Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27 – 31 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бобов дол

На 27.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село: VI,Кв. 10, Пи 452,Кв. 3

На 27.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мала Фуча: 44

На 28.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село: Пи 361,Кв. 37

Община Бобошево

На 30.08.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Бобошево: 14532. 040. 017, Ал. Константинов, Александър Стамболийски, Братя Д. и К. Миладинови, Георги С. Раковски, Герена, Детелина, Заводска, Иван Кепов, Изгрев, местност Герена, местност Секелица, Морава, Околище, Опълченска, Път 104, Свети Иван Рилски, Цар Борис

На 29.08.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Дупница, Иван Вазов, Иглика, Лоза, местност Слатинско Ханче, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 30.08.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Каменик

Община Дупница

За периода 27-28.08.2018 г. /08:45 – 11:30 ч./   На 28.08.2018 г. /14:00 – 16:30 ч.; 14:15 – 16:00 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката Пи 04220,4,49,2, Максим Горки, Малина, Малчика, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия, местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, Пи 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124,Кв. 17, Христо Ботев

За периода 27-28.08.2018 г. /08:45 – 11:30 ч./   На 28.08.2018 г. /14:00 – 16:30 ч.; 14:15 – 16:00 ч./ –  Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица, Свобода

За периода 27-28.08.2018 г. /08:45 – 11:30 ч./   На 28.08.2018 г. /14:15 – 16:00 ч./ –  Самораново: 4067,Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 27.08.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Самораново: местност Отовица

На 27.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка

На 28.08.2018 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Самораново: 4067,Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 29.08.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Джерман: Асен Орански, Бор, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Еделвайс, Здравец, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Голямата Порта, местност Китева Ливада, местност Мали Бельов Дол, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Скакавица

На 29.08.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Гюргево

На 29.08.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Дупница: 68789. 21. 19, 87727,16,179, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Самоковско Шосе, Саморанска, Софийско Шосе

На 29.08.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 29.08.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 29.08.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 29.08.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 29.08.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 29.08.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ – II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кочериново

На 31.08.2018 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Стоб: VII 640, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Дунав, Здравец, Иван Лапев, Иглика, Кокиче, Комсомолска, Крали Марко, Лале, Лоза, местност Драките, Мир, Плиска, Ропотамо, Стобски Пирамиди, Струма, Три Могили, УПИ -ХІ-72,Кв. 60

На 31.08.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Стоб: Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Иван Лапев, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Свобода, Сибирска, Три Могили

Община Кюстендил

На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;

На 27.08.2018 г. /08:15 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /08:15 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /08:15 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /08:15 – 16:00 ч./   На 31.08.2018 г. /08:15 – 16:00 ч./ –  Гърляно: махала Реката;

На 27.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 31.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова;

На 27.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 31.08.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село;

На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лелинци: Васил Левски, махала Горна;

На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Търсино;

На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето;  Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска;  Згурово;  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска;  Неделкова Гращица;  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци;  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка;  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска;  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;

На 28.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Берсин: махала Стубела;

На 28.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова;

На 28.08.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;

На 28.08.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 28.08.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;

На 28.08.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 30.08.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 31.08.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бобешино;  Горно Уйно;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;  Долно Уйно: махала Олтоманци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец;  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;  Церовица: махала Бело Камене;  Чудинци;

На 30.08.2018 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 31.08.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гурбановци;

Община Рила

На 28.08.2018 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Бараково: Александър Стамболийски

На 28.08.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ -VI-27,Кв. 100

На 28.08.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII ,Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390,Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ -Ііі-1397 Кв. 89, УПИ -ХіV-1395,Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв. 31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 28.08.2018 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Кочериново: Антон Иванов, В. Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ -ХіV-1395,Кв. 88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 28.08.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сапарева баня

На 27.08.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 28.08.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх – Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ – І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10; Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ – Vіі-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра; Самораново: 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин;

 Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVІ, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи – 1351, Пи Lxxxііі; Кв. 74, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ – Х-2641, Пи 65365. 601. 84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода;

На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ – Х-2641, Пи 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108;

На 31.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365,601,10, Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Германея, Здравец, Йордан Попмихайлов, Липа, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Паничище, Пчела, Радецки, Славяни, Славяни, УПИ – Х-2641, Пи 65365. 601. 84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108;

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.