Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 28 август – 01 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

Благоевградска област

На 28.08.2017 г. /11:30-13:30 ч./ –  Добринище: ул. „Девети септември“, Ванюша Валчук, Васил Левски, Георги Димитров, Любен Каравелов, Места, Първи май, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ –  Банско: Местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ –  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ –  Места: І-92 Кв. 6

На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ –  Обидим: 000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ –  Филипово, Общ. Банско: VIІІ-138, Кв. 13, VIІІ-34 Кв. 13

На 29.08.2017 г. /09:15-15:45 ч.; 09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ –  Гостун

На 29.08.2017 г. /09:15-15:45 ч./ –  Обидим

На 31.08.2017 г. /09:15-16:30 ч./ –  Банско: Местност Грамадето, Найден Геров, Пирин

Община Благоевград

На 28.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ –  Марулево

На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ –  Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Карталско дере, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново

За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ –  Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5;  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, Местност Бодрост, Местност Добро поле, ПИ №001451;  Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива

За периоада 28.08.-01.09.2017 г. /08:15-16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217. 920. 1. 70, Местност Септемврийче;  Благоевград: Местност Мингингова поляна, Местност Септемврийче

На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч.; 08:00-13:15 ч./ –  Дренково: Махала Балевска

На 29.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ –  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 29.08.2017 г. /08:00-15:15 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев

 Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4

На 29.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ –  Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината

На 29.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ –  Горно Хърсово: Махала Горни Двояци

На 30.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ –  Обел: Равнище

На 30.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ –  Обел

На 31.08.2017 г. /08:15-09:30 ч.; 15:15-16:30 ч./ –  Благоевград: Братя Миладинови, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Иван Михайлов, Крали Марко, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Менча Кърничева, Прилеп, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Цар Симеон;  Благоевград: Георги Измирлиев

На 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ –  Благоевград: Бреза, Васил Левски, Велико Търново, Даме Груев, Делвинска, Джеймс Баучер, Здравец, Иглика, Крушево, Местност Бодрост, Местност Добро поле, Местност Карталско дере, Околчица, Околчица, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Тодор Александров, Търново

На 31.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./ –  Благоевград: Център;  Благоевград

На 31.08.2017 г. /09:00-13:00 ч./ –  Клисура, Общ. Благоевград

На 31.08.2017 г. /13:00-16:00 ч./ –  Обел: Махала Крайковска

На 01.09.2017 г. /12:00-16:15 ч./ –  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, Мах. Гяурска и Мах. рекарска, Мах. Гяурска

На 01.09.2017 г. /12:15-16:15 ч./ –  Логодаж: Беров Валог

Община Гоце Делчев

На 29.08.2017 г. /09:15-09:45 ч.; 15:45-16:15 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14;  Баничан: Бахчите, Местност поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28;  Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, с. Борово, село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30;  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VI, VIІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бело море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVIІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVIІ-164, Кв. 11, ХVI-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22;  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1;  Гоце Делчев: Драмски път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски ливади, Пенковото;  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка – УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно море, Шипка;  Кремен, Общ. Банско;  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански двор, Стоян войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Огняново, Общ. Гърмен;  Самоков: Тинтява

На 29.08.2017 г. /12:30-15:00 ч./ –  Гоце Делчев: Атанас Тешовски, Булаир, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Добруджа, Кв. 149 УПИ VIІІ-1228, Охрид, Стара планина, Тодор Каблешков

На 30.08.2017 г. /12:30-15:30 ч./ –  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Враня, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Христо Силянов, Цариброд

На 29.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ –  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Драма, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Патриарх Евтими, Стоян Петралийски, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян

На 30.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ –  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара планина, Шар планина

На 31.08.2017 г. /12:30-15:00 ч./ –  Гоце Делчев: VI-5243 Кв. 114, Безименна, Гоце Делчев, Димитър Талев, Драма, Звънчарска, Людмил Стоянов, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Юг

На 31.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ –  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бело море, Васил Левски, Гео Милев, Георги С. Раковски, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Спас Белухов-Пането, Стопански двор, Татарка, Туфча, Ушите, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 01.09.2017 г. /12:30-15:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Кирил и Методий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Хан Аспарух, Хан Крум, Царица Йоана

На 01.09.2017 г. /10:00-12:00 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Стара планина, Цар Самуил, Царица Йоана

Община Гърмен

За периода 28.08.-01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ –  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 28.08.2017 г. /12:30-14:30 ч./ –  Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ –  Долно Дряново

На 28.08.2017 г. /10:00-12:00 ч./ –  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

Община Кресна

На 30.08.2017 г. /10:00-16:00 ч./ –  Горна Брезница

Община Петрич

За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил;  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Жп Кулата, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян;  Яворница: Победа

Община Разлог

На 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле дере, Шеста

На 31.08.2017 г. /09:30-11:00 ч./ –  Бачево: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака

На 31.08.2017 г. /12:45-14:00 ч./ –  Бачево: Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Георги Димитров, Местност Перивол, Никола Парапунов, Петър Прангов

На 01.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./ –  Разлог: Еделвайс

На 30.08.2017 г. /09:00-15:30 ч./ –  Разлог: Екзарх Йосиф, Изворите, Местност Пром. зона-Горен Стопански двор, Полковник Лазар Нишков, Пром. зона-Горен Стопански двор

На 30.08.2017 г. /09:00-16:00 ч./ –  Разлог: Местност Баба Цвета, Местност Кошольовото, Местност Мразеница, Местност Предел, Предел

На 31.08.2017 г. /11:00-12:00 ч./ –  с. Бачево: Началото на селото и Района Около Бензиостанцията

Община Сандански

На 28.08.2017 г. /09:00-11:00 ч./ –  Сандански: Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова зона, Младост, Р-н Поленишки път, Свобода

На 28.08.2017 г. /11:00-16:15 ч./ –  Сандански: Кожух, Мусала, Огражден, Райна Княгиня, Синаница, Сирма войвода, Тодорка

На 28.08.2017 г. /12:30-15:30 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански: УПИ VI-203, Кв. 23

На 28.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./ –  Склаве: 7-ми конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи май, Соколова Скала

На 29.08.2017 г. /11:00-16:00 ч./ –  Поленица: 6-ти септември, Бяло море, Изгрев, Младост, Никола Вапцаров, Полски път, Стопанска, Съединение, Трети март

На 29.08.2017 г. /15:00-15:30 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, Местност Друма, Местност Паркова зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 29.08.2017 г. /15:00-15:30 ч./ –  Черешница

На 29.08.2017 г. /09:00-11:00 ч./ –  Малки Цалим

На 29.08.2017 г. /12:45-15:00 ч./ –  Левуново: Главен път Е-79

На 29.08.2017 г. /12:45-13:00 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, Местност Паркова зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 29.08.2017 г. /12:45-13:00 ч.; 15:00-15:30 ч./ –  Бельово;  Враня;  Горно Спанчево;  Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Ковачево, Общ. Сандански;  Кромидово: 038008, Местност Селището, Под Черквата, реката;  Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Девети май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, Местност Стопански двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно море, Шейново, Шипка, Яне Сандански;  Лехово;  Ново Делчево: Георги Кирков, Местност Кантона, Местност Киселица;  Ново Кономлади;  Ново Ходжово;  Пиперица;  Пирин: Местност Калугера;  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова поляна;  Яново

На 30.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ –  Склаве: 7-ми конгрес, 7-ми конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов андък, Местност Панаира, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Партизанска, Първи май, Първи май, Соколова Скала

Община Сатовча

На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ –  Боголин: 253

На 28.08.2017 г. /11:00-16:15 ч./ –  Фъргово: 189

На 29.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ –  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Неуточнен Адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Стефка Събчева, Страцин;  Кочан: Пристране

На 29.08.2017 г. /12:00-16:15 ч./ –  Кочан: Антон Иванов, Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Капитан Петко войвода, Младост, Неуточнен Адрес, Осма, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Тракия, Христо Смирненски, Шеста

На 30.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ –  Кочан: Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета

На 31.08.2017 г. /12:30-16:15 ч./ –  Сатовча: Ал. Стамболийски, Георги Шомов, Дружба, Иглика, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Малчика, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин

Община Симитли

На 28.08.2017 г. /08:15-16:15 ч./ – 

За периода 28.08.-01.09.2017 г. /08:00-16:15 ч./ –  Долно Осеново: Долна махала, Махала Горна, Махала Долна;  Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански;  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Ширините

На 29.08.2017 г. /08:30-10:30 ч.; 15:01-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-10:30 ч.; 15:30-16:30 ч./ –  Полето: Галабарци;  Черниче: М. Сухата река

На 29.08.2017 г. /08:30-16:30 ч.; 08:30-10:30 ч.; 15:01-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-16:30 ч.; 08:30-10:30 ч.; 15:30-16:30 ч./ –  Ракитна: 004077, 010040, Махала Лулейска;  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 28.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /08:15-16:30 ч.; 08:30-10:30 ч.; 08:30-16:30 ч.; 15:01-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /08:15-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /08:15-16:30 ч.; 08:30-10:30 ч.; 08:30-16:30 ч.; 15:30-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /08:15-16:30 ч./ –  Симитли: Симитли

Община Струмяни

На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:15 ч./ –  Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

Община Хаджидимово

На 31.08.2017 г. /11:30-14:30 ч./ –  Хаджидимово: Ореляк

Община Якоруда

На 28.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 29.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 30.08.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 01.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./; на 02.09.2017 г. /09:30-16:00 ч./ –  Конарско.

 

 

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

                     CEZ GROUP