Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07-11 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол

На 09.01.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол: Александър Костадинов, Алекси Янев, Бачо Киро, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дъбрава, Здравец, Кирил Стаменов, Митко Палаузов, Негулица, Рила, Хаджи Димитър

На 10.01.2019 г. /10:30 – 15:00 ч./ –  Бобов Дол: Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, махала Джельова, Общински Пазар, Рила, Свети Спас, Х Кв. 49

Община Дупница

На 08.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   на 09.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   на 11.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 08.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Кременик: XXII-98,Кв. 10

На 08.01.2019 г. /10:00 – 14:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница: Георги Димитров, Гергана, Горица, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кирил и Методий, Мест. Фандъклъка, Партизанска, Пи 04220. 11. 35, Стопански Двор

На 08.01.2019 г. /11:00 – 11:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Дупница: I,Кв. 124 Ж. П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II – 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 08.01.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Кременик

На 09.01.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Дупница: №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Местност Балановски Рид, Скакавица, Труд

На 09.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дяково: УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV

На 09.01.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Аракчийски Мост, Комитска, М. Гурдево, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Хан Кубрат

На 10.01.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, Джерман, Саморанска

На 10.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дяково: 23

На 10.01.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./   на 11.01.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Дяково

На 10.01.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Каваклия, Орлинска

На 11.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Село Дяково – махала Бучалата

Община Кюстендил

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Полетинци

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Трекляно: махала Центъра

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Уши: 030001 М. Под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 12:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 12:30 ч.; 09:30 – 10:30 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, Местностдупни Камък

На 07.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:30 – 12:30 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 07.01.2019 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Горно Уйно: махала Дудевска

На 07.01.2019 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Долно Уйно: махала Корнец

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Берсин

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Друмохар: махала Брашненица

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Местност Дренов Дол, Местност Николичевски път, Местност Николичевски път

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Плешивец: Дванадесета

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Четирци: М. Топилата, махала Ямен

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198,Кв. 21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 08.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./   на 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Неделкова Гращица

На 08.01.2019 г. /09:00 – 15:00 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Лиляч: Местност Войника

На 09.01.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, Местност Орехчето

На 09.01.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 09.01.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 09.01.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 09.01.2019 г. /09:15 – 12:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, Местност Сврътките

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Згурово

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Лелинци: Васил Левски, махала Горна

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Търсино

На 09.01.2019 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 10.01.2019 г. /09:30 – 12:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Горно Кобиле: махала Пешина, махала Селото

На 10.01.2019 г. /09:30 – 12:30 ч.; 11:00 – 12:30 ч./ –  Долно Кобиле: махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 10.01.2019 г. /11:00 – 12:30 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Явор, Местностдупни Камък

На 10.01.2019 г. /11:15 – 12:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Дренов Дол, Местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

На 10.01.2019 г. /11:15 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Асен Златаров, Бузлуджа, Гоце Делчев, Дрин

Община Рила

На 09.01.2019 г. /11:30 – 14:30 ч./ –  Рилски Манастир: Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника

Община Сапарева баня

На 08.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, местност &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх – Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ – І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10

На 08.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ – VІІ-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 08.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Самораново: 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 08.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I ,Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797,Кв. 74, Ііі-3071,Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи – 1351, Пи LXXXІІІ; Кв. 74, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ – Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв. 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP