„Банско” победи перничани с 2:0 в Копривлен, Илия Карапетров излъга 4-ма за първия гол

• Георги Фикиин и Веселин Васев получиха червени картони

Футболистите на „Банско” взеха победа в контролна среща с отбора на „Миньор” (Перник). Мачът се игра на стадиона в Копривлен.

В 28-ата минута Илия Карапетров след самостоятелен пробив излъга трима от „Миньор”, накрая и вратаря и откри за 1:0.
В 60-ата минута Симеон Пешев се възползва от авантаж, даден от главния съдия Христо Стоянов, навлезе в наказателното поле и от мястото на дузпата направи безпомощен вратаря на „Миньор” за 2:0. Два червени картона показа главният арбитър на Георги Фикиин от отбора на „Банско” и Веселин Васев от „Миньор” (Перник).
Срещата се игра при отлично подготвен терен от страна на домакините, при хладно и ветровито време, което пречеше на играта, и отлично съдийство на арбитрите от Петрич Христо Стоянов с асистенти Христо Божков и Любо Танев.