,55 ;  ИЛИНДЕН 22,16,29,31,24,20,27,14,33,18 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 51,3,36,38,12,21,1,20,19,67,50,27,49,53,25,34,23,29,5,8,22,16,13,30,15,69,55,35,17,9,48,45,31,59,39,63,37,40,32,42,47,28,4,2,65,44,18,11,41,10,24,14,7,43,6,61,46 ;  МАРИЦА 30,16,28,8,6,1,14,3,12,10 ;  НИКОЛА ЛАЗАРОВ 15,14,17,13,7,9,10,8,11 ;  ПАРТИЗАНСКА 34,43 ;  ПИРИН 21,20,13,19,12,3,11,23,22,18,1 ;  СОКОЛОВА СКАЛА 17,16,12,14,9,13,8,6,3,18,11,4,10 ;  ЧЕРНО МОРЕ 16,1,22,27,24,14,9,3,25,20,17,4,12,15,10,21,8,11,6,18,23,5,8.,7 16.11.2017 08:30 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ДЖИГУРОВО   УПИ VII-381 ФтЕЦ ПА СОЛАР ;   2 16.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ДАМЯНИЦА   АНТОН ИВАНОВ 3,20,7,18,11,5,1,16,6,10,4,9,8,2 ;  АТАНАС ПОПАДИЙН 30,19,28,20,24,14,23,32,22,17 ;  БЕЛАСИЦА 29,9,1,25,18,27,31,11,10,33,13,15,16,17,20,22,5,23,21 ;  ВИХРЕН 15,21,16,27,32,24,26,36,22,35,28,43,25,10,39,18,20,45,17,38,34,41,33,23,19,37,30,47,14,29,31 ;  ВОЛГА 7 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 36,35,11,8,19,7,24,23,18,13,15,5,17,41,14,32,37,33,34,31,27,29,9,26,21,22 ;  КОМСОМОЛСКА 6 ;  МЕСТНОСТ МЕТЛАТА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  П К ЯВОРОВ 1,14,18,39,20,16 ;  РАДЕЦКИ 26,30,2,24,32,9,16,5,20,18,8,6,15,21,12,22,14,10,3,34,36,4,17,23 ;  ЧЕРНО МОРЕ 3,14,6,4,8,2,10 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 38,47,51,37,46,43,41,55,45,32,57,35,49,44,36,39,40 ;   2 16.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ДЖИГУРОВО   10-79   1 16.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ДЖИГУРОВО   10-79   1 17.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
СКЛАВЕ   2 -97, КВ.14  7-МИ КОНГРЕС 71,77,20,24,75,18,67,73,79 ;  АСЕН ЛАГАДИНОВ 1 ;  ВЕСЕЛИН БАБАЛЕЕВ 30,32,27,35,31,36,37 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 4,45,27,31,25,44,33,6,39,47,49,29,35,9,14,32,38,8,21,7,41,42,15,30,22,17,11,5,43,24,19,16,23,2,28,27 ФтЕЦ ДИГА КОНСУЛТ,40,13,18,3,36,10,34,55 ;  ИЛИНДЕН 22,16,29,31,24,20,27,14,33,18 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 51,3,36,38,12,21,1,20,19,67,50,27,49,53,25,34,23,29,5,8,22,16,13,30,15,69,55,35,17,9,48,45,31,59,39,63,37,40,32,42,47,28,4,2,65,44,18,11,41,10,24,14,7,43,6,61,46 ;  МАРИЦА 30,16,28,8,6,1,14,3,12,10 ;  НИКОЛА ЛАЗАРОВ 15,14,17,13,7,9,10,8,11 ;  ПАРТИЗАНСКА 34,43 ;  ПИРИН 21,20,13,19,12,3,11,23,22,18,1 ;  СОКОЛОВА СКАЛА 17,16,12,14,9,13,8,6,3,18,11,4,10 ;  ЧЕРНО МОРЕ 16,1,22,27,24,14,9,3,25,20,17,4,12,15,10,21,8,11,6,18,23,5,8.,7 17.11.2017 08:30 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ДЖИГУРОВО   УПИ VII-381 ФтЕЦ ПА СОЛАР ;   2 17.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електрически съоръжения
ДАМЯНИЦА   АНТОН ИВАНОВ 3,20,7,18,11,5,1,16,6,10,4,9,8,2 ;  АТАНАС ПОПАДИЙН 30,19,28,20,24,14,23,32,22,17 ;  БЕЛАСИЦА 29,9,1,25,18,27,31,11,10,33,13,15,16,17,20,22,5,23,21 ;  ВИХРЕН 15,21,16,27,32,24,26,36,22,35,28,43,25,10,39,18,20,45,17,38,34,41,33,23,19,37,30,47,14,29,31 ;  ВОЛГА 7 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 36,35,11,8,19,7,24,23,18,13,15,5,17,41,14,32,37,33,34,31,27,29,9,26,21,22 ;  КОМСОМОЛСКА 6 ;  МЕСТНОСТ МЕТЛАТА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  П К ЯВОРОВ 1,14,18,39,20,16 ;  РАДЕЦКИ 26,30,2,24,32,9,16,5,20,18,8,6,15,21,12,22,14,10,3,34,36,4,17,23 ;  ЧЕРНО МОРЕ 3,14,6,4,8,2,10 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 38,47,51,37,46,43,41,55,45,32,57,35,49,44,36,39,40 ;   2 17.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
ДАМЯНИЦА   АНТОН ИВАНОВ 3,20,7,18,11,5,1,16,6,10,4,9,8,2 ;  АТАНАС ПОПАДИЙН 30,19,28,20,24,14,23,32,22,17 ;  БЕЛАСИЦА 29,9,1,25,18,27,31,11,10,33,13,15,16,17,20,22,5,23,21 ;  ВИХРЕН 15,21,16,27,32,24,26,36,22,35,28,43,25,10,39,18,20,45,17,38,34,41,33,23,19,37,30,47,14,29,31 ;  ВОЛГА 7 ;  ИВАН КОЗАРЕВ 36,35,11,8,19,7,24,23,18,13,15,5,17,41,14,32,37,33,34,31,27,29,9,26,21,22 ;  КОМСОМОЛСКА 6 ;  МЕСТНОСТ МЕТЛАТА ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ ;  П К ЯВОРОВ 1,14,18,39,20,16 ;  РАДЕЦКИ 26,30,2,24,32,9,16,5,20,18,8,6,15,21,12,22,14,10,3,34,36,4,17,23 ;  ЧЕРНО МОРЕ 3,14,6,4,8,2,10 ;  ЯНЕ САНДАНСКИ 38,47,51,37,46,43,41,55,45,32,57,35,49,44,36,39,40 ;   2 18.11.2017 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
СКЛАВЕ   2 -97, КВ.14  7-МИ КОНГРЕС 71,77,20,24,75,18,67,73,79 ;  АСЕН ЛАГАДИНОВ 1 ;  ВЕСЕЛИН БАБАЛЕЕВ 30,32,27,35,31,36,37 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 4,45,27,31,25,44,33,6,39,47,49,29,35,9,14,32,38,8,21,7,41,42,15,30,22,17,11,5,43,24,19,16,23,2,28,27 ФтЕЦ ДИГА КОНСУЛТ,40,13,18,3,36,10,34,55 ;  ИЛИНДЕН 22,16,29,31,24,20,27,14,33,18 ;  КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 51,3,36,38,12,21,1,20,19,67,50,27,49,53,25,34,23,29,5,8,22,16,13,30,15,69,55,35,17,9,48,45,31,59,39,63,37,40,32,42,47,28,4,2,65,44,18,11,41,10,24,14,7,43,6,61,46 ;  МАРИЦА 30,16,28,8,6,1,14,3,12,10 ;  НИКОЛА ЛАЗАРОВ 15,14,17,13,7,9,10,8,11 ;  ПАРТИЗАНСКА 34,43 ;  ПИРИН 21,20,13,19,12,3,11,23,22,18,1 ;  СОКОЛОВА СКАЛА 17,16,12,14,9,13,8,6,3,18,11,4,10 ;  ЧЕРНО МОРЕ 16,1,22,27,24,14,9,3,25,20,17,4,12,15,10,21,8,11,6,18,23,5,8.,7 18.11.2017 08:30 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна/реконструкция на електромерни табла
Община Сатовча
САТОВЧА   АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ 17,9,23,22,11,15,13,5,21,27,18,19 ;  ГЕОРГИ ШОМОВ 1,14,3,4,9,10,11,8 ;  ДРУЖБА 11,4,13,7,3,8,1,2,5 ;  ИГЛИКА 3А,8,6,5,4,9,3 В,12,7,3,11,1,3 А ;  КИРИЛ И МЕТОДИ 11,8,5,12,7,6,10,14,13,2,3,9 ;  ЛЮДМИЛА ЖИВКОВА 9,5,6,12,2,11,8,3,13,7,4,10 ;  МАЛЧИКА 7,5,3,9 ;  ТОДОР ШОПОВ 13,14,7,15,5,17 ;  ЧЕТИРДЕСЕТ И СЕДМА 13,1,6,4 ;  ШИПКА 13 ;  ЮРИ ГАГАРИН 1,3,7,5,9 ;   В/СТ САТОВЧА 14.11.2017 09:00 – 16:30 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
ПЛЕТЕНА   М. ЗАБЪРДО 1 ;САТОВЧА ;  БИСТРИЦА 62 А,56,7,48,10,18,64,11,4,74,17,6,66,26,20,23,50,1,60,38,16,34,13,19,52,42,28,24,80,15,54,62,72,68,46,8,33,70,14,9,40,58,21,22,12 ;  ВАСИЛ ДАРАКЧИЕВ 19,13,14,9,12,24,16,5,22,3,21,18,7,1 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 7,1,20,10,22,9,6,8,3 А,2,18,12,5,16,3 ;  ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ 1,7,8,3,2,5,4 ;  ЗДРАВЕЦ 8,3,2,1,4 ;  ПЕТДЕСЕТА 93,4,10,89,16,11,9,5,12,28,18,14,3,20,30,95,22 ;  СВИЛЕН РУСЕВ 1,9,7,13,2,11,3,5,4 ;  СТОПАНСКИ ДВОР МАНДРА ;  ТОДОР ШОПОВ 42,71,38,60,79,50,81,54,65,44,40,46,56,52,67,61,58,75,77,87,82 ;  ЧЕРВЕНОАРМЕЙСКА 6,1,5,9,7,10,4,12 ;  ЧЕТИРДЕСЕТ И ДЕВЕТА 6,2,4 ;   ЛЕЧЕБНИЦА,ТП5 14.11.2017 09:45 – 12:00 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
САТОВЧА   ВЪЗХОД 26 ;  ДУНАВ 21 ;  ИГЛИКА 5 ;  КОЦА И ГЕОРГИ САЧЕВИ 3 ;  ПИ-030054 М. ДРЕНОВ ДОЛ  ПЛОЩАДА 1 ;  ТОДОР ШОПОВ ЦЕХ ЗА ФИННО ДАМСКО БЕЛЬО,1 А,2,11,1Б,7,4,15,1,9,3,13,5 ;  ЮРИ ГАГАРИН 2 ;   ТП ДЗС 14.11.2017 12:30 – 14:30 ЧЕЗ – Ремонт и поддръжка – Ремонт на електрически съоръжения
Община Симитли
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 34 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 1 ИЗХОД БЛАГОЕВГРАД ;  ГЕРЕНА ЦЕХ ;  ЕДЕЛВАЙС 13,15,5,3,7,11,4,2,1 ;  ЗЕЛЕНКА 3,9,10,19,11,17,4,7,6,БАР,8,2,13,5 ;  КОКИЧЕ 2О,13,7,10А,16,9,14,5,8,3,11,12,9А,18 ;  МАЛИНА 6 ;  МЕСТНОСТ ГЕРЕНО  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР. ;  ПЪРВИ МАЙ 5 ;  СИМИТЛИ ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,РАБОТИЛНИЦА,КАНЦЕЛАРИИ,ЖИЛИЩЕ ;  СЛАВЯНСКА 83 ;  СТРУМА 8,6,10 ;  УПИIXXV-32  ХРИСТО БОТЕВ 2 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 1 13.11.2017 08:15 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
КРУПНИК   ВЛАХИНА 3,2,4 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 9,20,22,40,14,11,12,42,34,32,38,16,24,13,18 ;  КРЕСНЕНСКО ВЪСТАНИЕ 35,41,49,21,37,53,55,51,45,47,20,57 ;  ЛЕВ ПИСАРЕВ 16,10,9,6,2,18,ЖИЛИЩЕ,17,11,4,20,25.,3,5,8,13,23,28 ;  ПАЙСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 28,6,32,4,14,3,12,ЖИЛИЩЕ,8,26,38,5,24,22,42 ЖИЛИЩЕ,36,20,30 ;  СРЕДОРЕК 8,9,2,7,1,6,4,5 ;   КАЗАН ;ПОЛЕНА ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 2,6,1,9,5,8,12,4,10,14,16 ;  ДИМИТЪР БЛАГОЕВ 22,6,18,25,13,20,11,21,26,23,12,32,7,2,30,9,31,28,17,29,3,8,35,33,16,10,19,5,15,4 ;  ЛЕНИН 2 ;  МЕСТНОСТ МЕЗДРАТА-2  ЧАЙКА 8 ;   3 13.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ КАФЕ,11,9,ЗЪБОЛ.КАБИНЕТ,МАГАЗИН,7,13,1 ЖИЛИЩЕ,15,1,3,5 ;  ВИТОША 4,10,1,3,6,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 60,42А,40,52,64,84,58,50,82,МАГАЗИН,74,46,68,78,66,54,70,42,48,62,80,72,БАР,44,62А,76,МАГАЗИН ;  ГЕОРГИ ПОПОВ 5 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 6,1,2,1 ъгъла,СКЛАД,8,4 ;  ИЛИНДЕН 19 ;  кв. 43, петно № 4 по плана на Симитли  квартал 26а, петно №3 по плана на гр. Симитли  НАДЕЖДА 3,8,13,12,11,6,3,42,4,7,9,2,5 ;  ОРАНОВО ОРАНЖЕРИИ ;  ПАЗАРА МАГАЗИН,ЗАЛА,КАФЕ,АПТЕКА,СКЛАД,АТЕЛИЕ ЗА ШИВАШКИ УСЛУГИ,РАБОТИЛНИЦА,ПАВИЛИОН,МАГАЗИН ЗА ПРОМИШЛЕНИ СТОКИ,СЕРВИЗ,МАГАЗИН ;  ПЪРВИ МАЙ 10,16,12,17,7,5,1,8,11,15,2,13,4,18 ;  РИЛА 6,2,8,1,4,5,3,10 ;  СИМИТЛИ ЯСЛА,ТОТО ПУНКТ,СЛАДКАРНИЦА,МАГАЗИН,МАГАЗИН,ЖИЛИЩЕ,ГУМ ;  СЛАВЕЙ 4 ;  ТРЕТИ МАРТ 5,2,7,3,5,1,9,3 ;  ХРИСТО БОТЕВ 33,39,37,47,31,41,РЕСТОРАНТ,43,36 3,34А,36 5,БАНИЧАРНИЦА,47,5,36,МАГАЗИН,34,36 6,6,35,КАФЕ,45 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 60,40,54,29,16,36,32,52,48,33,42,64,46,31,38,27,50,35,58,56,62 ;  ЧАЙКА 9,16,14,3,11,12,2,5,10,8,6,13,18,4,1 ;  ШИПКА 5,7,6,1,2,4,3,8 13.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 34 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 1 ИЗХОД БЛАГОЕВГРАД ;  ГЕРЕНА ЦЕХ ;  ЕДЕЛВАЙС 13,15,5,3,7,11,4,2,1 ;  ЗЕЛЕНКА 3,9,10,19,11,17,4,7,6,БАР,8,2,13,5 ;  КОКИЧЕ 2О,13,7,10А,16,9,14,5,8,3,11,12,9А,18 ;  МАЛИНА 6 ;  МЕСТНОСТ ГЕРЕНО  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР. ;  ПЪРВИ МАЙ 5 ;  СИМИТЛИ ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,РАБОТИЛНИЦА,КАНЦЕЛАРИИ,ЖИЛИЩЕ ;  СЛАВЯНСКА 83 ;  СТРУМА 8,6,10 ;  УПИIXXV-32  ХРИСТО БОТЕВ 2 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 1 14.11.2017 08:15 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
КРУПНИК   ВЛАХИНА 3,2,4 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 9,20,22,40,14,11,12,42,34,32,38,16,24,13,18 ;  КРЕСНЕНСКО ВЪСТАНИЕ 35,41,49,21,37,53,55,51,45,47,20,57 ;  ЛЕВ ПИСАРЕВ 16,10,9,6,2,18,ЖИЛИЩЕ,17,11,4,20,25.,3,5,8,13,23,28 ;  ПАЙСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 28,6,32,4,14,3,12,ЖИЛИЩЕ,8,26,38,5,24,22,42 ЖИЛИЩЕ,36,20,30 ;  СРЕДОРЕК 8,9,2,7,1,6,4,5 ;   КАЗАН ;ПОЛЕНА ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 2,6,1,9,5,8,12,4,10,14,16 ;  ДИМИТЪР БЛАГОЕВ 22,6,18,25,13,20,11,21,26,23,12,32,7,2,30,9,31,28,17,29,3,8,35,33,16,10,19,5,15,4 ;  ЛЕНИН 2 ;  МЕСТНОСТ МЕЗДРАТА-2  ЧАЙКА 8 ;   3 14.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ КАФЕ,11,9,ЗЪБОЛ.КАБИНЕТ,МАГАЗИН,7,13,1 ЖИЛИЩЕ,15,1,3,5 ;  ВИТОША 4,10,1,3,6,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 60,42А,40,52,64,84,58,50,82,МАГАЗИН,74,46,68,78,66,54,70,42,48,62,80,72,БАР,44,62А,76,МАГАЗИН ;  ГЕОРГИ ПОПОВ 5 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 6,1,2,1 ъгъла,СКЛАД,8,4 ;  ИЛИНДЕН 19 ;  кв. 43, петно № 4 по плана на Симитли  квартал 26а, петно №3 по плана на гр. Симитли  НАДЕЖДА 3,8,13,12,11,6,3,42,4,7,9,2,5 ;  ОРАНОВО ОРАНЖЕРИИ ;  ПАЗАРА МАГАЗИН,ЗАЛА,КАФЕ,АПТЕКА,СКЛАД,АТЕЛИЕ ЗА ШИВАШКИ УСЛУГИ,РАБОТИЛНИЦА,ПАВИЛИОН,МАГАЗИН ЗА ПРОМИШЛЕНИ СТОКИ,СЕРВИЗ,МАГАЗИН ;  ПЪРВИ МАЙ 10,16,12,17,7,5,1,8,11,15,2,13,4,18 ;  РИЛА 6,2,8,1,4,5,3,10 ;  СИМИТЛИ ЯСЛА,ТОТО ПУНКТ,СЛАДКАРНИЦА,МАГАЗИН,МАГАЗИН,ЖИЛИЩЕ,ГУМ ;  СЛАВЕЙ 4 ;  ТРЕТИ МАРТ 5,2,7,3,5,1,9,3 ;  ХРИСТО БОТЕВ 33,39,37,47,31,41,РЕСТОРАНТ,43,36 3,34А,36 5,БАНИЧАРНИЦА,47,5,36,МАГАЗИН,34,36 6,6,35,КАФЕ,45 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 60,40,54,29,16,36,32,52,48,33,42,64,46,31,38,27,50,35,58,56,62 ;  ЧАЙКА 9,16,14,3,11,12,2,5,10,8,6,13,18,4,1 ;  ШИПКА 5,7,6,1,2,4,3,8 14.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
ПОЛЕТО  МЕТАНСТАНЦИЯ 15.11.2017 08:15 – 10:15 Чуждо съоръжение – Съоръжения на ползватели на мрежата – Неизпълнение на договор за продажба на ел. енергия
КРУПНИК   ВЛАХИНА 3,2,4 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 9,20,22,40,14,11,12,42,34,32,38,16,24,13,18 ;  КРЕСНЕНСКО ВЪСТАНИЕ 35,41,49,21,37,53,55,51,45,47,20,57 ;  ЛЕВ ПИСАРЕВ 16,10,9,6,2,18,ЖИЛИЩЕ,17,11,4,20,25.,3,5,8,13,23,28 ;  ПАЙСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 28,6,32,4,14,3,12,ЖИЛИЩЕ,8,26,38,5,24,22,42 ЖИЛИЩЕ,36,20,30 ;  СРЕДОРЕК 8,9,2,7,1,6,4,5 ;   КАЗАН ;ПОЛЕНА ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 2,6,1,9,5,8,12,4,10,14,16 ;  ДИМИТЪР БЛАГОЕВ 22,6,18,25,13,20,11,21,26,23,12,32,7,2,30,9,31,28,17,29,3,8,35,33,16,10,19,5,15,4 ;  ЛЕНИН 2 ;  МЕСТНОСТ МЕЗДРАТА-2  ЧАЙКА 8 ;   3 15.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ КАФЕ,11,9,ЗЪБОЛ.КАБИНЕТ,МАГАЗИН,7,13,1 ЖИЛИЩЕ,15,1,3,5 ;  ВИТОША 4,10,1,3,6,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 60,42А,40,52,64,84,58,50,82,МАГАЗИН,74,46,68,78,66,54,70,42,48,62,80,72,БАР,44,62А,76,МАГАЗИН ;  ГЕОРГИ ПОПОВ 5 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 6,1,2,1 ъгъла,СКЛАД,8,4 ;  ИЛИНДЕН 19 ;  кв. 43, петно № 4 по плана на Симитли  квартал 26а, петно №3 по плана на гр. Симитли  НАДЕЖДА 3,8,13,12,11,6,3,42,4,7,9,2,5 ;  ОРАНОВО ОРАНЖЕРИИ ;  ПАЗАРА МАГАЗИН,ЗАЛА,КАФЕ,АПТЕКА,СКЛАД,АТЕЛИЕ ЗА ШИВАШКИ УСЛУГИ,РАБОТИЛНИЦА,ПАВИЛИОН,МАГАЗИН ЗА ПРОМИШЛЕНИ СТОКИ,СЕРВИЗ,МАГАЗИН ;  ПЪРВИ МАЙ 10,16,12,17,7,5,1,8,11,15,2,13,4,18 ;  РИЛА 6,2,8,1,4,5,3,10 ;  СИМИТЛИ ЯСЛА,ТОТО ПУНКТ,СЛАДКАРНИЦА,МАГАЗИН,МАГАЗИН,ЖИЛИЩЕ,ГУМ ;  СЛАВЕЙ 4 ;  ТРЕТИ МАРТ 5,2,7,3,5,1,9,3 ;  ХРИСТО БОТЕВ 33,39,37,47,31,41,РЕСТОРАНТ,43,36 3,34А,36 5,БАНИЧАРНИЦА,47,5,36,МАГАЗИН,34,36 6,6,35,КАФЕ,45 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 60,40,54,29,16,36,32,52,48,33,42,64,46,31,38,27,50,35,58,56,62 ;  ЧАЙКА 9,16,14,3,11,12,2,5,10,8,6,13,18,4,1 ;  ШИПКА 5,7,6,1,2,4,3,8 15.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 34 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 1 ИЗХОД БЛАГОЕВГРАД ;  ГЕРЕНА ЦЕХ ;  ЕДЕЛВАЙС 13,15,5,3,7,11,4,2,1 ;  ЗЕЛЕНКА 3,9,10,19,11,17,4,7,6,БАР,8,2,13,5 ;  КОКИЧЕ 2О,13,7,10А,16,9,14,5,8,3,11,12,9А,18 ;  МАЛИНА 6 ;  МЕСТНОСТ ГЕРЕНО  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР. ;  ПЪРВИ МАЙ 5 ;  СИМИТЛИ ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,РАБОТИЛНИЦА,КАНЦЕЛАРИИ,ЖИЛИЩЕ ;  СЛАВЯНСКА 83 ;  СТРУМА 8,6,10 ;  УПИIXXV-32  ХРИСТО БОТЕВ 2 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 1 15.11.2017 08:15 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 34 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 1 ИЗХОД БЛАГОЕВГРАД ;  ГЕРЕНА ЦЕХ ;  ЕДЕЛВАЙС 13,15,5,3,7,11,4,2,1 ;  ЗЕЛЕНКА 3,9,10,19,11,17,4,7,6,БАР,8,2,13,5 ;  КОКИЧЕ 2О,13,7,10А,16,9,14,5,8,3,11,12,9А,18 ;  МАЛИНА 6 ;  МЕСТНОСТ ГЕРЕНО  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР. ;  ПЪРВИ МАЙ 5 ;  СИМИТЛИ ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,РАБОТИЛНИЦА,КАНЦЕЛАРИИ,ЖИЛИЩЕ ;  СЛАВЯНСКА 83 ;  СТРУМА 8,6,10 ;  УПИIXXV-32  ХРИСТО БОТЕВ 2 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 1 16.11.2017 08:15 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
КРУПНИК   ВЛАХИНА 3,2,4 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 9,20,22,40,14,11,12,42,34,32,38,16,24,13,18 ;  КРЕСНЕНСКО ВЪСТАНИЕ 35,41,49,21,37,53,55,51,45,47,20,57 ;  ЛЕВ ПИСАРЕВ 16,10,9,6,2,18,ЖИЛИЩЕ,17,11,4,20,25.,3,5,8,13,23,28 ;  ПАЙСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 28,6,32,4,14,3,12,ЖИЛИЩЕ,8,26,38,5,24,22,42 ЖИЛИЩЕ,36,20,30 ;  СРЕДОРЕК 8,9,2,7,1,6,4,5 ;   КАЗАН ;ПОЛЕНА ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 2,6,1,9,5,8,12,4,10,14,16 ;  ДИМИТЪР БЛАГОЕВ 22,6,18,25,13,20,11,21,26,23,12,32,7,2,30,9,31,28,17,29,3,8,35,33,16,10,19,5,15,4 ;  ЛЕНИН 2 ;  МЕСТНОСТ МЕЗДРАТА-2  ЧАЙКА 8 ;   3 16.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ КАФЕ,11,9,ЗЪБОЛ.КАБИНЕТ,МАГАЗИН,7,13,1 ЖИЛИЩЕ,15,1,3,5 ;  ВИТОША 4,10,1,3,6,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 60,42А,40,52,64,84,58,50,82,МАГАЗИН,74,46,68,78,66,54,70,42,48,62,80,72,БАР,44,62А,76,МАГАЗИН ;  ГЕОРГИ ПОПОВ 5 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 6,1,2,1 ъгъла,СКЛАД,8,4 ;  ИЛИНДЕН 19 ;  кв. 43, петно № 4 по плана на Симитли  квартал 26а, петно №3 по плана на гр. Симитли  НАДЕЖДА 3,8,13,12,11,6,3,42,4,7,9,2,5 ;  ОРАНОВО ОРАНЖЕРИИ ;  ПАЗАРА МАГАЗИН,ЗАЛА,КАФЕ,АПТЕКА,СКЛАД,АТЕЛИЕ ЗА ШИВАШКИ УСЛУГИ,РАБОТИЛНИЦА,ПАВИЛИОН,МАГАЗИН ЗА ПРОМИШЛЕНИ СТОКИ,СЕРВИЗ,МАГАЗИН ;  ПЪРВИ МАЙ 10,16,12,17,7,5,1,8,11,15,2,13,4,18 ;  РИЛА 6,2,8,1,4,5,3,10 ;  СИМИТЛИ ЯСЛА,ТОТО ПУНКТ,СЛАДКАРНИЦА,МАГАЗИН,МАГАЗИН,ЖИЛИЩЕ,ГУМ ;  СЛАВЕЙ 4 ;  ТРЕТИ МАРТ 5,2,7,3,5,1,9,3 ;  ХРИСТО БОТЕВ 33,39,37,47,31,41,РЕСТОРАНТ,43,36 3,34А,36 5,БАНИЧАРНИЦА,47,5,36,МАГАЗИН,34,36 6,6,35,КАФЕ,45 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 60,40,54,29,16,36,32,52,48,33,42,64,46,31,38,27,50,35,58,56,62 ;  ЧАЙКА 9,16,14,3,11,12,2,5,10,8,6,13,18,4,1 ;  ШИПКА 5,7,6,1,2,4,3,8 16.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ 34 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 1 ИЗХОД БЛАГОЕВГРАД ;  ГЕРЕНА ЦЕХ ;  ЕДЕЛВАЙС 13,15,5,3,7,11,4,2,1 ;  ЗЕЛЕНКА 3,9,10,19,11,17,4,7,6,БАР,8,2,13,5 ;  КОКИЧЕ 2О,13,7,10А,16,9,14,5,8,3,11,12,9А,18 ;  МАЛИНА 6 ;  МЕСТНОСТ ГЕРЕНО  НЕУТОЧНЕН АДРЕС ЖИЛИЩНА СГРАДА-ВР.СТР. ;  ПЪРВИ МАЙ 5 ;  СИМИТЛИ ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ,РАБОТИЛНИЦА,КАНЦЕЛАРИИ,ЖИЛИЩЕ ;  СЛАВЯНСКА 83 ;  СТРУМА 8,6,10 ;  УПИIXXV-32  ХРИСТО БОТЕВ 2 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 1 17.11.2017 08:15 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
КРУПНИК   ВЛАХИНА 3,2,4 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 9,20,22,40,14,11,12,42,34,32,38,16,24,13,18 ;  КРЕСНЕНСКО ВЪСТАНИЕ 35,41,49,21,37,53,55,51,45,47,20,57 ;  ЛЕВ ПИСАРЕВ 16,10,9,6,2,18,ЖИЛИЩЕ,17,11,4,20,25.,3,5,8,13,23,28 ;  ПАЙСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ 28,6,32,4,14,3,12,ЖИЛИЩЕ,8,26,38,5,24,22,42 ЖИЛИЩЕ,36,20,30 ;  СРЕДОРЕК 8,9,2,7,1,6,4,5 ;   КАЗАН ;ПОЛЕНА ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 2,6,1,9,5,8,12,4,10,14,16 ;  ДИМИТЪР БЛАГОЕВ 22,6,18,25,13,20,11,21,26,23,12,32,7,2,30,9,31,28,17,29,3,8,35,33,16,10,19,5,15,4 ;  ЛЕНИН 2 ;  МЕСТНОСТ МЕЗДРАТА-2  ЧАЙКА 8 ;   3 17.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
СИМИТЛИ   ВАСИЛ ЛЕВСКИ КАФЕ,11,9,ЗЪБОЛ.КАБИНЕТ,МАГАЗИН,7,13,1 ЖИЛИЩЕ,15,1,3,5 ;  ВИТОША 4,10,1,3,6,5 ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 60,42А,40,52,64,84,58,50,82,МАГАЗИН,74,46,68,78,66,54,70,42,48,62,80,72,БАР,44,62А,76,МАГАЗИН ;  ГЕОРГИ ПОПОВ 5 ;  ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 6,1,2,1 ъгъла,СКЛАД,8,4 ;  ИЛИНДЕН 19 ;  кв. 43, петно № 4 по плана на Симитли  квартал 26а, петно №3 по плана на гр. Симитли  НАДЕЖДА 3,8,13,12,11,6,3,42,4,7,9,2,5 ;  ОРАНОВО ОРАНЖЕРИИ ;  ПАЗАРА МАГАЗИН,ЗАЛА,КАФЕ,АПТЕКА,СКЛАД,АТЕЛИЕ ЗА ШИВАШКИ УСЛУГИ,РАБОТИЛНИЦА,ПАВИЛИОН,МАГАЗИН ЗА ПРОМИШЛЕНИ СТОКИ,СЕРВИЗ,МАГАЗИН ;  ПЪРВИ МАЙ 10,16,12,17,7,5,1,8,11,15,2,13,4,18 ;  РИЛА 6,2,8,1,4,5,3,10 ;  СИМИТЛИ ЯСЛА,ТОТО ПУНКТ,СЛАДКАРНИЦА,МАГАЗИН,МАГАЗИН,ЖИЛИЩЕ,ГУМ ;  СЛАВЕЙ 4 ;  ТРЕТИ МАРТ 5,2,7,3,5,1,9,3 ;  ХРИСТО БОТЕВ 33,39,37,47,31,41,РЕСТОРАНТ,43,36 3,34А,36 5,БАНИЧАРНИЦА,47,5,36,МАГАЗИН,34,36 6,6,35,КАФЕ,45 ;  ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 60,40,54,29,16,36,32,52,48,33,42,64,46,31,38,27,50,35,58,56,62 ;  ЧАЙКА 9,16,14,3,11,12,2,5,10,8,6,13,18,4,1 ;  ШИПКА 5,7,6,1,2,4,3,8 17.11.2017 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла
Община Струмяни
МИКРЕВО   БЕРОВО 47,28,30,45,49 ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ 14,16,17,13,19,10,25,20,28,15,6,8,18,21,4,12,26,23,11,24,27,21А ;  ДЕСИСЛАВА 4,6,2,1 ;  ЕЛИСАВЕТА БАГРИЯНА 23,5,7,1,3 ;  ИВАН ВАЗОВ 37,16,27,4,5,21,19,23,15,24,1,17,31,10,25,29,22,35,8,3,20,14,6,33,12 ;  КРИА ВРИСИ 6,7,4,1,2 ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС СКЛАД ;  ОРФЕЙ 13 ;  ПЕЙО ЯВОРОВ 12,8,7,9,10,11,15,13,6,3 ;  РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО 2,1 ;  СТЕФАН КАРАДЖА 87,69,77,24,89,44,55,22,48,26,79,38,18,71,91,61,83,85,40,50,28,57,81,30,59,63,75,65,46,34,20,67 ;  ХАН АСПАРУХ 1,4,3,2 ;  ХАН ТЕРВЕЛ 4,2 ;  ЦАР САМУИЛ 15,6,22,2,18,28,25,14,8,7,20,11,5,19,12,16,3,9,27,10,17 ;  ЧИНАРА 8,11,13,9 ;  ЮРТО ;СТРУМЯНИ ;  НЕУТОЧНЕН АДРЕС 17.11.2017 09:00 – 11:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Изнасяне на електромерни табла