„Струмска слава“ взе точка от „Несебър“, заема 12-а позиция във Втора професионална лига

Отборите на „Несебър“ и „Струмска слава“ завършиха наравно 0:0 в среща от 27-ия кръг на Втора професионална лига. Двата отбора направиха здрав мач в морския ни курорт, а гостите от Радомир, които водят люта борба за оцеляване, могат да бъдат доволни от точката, спечелена на един от най-негостоприемните стадиони във Втора лига.

През първото полувреме имаше много борба и желание и малко футбол. След почивката мачът стана различен. Двата отбора си удариха и по една греда. Най-напред Стоян Георгиев от „Струмска слава“ нацели лявата греда, а след това същото стори Симеон Баев от „Несебър“. Вратарят на домакините Мартин Димитров, който е преотстъпен от „Ботев“ (Пловдив), направи добър мач и спаси удари на Николов и Обаси.

В класирането „Несебър“ е на 5-о място с актив от 44 точки, а „Струмска слава“ е на 12-а позиция с 32 точки.