Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 25 – 29 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI

Област Кюстендил

Община Бобов дол

На 25.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бабинска Река:   67 Упи 8, Кв.10, Іх-59, Упи VIII – 4, Кв. 2

Община Бобошево

На 28.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бобов Дол:   Васил Коларов

На 28.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бобошево:   Алекси Величков, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Крайречна, Лале, Ловна Среща, М.Турсуно Пи №135017, Местност Мърдище, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Пирин, Пламък, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Струма, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Ботев, Явор

На 29.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бобошево:   04532.142.023 Света Богородица, Ал.Шиников, Алекси Величков, Божур, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Георги С. Раковски, Еделвайс, Ела, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Изгрев, Кирил И Методий, Лале, Местност Галенковци, Местност Миладин, Роза, Руен, Спартак, Струма, Сълза

Община Дупница

На 25.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Джерман:   207635051294

На 25.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Дупница:   324+460 До 324+840, 68789.126.41, 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 25.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Пиперево

На 25.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Васил Левски, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Любен Каравелов, Местност Дренски Рид, Николаевска, Опълченска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Хххvi – 2262, Цар Освободител, Шейново

На 25.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, Местност Подридна, Орлинска, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица Упи Iv И V Кв. 268

На 25.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска

На 26.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 26.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 26.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дяково:   23, Дяково, Махала Крич, Упи I-138,Кв. 10, Упи Ііі-204,205,206,Кв.20, Упи Хіv

На 26.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кременик:   XxII-98,Кв.10

На 26.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 26.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхvIII,Кв.39

На 26.03.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Дупница:   Иван Вазов, Морава, Пени Маркет Дупница, Преслав, Страхил Войвода, Христо Грънчаров, Царичина, Шипка

На 26.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Блатино

На 26.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 27.03.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Дупница:   I, Кв. 79, I,Кв.79, Втори Януари, Княз Борис I, Лоза, Отец Паисий, Пазарна, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Тютюнева Долина, Упи I,Кв. О.Т.2189-2190, Упи I,Кв.79, Хан Аспарух, Хан Крум

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Бадино:   Упи – Іі-113, Кв.21

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Боровец:   II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, Упи XII-99q, Упи Xv-172, Упи-І

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, Упи I-63, Кв.6, ХIII-483,Кв.50

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Джерман:   013024, 017022, 059050, VIII-419,Кв.35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, Упи II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Крайни Дол:   III-33,43,Кв.5, Упи – VII-86, Хiх-51

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Крумово, Общ. Кочериново:   000477

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, II-353,Кв.11, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пи 056021 Местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Xvi – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Упи XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Фролош

На 27.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 27.03.2019 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Джерман:   Георги Димитров

На 27.03.2019 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Дупница:   68789.28.351, Ана Малашевска, Местност Бунищерица, Местност Сух Андък, Прогона, Свети Иван Рилски

Община Кочериново

На 25.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Благоевград:   Упи XVIII -1365, Кв.38

На 25.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Кочериново:   VII-372, Кв.4, Аврора, Баба Люба, Бачо Киро, Братя Костови, Братя Костови, Бреза, В.Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Иван Вазов, Искър, Калин, Кокиче, Комсомолска, Крашево, М.Бангоев, М.Бангоев, М.Преображенски, Места, Оборище, Оборище, Олга Стоянова, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Спартак, Средна Гора, Странджа, Трети Март, Трети Март, Упи – VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Х-301,Кв.31, Христо Сокола, Христо Сокола, Чайка, Шипка, Ятак

На 28.03.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Витоша, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Комсомолска, М.Преображенски, Мусала, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Свети Иван Рилски, Спортист, Трети Март, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин

Община Кюстендил

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Никова, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бобешино

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил:   Лъката, Махала Оспротива

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Гурбановци

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Коприва

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кутугерци

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кършалево

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Полетинци

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:   020019, Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Трекляно:   Махала Центъра

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Церовица:   Махала Бело Камене

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 26.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Чудинци

На 26.03.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил

На 26.03.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно

На 26.03.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Никова, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 26.03.2019 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

Община Сапарева баня

На 25.03.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./   На 26.03.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./   На 28.03.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./   На 29.03.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Сапарева Баня:   Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92

Област Ловеч Населено Място

Община Априлци

На 25.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 25.03.2019 г. /10:00 – 12:30 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци:   Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Кв Зла Река Местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/

На 25.03.2019 г. /12:45 – 15:30 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци:   Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/

На 26.03.2019 г. /10:00 – 12:30 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци:   Възрожденска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Чуклата/Ново Село/

На 26.03.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци:   Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Кв.Ново Село, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 27.03.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци:   Соколска/Острец/

На 27.03.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци:   Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Кв.Ново Село, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 28.03.2019 г. /09:30 – 12:00 ч.; 12:30 – 15:30 ч./ –  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци

Община Летница

На 26.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Крушуна:   Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив.Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

Община Ловеч

На 25.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Абланица, Общ. Ловеч:   00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М.Пенчев, Иван Т.Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил.Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил И Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

За периода 25-26.03.2019 г. /14:15 – 14:45 ч./ –  Ловеч:   Хан Кубрат

На 25.03.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С.Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 25.03.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Горно Павликене:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Майренец, Местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 25.03.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Изворче:   Местност Горен Бабаковец

На 25.03.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Къкрина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-Ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С.Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил И Методий, Ловджийска, Марин П.Луканов, Мария Сиракова, Местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 25.03.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Ловеч:   Военно Поделение, Местност Бабаковец, Местност Клетища, Местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 25.03.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Сливек:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 25.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 25.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 25.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 25.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 25.03.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дойренци:   Александър Стамболийски, Барата, Дунав, Недялко Русинов, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Тодор Киров, Хан Крум

На 25.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Славяни:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Доктор Петър Берон, Искър, Княз Александър I Батемберг, Патриарх Евтимий, Свети Иван Рилски, Свети Климент Охридски, Спартак, Стефан Стамболов, Тракия

На 25.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Нов Живот

На 25.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил И Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, Мах.Оломан, Мах.Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон

На 25.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Киркова Махала:   България

На 25.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Микре:   Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн.Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 25.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 – 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Еленджик, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 25.03.2019 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Ангел Кънчев, Георги С.Раковски, Търговска, Цар Освободител

На 25.03.2019 г. /11:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Младост, Червен Бряг

На 25.03.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Дойренци:   Александър Стамболийски, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Димитър Аджарски, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Тодор Киров, Търговска, Хан Крум

На 25.03.2019 г. /14:00 – 14:30 ч./ –  Пк Елтос

На 25.03.2019 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Александрово, Общ. Ловеч:   Местност Ямата

На 26.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев

На 26.03.2019 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Васил Героя, Габрака, Искър, Пано Рогозаров, Пирин, Пладнище, Райкова Кошара, Ракита, Чуклата

На 26.03.2019 г. /11:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Безименна, Васил Левски, Местност Печковец, Митропол.Дионисий Ловчански, Никола Цвятков, Сирко Станчев

На 27.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж.Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 27.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Соколово, Общ. Ловеч:   Местност Бялка

На 27.03.2019 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Васил Джабарски, Витоша, Гозница, Иван Вазов, Ната Стоянова, Синчец, Цар Иван Александър, Юрий Гагарин

На 27.03.2019 г. /11:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Баховско Шосе, Здравец, Местност Полето, Могилата

На 28.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лисец, Общ. Ловеч:   Белия Път, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Панайот Волов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър, Централна

На 28.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 28.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 28.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   43952.14.25 М.  ;Отсреща ;, Плевенско Шосе

На 28.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 28.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Владиня:   Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 28.03.2019 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Витоша, Възрожденска, Гозница, Иван Вазов, Момина Сълза, Тодор Чернев, Юрий Гагарин

На 28.03.2019 г. /11:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Гено Димов, Кирил Павлов, Леге, Любен Каравелов, Оборище, Осъм, Райна Княгиня, Свети Кирил И Методий, Средна Гора, Страцин, Съединение, Трети Март, Цар Калоян

На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Голец:   Мах.Оломан

На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Микре:   Васил Героя

На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Еленджик, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 29.03.2019 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Ген.Гурко, Търговска

На 29.03.2019 г. /11:15 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 30.03.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Иларион Макариополски, Никола Петков, Оборище, Търговска, Хан Крум

Община Луковит

На 25.03.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 25.03.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 26.03.2019 г. /12:30 – 15:15 ч./ –  Луковит:   44327.203.32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Димов, Кирил И Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Община Тетевен

На 26.03.2019 г. /10:30 – 14:00 ч./ –  Тетевен:   Пладнището

На 26.03.2019 г. /10:45 – 16:30 ч./ –  Тетевен:   Бели Вит, Пладнището

На 26.03.2019 г. /11:30 – 14:00 ч./ –  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 26.03.2019 г. /11:30 – 14:00 ч./ –  Лесидрен:   Местност Панковски Колиби

На 26.03.2019 г. /11:30 – 14:00 ч./ –  Тетевен:   002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, 72343.31.208, Бабинци, Гечовото, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Дунчовото

На 27.03.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Тетевен:   Емил Марков, Иван Вазов, Костина, Лальо Пеев, Марин Мръвков, Марин Урманов, Паца Нейкова, Пеновото, Романов Дол, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.03.2019 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Тетевен:   Атанас Некович, Безименна, Кардан, Крачун Иванов, Махала Равнище, Прокоп, Симеон Куманов, Стефан Павлов, Христо И К.Цакови, Чаира

На 28.03.2019 г. /10:15 – 15:00 ч./ –  Лесидрен:   Местност Гаджов Дол, Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Стара Планина

На 29.03.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Дивчовото:   Мах.Зеленика

Община Троян

За периода 25-26.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 25.03.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Голяма Желязна:   Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Разсадищата, Стамен Мирчев

На 25.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Борима:   Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 25.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Герман:   Хан Крум/31-ва/

На 25.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Голяма Желязна:   15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 25.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 25.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 25.03.2019 г. /10:15 – 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 – 15:45 ч./ –  Дълбок Дол:   Иван Дончев

На 25.03.2019 г. /10:15 – 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 – 15:45 ч./ –  Лешница, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Балкан, Васил Левски, Витоша, Дунав, Иван Вазов, Иван Марков Марковски, Искър, Кап. Илия Цанков, Кокиче, Любен Каравелов, Минко Раевски, Осъмска, Рила, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море

На 25.03.2019 г. /10:15 – 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 – 15:45 ч./ –  Ломец:   Александър Стамболийски, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Ганко Стойнов, Георги Димитров, Джура, Дъб, Илия Маринов, Кастроне Состра, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски, Цанко Ненов

На 25.03.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Христов, Дъб, Лале, Мерата, Орех, Петър Стойков, Поникът, Ракита, Средни Дял

На 27.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Орешак, Общ. Троян:   Атанас Хасъмски, Вилна Зона, Мах.Баба Стана, Мах.Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 27.03.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 27.03.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 27.03.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /13:15 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян:   Мах.Сеновоза

На 28.03.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Мах.Голяма Рибна

На 28.03.2019 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Христо Смирненски

На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Балабанско:   Местн.Габърска

На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян:   Мах.Длъжковска

На 29.03.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Врабево:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 29.03.2019 г. /10:00 – 12:30 ч./ –  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 29.03.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Врабево:   Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев

На 29.03.2019 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Троян, Общ. Троян:   Дунав

Община Угърчин

На 26.03.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 25.03.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Славщица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Нечовска, Никола Д. Петков, Палангурска

На 25.03.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Корканска, Московска, Паисий Хилендарски, Последна, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Лесидрен:   Местност Берча

Община Ябланица

На 25.03.2019 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, Местност Мечовец, Местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил И Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.03.2019 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 27.03.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Батулци:   Иван Вазов, Йото Диков, Местност Мечовец, Пею Яворов, Присоето, Свети Кирил И Методи, Стефан Караджа, Христо Смирненски

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                          CEZ GROUP