Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19-23 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник: Мах. Пали Лула

На 20.11.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Долна Секирна

На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Садовик

На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Станьовци

На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч.; 12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Красава

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Арзан: Рангелова махала

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бабица: С. Бабица

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Брезник: 06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Трън, Шипка

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Брусник

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гоз: Мах. Логатор, местност Янкулица, П-Л ХіV-110, Кв. 13

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Горни Романци

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Долни Романци

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Завала

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Озърновци

На 22.11.2018 г. /12:30 – 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Ярославци

На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник

Община Перник

На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Богданов Дол: Георги Сава Раковски, Иглика, Китка, Княз Александър Батенберг, Любен Каравелов, Мах. Дълга Бара, Петър Берон, Пирин, Рила, Струма, Христо Ботев, Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XxIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Драгичево: V-14, Кв. 83, Vіі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мърчаево: 10-та

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Перник: Бучински път

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Боснек: 070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В. Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, махала Влахова, махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, Блокови Жилища Гарата, Жп Гара Владая, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. №В-8-7-А

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Горна Диканя

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Даскалово: Втора

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Кладница: Ix-409, VІІІ-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ XXIX-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21 Кв. 20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010, 11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Рударци: 1452, 3-ти Март, Lxxxііі-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул.   Вардар/Ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21. , УПИ І-1427 Кв. 80б, УПИ Х|Х, Кв. 107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Илинден, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Ком, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Магистрала, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Младост, Могилата, Мусала, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Рила, Самуил, Сините Вълни, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Черни Връх, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 19.11.2018 г. /08:00 – 09:30 ч.; 08:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мало Бучино: Люлин/2-ра/

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Балева махала /Даскалово/, Мах. Захаринова, Мах. Чешкарова, Църква

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 11:15 – 12:15 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Бучински път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Мах. Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 19.11.2018 г. /09:15 – 12:15 ч./ –  Перник: Изток, Лом, Юрий Гагарин

На 19.11.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Бели Брег, Бродо, Георги Мамарчев, Димова махала, Добруджа, Куциян, Миньор, Мърквичка, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Твърди Ливади, Тева, Трети Март, Тутракан, Хумни Дол

На 19.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Куциян, Миньор, Св. Св. Кирил и Методий, Твърди Ливади, Хумни Дол

На 20.11.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 13:15 – 13:30 ч.; 15:00 – 16:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V, Кв. 201, Кв. Изток, Ямбол

На 20.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V, Кв. 201, Кв. Изток

На 20.11.2018 г. /13:15 – 16:15 ч./ –  Перник: Владайско Въстание, Изток

На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Ален Мак, Витоша, Вихрен, Люлин, Рила, Роза, Стара Планина, Стоян Заимов, Чавдар

Община Радомир

На 21.11.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Гр. Радомир От ТП Рп Радомир

На 21.11.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 13:15 – 15:15 ч./ –  Радомир: I-1259 Кв. 117, Алеко Константинов, Батенберг, Братя Миленкови, Войнишко Въстание, Гърляница, Добруджа, Дупнишка, Евлоги Георгиев, Люлякова, Марица, Раковска, Рилска, Родопа, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Радомир: Автогарата, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Арката, Батенберг, Бачо Киро, Бузлуджа, Драган Цанков, Захари Кръстев, Каблешков, Кирил и Методи, Кракра, Люлякова, Майор Чиляев, Милан Грънчаров, Ное, Панайот Волов, Пчелинци, Райко Даскалов, Свобода, Търговска, Черковна, Шаблин

На 21.11.2018 г. /09:30 – 15:15 ч./ –  Радомир: Люлякова, Раковска, Рилска, Училищна

Община Трън

На 19.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Горочевци

На 20.11.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 13:45 – 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Мах. Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 20.11.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Трън: Вельо Стоянов, Владо Тричков, Мосаловска

На 21.11.2018 г. /09:00 – 12:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Трън: 8ми Март, Атанас Ботев, Гочо Гопин, Десета, Мосаловска, Народна Воля, Петър Асенов, Тако Пеев

На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Парамун: Мах. Парамунска Чука, УПИ-V, Кв. 15

На 21.11.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Трън: Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Георги Димитров, Младост, Мосаловска, Петко Д. Петков

На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Слишовци

На 23.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Трън: 8ми Март, Атанас Ботев, Атанас Ботев, Васил Левски, Гочо Гопин, Десета, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Мосаловска, Народна Воля, Петър Асенов, Тако Пеев, Тенеси, Чарчалат

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP