Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 – 30 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Дата/период Времетраене  Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Брезник 

На 25.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Горна Секирна: Местн. Валога

На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Гоз: П-Л ХІV-110, Кв. 13

На 27.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Бабица: С. Бабица

На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Долна Секирна

Община Перник 

На 24.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 25.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 29.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Перник: Асен Златаров, Бенковска, Бенковска, Бенковска, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Бучински Път, Васил Левски, Васил Левски, Васил Стоин, Васил Стоин, Васил Стоин, Владая, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димова махала, Димова махала, Добруджа, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Карл Маркс, Карл Маркс, Кладница, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, Лом, Луганск, махала Портарева, махала Портарева, Миньор, Миньор, Миньор, Найчо Цанов, Несебър, Одеса, Оряхово, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Петко Каравелов, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковска, Раковски, Раковски, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рено, Стомана, Търговска, Търговска, Търговска, Търговска, Хумни Дол, Хумни Дол, Черешово Топче, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин пи 58781, 5146784

На 24.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Радомир, Самоков, Св. Иван Рилски

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 29.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:15 – 15:00 ч./ – Перник: 603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание

На 25.09.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Перник: Тева

На 25.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:15 – 15:30 ч./ –  Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен

На 25.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 25.09.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Перник: Ахтопол, Болград, Брацигово, Варна, Кърджали, Преспа, Прилеп, Русе, Самара

На 25.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ –  Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 25.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ –  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 25.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ –  Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 25.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ –  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 25.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ –  Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVіі-XXVііі Кв. 12, махала Дукова

На 25.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ –  Студена, Общ. Перник: пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 25.09.2018 г. /10:00 – 10:15 ч./ –  Чуковец, Общ. Радомир

На 25.09.2018 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Батановци: Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.09.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Ален Мак, Витоша, Вихрен, Люлин, Рила, Роза, Стара Планина, Стоян Заимов, Чавдар

На 26.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник: Асен Златаров, Асен Златаров, Бенковска, Бенковска, Бенковска, Бенковска, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Бучински Път, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Стоин, Васил Стоин, Васил Стоин, Владая, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димова махала, Димова махала, Добруджа, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Карл Маркс, Карл Маркс, Кладница, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, Лом, Луганск, махала Портарева, махала Портарева, Миньор, Миньор, Миньор, Миньор, Найчо Цанов, Несебър, Одеса, Оряхово, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Петко Каравелов, Петко Каравелов, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковска, Раковска, Раковски, Раковски, Раковски, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рено, Стомана, Търговска, Търговска, Търговска, Търговска, Хумни Дол, Хумни Дол, Черешово Топче, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин пи 58781, 5146784

На 26.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Лом, Стомана, Хасково

На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Капитан Петко Войвода, Крайречна, Лъката, Люлин, Незабравка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шийница

На 26.09.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Изток, Младен Стоянов, Мошино, Рашо Димитров

На 27.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Изток, махала Портарева, Ямбол

На 27.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бистрица, Вардар, Ерма, Иван Вазов, Каражинец, махала Кашова, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Ропотамо, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 27.09.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Перник: Алеко Константинов, Димчо Дебелянов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тева, Христо Ботев

На 27.09.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Георги Мамарчев, Тева, Хумни Дол

На 28.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:30 ч./ –  Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В. Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, махала Айдарица, махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 28.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:30 ч./ –  Перник: Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, махала Захаринова, махала Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово

На 28.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:30 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 28.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:15 – 14:30 ч./ –  Перник: Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, махала Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник: Асен Златаров, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковски, Рено, Търговска, Черешово Топче

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Бенковска, Васил Стоин, Търговска

На 28.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Перник: Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор

На 28.09.2018 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Перник: Асен Търновски, Белоградчик, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Кирил Тупанков, Кюстендил, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Хан Крум, Църква, Явор

На 29.09.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 29.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 29.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Жк. Тева, пи 725. 25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, махала Лалова, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 29.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Юрий Гагарин

На 30.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Бучински Път, Васил Стоин, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Карл Маркс, Карл Маркс, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, Луганск, махала Портарева, махала Портарева, Найчо Цанов, Несебър, Одеса, Оряхово, Райко Даскалов, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рено, Стомана, Търговска, Търговска, Черешово Топче, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин пи 58781, 5146784

Община Радомир 

На 26.09.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Беланица

На 26.09.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Бобораци: Ііі – 323 Кв. 26, ХVIII-136, Кв. 23

На 26.09.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 26.09.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Кошарите: П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ Vііі, Кв. 17

На 26.09.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Негованци: VI-355, УПИ-130 Кв. 37

На 26.09.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65

На 26.09.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Прибой

Община Трън 

На 25.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Неделково

На 25.09.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 27.09.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ – Неделково: махала Недялкови Ханове

На 26.09.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Кожинци

На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Видрар

На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Пенкьовци

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Please follow and like us: