Уважаеми клиенти,

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27-31.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник

На 28.05.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Банище

На 28.05.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Кошарево: 000339, махала Ранинци , къща

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Видрица: Видрица, Парцел VІІ-94в, кв. 17

На 28.05.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Ноевци: до ТП Стадиона

На 28.05.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Красава: М. Мали Друм

На 29.05.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Гоз: махала  Логатор, местност Янкулица

На 29.05.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Ноевци

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Глоговица

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Конска: IV-310, 311, Месност Райкова Страна

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Лялинци: I-259 кв. 13, УПИ VII-115 кв. 26, Вила, Къща, УПИ X-244, кв. 15, УПИ ІІ-94, кв. 25

На 30.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Трън: 8ми Март 6, 5, 14, 10, 18, 2, 13, 1а, 12, 22, 20, 1, 16, 4, 24, 3, 11, 17, 4а, 9, 9ти Септември 47, 43а, 20, 49, 37, 31, 45, 39, 41, 27, 29, 43, Александър Стамболийски 13, 1, 2, 1, 21, 13, 5, 15, 23, 9, 11а, 25, 17, 6, 2, 11, 8, 23, 25, Атанас Ботев 2, 4, 4, 3, 17, 14, 15, 30, 12, 19, 13, 6, 1, 11, 10, 8, 16, 21, Бор 2, 4, 1, 3, 11, 24, 3, 23, 18, 16, 9, 4, 36, 4а, 21, 25, 13, 2, 14, 9, 22, 6, 15, 34, 38, 27, 29, 40, 26, 10, 5, 7, 17, 31, 1, 12, 20, Васил Левски 5, 7, 10, 2а, 6, 12, 8, 20, 1, 3, 2, 9, 11, 16, 1а, 14, 4, Вельо Стоянов 11, 11, 34, 24, 1, 32, 26, 18, 20, 21, 36, 28, 16, 2, Владо Васев 9, 23, 2, 53, 4, 51, 13, 33, 7, 11, 27, 43, 16, 14, Павилион, 17, 49, 41, 59, 6, 5, 38, 31, 45, 35, 39, 25, 47, 8, 35а, 19, 21, 31, Владо Тричков 1, 1, 6, 5, 1, 2, 2, 1,. 2, 3, 2, 1, Връх 3, 1, 5, Възраждане 6, 3, 8, 4, 2, Георги Димитров 8, 15, 10, 19, 14а, 1, 24, 21, 22, 14, 17, 8, 16, 18, 26, 26, 4, 6, 2, 6, 6, 4, Гочо Гопин 27, 4, 11, 13, 9, 19, 3, 2, 25, 7, 21, 17, 21, Денчо Знеполски 1, Десета 9, 5, 3, 7, Ева Волицер 4, 6, 2, 1, 3, Еднофамилни Жилища 10, 3, 11, 4, 9, 5, 6, 2, 1, 7, 8, Здравец 2, 4, Имот 000697 Стопански Двор, махала  Ахчийски Кошари, махала  Кошарите 7, 9, 2, 13, 6, 8, махала  Шиловец, Мир 2, 8, 3, 12, 4, 9, 1, 13, 15, 5, 10, 11, Младост 9, 17, 7, 15, 11, 5, 1, 3, Мосаловска 2, 2, 31, 52, 56, 54, 50, 1, 5, 1, 2, 36, 50, 16, 38, 27, 37, 30, 43, 22, 41, 35а, 31, 46, 31, 6, 35, 39, 16, 24, 48, 23, 14, 40, 21, 28, 47, 20, 49, 29, 44, 32, 45, 3, 2, 1, 19, 11а, 10, 17, 15, 3а, Народна Воля 17, 1, 15, 37, 18, 35, 3, Павилион, 45, 26, 25, 46, 30, 10, 6, 20, 38, 5, 44, 36, 12, 24, 15, 14, 13, Петко Д. Петков 2, Павилион, 3, 3, 3, 1 Търговска, 16, 12, 3, 20, 10, 18, 8, Петър Асенов 2а, 4, 13, 8, 15, 7, 10, 12, 5, 30, 9, 11, Стадион кв. 4, Стефан Караджа 2, 5а, 1, 11, 3 А, 5, 13, 1а, 7, 3, 9, 8, Тако Пеев 3, 20, 1, 6, 14, 11, 29, 9, 19, 5, 2, 7, 31, 18, 13, 27, 33, 25, 23, Тенеси 3, 8, 2, 5, Хаджи Димитър 1, 4, 9, 3, 5, 14, 6, 2, 8а, 16, 18, 10, Хараламби Стоянов 3, 2, 1, 5, Христо Ботев 3, 8, 10, 4, Чарчалат 6, 5, 3, 1, 4а, 4, 2, 5, 5, Юрий Гагарин 11, 6а, 4, 19, 6, Стадион, 5, 12, 17, 2, 16, 13, 3, 7, 1, 10, 2а, 8, 15, 9, Яким Тошков 3, 4, 2, 6, 9, 8, 10, 7, Механа, Сп Ехо-Т

Община Земен

На 28.05.2019 г. /09:00 – 13:00 ч.; 12:00 – 16:00 ч./ –  Горна Глоговица

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Земен: Албена 16, Александър Стамболийски 10, Гео Милев 3, Земенски Манастир 55, 21а, 3, Земенско Кале 1, 1, Кракра 2, Манастирска 3, Земенски Манастир, 1, 23, 2, махала  Брънзова и Орлово Гнездо 1, 4, 6, 5, 2, махала  Царева Жилищна Сграда, 7, Никола Вапцаров 28, Симеон 14, Струма 8, Хаджи Димитър 9, Столова, махала  Брънзова

На 29.05.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Реяновци

На 29.05.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Дивля: Братя Миладинови 14, 38, 62, 34, 4, 58, 10, 52, 36, 32, 56, 46, 18, 54, 16, 12, 42, 44, 30, 2, 40, 6, 60, 28, Васил Левски 16, 34, 22, 13, 23 А, 20, 31, 41а, 40, 1, 39, 30, 32, 8, 18, 25, 38, 28, 37, 21, 33, 6, 35, 41, 4, 5, Владимир Димитров-майстора 20, 7а, 22, 14, 8, 9, 16, 15, 10а, 17, 13 А, 3, 10, 5, 4, 13, 12, 19, Георги Бенковски 4, 13, 5, Д-Р Петър Берон 4, 2, Димитър Благоев 1, 9, Димчо Дебелянов 6, 9, 2, 13, 8а, 10, 4, 8, 12, Елин Пелин 2, 4, Иван Вазов 3, 1, 25, 9, Йордан Йовков 3, 9, 5, 7, Крайречна 9, 18, махала  Бонева, махала  Гогева, махала  Дубрава, махала  Кушова 4, махала  Преслъп, махала  Славкова, Пейо Яворов 20, 8, 11, 10, 12, 4, 7, 16, Пенчо Славейков 19, Софроний Врачански 1, 2, 4, Филип Тотю 1, 5, 7, Христо Ботев 30, 56, 24, 15, 22, 1, 41, 52, 26, 18, 13, 12, 8, 10, 6, 54, 4, 1а

На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Смиров Дол

Община Перник

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Ангел Кънчев 7, Антим Първи 1, 4, 3, 2, 6, Ахелой 12, 20, 5, 32, 14, 24, 16, 8, 38, 26, 30, 10, 40, 6, 22, 12а, 28, 7, Бела Вода Детска Градина, Ботьо Петков 6, 3, 10, 2, 8, 1, 4, Иван Асен Втори 4, Иван Страцимир 2, 4, Иларион Макариополски 5, 7, 10, 1, 16, Клокотница 39, 5, 11, 16, 36, 41, 24, 14, 37, 7, 30, 56, 44, 20, 54, 33, 25, Марин Дринов 8, 12, 2, 10, 6, 9, 1, 3, Матей Преображенски 4, 6, Мъглиж 11, 1, 7, 5, 2, 15, 4, 6, 3, 9, Неофит Бозвели 10, 8, 4, Никола Обретенов 2, 12, 8, 7, 5, 6, 1, Света Гора 18, 6, 8, 4, 14, 2, Филип Тотю 8, 11, 13, 9, Хан Омуртаг 36, 49, 44, 57, 26, 38, 32, 42, 63, 40, 47, 55, 45, 34, 51, Хан Тервел 3, 6, 4, 1, Цар Борис I 4, 5, 8, 7, Цар Самуил 14, 8, 12, Цар Симеон 13, 2, 7, 12, 3, 6, 1, 5, 9, 10

На 28.05.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Арда 10, 9, 8, 3, Асенова Крепост 6, 3, Вардар 49, 56 56, 56, 8, 7, 10, 12, 6, 15, 15, 4, 15, 11, 1, 4, 8. 4. 6, 43, 41, 45, 50, 39, 48, 38, 18, 36, 32, 2, 38, 38, 37, 52, 47а, 54 54, 47, 54, 54, Върбица 10, 11, 28, Гарата 1, Граховска 9, 13, Железничарска 10, 20, 9, Искър 6, 6, ТП Искър, 5, 4, 7, Камчия 4, Княз Александър Батенберг 16, 16, 21, 21, 23, Кракра 66, 18, 30, 2, 38, 34, 41, 36, 38, 14, 20, 38. Гараж 2, 30, 20, 30, 38, 39, 35, 52, 56, 52, 52, 58, 48, 48, 46, 64, 64, 68а, 63, 63, 66, 68, 68, 65, 66, Тото Пункт, 60, 63, 63, 62, 63, 62, 63, 65, 69, 67, до 6-То Училище, Кракра Пернишки 24, Отец Паисий 61, 49а, 49, 55, 51, 55, 53, 49, 57, 59, 61, 57, Магазин, Райко Даскалов 7, 10, 9, 6, 2 7, 11, 11, Розова Долина 7, 1, 3, Росица 1, Средец 1а, Струма 2, 4, 4, 44, 44, 40, 28, 26, 24, 28в, 38, 30, 42, 28, 10, 22, 6, Зад Бл4 и 6- Гаражи, 6,. 6, Бензиностанция, 12, 14, 8, 6,, 6, 14, 1, Тунджа 2, 1, 16, 13, 16, 18, 16, УПИ 1 кв. 263

На 28.05.2019 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Камчия 4, Кракра 66, Струма 2, 4, 4, УПИ 1 кв. 263

На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Бела Вода 275, 266, 260, 270, 274, 269, 261, 259, 264, 272, 258, 265, 267, 259, Иван Асен Втори 76, 78, 80, 48, 62, 74, 60, 86, 56, 54, 90, 80, 38, 64, 50, 42, 52, 72, 40, 82, 46, 88, 58, 44, 36, Мария Луиза 2, Хан Аспарух 31, 35, 37, 21, 23, 17, 29, 34, Хан Кубрат 9, 17, 13, 6, 2, 8, 5, Хан Маламир 8, 5, 2, 3, 6, 4, 1, 12, Хан Омуртаг 17, 21, 23, 6, 33, 31, 15, 29, 10, 27, 13, 5, 1, 8, 7, 19, 11, 29, 14, 9, 16, 25, Хан Персиан 3, 2, 5, 7, Хан Тервел 19, 57, 15, 40, 25, 33, 17, 56, 50, 37, 54, 28, 54, 27, 48, 21, 36, 39, 38, 45, 35, 31, 34, 30, 32, 266, 261, 265, 264

На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Батановци: 3ти Март 28, 36, 22, 16, 24, 34, 12, 30, 10, 20, 6, 18, 4, 26, 8, Акация 1, Александър Стамболийски 17, 9, 12, 11, 5, 8, 3, 2, 15, 10, 14, 13, 19, 16, Граово 6, 2, махала  Делниче 9, 29а, 7, 12, 5, 4, 13, 31, 26, 30, 3, 6, 11, 32, 29, Св. Св. Кирил и Методий 2, 25, 22, 5, 27, 5, 4, 6, 11, 6, 19, 9, 3, Струма 27, 33, Христо Ботев 7, 6, 2, 3, 4, 8, 5, Христо Смирненски 13, 37, 13

На 29.05.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Перник: Благой Гебрев 16, 28, В бл. 28, 26, 29, 26, 27, С/У Чайка, 23, до бл. 24, 25, 23, до Тото Пункт, 23, 23, 24, 18, 22, 22, 20, 19, 17а, 20б, 20, 20а, 17, 17, 21, 20, 17, С/У бл. 19, 20в, Волгоград 1, 3, 2, Изток 1, Тенис Корт, Павилион, Търговски Обект, Сп. Метал, Спирка Метал, Тото Пункт, Кооп Пазар, Павильон, Карл Маркс 1, 1, 1, 1, 3,, 3, 3, Клемент Готвалд 19, 17, 19, 17, Ленински Проспект 5, 1, УПИ-I, кв. 87б, 11, Пазара, Павильон, 27, 17, 16, Лом 9, Минск 6, 1, Несебър 2, Одеса 1, 1, 2, Созопол 5, 7, Юрий Гагарин 18, 12, 87 Б, 20, 18 Кафе-Аперитив, до бл. 12, Зад Спирка Металик

На 29.05.2019 г. /11:00 – 16:30 ч./ –  Перник: Благой Гебрев 18, 22, 22, 20, 19, 17а, 20б, 20, 20а, 17, 17, 21, 20, 17, С/У бл. 19, 20в, Изток 1, Тенис Корт, Павилион, Търговски Обект, Сп. Метал, Спирка Метал, Ленински Проспект 27, 17, 16, Зад Спирка Металик

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Батановци: 3ти Март 28, 36, 22, 16, 24, 34, 12, 30, 10, 20, 6, 18, 4, 26, 8, 56, 3, 36, 42, 58, 54, 62, 42, 44, 38, 9, 64, 60, 40, 2, до Ж. П Гара, 1, 3, 40а, 46, 7, 46, 1 1, 56, 1, 6ти Септември 1, 5, 3, 2, 21, 27, 23, 15, 25, 6, 19, 13, 9, 11, 2, 25, 4, 17, 29, 8, Акация 1, Александър Стамболийски 17, 9, 12, 11, 5, 8, 3, 2, 15, 10, 14, 13, 19, 16, 36, 9, 29е, 54, 58, 18, 62, 20, 32, 29а, 21, 28, 46, 30, 36, 60, 34, 25, 52, 18, 48, 27, 42, 29, 44, 24, 40, 50, 23, 22, Батан Войвода 3, 6, 1, 4, 2, 15, 5, 19, 16, 11а, 25, 12а, 20, 7, 18, 21, 14, 11, 13, 17, 22, 23, 9, 12, 8, 22, Бистрица 16, 18, 1а, 4, 1, 16а, 22, 8, 20, 6, 12, Братя Миладинови 4, 2, 16, 7, 13, 8, 14, 9, 5, 12, 12а, 1, 11, 10, 6, Васил Левски 13, 3, 5, 13а, 1, 9, 7, 11, Владимир Заимов 25, 42, 44, 31, 38, 43, 41, 37, 40, 33, 36, 39, 29, 27, 42а, 23, 21, 37 А, Георги Бенковски 7, 3а, 3, 1, 6, 5, 8, Граово 6, 2, 91, 72, 79, 78, 89, 85, 71, 68, 87, 76, 80, 74, 81, 73, 70, 77, 83, 75, 52, 64, 43, 30, 31, 39, 3, 50, 19, 61, 17, 63, 41, 25, 29, 62, 46, 60, 44, 42, 58, 34, 21, 11, 56, 32, 37, 51, 20, 17, 65, 36, 45, 5, 10, 27, 40, 38, 7, 64а, 35, 9, 59, 23, 8, 69, 18, 55, 13, 7, 12, 67а, 26, 57, 67, 49, 47, 54, 22, 24, 14, Желю Демиревски 18, 22, Княз Борис I 2, Коста Тричков 20, 11, 15, 14а, 5, 18, 23, 22, 6, 7, 26, 4, 19, 12, 24а, 3, 2, 9, 14, 10, 1, 13, 24, Любен Каравелов 8, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 2, 11, махала  Делниче 19, 17, 21, 25, 23, 16, 20, 22, 9, 29а, 7, 12, 5, 4, 13, 31, 26, 30, 3, 6, 11, 32, 29, Никола Вапцаров 17, 11, 4, 5, 16, 2, 10, 13, 7, 3, 9, 19, 12, 17, 14, 28, 30, 49, 31, 43, 51, 45, 27, 32, 53, 34, 29, 45а, 25, 36, 49а, 38, 35, 37, 39, 47, 41, 55, 24, 20, 18, 23а, 22, 23, 21, Панайот Волов 2, Св. Св. Кирил и Методий 53, 42, 74, 24а, 29, 46, 37, 36, 51, 47, 2, 41, 130, 132, 128, 34, 40, 22а, 21, 29, 14, 17, 43, 18, 15, 24, 12, 45, 24, 10, 20, 16, 27, 35, 12а, 19, 27, 22, 12, 43, 7, 7, 8, 2, 25, 22, 5, 27, 5, 4, 6, 11, 6, 19, 9, 3, Средорек 2, 9, 5, 1, 8, 6, 4, 12а, 10, 3, 22, 7, 11, 12, 14, 13, 16, Старо Село 1, 2, 9, 3, 5, 4, Стефан Караджа 2, 11, 1, 5, 4, 6, 9, Стране 51, 52, 47, 53, 49, 4, 45, 56, 48, 44, 50, Струма 19, 23, 22, 13, 26, 17, 27, 27, 33, Трендафил Георгиев 18, 1, 5а, 9, 2, 14, 7, 5, 12, 10, 16, 6, 3, 2а, 8, Христо Ботев 9, 14, 12, 10, 16, 38, 24а, 15, 19, 24, 21, 34, 23, 27, 26, 32, 33, 29, 35, 25а, 37, 17, 22, 31, 20а, 33а, 30, 18, 28, 25, 20, 36, 9, 40, 9 9, 40, 7, 6, 2, 3, 4, 8, 5, Христо Смирненски 9, 5, 11, 7, 2, 3, 5а, 16, 27, 23, 19, 29, 14, 17, 21, 10, 13, Шипка 2, 4, 7, 1, 5, 3, 11, 9, Павилион, Автоспирка, Гарата, 1, 9, 37, 13

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Богданов Дол: 793, Васил Левски 4, 6, Витоша 15, 22, 9, 24, 18, 31 А, 26, 5, 5, 15, Георги Сава Раковски 11, 20, 2, 15, 20, 42, 37, 46, 29, 21, 10, 2, 23, Иван Вазов 5, Иглика 1, 4, 2, Извор 10, 11, 8, Китка 2, 6, 9, 1, 11, 5, 12, 14, 36, Княз Александър Батенберг 6, 4, 8, Княз Борис I 46, 35, 34, 40, 48, 32, 33, 31, 11, 64, 49, 20, 22, Любен Каравелов 4, 6, Люлин 2, махала  Дълга Бара 3, махала  Стаменова 6, 52, 31, 8, 36, 40, 9, 4, 45, 41, 23, 63, 28, 64, 37, 50, Вила, 55, 30, Къща, 25, 26, 27, 11, Помпа, Отец Паисий 3, 7, 2, 5, 13, 19, 17, 15, 11, Петър Берон 5, 7, 17, 15, 13, Пирин 1, 29, 14, 28, 3, 10, 2, 4, 6, Пчела 3, 12, 6, 8, Рила 18, 6, 9, 18, 19, Стара Планина 14, 7, 17, 9, 42, 32, 30, 12, 17, Струма 11, 5, 9, 8, 14, 3, 13, 1, 6, 20, 4, 16, 9, 16, Теменуга 15, 22, 7, 12, 3, Хан Аспарух 47, 69, 63, 65, 75, 26, 51, 40, 38, 36, 77, 49, 67, 33, 31, 27, 43 А, 14, 37, 5, 2, 29, 20, 35, 11, 15, 23, 12, 45, 1, 43, 7, 17, 21, 39, 9, 18, 73, 65, 75, Христо Ботев 9, 15, 5, 8, 19, 2, 7, 13, Христо Смирненски 5, 18, 27, 7, Цар Калоян 12, 16, 6, 14, 20, 4, 4, Цар Симеон 21, 24, 17, 39, 26, 29, 30, 54, 38, 50, 41, 56, 37, 52, 36, 28, 27, 48, 32, 34, 43, 47, 20, Чучулига 7, 6, 5, 8, 13, Кланница, Магерница, В Стопанския Двор, Къща, Краварник, 2, 6, 8, 4, 7, 3, 18, 4, 3

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Вискяр: Іі-253 кв. 30, Близо до Кмета

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Витановци: Васил Левски 50а, Кракра Пернишки 11, 1, П-Л ІV-241, кв. 29, УПИ І-51 кв. 14, 3

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Гоце Делчев: Ючдорушко Дере

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Зидарци

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Мещица: Адалберт Антонов 12, 11, 6, Александър Димитров 8, 2, 9, 14, 10, 23, 1, 20, 26, Александър Невски 4, 2, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 15, 16, 37, 11, 17, 18, 21, 6, 29, 31, 23, 8, 13, Андрей Жданов 7, 6, 4, 8, 7, 1, Васил Коларов 1, 90, 31, 66, 53, 72, 51, 64, 41, 66, 33, 34 Къща, 35, 4,. 25, 9, 13, 56, 17, 46, 11, 19, 10, 36, 15, 24, Васил Левски 24, 1, 26, 9, 28, 11, 3, 8, 30, 31, 17, 12, 2, 19, 7, 29, 14, 5, 34, 23, 4, 25, Велин Сърбов 5, 1, 8, 13, 10, 16, 11, 4, Генерал Гурко 22, 20, 2, 13, 18, 1, 4а, 14, 4, 11, 20, 6, 16, Генерал Скобелев 12, 4, 2, 4, 3, Генерал Толбухин 5, 1, 3, 4, 8, 7, 10, Генерал Тотлебен 14, 27, 24, 29, 21, 7, 9, 11, Гео Милев, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 11, 13, 22, 4, 17, 10 Къща, 3, 7, 1, 80, 74, 68, 89, 5, 85, 70, 72, 83, 76, 86, 64, 101, 94, 77, 66, 95, 58, 62, 88, 79, 90, 69, 103, 30, 33, 14, 49, 52, 31, 48, 65б, 22, 18, 40, 53, 36, 63в, 43, 61, 54, 44, 47, 12, 140, 25, 63, 35, 65а, 16, 42, Георги Сава Раковски 2, 4, 1, 4, Гоце Делчев 8, 12, 5, 15, 7, Даме Груев 1, 5, 1, 3, 4, Детелина 10, 8, 18, 20, 15, 9, 3, 7, 4, 24, 1, 5, 14, Детелина Минчева 2, Димитър Благоев 20, 6, 19, 18, 16, 100, Димитър Каляшки 6, 3, 8, 3а, 1, 2, 4, 17, 13, 31, 25, 34, 30, 32, 23, Еделвайс 1, 3, 2, Елена Георгиева 1, 4, 13, 17, 6, 5, 23, 21, 15, Елин Пелин 3, 15, 9, 22, 14, 15, 21, 5, 16, 1, Захари Стоянов 1а, 11, Иван Вазов 11, 9, 5, 7, 1, 3, Йордан Йовков 4, 2, 6, 1, Йорданка Николова 1, 22, 21, 24, 15, 16, 18, 11, 23, 27, Капитан Петко Войвода 9, 11, 5, кв. 3 УПИ VІІІ-165, Кокиче 5, 15, Комсомолска 2, 5, 9, 11, 20, 1, 3, Ленко 20, 8, 4 Къща, 2, Леонид Брежнев 4, 2, 3, 5, 8, 9, 10, Лилия 4, 2, Лиляна Димитрова 1, 2 Къща, 7, 5, Маршал Жуков 3, Митко Палаузов 6, 9, 2, Никола Вапцаров 19, 10, 15, Никола Парапунов 11, 6, 8, 5, 3 Къща, Октомврийска Революция 11, 8, 21, 3, 13, 4, 12, 10, 5, 19, Пейо Яворов 3, път №63, Райна Княгиня 2, 3, 1, 5, 10, Рахила Ангелова 1, С. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев 10, 14, 4, 2, 15, 5, 6, 3, 1, Сергей Румянцев 1, Синчец 2, Станке Димитров 5, ХVIII кв. 55а, Юрий Гагарин 6, 3, 4, 1, 2, Ястребино 12, 18, 7, 16, 21, 6, 15, 32, 14, 8, 5, 10, 76, Спирка  Бенковски

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Радуй: Вз Шумака, Вила, Къща

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Расник: Бобош 2, Брод 1, Казанджийска 27, Околовръстен път 48, 15, Първи Май 16, Фургон, Къща

На 30.05.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Ярджиловци: Ален Мак 6, 6, Арда 4, 2, 3, Асен Китанов 1, 12, 14, 4, 6, 5, 5, 6, 14, 12, 1, 4, Велин Асенов 6, 16, 13, 8, 3, 11, 2, 10, 16, 2, 6, 3, 10, 8, 13, 11, Георги Димитров 13а, 7, 10, 22, 6, 3, 12, 15, 5, 19, 11, 18, 9, 16, 14, 13, 8, 1, 9, 13, 5, 12, 1, 6, 15, 11, 14, 22, 10, 19, 7, 3, 13а, 8, 16, 18, Девети Септември 32, 34, 53, 1, 37, 11, 33, 41, 5, 39, 28, 35, 24, 21, 27, 4, 26, 31, 43, 9, 17, 8, 29, 30, 3, 45, 25, 35а, 7, 41а, 1, 8, 7, 41, 33, 31, 45, 43, 35а, 4, 30, 25, 11, 24, 35, 21, 28, 37, 3, 26, 9, 41а, 5, 17, 29, 39, 27, Иван Алексиев 14, 16, 9, 6, 24, 23, 8, 5, 10, 18, 19, 25, 7, 4, 22, 13, 15, 28, 17, 2, 21, 12, 23, 16, 18, 9, 4, 6, 22, 7, 24, 14, 25, 2, 10, 8, 12, 17, 5, 19, 28, 15, 21, 13, Йордан Станоев 6, Китка 13, Кракра 13, 3, 7, Никола Вапцаров 7, 15, 4, 14, 4а, 8, 10, 1, 9, 3, 12, 2, 10, 9, 2, 7, 4а, 14, 15, 3, 4, 12, 1, 8, Оборище 2, 5, 2, 5, Орниче 12, 26, 13, 10а, 1, 9, 8, 32, 7, 5, 19, 28, 30, 10, 3, 34, Осоица 1, 5, 4, 2, 4, 1, 5, 2, Перник 5, 4, 7, Първи Май 9, 3, 4, 7, 5, 6, 10, 13, Рила 4, 8, Свилен Русев 3, 1, Средна Гора 7, 11, 9, 13а, 13, 5, 2, 3, 6, 1, Стара Планина 3, 5, 9, 7, 1, 11, 11, 7, 5, 9, 1, 3, Струма 4, 4, Тодор Димитров 4, 3, 2а, 6, 21, 15, 19, 13, 2, УПИ Xx-744, кв. 60, Христо Смирненски 4, 6, 21, 16, 3, 18, 12, 3а, 6, 18, 3а, 12, 21, 16, 3

На 30.05.2019 г. /09:15 – 14:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Перник: Ахелой 1а, 3, 12, 3а, 1, Баба Тонка 7, 18, 15, 1, Бела Вода 8, 10, 2, 87, 311а, 339, 332, 307, 316, 362, 19, 12, 319, 8б, 22, 9, 358, 304, 328, 8, 13, 338, 320, 321, 2, 315, 337, 21, 329, 20, 336, 11, Канцелария, 17, 334, Селекц. Център, 317, 320, 322, 3, 1, 39, 340, 15, 18, Зад Кметството, 333, 311, 335, 25, 314, 330, 361, 313, 333, 351, 371, 372, 369, 363, 364, 349, 365, 379, 374, 383, 357, 354, 352, 355, 345, 350, 377, 336, 368, 370, 347, 366, 381, 341, до МТП Расолкова махала, 375, 373, 353, 348, 376, 378, Боянски Водопад 1, Градина, Григорий Цамблак 2 Читалище, Емине 6, Иван Асен Втори 18, 13, 11, 26, 34, 19, 62, 29, 28, 23, 8, 3, 30, 12, 11, 1, 36, 22, 32, 17, Бензиностанция, Клокотница 12, 4, 1, 3, 6, 2, 10, 8, Матей Преображенски 2, Света Гора 21, 15, 18, Симеон Радев 9, Симеоновград 20, 5, Хан Аспарух 2, 12, 25, 15, 8, 3, 27, 10, 19, 17, 6, 16, 22, 11, 4, 28, 10, 30, Хан Омуртаг 39, 22, 37, 43, 33, 35, 41, 20, Цар Самуил 1, 2, 3, 7, 6, 5, 4

Община Радомир

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Батановци: 3ти Март 66, 64, 6ти Септември 7, Александър Стамболийски 49, 80, 41, 64, 37, 76, 53, 43, 86, 47, 74, 39, 31, 33, 55, 84, 45, 66, 82, 78, 70, 72, Борова 6, 8, 9, 17, 16, 1, 12, 3, 13, 4, 6а, 10, 19, 7, 14, 5, 11, 22, Бушляк, Вергил Ваклинов 7, 1, 3, 2, 5, Витоша 6, 2, 8, 4, Голо Бърдо 10, 4, 14, 2, 6, Граово 107, 95, 91, 99, 97, 105, 93, 101, 103, Железничарска 11, 19, Иван Вазов 4, 1, 2, 9, 3, 6, 5, Илинден 3, 4, 8, 53, 22, 1, 10, 16, 18, 17, 11, 5, 13, 2, 6, 15, Княз Борис I 30, 15, 18, 34, 4, 8, 7, 15, 28, 32, 19, 5, 16, 17, 1, 20, 3, 9, 12, 22, 5а, 24, 10, 26, 14, Коста Тричков 31, 33, 34, 51, 43, 52, 30, 45, 29, 42, 50, 26, 40, 49, 27, 35, 47, 37, 29, 41, 28, 32, 36, Лозан Рангелов 1, махала  Кабранови 14, 27, 20, 10, 7, 22, 13, 3, 2, 8, 26, 17, 4, 16, 25, 11, 6, 17а, 1, 15, 23, 9, 21, махала  Яшарска 2, 6, махала Андрейна, Младост 2, 8, 4, 1, 6, 10, Панайот Волов 7, 3, 7а, 4, 8, 5, 7, Пчела 3, 7, 9, 1, 11, Република 18, 23, 21, 17, 17а, 2, 22, 6, 13, 19, 3, 9, 10, 11, 20, 14, 15, 23, 8, 16, 12, 7, Св. Св. Кирил и Методий 51, 65, 49, Средорек, Стара Планина 12, 3, 6, 7, 14, 5, Старо Село 15, 14, 19, 17, 18, 12, 16, 20, 21, 11, 15а, 13, Струма 1, 5, 11, 4, Физкултурна 1, 5, 11, 15, 13, 14, 19, Двора На Ткзс

На 28.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.05.2019 г. /09:00 – 13:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./   На 31.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дебели Лаг: Къща

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Борнарево: УПИи I-066007 кв. 66, Вила, кв. Момкова

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Копаница

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Перник: Железничарска 15а, 17

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Планиница, Общ. Перник: П-Л ХХІІ, кв. 14, УПИ I-108, кв. 1

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Радомир: махала  Арбанас

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски 46, 8, 9, 5, 36, 25, 19, 51, 56, 33, 29, 45, 68, 54, 27, 6, 59, 62, 35, 64, 1, 30, 50, 53, 31, 30а, 22, 13, 61, 58, 4, 21, 32, 28, 55, 16, 20, 40, 48, 24, 34, 11, 3, 52, 12, 26, 66, Еделвайс 4, 3, 1, Извор 2, 3, 4, Каравански път 3, 10, 5, 15, 4, 7, 6, 2, 8, Китка 7, 8, 9, 3, 4, Лесковски път 41, 19, 37, 1, 5, 15, 21, 17, 39, 13, 9, 7, 30, 35, 3, 27, 11, Стопански Двор, 33, 16, Магюшница 6, 1, 4, 2, махала  Ваклинови 2, 6, 1, махала  Димеви 22, 10, 9, 2, 11, 15, 8, махала  Кюрчийски 5, 8, 31, 38, 4, 7, 14, 10, 18, 27, 45, 19, 23, 25, 24, 35, 15, 29, 37, 11, 3, 3а, 16, 1, 36, 44, махала  Сугареви 2, махала  Толева 2, 4, 3, Нова махала 1, 22, 19, 14, 27, 7, 5, 23, 34, 11, 6, 12, 15, 17, 25, 16, 20, 30, 8, 32, 26, 13, 18, 9, 2, 29, 10, Раец 4, 1, 5, 2, Симеон Костов 2, 12, 10, 9, 4, 6, 5, 1, Стара Планина 51, 49, 44, 47, 26, 42, 3, 45, 24, 29, 39, 5, 3, 1, Юрий Гагарин 12, 10а, 11, 3а, 10, 1, 10

На 30.05.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 12:45 – 14:00 ч./ –  Ярджиловци: VIII-388, кв. 31, Александър Стамболийски 2, 2, 7, 8, 4, Братя Чакрини 20, 47, 13, 49, 9, 14, 40, 42, 18, 35, 10, 30, 1, 24, 3, 39, 21, 45, 26, 8, 6, 27, 12, 53, 29, 25, 37, 38, 43, 22, 36, 44, 28, 32, 31, 23, 48, 34, 15, 46, 51, 33, Васил Левски 8, 2, 4, 1, 3, 6, Вердин Александров 7, 9, 8, 6, Витоша 1, 3, 8, 4, 2, 18, 5, 7, 2, Двадесет и Трети Април 1, 8, 10, 20, 3, 5, 11, 14, 17, 42, 49, 23, 53, 40, 9, 33, 21, 16, 29, 51, 19, 18, 15, 25, 37, 33, 47, 7, 15, 38, Девети Септември 34, 38а, 68, 61, 64, 48, 51, 40, 63, 32, 58, 55, 50, 38, 57, 59, 1, 52, 57а, 67, 46, 34а, 42, 56, 70, 54, 53, 40а, 49, 44, 62, 38, 35а, 36, Иван Алексиев 4, Иван Димитров 4, 2, 3, 5, 1, Извън Плана, Йордан Станоев 3, 6, 8, 11, 10, 5, 14, 13, 9, 7, 12, 15, 19, 23, 31, 24, 25, 22, 26, 21, 6, 28, Китка 9, 7, 6, 8, 4, 2, 3, 5, 1, 10, 21, 19, 12, 23, 16, 12, 20, 17, 11, 13, 15, 18, 24, 22, Марин Зафиров 6, 2, 2, 6, 4, 8, 9, 12, 14, 9, Методи Станимиров 3, 5, 5а, 4, 1, 2, 11, Орниче 43, 42, 29, 27, 37, 51, 33, 49, 60, 20, 55, 46, 56, 53, 41, 62, 38, 25, 58, 54, 67, 121, 92, 94, 71, 69, 83, 89, 71, 111, 95, 125, 91а, 115, 85, 73, 101, 64, 100, 75, 115, 75, 103, 92, 99, 79, 76, 117, 119, 80, 65, 107, 84, 74, 91, 73, 102, 68, 127, 66, 77, 129, 78, 96, 105, Партизан 1, 23, 51, 19, 21, 49, 54, 60, 51, 14, 26, 38, 21 А, 20, 15, 3, 37, 25, 72, 2, 30, 4, 16, 32, 64, 56, 24, 43, 55, 45, 65, 53, 74, 8, 28, 57, 36, 34, 86, 39, 61, 34а, 13, 7, 41, 50, 33, 23, 40, 44, 35, 31, 22, 22, 68, 18, 17, 70, 48, 62, 25а, 10, 63, 57а, 46, 52, Плиска 11, 53, 13, 69, 33, 57, 31, 67, 10, 64, 11, 10, 35, 25, 47, 49, 71, 55, 23, 2, 29, Радослав Зафиров 3а, 31, Рила 2, 1, 10, Славчо Дяков 7,,, 12, 6, 4, 9, 14, 16, 10, 12, 17, 30, 22, 13, 15, 28, 25, 32, 19, 35, 11, 23, 20, 21, 18, Стража 3, 10, 9, 5, 7, 8, 6, Кафе-Павилион

На 30.05.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Дебели Лаг

Община Трън

На 30.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Филиповци: махала Драговци

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP