Уважаеми клиенти,

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 29 октомври – 02 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Кюстендил

Община Бобов дол

На 02.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Големо Село

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Баланово:   Стопански Двор, Хііі – 329, Кв. 16

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Големо Село:   Vi,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Голям Върбовник:   011066, 262, Упи VIII-277,Кв. 23, Упи Ііі 247, Кв.25

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Локвата

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мали Върбовник:   Упи – 1-9

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, Упи Vі-3,Кв.1

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мламолово:   371, Vi-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мърводол

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Палатово:   083002

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Паничарево:   Упи-Vі-102,Кв. 16

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пастух:   Местност Падина

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Циклово

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Шатрово:   067016, Vі-255, Кв.27

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 29.10.2018 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Упи Vі-3,Кв.1

На 30.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол:   04501.000.059, Георги Димитров, Димитър Благоев

На 31.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Каменик

На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Новоселяне

На 31.10.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Голям Върбовник:   262, Упи VIII-277,Кв. 23, Упи Ііі 247, Кв.25

Община Бобошево

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Блажиево:   Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, Упи – V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 01.11.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:   Александър Стамболийски, Божур, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Лоза, Никола Вапцаров, Стопански Двор, Цар Борис

На 01.11.2018 г. /10:45 – 15:00 ч./ –  Бобошево:   XIII-591 Кв.65, Георги С. Раковски, Д-Р Стефан Волев, Здравец, Иван Кепов, Кирил И Методий, Лоза, Момина Сълза, Самуил, Спартак, Спортист

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобошево:   14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Висока Могила:   Мильов Рид

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх – 136, Кв. 18

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Доброво:   Vі-293,  Кв. 20

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница:   Местност Мело

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Каменик

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Скрино:   116

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, Упи-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сопово

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 02.11.2018 г. /08:00 – 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /08:00 – 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 04.11.2018 г. /08:00 – 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила

Община Дупница

На 01.11.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Дупница:   Вардар, Ерусалим, Николаевска, Охрид, Преспа, Развесена Върба, Страхил Войвода, Цар Освободител

На 01.11.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Дупница:   Неофит Рилски

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Бадино:   Упи – Іі-113, Кв.21

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Боровец:   II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, Упи-І

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Джерман:   013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, Упи II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Крайни Дол:   Хiх-51

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Крумово, Общ. Кочериново

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Xvi – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Фролош

На 01.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 01.11.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Джерман:   017022, Асен Орански, Васил Демиревски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Коста Петров, Местност Кръсто, Рила, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Джерман:   207635051294

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дупница:   68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Пиперево:   Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 29.10.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Дупница:   Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Палатово:   083002

На 29.10.2018 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Дупница:   Генерал Владимир Вазов, Родопи, Скопие, Христо Смирненски

На 29.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Андон Величков, Войводска, Кирил И Методий, Княз Борис I, Никола Лазаров, Средна Гора, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Упи   II, Кв. 109, Фенерка, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дупница:   Страхил Войвода

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Гюргево

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Дупница:   68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, Упи Vііі,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня:   65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Упи 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, Упи – II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 30.10.2018 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   68789.17.56, 68789.607.145, Беласица, Георги Измирлиев, Иван Вазов, Никола Лазаров, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 31.10.2018 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Дупница:   Иван Вазов

Община Кюстендил

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 12:00 – 16:30 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино:   Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска

На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 12:00 – 16:30 ч./ –  Раково, Общ. Невестино:   Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 16:30 ч./ –  Ново Село, Общ. Кюстендил:   Махала Двете Реки

На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 12:00 – 16:30 ч./ –  Илия

На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 16:30 ч./ –  Савойски:   Махала Бреза, Махала Пелтечка

На 01.11.2018 г. /14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Богослов:   037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир

На 01.11.2018 г. /14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

На 01.11.2018 г. /14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Сажденик:   Махала Златанска

На 01.11.2018 г. /14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Слокощица:   247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 01.11.2018 г. /14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Тишаново:   Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Реката, Мах.Хайдушка, Мах.Янчовска

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Копривен

На 29.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Полска Скакавица

На 29.10.2018 г. /12:30 – 15:00 ч./ –  Раждавица

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Друмохар:   Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 16:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Търсино

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 14:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Ваксево:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Еремия:   Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Згурово

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Кадровица:   Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Лелинци:   Васил Левски, Махала Горна

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Неделкова Гращица

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Пелатиково:   Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Смоличано:   Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Страдалово:   Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 14:30 ч./ –  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 14:30 ч./ –  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 14:30 ч./ –  Пиперков Чифлик:   Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 14:30 ч./ –  Слокощица:   Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 14:30 ч./ –  Тишаново:   Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

На 30.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 – 14:30 ч./ –  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 30.10.2018 г. /09:45 – 16:30 ч./ –  Еремия:   Махала Бумбарска, Махала Костовска, Махала Мурджовска, Махала Цоцоманска

На 30.10.2018 г. /11:00 – 14:30 ч./ –  Кюстендил:   Оборище

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Полетинци

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Трекляно:   Махала Центъра

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

 

Община Рила

На 01.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 01.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 01.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М.Полето, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел Іv, Септемврийска, Струма, Упи – Vііі-157, Христо Ботев

На 01.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, II-376, Кв. 9, Ix – 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, Пи 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Упи I142, Упи II-26073, Упи III-26073, Упи-Іх-32, Упи-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 01.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, Упи-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 01.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи – VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХVIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 01.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 02.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 01.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 02.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, Упи-Vi-27,Кв.100

На 01.11.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стоян  Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 01.11.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бреза, Васил Левски, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Липа, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Симеон Заров, Христо Ботев

На 01.11.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Свети Иван Рилски, Стопански Двор, Струма

На 01.11.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 02.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи – VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХVIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 02.11.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 02.11.2018 г. /07:45 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:45 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила

На 02.11.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бобошево:   Местност Манастира

На 02.11.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Смочево:   Бежбунар, Бор, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Инженер Сотиров, Инженер Сотиров, Кокиче, Мали Полич, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, Упи-Vііі-361,Кв.15

На 02.11.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи – VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХVIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 02.11.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В.Везенков, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М.Полето, Местност До Кантона, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел Іv, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, Упи – Vііі-157, Упи-Vi-27,Кв.100, Христо Ботев

На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Местност Лаката, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи – VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХVIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 04.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола

На 30.10.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:45 – 08:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:45 – 08:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 30.10.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:45 – 08:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:45 – 08:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 30.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Кочериново:   Стопански Двор

 

Община Сапарева баня

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх – Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, Упи – І ,Кв. 70, Упи VIII Кв.10

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, Упи – Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи – 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, Упи – Х-2641, Пи 65365.601.84, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, Упи VIII-2759,Кв.109, Упи І – 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 30.10.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня:   65365.601.186, I ,Кв.74, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Еделвайс, Кръстю Софрониев, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Отец Паисий, Паничище, Пи Lxxxііі; Кв.74, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Явор, Ягода

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP