„Вихрен“ би с 3:1 юношите на „Септември“ (София) в контрола

Отборът на „Вихрен“ постигна победа над юношите на „Септември“ (София).

Мъжкият отбор на „Вихрен“ победи юношите на „Септември“ (София) до 19 години с 3:1 в контролна среща, играна на стадиона в село Лебница.

Първият гол в срещата падна в 25-ата минута след изпълнение от ъглов удар от Венци Стоянов за 1:0. В 40-ата минута ганайският нападател Байду се възползва от грешка в защитата на домакините и изравни за 1:1.

След почивката отборът на „Вихрен“ доминираше изцяло в играта и с две нови попадения на Петър Дънгов в 61-вата и Стоил Николов в 80-ата минута направи победата класическа.

До момента футболистите на отбора от Сандански в контролните мачове от зимната подготовка постигнаха две победи – срещу македонския „Брегалница“ (Щип) и U-19 на „Септември“ (София), две равенства – срещу „Септември“ (София) и „Оборище“ (Панагюрище), и загуби от ЦСКА (София) и юношите на столичния тим до 19 години.