С гол в последната минута на 17-годишната резерва Радослав Лефтеров „Пирин” (Разлог) победи „Марек” (Дупница)

Отборът на „Пирин” (Разлог) победи с 1:0 „Марек” (Дупница) в среща от 4-тия кръг на Югозападната трета лига. С тази победа възпитаниците на Христо Джоджов останаха на върха с пълен актив от 12 точки. Те са и отборът с 4 победи в 4 мача и са едноличен лидер в групата.

Единствения гол реализира влезлият като резерва 17-годишен юноша Радослав Лефтеров две минути преди края на срещата. Двата отбора направиха здрав мач, с малко положения и пред двете врати. В действията им се усещаше умората след междинния кръг в сряда. В класирането след този кръг „Пирин” е на първата позиция с пълен актив от 12 точки, а „Марек” е на 13-о място с 3 точки.

От треньорския щаб на „Марек” изразиха съжаление за злощастната загуба в Разлог, която не са заслужавали, защото Димитър Владимиров, Росен Йорданов и Даниел Димитров са проиграли чисти голови положения пред вратата на домакините.  Независимо от загубата момчетата, на които са гласували доверие, са изпълнили като цяло указанията на наставника си.

В следващия кръг „Пирин” (Разлог) гостува на „Рилски спортист”, а „Марек” приема „Беласица” (Петрич).