Мач с 4 гола и равенство между „Пирин” – Разлог и „Арда” – Кърджали

Второ равенство с резултат 2:2 записа отборът на „Пирин” – Разлог. Този път съперникът беше отборът на „Арда” – Кърджали. Първият гол в срещата бе дело на футболистите на „Арда” в 22-ра минута след груба грешка на двойката централни защитници на „Пирин” и Алексиев очи в очи срещу вратаря Абдиков не сгреши за 0:1. Като цяло първото полувреме беше равностойно без опасности и пред двете врати.
През втората част на срещата бяха реализирани три попадения. В 52-ра минута Николай Хаджиниколов от дузпа изравни за 1:1. 12 минути по-късно при бърза контраатака на футболистите на „Арда” резултата стана 1:2. В 78-ма минута Георги Каракашев отне топката в централната зона на терена, изведе по десния фланг Йордан Йовчев, последва центриране, Хаджиниколов пропусна кълбото и 16 годишният Иван Киров изравни за 2:2. До края на срещата липсваха опасности и пред двете врати.