“Миньор” едва би “Марек” на изкуствения терен в пернишкия квартал “Димова махала”

32-15-03-img_0492-620x264

Отборът на “Миньор” едва би състава на “Марек” с 1:0 в приятелска среща, играна на изкуствения терен в пернишкия квартал “Димова махала”. Единствения гол в контролата вкара халфът Даниел Гогов в 31-вата минута. В началото на двубоя по-активни бяха перничани, но до откриването на резултата се стигна след половин час игра, когато след подаване на Илиян Илиев връхлитащият в наказателното поле Дани Гогов с удар покрай вратаря Пламен Младенов прати топката в мрежата за 1:0. Преди това в 19-ата минута тежка травма в десния глезен получи нападателят на “жълто-черните” Димитър Бахъров и принудително напусна терена. След почивката двамата треньори – Петър Анестиев на домаините и Светльо Георгиев на гостите, направиха по десетина смени, за да видят всичките си състезатели в игра. В 68-ата минута Томислав Павлов проби отдясно, след което центрира към Димитър Тошкин, който вкара с глава топката във вратата на Радослав Рударов, но главният рефер Мартин Спасов не зачете гола заради засада.

Следващата контрола на перничани ще бъде срещу отбора на “Чепинец” в Перник, а на “Марек” – срещу аматьорите от ЦСКА 1948 на стадион “Бончук” в събота.

“Миньор” : Леонтиев, Томов, Вл. Гогов, Киров, Динов, Илиев, Бахъров /20- Арсов/, Д. Гогов, Ковачев, Павлов, Ризов /46 Георгиев, Иванов, Славчев, Тошкин/

“Марек”: Пл. Младенов, Н. Маринов, Георгиев, Владимиров, Н. Николов, Е. Стоянов, Д. Димитров, Колев, Д. Николов, Кръстовчев, Чавдаров /54-Рударов, Влахов, Атанасов, Борисов/