Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30.04-03.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Благоевградска

Община Банско

На 30.04.2019 г. /10:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   Местност Грамадето, Найден Геров, Пирин

На 30.04.2019 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Банско:   Местност Грамадето, Пирин, Улично Осветление Тп Комфорт

На 30.04.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Банско:   Местност Свети Георги

На 30.04.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гостун

На 30.04.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Добринище:   Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Темелков, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 30.04.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Добринище:   М. Тепченик

На 30.04.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   Имот 032105, Местност &Quot;Ано&Quot;

На 30.04.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Места:   І-92  Кв.6

На 30.04.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Обидим:   000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 30.04.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Филипово, Общ. Банско:   001319, Vііі-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13

Община Благоевград

На 02.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Менча Кърничева, Св. Димитър Солунски, Стефан Стамболов

На 02.05.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Димитър Димов, Ильо Войвода, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк.Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска

На 02.05.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   Ален Мак, Ален Мак, Еленово

На 02.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Крали Марко, Люляк, Мара Бунева, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 02.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Горно Хърсово:   Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината

На 02.05.2019 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VII – 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Чуката, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Пи №04279.628.459.1, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв.8, Христо Ботев

На 02.05.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Адиница, Бобови Ниви, Землището На С.Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Местност Клено

На 03.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Борис Сарафов, Васил Априлов, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев

На 03.05.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Бадемите, Дъбравска

На 03.05.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска

На 03.05.2019 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Падеш:   Местност Джалеви Бахчи, Падеш

На 03.05.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Местност Чимево Дере

На 03.05.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Рилци:   Ix-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ V-468, Кв.25, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-Iv-451,Кв.27, УПИ-Іv-468,Кв.25

На 30.04.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Александър Фон Хумболт, Генерал Тодоров, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Мусала, Обзор, Р-Н Стопански Двор, Райко Жинзифов, Рилски Езера, Славянска

На 30.04.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Ветрен, Иван Михайлов, Славянска

На 30.04.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн, Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Броди, Вардар, Васил Мечкуевски, Ветрен, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Възрожденска, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Дойран, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Люляк, Мара Бунева, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Местност Баларбаши, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Независимост, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Роден Край, Руен, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ 04279.601.361, УПИ Iii-9076, 7184, Кв.43, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612, Яне Сандански

Община Гоце Делчев

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил И Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Разпът, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет И Пета, Тридесет И Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 02.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Гайтаниново:   021056 М.Жингов Бряст

На 02.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 02.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Копривлен

На 02.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 02.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Парил

На 02.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Тешово:   УПИ-Iv+106

На 02.05.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Гайтаниново

На 03.05.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 10:15 – 10:50 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Баничан

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Балдево

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 10:15 – 10:50 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Балтовици, Капсии, Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 10:15 – 10:50 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Балдево:   УПИ Vii-97, Кв.9, УПИ Ііі Кв.14

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Баничан:   Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ Iii, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Брезница:   29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ Ii-682,Кв.49, УПИ-Іv, Кв.82, УПИ-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, УПИ- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Господинци:   УПИ-Хі, Кв.1

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка – УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 30.04.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Самоков:   Тинтява

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баничан:   Бахчите, Бензиностанция Лукойл И Района Около Нея, Пръдлището, УПИ Iii, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч./ –  Копривлен:   024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Боголин:   253

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Местност Мочура

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Гърмен:   Местност Маноле

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Долно Дряново:   УПИ-I, Кв.30

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Дъбница:   Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Крибул:   262

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен:   Vі-138, Кв.10, Іх-108

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Ореше

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Теплен

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Хаджидимово:   Viii, І-319, Кв.81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил И Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Савака, Местност Свети Димитър, Местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Хаджидимово

На 30.04.2019 г. /09:30 – 10:20 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Хвостяне:   28028, УПИ-V, Кв.2

На 30.04.2019 г. /09:45 – 10:20 ч./ –  Копривлен:   Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил И Методи, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Фиталар Дере, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 30.04.2019 г. /10:15 – 10:50 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 30.04.2019 г. /10:15 – 13:00 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев

На 30.04.2019 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Копривлен:   024015, 585 Кв.3, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Илинден, Кирил И Методи, Малка Еловица, Младост, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Парка, Петър Берон, Петър Берон, Първи Май, Първи Май, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Тодор Паница, Фиталар Дере, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

Община Гърмен

На 02.05.2019 г. /09:30 – 13:00 ч.; 12:45 – 16:30 ч./ –  Скребатно

Община Кресна

На 03.05.2019 г. /12:15 – 15:00 ч./ –  Кресна:   Александър Македонски, Васил Левски, Гоце Делчев, Грънчар, Кресненски Пролом, Македония, Олимпия, Струма, Яне Сандански

На 03.05.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Кресна:   Македония, Орбел

Община Петрич

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Беласица:   Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До Мтп Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица – 3, Стълб При Обекта

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица:   Каръчкото

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Рибница

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Гранит, Еделвайс, Жданов, Калоян, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Малчика, Огражден, Октомври, Октомври, Партизанска, Пейо Яворов, Пирин, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   010024, 22-Ри Октомври, 28-Ми Октомври, Атанас Лютвиев, България, България, България, Васил Кънчев, Васил Левски, Васил Левски, Вит, Даме Груев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Калабак, Кочо Мавродиев, Македония, Местност Иловица, Михаил Вардев, Михаил Вардев, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Сандо Китанов, Стою Хаджиев, Цар Симеон, Яне Сандански, Янтра

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   56126.601.23, Битоля, Битоля, България, Георги Урумов, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Дунав, Ильо Войвода, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Кожух, Места, Местност Бухото, Мусала, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Самуилова Крепост, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Солунска, Стадионска, Стара Планина, Стопански Двор, Струма, Тодор Александров, Тодор Александров, УПИ Хііі-3694, Кв.312, УПИ Хх Кв.314, Хііі, Хан Аспарух, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеевф Пи 56126.601.4787, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Иван Шишман

На 30.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Бунаро, Младост, Отец Паисий, Пирин, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Струмешница

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   Победа

Община Разлог

На 02.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч./ –  Разлог:   15-Ти Септември, 61813.456.22, Кукурево/Бетолово, Местност Бетоловото, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кукурево, Местност Църнако, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски

На 02.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов

На 02.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:   15-Ти Септември, Местност Бетоловото, Местност Катарино, Св.Климент Охридски

На 02.05.2019 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Разлог:   15-Ти Септември, 5-Ти Километър, 61813.456.22, Бельов Баир, Гоце Делчев, Дилберов Мост, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, Местност Бельов Баир, Местност Бетоловото, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кукурево, Местност Пети Километър, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Местност Реденка, Местност Скалата, Местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски, Свети Никола

На 03.05.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес

На 03.05.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 03.05.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Горно Краище

На 03.05.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Местност Баните, Местност Полене, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 03.05.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 03.05.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски

Община Сатовча

На 30.04.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Вълкосел:   Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

На 30.04.2019 г. /09:15 – 13:00 ч./ –  Вълкосел:   Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Хан Аспарух, Шипка

Община Якоруда

На 03.05.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Хаджидимов, Местност Бучин Дол, Местност Семково, Р-Н Стопански Двор, Шеста

На 03.05.2019 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 03.05.2019 г. /08:30 – 12:30 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Дагоново

На 03.05.2019 г. /08:30 – 12:30 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна

На 03.05.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.05.2019 г. /08:30 – 12:30 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Юруково:   029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако, Местност Камено

На 03.05.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч.; 08:30 – 12:30 Ч.; 11:30 – 12:30 Ч./ –  Якоруда:   Богдан Войвода, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP