Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 1721 декември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

Област Кюстендил

Община Бобошево

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Блажиево:   Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ – V-77,Кв.11, Хii,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Бобошево:   14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Висока Могила:   Мильов Рид

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх – 136, Кв. 18

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Доброво:   Vі-293,  Кв. 20

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Дупница:   Местност Мело

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Каменик

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Рила

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Скрино:   116

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Сопово

Община Дупница

На 17.12.2018 Г. /09:00 – 15:00 Ч./ –  Дупница:   I, Кв. 79, I,Кв.79, Княз Борис I, Лоза, Пазарна, Свети Иван Рилски, УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, Хан Аспарух, Хан Крум, Черковна

На 17.12.2018 Г. /12:30 – 13:00 Ч./ –  Дупница:   I,Кв.124 Ж.П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Прогона, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ Ii – 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 17.12.2018 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.12.2018 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

 

Община Кюстендил

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Берсин

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Бобешино

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 16:00 Ч.; 09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Вратца:   Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Горна Брестница

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 09:00 – 11:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /12:00 – 15:00 Ч./ –  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 20.12.2018 Г. /12:00 – 15:00 Ч./ –  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Горно Уйно

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Грамаждано:   Местност Гола Велика

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

На 17.12.2018 Г. /08:00 – 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:00 – 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /08:00 – 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /08:00 – 16:00 Ч./   На 21.12.2018 Г. /08:00 – 16:00 Ч./ –  Гърляно:   Махала Реката

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 09:00 – 11:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Дворище, Общ. Кюстендил:   Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Долна Козница:   22112.500.2

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Жиленци:   Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 18.12.2018 Г. /10:00 – 13:00 Ч./ –  Жиленци:   Георги Димитров, Махала Грънчарска, Махала Сиракова, Осогово, Рекалска

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 09:00 – 11:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Коняво:   000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил:   Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Коприва

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Кутугерци

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Кършалево

На 18.12.2018 Г. /08:30 – 09:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:00 – 16:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кюстендил:   Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Тодор Ангелов – Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Яворов

На 17.12.2018 Г. /08:30 – 09:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:00 – 16:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 19.12.2018 Г. /08:30 – 09:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:00 – 16:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кюстендил:   Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ Xxi, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 18.12.2018 Г. /14:00 – 16:00 Ч./ –  Кюстендил:   Индустриална, Соволска

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /12:00 – 15:00 Ч./ –  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Николичевски Път

На 20.12.2018 Г. /12:00 – 15:00 Ч./ –  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 09:00 – 15:00 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Лиляч:   Местност Войника

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Невестино, Общ. Невестино:   Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Неделкова Гращица

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Николичевци:   Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Плешивец:   Дванадесета

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Полетинци

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 09:15 – 16:00 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Скриняно:   Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Явор, Местностдупни Камък

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Трекляно:   Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Церовица:   Махала Бело Камене

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 09:00 – 11:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Цървеняно:   002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Четирци:   М.Топилата, Махала Ямен

На 18.12.2018 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 17.12.2018 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:00 Ч./ –  Чудинци

На 19.12.2018 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 10:15 – 11:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 12:00 – 15:00 Ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил:   X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

Община Рила

На 18.12.2018 Г. /14:00 – 15:00 Ч./ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-Vi-27,Кв.100

На 18.12.2018 Г. /14:00 – 15:00 Ч./ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – Vii ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ Iv 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХvIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 18.12.2018 Г. /14:00 – 15:00 Ч./ –  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP

 

График за смяна на електромери

Населено място Дата/Период Времетраене от..ч до..ч. Причина
Община ВИТОША
СОФИЯ КВ. БОЯНА КВ. ДРАГАЛЕВЦИ КВ.СИМЕОНОВО 17.12.2018 08:30 – 15:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ КВ. БОЯНА КВ. ДРАГАЛЕВЦИ КВ.СИМЕОНОВО 18.12.2018 08:30 – 15:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ КВ. БОЯНА КВ. ДРАГАЛЕВЦИ КВ. СИМЕОНОВО 19.12.2018 08:30 – 15:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ КВ. БОЯНА КВ. СИМЕОНОВО КВ.ДРАГАЛЕВЦИ 20.12.2018 08:30 – 15:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ КВ. БОЯНА КВ. СИМЕОНОВО КВ.ДРАГАЛЕВЦИ 21.12.2018 08:30 – 15:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община ИЗГРЕВ
СОФИЯ Васил Калчев 10 ; Г.М. Димитров 14 ; МЕтоди Попов 18, ; Тинтява
26,20,27,17А ; Щъркелов 11 17.12.2018 09:01 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ Васил Калчев 10 ; Г.М. Димитров 14 ; Методи Попов 18, ; Тинтява
26,20,27,17А ; Щъркелов 11 18.12.2018 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ Васил Калчев 10 ; Г.М. Димитров 14 ; Тинтява 26,20,27,17А ;
Щъркелов 11 20.12.2018 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ Васил Калчев 10 ; Г.М. Димитров 14 ; Методи Попов 18 ; Тинтява
26,20,27,17А ; Щъркелов 11 21.12.2018 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община ИСКЪР
СОФИЯ Борис Стефанов 35 ; Дианабад 1 ; ДРУЖБА 2 208,227 ; Златарски 18 ;
Кирил Попов 5,10Б,18,35,58,8 17.12.2018 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ Борис Стефанов 35 ; Дианабад 1 ; ДРУЖБА 2 208 ; Златарски 8,18 ;
Кирил попов 5,58 18.12.2018 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ ДРУЖБА 2 ДО 68 ЕСПУ 20.12.2018 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ Борис Стефанов 35 ; Дианабад 1 ; ДРУЖБА 2 208 ; Златарски
18,8,10Б ; Кирил Попов 5,58 20.12.2018 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ Борис Стефанов 35, ; Дианабад 1 ; ДРУЖБА 2 208,227 ; Златарски
8,18,10Б ; Кирил Попов 5,58, 21.12.2018 09:00 – 16:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община КРЕМИКОВЦИ
СОФИЯ 1-ВА /ВРАЖДЕБНА/ 22А ; 21-ВА/ВРАЖДЕБНА/ 16,18,14 ; 23-
ТА/ВРАЖДЕБНА/ 5,10,6,2,8А,4,1,3 ; 25-ТА/ВРАЖДЕБНА/
18,15,16Б,14,8,6,22А,5,15А,9,13,11,22,10,16,4,7,12,20,16А,2 ; 26-ТА
/ВРАЖДЕБНА/ 5,2,6,1,4,4А,3 ; 3-ТА /ВРАЖДЕБНА/ 36,38,34 ; 4-ТА /ВРАЖДЕБНА/
34А,37,41Б,36,31,26,32,43,43А,47,39,30,41А,34,35,47А,45,28,33 ; 5-
ТА/ВРАЖДЕБНА/ 27,6,12,8А,16,31,33,23,6А,29,8,4,25,14,35 ; 61-ВА
/ВРАЖДЕБНА/ 4,5,4 УПИ Х-303,7,5А,6 ; 6-ТА /ВРАЖДЕБНА/
4А,6,1А,4,2А,7А,7,2,1,3 ; ВРАЖДЕБНА 21.12.2018 09:00 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община ЛОЗЕНЕЦ
СОФИЯ АСЕН РАЗЦВЕТНИКОВ/431-ВА/ 8;11-13 ; ГЕОРГИ РАЙЧЕВ/434-ТА/ 21
БЛ.9 ВХ.Б;БЛ.10 ВХ.А ; ВХ.В ; ЕМАНУИЛ ПОПДИМИТРОВ/432-РА/ 5 ;
ПРОФ.ВАСИЛ СТОИН/440-ТА/ 3А ; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 110Б ВХ.А ;
ЧАВДАР МУТАФОВ 39 ; ЯНА ЯЗОВА 15 17.12.2018 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ БОРИС АРСОВ 1 ; БРАТЯ ЧАКРИН /438-МА/ 8 ВХ.А;ВХ.Б;10;12;12Б ;
ДАНАИЛ КРАПЧЕВ/442-РА/ 14 ВХ.А;ВХ.Б;БЛ.10;1А ВХ.Б;19 ; КОНСТАНТИН
ПЕТКАНОВ/437-МА/ 4 ; ЛЕА ИВАНОВА 1 ; ПРОФ.МИЛКО БОРИСОВ 9;9Б ;
СЛАВ КАРАСЛАВОВ 1;20Д БЛ.5 ВХ.А;ВХ.Б ; ЧАВДАР МУТАФОВ 39 ; ЯНА
ЯЗОВА 15 18.12.2018 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ АНГЕЛ КАРАЛИЙЧЕВ 29 ; БРАТЯ ЧАКРИН /438-МА/ 16 ; ИВАН
ПЕЙЧЕВ/443-ТА/ 10 ВХ.Б;ВХ.В,8 ВХ.А;ВХ.В,18,12Д;12Г ; ЙОРДАН СТУБЕЛ/444-
ТА/ 1 ВХБ;БЛ.10; ; ЛЕА ИВАНОВА 4 ВХ.А ; ПРОФ.ЖЕЧО АТАНАСОВ 8 ;
ПРОФ.МИЛКО БОРИСОВ 9;9Б ; СЛАВ КАРАСЛАВОВ 1 ; ЧАВДАР МУТАФОВ/452-
РА/ 67А;67Б 20.12.2018 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ АНГЕЛ КАРАЛИЙЧЕВ 29 ; ЙОРДАН СТУБЕЛ/444-ТА/ 1ВХ.А;ВХ.Б;13
БЛ.2 ; ЛЕА ИВАНОВА 2 ВХ.А;ВХ.Б;ВХ.В;ВХ.Г;4 ; ПРОФ.МИЛКО БОРИСОВ 9;9Б ;
СЛАВ КАРАСЛАВОВ 1 21.12.2018 09:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община МЛАДОСТ
СОФИЯ МЛАДОСТ 1А бл 527 вх 4 17.12.2018 08:00 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ МЛАДОСТ 1А бл 527 вх 5 18.12.2018 08:00 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ ГОРУБЛЯНЕ Блок 42 вх А 18.12.2018 08:00 – 14:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ МЛАДОСТ 1А бл 527 вх 6 19.12.2018 08:00 – 16:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ МЛАДОСТ 1А блок 510 вх 1 20.12.2018 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
СОФИЯ МЛАДОСТ 1А блок 510 вх 2 21.12.2018 08:00 – 16:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Населено място Дата/Период Времетраене от..ч до..ч. Причина
Община Белене
ДЕКОВ СВЕЩЕНИК ВЛАДИМИР ПОПОВ
28,55,57,22,41,53,30,20,33,37,40,35,42,59,51,26,24,32 ; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ
1,4,12,18,16,22,14,20,6,10,5,8,28,26,24,3 17.12.2018 08:45 – 10:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
ПЕТОКЛАДЕНЦИ ВИТОША
43,56,34,52,37,51,17,31,41,33,35,53,57,44,15,45,48,49,47,46,54,55,39,42,13,40,36,3
8 ; КРУМ ХРИСТОВ 20,27,10,17,16,19,9,18,14,12,15,21,8 ; ЯНТРА 16,14 18.12.2018 11:00 – 12:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община Долна Митрополия
БОЖУРИЦА Г БЕНКОВСКИ 15,2,23,21,17,13,7,11 ; ГУРКО 6,5,3,2,4 ; ИВАН
ВАЗОВ 2,9 ; К И МЕТОДИЙ 8,11,6,15,19,2,4,17,13,12,10,3,7,5 ; МУРГАШ 2,1 ; Н
ВАПЦАРОВ 1,2 ; ОПЪЛЧЕНСКА 3,1 ; РАВНИЩЕ 3 А,2,5,3 ; РУЕН 1,2,5 ;
СКОБЕЛЕВ 18,12,14,20 ; СОПОТ 3 ; СРЕДНА ГОРА 9,11 ; СТ КАРАДЖА
16,10,12,3,25,7,1,19,21,18,6,2,9,5,8,14,17,4 ; СТАРА ПЛАНИНА 5,1,2,3,7 ;
СТРАНДЖА 4,2 ; ХРИСТО БОТЕВ 11 А,9,15,11А,21,22,7,24,19А,10,17,14,19
Б,20,18,8,23,11,28,19,4,6,13,3 20.12.2018 09:30 – 11:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
ДОЛНА МИТРОПОЛИЯ 057013 ВАСИЛ АПРИЛОВ 10,2,4,6 ; ВАСИЛ ЛЕВСКИ
2,39,35,37,33 ; Г.С.РАКОВСКИ 8,15,4,23,14,17,6,13,12,10,11 ; ЗАВОДИТЕ
ЗАВОДСКА 16,9,4,2,5,15,6,19,3,12,1,7,8,18,17 ; ИЛЮ ВОЙВОДА 1,А,Б ; РАЙНА
КНЯГИНЯ 4,2,6 ; СОФИЯ 3,2,4,6 ; ТРЕТИ МАРТ
43,57,68,53,50,76,51,66,80,33,41,78,64,35,55,62,58,47,56,60,72,31,74,84,39,55
А,37,54,45,82,48 ; ХАДЖИ ДИМИТЪР 1 20.12.2018 12:30 – 15:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община Никопол
НИКОПОЛ ВАРДАР 15,10,3,13,22,9,11,6,18,19,7,12,2,26,8,24,5 ; ВЕЖЕН 3 ;
ВИШНЕВА 1А,1,2 ; МОРАВА
3,29,20,33,9,11,10,14,6,8,24,5,21,16,19,27,17,1,13,18,26,15,35,2,12,7,4,22,28,5А,32 ;
МУСАЛА 9,4,8,17,1,6,5,13,15,3,7 ; ОБОРИЩЕ 1,2,4 ; ОСЪМ
4,20,23,13,5,1,8,3,19,2,17,7,29,29А,21,11,9 17.12.2018 13:00 – 14:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
НОВАЧЕНЕ, ОБЩ. НИКОПОЛ Г ДИМИТРОВ 7,3,2,1 ; ЕВЛОГИ ДИМИТРОВ
8,12,6,10,4 ; ОСЪМ 7,6,3,1,2,4,8,10,12,5,11 17.12.2018 11:00 – 12:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община Плевен
ПЛЕВЕН БЪКСТОН 7 ; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/Г.ДИМИТР/ 9 ; ВЪЗРАЖДАНЕ 1 ;
Д.КОНСТАНТИНОВ/Ц.СПАСО/ 10,16,12А,12,18 ; ИВАН ВАЗОВ 12 ;
ОСВОБОЖДЕНИЕ 9,5,1 ; СВОБОДАТА 25,25,1,21,15,25,20,8,14,2 ; ЦАР БОРИС
III 3,1 ; ЦАР СИМЕОН/Т.ЛУКАНОВ/ 4А,4,13,9,10,12,14,7,2,5,11,6,20,11,3,8 18.12.2018 08:00 – 09:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
ПЛЕВЕН ВАСИЛ ЛЕВСКИ/Г.ДИМИТР/
159,132,164,163,168,165,161,144,169,150,173,128,130,171,167,152 ;
ДОЙРАН/ТОЛБУХИН К.ЗЛАТАРЕВ/ 43,106,104,41,АВТОКОМБИНАТ,100,106
А,108 ; Д-Р Л.ЗАМЕНХОВ 3,3А,5,1 ; КОСТА ХАДЖИПАКЕВ 7,4,11,9 ; ЦАНКО
ЦЕРКОВСКИ 20,1,18 19.12.2018 08:00 – 09:30 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община Пордим
ВЪЛЧИТРЪН АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 33 ; БАЛКАН
42,19,12,22,27,30,14,20,37,46,26,39,24,16,10,40,32,18,13,31,25,11,36,38,35,29,15,3
3,17,34,23,21,44,28 ; ИВАН ВАЗОВ 5,1,7,3,9 ; П.К.ЯВОРОВ
14,13,2,10А,8,9,16,23,15,17,6,2А,2Б,10,25,21,12,1,7,11,3,4,5,19 ; ТУНДЖА 21,17 ;
ХАДЖИ ДИМИТЪР 13,2,3,15,8,6,9,11,1,4,16,10,14,5,7,12 ; ЧЕРНО МОРЕ
9,15,3,2,5,17,11,10,7,13,8,14,1 17.12.2018 10:00 – 13:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община Червен бряг
РАКИТА, ОБЩ. ЧЕРВЕН БРЯГ Г ДИМИТРОВ
70,46,60,59,73,34,38,77,43,58,75,69,71,31,29,40,36А,79,86,66,80,72,39,50,68,64,82,
65А,55,41,48,67,36,55А,84,37,35,27,57,76,42 ; ДОЙНОВСКА 6,12,1,13,5,10,4 ;
ИЛИЯ ИЛИЕВ
21,1,16,14,12,15,47,45,34,22,26,4,38,13,8,3,23,44,32,29,25,20,9,55,17,7,18,2,53,36,6
; КОМИТСКА 7,1,2 ; ОПЪЛЧЕНСКА 20,11,14,6,8,12,22 ; ОСЕМ ОПЪЛЧЕНЦИ
42,55,33,51,34,36,30,35,53,31,44,49,28,40,61,48 ; СЪПКАРСКА 5 ; ТОПАЛСКА
3,32,7,13,28,1,38,18,16,2,30,5,14 ; ШИПКА 9,5,11,7 17.12.2018 09:30 – 12:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
КОЙНАРЕ АНТОН СТРАШИМИРОВ 28,11,69,22,24,30,26 ; БЕЛАСИЦА
19А,6,23,20,32,11,2,36,34,21,3,26,28,14,38,18,17,10,22,16,4 ; В.КОЛАРОВ
57,58,34,59,16 ; ГЕО МИЛЕВ 21,15,17,20,18,22,23,19 ; ДЕВЕТИ IХ 140,77,101,105
ОВЧАРНИК,158,89,99,154,142,144,138,103,136,93,91,95,77А,148,144А ; ДУНАВ
5,3,11,9 ; КЛ ОХРИДСКИ
73,28,40,30,16,63,38,20,47,39,61,55,18,22,10,43,71,45,32,12,8,2А,36,65,49,57,41,34,
26,67,24 ; МИЛО НАНОВ
38,25,35,56,41,39,49,51,30,33,43,54,37,44,48,52,36,47,31,50,58,40,46,23 ; МИЛЧО
СИМЕОНОВ 1 ; СИМЕОН НИНОВ 33,38,35,36 ; ХАДЖИ ДИМИТЪР
37,33,52,29,54,35 18.12.2018 10:00 – 12:15 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери
Община Перник
ПЕРНИК КАЛКАС ТП МТС ; РЕЗЕРВОАРА 18.12.2018 09:00 – 12:00 ЧЕЗ – Инвестиционна програма – Подмяна на електромери

 

Please follow and like us: