Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 20-23 май 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 Област Благоевград

Община Банско

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 08:30 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 08:30 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   Имот 032105, Местност

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Банско:   Местност Свети Георги

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Гостун

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Добринище:   Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Темелков, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Места:   І-92  Кв.6

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Обидим:   000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Филипово, Общ. Банско:   001319, Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Добринище:   М. Тепченик

На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Банско:   България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св.Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Белица, Общ. Белица

На 22.05.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 13:00 – 14:00 Ч./ –  Банско:   България, Кирил И Методи, Местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 22.05.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 13:00 – 14:00 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Iii,Кв. 49, Iv,Кв 29, Iv-57020 Iii-57020, Ivi-348,Кв.29, Ix-057021, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Имот С Пл.№813, Конешица, Местност Бански Път, Местност Камено, Местност Конещица  Пи, Местност Конищица, Местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Упи  I-056017, М. Бански Път, Упи Xix-610 Кв 44, Упи Xix-985,986,987, Кв.22, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2019 Г. /09:00 – 14:00 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Двадесет И Четвърта

Община Белица

На 21.05.2019 Г. /08:30 – 14:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /11:30 – 14:30 Ч./ –  Горно Краище

На 21.05.2019 Г. /11:30 – 15:35 Ч./   На 22.05.2019 Г. /11:30 – 15:30 Ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2019 Г. /08:30 – 15:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 22.05.2019 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Борис Клементиев, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Втора, Даме Груев, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Илинден, Люлин, Мусала, Народна Победа, Равен, Рила, Сава Стенчин, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Яне Сандански

Община Благоевград

На 20.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Роден Край

На 20.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Българчево:   Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Турски Гробища, Упи I-110, Кв.5

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 10:00 Ч.; 08:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Дебочица

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 10:00 Ч.; 08:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Обнова:   Ив.Вазов

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 10:00 Ч.; 08:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Падеш:   Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Пушовица, Местност Ридината, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Местност Чокарци, Падеш, Упи I-219, Кв.17, Упи Ii-207,Кв.13, Упи V-74, Кв.5

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 10:00 Ч.; 08:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Мощанец:   Xvi-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, Пи №110, Кв.13, Пи №69, Кв.12, Упи Xi-75, Кв. 6, Упи-16-104,Кв.13, Четирка

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Местност Под Черквата, Христо Чернопеев

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч./ –  Мощанец:   Xvi-122,123, Кв. 14, Мах. Поповска, Махала Кантурска, Пи №110, Кв.13, Пи №69, Кв.12, Упи Xi-75, Кв. 6, Упи-16-104,Кв.13, Четирка

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч.; 08:15 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Железница, Общ. Симитли:   Местност Ръждавец, Поповска

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч.; 08:15 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Местност Реката-Чуката, Местност Селището, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 20.05.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч.; 08:15 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Покровник:   3-Ти Март, Валого, Веселинци, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Реката, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, Упи I-432, Кв.28, Упи I-546, Кв.13, Упи Xxxi-78, Кв.6, Упи-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Броди, Броди, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Даме Груев, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Крушево, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Майор Стефан Иванов, Мара Бунева, Марица, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Петър Зографски, Пирин, Покровнишко Шосе, Полк.Кирил Чамишки, Полковник Дрангов, Радовиш, Река Бистрица, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Цар Симеон, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч.; 12:30 – 15:30 Ч./ –  Покровник:   Покровнишко Шосе

На 20.05.2019 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Броди, Кв.26, Упи Іі-9114,Упи Ііі-9115,9116, Местност Опитно Поле, Местност Шейница, Пейо К.Яворов, Сергей Румянцев, Струга, Струмско Център, Шейница-Ш.24, Яне Сандански

На 21.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Илинден, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 21.05.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Падеш:   Местност Джалеви Бахчи, Падеш

На 21.05.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Броди, Васил Левски, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Даме Груев, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Искър, Крали Марко, Крушево, Люляк, Майор Стефан Иванов, Мара Бунева, Марица, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Петър Зографски, Полк.Кирил Чамишки, Радовиш, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Цар Симеон, Яне Сандански

На 22.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Андрей Ляпчев, Генерал Тодоров, Илинден, Св.Св. Кирил И Методий, Скаптопара, Цар Симеон

На 22.05.2019 Г. /09:15 – 10:15 Ч.; 09:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Извън Регулация, До С.Дъбрава, Местност Духче Баир

На 22.05.2019 Г. /09:15 – 10:15 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:   Тевнико

На 22.05.2019 Г. /09:15 – 10:15 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Баларбаши, Еленово, Иван Михайлов, К. И Никола Хайдукови, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Р-Н Рибарника, Стефан Стамболов, Цар Борис I

На 22.05.2019 Г. /09:15 – 10:15 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231.501.203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Лесовица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи №27231.501.268, Пи-125 Кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Смриковица, Упи V-282, Кв.5, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи Xxi-280,Кв.5, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-I-205,Кв.8, Упи-Iii-214,212,301, Ушите

На 22.05.2019 Г. /09:15 – 10:15 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   005014, 005018, Айдаровско Дере, Васил Левски, Местност Айдарово, Местност Кури Дере, Пи №000208, Ул. Предел, Упи Ii-330, Кв.27, Упи Vi-405, Кв.26, Упи Xv-391,Кв.6, Упи-І-394,Кв.13, Упи-Х-159,Кв.4

На 22.05.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Баларбаши, Местност Баларбаши, Цар Борис I

На 22.05.2019 Г. /15:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, Vii – 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Чуката, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Пи №04279.628.459.1, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Упи Xii-4838, Кв.8, Христо Ботев

На 23.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Владо Черноземски, Пи №04279.610.385, Пи №04279.610.387, Пи №04279.610.400, Св.Св. Кирил И Методий, Скаптопара

На 23.05.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Ален Мак, Ален Мак, Арсений Костенцев, Асен Итов, Асен Итов, Бистрица, Бистрица, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Броди, Броди, Васил Левски, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Гемеджиите, Георги Попов, Георги Попов, Д-Р Христо Татарчев, Даме Груев, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Искър, Искър, Крали Марко, Крушево, Люляк, Люляк, Майор Стефан Иванов, Мара Бунева, Марица, Местност Под Черквата, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Река Струма, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Петър Зографски, Полк.Кирил Чамишки, Радовиш, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Цар Симеон, Яне Сандански, Яне Сандански

На 23.05.2019 Г. /10:30 – 14:30 Ч./ –  Селище, Общ. Благоевград:   Упи Vі-297, Кв.10, 382, Кв. 14, X-381, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, Упи Viii-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 23.05.2019 Г. /11:30 – 16:30 Ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Адиница, Бобови Ниви, Землището На С.Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Местност Клено

На 23.05.2019 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Българчево:   061033

Община Гоце Делчев

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Балдево:   Упи Vii-97, Кв.9, Упи Ііі Кв.14

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Баничан:   Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, Упи Iii, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Брезница:   29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи Ii-682,Кв.49, Упи-Іv, Кв.82, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Упи- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Господинци:   Упи-Хі, Кв.1

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Гостун

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка – Упи-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Места:   І-92  Кв.6

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Обидим:   000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Самоков:   Тинтява

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Филипово, Общ. Банско:   001319, Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Баничан:   Бахчите, Пръдлището, Упи Iii, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Балтовици, Капсии, Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, Упи-V-183 , Кв. 30

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Баничан:   Бахчите, Бензиностанция Лукойл И Района Около Нея, Пръдлището, Упи Iii, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 20.05.2019 Г. /09:45 – 10:15 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Местност Мочура

На 20.05.2019 Г. /09:45 – 10:15 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Копривлен:   024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Фец Топола2, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /09:45 – 10:15 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Хаджидимово:   Viii, І-319, Кв.81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил И Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Савака, Местност Свети Димитър, Местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

На 20.05.2019 Г. /09:45 – 15:00 Ч./ –  Хаджидимово:   Стопански Двор

Община Гърмен

На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гърмен:   Двадесет И Първа, Двадесета, Девета, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Тальова Върба, Трета, Тридесет И Четвърта, Ценьов Тумба, Четвърта, Шеста, Шестнадесета, Шопарланка

На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Рибново:   Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Петрич

На 20.05.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Беласица:   Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До Мтп Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица – 3, Стълб При Обекта

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Долна Крушица:   Каръчкото

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дрангово, Общ. Петрич

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Кърналово:   Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Г.Димитров, Георги Раковски, Извън Регулацията, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Толбухин, Цв.Радонов

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Бунаро, Младост, Отец Паисий, Пирин, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч.; 10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Долна Рибница

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, България, Георги Урумов, Георги Урумов, Ильо Войвода, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Местност Бухото, Мусала, Никола Вапцаров, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Тодор Александров, Хан Аспарух, Цар Борис Iii, Цар Иван Шишман

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   010024, Атанас Лютвиев, България, Васил Левски, Екзарх Йосиф, Македония, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Сандо Китанов

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Струмешница

На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Битоля, България, Бяло Море, Георги Урумов, Георги Урумов, Даме Груев, Ильо Войвода, Искър, Кавала, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Круша, Места, Местност Бухото, Мусала, Никола Вапцаров, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Св.Св. Кирил И Методи, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Стадионска, Стара Планина, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Струмешница, Тодор Александров, Тодор Александров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Борис Iii, Цар Иван Шишман

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Баскалци

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Беласица:   Гарата, Местност Бригадирски Стан, Местност Зарзалиите, Местност Седми Километър, Паприте

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Вишлене

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Гега:   Боровичко, Боровичкото

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Долене

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Долна Крушица

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Драгуш

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Дреновица

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Зойчене

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Кукурахцево

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Мендово:   Слопотец

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Връх Бузлуджа, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Иваник Иловица 56126.171.29, Иванок-Калинска Чешма, Капитан Никола Парапанов, Карачали, Ляшница Потоко, М.Омондрос, Местност Айран Бунар, Местност Бела Мара, Местност Бухото, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Иваник, Местност Иловица, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Тракия, Цар Борис Iii, Цар Симеон

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Право Бърдо

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Антон Попов, Беласица, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Гьоло Оризарнико, Златарево, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Македония, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Алачевото, Местност Бунаро, Местност Моста, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Стопански Двор, Местност Траканите, Местност Чалията, Местност Чалията, Местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Младост, Москва, Неуточнен Адрес, Огражден, Огражден, Оджовица Чалията, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Пирин, Преслав, Рила, Русия, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Спартак, Тп Огражден, Х-245 Кв.64, Хоризонт, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански, Яне Сандански

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Струмешница:   Струмешница

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Чурилово

На 22.05.2019 Г. /10:00 – 10:30 Ч.; 14:30 – 15:00 Ч./ –  Чуричени:   000248, Местност Куково

Община Разлог

На 20.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Местност Баните, Местност Полене, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 20.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч.; 08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски

На 20.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес

На 20.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 20.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 20.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Деветнадесета

На 20.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Местност Андрианов Чарк

На 20.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч.; 08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:45 – 10:00 Ч.; 08:45 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:45 – 16:30 Ч.; 08:45 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Горно Краище

На 21.05.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:15 Ч./ –  Годлево

На 21.05.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:15 Ч./ –  Горно Драглище:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 21.05.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:15 Ч./ –  Добърско

На 21.05.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:15 Ч./ –  Долно Драглище:   026036, Упи Ix  219 Кв 42

На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч.; 09:00 – 10:00 Ч./ –  Разлог:   Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

На 21.05.2019 Г. /14:30 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Iii,Кв. 49, Iv-57020 Iii-57020, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Девета, Деветнадесета, Неофит Рилски, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Упи Xix-610 Кв 44, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.05.2019 Г. /08:30 – 15:30 Ч./ –  Разлог:   Вихрен, Местност Банище, Местност Катарино

На 23.05.2019 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Местност Бойков Рид, Местност Пети Километър, Местност Шипоко

Община Сандански

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Поленица:   Армейска, Георги Димитров, Изгрев, Петър Берон, Първи Май, Трети Март, Шипка, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч./ –  Левуново:   Viii+437, Кв. 40, Беласица, Вихрен, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Илинден, Кирил И Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч./ –  Сандански:   Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Кочо Чистименски, Местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил И Методи, Свобода, Стою Хаджиев, Христо Ботев, Цар Иван Асен

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 10:00 – 11:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Капатово:   Карабатак

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Бельово

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Враня

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Горно Спанчево

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Катунци:   Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К.Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Ковачево, Общ. Сандански

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Кромидово:   038008, Местност Селището, Под Черквата, Реката, Упи Iii-62, Упи Iv, Кв.17

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Лехово

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Ново Делчево:   Георги Кирков, Местност Кантона, Местност Киселица

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Ново Ходжово

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Пиперица

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Пирин:   Местност Калугера

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански:   Бегова Поляна

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 10:15 Ч.; 11:00 – 11:15 Ч./ –  Яново

На 20.05.2019 Г. /10:00 – 11:15 Ч./ –  Левуново:   Беласица, Вихрен, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Илинден, Местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Октомври, Стефан Караджа, Цар Самуил, Шейново, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /11:00 – 11:15 Ч./ –  Левуново:   019012, Viii+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, Местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /11:00 – 11:15 Ч./ –  Сандански:   Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Кочо Чистименски, Местност Друма, Местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Р-Н Главен Път Е-79, Св.Св. Кирил И Методи, Свобода, Стою Хаджиев, Христо Ботев, Цар Иван Асен

На 20.05.2019 Г. /11:00 – 11:15 Ч./ –  Черешница

На 21.05.2019 Г. /11:00 – 12:15 Ч./ –  Сандански:   Лозарска, Местност Нишан Таши, Нишан Таши, Р-Н Поленишки Път, Сандански Мискет

Община Сатовча

На 20.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Кочан:   Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета

Община Симитли

На 20.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч.; 08:30 – 15:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Крупник:   Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 20.05.2019 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Илинден, Махала Чубан Дере, Октомврийска, Ораново, Паисйй Хилендарски, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Руен, Свобода, Симитли, Симитли, Славянска, Стоилково Дере, Трети Март, Упи-Ііі-1466 Кв.51, Цар Симеон, Шипка

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP