Югозападна Трета лига 2018/19

Есенен полусезон

I кръг

11 август 2018, събота, 18:00 ч:

Чавдар (Етрополе) – Спортист 2009 (Своге)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Сливнишки герой (Сливница)

Велбъжд (Кюстендил) – Пирин 1941 (Разлог)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Миньор (Перник)

Септември (Симитли) – Балкан 1929 (Ботевград)

Вихрен 1925 (Сандански) – Марек 1915 (Дупница)

Надежда (Доброславци) – Беласица (Петрич)

Банско (Банско) – Германея (Сапарева баня)

Оборище (Панагюрище) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

 

II кръг

18 август 2018, събота, 18:00 ч:

Беласица (Петрич) – Велбъжд (Кюстендил)

Балкан 1929 (Ботевград) – Марек 1915 (Дупница)

Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Миньор (Перник) – Чавдар (Етрополе)

Пирин 1941 (Разлог) – Оборище (Панагюрище)

Сливнишки герой (Сливница) – Банско (Банско)

Спортист 2009 (Своге) – Надежда (Доброславци)

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Вихрен 1925 (Сандански)

Германея (Сапарева баня) – Ботев 1937 (Ихтиман)

 

III кръг

22 август 2018, сряда, 18:00 ч:

Ботев 1937 (Ихтиман) – Сливнишки герой (Сливница)

Вихрен 1925 (Сандански) – Пирин 1941 (Разлог)

Надежда (Доброславци) – Миньор (Перник)

Банско (Банско) – Септември (Симитли)

Оборище (Панагюрище) – Беласица (Петрич)

Чавдар (Етрополе) – Германея (Сапарева баня)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Балкан 1929 (Ботевград)

Марек 1915 (Дупница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Велбъжд (Кюстендил) – Спортист 2009 (Своге)

 

IV кръг

25 август 2018, събота, 18:00 ч:

Пирин 1941 (Разлог) – Марек 1915 (Дупница)

Сливнишки герой (Сливница) – Чавдар (Етрополе)

Спортист 2009 (Своге) – Оборище (Панагюрище)

Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Банско (Банско)

Германея (Сапарева баня) – Надежда (Доброславци)

Беласица (Петрич) – Вихрен 1925 (Сандански)

Септември (Симитли) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Миньор (Перник) – Велбъжд (Кюстендил)

 

V кръг

1 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Банско (Банско) – Балкан 1929 (Ботевград)

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Пирин 1941 (Разлог)

Оборище (Панагюрище) – Миньор (Перник)

Чавдар (Етрополе) – Септември (Симитли)

Марек 1915 (Дупница) – Беласица (Петрич)

Велбъжд (Кюстендил) – Германея (Сапарева баня)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Вихрен 1925 (Сандански) – Спортист 2009 (Своге)

Надежда (Доброславци) – Сливнишки герой (Сливница)

 

VI кръг

8 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Хебър 1918 (Пазарджик) – Чавдар (Етрополе)

Германея (Сапарева баня) – Оборище (Панагюрище)

Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Септември (Симитли) – Надежда (Доброславци)

Миньор (Перник) – Вихрен 1925 (Сандански)

Банско (Банско) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1941 (Разлог)

Сливнишки герой (Сливница) – Велбъжд (Кюстендил)

Спортист 2009 (Своге) – Марек 1915 (Дупница)

 

VII кръг

15 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Миньор (Перник)

Велбъжд (Кюстендил) – Септември (Симитли)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Балкан 1929 (Ботевград)

Пирин 1941 (Разлог) – Беласица (Петрич)

Вихрен 1925 (Сандански) – Германея (Сапарева баня)

Надежда (Доброславци) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Спортист 2009 (Своге)

Оборище (Панагюрище) – Сливнишки герой (Сливница)

Чавдар (Етрополе) – Банско (Банско)

 

VIII кръг

22 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Септември (Симитли) – Оборище (Панагюрище)

Миньор (Перник) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Банско (Банско) – Надежда (Доброславци)

Сливнишки герой (Сливница) – Вихрен 1925 (Сандански)

Спортист 2009 (Своге) – Пирин 1941 (Разлог)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Велбъжд (Кюстендил)

Германея (Сапарева баня) – Марек 1915 (Дупница)

Балкан 1929 (Ботевград) – Беласица (Петрич)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)

 

IX кръг

29 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Вихрен 1925 (Сандански) – Септември (Симитли)

Надежда (Доброславци) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Германея (Сапарева баня)

Оборище (Панагюрище) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград)

Беласица (Петрич) – Спортист 2009 (Своге)

Марек 1915 (Дупница) – Сливнишки герой (Сливница)

Велбъжд (Кюстендил) – Банско (Банско)

Пирин 1941 (Разлог) – Миньор (Перник)

 

X кръг

14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:

Сливнишки герой (Сливница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Чавдар (Етрополе) – Надежда (Доброславци)

Балкан 1929 (Ботевград) – Спортист 2009 (Своге)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Вихрен 1925 (Сандански)

Германея (Сапарева баня) – Пирин 1941 (Разлог)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Велбъжд (Кюстендил)

Септември (Симитли) – Марек 1915 (Дупница)

Миньор (Перник) – Беласица (Петрич)

Банско (Банско) – Оборище (Панагюрище)

 

XI кръг

20 октомври 2018, събота, 16:00 ч:

Оборище (Панагюрище) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Беласица (Петрич) – Германея (Сапарева баня)

Марек 1915 (Дупница) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе)

Пирин 1941 (Разлог) – Сливнишки герой (Сливница)

Вихрен 1925 (Сандански) – Банско (Банско)

Надежда (Доброславци) – Балкан 1929 (Ботевград)

Спортист 2009 (Своге) – Миньор (Перник)

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Септември (Симитли)

 

XII кръг

24 октомври 2018, сряда, 16:00 ч:

Германея (Сапарева баня) – Спортист 2009 (Своге)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Вихрен 1925 (Сандански)

Септември (Симитли) – Пирин 1941 (Разлог)

Балкан 1929 (Ботевград) – Миньор (Перник)

Надежда (Доброславци) – Велбъжд (Кюстендил)

Банско (Банско) – Марек 1915 (Дупница)

Сливнишки герой (Сливница) – Беласица (Петрич)

Чавдар (Етрополе) – Оборище (Панагюрище)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

 

XIII кръг

27 октомври 2018, събота, 16:00 ч:

Велбъжд (Кюстендил) – Балкан 1929 (Ботевград)

Миньор (Перник) – Германея (Сапарева баня)

Пирин 1941 (Разлог) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе)

Спортист 2009 (Своге) – Сливнишки герой (Сливница)

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Банско (Банско)

Оборище (Панагюрище) – Надежда (Доброславци)

Беласица (Петрич) – Септември (Симитли)

Марек 1915 (Дупница) – Ботев 1937 (Ихтиман)

 

XIV кръг

3 ноември 2018, събота, 14:00 ч:

Надежда (Доброславци) – Вихрен 1925 (Сандански)

Банско (Банско) – Пирин 1941 (Разлог)

Сливнишки герой (Сливница) – Миньор (Перник)

Чавдар (Етрополе) – Марек 1915 (Дупница)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Беласица (Петрич)

Велбъжд (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище)

Балкан 1929 (Ботевград) – Германея (Сапарева баня)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Септември (Симитли) – Спортист 2009 (Своге)

 

XV кръг

10 ноември 2018, събота, 14:00 ч:

Спортист 2009 (Своге) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Чавдар (Етрополе)

Оборище (Панагюрище) – Балкан 1929 (Ботевград)

Германея (Сапарева баня) – Сливнишки герой (Сливница)

Беласица (Петрич) – Банско (Банско)

Марек 1915 (Дупница) – Надежда (Доброславци)

Миньор (Перник) – Септември (Симитли)

Пирин 1941 (Разлог) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Вихрен 1925 (Сандански) – Велбъжд (Кюстендил)

 

XVI кръг

17 ноември 2018, събота, 14:00 ч:

Чавдар (Етрополе) – Пирин 1941 (Разлог)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Миньор (Перник)

Велбъжд (Кюстендил) – Марек 1915 (Дупница)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Беласица (Петрич)

Септември (Симитли) – Германея (Сапарева баня)

Надежда (Доброславци) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Банско (Банско) – Спортист 2009 (Своге) -:-

Балкан 1929 (Ботевград) – Сливнишки герой (Сливница)

Оборище (Панагюрище) – Вихрен 1925 (Сандански)

 

XVII кръг

24 ноември 2018, събота, 14:00 ч:

Беласица (Петрич) – Чавдар (Етрополе)

Марек 1915 (Дупница) – Оборище (Панагюрище)

Миньор (Перник) – Банско (Банско)

Пирин 1941 (Разлог) – Надежда (Доброславци)

Вихрен 1925 (Сандански) – Балкан 1929 (Ботевград)

Сливнишки герой (Сливница) – Септември (Симитли)

Спортист 2009 (Своге) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Велбъжд (Кюстендил)

Германея (Сапарева баня) – Хебър 1918 (Пазарджик)