Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14-18 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 Област Кюстендил

Община Бобов дол

На 17.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Горна Козница:   Местност Абрашица, УПИ Іх-252

На 18.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Горна Козница:   П-Л Хіv-234, Кв.23

На 15.01.2019 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Мали Върбовник

Община Бобошево

На 18.01.2019 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Бобошево:   Ал.Константинов, Васил Левски, Георги С. Раковски, Единство, Иван Кепов, Кирил И Методий, Местност Тупузица, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Роза, Силистра, Стефан Караджа, Струма, Сълза

Община Дупница

На 16.01.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Гюргево

На 18.01.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Джерман:   013024, 017022, Асен Орански, Васил Левски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Иглика, Кирил И Методи, Коста Петров, Местност Бела Вода, Местност Площа, Рила, УПИ II-24, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 14.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 18.01.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 17.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, Местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ Iv И V Кв. 268, УПИ Xi-3482,Кв. 264

На 16.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дяково:   23

На 15.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дяково:   УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 16.01.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Дяково

На 16.01.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Кременик:   XxII-98,Кв.10

На 14.01.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Кременик

На 17.01.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Самораново:   65245.7.846, Акация, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 16.01.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 16.01.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня:   65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 16.01.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.01.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ – II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 17.01.2019 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Яхиново:   87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кюстендил

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Берсин

На 16.01.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Блатец, Общ. Кюстендил:   Махала Граньова

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 13:00 ч./ –  Горна Брестница:   Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 15.01.2019 г. /11:30 – 15:00 ч./ –  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 11:30 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 13:00 ч./ –  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, Пи 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Грамаждано:   Местност Стрелбище Пи003007

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 11:30 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Дворище, Общ. Кюстендил:   Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Дождевица

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Долна Козница:   22112.500.2

На 16.01.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 16.01.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Дупница:   324+460 До 324+840

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 13:00 ч./ –  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХvIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 11:30 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Коняво:   000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил:   Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 17.01.2019 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кюстендил:   Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Дренов Дол, Местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

На 16.01.2019 г. /08:30 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 17:00 – 17:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кюстендил:   Абоба, Антим I, Бузлуджа, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Дондуков, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Жан Жорес, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Овощарска, Одрин, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цариградска

На 14.01.2019 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кюстендил:   Абоба, Антим I, Бузлуджа, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Жан Жорес, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Овощарска, Одрин, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цариградска

На 14.01.2019 г. /12:00 – 13:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил:   Аверки, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Банщица, Бачо Киро, Бенковски, Бистрица, Братя Миладинови, България, Васил Друмев, Велбъжд, Веса Паспалеева, Власина, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гладстон, Гладстон, Глоговска, Гороцветна, Гургулят, Двадесет И Осми Февруари, Двадесет И Осми Февруари, Двадесети Април, Девети Май, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дондуков, Драгоман, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Жданов, Запад, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Йордан Захариев, Каблешков, Калосия, Калоян, Каменица, Карпош, Кирил И Методий, Клокотница, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Колуша, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кресна, Кубрат, Лавале, Левски, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Лисец, Лозенград, Любен Харалампиев, Людмил Янков, Людмил Янков, Люле Бургас, Македония, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Могилата, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Осогово, Осоговска, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Ников, Полковник Стефан Манов, Преславска, Ракла, Раковски, Родопи, Руен, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Сливница, Соволска, Спартак, Средна Гора, Стаматов, Стоян Венев, Стрема, Тодор Ангелов – Божаната, Тодор Пеев, Тодор Пеев, Тракия, Три Кладенци, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Чапаев, Чаталджа, Черенец, Черно Море, Шейново, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 13:00 ч./ –  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 14.01.2019 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил:   Гладстон, Демокрация

На 14.01.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Кюстендил:   Местност Влахов Дол, Местност Динката, Могилата, Спартак

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път

На 15.01.2019 г. /11:30 – 15:00 ч./ –  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Николичевски Път

На 15.01.2019 г. /08:30 – 14:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кюстендил:   Местност Катрище

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 16.01.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Кюстендил:   Соволска

На 15.01.2019 г. /09:00 – 15:00 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Лиляч:   Местност Войника

На 16.01.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Лисец, Общ. Кюстендил:   000520

На 14.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 13:00 ч./ –  Лозно:   Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 14.01.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Лозно:   Стрелбището

На 16.01.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Мазарачево:   Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Невестино, Общ. Невестино:   Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Неделкова Гращица

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Николичевци:   Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Плешивец:   Дванадесета

На 16.01.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Радловци

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Скриняно:   Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 16.01.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 14:00 – 15:30 ч./ –  Соволяно:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 11:30 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Цървеняно:   002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./ –  Четирци:   М.Топилата, Махала Ямен

На 15.01.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:30 – 11:30 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил:   X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

Община Сапарева баня

На 16.01.2019 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх – Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ – І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв.10

На 16.01.2019 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ – Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 14.01.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Ресилово:   026170, Акация, Бенковски, Здравец, Игликина Поляна, Изгрев, Красна Поляна, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Трети Март, УПИ – Vіі-672,Кв.36, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон

На 16.01.2019 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи – 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ – Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І – 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 14.01.2019 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Сапарева Баня:   Александър Стамболийски, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Стоил Косовски, Фенерка, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Сапарева Баня:   Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92

На 14.01.2019 г. /11:30 – 13:00 ч./ –  Сапарева Баня:   Славяни

На 16.01.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:   Стопански Двор

На 16.01.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Сапарево:   045132, Венелин, Стопански Двор

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP