Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 05 – 09 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Банско

На 05.11.2018 г. /09:45 – 10:45 ч./ –  Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 05.11.2018 г. /09:45 – 10:45 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 05.11.2018 г. /09:45 – 10:45 ч./ –  Гостун

На 05.11.2018 г. /09:45 – 10:45 ч./ –  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 05.11.2018 г. /09:45 – 10:45 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 05.11.2018 г. /09:45 – 10:45 ч./ –  Места: І-92 кв. 6

На 05.11.2018 г. /09:45 – 10:45 ч./ –  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 05.11.2018 г. /09:45 – 10:45 ч./ –  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, кв. 13, Vііі-34 кв. 13

На 06.11.2018 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Банско: Еделвайс, Найден Геров, Пирин, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г. Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Банско: Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Иван Михайлов, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Пирин, Радон Тодев, Симеон Молеров, Стара Планина, Тодорин Връх, Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян

На 07.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Добринище: местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес

Община Благоевград

На 05.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, местност Бодрост, местност Добро Поле, ПИ №001451

На 05.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Благоевград: местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере

На 05.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 04279. 927. 30, Картала, местност Бодрост, местност Картала

На 05.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 05.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Българчево

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 09:45 – 10:30 ч.; 09:45 – 16:30 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ –  Покровник: махала Равначка

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 09:45 – 10:30 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ –  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, махала Гяурска и махала Рекарска, махала Гяурска, махала Миладинци, местност Лозята, Падината

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 09:45 – 10:30 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ –  Обел: махала Крайковска, Равнище

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 09:45 – 10:30 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ –  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, кв. 10, 180, 382, кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, кв. 17, УПИ VIII-198, махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Търлите, Оралище, Под Училището, път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:50 – 16:30 ч./ –  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:50 – 16:30 ч./ –  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, местност Терзийска, Студеното Кладенче, Турски Гробища

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:50 – 16:30 ч./ –  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:50 – 16:30 ч./ –  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, Гръчка махала , махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Палански Валог, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 – 16:30 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чукито, Мир, Осогово, Промишлена Зона, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 – 16:30 ч./ –  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, УПИ IV-220, кв. 8

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 – 16:30 ч./ –  Рилци: УПИ VI-465, кв. 27, Цигларката

На 05.11.2018 г. /10:00 – 11:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:50 – 16:30 ч./ –  Лешко

На 05.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, кв. 5

На 05.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 05.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Благоевград: Антон Чехов, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден път-Ш-9, местност Царевско Шосе, местност Чикуто-Ш16, местност Чимево Дере, местност Чукито, Орбита, Славово, Струма

На 05.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Зелен Дол: Стопански Двор, Чекуро

На 05.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рилци: IX-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Арсовото, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, местност Цонева Межда, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св. Иван Рилски, Стремата, Телкиево Дере, Трети Март, УПИ Ix-144, кв. 17, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв. 7, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен

На 05.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 05.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 06.11.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 06.11.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Славово

На 06.11.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ III-63, кв. 5

На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Благоевград: 14-ти Полк, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден път-Ш-9, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чикуто-Ш16, местност Чимево Дере, местност Чукито, местност Чукито, Мир, Орбита, Осогово, Промишлена Зона, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски, Струма

На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, Стопански Двор, УПИ IV-220, кв. 8, Чекуро

На 06.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рилци: Ix-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св. Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИ Ix-144, кв. 17, УПИ VI-465, кв. 27, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв. 7, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен, Цигларката

На 06.11.2018 г. /09:45 – 10:30 ч./ –  Благоевград: Грамада, местност Герено, местност Чикуто, местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 06.11.2018 г. /09:45 – 10:30 ч./ –  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220, кв. 8

На 06.11.2018 г. /09:45 – 10:30 ч./ –  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113

На 06.11.2018 г. /09:45 – 16:30 ч./ –  Селище, Общ. Благоевград: 180, местност Беглика, Под Училището, път № 106

На 06.11.2018 г. /09:45 – 16:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 06.11.2018 г. /10:00 – 10:40 ч.; 10:00 – 13:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 06.11.2018 г. /10:00 – 10:40 ч.; 10:00 – 13:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 06.11.2018 г. /10:00 – 10:40 ч.; 10:00 – 13:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, кв. 6

На 06.11.2018 г. /10:00 – 10:40 ч.; 10:00 – 13:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Обнова: Ив. Вазов

На 06.11.2018 г. /10:00 – 10:40 ч.; 10:00 – 13:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Падеш: Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207, кв. 13, УПИ V-74, кв. 5

На 06.11.2018 г. /10:00 – 10:40 ч.; 10:00 – 13:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, кв. 28, УПИ-9-369, кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 06.11.2018 г. /10:00 – 10:40 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Благоевград: Покровнишко Шосе, Христо Чернопеев

На 06.11.2018 г. /10:00 – 13:00 ч.; 10:00 – 10:40 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Дебочица

На 06.11.2018 г. /10:00 – 13:00 ч.; 10:00 – 10:40 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 08.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 09.11.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Благоевград: Струга, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, УПИ-Vіі, кв. 19, Имот №04279, 602, 186, Шар Планина

Община Гоце Делчев

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, кв. 22

На 06.11.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Копривлен: Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Драма, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі , кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Беслен: Парцел 227 по плана на с. Беслен

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Боголин: 253

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гайтаниново: 021056 М. Жингов Бряст

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Драма, Дунав, местност Мочура, Царица Йоана

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гърмен: местност Маноле

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544 кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Копривлен: 024015, 585 кв. 3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Крибул: 262

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, Іх-108

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Парил

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Петрелик

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Теплен

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Тешово: УПИ-IV+106

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово: 015002, X-551, кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово: VIII, І-319, кв. 81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Савака, местност Свети Димитър, местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св. Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

На 06.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2

На 06.11.2018 г. /09:30 – 15:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура

На 06.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана

На 07.11.2018 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Серес, Симеон Радев, Солун

На 08.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 08.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 08.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите

На 08.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Добротино: 4043, Сарп Дере

На 08.11.2018 г. /09:15 – 16:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Кестените, Неофит Бозвели, Р-Н Манастирчето, Тодор Александров, Хотел Червенков, Христо Матов, Цар Калоян

На 09.11.2018 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

Община Гърмен

На 05.11.2018 г. /09:00 – 14:30 ч.; 11:30 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново

На 06.11.2018 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Вальовица

На 06.11.2018 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 07.11.2018 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Марчево: Ст 19 ТП Марчево 2

На 07.11.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Гърмен: извън регулацията

На 07.11.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Марчево: 047096 По Квс на С. Марчево

Община Кресна

На 05.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Кресна: Александър Македонски, Главен път Е-79, Македония, местност Кресненско Ханче, местност Солунско Дере, Ново Село

На 05.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 11:15 ч./ –  Влахи: Драколово

На 05.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 11:15 ч./ –  Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци

На 05.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 11:15 ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли

На 05.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 11:15 ч./ –  Стара Кресна: местност Кулата

На 05.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 11:15 ч./ –  Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче

На 05.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 11:15 ч./ –  Сандански

На 05.11.2018 г. /09:15 – 11:15 ч./ –  Кресна: Главен път Е-79, Македония, местност Солунско Дере

На 05.11.2018 г. /09:30 – 11:15 ч./ –  Кресна: Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село

Община Петрич

На 05.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, УПИ II, кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Кавракирово: местност Тополите

На 05.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 05.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Кърналово: местност Фабриката

На 05.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, местност Реката, Орището, Орфано, Перманик, Полковник Дрангов

На 05.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Кромидово: Реката

На 05.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 05.11.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: местност Бахчите, Местост Марковица

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, пътен Възел Ам Струма

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Монтана: Хан Кубрат

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131, кв. 7, Хр. Ботев

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Старчево

На 05.11.2018 г. /10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 05.11.2018 г. /10:15 – 14:30 ч./ –  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян

На 05.11.2018 г. /10:15 – 14:30 ч./ –  Чучулигово: 000242, Стопански Двор

На 05.11.2018 г. /10:15 – 14:30 ч.; 10:15 – 11:15 ч.; 13:30 – 14:30 ч./ –  Долно Спанчево: местност Реката

На 05.11.2018 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски път, Рокфелер, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ Хііі-3694, кв. 312, УПИ Хх кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев

На 06.11.2018 г. /08:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 1, кв. 355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, България, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Истра, Кат Петрич, Катя Паскалева, Марица, Места, местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Софрони Врачански, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИ VІ-374, кв. 351, Хіі-3719, кв. 8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море

На 06.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Атанас Маджаров, Истра, Марица, местност Грамадите, Рокфелер, Свобода, УПИ VІ-374, кв. 351, Цанко Церковски, Цар Самуил

На 06.11.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин

На 07.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил

На 08.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Гр. Петрич, УПИ II, кв. 53, Капитан Никола Парапанов, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 08.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Гр. Петрич, УПИ II, кв. 53, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 09.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Беласица

На 09.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица, Неуточнен Адрес

На 09.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, 28-ми Октомври, VII, кв. 177, ул. Рокфелер, Александър Унев, Атанас Маджаров, Беласица, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Гоце Делчев, Даме Груев, Даме Груев, Демир Капия, Демир Хисар, Димитър Гощанов, Дунав, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Илинден, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Кочо Мавродиев, Кукуш, Македония, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Места, местност Мерата, местност Реката, Митрополит Герасим, Михаил Вардев, Орището, Орфано, Осогово, Отец Паисий, Перманик, Пирин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пощенска, Промишлена Зона, Просвета, Рокфелер, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Сграда на Тк Гум, Славянска, Солунска, Стадионска, Стопански Двор, Стоян Търнаджиев, Струма, Струма УПИ ІІІ Кв312, Тетово, Тома Митов, УПИ Хііі-3694, кв. 312, УПИ ХХ кв. 314, ХІІІ, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Явор, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, Ал. Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Баучер, Бежанка, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Варна, Васил Кънчев, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Демир Хисар, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кожух, Кочо Мавродиев, Круша, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, местност Иловица, местност Козлек, местност Младежки Дом, местност Яворите, Митрополит Герасим, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Петко Р. Славейков, Плевен, Полковник Дрангов, Пощенска, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Славянска, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Струмешница, Тетово, Тома Митов, Тракия, УПИ І, Кв177 А, УПИ Іі, кв. 245, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Чаталджа, Явор, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, България, Васил Кънчев, Даме Груев, Кочо Мавродиев, местност Иловица, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Полковник Дрангов, Рокфелер, Стою Хаджиев, Тракия, Яне Сандански

Община Разлог

На 05.11.2018 г. /10:00 – 12:30 ч./ –  Разлог: 15-ти Септември, Братя Миладинови, Възраждане, Георги С Раковски, Изворите, Македония, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Тодорица Попова

Община Сандански

На 05.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов, местност Друма

На 05.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч./ –  Катунци: Асен Лагадинов, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Гьорче Петров, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Враня: извън регулация, До С. Враня

На 05.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Калиманци, Общ. Сандански

На 05.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Капатово

На 05.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански: УПИ VІ-203, кв. 23

На 05.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов

На 05.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 09:30 ч./ –  Петрово, Общ. Сандански: Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 09:30 ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бели Брег, местност Падарката

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч./ –  Враня

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч./ –  Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч./ –  Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица, местност Извора

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Спанчево

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Левуново: 019012, VIII+437, кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Пиперица

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Пирин: местност Калугера

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Черешница

На 05.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Яново

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бельово

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Голешово

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ковачево, Общ. Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лехово

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ново Делчево: Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ново Кономлади

На 05.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ново Ходжово

На 05.11.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Гьорче Петров, Даме Груев, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Иван Вазов, Кочо Честименски, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Опълченска, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, местност Извора, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.11.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бегова Поляна, Бели Брег, местност Падарката

На 06.11.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 15:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Любовка: Краколеница

На 06.11.2018 г. /08:45 – 15:45 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Горна Сушица

На 06.11.2018 г. /08:45 – 15:45 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Ладарево: местност Църквата

На 06.11.2018 г. /08:45 – 15:45 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Ласкарево: 004056, местност Свети Спас

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Виногради

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Долени

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Златолист, Общ. Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Зорница, Общ. Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Кашина

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Кърланово: Реката

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Лозеница: Джигерица

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Любовище

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Мелник: ПИ 00052, местност Реката

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Сандански: Роженски Манастир

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Склаве: 2 -97, кв. 14, 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Спатово

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Сугарево

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./ –  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 – 15:45 ч./   На 08.11.2018 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански

На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Панайот Волов

На 08.11.2018 г. /09:00 – 10:15 ч./ –  Джигурово: УПИ VII-381

На 09.11.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Сандански: Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 09.11.2018 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Никола Вапцаров

Община Симитли

На 09.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сушица, Общ. Симитли

На 09.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Крупник: 000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М. Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18, кв. 18, УПИ-Хі-58 кв. 11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 09.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Свобода, Симитли

На 09.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М. Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 кв. 6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Полена: махала Ширината

Община Хаджидимово

На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

Община Якоруда

На 07.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бел Камен

На 07.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Конарско

На 07.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Смолево: 038217

На 07.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица

На 07.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Якоруда: Яворов

На 07.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бунцево

На 07.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Баница

На 07.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Рохлева

На 07.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Черна Места

На 07.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Юруково: местност Каменако

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP