Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19-23 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 23.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Банско: Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Братя Миладинови, България, Възраждане, Гарибалди, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иван Михайлов, Иконом К. Чучулайн, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Пирин, Радон Тодев, Св. Димитър Солунски, Симеон Молеров, Ст. Л. Костов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Търново, Хаджи Вълчо, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл. №813, местност Бански път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIx-610 Кв 44, Х-276 Кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:15 – 16:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Банско

На 20.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Банско: Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

На 21.11.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец, местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Гостун

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги. С. Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Незнаен Воин, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Места: І-92 Кв. 6

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв. 13, Vііі-34 Кв. 13

На 22.11.2018 г. /08:45 – 12:30 ч./ –  Добринище: 9ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Десилица, Иван Галчев, Кирил и Методи, Ленин, Македония, Митко Палаузов, Москва, Търговска, Христо Ботев

На 23.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Банско: България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св. Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

На 23.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица

Община Белица

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица: извън регулацията, Пета

Община Благоевград

На 19.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бучино: махала Каракачанка

На 19.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов, Васил Левски, Илинден, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 19.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов, Менча Кърничева, местност Международно Шосе, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 19.11.2018 г. /08:30 – 11:30 ч./ –  Благоевград: Иван Михайлов. Димитър Димов, Скаптопара

На 19.11.2018 г. /09:15 – 13:30 ч./ –  Благоевград: Промишлена Зона

На 19.11.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279. 616. 90, Кв. 125

На 19.11.2018 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Тухларната

На 19.11.2018 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Благоевград: Еленово, местност Тухларната, Мир, Стоимен Календерски

На 19.11.2018 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Рилци: УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката

На 19.11.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 20.11.2018 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Банско: Хан Тервел

На 20.11.2018 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Радовиш, ул.   Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, Пи04279. 617. 14 и 04279. 617

На 20.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, УПИ-Vіі, Кв. 19, Имот №04279, 602, 186, Шар Планина

Община Гоце Делчев

На 19.11.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч./ –  Балдево

На 19.11.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч./ –  Баничан

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, неуточнен адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Господинци: УПИ-ХІ, Кв. 1

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка – УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Самоков: Тинтява

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30

На 19.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара

На 19.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, ХІ-99, 131, Кв. 22

На 19.11.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 20.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: 19-ти Октомври, Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Ал. Стамболийски, Бабуна, Беласица, Борис Чанджиев, Витоша, Вихрен, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Гьорче Петров, Даме Груев, Димитър Стоянов, Димо Хаджидимов, Добруджа, Дунав, Енос, Завоя на Черна, Захари Стоянов, Иван Кюлев, Иван Скендеров, Иларион Макариополски, Казармата, Кичево, Клокотница, Кмет Никола Атанасов, Лозенград, М. Бербат Хендек, Марица, местност Бербат Хендек, Мидия, Митрополит Макарий, Никола Мандушев, Никола Петков, Ниш, Ореляк, Панаирски Ливади-Продължение, Пирот, Полковник Борис Дрангов, Попови Ливади, Преспа, Райко Джинзифов, Сан Стефано, Саук Бунар, Свещник, Серес, Сливница, Спаска Фурнаджиева, Средна, Стара Планина, Стефан Веркович, Стефан Захариев, Стефан Стамболов, Стойо Льондев, Стражин, Страцин, Струга, Търговска, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов, Чаталджа, Шар Планина, Щип

На 20.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Средна

На 20.11.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Витоша, Гоце Делчев, Добруджа, Клокотница, Сан Стефано, Стара Планина, Стефан Стамболов, Чаталджа

На 20.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Мусомища: 027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил и Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин

На 21.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, неуточнен адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов

На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Бяло Море, Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Кирил и Методий, Места, местност Стрелбището, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Потока, Солун, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон, Царица Йоана

На 22.11.2018 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Иларион Макариополски, Криволак, Първи Май, Рила, Стара Планина

На 22.11.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница: Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

Община Гърмен

На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 22.11.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Вальовица

На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, неуточнен адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста

Община Петрич

На 21.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Беласица: местност Бригадирски Стан, местност Зарзалиите, местност Седми Километър, Паприте

На 19.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Родопи, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 19.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Кавракирово: местност Тополите

На 19.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 19.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Долна Джумая, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пролет, Серска, Търново, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Васил Левски, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Изгрев, Изгрев, Комсомолска, Комсомолска, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Кузман Шапкаров, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Освобождение, Осогово, Осогово, Осогово, Панайот Волов, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Победа, Победа, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Кромидово: Реката

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 19.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански

На 20.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пролет, Рокфелер, Свобода, Серска, Търново, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III

На 20.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Кърналово: местност Фабриката

На 20.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, Връх Бузлуджа, Връх Китка, Генерал Тодоров, Д-Р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Самуилова Крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, УПИ II, Кв. 49, Идент. 56126. 601. 8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена Скала, Шипка, Янтра

На 20.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: местност Чалията

На 20.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Струмешница

На 20.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Драва

На 20.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Бухото, местност Неволница, местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 20.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, България, Васил Левски, Вит, Екзарх Йосиф, Калабак, Полковник Дрангов, Цар Симеон, Янтра

На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Камена: Динко

На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов

На 20.11.2018 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, Свети Георги

На 20.11.2018 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията

На 21.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски път, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 21.11.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, извън регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, местност Моста, местност Стопански Двор, местност Траканите, местност Чалията, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Москва, неуточнен адрес, Огражден, Оджовица Чалията, Отец Паисий, Пирин, Русия, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 21.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Георги С. Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, местност Бухото, местност Неволница, местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Полковник Дрангов

На 21.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Оборище

На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Беласица, Беласица, Бруч, Васил Левски, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Димитър Ацев, Димитър Ацев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Ефтим Дойчев, Ефтим Дойчев, Лозен, Лозен, Младост, Младост, Никола Й Вапцаров, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Тумба, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Велев, Христо Велев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Червена Звезда

На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Габрене: Акация, Акация, Александър Матрасов, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Комсомолска, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, Мир, Митко Палаузов, Митко Палаузов, неуточнен адрес, Октомври, Освобождение, Освобождение, Освобождение, Отец Паисий, Отец Паисий, Прогрес, Прогрес, Радецки, Радецки, Радецки, Родина, Родина, Родина, Стопански Двор, Струмешница, Струмешница, Теменуга, Тумба, Тумба, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв. 5

На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Беласица, Беласица, Беласица, Брегалница, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Вела Пеева, Владимир Заимов, Владимир Заимов, Възраждане, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Митко Палаузов, неуточнен адрес, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Огражден, Одрин, Октомври, Октомври, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Победа, Подгорие, Подгорие, Просвета, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Цар Самуил, Чавдарка

На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница: Победа

Община Разлог

На 19.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 19.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 19.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С. Баня, извън регулацията

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, неуточнен адрес, Р-Н Стопански Двор

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Горно Краище

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски

На 20.11.2018 г. /10:30 – 12:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 21.11.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 08:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Пирин

На 21.11.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Братя Каназиреви, Варош, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Голак, Д-Р Иларион Астинов, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Искър, Калиново, Лазар Топалов, Марица, местност Бел път, местност Катарино, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара Планина, Странджа, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Шипка, Юндола, Явор, Яне Сандански

На 21.11.2018 г. /08:15 – 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански

Община Сандански

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Армейска, Георги Димитров, Димитър Благоев, Изгрев, Кирил и Методи, неуточнен адрес, Първи Май, Св. Иван Рилски, Стопанска, Шипка

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: местност Нишан Таши

На 20.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион Макариополски, Илинден, Индже Войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К. Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Роженски Манастир, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Яне Сандански

На 20.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Сандански: Свобода

На 21.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ –  Вихрен

На 21.11.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ –  Сандански: Атанас Давидов, Бачо Киро, Васил Кънчев, Вихрен, Димитър Икономов, Иван Рилски, Крушево, Мозговица, Надежда, Никола Вапцаров, Отец Ангел Столинчев, Перущица, Пирин, Полковник Дрангов, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Синчец, Смилово, Стефан Веркович, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Шипка

На 21.11.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Сандански: Отец Ангел Столинчев, Полковник Дрангов

На 21.11.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 – В. З. Въбите

На 21.11.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 21.11.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Кресна: Върбите, неуточнен адрес, Синаница

На 21.11.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 21.11.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, неуточнен адрес, Р-Н Индустриална Зона, район Опитна Станция, район пътно Управление, район Ушите, район Хано, Свобода

Община Сатовча

На 19.11.2018 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Долен, Общ. Сатовча: Дърводелска Работилница Даилов

Община Симитли

На 19.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Симитли: Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

Община Хаджидимово

На 19.11.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Тешово

Община Якоруда

На 20.11.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Черна Места

На 20.11.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Якоруда: Витоша, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Места/П. Джеджеров/, неуточнен адрес, Средна Гора, Трещеник

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP