Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 – 15 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бобов дол  

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село:  VI,Кв. 10, ПИ 452,Кв. 3

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мала Фуча:  44

На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село:  ПИ 361,Кв. 37

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Баланово:  Стопански Двор, ХІІІ – 329, Кв. 16

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Блато:  Махала Хановете, местност Турските Ниви

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Големо Село:  VI,Кв. 10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв. 3

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Голям Върбовник:  011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Локвата

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Мали Върбовник:  УПИ – 1-9

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Мало Село:  IV-17,Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VІ-3,Кв. 1

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Мламолово:  371, VI-618,Кв. 19, VII-389,Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Мърводол

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Палатово:  083002

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Паничарево

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Пастух:  местност Падина

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Циклово

Община Бобошево  

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Блажиево:  Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ – V-77,Кв. 11, ХII,Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бобошево:  14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Висока Могила:  Мильов Рид

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вуково:  087040, 12351. 153. 0030

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Грамаде, Общ. Дупница:  ІХ – 136, Кв. 18

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Доброво:  VІ-293, Кв. 20

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Дупница:  местност Мело

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Каменик

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Рила

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Скрино:  116

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:  Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Смочево:  048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361,Кв. 15, Христо Ботев

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сопово

Община Дупница  

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Генерал Георги Тодоров, Каваклия, Метоха, Николаевска, Орлинска, Теменуга

На 11.09.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Крайни Дол:  ХIХ-51

На 12.09.2018 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Дупница:  Вардар, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Кулата, Николаевска, Охрид, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Христо Ботев, Цар Самуил

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бадино:  УПИ – ІІ-113, Кв. 21

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бобошево:  Махала Въртен Камък

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Боровец:  II-259,Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бураново:  007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв. 50

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Джерман:  013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Драгодан:  №000026, извън регулация, Махала Ортакчийска

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Дупница:  68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Крумово, Общ. Кочериново

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Мурсалево:  200002, 244,Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:  IV-123,Кв. 15, XVI – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Усойка:  Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Фролош

На 13.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Цървище:  Махала Ореевица, Цървище

На 13.09.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Джерман:  Калдръмо

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Джерман:  207635051294

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Дупница:  68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 14.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Пиперево:  МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 14.09.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Джерман

На 14.09.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Дупница:  Аракчийски Мост, Разметаница

Община Кюстендил  

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Багренци:  Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кадровица:  махала Постолска, махала Станкова

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Илия:  махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Неделкова Гращица

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Длъхчево-Сабляр:  махала Милчовска, местност Орехчето

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Друмохар:  махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Еремия:  Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Згурово

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лелинци:  Васил Левски, Махала Горна

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Пелатиково:  махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Смоличано:  Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Страдалово:  махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Тишаново:  махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Търсино

На 10.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Църварица:  махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 10.09.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 10.09.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 10.09.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 11.09.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Еремия:  Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Марковска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Секалска, Махала Яновска

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Берсин

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Гирчевци:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Горна Гращица:  Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Долна Гращица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Долна Козница:  22112. 500. 2

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Друмохар:  махала Брашненица

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Жабокрът:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Катрище:  Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Кюстендил:  местност Николичевски Път

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Лиляч:  местност Войника

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Невестино, Общ. Невестино:  VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Плешивец:  Дванадесета

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Таваличево:  Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Търновлаг:  Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 13.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Четирци:  М. Топилата, Махала Ямен

На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Еремия:  Махала Бумбарска, Махала Костовска, Махала Мурджовска, Махала Цоцоманска

Община Рила  

На 10.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бараково:  Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ – Vііі-157, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кочериново:  Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 10.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пороминово:  000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв. 8а, II-376, Кв. 9, Ix – 40, Кв. 5, І-379,Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 10.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рила:  Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 10.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Стоб:  69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 10.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./   На 11.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./   На 12.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./ –  Бараково:  Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27,Кв. 100

На 10.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./   На 11.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./   На 12.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./ –  Кочериново:  408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII ,Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390,Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395,Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 10.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./   На 11.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./   На 12.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч.; 16:00 – 17:30 ч./ –  Рила:  Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 10.09.2018 г. /07:15 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Стоб:  69261. 501. 13, 69261. 501. 5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стоян Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

Община Сапарева баня  

На 10.09.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Сапарева Баня:  Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92

На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:  Славяни

На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:  65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ – Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108

На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:  65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, УПИ – Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP