Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27-31.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 28.05.2019 г. /10:30 – 13:30 ч./ –  Банско: Братя Миладинови 13, Иван Джолев Улично Осветление, местност Рупчовец База, Кафе, Фуражомелка, Гатер, Стопанска Постройка, Дърводелски Цех, Магазин, Цар Симеон

На 28.05.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Добринище: Незнаен Воин Комплектен Трафопост Ктп 2х630

На 28.05.2019 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Банско: Бъндерица 1, Васил Кънчов 4 1, 8 1, 2 А, 4, 8, 2, Кир Благо Тодев 12, Лазар Герман 6, Б, 6 1, 6 Апартамент, 10, 4, 2, 8, Пералня, 4, 1, 6 Общ Електромер, местност Забиница Склад, Плиска 10 1, 26, 30, 24, 27, 35, 10, 21, 39, 33, 29, 12, 34, 32, 38, 22, 25, 41, 17, 28, 6, 23, 36, 31, 12 А, Уста Тодор 11, 17, 3, 5, Магазин Моторок, 13, 1, 31, 15, 9, 7, Цар Симеон 19-21 Б, 1, 19-21 1, 11, 19-21 А, 19 Б, 13 А, 19-21, 13 Б, ТП Бензиностанция, Явор 2, 4

На 29.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Банско: 5-ти Октомври 14, 12, Баньо Маринов 3, 7, 11, 13, 19, 15, 13, 9, 5, България 32, 40, 41, 26, 45, 47, 30, 42, 36, 34, 38, 28, Глазне 7, 7, Гоце Делчев, Градски Парк до Хотел Пирин, Димитър Талев 10, 4, 2, 1, 6, 8, Илинден 1, Луи Пастьор 6, 4, 1, 2, Н. Й. Вапцаров 4, Неофит Рилски 2, Охрид 16, Цар Симеон 73, 70, 67, 72, 71, 75, ТП Хотела

На 29.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Добринище: Даме Груев 2

На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Банско: Еделвайс 3, Найден Геров 2, Симеон Молеров 1, Сливница 3, Цар Симеон 86, 88, Яне Сандански 2

На 30.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Банско: 02676. 501. 4674, Борис Голев 5, 5, България 67, 43, Георги Голев 1, Забиница, Княз Борис I 7, местност Забиница Работилница, Работилница, Склад, Магазин, Жилищен Комплекс, Магазин, Цех, Цех, Стол, Кафе, Неуточнен Адрес 1 Вход Благоевград, Опълченска, Отец Стефан Камберов 1, Патриарх Евтимий Офис 3, 2 А, 2, 11, Плиска 4, 15, ТП Мостове, 3, 6, 2, 5, 8, 16, 19, 7, 13, Родопи 14, Цар Симеон 1, 2, 2в Обект, 41, 2в Обект, Яне Сандански 4, ТП Мостове

Община Благоевград

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, кв. 7, УПИ XVI-163, 164, кв. 8, Жилище, 1, 02028

На 28.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Владо Черноземски 18, 24, 7, 11, 5, 24а, 22, 20, 9, Генерал Тодоров 17, 6, 2, 4, 13, 11, 12, 19, 10, 15, Майор Стефан Иванов 12, 18, 10, 1-В, 5, 4, 6, 11, 8, 7, 1, 16, 9, 5а, 3, 2, 14, Св. Св. Кирил и Методий Ііі Оу, Скаптопара 21, 24, 16, 14, 12а, 18, 12, 10, УПИ-VII-380, кв. 9

На 28.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, Къща

На 28.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Ален Мак 8, Жилище, Арсений Костенцев 29, 29, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Васил Левски 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 28, 31, 27, 14, 10, 33, Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Даме Груев 34, 36, Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, Илинден 9, 7, 11, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа На Езикова, Илинден 2, Искър 13, Крали Марко, Крушево 5, Люляк 21, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Петко Д. Петков 10, 13, Петър Зографски 7, 14, 5, 3, З, 11, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Полк. Кирил Чамишки 2, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Стефан Стамболов 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 71, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

На 28.05.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска, Жилище, Къща

На 28.05.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 28.05.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко Жилище, Жилище, Жилище, Жилище, Долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, Къща, Омчорник, Жилище, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград, Жилище

На 28.05.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Обнова: Ив. Вазов 5а

На 28.05.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Падеш: Бреза 7, Поща, Будишка Жилище, махала  Ушите, Месност Миджевци Помпа За Напояване, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, местност Чокарци, Падеш Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр. Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище, УПИ I-219, кв. 17, УПИ II-207, кв. 13, УПИ V-74, кв. 5, Гараж

На 28.05.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 32, 36, 2, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Даме Груев 36, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, Карамихайлов Бунар, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване,  Жилищна Сграда С Магазини , местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Реката, Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15, Склад, Помощно Стопанстово

На 28.05.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, извън регулация 1, махала  Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, Къща, ПИ №110, кв. 13, ПИ №69, кв. 12, УПИ XI-75, кв. 6, УПИ-16-104, кв. 13, Четирка, Къща, 2, Къща, 1

На 28.05.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Покровник: 3-ти Март 6, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр. Стр, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе 1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма, Поповка 5, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, кв. 28, УПИ I-546, кв. 13, УПИ XxxI-78, кв. 6, УПИ-9-369, кв. 17, Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 8, Четирка, Помпа, Жилище, 1, Къща

На 28.05.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград: местност Под Черквата, Христо Чернопеев 2

На 28.05.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, махала  Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, Къща, ПИ №110, кв. 13, ПИ №69, кв. 12, УПИ XI-75, кв. 6, УПИ-16-104, кв. 13, Четирка, Къща, 2, Къща, 1

На 28.05.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Покровник: 3-ти Март 6, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр. Стр, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе Скз Покровник, Агрс Благоевград, Поповка 5, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, кв. 28, УПИ I-546, кв. 13, УПИ XxxI-78, кв. 6, УПИ-9-369, кв. 17, Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 8, Четирка, Помпа, Жилище, 1, Къща

На 28.05.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Дебочица: Вила

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Страшимиров 14, 15а, 12, 3а, 15, 18, 3, 11, 17б, 13, 1, 10, 2, 6, 8, 7, 5, 4, 16, 17а, 9, Евтим Драганов 38, Зеленка 1, 7, 23а, 29, 25, 13, 4 Орбита 5а, 23, 15, 23б, 1 Лотос, 17, 9, 2, 17а, 6, 27, 11, 19, 4, 21, Иван Гарванов 34, Иван Михайлов 59, 80, 59, 57 3, 61, Малешево 41, 24, 39а, 31, 28, 26, 37, 35, Мир 20, 26, 2, 15, 12, 4, 7, 22, 16, 17, 21, 28, 9, 21б, 14, 23, 19, 1, 6, 1а, 13, 18, 25, 10, 24, 8, 11, 30, Обел 6, 4, 2, 8, 11, Орбита 3, 1, 2, 5, УПИ V-3949, кв. 187а, ПИ №04279. 608. 520, Яне Сандански 3, 5, 5, 3, 2д, 2 2, 2 2, 2 2

На 29.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Скаптопара, Ул Иван Михайлов

На 29.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Ален Мак 8, Жилище, Арсений Костенцев 29, 29, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Васил Левски 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 28, 31, 27, 14, 10, 33, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Даме Груев 34, 36, Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 2, Илинден 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа На Езикова, Илинден 9, 7, 11, Искър 13, Крали Марко, Крушево 5, Люляк 21, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Петко Д. Петков 10, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Петър Зографски 7, 14, 5, 3, З, 11, 13, Полк. Кирил Чамишки 2, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Стефан Стамболов 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 71, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

На 30.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Братя Миладинови, Иван Михайлов 3, 2, Св. Св. Кирил и Методий 2, 2, 2, 6, Скаптопара 11, 5, 3а, 2, 1, 3, Христо Ценин 4, 2, 2

На 30.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Ален Мак 8, Жилище, Арсений Костенцев 29, 29, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Васил Левски 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 28, 31, 27, 14, 10, 33, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Даме Груев 34, 36, Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа На Езикова, Илинден 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, Илинден 9, 7, 11, Илинден 2, Искър 13, Крали Марко, Крушево 5, Люляк 21, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Петко Д. Петков 10, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Петър Зографски 7, 14, 5, 3, З, 11, 13, Полк. Кирил Чамишки 2, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Стефан Стамболов 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Тодор Александров 28, 30, 30, Тодор Александров 71, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда,,, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бучино: Ахмедово, Бучака, до Моста На Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци Къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала  Тасковска, Текето, Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Българчево: 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, Къща, Жилище

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дренково: махала Балевска Вила, местност Реката Къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, Къща, Помпа За Напояване, Къща

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лешко: 2, 1, 1

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка до 3,,, Стоп. Постройка, Жилище

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Света Екатерина 30

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Рилци: кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, кв. 27, Цигларката

На 31.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски 35, 46а, 41, 34, 31, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 38, 45, 33, 52, 50, 49, 35, 37, 36, Дойран 15, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 2, 1, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6

На 31.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Ален Мак 8, Жилище, Арсений Костенцев 29, 29, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Васил Левски 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 28, 31, 27, 14, 10, 33, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Д-Р Христо Татарчев 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, Даме Груев 34, 36, Иван Михайлов 45, 41, 39, 47, 43, 43а, Илинден 9, 7, 11, Илинден 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, Илинден 1 Бърза Закуска до Входа На Езикова, Илинден 2, Искър 13, Крали Марко, Крушево 5, Люляк 21, Майор Стефан Иванов 13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21, Марица 13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, Петко Д. Петков 10, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Петър Зографски 7, 14, 5, 3, З, 11, 13, Полк. Кирил Чамишки 2, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Стефан Стамболов 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Тодор Александров 71, Тодор Александров 28, 30, 30, Цар Симеон 26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово

Община Гоце Делчев

На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баничан: Бахчите, Пръдлището, УПИ III, кв. 31, УПИ-ІV-270, кв. 28

Община Гърмен

На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров 5, 2, 10, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани 1, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 44, Двадесет и Седма 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Шеста 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Деветнадесета 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 41, Иван Вазов 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 17, 55, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 6, 1, 75, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Неуточнен Адрес Поща, Площад, Осемнадесета 3, 6, 7, Отец Пайсий 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6,. 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Трета 5, 6, 7, Тридесета 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Рибново: 000317, Землището На С. Рибново, Ііі-966, кв. 56, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Седем 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 6, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, Петнадесета 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, Седемнадесета 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Четвърта 4, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

На 31.05.2019 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Хвостяне

Община Петрич

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Беласица: Акация 2, 1, 8, 6, Беласица 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, Братя Миладинови 8, 2, 6, Георги Бенковски 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, до Мтп Беласица, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Осми Март 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, Раславица 3, 4, Стълб От Вмрнн На ТП Беласица – 3, Стълб При Обекта

На 28.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Александър Унев 7, Атанас Маджаров 32, Бистрица 13, 18, 16, 11, 10, 9, 5, Екзарх Йосиф 52, 25, 53, 58, 57, 60, 55, 49, 51, Иван Тасушев 5, 3, 1, 2, 4, 6, Илинден 7, 5, 1, 3, 4, 8, 2, Княз Борис I 36, 30, 38, 40, 1, 56, 34, 54, 32, Мануш Георгиев 23, 43, 42, 40, 54, 48, 31, 49, 36, 44, 61, 50, 51, 37, 33, 46, 30, 29, 28, 53, 39, 47, 1, 26, 45, 38, 35, 25, 27, 55, 21, Маркова Скала 22, местност Реката Нива, Орището 8, 100, Орфано 1, Отец Паисий 12, Перманик 20, 13, 19, 28, 24, 22, 14, 25, 10, 16, 23, 9, 17, 15, 12, Полковник Дрангов 1

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица: Каръчкото

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Рибница

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дрангово, Общ. Петрич

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кърналово: Ванюша Валчук 32, 30, 17, 15, 34, 27, 26, Васил Априлов 5, 9, 16, 2, 1, 10, 7, 3, 12, 14, 11, Вит 3, Г. Димитров 38, 30, 29, 50, 31, 46, 42, 44, 27, Георги Раковски 11, 9, 8, 13, 10, 15, извън регулацията 10, 2, 5, 8, 6, 4, Мусала 7, 6, 5, 1, Плиска 12, 1, 5, 18, 7, 6, 2, 15, 4, 14, 20, 11, 13, 9, 19, 17, 21, 16, Полковник Дрангов 24, 26, 6, 20, 13, 16, 19, 7, 21, 23, 3, 10, 22, 9, 5, 29, 15, 18, 30, 17, 8, 2, 28, 14, 25, 4, Симеон Кавракиров 7, 4, 8, 10, 5, Стара Планина 11, 10, Толбухин 12, 14, 18, 10, Цв. Радонов 10, 8

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов 22, 22, Беласица 33, 46, 10, 41, 9, 37, 25, 40, 44, 28, 38, 23, 15, 23, 24, 11, 14, 36, 30, 34, 17, 16, 18, 38, 42, 26, 22, 12, 32, 29, 8, 13, 35, 7, 20, 31, 21, 19, 27, 39, Вардар 5, 19, 17, 29, 22, 3, 12, 1, 25, 18, 20, 21, 8, 27, 10, 4, 2, 2, 23, 6, 14, 11, 9, 15, 13, 16, Георги Измерлиев 48, 28, 38, 36, 50, 44, 17, 46, 34, 27, 58, 54, 32, 11, 56, 40, 31, 30, 62, 3, 5, 26, 68, 19, 42, 13, 52, 60, Гоце Делчев 63, 41, 29, 33, 43, 42, 27, 61, 9, 18, 30, 54, 35, 32, 44, 31, 46, 40, 34, 57, 36, 45, 65, 25, 37, 48, 46, 41, 56, 58, 52, 39, 38, 47, Мануш Войвода 12, Маркови Кладенци 36, местност Бунаро Стопанска Постройка, Младост 5, 36, 24, Отец Паисий 29, 24, 27, 25, 20, 31, 33, 21, 23, 22, 26, Пирин 15, 13, 19, 7, 25, 10, 17, 23, 21, 5, 11, 1, 6, 2, 21, 4, 22, 12, 9, 3, Русия 13, Салиица, Самуилова Крепост 6, 44, 21, 28, 23, 40, 58, 36, 30, 54, 26, 25, 46, 27, 29, 38, 34, 52, 32, Хоризонт 13, 27, 29, 23, 21, 15, 25, 19, 17, 31, Цар Самуил 37, 30, 45, 28, 3, 14, 9, 11, 13, 22, 16, 2, 6, 43, 29, 27, 33, 26, 51, 20, 10, 18, 12, 15, 17, 21, 49, 1, 8, 7, 23, 25, 34, 32, 47, 35, 4, 31, 41, 24, 39, 19, Яне Сандански 49, 46

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 010024, Атанас Лютвиев 39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19, България 29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 27, 26, 24, 23, 31, Васил Левски 2, 4, Екзарх Йосиф 22, 20, 33, Македония 1, Михаил Вардев 6, 2, 4, Полковник Дрангов 1, Сандо Китанов 9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Струмешница: 19

На 28.05.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Каймак Чалан 28, 26, 17, 20, 24, 22, Оборище 4, 3, 5, 6, 8, 2, 1, 7, Полковник Дрангов 1, Струма 12, 1, 6, Христо Чернопеев 9, 17, 19, 2, 4, 7, 1, 8, 3, 21, 5, 10, 6, Цар Борис III 3, 33, 48, Шипка 19, 13, 7, 9, 5, 11

На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 22, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 10, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

Община Разлог

На 28.05.2019 г. /10:30 – 12:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, кв. 29, Xl, кв. 41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 9, 99, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 8, 3, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, ТП Банята

На 28.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч./   На 31.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Андрианов Чарк Обект

На 28.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч./   На 30.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч./   На 31.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч./ –  Горно Краище: Жилище Временно Захранване

На 28.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 1

На 28.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май 39, 3, 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 10, 11, 17, 5, 19, 21, 9 Кафе, 20, 29, 21, 21 Б, 23, 21 21, Безименна 6, 5, 8, 3, 46, 26, 11, 8, 48, 12, 27, 9, 16, 13, Братя Миладинови 26, 4, Варош 21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 9, 22, 5, 4, Васил Бельов 16, 8, 27, 33, 3, 17, 13, 20, 29, 15, 21, 12, 5, 22, 2, 10, 1, 4, 25, 53, 85, 69, 26, 15, 57, 28, 95, 67, 103, 10, 50, 58, 44, 55, 54, 40, 49, 83, 45, 37, 30, 17, 75, 24, 59, 39, 48, 42, 74, 79, 56, 73, 105, 35, 19, 53, 93, 107, 36, 46, 91, 65, 92, 34, 1, 77, 97, 65, 40, 59, 145, 125, 62, 17, 100, 131, 143, 139, 104, 84, 133, 115, 68, 74, 76, 82, 18, 6, 92, 9, 111, 141, 119, 78, 113, 107, 117, 127, 20, 135, 80, 137, 96, 109, 94, Васил Левски 4, 20, 6, 7, 9, 3, 5, 10, 1, 2, 18, 20, 18, 22, 16, 13, 11, Втора 1, 10, 9, 5, 2, 2, Възраждане Поща, 10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5, Георги Димитров 51, 26, 32, 37, 22, 10, 16, 114, 17, 100, 21, 5, 6, 1, 23, 27, 36, 2, 28, 31, 18, 39, 13, 30, 20, 33, 3, 4, 19, 35, 14, 64, 7, 41, 12, 29, 105, 71, 69, 103, 129, 20, 120, 74, 18, 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 76, 93, 65, 80, 94, 144, 68, 72, 60, 57, 99, 91, 63, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 98, 27, 97, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 74, 48, 46, 114, 73, 83, 54, 64, 42, 58, 96, 50, 86, 108, 90, 101, 77, 40, 106, 92, 75, 51, 110, 85, 114, 120, 12, 123, 126, 1, 5, 116, 111, 156, 132, 99, 122, 109, 105, 117, 121, 127, 138, до Бивша Автогара, 129, 125, 128, 118, 22, 134, 113, 161, 18, 15, 48, 164, 166, 43, 149, 146, 131, 177, 169, 154, 147, 167, 175, 153, 135, Цдг, 156, 18, 173, 168, 172, 18 1, 140, 90, 170, 142, 189, 145, 179, 183, 162, 133, 155, 137, 157, 181, 159, 191, 151, 141, 148, 171, 165, 152, 158, 174, 193, 102, Дванадесета 5, 11, 9, 8, 4, 2, 3, 6, 7, Девета 4, Десета 1, 4, 2, Единадесета 1, 4, 1, Иван Вазов 13, 16, 1, 1, 2, 6, 5, 4, 7, 12, 10, Имот 026026, Кокиче 21, 26, 4, 21, 7, 24, 1, 17, 14, 31, 19, 16, 33, 12, 29, 5, 20, 2, 8, 23, 7, 15, 3, 10, 35, 29, 14, 17, 4, 21, 37, 2, 31, 26, 10, Комсомолска 1, 11, 9, 5, 3, Лале 1, 2, М. Долни Мин. Бани 21 Вила, Офис, Вила, местност Баните, местност Полене, Мечта 20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, 1 Млекопреработване, Минно Селище Работилница, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис, Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Офис, Работилница, Фуражомелка, Църква, Фуражомелка, Дом, Младост 27, 4, 2, 6, 7, Неуточнен Адрес Пречиствателна Ст-Ция, Пирин 20, 13, 16, 8, 11, 15, 17, 7, 2, 1, 3, 9, 5, Победа 26, 11, 13, 15, 1, 7, Първа 14, 6, 4, 12, 3, 10, 16, 8, 1, 2, Рила 4, 6, 1, 2, Родопи 1, 7, 4, 3, 3, 1, 10, 6, 7, Трета 9, 8, 3, 5, 12, 14, 6, 10, 16, 4, 2, Тринадесета 3, 2, 5, Цар Калоян 13, 12, 1, 14, 16, 11, 4, 2, 5, 8, 3, 7, 9, Цар Симеон 12, 11, 3, 9, 1, 10, 10, 9, Четвърта 5, 1, 2, 3, 2, Шеста 2, 1, Работилница, Фурахомелка, 2, 19

На 28.05.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 97, 103, 87, 68, 77, 79, 84, 69, 63, 81, 73, 74, 70, 83, 75, 99, 82, 66, 93, 64, 94, 61, 91, 67, 62, 76, 2, 78, 72, 71, 85, 80, Баба Магдалена 3, 2, 1, 5, 7, 4, 6, Братя Кулини 19, 29, 33, 31 1, 6, 23, 27, 37, 20, 24а, 26, 39, 21, 22, 28, 24, 31, 30, 35, 25, Братя Юрукови 3, 21, 4, 9, 6, 2, 10, 29, 16, 7, 13, 19, 5, 15, 20, 23, 8, 1, 17, 22, 27, 25, 18, 14, 11, 12, Екзарх Йосиф 37, 29, 49, 43, 39, 35, 41, 27, 45, 47, 21, 31, 25, 51, 33, Илинден 7, 4, Шаркьой 6, 8, 9, 10

На 28.05.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч./   На 29.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета 1а

На 28.05.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42, Къща, Тп1, Стълб №21

На 28.05.2019 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Разлог: Бойков Рид, местност Бойков Рид Обор, Сервиз, Имот, Вила, 1, местност Кулата, местност Раплево Вила, местност Шипоко, Саровица Кулата

На 28.05.2019 г. /12:30 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Градево: Калугерица, местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго – Изг. Чарк, местност Лаго-равнако, местност Лаговете-Стр. Река, местност махала  Кацарска, местност Стружка Река – Лагове, ПИ №46, Средорек, Требища, Требище, Вила

На 28.05.2019 г. /12:30 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Разлог: Bgl1203, 61813, 558, 483, Александър Стамболийски 103, База Предел, Безименна, Бел път, Бела Река 2, Бойков Рид, Братя Миладинови 24, 33, 22, 31, 26, Васил Левски 8, Георги С Раковски 1, 7, 12, 11, 5, 4, 10, 6, 9, 2, 8, 3, 13, Георги Финдрин 18, 25, 17, 6, 8, 15, ТП Детска Градина, 23, 11, 13, 21, 7, 19, 2, 4, 10, 5, 12, 1, 3, 16, 60, 49, 18, 39, 41, 14, 33, 27, 45, 28, 21, 35, 43, 47, 29, Голак 25, Горен Стопански Двор, Дълга махала 4, Дългия Рид, Екзарх Йосиф 200, 139, 148, 132, 78, 84, 86, 90, 72, 88, 74, 101, 99, 109, 76, 80, 82, 105, 107, Иван Даскала 2, Изворите 82, 126, 88, 90, 120, 100, 126, 87, 69, 81, 61, 77, 89, 83, 75, 79, 85, 71, 63, 38, 59, 46, 67, 48, 44, 36, 40, 56, 51, 49, 50, 55, 54, 61, 52, 42, 65, 30, 53, 57, 117, 101, 99 Б, 99 А, 93, 113, А, 95, 109, 99 1, 1, 91, 115, 105, 99, 89, 103, 107, Иконом Никола Ангелов 21, 15, 7а, 3, 4 Магазин, 11, 13, 19, 9, 23, 16, 14, 10, 6, 12, Крапа, Л. Каравелов 13, 2а, 10, 7, 1, 21, 25, 3, 2, 12, 29, 17, 19, 23, 27, 5, 11, 6, 9, 31, 4, 8, 15, 33, Македония, местност Баба Цвета Вила, Вила, местност Бойков Рид Вила, Овчарник, Стопанска Постройка, Вила, Обор, Сервиз, Имот, Вила, 1, местност Извора Жилище, местност Кошольовото Вила, Стопанска Постройка, Вила, местност Кулата, местност Кулиното Ретранслатор и Чайна, Чайна, местност Логовете Бунгало, Вила, Касетка, Вила, Мандра, Вила, Помпа, Стопанска Постройка, Вила, Касетка, Мандра, местност Малък Чурулец, местност Мразеница Горски Пункт, местност Мразеницаа, местност Пети Километър Ферма, Заповед 72 Часови Проби На Ктп, Цех, местност Предел Курорт Предел, Вила, Хотел, Хотел, Вила, Курорт Предел, Почивна База, Вила, Ретранслатор, Почивна Станция, Почивна Станция, Помпа, Лагер, Вила, Базова Станция, Вила, Вила, То Офиси и Магазин За Цветя, Сграда, Почивна База, Пункт, Лагер, Ски-Влек, Чайна, Вила, Почивна Станция, Почивна База, Магазин, Почивна База, Кафе, Кантон, Горски Пункт Планковото, Ресторант, Закуски, Жилищна Сграда, Бунгало, Почивна Станция, 1 Вила, 1, Каравана, Горски Пункт, Хижа, Вила, Стол, Фургон, Бунгала, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор Работилница, Краварник, Жилище – Вец, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево Вила, 1, 1, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето Бунгала Болница Разлог, Почивна База Длс, Обект, Вила, местност Шипоко Вила, Вилна Сграда, Вила, Вила, Младост 6, 8, 9, 7, 3, 11, 4, 5, Пирин 13, 1, 6, 12, 11, 18, 20, 5, 8, 16, 10, 9, 7, 1а, 14, Полковник Лазар Нишков 33, Предел 52, Бунгало, 21, 23, 25, 22, 35, 30, 29, 37, 33, 34, 32, 38, 27, 39, 24, 36, 28, 40, 26, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Саровица Кулата, Хайдушка Чешма 9, 2, 1, 3, 7, 5, 4, Черна Река, Шейново, От ТП Детска Градина, От ТП Детска Градина

На 28.05.2019 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Разлог: ул. Г. Делчев

На 28.05.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: местност Предел Почивна База, Вила, Ретранслатор, Почивна Станция, Почивна Станция

На 28.05.2019 г. /14:45 – 15:30 ч./ –  Разлог: Bgl1203, 61813, 558, 483, Александър Стамболийски 103, Безименна, Бела Река 2, Братя Миладинови 24, 33, 22, 31, 26, Васил Левски 8, Георги С Раковски 1, 7, 12, 11, 5, 4, 10, 6, 9, 2, 8, 3, 13, Георги Финдрин 18, 25, 17, 6, 8, 15, ТП Детска Градина, 23, 11, 13, 21, 7, 19, 2, 4, 10, 5, 12, 1, 3, 16, 60, 49, 18, 39, 41, 14, 33, 27, 45, 28, 21, 35, 43, 47, 29, Голак 25, Дълга махала 4, Екзарх Йосиф 200, 139, 148, 132, 78, 84, 86, 90, 72, 88, 74, 101, 99, 109, 76, 80, 82, 105, 107, Иван Даскала 2, Изворите 82, 126, 88, 90, 120, 100, 87, 69, 81, 61, 77, 89, 83, 75, 79, 85, 71, 63, 38, 59, 46, 67, 48, 44, 36, 40, 56, 51, 49, 50, 55, 54, 61, 52, 42, 65, 30, 53, 57, 117, 101, 99 Б, 99 А, 93, 113, А, 95, 109, 99 1, 1, 91, 115, 105, 99, 89, 103, 107, Иконом Никола Ангелов 21, 15, 7а, 3, 4 Магазин, 11, 13, 19, 9, 23, 16, 14, 10, 6, 12, Крапа, Л. Каравелов 13, 2а, 10, 7, 1, 21, 25, 3, 2, 12, 29, 17, 19, 23, 27, 5, 11, 6, 9, 31, 4, 8, 15, 33, Македония, местност Извора Жилище, местност Малък Чурулец, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор Работилница, Краварник, Жилище – Вец, Младост 6, 8, 9, 7, 3, 11, 4, 5, Пирин 13, 1, 6, 12, 11, 18, 20, 5, 8, 16, 10, 9, 7, 1а, 14, Полковник Лазар Нишков 33, Предел 52, 21, 23, 25, 22, 35, 30, 29, 37, 33, 34, 32, 38, 27, 39, 24, 36, 28, 40, 26, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Хайдушка Чешма 9, 2, 1, 3, 7, 5, 4, Шейново, От ТП Детска Градина, От ТП Детска Градина

На 28.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета 1а, извън регулация С. Баня, извън регулацията 1 Пресевна, Неуточнен Адрес

На 28.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов 2, Двадесет и Трета, Девета 10, извън регулация, местност Андрианов Чарк Обект, местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор Сграда, ТП Г. Крайще 2, М. Гарата

На 28.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Краище: Жилище Временно Захранване, 1

На 28.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, кв. 35, Втора 2, 1, 10, 6, 8, 10, Двадесет и Втора, Двадесета 5, Девета 14, 4, 12, 10, 5, 8, 2, 1, 7, 3, 9, Деветнадесета 2, Десета 4, 1, 3, 8, 2, 9, Единадесета 44, 12, 5, 8, 16, 6, 17, 22, 116, 24, 20, 7, 10, 14, 9, 6а, 4, 1, извън регулацията 99, 8, 7, 4, 10, 5, 9, 14, 13, 19, 6, 99, 99 Жилище, 55, Дърводелски Цех, Банциг, 40, 99, 42, 41, 8, Неуточнен Адрес Поща, 100, 57, Осма 7, 22, 8, 4, 9, 11, 1, 17, 6, 16, 14, 13, 2, 12, 7, Пета 9, 6, 11, 17, 5, 13, 20, 23, 16, 8, 1, 6, 7, 9, Първа 23, 34, 10, 40, 28, 29, 26, 36, 12, 16, 9, 7, 15, 6, 20, 11, 1, 18, 14, 8, 2, 17, 32, Седемнадесета 4, 17, Седма 8, 2, 1, 12, 6, 4, 3, 22, Трета 2, 8, 6, 7, 1, 11, 16, 9, 10, Усоето, Четвърта 24, 17, 7, 18, 20, 22, 11, 5, 19, 14, 16, 9, 2, 8, 12, 6, Шеста 99, 8, 6, 16, 7, 4, 2, 1, 9, 16, Шестнадесета 6, 4

На 30.05.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Разлог: Бела Река 12, Христо Ботев 58

Община Сандански

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Армейска 18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19, Георги Димитров 10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, Изгрев 1, Петър Берон 11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2, Първи Май 18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24, Трети Март 20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10, Шипка 4, 5, 3, 2, 1, 6, 8, Яне Сандански 15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 2

На 28.05.2019 г. /08:30 – 15:45 ч./   На 29.05.2019 г. /08:30 – 15:45 ч./   На 30.05.2019 г. /08:30 – 15:45 ч./   На 31.05.2019 г. /08:30 – 15:45 ч./ –  Поленица: Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, Изгрев 14, Илия Минев 30, Македония 1, 39, 50, 51, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Рила 1, 2, Х-77, кв. 8, Яне Сандански 17, 23, 21, 25, 3

Община Сатовча

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Годешево: Бяло Море 7, 2, 6, 8, Гранит 6, Граничарска 38, 36, 54, 41, 20, 46, 26, 7, 22, 40, 53, 42, 45, 35, 44, 28, 33, 51, кв. 16 Парцел 496, Марица 2, Места 5, 2, 11, 4, 9, 1, 3, 7, Мир 10, 2, 8, 3, Неуточнен Адрес Читалище, Кметство, Поща, Тп1, Одрин 3, 8, Осми Март 13, 51, 17, 18, 9, 5, 15, 20, 24, 16, 22, Предела 1, Рила 2, Розова Долина 1, 2, 37, Средна Гора 15, 4, 7, 1, 12, 10, 14, 16

На 31.05.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Слащен: Вергил Ваклинов 22, 35, 37, 39, 13, 31, 7, 9, 6, 1, 43, 4, 41, 17, 20, 23, Георги С. Раковски 1, 2, 3, 4, 6, Демокрация 26, 14, 25, 5, 13, 12, 16, 11, 2, 8, 1, Здравец 18, Иван Вазов 6, 2, 7, 11, 17, 13, 9, 1, 15, 14, 3, Йордан Йовков 12, Лилия 12, 16, Места 5, Неуточнен Адрес Тп3, Тютюнев Склад, Освобождение 9, 19, 4, 11, 2, 3, 16, 14, 5, 12, 8, 10, 13, 6, 15, Римски Мостове 1, Стопански Двор Работилница, Бензиностанция, Цех, 1, Склад, Цар Симеон 16, 4, Чичова Бърчина, Лечебница

Община Симитли

На 28.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Крупник: Васил Коларов 48, 40, 38, 20, 19, 46, 23, 37, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Димитър Благоев Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание Жилище, Крупник Бар, Ленин 11, местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Текелев Шумак, Хан Аспарух 23, 11, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Яне Сандански Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, Магазин, 2

На 28.05.2019 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Симитли: Герена Цех, Гр. Симитли, Симитли Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Симитли, УПИ II-1437, кв. 18,, Цар Симеон 6

На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Васил Левски 34, Георги Димитров 1 Изход Благоевград, Герена Цех, Еделвайс 1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8, Зеленка 13, 19, 11, 17, 4, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, Кокиче 12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, Малина 6, местност Герено, Неуточнен Адрес Жилищна Сграда-Вр. Стр, Първи Май 5, Симитли Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Струма 8, 6, 10, Христо Ботев 2, Христо Смирненски 1

Община Хаджидимово

На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски 25, 31, 24, Балтачица 2, Дунав 4, 11, Елин Пелин 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 13, 35, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 21, 30, 29, 33, 39, 45, 15, 4, 46, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Орфей 20, Отец Паисий 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, Площада Клуб, Павилион, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 13, Свобода 3, 2, 1, Слатина, Теменуга 2, Тридесет и Шеста 2, Христо Ботев 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2

На 28.05.2019 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Хаджидимово: VIII, Акация 1, Ангел Кънчев 6, Бачо Киро 8, 1, 2, 4, 3, Васил Левски 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8, Гоце Делчев 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16, Димо Хаджидимов 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38, Иван Вазов 2, Илинденци 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42, Кирил и Методий 13, 1, 2, 3, Македония 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35, местност Тумбата 3 Жилище, 3,,, 2, 5, 9, 8, Ореляк 10, 2, 16, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, Свети Димитър 82, Спартак 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35, Тодор Каблешков 2, Трети 102, От Тп6, Канцеларии, Тп6, Тп7, Тп6, Филиал

На 28.05.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово: І-319, кв. 81, Баба Тонка 12, Димо Хаджидимов 20 А, 9, Климент Охридски 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22, Македония 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, Места 35, Младост 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8, Неуточнен Адрес Градски Стадион, Отец Паисий 8, 11, 10, 12, 5, 4, 7, Пейо Яворов 13, 14, 11, 15, Св. Димитър 9, 12, 4, 14, 21, Свети Димитър 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19, Спартак 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, Стопански Двор Времянка, Трети 25, ТП8, ТР2

Община Якоруда

На 28.05.2019 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Якоруда: Даме Груев/Никола Вапцаров/ 53, Джебре/Иван Ботушанов/ 32, 14, 44, 48, 57, 16, 42, 30, 36, 10, 18, 50, 4, 2, 1, 7, 40, 65, 22, 46, 3, 13, 24, 5, 34, 51, 38, 28, 99, 26, 12, 20, 9, Кожух 3, Места/П. Джеджеров/ 1, Ореховица 14, 4, 11, 27, 37, 38, 32, 40, 26, 7, 22, 55, 36, 33, 43, 16, 5, 34, 20, 57, 61, 45, 59, 1, 28, 30, 18, 15, 21, 9, 8, 19, 49, 23, 39, 53, 31, 3, 29, 12, 35, 13

На 28.05.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /10:30 – 14:30 ч./ –  Юруково: местност Камено

На 28.05.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Юруково: местност Камено, местност Камено

На 30.05.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Айдаре 1, Алпийска 24, Белмекен 16, 3а, 12, 20, 18, 3, 2, 1, 11, Бунтишка 5, Бърдо 8, 24, 10, 26, 28, 34, 9, 7, 12, 19, 5, 13, 22, 27, 11, 21, 16, 14, 25, 17, 99, 20, 23, 18, 35, 29, Васил Левски 2, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 11, 17, 2, 25, 3, 7, 99, 5, 15, 94, 1, Кожух 10, 23, 21, Лазарец 99, Места/П. Джеджеров/ 23, Мусала 13, 8, 50, 11, 5, 4, 6, 9, 1, 2, Петко Р. Славейков 23, 2, 1, 100, 70, 7, 9, 73, 99, 17, 3, 25, 6, 10, 5, 8, 75, 15, Пирин 5, Родопи 9, 12, 2, 5, 10, 8, 7, 29, 1, 3, Стара Планина 8, 2, 4, 9, 11, 7, 6, 13, Стойко Маджере 22, 14, 5, 3, 6, 11, 13, 23, 20, 8, 21, 9, Стокевица 99, Хаджи Никола Вардев 28, 43, 26, 41, Хаджиалиш/Чавдарци/ 56, 14, 28, 17, 20, 110, 16, 9, Христо Ботев 6, 34, 22, 14, 21, 27, 11, 33, 16, 8, 15, 13, 28, 4, 20, 10, 31, 26, 220, 25, 18, 35, 32, 19, 29, 24, 17, 1, 30, Цар Борис III/Георги Димитр 12, 101, 178, 113, 111, 95, 16, 14, 99, 21, 18, 89, 156, 91, 10, 1, 144, Яворов 3, Якорудски Бор 20, 2, 15, 3

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP