Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 2125 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Благоевград  

Община Банско

На 21.01.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Банско:   5-Ти Октомври, Ангел Кънчев, Братя Велеганови, Вардар, Витоша, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Димитър Талев, Ел-Тепе, Конарево, Минго Тодев, Пейо К.Яворов, Полк.Димитър Младенов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян

Община Благоевград

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:   Тевнико

На 21.01.2019 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, Vii – 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 21.01.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.611.2, Кв. 40, 04279.627.80, Димитър Димов, Еленово, Иван Михайлов, Ильо Войвода, Клокотница, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк.Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска

На 21.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.627.80, Еленово, Илинден, Клокотница, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 22.01.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. И Никола Хайдукови, Местност Айдаровско Дере, Местност Арнаутски Гроб, Местност Колзодуй, Местност Медунски Андък, Местност Мицански Андък, Местност Полигона, Местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 24.01.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Ален Мак

На 22.01.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Ален Мак, Борис Ангелушев, Броди, Бялата Висота, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, Упи Xviii-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр

На 23.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Ален Мак, Еленово, Илинден, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 25.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Ален Мак, Илинден, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Алея На Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. И Никола Хайдукови, Мелник, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I

На 22.01.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Босилек, Марица, Св.Св. Кирил И Методий, Спартак, Упи Іі-427, Кв.30а

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Еленово

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Илинден, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 21.01.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Струга, Яне Сандански

На 22.01.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, Вировете, Махала Кацарска, Местност Мицански Андък, Местност Преслапо, Пл. 11

На 21.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, Махала Кацарска, Местност Преслапо, Пл. 11

На 21.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Долна Дъбрава, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Яновски Рид

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Извън Регулация, До С.Дъбрава

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231.501.203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-Iii-214,212,301

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   006009, 006010, 035028, Изгрев, С. Еленово, М. Еминова Нива

На 21.01.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-Iii-214,212,301

На 22.01.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   005014, 005018, Васил Левски, Местност Кури Дере, Ул. Предел, Упи Vi-405, Кв.26, Упи Xv-391,Кв.6, Упи-І-394,Кв.13, Упи-Х-159,Кв.4

На 22.01.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   00701, 33.432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, Местност Кури Дере, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, Упи Iv 87, Упи-Хі218 Кв.21, Чуката

На 22.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   Васил Левски, Местност Кури Дере, Ул. Предел, Упи Vi-405, Кв.26, Упи Xv-391,Кв.6, Упи-І-394,Кв.13, Упи-Х-159,Кв.4

На 21.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч.; 09:15 – 16:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере

На 21.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./ –  Логодаж:   Стоилова Кория

На 22.01.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Марулево

На 22.01.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Церово, Общ. Благоевград:   Местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, Упи Viii-111,112, Кв.15, Упи І-139,Кв.12, Упи Іv-110,Кв.15

Община Гоце Делчев

На 25.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Брезница:   Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 24.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Брезница:   Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Горно Дряново:   029032 – М.Дяново

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг

На 24.01.2019 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Алеко Константинов, Бензиностанция Еко И Района Около Нея, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Местност Мочура, Местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 22.01.2019 Г. /09:30 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов

На 25.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Гърмен:   Вальовица, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б  Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Дебрен:   033002, 19076-М. Шопарланка, Іv-517, Вакльовица, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън Регулация Пи 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, Упи 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Дъбница:   055001, Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Ковачевица:   Кв.23, Упи Іv

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Копривлен:   142159, Неуточнен Адрес

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Лещен:   Упи Ii – 273

На 23.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Лъжница:   Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Марчево:   042004,042005 – М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс На С. Марчево, Канина, Ст 19 Тп Марчево 2

На 23.01.2019 Г. /09:00 – 14:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 – 14:00 Ч./ –  Мусомища:   Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р.Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра

На 24.01.2019 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Мусомища:   Местност Стопански Двор

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:   034075, ||-42, Кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил И Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Осиково, Общ. Гърмен

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Рибново:   048031, Ііі-966, Кв.56, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седем, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Скребатно

Община Кресна

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 16:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Драката:   Местност Селимица

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Илинденци:   Гладно Поле

На 21.01.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 11:30 – 12:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч./ –  Кресна:   I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Завоя, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Македония, Мело, Местност Завоя, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Район Жп Гара, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис Iii, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 21.01.2019 Г. /15:30 – 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /11:30 – 12:00 Ч./ –  Кресна:   I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис Iii, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 22.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Кресна:   Александър Македонски, Главен Път Е-79, Завоя, Македония, Местност Завоя, Неуточнен Адрес, Район Жп Гара, Струма

На 23.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кресна:   Главен Път Е-79, Македония

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 12:30 Ч.; 12:00 – 16:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Микрево:   6-Ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-Разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен Ii, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 23.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Ощава:   54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци

На 21.01.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 11:30 – 12:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Сандански:   Път І-1

На 23.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Сенокос, Общ. Симитли

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 16:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Сливница, Общ. Кресна:   Кв.12а, Упи Vi-162, Кв.22

На 23.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Стара Кресна:   Местност Кулата

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Струмяни:   221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 16:30 Ч./ –  Струмяни:   Неуточнен Адрес

Община Петрич

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица – 3, Стълб При Обекта, Упи-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност  Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, Упи 4 Кв 32, Упи Хii-19,Кв.5

На 21.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч.; 09:30 – 10:30 Ч.; 09:30 – 13:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Генерал Тодоров

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Долна Крушица:   Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 21.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Кавракирово:   Местност Тополите

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Камена:   Динко

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 21.01.2019 Г. /10:00 – 13:00 Ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:   Драва

На 21.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 21.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч.; 09:30 – 13:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Свети Георги

На 21.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Дунав, Каймак Чалан, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Червена Скала, Яне Сандански

На 21.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   България, Ванга/Опълченска/, Генерал Тодоров, Гео Милев, Гоце Делчев, Драва, Искър, Княз Борис I, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Тома Митов, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Черно Море, Яне Сандански

На 21.01.2019 Г. /10:00 – 13:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Гео Милев, Драва, Свети Климент Охридски, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър

На 21.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 09:30 – 13:30 Ч.; 09:30 – 16:00 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, Упи 1 Кв. 31, Упи Іv-57, Кв.18

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Скрът:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 24.01.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Разлог

На 21.01.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Iv,Кв 29, Ivi-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Конещица  Пи, Местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Шафле Дере

На 22.01.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 22.01.2019 Г. /09:00 – 14:00 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Двадесет И Пета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Шеста, Шестнадесета

На 21.01.2019 Г. /11:00 – 13:00 Ч./ –  Разлог:   Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

 

Община Сандански

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Влахи:   Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, Упи Іі, Кв.4 – В.З. Въбите

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Илинденци:   Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Кресна:   Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 23.01.2019 Г. /09:00 – 12:15 Ч./ –  Сандански:   Местност &Quot;Чинар Круши&Quot;, Извън Регулация, Местност Чинар Куши, Р-Н Пътя На Хидрострой

На 23.01.2019 Г. /12:00 – 12:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Сандански:   Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 22.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Сандански:   Зарово, Извън Регулацията Север

На 22.01.2019 Г. /13:00 – 15:30 Ч./ –  Сандански:   Лозарска, Местност Нишан Таши, Нишан Таши, Р-Н Поленишки Път, Сандански Мискет

Община Сатовча

На 24.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Плетена:   М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен Адрес

Община Симитли

На 21.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./ –  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 21.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 – 16:15 Ч./ –  Железница, Общ. Симитли:   Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Старата Върба, Рибарска

На 21.01.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, Местност Лозенски Андък, Пазара, Първи Май, Р-Н Нова Махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети Март, Упи Iv-371, Кв.90, Христо Смирненски, Ц.Махала

Община Струмяни

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Вракуповица

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Гореме

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 10:00 – 15:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Горна Рибница

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 15:30 Ч.; 10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Добри Лаки

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Каменица, Общ. Струмяни

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 15:30 Ч.; 10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Клепало

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Колибите

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Кърпелево

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Седелец:   Валого

На 24.01.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 15:30 Ч./ –  Цапарево:   Vi-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, Упи Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово

На 21.01.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Садово, Общ. Хаджидимово

Община Якоруда

На 21.01.2019 Г. /08:45 – 09:45 Ч./ –  Якоруда:   Цар Борис Iii/Георги Димитр

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP

 

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon0