Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 22 – 26 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бобов дол

На 23.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бабино

На 23.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бабинска Река: Іх-59

На 23.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Голема Фуча

На 23.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХІV-234, кв.23, УПИ Іх-252

На 23.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2

На 23.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Мала Фуча: 44

На 23.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Новоселяне

На 23.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 25.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село: VI, Кв.10, ПИ 452,Кв.3

Община Бобошево

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ – V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 23.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Каменик

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Висока Могила: Мильов Рид

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Вуково: 087040, 12351.153.0030

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ – 136, кв. 18

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Доброво: Vі-293, кв. 20

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница: местност Мело

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Скрино: 116

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сопово

На 24.10.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Бобошево: XIII-591 кв.65, Георги С. Раковски, Д-Р Стефан Волев, Здравец, Иван Кепов, Кирил и Методий, Лоза, Момина Сълза, Самуил, Спартак, Спортист

Община Дупница

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Бадино: УПИ – Іі-113, кв.21

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Бобошево: махала Въртен Камък

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Боровец: II-259,Кв.14, XVIII-263 кв.14, УПИ-І

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Крайни Дол: ХIх-51

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Крумово, Общ. Кочериново

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Мурсалево: 200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123,Кв.15, XVI – 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Фролош

На 22.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Цървище: махала Ореевица, Цървище

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дяково

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Делян, Общ. Дупница: Хіх-164,Кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел ІV-485, кв.13

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 – 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:15 – 12:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 – 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:15 – 12:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 – 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:15 – 12:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ ХІV

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 – 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:15 – 12:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кременик: XXII-98,Кв.10

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 – 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:15 – 12:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мламолово: IX-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 22.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 – 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:15 – 12:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв.39

На 22.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Елица, Ерусалим, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 22.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: Андон Величков, Войводска, Кирил и Методий, Княз Борис I, Никола Лазаров, Средна Гора, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, УПИ II, кв. 109, Фенерка, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:15 ч.; 10:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Дупница: 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 23.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:15 ч.; 10:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 23.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:15 ч.; 10:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 23.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:15 ч.; 10:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 23.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:15 ч.; 10:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ – II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 23.10.2018 г. /09:45 – 15:30 ч./ –  Яхиново: 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 23.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч./   На 24.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч./ –  Джерман: 207635051294

На 23.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч./   На 24.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч./ –  Дупница: 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 23.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч./   На 24.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч./ –  Пиперево: МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 23.10.2018 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Джерман: местност Пульова Воденица

На 23.10.2018 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Дупница: местност Пульова Воденица, Разметаница

На 23.10.2018 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789.17.56, 68789.607.145, Беласица, Георги Измирлиев, Иван Вазов, Никола Лазаров, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 23.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./   На 24.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Село Големо Село

На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Елица, Ерусалим, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ 68789.17.103., УПИ Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 24.10.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Венелин, Лилия, Никола Малашевски, Свети Иван Рилски, Тишина

На 25.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Баланово

На 25.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Генерал Георги Тодоров, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Елица, Ерусалим, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Струга, Тракия, УПИ ХІ, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 25.10.2018 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Дупница: Генерал Владимир Вазов, Родопи, Скопие, Христо Смирненски

На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Баланово: Хііі – 329, кв. 16

На 26.10.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Дупница: Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски

Община Кюстендил

На 22.10.2018 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Герена, Голак, Гороцветна, Гранички Път, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Ж.К. Герена, УПИ XxI, кв. 415, Запад, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Кадин Мост, Камчия, Кокиче, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Турски Гробища, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Пролет, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Рила, Самуил, Седемнадесети Януари, Синчец, Софроний, Станкевско Шосе, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Асен Суичмезов, Герена, Синчец

На 22.10.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ XxI, кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител

На 23.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 18:00 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 23.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 23.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 23.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 23.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 23.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 23.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци, местност Саманли Баир

На 23.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 18:00 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска

На 23.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 18:00 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Илия

На 23.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 18:00 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка

На 23.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 18:00 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Търсино

На 23.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 18:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 18:00 ч./ –  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки

На 24.10.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Кюстендил: местност Николичевски Път

На 24.10.2018 г. /12:00 – 15:30 ч./ –  Кюстендил: Стубело, Цар Освободител

На 25.10.2018 г. /08:45 – 18:00 ч./ –  Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци

На 25.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Полска Скакавица

На 25.10.2018 г. /12:30 – 15:00 ч./ –  Раждавица

Община Рила

На 24.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27,Кв.100

На 24.10.2018 г. /07:30 – 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /07:30 – 16:30 ч./ –  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола

На 24.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 24.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила: 62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 24.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII ,Кв.40, УПИ 14, кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, кв.94, УПИ ХVI-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, кв.88, УПИ-ІІІ-1397 кв.89, УПИ-ХіV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 24.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Рила: Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сапарева баня

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365.601.186, I ,Кв.74, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LxxxIV-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Буйов Рид, Валявица, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Германея, Германея, Дъга, Еделвайс, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кокиче, Кръстю Софрониев, Ловна, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Паничище, Паничище, ПИ – 1351, ПИ LXXXІІІ; кв.74, Плиска, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Синчец, Скакавица, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Тракия, Трети Март, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Явор, Явор, Ягода

На 22.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: Александър Стамболийски, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Славяни, Стоил Косовски, Фенерка, Христо Ботев

На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Дъга, Кокиче, Ловна, Паничище, ПИ – 1351, Синчец, Скакавица, Тракия, Христо Смирненски, Явор

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP