С 2 гола футболистите от Сандански се укрепиха на 3-тото място в класирането

Футболният клуб „Вихрен” от Сандански се утвърди на третото място във временното класиране след победа срещу „Надежда” в мач от от 31-вия кръг за първенството на ЮЗ трета лига. Сред възпитаниците на Здравко Лазаров с много добри разигравания се отличиха Александър Якимов, Атанас Чепилов, Иван Лазаров, Димитър Петков-Макето. В 16-ата минута след центриране от ъглов удар отляво на капитана Вальо Георгиев Даниел Златков се извиси над всички и с глава изпрати топката в мрежата на стража на гостите за 1:0. До края на първата част на двубоя Якимов, Лазаров и Чепилов не успяха да се възползват от създадените голови ситуации и да огорчат отново противниковия страж.
След почивката отново футболистите на „Вихрен” диктуваха нещата на терена. В 61-вата минута Александър Якимов насмете защитата на гостите, видя свободния Атанас Чепилов пред наказателното поле на „Надежда” и от движение насочи топката за 2:0. До края на мача неточната стрелба на Янислав Тусонджиев, Вальо Георгиев, Александър Якимов и Иван Лазаров бе причина да не се стигне до разгром над отбора от Доброславци.
С тази победа и спечелените три точки отборът на „Вихрен” е трети във временното класиране на групата в ЮЗ трета лига.