Дупнишките бойци с 3 златни и 2 сребърни медала от Републиканското първенство по кикбокс

Президентът на клуба Кирил Чакъров (най-вляво) и треньорът Красимир Сулев (най-вдясно) заедно с медалистите
  • Алисия Сусанина, Браян Георгиев и Сашко Николов от СК „Патриот” станаха шампиони в своите категории в стил К1

Дупнишкият СК „Патриот” завоюва 5 медала от Републиканско първенство по кикбокс в стил К1, което се проведе в Пловдив.
    Бойците от Дупница отново показаха заложбите си и се върнаха от турнира с три златни и два сребърни медала.

• Алисия Сусанина спечели златото при момичетата до 60 кг.

Алисия Сусанина при девойките в категория до 60 кг грабна златото, като на финала отказа представителката на домакините от „Терес” (Пловдив). Браян Георгиев, при кадетите в категория до 45 кг, също се окичи с най-ценното отличие, след като надигра на финала състезател на „Спартак” (Пазарджик). Третият дупничанин, който стъпи на най-високата стълбичка, е Сашко Николов, който отвя конкуренцията си при момчетата в категория до 51 кг. На финала Сашко отказа противник от „Йорк” (Варна).

• Сашко Николов стана шампион при момчетата до 51 кг.

Сребро взеха Ангел Чорбаджийски в категория до 79 кг и Мони Василев в категория до 69 кг.
    „Бойците се представиха много добре. Целият щаб на клуба сме много доволни, защото за сетен път показахме, че се работи в правилна посока. Стил К1 е най-тежкият стил в кикбокса и нашите представители се справиха чудесно”, заяви президентът на СК „Патриот” Кирил Чакъров.