„Кариана” победи „Беласица” в Склаве с 2:0, петричани играха втори мач в рамките на два дни

23-14-04-g-vladimirovС два гола на Ангел Русев в 16-ата и 45-ата минути лидерът на СЗ трета лига „Кариана” (Ерден) победи третия в ЮЗ трета лига с 2:0. Много силна игра на двата тима през първата част на срещата, но атаките на „Кариана” бяха по-качествени и по-резултатни и всичко това намери израз в двете попадения във вратата на петричкия страж Благой Стоянов. Своите шансове за отбелязване на голове имаха и футболистите на „Беласица”, но нападателите им бяха неточни в завършващата част на удара.

През второто полувреме наставникът на „Кариана” Георги Владимиров подмени девет от футболистите, играли през първата част на срещата. Колегата му Николай Димитров продължи с основния състав, с който започна двубоя. Едва след 70-ата минута той започна поетапно да дава шанс на футболистите от резервната скамейка. Като цяло си личеше умората през второто полувреме на петричките футболисти, които предишния ден играха мач с „Ботев” (Враца) в Лебница. Евгени Иванов, Румен Рангелов и Георги Цеков пропуснаха да отбележат. Своите шансове за гол проиграха и Запро Динев и Владимир Кабранов. Последният в 77-ата мин от фаул изпрати топката в лявата странична греда на Кариана.