Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30 април – 04 май 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Банско

На 30.04.2018 г. /09:30 – 09:45 ч./ –  Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 30.04.2018 г. /09:30 – 09:45 ч./ –  Гостун

На 30.04.2018 г. /09:30 – 09:45 ч./ –  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 30.04.2018 г. /09:30 – 09:45 ч./ –  Места: І-92 Кв. 6

На 30.04.2018 г. /09:30 – 09:45 ч./ –  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 30.04.2018 г. /09:30 – 09:45 ч./ –  Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв. 13, VІІІ-34 Кв. 13

На 03.05.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Банско: 296, Ангел Кънчев, Вардар, Васил Друмев, Георги Настев, Лазар/Ланката/Тренчев, Найден Геров, Неофит Рилски

На 03.05.2018 г. /10:30 – 12:00 ч./ –  Банско: Бъндерица, Глазне, Иконом К. Чучулайн, Кръсьо Асенов, местност Малка Ливада, Одрин, Орце Попйорданов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

На 03.05.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Банско: местност Кошерината, Меча Дупка, Найден Геров

На 03.05.2018 г. /14:15 – 16:00 ч./ –  Банско: местност Грамадето, Мечев

Община Белица

На 04.05.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 04.05.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета

Община Благоевград

На 30.04.2018 г. /08:00 – 15:15 ч./ –  Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива

На 30.04.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 04.05.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Арсений Костенцев, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Райко Даскалов, Тракия

На 30.04.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 02.05.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, УПИ-ІІІ-63, ХIх-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 30.04.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Селище, Общ. Благоевград: 180, Път № 106

На 02.05.2018 г. /08:00 – 12:15 ч./ –  Благоевград: Аргир Манасиев, Гоце Делчев, Данаил Крапчев, Дъбравска, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Костур, Сава Михайлов, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Стамболов, Христо Силянов, Христо Чернопеев

На 02.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Обнова: Ив. Вазов

На 02.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Покровник: Ленището

На 02.05.2018 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград: Витоша, Листопад, местност Баларбаши, Освобождение, Шар Планина

На 02.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Българчево

На 02.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Дренково: махала Балевска

На 02.05.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 04279. 927. 30, Картала, местност Бодрост, местност Картала

На 02.05.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Благоевград: Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 02.05.2018 г. /10:30 – 13:30 ч./ –  Благоевград: Георги Попов, Грамада, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Мир, Обел

На 02.05.2018 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Еленово, Заря, Калина, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Хвойна, Христо Ботев, Яне Сандански

На 03.05.2018 г. /08:00 – 15:15 ч./ –  Падеш: махала Ушите, местност Златовръх, Падеш

На 03.05.2018 г. /08:00 – 15:15 ч./ –  Покровник: Поповка

На 03.05.2018 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 03.05.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград

На 03.05.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград: 33. 432, Айдарово, Кучкудерска Нива, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-XI218 Кв. 21, Чуката

На 04.05.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 621. 103, 14-ти Полк, V, Кв. 216 , 2 Микрорайон, Александър Стамболийски, Васил Левски, Еленово, Зарево, местност Международно Шосе, местност Чакалица, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Струмица, Тодор Александров, Чаталджа

На 04.05.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Покровник: Покровнишко Шосе

На 04.05.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 621. 103, Александър Стамболийски, местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара

Община Гоце Делчев

На 30.04.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Васил Априлов, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Цар Иван Асен

На 02.05.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 02.05.2018 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Боголин: 253

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Гоце Делчев: местност Мочура

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Гърмен: местност Маноле

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Долно Дряново

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Крибул: 262

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен: VІ-138, Кв. 10, ІХ-108

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Теплен

На 02.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:15 – 13:30 ч.; 17:00 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:15 – 13:00 ч.; 17:00 – 19:00 ч./ –  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2

На 02.05.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Баничан: Бахчите, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 02.05.2018 г. /14:45 – 16:30 ч./ –  Баничан

Община Гърмен

На 30.04.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Гърмен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Шеста

На 30.04.2018 г. /11:30 – 14:00 ч./ –  Гърмен: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.05.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Дъбница: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.05.2018 г. /12:30 – 14:30 ч./ –  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 03.05.2018 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.05.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста

На 04.05.2018 г. /12:45 – 14:30 ч./ –  Гърмен: извън регулацията

На 04.05.2018 г. /12:45 – 14:30 ч./ –  Марчево: 047096 По Квс на С. Марчево

На 30.04.2018 г. /11:30 – 14:00 ч./ –  Дебрен

Община Петрич

На 30.04.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Беласица

На 30.04.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Бежанка, Беласица, Зографски Манастир, Йордан Йовков, Кавала, Кочо Мавродиев, Полковник Дрангов, Родопи, Свети Георги, Струмешница

На 30.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 30.04.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги

На 02.05.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Варна, Иларион Макариополски, Кочо Мавродиев, Михо Попов, Одрин, Охрид, Полковник Дрангов, Рила, Стою Хаджиев, Тракия, Чаталджа

На 02.05.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Кавракирово: Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, Зад Ридо, Иглика, Места, местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански

На 02.05.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Червен Път

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Долно Спанчево: местност Реката

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Монтана: Хан Кубрат

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, местност Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ ІІІ-131, Кв. 7, Хр. Ботев

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Старчево

На 02.05.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 02.05.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 02.05.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Габрене: Буко, извън регулацията, Комсомолска, местност Буко, Неуточнен Адрес, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ ХII-19, Кв. 5

На 03.05.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село

На 03.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Атон, Беласица, Генерал Скобелев, Деде Агач, Зографски Манастир, Йордан Йовков, Кавала, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Круша, местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Света София, Свети Георги

На 03.05.2018 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Георги Раковски, Димитър Благоев, Заводска, Марикостенски Бани, местност Аджобица-Чалията, местност Бонаро, местност Горничето, Местонст Среден Път, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Стадион

На 04.05.2018 г. /08:15 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Варна, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, местност Козлек, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тракия, УПИ І, Кв177 А

Община Разлог

На 30.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долно Драглище

На 02.05.2018 г. /09:00 – 09:15 ч./ –  Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 02.05.2018 г. /09:00 – 09:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 02.05.2018 г. /09:00 – 09:15 ч./ –  Годлево

На 02.05.2018 г. /09:00 – 09:15 ч./ –  Разлог: местност Катарино, местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 02.05.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 11:45 – 12:00 ч./ –  Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.05.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Разлог: Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино

На 02.05.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Горно Драглище: Двадесет и Втора, Петнадесета, Трета

На 02.05.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 09:15 ч.; 11:45 – 12:00 ч./ –  Добърско

На 02.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:15 ч.; 11:45 – 12:00 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42

На 02.05.2018 г. /11:45 – 12:00 ч./ –  Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов

На 02.05.2018 г. /11:45 – 12:00 ч./ –  Разлог: местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

На 04.05.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Разлог: Христо Ботев

Община Сандански

На 30.04.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 02.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Плоски: Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 30.04.2018 г. /10:00 – 15:15 ч./ –  Лиляново: местност Туричка Черква, Туричка Черква

На 30.04.2018 г. /10:00 – 15:15 ч./ –  Сандански: Ангел Ташков, Асен Златаров, Баба Тонка, Беласица, Божин Димов, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Вихрен, Връх Елен, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Илинден, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Места, местност Попина Лъка, местност Туричка Черква, Надежда, Огражден, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Стамболов, Струга, Струма, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 30.04.2018 г. /11:00 – 15:15 ч./ –  Сандански: местност Беговица

На 03.05.2018 г. /08:30 – 11:00 ч.; 12:00 – 14:00 ч./ –  Сандански: Беласица, Димитър Попгеоргиев, местност Ушите, Пресиян, Спартак

На 03.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Вихрен

На 03.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 – В. З. Въбите

На 03.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 03.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 03.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 03.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Поленица: местност Резиденция

На 03.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Атанас Давидов, Бачо Киро, Васил Кънчев, Вихрен, Димитър Икономов, Иван Вазов, Иван Рилски, Крушево, Любен Каравелов, местност Друма, местност Калинките, местност Летище, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, местност Четвърти Километър, местност Чинар Куши, Мозговица, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Ангел Столинчев, Перущица, Пирин, Полковник Дрангов, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Долния Гатер, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя на Хидрострой, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Синчец, Смилово, Стефан Веркович, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Шипка

На 03.05.2018 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Бангеица

На 03.05.2018 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Панайот Волов, Свобода, Стефан Стамболов, Целипут

На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 13:15 ч.; 12:30 – 13:15 ч./ –  Ново Делчево: 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:15 ч./ –  Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Тухларна, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:15 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански: Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:15 ч./ –  Поленица: Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:15 ч./ –  Сандански: местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 04.05.2018 г. /09:00 – 13:15 ч./ –  Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Даме Груев, Иван Козарев, Кънлийца, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Шопов Гроб, Яне Сандански

На 04.05.2018 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

На 04.05.2018 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Ладарево

На 04.05.2018 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Македония, Пирин, Рила, Х-77, Кв. 8, Яне Сандански

Община Сатовча

На 30.04.2018 г. /13:00 – 19:00 ч./   На 02.05.2018 г. /12:45 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:45 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /13:00 – 19:00 ч./ –  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 30.04.2018 г. /13:00 – 19:00 ч./   На 02.05.2018 г. /12:45 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:45 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /13:00 – 19:00 ч./ –  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 02.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:00 – 13:00 ч.; 18:00 – 19:00 ч./ –  Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи Май, Рила, Светиката, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка

На 02.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:00 – 13:00 ч.; 18:00 – 19:00 ч./ –  Годешево: 509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло Море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, Кв. 16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми Март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина, УПИ-І, Кв. 16, М. Стоп. Двор

На 02.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:00 – 13:00 ч.; 18:00 – 19:00 ч./ –  Жижево: 273

На 02.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:00 – 13:00 ч.; 18:00 – 19:00 ч./ –  Слащен: Божур, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М. Развана, Места, местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка

На 02.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:00 – 13:00 ч.; 18:00 – 19:00 ч./ –  Туховища: 382

На 02.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 03.05.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 18:30 – 19:00 ч./   На 04.05.2018 г. /12:00 – 13:00 ч.; 18:00 – 19:00 ч./ –  Фъргово: 189

На 04.05.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Брезница: Никола Вапцаров

На 04.05.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Вълкосел: Свобода

На 04.05.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 04.05.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Кочан: Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, местност Стопански Двор, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Рила, Родопи, Свилен Русев, Септемврийска, Христо Ботев

Община Симитли

За периода 02-05.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Полена: махала Ширината

За периода 02-05.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 03.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.05.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Сушица, Общ. Симитли

На 30.04.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: Имот 002867

На 30.04.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Георги Димитров, М. Духарска, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска

Община Струмяни

На 04.05.2018 г. /09:15 – 11:15 ч./ –  Илинденци: Здравец, Кольо Фичето, Мраморна, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета

Община Хаджидимово

На 30.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Теплен

На 30.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 02.05.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Лъки, Общ. Хаджидимово

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP