ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 23 – 27 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бобов дол

На 23.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 24.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11, Кв. 39, ПИ 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 23.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бабино

На 23.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бабинска Река: Іх-59

На 23.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Голема Фуча

На 23.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252

На 23.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 23.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Мала Фуча: 44

На 23.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Новоселяне

На 23.04.2018 г. /09:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 24.04.2018 г. /09:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол: Бобов Дол

На 23.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Станке Димитров, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Ягода

На 24.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Мламолово: Бор, Вихър, Горещица, Здравец, местност Асара, Миньорска, Никола Вапцаров, Първи Май, Росица, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Яворов, Янтра

На 24.04.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 26.04.2018 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Паничарево

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Каменик

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Големо Село

Община Дупница

На 23.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

На 23.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 17. 56, 68789. 607. 145, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Велчова Завера, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Княз Ал. Батенберг, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка

На 23.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Джерман: местност Пульова Воденица

На 23.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: местност Пульова Воденица, Разметаница

На 23.04.2018 г. /13:00 – 13:30 ч./ –  Гюргево

На 23.04.2018 г. /13:00 – 13:30 ч./ –  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Васил Разсолков, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Химик, Яхинско Шосе

На 23.04.2018 г. /13:00 – 13:30 ч./ –  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 23.04.2018 г. /13:00 – 13:30 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 23.04.2018 г. /13:00 – 13:30 ч./ –  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 23.04.2018 г. /13:00 – 13:30 ч./ –  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 23.04.2018 г. /13:00 – 13:30 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 23.04.2018 г. /13:00 – 13:30 ч./ –  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ – II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 24.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала Гиздова, местност Савако, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода

На 24.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Самораново: Георги Димитров

На 24.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 17. 56, 68789. 607. 145, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Бузлуджа, Вардар, Велико Търново, Велчова Завера, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Княз Ал. Батенберг, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Ропотамо, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Средец, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка

На 25.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: Бачо Киро, Бешика, Братя Миладинови, Жива Вода, Максим Горки, местност Пульова Воденица, Милин Камък, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Разметаница, Свобода, Старите Жилища, Христо Ботев

На 25.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV

На 26.04.2018 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Дупница: Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 26.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Баланово: ХІІІ – 329, Кв. 16

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дяково

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, НУПИ-1609

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кременик: XxII-98, Кв. 10

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 27.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 27.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Баланово

На 27.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Палатово: 083002

Община Кюстендил

На 23.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 15:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV – 464 Кв. 14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 23.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 23.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л. Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 23.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П. Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 23.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Стенско: 240 Кв. 13, Извън Регулацията, Стенско

На 23.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Шипочано

На 23.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Полска Скакавица: махала Бойчовци, махала Терзийска

На 24.04.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Стубело, Сълза, Трън, Цар Освободител, Чайка, Янтра

На 24.04.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил: Бенковски

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 09:45 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, местна, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Полетинци

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местнностдупни Камък

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Трекляно: махала Бръзина, махала Връшинци, махала Дъбът, махала Караджинца, махала Караджинци, махала Марикинци, махала Младост, махала Табаци, махала Центъра, махала Шумановци

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 24.04.2018 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 24.04.2018 г. /09:45 – 16:00 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Богослов: 037149, махала Топилата

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Илия

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Сажденик: махала Златанска

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 25.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Богослов: махала Топилата

На 25.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци

На 25.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 25.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка

На 25.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Търсино

На 25.04.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 25.04.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 25.04.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Бобешино

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Гурбановци

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Коприва

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Кутугерци

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Кършалево

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Церовица: махала Бело Камене

На 26.04.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Чудинци

На 26.04.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол

На 26.04.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Кюстендил: Бузлуджа

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP