Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 – 29 юни 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бобов дол

На 25.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол:   04501.000.059, Георги Димитров, Димитър Благоев

На 25.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мала Фуча:   44

На 25.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Чучуков, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Имот №390, Кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 25.06.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол:   Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Рила, Самуил, Свети Спас

На 26.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол:   Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 26.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 09:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бабинска Река:   ІХ-59

На 26.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горна Козница:   местност Абрашица, П-Л ХІV-234, Кв.23, УПИ ІХ-252

На 26.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Коркина:   Коркина, Х-21,Кв.2

На 26.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Новоселяне

На 26.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бабино

На 26.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Голема Фуча

На 26.06.2018 г. /09:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол:   Бобов Дол

На 26.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол:   Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Кокиче, Негулица, Рила, Рила, Самуил, Свети Спас, Явор

На 27.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол:   Александър Костадинов, Алекси Янев, Бачо Киро, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дъбрава, Здравец, Кирил Стаменов, Митко Палаузов, Негулица, Рила, Хаджи Димитър

Община Дупница

На 25.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Академик Петър Динеков, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Иглика, Максим Горки, Максим Горки, Малина, Метоха, Миньор, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Разметаница, Ропотамо, Средец, Теменуга, Труд, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода

На 25.06.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Дупница:   68789.21.19, М. Динката, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Саморанска

На 26.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, 68789.20.626, Кв.248, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Велико Търново, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Иван Шишман, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, Максим Горки, Максим Горки, махала  Гиздова, Метоха, Никола Чомаков, Николаевска, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Ропотамо, Росица, Средец, Средец, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода

На 26.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Самораново:   Георги Димитров

На 26.06.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала  Гиздова, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Росица, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода

На 27.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка

На 27.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Брегалница, Бричи Бор, Бузлуджа, Вардар, Васил Разсолков, Велико Търново, Верила, Верила, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Горица, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Двадесет и Втори Март, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дупница, Дъб, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иван Шишман, Изгрев, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Максим Горки, Максим Горки, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Паничище, Паничище, Петрохан, Победа, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Ропотамо, Рупите, Рупите, Русалка, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свети Никола, Свобода, Свобода, Солун, Средец, Струга, Стръмна, Теменуга, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Фенерка, Фенерка, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Чайка

На 27.06.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Баба Тонка, Баба Тонка, Бабуна Планина, Бабуна Планина, Балкан, Балкан, Бенковски, Бенковски, Брегалница, Брегалница, Бричи Бор, Бричи Бор, Вардар, Вардар, Васил Разсолков, Васил Разсолков, Верила, Верила, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Горица, Горица, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Дамка, Дамка, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дренски Рид, Дупките, Дупките, Дупница, Дупница, Дъб, Дъб, Еделвайс, Еделвайс, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Ивайло, Изгрев, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Клокотница, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Криволак, Криволак, Лакатица, Лакатица, Мадара, Мадара, Марков Камък, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, местност Подридна, местност Подридна, Метоха, Метоха, Момина Сълза, Момина Сълза, Мусала, Мусала, Невена Коканова, Невена Коканова, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Паничище, Паничище, Петрохан, Петрохан, Победа, Победа, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Райна Княгина, Рупите, Рупите, Русалка, Русалка, Саморанска, Саморанска, Свети Никола, Свети Никола, Свобода, Свобода, Солун, Солун, Струга, Струга, Стръмна, Стръмна, Теменуга, Теменуга, Тодор Самодумов, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Химик, Химик, Хисара, Хисара, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Чайка, Чайка

На 28.06.2018 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Дупница:   68789.16.114, Пазарна, Свети Георги

На 28.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   68789.23.413, Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Неофит Рилски, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, Тумбата, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода

На 28.06.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Бистрица, Драган Овчаров, Дренски Рид, Жива Вода, Липа, местност Дренски Рид, местност Марек, Неофит Рилски, Оструган, Патриарх Евтимий, Свобода, Старите Жилища, УПИ – 68789.24.9

На 29.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Битоля, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Вазов, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Неофит Рилски, Николаевска, Орляк, Патриарх Евтимий, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 29.06.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   68789.28.351, Ана Малашевска, местност Бунищерица, местност Сух Андък, Прогона, Свети Иван Рилски

Община Кюстендил

На 25.06.2018 г. /08:00 – 08:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Кюстендил:   Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол;

На 25.06.2018 г. /08:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил:   Цар Освободител;

На 25.06.2018 г. /08:45 – 09:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:45 – 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./ –  Богослов:   037149, махала  Топилата;

 Кюстендил:   Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

 Слокощица:   махала  Рошковци;

На 25.06.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:45 – 15:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 14:15 – 15:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 – 15:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ –  Търсино;

На 25.06.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 14:15 – 15:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 14:15 – 15:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 14:15 – 15:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 14:15 – 15:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино:   махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска;  Илия;  Ново Село, Общ. Кюстендил:   махала  Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино:   махала  Бурнаавска, махала  Зидинци, махала  Ковачка, махала  Озранци, махала  Рахталинска, махала  Реката, махала  Решанска, махала  Чеканец;  Савойски:   махала  Бреза, махала  Пелтечка;  Сажденик:   махала  Златанска;  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня;

На 25.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Грамаждано:   местност Гола Велика;

На 25.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил:   местност Гнила, местност Гола Велика, Светамински Бор;

На 25.06.2018 г. /14:15 – 15:00 ч./   На 26.06.2018 г. /14:15 – 15:00 ч./   На 27.06.2018 г. /14:15 – 15:00 ч./   На 28.06.2018 г. /14:15 – 15:00 ч./   На 29.06.2018 г. /14:15 – 15:00 ч./ –  Богослов:   037149, махала  Топилата, местност Саманли Баир;  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;  Слокощица:   247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала  Диновска, махала  Маркова, махала  Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

На 26.06.2018 г. /10:30 – 14:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил:   Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, местност Соволска Река, Първи Май, Славейков;

На 26.06.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Горна Брестница;

На 27.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 15:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил;

На 27.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 15:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Кутугерци;

На 27.06.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Бобешино;  Брест, Общ. Трекляно:   махала  Беловци, махала  Знеполци, махала  Казаците, махала  Песяк, махала  Селото, махала  Янкова;  Бъзовица:   махала  Врътина, махала  Георгина, махала  Говедарници, махала  Димина, махала  Дънкова, махала  Кюлина, махала  Реката;  Горановци, Общ. Кюстендил:   махала  Оспротива;  Горни Коритен:   махала  Богдановци, махала  Григоринци, махала  Джуркинци, махала  Лиярска, махала  Лозановци, махала  Любенова, махала  Мъзгарска, махала  Пауновци, махала  Петкова, махала  Попова, махала  Ралоква, махала  Расова, махала  Спасановци, махала  Цонева;  Горно Кобиле:   махала  Бучлинци, махала  Пешина, махала  Селото;  Горно Уйно:   махала  Амиджина, махала  Брестов Дол, махала  Джалевица, махала  Дръндевци, махала  Дудевска, махала  Момчилова, махала  Панагонова, махала  Цървеличка;  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала  Богданица, махала  Борнарска, махала  Гарище, махала  Димирци, махала  Зарева, махала  Рекалска, махала  Тонева, махала  Центъра, махала  Цървенджийска, махала  Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Добри Дол, Общ. Трекляно:   махала  Ашковци, махала  Вучковци, махала  Герасимци, махала  Горчовци, махала  Гълъбовци, махала  Джуровци, махала  Дръндевци, махала  Дълбоки Дол, махала  Зеленковци, махала  Златковци, махала  Мутевци, махала  Наковци, махала  Ората, махала  Пращенци, махала  Сръбиновци, махала  Татарци, махала  Центъра, махала  Шуме;  Долни Коритен:   махала  Витанова, махала  Витановци, махала  Гелева, махала  Деянова, махала  Джонева, махала  Димова, махала  Дроньова, махала  Китанова, махала  Клубарска, махала  Кьосакова, махала  Манчова, махала  Петкова, махала  Портарска, махала  Хановете, махала  Чомарска;  Долно Кобиле:   махала  Аврамци, махала  Диневци, махала  Ковачевци, махала  Козарник, махала  Кошарци, махала  Момчиловци, махала  Пладнище, махала  Станчевци, махала  Станчовци, махала  Училището;  Долно Село:   М.Планиница, махала  Бистрица, махала  Буковска, махала  Дяволска, махала  Каймаканска, махала  Кошарелска, махала  Логовска, махала  Малиновска, махала  Пищилци, махала  Превалец, махала  Ридарци, махала  Салакунска, махала  Транчовска, махала  Чукарска, махала  Шаламанци;  Долно Уйно:   махала  Дедо Ненова, махала  Корнец, махала  Моралийска, махала  Олтоманци, махала  Олтоманци, махала  Райкова, махала  Славкова, махала  Чурица, махала  Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци:   махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова;  Злогош:   Долна махала , махала  Гергиновци, махала  Горни Шушнярци, махала  Долни Шушнярци, махала  Клен, махала  Кориярци, махала  Лазина, махала  Лалина Падина, махала  Мушикарци, махала  Плава Круша, махала  Селото, махала  Чиринци;  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, махала  Дудевска, махала  Пилищарска, махала  Чакмаджийска, махала  Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Киселица:   махала  Богданинци, махала  Буцалевци, махала  Вучковци, махала  Гелчинци, махала  Кадинци, махала  Търница;  Коприва;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил:   махала  Анина, махала  Батина, махала  Богойна, махала  Грамаче, махала  Джурина, махала  Донина, махала  Милоорниче, махала  Плавнище, махала  Попов Дол, махала  Прекендачка, махала  Равно Буче, махала  Щърбец;  Мазарачево:   махала  Безбелинци, махала  Модро Поле, махала  Тренките, махала  Черна Река;  Метохия:   Долна махала , махала  Баздрике, махала  Бургяре, махала  Владимировци, махала  Матеина, махала  Осояре, махала  Пауновци;  Побит Камък, Общ. Трекляно:   махала  Возчукар, махала  Джокинци, махала  Село;  Полетинци;  Преколница:   махала  Байковска, махала  Вароша, махала  Делевска, махала  Карадачка, махала  Османци, махала  Прапорска, махала  Ридарска, махала  Сливарска, махала  Тупандийска, махала  Чукойска;  Раненци:   Людмила Живкова, махала  Боровска, махала  Велиновска, махала  Димовска, махала  Друмлийска, махала  Кривошийска, махала  Лехчанска, махала  Мечкарска, махала  Реджовска, махала  Славевска, махала  Стругарска, махала  Центъра, махала  Шляпарска;  Средорек, Общ. Трекляно:   махала  Бекярска, махала  Джониловци, махала  Драгльовци, махала  Дренярска, махала  Клинчарци, махала  Неделкьова, махала  Павлева, махала  Пашина, махала  Петрева, махала  Центъра, махала  Явор, махала  Янина, Местностдупни Камък;  Сушица, Общ. Трекляно:   махала  Варни Дол, махала  Камберска, махала  Прогона, махала  Раздолци, махала  Реката, махала  Старо Село, махала  Ханове, махала  Чешмата, махала  Чифлика, махала  Шавар;  Трекляно:   махала  Центъра;  Уши:   030001 М. Под Пътя, махала  Вучарник, махала  Горно Велковци, махала  Долно Велковци, махала  Златанова, махала  Знеполци, махала  Калеинци, махала  Кошарци, махала  Николина, махала  Николинци, махала  Самарджийска, махала  Спасевска;  Чешлянци:   махала  Бара, махала  Вишурци, махала  Милчаци, махала  Орница, махала  Реката, махала  Стопански Двор, махала  Ябуковица, махала  Ясикаре;  Чудинци;

На 27.06.2018 г. /09:15 – 15:00 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Гурбановци;

На 27.06.2018 г. /09:15 – 15:00 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Церовица:   махала  Бело Камене;

Община Рила

На 26.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М.Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ – Vііі-157, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Перник:   Кристал Блокове

На 25.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Пастра:   55539.100.132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор

На 25.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Рила:   местност Горхим, местност Елешница

На 25.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Рилски Манастир:   028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 25.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Рила:   местност Елешница

На 25.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Рилски Манастир:   028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 26.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 26.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 26.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, II-376, Кв. 9, Ix – 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 26.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:00 – 14:00 ч./ –  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, I,Кв.8а, Ix – 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Кирил и Методий, Кокиче, местност Бачо, местност Лаго, ПИ 027010, УПИ-ІХ-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Шипка

На 26.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.06.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVI-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-ХІV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 26.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.06.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 26.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 09:45 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27,Кв.100

На 26.06.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVI-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-ІІІ-1397 Кв.89, УПИ-ХІV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 26.06.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 27.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:00 – 14:00 ч./ –  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стоян  Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Свети Иван Рилски, Стопански Двор, Струма

На 27.06.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 28.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 28.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 28.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила

На 28.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 28.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Рила:   Васил Демиревски, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Отец Паисий, Първи Май, Спортела, Стопански Двор, Христо Жлябинков

На 29.06.2018 г. /09:45 – 16:30 ч./ –  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP