Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 22 – 26 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Брезник

На 24.10.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Брезник: 06286.0502.021 Бив.Под.Мно, 9-ти Септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Жданов, Йордан Стефанов, Комсомолец, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Мала Река, Марин Асенов, Нестор Петров, Пети Конен Полк, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Синчец, Славей, Стадион, Стоян Миленков, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Станьовци

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Гърло

На 24.10.2018 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова

На 24.10.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Брезник: 9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Асен Алексов, Борис Антов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Васил Левски, Велин Ваклинов, Видрица, Владо Захариев, Владо Радославов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоце Делчев, Граово, Гребен, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Железна Вода, Зеленище, Зора, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Йордан Стефанов, Любаш, Макаренко, Могилица, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Радослав Григоров, Разцвет, Славянска, Сливница, Строител, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чайка, Чорни, Чуряк, Шейново, Яне Сандански, Яровец, Ясна Поляна

На 25.10.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник: С.Велковци, УПИ ІV-105, кв.40

На 26.10.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Брезник: 06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 26.10.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник: 083011, местност Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, кв.40

На 26.10.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Селищен Дол

На 26.10.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Слаковци

На 26.10.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сопица

На 26.10.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 26.10.2018 г. /09:00 – 15:30 ч.; 09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ноевци

Община Перник

На 22.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 13:15 – 15:00 ч./ –  Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов кв.63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 22.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 27.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 28.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, София, Струма, УПИ XxIV кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 22.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 27.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 28.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Рударци: 1452, 3-ти Март, LXXXІІІ-1526 кв.121, XVIII-1965,1967 кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Йовчова, Кало, Кало, Кало, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, местност Кало, Металург, Минерал, Миньор, Миньор, Михаил Дойчев, Михаил Дойчев, Москва, Москва, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Перник, Пирин, Пирин, Пловдив, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Родопи, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Средна Гора, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв.21., УПИ І-1427 кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 22.10.2018 г. /08:45 – 15:00 ч./ –  Кладница: XI-29 кв.18 Делта Хил, Берлин, Виена, Лондон, София

На 22.10.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Кладница: VІІІ-29,Кв.18, XI-29 кв.18 Делта Хил, Берлин, Брюксел, Виена, Делта Хил, Лондон, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил , София, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ-IX 29

На 22.10.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, махала Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 22.10.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник: Изток, Лом, Юрий Гагарин

На 22.10.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, кв.116а, Пи203, УПИ І-1517 кв.211, УПИ Х-1306, кв.165

На 22.10.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Гълъбник: кв.25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112,Кв.16, УПИ ХV-45, кв.6

На 22.10.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Долна Диканя: 884 кв.67а и 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова махала, Градините, кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 кв.65, УПИ XI-261, кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, кв. 48, Х-260 Кв 40

На 22.10.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Дрен: V-420 кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 22.10.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 кв.17, XXVІІ-XXVІІІ кв.12, махала Дукова

На 22.10.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, местност Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Чуковец, Общ. Радомир

На 23.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Перник: Крали Марко, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Урса, Цоф Бараки

На 23.10.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Перник: Рашо Димитров

На 23.10.2018 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Инжинерен, Физкултурна, централен градски парк

На 23.10.2018 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Перник: Калкас, Караманица, Куциян

На 23.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Бучински път, Юрий Гагарин

На 24.10.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Батановци: 3-ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Вергил Ваклинов, Витоша, Граово, Княз Борис I, Република, Средорек

На 24.10.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Боснек: 558, Божур, В.Левски, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Еделвайс, Игличе, Извора, Кокиче, махала Влахова, Незабравка, Струма, Х. Димитър, Христо Ботев, Явор

На 24.10.2018 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Боснек: махала Влахова

На 24.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Куциян

На 25.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Перник: Раковска, Раковски

На 25.10.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Кладница: Брюксел, Лондон, Рим, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил , София, Стадиона, УПИ V||-Кв.20, УПИ Ііі-21 кв.20, ХVіі-11010,11038

На 25.10.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Перник: 101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Раковска, Раковски, Търговска

На 25.10.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Перник: Васил Левски, Миньор, Отец Паисий, Раковска, Раковски

На 25.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин

На 25.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Изток, Ленински Проспект, Минск, Созопол, Юрий Гагарин

На 26.10.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V кв.7 кв.Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 26.10.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 26.10.2018 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол

Община Радомир

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махала Кабранови, махала Яшарска, махала Андрейна, махала Андронова, махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 22.10.2018 г. /11:00 – 11:30 ч./ –  Владимир: ПИ 149 Кв,14

На 22.10.2018 г. /11:00 – 11:30 ч./ –  Долна Диканя

На 22.10.2018 г. /11:00 – 11:30 ч./ –  Долни Раковец: кв.22,Упи Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, кв.27, УПИ 1-167 кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, кв.1

На 22.10.2018 г. /11:00 – 11:30 ч./ –  Друган: Vі-485,Кв. 45, Чачулова махала

На 22.10.2018 г. /11:00 – 11:30 ч./ –  Кондофрей: Общ.Радомир

На 22.10.2018 г. /11:00 – 11:30 ч./ –  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 22.10.2018 г. /11:00 – 11:30 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир: махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 22.10.2018 г. /11:00 – 11:30 ч./ –  Червена Могила

На 23.10.2018 г. /08:30 – 10:15 ч.; 13:45 – 15:15 ч./ –  Радомир: Архимандрит Зинови, Батенберг, Васил Левски, Витоша, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Драгоман, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, път №627, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин

На 23.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Радомир: Автогарата, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Арката, Батенберг, Бачо Киро, Бузлуджа, Драган Цанков, Захари Кръстев, Каблешков, Кирил и Методий, Кракра, Люлякова, Майор Чиляев, Милан Грънчаров, Ное, Панайот Волов, Пчелинци, Райко Даскалов, Свобода, Търговска, Черковна, Шаблин

На 23.10.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Радомир: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Драган Цанков, Кирил и Методи, Милан Грънчаров, Ное

На 24.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Беланица

На 24.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 24.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Негованци: VI-355, УПИ-130 кв.37

На 24.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Прибой

На 24.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Бобораци: ІІІ – 323 кв.26, ХVIII-136, кв.23

На 24.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Кошарите: П-Л VII-117, кв.18, УПИ Vііі,Кв. 17

На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бобораци

На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65

На 25.10.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Гълъбник: кв.25 УПИ Xііі-353

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Борнарево: УПИ I-066007 кв.66

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Копаница

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Перник: Железничарска

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Планиница, Общ. Перник: П-Л ХХІІ, кв.14, УПИ I-108, кв.1

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Радомир: махала Арбанас

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Нова махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 26.10.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 26.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Батановци: Бушляк, махала Кабранови, махала Андрейна, махала Андронова, махала Тричкова

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP