„Беласица” победи „Миньор” с 1:0 в Марикостиново, Вальо Костов вкара гола

Нова победа постигнаха футболистите на „Беласица” (Петрич). Те изиграха втория си мач от зимния футболен турнир срещу „Миньор” (Перник) на стадиона в село Марикостиново. През първата част на срещата играта беше равностойна, като опитите на футболистите на двата отбора да се стигне до гол останаха безуспешни. След почивката отборът на „Беласица” заигра на по-високи обороти и по-качествени атаки и често поставяше защитата на „Миньор” в затруднено положение. В 72-рата минута Благой Наков извиси топката над изградената стена от „Миньор”, вратарят им изби кълбото и в добавката Вальо Костов не сгреши за 1:0. До края на мача пропуски направиха Христо Петров, Живко Димитрови Владимир Кабранов от „Беласица”, които очи в очи срещу вратаря на „Миньор” не успяха да го прострелят. В този мач за „Беласица” не играха Велик Петков и Симеон Бояджиев заради контузии.