18-годишният Йоан Кочев от Кюстендил се окичи с шампионската титла по аматьорски ММА

Шампионска титла за кюстендилеца Йоан Кочев

Шестимата бойци от клуб Fight Club Bully Team спечелиха общо пет отличия от надпреварата във Враца

Враца бе домакин на Националния шампионат по аматьорски ММА, шуут боксинг и граплинг. В надпреварата участваха повече от 100 състезатели, сред тях и шестима бойци от кюстендилския ММА клуб Fight Club Bully Team – 4-ма от тях участваха във възрастова група юноши, 2-ма мериха сили при мъжете.

Антонио Габеров и Мартин Дончев

Шампионска титла спечели Йоан Кочев. 18-годишният талант показа хъса си за победа, като се окичи напълно заслужено със златото отличие в категория до 66 кг при мъжете.

Антонио Габеров и Мартин Дончев в категория до 61 кг при юношите достигнаха до финал, като на там демонстрираха спортсменство и приятелство и разиграха шампионската титла в игра на камък, ножица, хартия. Организаторите от своя страна уважиха жеста им и ги наградиха с 1-ви места.

5 медала за бойците на ММА клуб Fight Club Bully Team

Владимир Шарков се нареди на второ място, като само контузия не му позволи да завоюва шампионска титла. Мирослав Хаджийски успешно премина във възрастова група мъже, като успя да спечели бронзовия медал в кат. до 70 кг.