Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 18 – 22 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Арзан: Рангелова Махала

На 18.03.2019 г. /08:45 – 12:30 ч.; 13:15 – 16:30 ч./ –  Кошарево

На 18.03.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Красава

На 19.03.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Слаковци

На 20.03.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Горни Романци

На 21.03.2019 г. /08:30 – 10:25 ч.; 08:30 – 16:25 ч.; 15:30 – 16:25 ч./ –  Конска: IV-310, 311

На 21.03.2019 г. /08:30 – 10:25 ч.; 15:30 – 16:25 ч./ –  Глоговица

На 21.03.2019 г. /08:30 – 10:25 ч.; 15:30 – 16:25 ч./ –  Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26

На 21.03.2019 г. /08:30 – 10:25 ч.; 15:30 – 16:25 ч./ –  Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Гоз: махала Логатор, местност Янкулица

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Долни Романци

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Брезник: извън регулацията, Трън

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Брусник

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Завала

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Красава: М. Мали Друм

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Озърновци

На 22.03.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Ярославци

Община Земен

На 18.03.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Земен: Албена, Асен Златарев, Гео Милев, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Никола Петков, Пейо Яворов, Петър Берон, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Яне Сандански

На 18.03.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Земен: Княз Борис, махала Бакалска, Тичък

На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Земен: Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

Община Ковачевци

На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лобош: III-154, 155, Кв. 39, УПИ Іx Кв. 305

На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лобош

На 22.03.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Лобош: 020013 По Квс , М. Царски Рид, Павлов Дол, УПИ VII-292 Кв. 28, УПИ Ііі, Кв. 42, Царски Рид

Община Перник

На 18.03.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Земен: Пещерско Шосе

На 18.03.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В. Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Изгрев, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, махала Айдарица, махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 18.03.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Перник: Аврора, Айдарица, Александър Стоянов, Асен Търновски, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчик, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Боян Чонос, Братя Кокарешкови, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Добри Миланов, Драва, Дъбрава, Евгении Ачанов, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Климент Охридски, Ковачевци, Костенец, Кралевски Път, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, махала Захаринова, махала Чешкарова, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Рилски Езера, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, УПИ І Кв. 81, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Чехов, Чуйпетлово, Явор

На 18.03.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки Скали, Боровец, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Костенец, Лазар Робев, Ленин, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Васил Левски, Калкас

На 18.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 18.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Перник: Изток, Лев Толстой, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Сини Вир, Съединение, Тева, Урса, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Асен Търновски, Белоградчик, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Кирил Тупанков, Кюстендил, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Хан Крум, Църква, Явор

На 19.03.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/  На 20.03.2019 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:00 – 10:15 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 15:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:30 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците

На 19.03.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/  На 20.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Перник: Арчар, Васил Левски, Железни Заводи, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Куциян

На 19.03.2019 г. /08:00 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Изток, Ленински Проспект, Минск

На 20.03.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Изток, Клемент Готвалд, Младен Стоянов, Монтана, УПИ I 6451 Кв. 552, Юрий Гагарин

На 20.03.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Благой Гебрев, Изток, Клемент Готвалд, Младен Стоянов, УПИ I 6451 Кв. 552, Юрий Гагарин

На 20.03.2019 г. /08:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Батановци: 3ти Март, Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Граово, махала Трънска и Кащерова, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Спас

На 20.03.2019 г. /08:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон

На 20.03.2019 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:00 – 15:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 20.03.2019 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 15:15 ч./ –  Перник: Арчар, Васил Левски, Железни Заводи, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Куциян, Резервоара

На 20.03.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 09:00 – 09:15 ч.; 15:00 – 15:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Батановци: Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Етрополе, Златица, Изток, Илия Бешков, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Загора, Стара Чешма, Струга, Твърди Ливади, Троян, Трявна, Търговище, УПИ 2, Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шумен

На 20.03.2019 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Перник: Брезник, Бяла Слатина, Златица, Ихтиман, Клепало, Красно Село, Нова Загора, Нови Пазар, Пирдоп, Радомир, Св. Св. Кирил и Методий, Търговище, УПИ 2, Кв. 202

На 21.03.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кралев Дол: Боян Витков, Волга, Граничар, Искър, махала Айдарица, Минзухар, Орниче, Родопи

На 21.03.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Аврора, Айдарица, Боровец, Волга, Димитър Благоев, Жива Вода, Калофер, Климент Охридски, Кралевски Път, Кюстендил, Ленин, махала Захаринова, Момин Проход, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рахила Ангелова, Родина, Станке Димитров, Църква, Чехов

На 21.03.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Волга

На 21.03.2019 г. /08:00 – 09:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Аврора, Димитър Благоев, Калофер, Кюстендил, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рахила Ангелова, Родина, Станке Димитров, Църква

На 22.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Перник: 1-ва, 103, 104, 105, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова Махала, Елена, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Република, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско Въстание

Община Радомир

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кленовик

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Владимир: ПИ 149 Кв, 14

На 19.03.2019 г. /08:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/  На 20.03.2019 г. /08:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Радомир: П/Ст Червена Могила

На 20.03.2019 г. /08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Батановци: Помпи Темелково

На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Владимир: ПИ 149 Кв, 14, ПИ 149 Кв, 14

Община Трън

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Ломница, Общ. Трън

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Реяновци

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Цегриловци: ПИ 197

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бераинци

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Главановци, Общ. Трън

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Забел: II, Кв. 5

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Зелениград: Общ, Трън, Парцел Ііі-253, Кв. 40, УПИ XXxIII – 371кв 20

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Милославци: УПИ I-22 Кв 61, УПИ V-71, Кв. 18

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Насалевци: УПИ I – 210, Кв. 32

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 махала Пещер

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Слишовци

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Стрезимировци: 56

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, махала Горно Баринци, махала Кошарите, махала Кошаре, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов

На 19.03.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Туроковци

На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Къшле

На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бохова: УПИ-ХI-148

На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Джинчовци

На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Лешниковци: Имот 32, Кв. 5

На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ярловци

 

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP