Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 04 юни – 08 юни 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Дупница

На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол:  Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

На 04.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  I,Кв.124 Ж.П Гара, I,Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антим I, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Бистрица, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Велико Търново, Втори Януари, Втори Януари, Възход, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Доктор Сапунджиев, Дунав, Дунав, Жп Гара Приемна, Жп Гара Приемна, Крайречна, Крайречна, Кресна, Кресна, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Македония, Македония, местност Курт Дере, местност Курт Дере, Мир, Мир, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Площад Независимост, Прогона, Прогона, Раковска, Раковска, Родопи, Родопи, Руен, Руен, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода, Скопие, Скопие, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тракия, Тракия, Тютюнева Долина, Тютюнева Долина, УПИ II – 449, Кв.1911, УПИ II – 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Крум, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Чаталджа, Чаталджа, Шейново, Шейново, Южен, Южен

На 04.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Антим I, Васил Левски, Дунав, Любен Каравелов, Опълченска, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода, Южен

На 05.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  68789.16.114, XXxIV-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 05.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Прогона, Свети Иван Рилски, Цар Иван Асен II

На 05.06.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Булаир, Гео Милев, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Седма Рилска Дивизия, Христо Ботев, Цар Симеон Велики

На 05.06.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Дяково

На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:15 – 09:45 ч./ –  Дупница:  I, Кв. 79, 68789.17.484, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.23.413, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Александър Стамболийски, Андон Величков, Антим I, Арда, Асен Златаров, Батак, Бачо Киро, Бел Кладенец, Беласица, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Вардар, Велчова Завера, Венелин, Витоша, Вихрен, Влахина Планина, Войводска, Втори Януари, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гергана, Димитър Радев, Добруджа, Дора Габе, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дунав, Еделвайс, Елисавета Багряна, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Криволак, Латинка, Липа, Лоза, Македония, Максим Горки, Марин Дринов, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Морава, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Николаевска, Одрин, Орляк, Оструган, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Патриарх Евтимий, Пени Маркет Дупница, Плиска, Побит Камък, Поп Харитон, Преслав, Пролет, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Раковска, Рилски Езера, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Солун, Софроний, Средна Гора, Старите Жилища, Страхил Войвода, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ  II, Кв. 109, УПИ – 68789.24.9, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв.95, УПИ Хі, Фани Попова Мутафова, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Царичина, Черковна, Черни Връх, Шипка, Яворов, Яне Сандански, Янтра

На 06.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Бенковски, Николаевска, Свобода, Солун, Христо Ботев, Цар Самуил

На 06.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Червен Брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух

На 07.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  I,Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II – 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 07.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Антим I, Бистрица, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Раковска, Руен, Свобода, Страхил Войвода, Хан Крум

На 08.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  68789.603.401.1, 68789.605.153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Благодарност, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Ерусалим, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Петрохан, Петър Берон, Пиротска, Победа, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рила, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Славейков, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ – Іі, Кв. 261, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Черковна

На 08.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  68789.162.69, 68789.164.15, 68789.17.56, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, Балкан, Беласица, Бенковски, Благодарност, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Верила, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Каваклия, Китка, Клокотница, Кулата, Марица, местност Барактарица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Самоковско Шосе, Саморанска, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ – Іі, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ Vііі,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яхинско Шосе

На 08.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Яхиново:  87727.20.25, местност Полето, Яхинско Шосе

На 08.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Бенковски, Вардар, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Изгрев, Мусала, Николаевска, Солун, УПИ 68789.606.1, Цар Освободител

На 08.06.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Бачо Киро, Велчова Завера, Иван Вазов, Княз Борис I, Морава, Свети Иван Рилски, Софроний, Хан Крум, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 08.06.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  I, Кв. 79, 68789.17.484, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.23.413, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Александър Стамболийски, Андон Величков, Антим I, Арда, Асен Златаров, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Батак, Бачо Киро, Бел Кладенец, Беласица, Бенковски, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Битоля, Благодарност, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Брегалница, Бричи Бор, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Вардар, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Велчова Завера, Венелин, Верила, Витоша, Вихрен, Влахина Планина, Войводска, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гергана, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Добруджа, Дора Габе, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дренски Рид, Дунав, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Еделвайс, Елисавета Багряна, Елица, Ерусалим, Жива Вода, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Кирил и Методий, Китка, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Кракра Пернишки, Криволак, Криволак, Кулата, Лакатица, Латинка, Липа, Лоза, Мадара, Македония, Максим Горки, Марин Дринов, Марица, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, местност Марек, местност Подридна, Метоха, Милин Камък, Момина Сълза, Морава, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Николаевска, Николаевска, Одрин, Орлинска, Орляк, Оструган, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Паничище, Патриарх Евтимий, Пени Маркет Дупница, Петрохан, Петър Берон, Пиротска, Плиска, Победа, Побит Камък, Поп Харитон, Преслав, Преслав, Преспа, Пролет, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Райна Княгина, Раковска, Рила, Рилски Езера, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Славейков, Солун, Солун, Софроний, Средна Гора, Старите Жилища, Страхил Войвода, Струга, Стръмна, Стръмна, Теменуга, Тобеница, Тодор Самодумов, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, Тютюнева Долина, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ  II, Кв. 109, УПИ – 68789.24.9, УПИ – Іі, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ 68789.606.1, УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ XI-3482,Кв. 264, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв.95, УПИ Хі, Фани Попова Мутафова, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Царичина, Чайка, Черковна, Черковна, Черни Връх, Шипка, Яворов, Яне Сандански, Янтра

Община Кюстендил

На 04.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 13:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Еремия:  махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска; Лелинци:  Васил Левски, махала Горна; Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Църварица:  махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;

На 04.06.2018 г. /08:30 – 13:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 13:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Длъхчево-Сабляр:  махала Милчовска, местност Орехчето; Друмохар:  махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките; Згурово; Илия:  махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска; Кадровица:  махала Постолска, махала Станкова; Неделкова Гращица; Пелатиково:  махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци; Страдалово:  махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка; Тишаново:  махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска; Търсино;

На 04.06.2018 г. /08:30 – 13:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Смоличано:  махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци;

На 04.06.2018 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 04.06.2018 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 04.06.2018 г. /11:30 – 13:00 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;

На 04.06.2018 г. /11:30 – 13:00 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Гурбановци;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Кутугерци;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Церовица:  махала Бело Камене;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Бобешино;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Гюешево:  000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Долно Село:  М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Каменичка Скакавица:  Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Коприва;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Раненци:  Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Полетинци;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:  махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова; Бъзовица:  махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката; Горановци, Общ. Кюстендил:  махала Оспротива; Горни Коритен:  махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева; Горно Кобиле:  махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото; Добри Дол, Общ. Трекляно:  махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме; Долни Коритен:  махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска; Долно Кобиле:  махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището; Драговищица, Общ. Кюстендил:  Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци:  махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова; Злогош:  Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци; Киселица:  махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница; Метохия:  Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно:  махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село; Средорек, Общ. Трекляно:  махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местност дупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно:  махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар; Трекляно:  махала Центъра; Уши:  030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска; Чешлянци:  махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно:  махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка;

 Долно Уйно:  махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска;

На 05.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Кършалево;

 Ломница, Общ. Кюстендил:  махала Анина, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Плавнище, махала Прекендачка, махала Щърбец;

 Мазарачево:  махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;

На 06.06.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 15:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Шипочано;

На 06.06.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема; Полска Скакавица:  махала Бойчовци, махала Терзийска; Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин; Скриняно:  Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев; Стенско:  240 Кв.13, извън регулацията, Стенско; Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV – 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;

На 06.06.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Раждавица:  Азна, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;

На 07.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Кюстендил:  Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

На 07.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Слокощица:  махала Маркова, махала Рошковци;

На 07.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Богослов:  037149, махала Топилата; Ветрен, Общ. Невестино:  махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска; Ново Село, Общ. Кюстендил:  махала Двете Реки; Раково, Общ. Невестино:  махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец; Савойски:  махала Бреза, махала Пелтечка; Сажденик:  махала Златанска; Цървена Ябълка:  Таскова Плевня;

На 08.06.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Планина Осогово, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 08.06.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Маркова, махала Рошковци, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

Община Рила

На 05.06.2018 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Мламолово; Падала:  55083.91.18; Пастра; Рила:  Аверки Попстоянов, местност Жабокрек, Подгорица;

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP