Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 – 15 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Брезник  

На 10.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Брезник:  Александър Тинков, Варош, Нестор Петров

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Брезник:  Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

На 11.09.2018 г. /09:00 – 12:15 ч./ –  Долна Секирна

На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Ноевци

На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Брезник:  06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник:  083011, местност Страище, махала Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Селищен Дол

На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Слаковци

На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Сопица

На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Ярджиловци:  Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 14:15 – 16:30 ч./ –  Врабча:  УПИ Vіі-62,61,Кв. 12

На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 14:15 – 16:30 ч./ –  Проданча

На 12.09.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 14:15 – 16:30 ч./ –  Банкя, Общ. Трън;  Бераинци;  Билинци;  Богойна;  Бохова:  УПИ-ХI-148;  Брезник;  Бусинци;  Видрар;  Видрица:  Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв. 17;  Вукан:  УПИ III-130 Кв. 12;  Главановци, Общ. Трън;  Горна Мелна:  87;  Горочевци;  Гърло:  Общ. Брезник;  Джинчовци;  Докьовци;  Долна Мелна:  Нупи 12;  Дълга Лука:  УПИ IV-71, Кв. 17;  Ездимирци:  УПИ ІІІ-179, Кв. 32;  Еловица, Общ. Трън;  Забел;  Зелениград:  Общ,Трън, Парцел ІІІ-253, Кв. 40, УПИ XXXIII – 371кв 20;  Конска:  УПИ ІІІ-202, Кв. 6;  Костуринци;  Кривонос;  Къшле;  Лева Река;  Лешниковци:  Имот 32, Кв. 5;  Ломница, Общ. Трън:  М. Ждрелото;  Милославци:  УПИ V-71, Кв. 18;  Мракетинци;  Мрамор, Общ. Трън:  Стълб 32, Клон А;  Муртинци;  Насалевци;  Неделково:  махала Недялкови Ханове;  Парамун:  махала Парамунска Чука, ТП Парамунска Чука, УПИ-V, Кв. 15;  Пенкьовци;  Радово;  Рани Луг:  П-Л ХХІ-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 махала Пещер;  Ребро;  Реяновци;  Слишовци;  Стайчовци;  Стрезимировци:  56;  Трън:  8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Възраждане, Георги Бабичев, Георги Димитров, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Захари Иванов, Имот 000697 Стопански Двор, Китка, махала Ахчийски Кошари, махала Горно Баринци, махала Китка, махала Кошарите, Махала Кошаре, Мосаловска, Мурговица, Нов Живот, Петко Д. Петков, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов, Яким Тошков;  Туроковци;  Филиповци;  Цегриловци:  ПИ 197;  Шипковица;  Ярловци;

На 12.09.2018 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 14:15 – 16:30 ч./ –  Бутроинци

На 13.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник:  махала Пали Лула

На 14.09.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Режанци

Община Перник  

На 10.09.2018 г. /08:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 14.09.2018 г. /14:00 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Перник:  Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин ПИ 58781,5146784

На 10.09.2018 г. /08:00 – 09:30 ч./   На 14.09.2018 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Перник:  Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв. 21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, махала Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 10.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./ –  Перник:  Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, Капитан Векилски, Кръстец, Лилия, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка

На 10.09.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник:  Ален Мак, Бачо Киро, Божур, Ела, Калина, Могиличе, Момина Сълза, Никола Козлев, Палма, Роза, Света Петка, Сергей Румянцев, Чинар

На 11.09.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ярджиловци:  Братя Чакрини, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Стража

На 11.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч./ –  Перник:  6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2,Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен

На 11.09.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник:  6-ти Май, Първи Май, Твърди Ливади

На 11.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Перник:  Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой

На 11.09.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Перник:  Георги Мамарчев, Димова Махала, Хумни Дол

На 11.09.2018 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:  6-ти Май, Айтос, Алеко Константинов, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бродо, Бунтовник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Априлов, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Гео Милев, Георги Мамарчев, Граово, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Добруджа, Дойран, Дряново, Епископ Киприян, Захари Стоянов, Златица, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Изток, Ихтиман, Казанлък, Капитан Векилски, Карлово, Клепало, Клисура, Кокиче, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Любен Каравелов, Люлин, Лясковец, Миньор, Миньор, Монте Карло, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Оборище, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Пирдоп, Пловдив, Протожерица, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Родопи, Русе, Самоков, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Загора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струга, Твърди Ливади, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Трявна, Тутракан, Търговище, УПИ 2,Кв. 202, Физкултурна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хумни Дол, Шибой, Шумен

На 12.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Перник:  Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, махала Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 12.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник:  Благой Гебрев, Воронеж, Изток, Стомана

На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Бучино:  Кедър, Кракра, София, Струма, Яланджийска

На 12.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Перник:  Бели Брег, Куциян, Миньор, Мърквичка, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Твърди Ливади, Трети Март, Хумни Дол

На 12.09.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Перник:  Първи Май, Твърди Ливади

На 12.09.2018 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:  Атанас Накев, Бели Брег, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Куциян, Лом, махала Портарева, Миньор, Мърквичка, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Стомана, Стримон, Твърди Ливади, Трети Март, Хасково, Хумни Дол, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 13.09.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:  Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник:  Изток, Ленински Проспект, Минск, Созопол, Юрий Гагарин

На 14.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:  Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, махала Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 14.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник:  Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Лом, махала Портарева, Оряхово, Стомана, Юрий Гагарин

Община Радомир  

На 11.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Долни Раковец:  Кв. 22,Упи Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1

На 11.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Кондофрей:  Общ. Радомир

На 11.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 11.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир:  махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083,1084

На 11.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Червена Могила

На 11.09.2018 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир:  махала Горни Раковец, махала Егреците

На 11.09.2018 г. /09:00 – 12:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Владимир:  ПИ 149 Кв,14

На 11.09.2018 г. /09:00 – 12:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Долна Диканя

На 11.09.2018 г. /09:00 – 12:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Друган:  VІ-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 13.09.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Беланица;  Бобораци:  ІІІ – 323 Кв. 26, ХVIII-136, Кв. 23;  Жедна;  Житуша:  П-Л ІV Пл. №711, Кв. 56, УПИVІ;  Извор, Общ. Радомир:  Кв. 1,Упи ХіV, Махала Канджулица;  Касилаг:  УПИ ІІІ-230, УПИ ХІV-191;  Кленовик:  Кв. 20;  Кошарите:  П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ VІІІ,Кв. 17;  Негованци:  VI-355, УПИ-130 Кв. 37;  Поцърненци:  Махала Калугерски Чифлик 65;  Прибой;

На 14.09.2018 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Радомир:  Върба, Кюстендилска, Райко Даскалов, Търново, Шейново

Община Трън  

На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Главановци, Общ. Трън

На 11.09.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Милославци:  УПИ V-71, Кв. 18

На 13.09.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Забел

На 14.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Трън:  Бор, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите, Махала Кошаре

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP