Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 – 24 февруари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Благоевград

На 18.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:  035028, Изгрев

На 18.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:  33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кучкудерска Нива, местност Айдарово, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312,Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Чуката

На 18.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:  Айдаровско Дере, Васил Левски, ПИ №000208, УПИ II-330, Кв. 27, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391,Кв. 6, УПИ-І-394,Кв. 13, УПИ-Х-159,Кв. 4

На 18.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград

На 18.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Българчево

На 18.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:  Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214,212,301

На 18.02.2019 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Покровник:  Валого, местност Реката, Поповка, Равначка, УПИ I-432, Кв. 28, Хан Аспарух

На 18.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград:  Баздо, махала Кацарска, местност Преслапо, Пл. 11, Поповска, Преслапо

На 18.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Еленово, Клокотница, Орфей, Пейо К. Яворов, Чудомир Кантарджиев

На 18.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:  местност Срещу Кравефермата

На 18.02.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:  021014, М. Ушите, местност Над Еленовски Път

На 18.02.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Еленово

На 18.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Благоевград:  04279. 621. 103, 14-ти Полк, V, Кв. 216,2 Микрорайон, Александър Стамболийски, Васил Левски, Еленово, Зарево, Имот 04279. 621. 147 По Кк, местност Международно Шосе, местност Чакалица, Полковник Дрангов, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Струмица, Тодор Александров, Чаталджа

На 18.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Симитли:  Преспа

На 18.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Покровник:  Покровнишко Шосе

На 18.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:  022039 М. Гошевица, местност Еленовско Дере

На 18.02.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Благоевград:  04279. 601. 133, 04279. 610. 73, Александър Малинов, Александър Фон Хумболт, Антон Страшимиров, Бодрост, Броди, Владо Черноземски, Георги Попов, Грамада, Евтим Драганов, Еленово, Запад, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Илинден, Климент Охридски, Малешево, Марица, Мир, Николай Петрини, Обел, Орбита, Осогово, Пейо К. Яворов, ПИ №04279. 601. 426, УПИ X, Кв. 192, ПИ №04279. 609. 29, ПИ №04279. 609. 31, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, УПИ V Ид. 04279. 608. 177, УПИ V-3949, Кв. 187а, ПИ №04279. 608. 520, Цар Симеон

На 18.02.2019 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Покровник:  3-ти Март, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ I-546, Кв. 13, УПИ-9-369,Кв. 17, Христо Смирненски

На 18.02.2019 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Благоевград:  04279. 912. 87, 14-ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Бистрица, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Воден, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев-македончето, Грамада, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Зарево, Иван Михайлов, Илинден, Ильо Войвода, Калиманци, Крали Марко, Крали Марко, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Никола Вапцаров, Орцето, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Сан Стефано, Св. Иван Рилски, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, УПИ-III,Кв. 117,Инд. №04279. 612, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Симеон

На 19.02.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Дренково:  махала Балевска, местност Реката

На 19.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Еленово, Калиакра, Отдих

На 19.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:  Арнаутско Дере, Ушите

На 19.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Благоевград:  04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 628. 416, 04279. 629. 76, VII – 5799, Кв. 11, Андрей Ляпчев, Баба Тонка, Битоля, Броди, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Заря, Кв. 26, УПИ Іі-9114,Упи Ііі-9115,9116, Кв. Струмско,Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско,Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Опитно Поле, местност Папльо, местност Пенков Чифлик, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, местност Чуката, местност Шейница, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, ПИ №04279. 628. 459. 1, ПИ №04279. 699. 6, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стопански Двор, Струга, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Трудолюбие, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Цар Самуил, Чавдар, Шейница-Ш. 24, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 19.02.2019 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Селище, Общ. Благоевград:  УПИ Vі-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище

На 20.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Еленово, Пейо К. Яворов

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Гладно Бърдо, Даме Груев, Димитър Талев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, К. и Никола Хайдукови, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Полигона, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Петко Р. Славейков, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Христо Чернопеев, Яне Сандански, Яне Сандански

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Габрово, Общ. Благоевград:  14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Дебочица

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград:  Баздо, Вировете, Дома, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Железница, Общ. Симитли:  местност Ръждавец, Поповска

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:  00701, 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Айдарово, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312,Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Христо Ботев, Чуката

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Лешко:  163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Марулево

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Мощанец:  XVI-122,123, Кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, ПИ №110, Кв. 13, ПИ №69, Кв. 12, УПИ XI-75, Кв. 6, УПИ-16-104,Кв. 13, Четирка

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Обнова:  Ив. Вазов

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Падеш:  Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ I-219, Кв. 17, УПИ II-207,Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Покровник:  3-ти Март, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ I-546, Кв. 13, УПИ XxxI-78, Кв. 6, УПИ-9-369,Кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 20.02.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград:  местност Кантона, местност Попова Глава, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв. 15, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139,Кв. 12, УПИ ІV-110,Кв. 15, УПИ-XxxIV-170, Кв. 5

На 20.02.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 21.02.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Еленово, Клокотница

На 21.02.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:  местност Кури Дере

На 21.02.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Българчево:  Змиярски Рид, местност Дългата Нива

На 22.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:  Армутлука, Ахелой, Еленово, Стефан Стамболов, Струмско Център

Община Гоце Делчев

На 18.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница:  29-ти Декември, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брезница:  Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 19.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:  Драмски Път

На 19.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лъжница:  Драва

На 20.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Гоце Делчев:  071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, Людмил Стоянов, местност Стрелбището, Първи Май, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 20.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Гоце Делчев:  Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Булаир, Васил Левски, Генерал Ковачев, Георги С. Раковски, Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Димо Хаджидимов, Добруджа, Е и К Дукови, Иван Вазов, Кв. 149 УПИ Vііі-1228, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Милан Конев, Михаил Антонов, Одрин, Отец Паисий, Охрид, Петър Берон, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Сестри Дукови, Скопие, Стара Планина, Тодор Каблешков, Търговска, ХVі-763 Кв. 138, Христо Ботев, Цар Самуил, Царица Йоана

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Градево:  местност Лаго-равнако

На 20.02.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Гоце Делчев:  Гоце Делчев, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Стара Планина, Цар Самуил, Царица Йоана

На 20.02.2019 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:  Vі-5243 Кв. 114, Байкал, Безименна, Бяло Море, Горенце, Гоце Делчев, Даскал Господин, Димитър Талев, Драма, Дунав, Звънчарска, Кавакли Дере, Людмил Стоянов, Пейо К. Яворов, Плевнята, Радецки, Симеон Радев, Тодор Александров, Ул. Дунав Бл. 8, Ул. Дунав Вх. Б Бл. 21, УПИ-ІV, Кв. 177, Юг

На 21.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Гоце Делчев:  Битоля, Братя Миладинови, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Жк. Юг Бл. 3 Вх. А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Паоло Ленц, Парцел ХіV, Кв. 97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Юг

На 21.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  София:  Акад. Вера Мутафчиева

На 21.02.2019 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:  V-64001 Кв. 261, Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Враня, Генерал Ковачев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, Кв. 157,207,216,218, Кв. 158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов

На 22.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, местност Стрелбището, Пейо К. Яворов, Потока, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Царица Йоана

На 22.02.2019 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:  Димитър Димов, Драгоман, Кв. 157,207,216,218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара Планина, Янко Атанасов

Община Гърмен

На 21.02.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:  034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петдесет, Първа, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

Община Кресна

На 21.02.2019 г. /12:00 – 13:15 ч./ –  Горна Брезница:  Іі-90 Кв. 11, УПИ IV-184, Кв. 19

На 21.02.2019 г. /12:00 – 13:15 ч./ –  Кресна:  Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Кв. 6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Неуточнен Адрес, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански

Община Петрич

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Баскалци

На 18.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Цар Борис III

На 18.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Марикостиново:  Бузлуджа, Главен Път Е-79, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Марица, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Отец Пайсий, Петър Берон

На 18.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кавракирово:  1-Кантар Кв. 40, Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Караач, местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Пърловица, Синчец, Стопански Двор, Тердух, Шипка

На 18.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Битоля, Дунав, Цар Борис III, Червена Скала

На 18.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Младост

На 18.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Монтана:  Хан Кубрат

На 19.02.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Беласица:  Беласица, Васил Левски, Девети Май, Мраморница, Паисий Хилендарски, Плиска, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 19.02.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Беласица:  Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До МТП Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица – 3, Стълб При Обекта

На 19.02.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Долна Крушица:  Каръчкото

На 19.02.2019 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Камена

На 19.02.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Ключ:  Ал. Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Илинден, Квартал 50, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Млада Гвардия, Подгорие, Самуилова Крепост, Цар Самуил, Черно Море

На 19.02.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Скрът:  Антон Попов, Воденицата

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Беласица:  Гарата, местност Бригадирски Стан, местност Зарзалиите, местност Седми Километър, Паприте

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Вишлене

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Долене

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Долна Крушица

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Долна Рибница

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Драгуш

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Дреновица

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Зойчене

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Кукурахцево

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Мендово:  Слопотец

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Иванок-Калинска Чешма, Капитан Никола Парапанов, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Иловица, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Право Бърдо

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Антон Попов, Беласица, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Гьоло Оризарнико, Златарево, извън регулацията, извън регулацията, Македония, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Алачевото, местност Бунаро, местност Моста, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, местност Траканите, местност Чалията, местност Чалията, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Младост, Москва, Неуточнен Адрес, Огражден, Огражден, Оджовица Чалията, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Пирин, Преслав, Рила, Русия, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански, Яне Сандански

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Струмешница:  Струмешница

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Чурилово

На 20.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Чуричени:  000248, местност Куково

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Богородица

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Генерал Тодоров:  Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Долно Спанчево:  местност Реката

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Дреново, Общ. Петрич

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Кавракирово:  1-Кантар Кв. 40, Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Караач, Маркови Кладенци, местност Исмаилица, местност Ризово Дере, местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Пърловица, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Тердух, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Кулата:  Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Черни Черници, Яне Сандански, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Кърналово:  098002, М. Чикуто-2, Арда, Бельовица, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Дечев Бунар, Долни Лозя, Змиярнико, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Капанлъко, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Бельовица, местност Борсата, местност Германско Летище, местност Горни Бари, местност Дабето, местност Джуново, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Подливарски Път, местност Порой, местност Слонищата, местност Сукако, местност Фабриката, местност Чикуто, местност Юрето, Мишалъко, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Слонищата, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв. Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Марикостиново:  1-141, Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Засеко, Иван Вазов, извън регулация, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Марино Поле, Общ. Петрич:  извън регулация, местност Вадата

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Михнево:  Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджаница, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Местносt Скалето, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Младост, Червен Път

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Рибник:  Горни Лаки, Трапо

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Рупите:  Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Мерата, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тафтино, Тракия, УПИ Ііі-131,Кв. 7, Хр. Ботев

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Старчево:  XVI-8, Кв. 3, Асанката, местност Асанката, местност Равнако, Над Селото, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв. 11, Солун, Тафтинка

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Чучулигово:  000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица, УПИ I-111 Кв. 20, Чучулигово

На 21.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:45 – 12:15 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Яково

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Беласица:  Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица – 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чифлико, Яне Сандански

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Габрене:  Аджийца, Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв. 5

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Генерал Тодоров

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Долна Крушица:  Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Камена:  Воденицата, Динко

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Ключ:  Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Асен Златаров, Баларе, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Гранит, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дол, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Любен Каравелов, Ляшница, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Полковник Дрангов, Свети Георги, Хижа Беласица

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, местност Чалтията

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Скрът:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Доксаница, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 22.02.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.02.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:  Ал. Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Баучер, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Васил Кънчев, Възраждане, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Даме Груев, Демир Хисар, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, местност Яворите, Отец Паисий, Пере Тошев, Петко Р. Славейков, Полковник Дрангов, Пощенска, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Славянска, Стою Хаджиев, Тетово, Христо Ботев, Цар Борис III, Яне Сандански

На 22.02.2019 г. /12:00 – 15:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:  местност Чалтията

Община Сандански

На 18.02.2019 г. /09:45 – 10:15 ч./ –  Дамяница:  034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Песоците, местност Тухларна, местност Чуката, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 18.02.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Златолист, Общ. Сандански

На 18.02.2019 г. /09:45 – 10:15 ч./ –  Левуново

На 18.02.2019 г. /09:45 – 10:15 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански:  Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 18.02.2019 г. /09:45 – 10:15 ч./ –  Ново Делчево:  019015, 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Погреби, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 18.02.2019 г. /09:45 – 10:15 ч./ –  Поленица:  Дабо, Друма, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 18.02.2019 г. /09:45 – 10:15 ч./ –  Сандански:  местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 18.02.2019 г. /09:45 – 10:15 ч./ –  Спатово:  Студената Вода

На 19.02.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Сандански:  Беласица, Димитър Попгеоргиев, Опълченска, Пирин, Свобода, Чудомир Кантарджиев

На 19.02.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Кресна:  Яне Сандански

На 19.02.2019 г. /10:45 – 12:30 ч./ –  Сандански:  Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин

На 20.02.2019 г. /09:00 – 12:15 ч./ –  Ново Делчево:  Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Илинден, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Славянска, Хаджи Димитър

На 20.02.2019 г. /12:30 – 16:15 ч./ –  Дамяница:  Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански

Община Сатовча

На 22.02.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Вълкосел:  Свобода

На 20.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Кочан:  Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета

На 20.02.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Кочан:  015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 21.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Сатовча:  Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Юри Гагарин

На 22.02.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Кочан:  012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Симитли

На 18.02.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Долно Осеново:  291, Кв. 9, II–255, Долна махала, Лаката, махала Горна, махала Долна, местност Шалевец, Пи-061004 М. Лаката, УПИ 5, Кв. 12, Чардака

На 18.02.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:  Симитли

На 19.02.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:  XxxVII, Коматиница, УПИ II-1437,Кв. 19, УПИ II-1437,Кв. 20, УПИ XVIII-437, УПИ-XlII-1437,Kb. 14

Община Струмяни

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Вракуповица

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гореме

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Горна Рибница

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Добри Лаки

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Каменица, Общ. Струмяни

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Клепало

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Колибите

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кърпелево

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Раздол

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Седелец:  Валого

На 19.02.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Цапарево:  VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово

На 19.02.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Копривлен:  Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP