“Миньор” би юношите на “Славия” с 4:0

236-22-03-Миньор

Отборът на “Миньор” би юношите на “Славия” с 4:0 в първата си контролна среща за  тазгодишната зимна подготовка. Головете за победителите реализираха Кристиян Ковачев в 26-ата минута, Димитър Тошкин в 47-ата минута и Кирил георгиевв 73-тата и 88-ата минута. На тренировъчния терен до стадион “Славия” перничани започнаха с момчетата, които играха през есента, а след почивката старши треньорът Петър Анестиев пусна на терена нови единадесет. В този мач не играха вратарят Даниел Леонтиев и лекуващите травми Илиев, Райков и Стефанов. Следващата проверка на “жълто-черните” ще бъде срещу юношите на “Левски” в събота (28 януари) от 13,00 часа на някой от тренировъчните терени на „Герена”. Старши треньор на “сините” тийнейджъри е Йордан Петков, който през есента водеше състава на “Хебър” (Пз) в шампионата на Югозапада.