„Септември“ започна с фалстарт новия сезон в Трета лига, загуби у дома от „Балкан“ с 0:2

Гостите вкараха и втори гол с човек по-малко

Отборът на „Септември“ (Симитли) започна със загуба новия сезон в Югозападната трета. В среща от първия кръг възпитаниците на Спас Стоименов загубиха у дома с 0:2 от „Балкан“.

През първото полувреме домакините имаха сериозно преимущество, но така  и не стигнаха до гол.

Гостите откриха резултата в 65-ата минута с гол на Ивайло Цветанов. Само две минути по-късно обаче, зелените от Ботевград останаха с човек по-малко заради червен картон на Симон Николов. В оставащото до края време „Балкан“ парира опитите на домакините да стигнат до попадение. Нещо повече, в добавеното време окончателна точка на спора сложи Цветелин Цаковски, който оформи крайното 0-2.