Уважаеми клиенти,

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 1721 юни 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период,  Времетраене,   Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Благоевград

Община Банско

На 18.06.2019 Г. /15:30 – 16:30 Ч./ –  Банско:   Местност Свети Георги

На 18.06.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Гостун

На 18.06.2019 Г. /15:30 – 16:30 Ч./ –  Добринище:   Борис Парапунов  6,4, Васил Коларов  14, Гарата  9,1 Апартамент,16, Георги Темелков  8, М. Тепченик  , Незнаен Воин  Комплектен Трафопост Ктп 2х630, Охрид  6, Тодор Каблешков  6,4,28,99,14,26,22,10,18,20,2,30,16,24,   Кв.87

На 18.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч.; 08:30 – 10:30 Ч./ –  Добринище:   М. Тепченик

На 18.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч.; 08:30 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   Имот 032105, Местност &Quot;Ано&Quot;

На 18.06.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Места:   І-92  Кв.6

На 18.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Обидим:   000024 Еккте 53059

На 18.06.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Обидим:   000024 Еккте 53059  , Местност Долене

На 18.06.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Филипово, Общ. Банско:   001319  , Vііі-138, Кв.13  , VІІІ-34 Кв.13

Община Благоевград

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001  , 410002  , Андъко  , Брезово  , Мах. Калуцка  , Мах. Центъра Мотела  , Махала Брезово  Жилище,Къща, Махала Брезовска  , Махала Милово Тп Милово  , Махала Петковци  , Месност Демирево  Жилище,Къща, Местност Горно Демирево  , Местност Ковачница  , Осойната  , Скалата  ,   Къща,Помпа За Напояване,Къща,1,М. Влаовци,Жилище,Вила,Бреньово,Вила,Жилище

На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.35.74  , 04279.601.133  , 04279.601.368  , Iv-601.141. Кв. 46, IV Мрн  , Антон Страшимиров  14,15а,12,3а,15,18,3,11,17б,13,1,10,2,6,8,7,5,4,16,17а,9, Антон Чехов  5, Братя Миладинови  , Броди  10, Вардар  25, Вардар  31,30,32,26,28,24,27,35,29,34,22,20,33, Васил Левски  53,38,51,38 Админинстр. Сгр.,32, Ветрен  6,8,33 Семеен Хотел,10,2,8 Б,35, Ветрен  5, Витоша  5 А,5,5 Б, Владо Черноземски  13,15,26, Възрожденска  16,18,12,14,10, Генерал Тодоров  10,8, Грамада  Жилище, Грамада  Газстанция &Quot;Ден И Нощ&Quot;,Жилище,Работилница,Канцеларии, Димитър Димов  12,6,31,9,11,14,10,8,5,16,7, Дойран  28,24,26,22,27, Дружба  1,1,10, Евтим Драганов  38, Еленово  Тото Пункт,94,95 В,86,85,84,95, Еленово  169, Запад  14,12,11,11,14,20,10,17,22,21,15,21,19,10,15,11,12,18,13,Офис,11,Закусвалня,12,10,19,16,13,20, Запад  54,55,53,53,54,54, Запад  38,36,37,36, Запад  31,33,31,26,32,34,29,28,25,26,До Бл.29,24,30,27,35,23,23,28,26, Зеленка  1,7,23а,29,25,13,4 Орбита 5а,23,15,23б,1 Лотос,17,9,2,17а,6,27,11,19,4,21, Ив. Михаилов  , Иван Гарванов  34, Иван Михайлов  62,60,62а Со 2,60,60,60 Со1, Иван Михайлов  59,80,59,57 3,61, Иван Михайлов  49,55,3,4,53, Иван Михайлов  38,46,62а Со 2,40,46а,48,35,35,23,23а,34,27,50,29,54,44,36,19,33,37,36,21,31,52,25,32, Иван Михайлов  3,2, Ильо Войвода  12,14,10, Ильо Войвода  4,6, Кръстьо Асенов  16,14,5,22,21,9,28,9,13,15,8,24,27,10,29,25а,30,17,23,25,22а,26,20,12,18,3,31,11,47,3,19, Кръстьо Асенов  45,38,41,36а,53,46,43,51а,33,50,51,39,36,34,44,42,47,49,37,48,40,35, Листопад  12, Майор Стефан Иванов  1,1-В,2, Малешево  41,24,39а,31,28,26,37,35, Марица  14, Менча Кърничева  58, Местност Баларбаши  , Местност Баларбаши  , Местност Герено  , Местност Герено  Битово Стопанска Сграда,Селскостопанска Сграда,,,Стопанска Постройка,Помпа За Напояване, Местност Международно Шосе  Магазин, Местност Международно Шосе  Цех, Местност Под Грамадите-Ш13  , Местност Под Черквата  Помпа За Напояване, Местност Среден Път-Ш-9  Помпа За Напояване, Местност Царевско Шосе  , Местност Царевско Шосе  , Местност Чикуто  , Местност Чикуто-Ш16  , Местност Чукито  А,1, Местност Чукито  Автосервиз И Склад За Промишлени Стоки,Рег.Служба, Мир  20,26,2,15,12,4,7,22,16,17,21,28,9,21б,14,23,19,1,6,1а,13,18,25,10,24,8,11,30, Независимост  8,4,8, Николай Петрини  48,13,32,45,38,30,44,16,18,53,35,23,15,13а,27,36,26,51,47,14,41,11,12,41б,38,19,17,49,33,42б,52,43,50,9,22,54,28,31,25,5,40,24,49а,57,7а,42,34,21,39,55,29,46, Николай Петрини  18, Обел  6,4,2,8,11, Орбита  3,1,2,5, Орбита  2а, Освобождение  4,3,Врем.С-Во, Освобождение  Едноф. Къща – Врем. Стр., Осогово  14, Пейо К.Яворов  2, Пи №04279.601.426, Упи X, Кв.192  , Пи №04279.609.29  , Пи №04279.609.31  , Полк.Кирил Чамишки  3,8, Промишлена Зона  Склад Вр.Стр., Промишлена Зона  , Ридо  1, Роден Край  4,6,8, Руен  9, Сан Стефано  15,11,9,13,4,10,6,8, Сан Стефано  7,9,3,1,5,5,2, Св. Димитър Солунски  20,17,16, Св. Димитър Солунски  Авточасти,79,32,36,1,30,Газостанция, Св. Димитър Солунски  110,66, Св. Димитър Солунски  12,1 На Гарата,Гараж,16,Офис,1 На Гарата,17, Св. Димитър Солунски  12,Ж.П.Район,149,16,17, Св. Димитър Солунски  1 На Гарата,30,9,Врем.С-Во, Св.Св. Кирил И Методий  2,2,2,6, Скакавица  3, Скаптопара  11,5,3а,2,1,3, Славянска  85,87,95,93а,79,18,93а, Славянска  97, Славянска  55,83,57,41,43,61,53,45,63,47,59,39,49,60,51, Средния Път-Ш.09  , Стефан Стамболов  13, Стефан Стамболов  13, Стефан Стамболов  13, Страцин  2, Упи 04279.601.361  , Упи Iii-9076, 7184, Кв.43  , Упи V-3949, Кв.187а, Пи №04279.608.520  , Упи Xx616.112, Кв.204  , Христо Ценин  4,2,2, Цар Симеон  30, Шар Планина  22,25,41,45,39,31,19,16,20,21,29 Партер,18,29,35,39,45,47,17,33,22,27,43,14,21,37,26,26,23,   Бар,151,   149

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.601.368  , Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн  , Александър Фон Хумболт  8, Братя Миладинови  , Вардар  25, Вардар  31,30,32,26,28,24,27,35,29,34,22,20,33, Ветрен  6,8,33 Семеен Хотел,10,2,8 Б,35, Ветрен  5, Витоша  5 А,5,5 Б, Възрожденска  1,3, Възрожденска  16,18,12,14,10, Димитър Димов  12,6,31,9,11,14,10,8,5,16,7, Дойран  1,7,5,3,13,4,9,8,6,10,4,2,11,6, Дойран  28,24,26,22,27, Ив. Михаилов  , Иван Михайлов  62,60,62а Со 2,60,60,60 Со1, Иван Михайлов  3,2, Ильо Войвода  12,14,10, Кръстьо Асенов  16,14,5,22,21,9,28,9,13,15,8,24,27,10,29,25а,30,17,23,25,22а,26,20,12,18,3,31,11,47,3,19, Листопад  12, Местност Баларбаши  , Местност Баларбаши  , Независимост  8,4,8, Николай Петрини  48,13,32,45,38,30,44,16,18,53,35,23,15,13а,27,36,26,51,47,14,41,11,12,41б,38,19,17,49,33,42б,52,43,50,9,22,54,28,31,25,5,40,24,49а,57,7а,42,34,21,39,55,29,46, Освобождение  1, Освобождение  Едноф. Къща – Врем. Стр., Освобождение  4,3,Врем.С-Во, Полк.Кирил Чамишки  3,8, Ридо  1, Роден Край  4,6,8, Роден Край  8, Родина  12,14,12б, Руен  9, Сан Стефано  15,11,9,13,4,10,6,8, Св.Св. Кирил И Методий  2,2,2,6, Скакавица  3, Скаптопара  11,5,3а,2,1,3, Славянска  82,104,104,Кафе-Аперитив,5,94,88,96,3,96а,1,100,88 Врем.С-Во,Жилище,88 На Гърба На Кооперацията, Славянска  55,83,57,41,43,61,53,45,63,47,59,39,49,60,51, Славянска  85,87,95,93а,79,18,93а, Стефан Стамболов  1, Упи 04279.601.361  , Упи Iii-9076, 7184, Кв.43  , Христо Ценин  4,2,2, Шар Планина  22,25,41,45,39,31,19,16,20,21,29 Партер,18,29,35,39,45,47,17,33,22,27,43,14,21,37,26,26,23

На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.601.368  , Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн  , Алея На Здравето  , Антим I  25, Антон Чехов  1, Аргир Манасиев  44,48,26,22,30,52,60,50,36,32,24,28,34,46,38,42,40,50, Бадемите  4, Бадемите  2, Бадемите  30,28,26,18,12,22,4,20,16,24,10,32,8,14, Бистрица  1, Борис Сарафов  28, Борис Сарафов  1, Борис Сарафов  38,41,37,45,30,36,32,43,47,39,34, Борис Сарафов  4,2а,2, Борис Сарафов  5,3,19,7,12,25,10,11,9,35,13,23,20,33,29,21,15,17,16,7,18,8,22,27,24,31,26,14,6, Братя Миладинови  , Вардар  25, Вардар  31,30,32,26,28,24,27,35,29,34,22,20,33, Васил Априлов  , Ветрен  6,8,33 Семеен Хотел,10,2,8 Б,35, Витоша  5 А,5,5 Б, Владо Черноземски  18,24,7,11,5,24а,22,20,9, Владо Черноземски  13,15,26, Възрожденска  16,18,12,14,10, Генерал Тодоров  17,6,2,4,13,11,12,19,10,15, Генерал Тодоров  10,8, Данаил Крапчев  16,28,3,5,14,12, Димитър Димов  12,6,31,9,11,14,10,8,5,16,7, Димитър Йосифов  17,15,20,6,7,12,4,9,2,8,18,11,12,5,3,2а,14,10,16, Дойран  28,24,26,22,27, Дъбравска  13,16,8,6,12в,11-Б,10,12б,11в,9,12,14,11, Дъбравска  1, Дъбравска  31,20,24,35,18,16,22,33, Дъбравска  1, Дъбравска  23, Дъбравска  29,27,31,25,17,23,37,15,19, Еленово  Ателие 3,Кв.5,Упи-Іі-8245,Апартамент №15,135,, 2,2,136,160,163,134,Кв.5, Упи-Іі-8245,Кв.5, Упи Іі-8245, Запад  14,12,11,11,14,20,10,17,22,21,15,21,19,10,15,11,12,18,13,Офис,11,Закусвалня,12,10,19,16,13,20, Иван Михайлов  3,2, Иван Михайлов  38,46,62а Со 2,40,46а,48,35,35,23,23а,34,27,50,29,54,44,36,19,33,37,36,21,31,52,25,32, Иван Михайлов  45,41,39,47,43,43а, Изгрев  2, Илинден  1 Бърза Закуска До Входа На Езикова, Илинден  17,19, Ильо Войвода  12,14,10, Ильо Войвода  4,6, К. И Никола Хайдукови  49,45,29,37,51,35,39,53,47,27, К. И Никола Хайдукови  75,63,72,80,84,74,61,81,55,65,69,83,73,79,71,59,76,57,67,77,51,2, К. И Никола Хайдукови  25,52,48,64,66б,68,54,70,46,56,60,23,66,21,68, Калиакра  7, Костур  11,13, Кръстьо Асенов  16,14,5,22,21,9,28,9,13,15,8,24,27,10,29,25а,30,17,23,25,22а,26,20,12,18,3,31,11,47,3,19, Кръстьо Асенов  45,38,41,36а,53,46,43,51а,33,50,51,39,36,34,44,42,47,49,37,48,40,35, Листопад  12, Майор Стефан Иванов  12,18,10,1-В,5,4,6,11,8,7,1,16,9,5а,3,2,14, Майор Стефан Иванов  1,1-В,2, Майор Стефан Иванов  13,15,1,32,30,24,2,21а,26,27,22,17,23,29,19,28,3,20,25,21, Марица  13,17,15,4,4,21,2,19,6,23, Мелник  20,29,2,24,26,26а,22,28,12,6,27,16,8,25,10,4,18,14, Мелник  29,3,1,27,5,13,15,17,25,19,7,23,11,9,21, Менча Кърничева  56,58,58, Местност Баларбаши  , Местност Баларбаши  , Местност Бачиново  Каравана,Складов Терен, Митрополит Борис  35, Независимост  8,4,8, Неофит Рилски  9,11,5,1,13,7,3,15, Неофит Рилски  10,12,4,10а,8,6,2, Никола Вапцаров  29, Николай Петрини  48,13,32,45,38,30,44,16,18,53,35,23,15,13а,27,36,26,51,47,14,41,11,12,41б,38,19,17,49,33,42б,52,43,50,9,22,54,28,31,25,5,40,24,49а,57,7а,42,34,21,39,55,29,46, Освобождение  4,3,Врем.С-Во, Освобождение  Едноф. Къща – Врем. Стр., Отдих  1, Петър Стоянов  3,4, Пи №04279.607.24  , Полк.Кирил Чамишки  3,8, Полк.Кирил Чамишки  2, Преспа  13,12,3,15,10,11а,2,11,1,6,9,5,17,8,19,7,4, Ридо  1, Роден Край  4,6,8, Родолюбие  5,2, Родолюбие  7, Родолюбие  4, Руен  9, Сан Стефано  15,11,9,13,4,10,6,8, Сан Стефано  7,9,3,1,5,5,2, Св. Иван Рилски  19, Св.Св. Кирил И Методий  2,2,2,6, Св.Св. Кирил И Методий  27,25,30,25,24г,25, Св.Св. Кирил И Методий  Ііі Оу, Сергей Румянцев  10,16,13,3,7,12,Жилище,8,1,14,2,11,4,9,6,5, Скакавица  3, Скаптопара  11,5,3а,2,1,3, Скаптопара  21,24,16,14,12а,18,12,10, Славянска  55,83,57,41,43,61,53,45,63,47,59,39,49,60,51, Сотир Атанасов  10,12,3,7,4,2,6,9,8, Сотир Атанасов  12,8, Сотир Атанасов  1, Стара Планина  9,3,14,8,10,7,5,6,2,12,11,1,4, Трети Март  17, Упи 04279.601.361  , Упи Iii-9076, 7184, Кв.43  , Упи-Vii-380, Кв.9  , Христо Силянов  9,11,12,13, Христо Ценин  4,2,2, Христо Чернопеев  24,37,22,47,35,28,39,18,33,41,43,45,26,20, Христо Чернопеев  27,29, Цар Симеон  26,14,28,33,24,22,29,20,18,30,27,16,31,35, Цар Симеон  30, Шар Планина  22,25,41,45,39,31,19,16,20,21,29 Партер,18,29,35,39,45,47,17,33,22,27,43,14

На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.601.368  , Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн  , Андрей Ляпчев  9,7,20,14,22,3,11,24,16,20а,13,10,12,4,5,1,26,8,6,15, Вардар  25, Вардар  31,30,32,26,28,24,27,35,29,34,22,20,33, Васил Левски  14, Ветрен  6,8,33 Семеен Хотел,10,2,8 Б,35, Витоша  5 А,5,5 Б, Владо Черноземски  13,15,26, Владо Черноземски  3в, Владо Черноземски  18,24,7,11,5,24а,22,20,9, Възрожденска  16,18,12,14,10, Генерал Тодоров  10,8, Генерал Тодоров  7,9, Генерал Тодоров  17,6,2,4,13,11,12,19,10,15, Димитър Димов  12,6,31,9,11,14,10,8,5,16,7, Дойран  28,24,26,22,27, Еленово  66,67,65,63,64, Еленово  Кафе, Еленово  Тото Пункт,Обект, Еленово  70,69,5,68,69, Еленово  155,Врем.С-Во,148,152,153,156, Еленово  155,147,153,Врем.С-Во,154, Еленово-1  , Еленово-1  , Иван Михайлов  38,46,62а Со 2,40,46а,48,35,35,23,23а,34,27,50,29,54,44,36,19,33,37,36,21,31,52,25,32, Илинден  14,13, Илинден  20,18,22, Ильо Войвода  4,6, Ильо Войвода  12,14,10, Клокотница  5, Клокотница  6,4,1,4 Врем.С-Во, Крушево  5 Рила,5, Кръстьо Асенов  45,38,41,36а,53,46,43,51а,33,50,51,39,36,34,44,42,47,49,37,48,40,35, Кръстьо Асенов  16,14,5,22,21,9,28,9,13,15,8,24,27,10,29,25а,30,17,23,25,22а,26,20,12,18,3,31,11,47,3,19, Листопад  12, Майор Стефан Иванов  1,1-В,2, Майор Стефан Иванов  12,18,10,1-В,5,4,6,11,8,7,1,16,9,5а,3,2,14, Менча Кърничева  44,38,29,52,48,30,36,50,31,23,25,21,40,27,31,32,35,34,54,42,46,33, Местност Баларбаши  , Местност Баларбаши  , Независимост  8,4,8, Николай Петрини  48,13,32,45,38,30,44,16,18,53,35,23,15,13а,27,36,26,51,47,14,41,11,12,41б,38,19,17,49,33,42б,52,43,50,9,22,54,28,31,25,5,40,24,49а,57,7а,42,34,21,39,55,29,46, Орфей  3, Освобождение  4,3,Врем.С-Во, Освобождение  Едноф. Къща – Врем. Стр., Пейо К.Яворов  76, Пейо К.Яворов  35, Пейо К.Яворов  90,94,82,90а, Пи №04279.610.385  , Пи №04279.610.387  , Пи №04279.610.400  , Пи №04279.626.245  , Полк.Кирил Чамишки  3,8, Преслав  5,7,9, Ридо  1, Роден Край  4,6,8, Руен  9, Сан Стефано  7,9,3,1,5,5,2, Сан Стефано  15,11,9,13,4,10,6,8, Св. Димитър Солунски  79, Св.Св. Кирил И Методий  21, Св.Св. Кирил И Методий  8в,8б, Св.Св. Кирил И Методий  10,12,14, Св.Св. Кирил И Методий  Ііі Оу, Скакавица  3, Скаптопара  21,24,16,14,12а,18,12,10, Скаптопара  19,17а, Скаптопара  23,24,25,1,27, Славянска  55,83,57,41,43,61,53,45,63,47,59,39,49,60,51, Тодор Александров  78,62,74,70,76,90,68,56,84,76,72,88,70а,56а,64,86,60,66, Тракия  1, Упи 04279.601.361  , Упи Iii-9076, 7184, Кв.43  , Упи-Ii-0427962660  , Упи-Vii-380, Кв.9  , Цар Симеон  30, Цар Симеон  12,10а,15,17, Цар Симеон  8,7,1,10,9,4,2,6,3,5, Чудомир Кантарджиев  3,5,3а, Шар Планина  22,25,41,45,39,31,19,16,20,21,29 Партер,18,29,35,39,45,47,17,33,22,27,43,14,21,37,26,26,23

На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.601.368  , Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн  , Антон Чехов  1,20,1, Атон  9,4,6, Атон  8-А,7,8, Ахелой  3 2,3б 2,3б,3,3 1, Братя Миладинови  , Вардар  31,30,32,26,28,24,27,35,29,34,22,20,33, Вардар  25, Васил Левски  25, Васил Левски  3,7, Васил Левски  4,13,10, Ветрен  6,8,33 Семеен Хотел,10,2,8 Б,35, Витоша  5 А,5,5 Б, Владо Черноземски  18,24,7,11,5,24а,22,20,9, Възрожденска  16,18,12,14,10, Генерал Тодоров  17,6,2,4,13,11,12,19,10,15, Даме Груев  9,32,32б,24,24,13,11,27, Даме Груев  9,20,9,15,13,20,21,9,26,3,5,19,22,1,28, Джеймс Баучер  4,2,6,4, Димитър Димов  12,6,31,9,11,14,10,8,5,16,7, Дойран  28,24,26,22,27, Дойран  3, Еленово  72,71,73,77,73,75,76,74, Еленово  39,2,5,1,46,3,42,1,3,2,4, Еленово  119,172,181,116,115,177,112,117,114 Гараж,114,174,Срещу Бл.114, Еленово  Училище, Еленово  49,38,54,1,47,62,48,46,С/У Бл.47,57,47/48,53,51,52,49,58,Срещу Бл.25,56,46,47,55,Гараж,49, Еленово  155,147,153,Врем.С-Во,154, Еленово  166,175,176а,165,164,Паркинг, Еленово  Ателие 3,Кв.5,Упи-Іі-8245,Апартамент №15,135,, 2,2,136,160,163,134,Кв.5, Упи-Іі-8245,Кв.5, Упи Іі-8245, Жк. Еленово – 1, Идт. 04279.626.29 И 04279.626.30  , Иван Михайлов  45,41,39,47,43,43а, Иван Михайлов  3,2, Илинден  1 Бърза Закуска До Входа На Езикова, Ильо Войвода  12,14,10, Ичко Бойчев  2, Калиакра  7, Кв. Еленово 04279.626.30  , Клокотница  5, Крушево  1,1в,1а,3,1, Крушево  10,8,2,4,6,12,18,3,14,3, Кръстьо Асенов  16,14,5,22,21,9,28,9,13,15,8,24,27,10,29,25а,30,17,23,25,22а,26,20,12,18,3,31,11,47,3,19, Листопад  12, Майор Стефан Иванов  13,15,1,32,30,24,2,21а,26,27,22,17,23,29,19,28,3,20,25,21, Майор Стефан Иванов  12,18,10,1-В,5,4,6,11,8,7,1,16,9,5а,3,2,14, Марица  13,17,15,4,4,21,2,19,6,23, Менча Кърничева  37, Местност Баларбаши  , Местност Баларбаши  , Местност Международно Шосе  Канцеларии,10,Работилница, Независимост  8,4,8, Николай Петрини  48,13,32,45,38,30,44,16,18,53,35,23,15,13а,27,36,26,51,47,14,41,11,12,41б,38,19,17,49,33,42б,52,43,50,9,22,54,28,31,25,5,40,24,49а,57,7а,42,34,21,39,55,29,46, Орфей  3, Освобождение  Едноф. Къща – Врем. Стр., Освобождение  4,3,Врем.С-Во, Отдих  1, Пейо К.Яворов  90,94,82,90а, Пейо К.Яворов  88, Петър Зографски  2,1,6,1,6б,3,4, Пи №04279.626.121  , Полк.Кирил Чамишки  3,8, Полк.Кирил Чамишки  2, Преслав  4, Преслав  3, Радовиш  1,12, Радовиш  2, Ридо  1, Роден Край  4,6,8, Руен  9, Сан Стефано  15,11,9,13,4,10,6,8, Св. Димитър Солунски  15,12,10, Св.Св. Кирил И Методий  Ііі Оу, Св.Св. Кирил И Методий  2,2,2,6, Свобода  1, Секвоя  2, Скакавица  3, Скаптопара  21,24,16,14,12а,18,12,10, Скаптопара  11,5,3а,2,1,3, Славянска  55,83,57,41,43,61,53,45,63,47,59,39,49,60,51, Стефан Стамболов  74, Страцин  20, Тодор Александров  102,101,83,104,85,100,95,71,110,71,96,93,98,103,89,97,91,106,108а,108,99,104,87, Тракия  1, Ул. Даме Груев, Кв. 216, Упи-Xii, Пи04279.617.14 И 04279.617  , Упи 04279.601.361  , Упи Iii-9076, 7184, Кв.43  , Упи Iv-537, Кв.124  , Упи V-7152, Кв.216в  , Упи-Vii-380, Кв.9  , Христо Ценин  4,2,2, Цар Симеон  26,14,28,33,24,22,29,20,18,30,27,16,31,35, Чудомир Кантарджиев  3,5,3а, Шар Планина  22,25,41,45,39,31,19,16,20,21,29 Партер,18,29,35,39,45,47,17,33,22,27,43,14,21,37,26,26,23, Явор  12, Явор  9,7, Явор  10,11

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1,1, Славово  Фирма,   Работилница

На 18.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  5, Васил Левски  30,22,23,29,35,21,45,28,31,27,14,10,33, Васил Левски  14, Васил Левски  4,13,10, Васил Левски  53,38,51,38 Админинстр. Сгр.,32, Даме Груев  34,36, Даме Груев  9,32,32б,24,24,13,11,27, Дружба  1,1,10, Еленово  169, Илинден  3,5а,5,8,5 2,5 1,4,3а,10, Илинден  14,13, Крушево  1,1в,1а,3,1, Крушево  5 Рила,5, Менча Кърничева  44,38,29,52,48,30,36,50,31,23,25,21,40,27,31,32,35,34,54,42,46,33, Местност Международно Шосе  Магазин, Петър Зографски  7,14,5,3,З,11,13, Петър Зографски  2,1,6,1,6б,3,4, Промишлена Зона  , Радовиш  1,12, Св. Димитър Солунски  Авточасти,79,32,36,1,30,Газостанция, Св.Св. Кирил И Методий  21, Тодор Александров  78,62,74,70,76,90,68,56,84,76,72,88,70а,56а,64,86,60,66, Упи Xx616.112, Кв.204  , Цар Симеон  8,7,1,10,9,4,2,6,3,5

На 21.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  5, Васил Левски  30,22,23,29,35,21,45,28,31,27,14,10,33, Васил Левски  14, Васил Левски  53,38,51,38 Админинстр. Сгр.,32, Васил Левски  4,13,10, Даме Груев  34,36, Даме Груев  9,32,32б,24,24,13,11,27, Дружба  1,1,10, Еленово  169, Илинден  3,5а,5,8,5 2,5 1,4,3а,10, Илинден  14,13, Крушево  1,1в,1а,3,1, Крушево  5 Рила,5, Менча Кърничева  44,38,29,52,48,30,36,50,31,23,25,21,40,27,31,32,35,34,54,42,46,33, Местност Международно Шосе  Магазин, Петър Зографски  7,14,5,3,З,11,13, Петър Зографски  2,1,6,1,6б,3,4, Промишлена Зона  , Радовиш  1,12, Св. Димитър Солунски  Авточасти,79,32,36,1,30,Газостанция, Св.Св. Кирил И Методий  21, Тодор Александров  78,62,74,70,76,90,68,56,84,76,72,88,70а,56а,64,86,60,66, Упи Xx616.112, Кв.204  , Цар Симеон  8,7,1,10,9,4,2,6,3,5

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  5, Васил Левски  30,22,23,29,35,21,45,28,31,27,14,10,33, Васил Левски  4,13,10, Васил Левски  53,38,51,38 Админинстр. Сгр.,32, Васил Левски  14, Даме Груев  34,36, Даме Груев  9,32,32б,24,24,13,11,27, Дружба  1,1,10, Еленово  169, Илинден  3,5а,5,8,5 2,5 1,4,3а,10, Илинден  14,13, Крушево  5 Рила,5, Крушево  1,1в,1а,3,1, Менча Кърничева  44,38,29,52,48,30,36,50,31,23,25,21,40,27,31,32,35,34,54,42,46,33, Местност Международно Шосе  Магазин, Петър Зографски  7,14,5,3,З,11,13, Петър Зографски  2,1,6,1,6б,3,4, Промишлена Зона  , Радовиш  1,12, Св. Димитър Солунски  Авточасти,79,32,36,1,30,Газостанция, Св.Св. Кирил И Методий  21, Тодор Александров  78,62,74,70,76,90,68,56,84,76,72,88,70а,56а,64,86,60,66, Упи Xx616.112, Кв.204  , Цар Симеон  8,7,1,10,9,4,2,6,3,5

На 17.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  5, Васил Левски  30,22,23,29,35,21,45,28,31,27,14,10,33, Васил Левски  53,38,51,38 Админинстр. Сгр.,32, Васил Левски  14, Васил Левски  4,13,10, Даме Груев  34,36, Даме Груев  9,32,32б,24,24,13,11,27, Дружба  1,1,10, Еленово  169, Илинден  3,5а,5,8,5 2,5 1,4,3а,10, Илинден  14,13, Крушево  1,1в,1а,3,1, Крушево  5 Рила,5, Менча Кърничева  44,38,29,52,48,30,36,50,31,23,25,21,40,27,31,32,35,34,54,42,46,33, Местност Международно Шосе  Магазин, Петър Зографски  7,14,5,3,З,11,13, Петър Зографски  2,1,6,1,6б,3,4, Промишлена Зона  , Радовиш  1,12, Св. Димитър Солунски  Авточасти,79,32,36,1,30,Газостанция, Св.Св. Кирил И Методий  21, Тодор Александров  78,62,74,70,76,90,68,56,84,76,72,88,70а,56а,64,86,60,66, Упи Xx616.112, Кв.204  , Цар Симеон  8,7,1,10,9,4,2,6,3,5

На 22.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Владо Черноземски  18,24,7,11,5,24а,22,20,9, Владо Черноземски  13,15,26, Генерал Тодоров  17,6,2,4,13,11,12,19,10,15, Генерал Тодоров  10,8, Иван Михайлов  38,46,62а Со 2,40,46а,48,35,35,23,23а,34,27,50,29,54,44,36,19,33,37,36,21,31,52,25,32, Ильо Войвода  4,6, Кръстьо Асенов  45,38,41,36а,53,46,43,51а,33,50,51,39,36,34,44,42,47,49,37,48,40,35, Майор Стефан Иванов  12,18,10,1-В,5,4,6,11,8,7,1,16,9,5а,3,2,14, Майор Стефан Иванов  1,1-В,2, Сан Стефано  7,9,3,1,5,5,2, Св.Св. Кирил И Методий  Ііі Оу, Скаптопара  21,24,16,14,12а,18,12,10, Упи-Vii-380, Кв.9  , Цар Симеон  30

На 18.06.2019 Г. /08:15 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Пере Тошев  13,15,14,16,10,12,11, Петко Д.Петков  2, Св. Иван Рилски  10, Тодор Александров  35,33,28,25,37,27,28 Офис,19,23,24,29-31,22, Трайчо Китанчев  4,2

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Горно Хърсово:   Горни Валог  , Махала Буровци  Къща, Махала Горни Двояци  Къща,Къща, Махала Долни Двояци  Къща, Махала Михтарци  Къща, Махала Мъртвако  Къща, Махала Новоселци  Къща, Махала Панчовци  Къща,Жилище,Помпа За Напояване, Махала Пържово  Къща, Махала Стойковци  Къща, Махала Тачовци  Къща, Махала Шоповци  Къща, Местност Валого  , Местност Гьоловете  , Ровината  , Шопови Ниви  ,   2,1

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Дренково:   Махала Балевска  Вила, Местност Реката  , Пи №081045  ,   Къща

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533  , Адиница  , Бобови Ниви  , Долна Дъбрава  , Землището На С.Дъбрава  , Зимниците  , Имот 000143  , Кромидището  , Мах. Ваканинци  , Мах.Щърбевци  , Махала Веляци, Извън Регулация  , Местност Атанасова Падина  , Местност Бобови Ниви  , Местност Градището  , Местност Клено  , Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище, Местност Ръженици  Вила, Местност Ръжениците  , Местност Топузица  , Местност Щърбев Рид  , Митовци  , Ръжениците  , Стамовица  , Чадарето  , Юрто  , Яновски Рид  ,   Стоп.Постр.До 35 Кв.М.,Жилище

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Долна Дъбрава  , Имот 000143  , Махала Веляци, Извън Регулация  , Местност Атанасова Падина  , Местност Бобови Ниви  , Стамовица  , Юрто  , Яновски Рид

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   2

На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   006009  , 006010  , С. Еленово, М. Еминова Нива,  ,   2

На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   Арнаутско Дере  , Ушите  ,   2

На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   33.432  , X-333  , Xi-333  , Айдарово  , Кучкудерска Нива  , Местност Айдарово  , Местност Кури Дере  Къща, Местност Кури Дере  , Местност Пейчинска Чука  , Местност Саковска Нива  , Местност Срещу Кравефермата  , Местност Чуката  , Пи №352, Кв.21  , Ул. Предел  3, Упи Iv 87  , Упи Ix-317, Кв.25  , Упи Хх-320, Кв.22  , Упи-Xvi-312,Кв.19  , Упи-Хі218 Кв.21  , Упи/Парцел 6, Кв.30  , Чуката  ,   Ул.&Quot;Братя Гошеви&Quot; №7,2,Жилище,   1,,,Жилище

На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   33.432  , X-333  , Xi-333  , Айдарово  , Кучкудерска Нива  , Местност Айдарово  , Местност Пейчинска Чука  , Местност Саковска Нива  , Местност Срещу Кравефермата  , Местност Чуката  , Пи №352, Кв.21  , Упи Iv 87  , Упи Ix-317, Кв.25  , Упи Хх-320, Кв.22  , Упи-Xvi-312,Кв.19  , Упи-Хі218 Кв.21  , Упи/Парцел 6, Кв.30  , Чуката  ,   Ул.&Quot;Братя Гошеви&Quot; №7,2,Жилище

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   33.432  , X-333  , Xi-333  , Айдарово  , Кучкудерска Нива  , Местност Айдарово  , Местност Пейчинска Чука  , Местност Саковска Нива  , Местност Чуката  , Пи №352, Кв.21  , Упи Iv 87  , Упи Ix-317, Кв.25  , Упи Хх-320, Кв.22  , Упи-Xvi-312,Кв.19  , Упи-Хі218 Кв.21  , Упи/Парцел 6, Кв.30  , Чуката  ,   Ул.&Quot;Братя Гошеви&Quot; №7,2,Жилище

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Логодаж:   Упи-Іv-195 Кв.14  , Голяма Нива  , Махала Гелинска  , Махала Савева  , Стоилова Кория  , Упи Iii-32  , Упи Vii-46, Кв.6  ,   Жилище,Къща,   Жилище

На 20.06.2019 Г. /13:00 – 15:30 Ч./ –  Покровник:   Ам Струма Покровник

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Покровник:   Махала Равначка

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Рилци:   Местност Арсовото  , Телкиево Дере

На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Селище, Общ. Благоевград:   Упи Vі-297, Кв.10  , 382, Кв. 14  , X-381  , Андако  , Градевски Рид  , Гребовски Рид  , Кв.17, Упи Viii-198  , Местност Гребовски Рид  , Местност Гуйначки Андък  , Местност Гьочковски Андък  , Оралище  ,   Жилище,   Помпа За Напояване,Жилище

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Селище, Общ. Благоевград:   Упи Vі-297, Кв.10  , 382, Кв. 14  , X-381  , Андако  , Градевски Рид  , Гребовски Рид  , Кв.17, Упи Viii-198  , Местност Гребовски Рид  , Местност Гуйначки Андък  , Местност Гьочковски Андък  , Оралище  ,   Помпа За Напояване,Жилище,   Жилище

Община Гоце Делчев

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 09:45 Ч.; 10:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 15:45 Ч.; 16:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 09:45 Ч.; 10:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Балдево:   Открит Рудник

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Балдево:   Упи Vii-97, Кв.9  , Упи Ііі Кв.14  ,   Традиционен Събор

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 09:45 Ч.; 10:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 15:45 Ч.; 16:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 09:45 Ч.; 10:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Баничан:   Мест. Бекирица

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Баничан:   Бахчите  , Местност Поле  , Пръдлището  , Упи Iii, Кв.31  , Упи-Іv-270, Кв. 28  ,   В Сградата На Кметството,Читалище

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./ –  Баничан:   Бахчите  , Пръдлището  , Упи Iii, Кв.31  , Упи-Іv-270, Кв. 28

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Балтовици  , Капсии  , Местност Капсии  , Местност Пенковото  , Пи-18021, М. Мантара  , С.Борово  , Село Борово  , Упи-V-183 , Кв. 30  ,   Стопански Двор,Стопански Двор,Стопански Двор

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 09:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 09:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Брезница:   29-Ти Декември  7, 31002  , Vі  9, Vііі  , Антон Иванов  11,1,3,9,7,6,15,10,4,11,17, Балийца  3,7,17,9,11,1,33,4,14,2,18,16,15,13,12,6,5,3,26,24,33,41,47,43,30,29,26,25,28,42,35,37 А,24,37,10, Барата  7,8,18,9,7,4,3,8,6,1,8, Бели Брег  5,9,7,1,14,10,3,4,6,1, Бело Море  3,16,4,8,9,7,4,12,5, Бърда  14,11,24,5,3,4,7,26,35,10,16,12,18,8,14, Васил Левски  3,2,26,27, Васил Петлешков  7,7,5,4,9,10,3, Воденицата  2,5,1, Генерал Ковачев  7,1,5,2,4, Гео Милев  3,11,1,17,15,8,12,7,6,5,6,6, Георги С.Раковски  10,12,5,3,4,6, Гоце Делчев  7,10,26,1,9,3,1,13,21,6,23,15,19,11,8,17, Дунав  12,4,2,9,10,13,5,8, Иван Вазов  1,21,7,1,20,31,12,23,10,35,5,8,33,19,21,17,27,4,9, Исмаил Кальор  7,2,9,6, Каменица  8,6,6, Кв. 84  , Керанека  20,7,11,1,12,15,6,2,4,9, Киркалица  , Крали Марко  7,9,4,6,3,7,2,5, Кушията  7,4,8,2,7,5,1, Лозята  3,7,11,21,48,4,18,2,14,12,6,3,17,5,10,3, Македония  8,1,6,10,4, Масърли  1,3,10, Местност Чарка   Вила, Неврокоп  8,28,2,37,50,7,46,19,48,30,5,33,12,4,25,32,28,11,14,26,16,17,34,1,2,9,24,8,10,15,29,37,18,13,35,27,39,36,6,7,12,11, Неуточнен Адрес  Поща,Стопански Двор, Отец Паисий  7,2,1,14,6,4,3,10,8,5,10,4,8, Охрид  10,18,7,4,9,5,2, Падарката  6,14,3,14,19,15,17,14,10,13,6,28,17,11,15,12,7,4,3,16,2, Панайот Хитов  2,4,4, Папратница  , Пейо К.Яворов  13,2,17,11,6,21,7,31,12,19,23,5,4,24,18,1,14,16,12, Пирин  2,14,8,1,8,18,22,7,13,15,5,14,2,6,16,9,3, Промишлена  , Речище  17,9,18,14,7,5,3,1,17,2,32,1,35,29,25,17,32,24,27,10,20,31,11,40,26,13,9,22,Тп-2,23,33,5,15,31,13, Ридът  1,13,27,25,22,21,23,9,8,19,18,7,21,16,12,17,10, Свобода  10,2,7,1,6,5,3,5, Синища  10,9,15,13,2,Тп-1,11,1,7,17,11, Ситницата  3,5,1, Сливница  12,1,13,8,4,6,10,5,3, Софата  13,2,1,12,6,4,10,8,9,23,28,19,14,31,17,33,21,25,2,7,13, Спас Белухов-Пането  14,12,11,2,12,10,4,1,9,5,14, Стара Планина  6,11,9,10,1,7,13,4,5,28, Стефан Караджа  4,5,13,1,2,3, Стопански Двор  , Суда  9,11,6,12,31,2,15,3,10,1,36,27,19,30,15,20,33,24,23,31,13,21,25,28,40,32,14,34,35, Татарка  7,1,14,2,23,1,15,9,19,13,10,7,6,43,42,5,11,3,8,4,41,39,28,50,38,26,43,16,42,37,35,24,29,49,21,34,53,51,19,4,44,43,25,18,48,44,47,41,36, Теофик Хаджи  6,4,2,7,5,6, Туфча  14,16,24,28,20,18,12,10,28,2,6,2,24,3, Упи Ii-682,Кв.49  , Упи-Іv, Кв.82  , Упи-Хvііі-72138, Кв. 58  , Ушите  , Хан Аспарух  10,12,21,12,11,18,2,5,14,8,13,4,17,21,9,7,3,6,16, Ходжова Поляна  20,13,2,16,Павилион-Магазин,1,18,14,8,6,7,5,24,28,6,27,20,36,40,32,30,8,15,42,29, Хр.Смирненски  15,16,19,12,13,9,4,10,20,16,20,18,22, Христо Ботев  2,1,3,15,16,16,7,9,11, Цар Калоян  13,3,11,5,6,2, Чала  21,10,18,2,6,4, Чарга  , Чарка  9,6,4,14,5,2,20,15,17,18,7,11,8,19,10,1,1,28,24,22,30, Чифлика  4,4,5,17,2,6, Юрий Гагарин  4,1,12,8,5,9,4,3,2,10,7, Яне Сандански  1,5,3,   5,3,4

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Брезница:   Антон Иванов  3,9,7,6,15,10,4,11,17, Балийца  26,24, Барата  8, Бело Море  3,16,4,8,9,7,4,12,5, Васил Левски  3,2, Гео Милев  6, Кв. 84  , Крали Марко  7,9, Кушията  7, Лозята  3, Македония  4, Неврокоп  7, Неуточнен Адрес  Стопански Двор, Отец Паисий  8, Охрид  10,18,7,4,9,5,2, Пейо К.Яворов  12, Пирин  8,1, Речище  35,29,25,17,32,24,27,10,20,31,11,40,26,13,9,22,Тп-2,23,33,5,15, Ридът  27,25,22,21,23, Синища  11, Спас Белухов-Пането  11, Стопански Двор  , Татарка  41,39,28,50,38,26,43,16,42,37,35,24,29,49,21,34,53,51,19,4,44,43,25,18,48,44,47,41,36, Туфча  2, Ушите  , Хан Аспарух  12,11,18,2,5,14,8,13,4,17,21,9,7,3,6,16, Христо Ботев  16,16,7,9,11

На 18.06.2019 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Брезница:   Киркалица  , Местност Чарка   Вила, Папратница  , Татарка  1, Чарга  , Чарка  10,1,1

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището  , Упи- Хvіі-164, Кв.11  , Хvі-246, Кв.19  , Хі-99,131, Кв.22  ,   Старото Село,Входа На Селото В Ляво

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Господинци:   Упи-Хі, Кв.1  ,   Старото Село

На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Братя Миладинови  9, Генерал Ковачев  2, Гоце Делчев  , Драма  6,9,16,19,Тп5,16,16а,4,18,10,20,1,12,14,8,13,15,7,8,4,17,5,10, Неофит Бозвели  7,9,1,5,2, Неуточнен Адрес  Пл. Македония, Култулен Дом, Патриарх Евтими  2,3,4,1, Стоян Петралийски  1, Тодор Александров  1,20,3,8,10 А,16,10,10,14,8,5,18,4,22,2, Христо Матов  3,4,10,5,1,9,2, Цар Иван Асен  16,1,3,5,18,9,20,11,1а,3,14,13,7,15, Цар Калоян  8,6,4,12,1,10,12 А,2,6 А,   Пл. Македония

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Драмски Път  , Местност Мочура  , Местност Сушица  Стопанска Постройка,Офис,Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади  80,126, Пенковото

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Гоце Делчев:   Екзарх Антим  14

На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Свещник  2, Средна  14,16, Страцин  65, Струга  70,82,100,86,94,68,62, Търговска  41

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите  ,   На Площада

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 09:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч.; 09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Корница:   Ал. Стамболийски  10,12,5,9,4,3,11,6,2,8, Анещи Узунов  10,2,1,12,11,19,7,21,15,4,17,11, Асен Лагадинов  5,3,1,2, Бузлуджа  5, Вардар  5,1, Васил Левски  11,7,3,9, Владимир Поптомов  2,3,5,1,3, Гео Милев  1,20,12,18,16,3,14,5,2,4,9,10,11, Георги Бенковски  18,21,24,27,26,23,25,36,33,18,29,31,47,44,24,30,42,46,2,29,14,27,8,17,10,44,17а, Гоце Делчев  44,40,28,23,31,46,39,54,21,35,49,48,22,26,37,6,45,33,19,44,52,24,47,3а,30,25,3,33,1,44,15,48,50,13,54,3а,46,6,52, Димитър Талев  11,1,3, Добри Чинтулов  16,3,15,22,13, Драгоман  18,6,14,5,3,2,4,22,20,20а, Дунав  2,3,4, Еделвайс  3,16,33,16,14а,17,6,14,1,27,20,11,24,7,21,31,12,3,28,13,2,23,18,32,22,5,9,30,10, Здравец  3,15,11,14,7,4,3,9,17,5,2,12,13, Ивайло  8,15,25,18,9,16,5,14,11,24,22,10, Иван Вазов  17,14,30,13а,29,9,20,19,22,24,21,12,15,25,27,13,23,4,2,12,7,6,11,25,8,17,15,26,5,14,9,3, Иван Козарев  5,2,7,3,1,6,11,10,12,9,19,1, Иглика  5,3,1, Ильо Воивода  2,1, Капитан Петко Войвода  4,38,1, Климент Охридски  13,4,5,11,6,7,9,2,8,4,9,5,14,23,21,19,15,16, Кръста  , Местност Кръста  Стопанска Постройка, Михаил Антонов  16,5,18,10,6,7,2,14,12,15,1, Неуточнен Адрес  Поща,Кметство, Октомврийска  10,19,1,14,5,4,16,27,3,12,15,8,6,8, Орляк  3, Отец Паисий  5, Парка – Упи-V, Кв.30  , Петър Берон  9,10,2,7,11,8,1,6,9, Пирин  4,10а,6,14,11,1 Трикотажен Цех,7,16,5,17,12,3,2,41,39,58,62,25,54,48,3,38,47,56,46,60,37,13,45,32,40,26,31,22,34,5,12,19,30,20,36,23,48,38,25,21, Рила  11,18,1,10,4,24,32,12,20,9,14,21,19,17,11, Родопи  3,8,4,9,21,6,10, Стопански Двор  Сграда,Офис,Работилница, Хаджи Димитър  5,3,14,2,9,3,7,4,1,5,6,8, Христо Ботев  5,7,3,9,6,2, Христо Смирненски  6,9,17,4,11,7,6, Цар Самуил  5,3,1,4, Черно Море  2,10,9,7, Шипка  12,3,2,1

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 09:15 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч.; 09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Лъжница:   029005  М. &Quot;Голака&Quot;, Ал.Стамболийски  11,5,10,9,8,5,11,1,7,3,13,2,12,18297,18, Атанас Тешовски  1,2а,5,3,2,6,8,12,15,3,7, Васил Левски  10,1,12,14,16,6,8,11,4,5,7,9,15,3,13,1, Горна Бара  , Граматиковица  , Драва  40,44,37,31,7,27,17,5,23,25,30,13,33,1,36,21, Елена Лефтерова  3,1,4,10,12,1,6,7,9,7а,8,5, Здравец  14,8,1,12,5,3,20,18,16, Ивайло  12,2,10,11,4,6,8,3,9,7,12а, Каменика  , Лъжница  Поща, Местност Дъбето  Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес  На Центъра, Никола Вапцаров  37,42,36,31,26,44,21 А,25,23,30,27,32 А,28,33,32,38,21,39,7,40,41,43,21а,46,59,3,2,12,50,57,9,6,17,22 А,56,36,58,51,11 А,52,55,69,4,63,62,46,13,16,7,60,61,11,64,54,8,22 Б,20,20 А,10,29, Никола Калъпчиев  41,33,8,10,39,28,33 А,48,27,22,16,21,19,49,12а,34,1,18,26,15а,43,30,20,42,40,12,29,31,30 А,32,11,23,50,45,2,15,31 А,17,7,39 А,16 А,,,24,5,35 А, Никола Парапунов  4,13,7,3,1,7 А,9,2,15, Опълченска  7,2,3,5,20,36,13,31,28,23,12,4,11,42,10,19,16,6,26,17,15,38,24,30,40,27,22,8,20,35,18,25,14, Ореляк  13,4,17,1,6,11,21,3,8,10,2,15,7,9,8, Партизани  13,23,19,14,17,33,15,29, Патриарх Евтимий  5,1,2, Пирин  3, Прогрес  2,22,16,20,12,14,5,10.,7,8,6,9,13,4,10,1,6,7,6, Родопи  1,3,9,5, Сергей Румянцев  21,10,31,8,27,29,33,23,32, Стопански Двор  Фуражомелка,Сграда, Стоян Войвода  15,17,15,30, Христо Ботев  19,20,12,3,5,16,15,4,10,8,1,7,9,2,11,13,6,18,17,14, Юрий Гагарин  9,5,3,7,1,11,3

На 20.06.2019 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Мусомища:   027116  , Баба Тонка  25, Батуми  16,14, Братя Миладинови  3, Владимир Поптомов  49, Генерал Гурко  1, Георги С. Раковски  1, Димо Хаджидимов  29,22,4,14,15,13,20,7,8,6,5,25,18,11,16,19,17, Здравец  5,6,3,1, Иван Козарев  24,30,28 D,21,17,16,23,1,18,19,20,28,29,15,27, Кавала  22,17,4,9,14,17a,13,6,30,16,8,20,28a,10,28,1,18,17а, Кирил И Методий  6,5,9,4,8,14,1,15,89,19,2,16, Клокотница  2, Кулата  , Марица  15,20,19,21, Никола Вапцаров  38,50,48,46,41,40,29,54,56,44, Орехите  4,2, Отец Паисий  11,23,21,13,15,19,9, Плиска  2,4,7,1,12,23,6,8, Рила  32,25,16,30,18,24,29,17,19, Судинград  17,5,21,19,2,13, Хан Крум  8,1,3,4,Тп-2,2,5,7,6, Юрий Гагарин  8,1

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 14:30 Ч./ –  Мусомища:   32012  , Ал. Стамболийски  8,12,16,18,7,14,1,4,5,10,22,24,20, Бяло Море  8,18,2, Димитър Талев  11,20,29,2,12,16,4,7,14,13,6,9,8,15,19,3,22,17,5, Дунав  14,4,6,1,8,12,10,2, Еделвайс  5,10,13,7,2,4,3,140,1,17,11,6,9, Ивайло  24,22,23,26,7,19, Краището  , Места  20, Местност Стопански Двор  , Местност Чукутлука  Овчарник,Сграда,Работилница,Обор,Фуражомелка, Ниш  4,3, Пирин  9,6, Сливница  4,7,8,6,5,3, Толбухин  10,5,7,18,1,16, Топлика  6,9,3,20,2,4,8,5,1,13,7,11, Хаджи Димитър  7, Юрий Гагарин  1,   3

На 18.06.2019 Г. /10:00 – 12:00 Ч./ –  Мусомища:   Ал. Стамболийски  21,12, Анещи Узунов  6,4,8,3,15 Б,11,5,9,Лавка,1,13,4d, Антон Попов  19,18,14,5,1,7,6,3,4,8,9,10,16,12, Баба Тонка  2,9,13,10,6,15,7,17,11,24,14,4,12,1,22,8,16, Батуми  10,7,9,5,6,1,8,4,12,2, Бяло Море  1,8,2,6,3,2.,7, Владимир Поптомов  16,10,21,13,4,,,15,5,14,8,9,1,3,11,6,2,23, Георги Папалезов  11,9,15,8,21,19,10,6,16,5,17,7,3, Гоце Делчев  4,1,1,2, Д-Р.Петър Берон  8,4,3,2,6,1,5,5,18, Детелина  1, Димитър Талев  1,22, Дунав  17,19,28,13,24,21,15, Ивайло  5,2,3,15,13,9,7,11,1, Кулата  4,1,25,6, Места  14,20a,16,22,20,8,22,6,4,10,18, Неуточнен Адрес  Читалище, Пейо К. Яворов  11,9,17,4,1,2,3, Пирин  8,22,6,16,4,15,1,20,2,18, Стопански Двор  , Струга  10,1,4,3, Топлика  4,4, Упи І-68  , Цар Самуил  11,19,6,17,7,9,13, Цар Симеон  1,9,14,6,12,10,4,5,8,19,7, Шипка  2,6,1,4, Юрий Гагарин  6,Тп-1,4,8,6,5,Тп-3,1,2,4,2,12,10

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:   В Началото От Ляво След Моста

На 18.06.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч.; 09:15 – 10:30 Ч.; 13:30 – 16:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч.; 09:15 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Самоков:   Тинтява  7

На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Средна:   9

Община Гърмен

На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:   ||-42, Кв.3  М. Банята, Благой Матеров  1, Горни Бани  Сграда, Долни Бани  Ресторант,Времянка, Неуточнен Адрес  Градски Бани

На 17.06.2019 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен:   Горни Бани  Преди База Апк,Почивна Станция,1,Хотел,Времянка, Неуточнен Адрес

Община Петрич

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Беласица:   Акация  2,1,8,6, Беласица  38,50,Поща,33,54,36,46,27,44,26,42,25,34,48,23,31, Братя Миладинови  8,2,6, Георги Бенковски  1,2, Гоце Делчев  6,4,7,8,3,16,14,2,18,1,12,11, Григор Пърличев  8,10,12,6,1, До Мтп Беласица  , Кокиче  7,9,10,12,8,3, Осми Март  3, Паисий Хилендарски  7,4,6,2,1,3,5,11,9, Раславица  3,4, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица – 3  , Стълб При Обекта

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Долна Крушица:   Каръчкото

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дрангово, Общ. Петрич

На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Капатово:   Карабатак

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   010024  , Атанас Лютвиев  39,18,28,20,26,37,41,33,30,1,16,22,27,8,10,23,14,29,32,35,45,17,43,31,25,12,19, България  29,39,25,37,35,33,28,27,26,24,23,31, Васил Левски  2,4, Екзарх Йосиф  22,20,33, Македония  1, Михаил Вардев  6,2,4, Полковник Дрангов  1, Сандо Китанов  9. Явор,1,1 Теменуга,5,3,7 Беласица,7,2 Тото Пункт,1,5,5.,9 Явор,3

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  8,1,5,10,6,6,10,4,6,8,6,2,3,12,4,11,9,12, Атанас Лютвиев  6,4,15,5,4,7,13,8,4,2,3,6,9, Битоля  8,10,10,11,1,2,9,7,8а,3,8,6,7,5,14,10,10,4,12,11,3, Битоля  22, Бъкстон  6,1, България  73,75,71,91,61,79,81,77,67,62, Ванга/Опълченска/  18,7,3,1,14,11,9,1,5, Връх Китка  9,10,7,10,16,20,12,12,1,8,20,5,18,16,2,11,9,22,14,22,3, Генерал Тодоров  2,2,4,1,2 Павилион, Георги Урумов  15,7,21,8,1,5,9,3,2,24,8 Б,34,11,20,17,16,19, Георги Урумов  12,33,16,10,21,14,21,Строителен Обект,7,8,6,26,18,34, Гоце Делчев  12б, Дунав  44,48,50,19,15,46,40,17,42,13, Екзарх Йосиф  2,6,12,6,10,8,7,4,14, Ильо Войвода  13,Б,33,14,38,12,32,20,20,25,27,11,50,34,30,25,36,28,26,24,16,35,21,15,8,29,А,19,18,10,17, Искър  4,6,2,10,8,12,2,3,7,5,9,7,11,1, Капитан Никола Парапанов  3,24,30,24,Тото Пункт, Княз Александър Батемберг  30,4,11,6,20,24,12,21,15,16,18,7,17,10,1,9,19,32,16,26,15,24,14,23,5,9,6,3,7,28,20,8,2,22,21, Княз Борис I  18, Кожух  4,16,8,21,14,12,22,22,23,6,20,5,18,27,33,18,9,22,7,31,12,10,5,17,10а,3,13,29,24,1,15,19,3а,25, Места  14,11,8, Местност Бухото  Цех,Жилище,Цех, Мусала  10,13,18,18,2,20,9,20,5,6,20,6,4,3,8,14,16,11,12,6, Никола Вапцаров  8, Огражден  8,12,1,1,6,2,13,3,2,14,11,5,4,1,7, Охрид  24, Пейо Яворов  22,24,21,17,19,13,15,13, Петър Берон  13,3,7,15,5,11,10,8,6,2,9,12,4,1, Петър Берон  14,15,14, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1,10, Полковник Дрангов  1,1, Поп Богомил  5, Сандо Китанов  15 Пирин,15,9,11 Лебед,13 Чайка,11 Лебед,22,13 Чайка,17,15 Пирин, Свети Климент Охридски  5,9,7,11,8,6,10, Свобода  12,23,25,12,26,32,30,14,8,28,26,10,15,17,13,11,36,33,32,17,11,16,38,19,15,27,21,24,18,22,29,20,34,38,8,16, Серска  2, Скопие  9,5,5,10,7,8,4,9,2,1,1,2,12,16,3,14,6,11,13, Стадионска  1, Стара Планина  8,12,9,18 А,18,17,14,5,15,13,2,3,6,1,11,10,16,7,4, Тодор Александров  5, Тодор Александров  8 А,7,16,8,17,13,14,11,15,8а,8в,25,12,18,8г,23, Тома Митов  14,2,16,18,2,3,5, Хан Аспарух  9,7,7,10,17,11,8,5,13,15, Хан Крум  6,2,6,4,14,8,10,6а,2, Христо Чернопеев  28, Цар Борис Iii  , Цар Борис Iii  20,20,14,16,52,22,11,12,12,11,11 Юробанк,20,14,22,20,16, Цар Иван Шишман  11,3,13,1,5,9,7, Яне Сандански  3

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  8,1,5,10,6,6,10,4,6,8,6,2,3,12,4,11,9,12, Атанас Лютвиев  6,4,15,5,4,7,13,8,4,2,3,6,9, Битоля  8,10,10,11,1,2,9,7,8а,3,8,6,7,5,14,10,10,4,12,11,3, Битоля  22, Бъкстон  6,1, България  73,75,71,91,61,79,81,77,67,62, Ванга/Опълченска/  18,7,3,1,14,11,9,1,5, Връх Китка  9,10,7,10,16,20,12,12,1,8,20,5,18,16,2,11,9,22,14,22,3, Генерал Тодоров  2,2,4,1,2 Павилион, Георги Урумов  15,7,21,8,1,5,9,3,2,24,8 Б,34,11,20,17,16,19, Георги Урумов  12,33,16,10,21,14,21,Строителен Обект,7,8,6,26,18,34, Гоце Делчев  12б, Дунав  44,48,50,19,15,46,40,17,42,13, Екзарх Йосиф  2,6,12,6,10,8,7,4,14, Ильо Войвода  13,Б,33,14,38,12,32,20,20,25,27,11,50,34,30,25,36,28,26,24,16,35,21,15,8,29,А,19,18,10,17, Искър  4,6,2,10,8,12,2,3,7,5,9,7,11,1, Капитан Никола Парапанов  3,24,30,24,Тото Пункт, Княз Александър Батемберг  30,4,11,6,20,24,12,21,15,16,18,7,17,10,1,9,19,32,16,26,15,24,14,23,5,9,6,3,7,28,20,8,2,22,21, Княз Борис I  18, Кожух  4,16,8,21,14,12,22,22,23,6,20,5,18,27,33,18,9,22,7,31,12,10,5,17,10а,3,13,29,24,1,15,19,3а,25, Места  14,11,8, Местност Бухото  Цех,Жилище,Цех, Мусала  10,13,18,18,2,20,9,20,5,6,20,6,4,3,8,14,16,11,12,6, Никола Вапцаров  8, Огражден  8,12,1,1,6,2,13,3,2,14,11,5,4,1,7, Охрид  24, Пейо Яворов  22,24,21,17,19,13,15,13, Петър Берон  13,3,7,15,5,11,10,8,6,2,9,12,4,1, Петър Берон  14,15,14, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1,1, Полковник Дрангов  1,10, Поп Богомил  5, Сандо Китанов  15 Пирин,15,9,11 Лебед,13 Чайка,11 Лебед,22,13 Чайка,17,15 Пирин, Свети Климент Охридски  5,9,7,11,8,6,10, Свобода  12,23,25,12,26,32,30,14,8,28,26,10,15,17,13,11,36,33,32,17,11,16,38,19,15,27,21,24,18,22,29,20,34,38,8,16, Серска  2, Скопие  9,5,5,10,7,8,4,9,2,1,1,2,12,16,3,14,6,11,13, Стадионска  1, Стара Планина  8,12,9,18 А,18,17,14,5,15,13,2,3,6,1,11,10,16,7,4, Тодор Александров  5, Тодор Александров  8 А,7,16,8,17,13,14,11,15,8а,8в,25,12,18,8г,23, Тома Митов  14,2,16,18,2,3,5, Хан Аспарух  9,7,7,10,17,11,8,5,13,15, Хан Крум  6,2,6,4,14,8,10,6а,2, Христо Чернопеев  28, Цар Борис Iii  , Цар Борис Iii  20,20,14,16,52,22,11,12,12,11,11 Юробанк,20,14,22,20,16, Цар Иван Шишман  11,3,13,1,5,9,7, Яне Сандански  3

На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  8,1,5,10,6,6,10,4,6,8,6,2,3,12,4,11,9,12, Атанас Лютвиев  6,4,15,5,4,7,13,8,4,2,3,6,9, Битоля  8,10,10,11,1,2,9,7,8а,3,8,6,7,5,14,10,10,4,12,11,3, Битоля  22, Бъкстон  6,1, България  73,75,71,91,61,79,81,77,67,62, Ванга/Опълченска/  18,7,3,1,14,11,9,1,5, Връх Китка  9,10,7,10,16,20,12,12,1,8,20,5,18,16,2,11,9,22,14,22,3, Генерал Тодоров  2,2,4,1,2 Павилион, Георги Урумов  15,7,21,8,1,5,9,3,2,24,8 Б,34,11,20,17,16,19, Георги Урумов  12,33,16,10,21,14,21,Строителен Обект,7,8,6,26,18,34, Гоце Делчев  12б, Дунав  44,48,50,19,15,46,40,17,42,13, Екзарх Йосиф  2,6,12,6,10,8,7,4,14, Ильо Войвода  13,Б,33,14,38,12,32,20,20,25,27,11,50,34,30,25,36,28,26,24,16,35,21,15,8,29,А,19,18,10,17, Искър  4,6,2,10,8,12,2,3,7,5,9,7,11,1, Капитан Никола Парапанов  3,24,30,24,Тото Пункт, Княз Александър Батемберг  30,4,11,6,20,24,12,21,15,16,18,7,17,10,1,9,19,32,16,26,15,24,14,23,5,9,6,3,7,28,20,8,2,22,21, Княз Борис I  18, Кожух  4,16,8,21,14,12,22,22,23,6,20,5,18,27,33,18,9,22,7,31,12,10,5,17,10а,3,13,29,24,1,15,19,3а,25, Места  14,11,8, Местност Бухото  Цех,Жилище,Цех, Мусала  10,13,18,18,2,20,9,20,5,6,20,6,4,3,8,14,16,11,12,6, Никола Вапцаров  8, Огражден  8,12,1,1,6,2,13,3,2,14,11,5,4,1,7, Охрид  24, Пейо Яворов  22,24,21,17,19,13,15,13, Петър Берон  13,3,7,15,5,11,10,8,6,2,9,12,4,1, Петър Берон  14,15,14, Полковник Дрангов  1,1, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1,10, Полковник Дрангов  1, Поп Богомил  5, Сандо Китанов  15 Пирин,15,9,11 Лебед,13 Чайка,11 Лебед,22,13 Чайка,17,15 Пирин, Свети Климент Охридски  5,9,7,11,8,6,10, Свобода  12,23,25,12,26,32,30,14,8,28,26,10,15,17,13,11,36,33,32,17,11,16,38,19,15,27,21,24,18,22,29,20,34,38,8,16, Серска  2, Скопие  9,5,5,10,7,8,4,9,2,1,1,2,12,16,3,14,6,11,13, Стадионска  1, Стара Планина  8,12,9,18 А,18,17,14,5,15,13,2,3,6,1,11,10,16,7,4, Тодор Александров  5, Тодор Александров  8 А,7,16,8,17,13,14,11,15,8а,8в,25,12,18,8г,23, Тома Митов  14,2,16,18,2,3,5, Хан Аспарух  9,7,7,10,17,11,8,5,13,15, Хан Крум  6,2,6,4,14,8,10,6а,2, Христо Чернопеев  28, Цар Борис Iii  , Цар Борис Iii  20,20,14,16,52,22,11,12,12,11,11 Юробанк,20,14,22,20,16, Цар Иван Шишман  11,3,13,1,5,9,7, Яне Сандански  3

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  8,1,5,10,6,6,10,4,6,8,6,2,3,12,4,11,9,12, Атанас Лютвиев  6,4,15,5,4,7,13,8,4,2,3,6,9, Битоля  8,10,10,11,1,2,9,7,8а,3,8,6,7,5,14,10,10,4,12,11,3, Битоля  22, Бъкстон  6,1, България  73,75,71,91,61,79,81,77,67,62, Ванга/Опълченска/  18,7,3,1,14,11,9,1,5, Връх Китка  9,10,7,10,16,20,12,12,1,8,20,5,18,16,2,11,9,22,14,22,3, Генерал Тодоров  2,2,4,1,2 Павилион, Георги Урумов  15,7,21,8,1,5,9,3,2,24,8 Б,34,11,20,17,16,19, Георги Урумов  12,33,16,10,21,14,21,Строителен Обект,7,8,6,26,18,34, Гоце Делчев  12б, Дунав  44,48,50,19,15,46,40,17,42,13, Екзарх Йосиф  2,6,12,6,10,8,7,4,14, Ильо Войвода  13,Б,33,14,38,12,32,20,20,25,27,11,50,34,30,25,36,28,26,24,16,35,21,15,8,29,А,19,18,10,17, Искър  4,6,2,10,8,12,2,3,7,5,9,7,11,1, Капитан Никола Парапанов  3,24,30,24,Тото Пункт, Княз Александър Батемберг  30,4,11,6,20,24,12,21,15,16,18,7,17,10,1,9,19,32,16,26,15,24,14,23,5,9,6,3,7,28,20,8,2,22,21, Княз Борис I  18, Кожух  4,16,8,21,14,12,22,22,23,6,20,5,18,27,33,18,9,22,7,31,12,10,5,17,10а,3,13,29,24,1,15,19,3а,25, Места  14,11,8, Местност Бухото  Цех,Жилище,Цех, Мусала  10,13,18,18,2,20,9,20,5,6,20,6,4,3,8,14,16,11,12,6, Никола Вапцаров  8, Огражден  8,12,1,1,6,2,13,3,2,14,11,5,4,1,7, Охрид  24, Пейо Яворов  22,24,21,17,19,13,15,13, Петър Берон  13,3,7,15,5,11,10,8,6,2,9,12,4,1, Петър Берон  14,15,14, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1,1, Полковник Дрангов  1,10, Поп Богомил  5, Сандо Китанов  15 Пирин,15,9,11 Лебед,13 Чайка,11 Лебед,22,13 Чайка,17,15 Пирин, Свети Климент Охридски  5,9,7,11,8,6,10, Свобода  12,23,25,12,26,32,30,14,8,28,26,10,15,17,13,11,36,33,32,17,11,16,38,19,15,27,21,24,18,22,29,20,34,38,8,16, Серска  2, Скопие  9,5,5,10,7,8,4,9,2,1,1,2,12,16,3,14,6,11,13, Стадионска  1, Стара Планина  8,12,9,18 А,18,17,14,5,15,13,2,3,6,1,11,10,16,7,4, Тодор Александров  5, Тодор Александров  8 А,7,16,8,17,13,14,11,15,8а,8в,25,12,18,8г,23, Тома Митов  14,2,16,18,2,3,5, Хан Аспарух  9,7,7,10,17,11,8,5,13,15, Хан Крум  6,2,6,4,14,8,10,6а,2, Христо Чернопеев  28, Цар Борис Iii  , Цар Борис Iii  20,20,14,16,52,22,11,12,12,11,11 Юробанк,20,14,22,20,16, Цар Иван Шишман  11,3,13,1,5,9,7, Яне Сандански  3

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Струмешница:   19

Община Разлог

На 20.06.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 16:00 – 16:30 Ч./ –  Бачево:   23-Ти Септември  13,10,2,12,5,18,16,1,7,14,6,8,11,15,13,9,4, Александър Стамболийски  8,2,3,21,43,19,47,41,6,10,99,13,23,11,15,16,27,59,5,26,4,31,12,57,28,45,63,53,40,35,30,61,9,37,25,20,22,55,32,29,1,39,33,7,51,14,3, Васил Левски  13,18, Георги Димитров  46,42,74,38,50,76,1,47,31,68,35,44,70,49,67,23,28,61,48,16,78,14,41,39,64,55,51,33,54,37,72,36,30,66,57,59,69,45,63,56,52,84,58,60,86,100,17, Гоце Делчев  1, Димитър Благоев  15,7,53,28,1,20,29,57,14,9,4,17,39,37,44,5,51,36,35,8,11,24,27,47,120,46,45,13,34,16,48,43,38,30,33,25,41,40,18,3,18,1, Димо Хаджидимов  3, Захари Стоянов  2, Иван Вазов  1, Кирил И Методи  2,3, Костадин Катранджиев  23,18,19,5,13,4,8,21,9,6,2,16,14,7,11,3,15, Кръстю Стойчев  3,6,1,4,8,7, Людмила Живкова  13,18,24,10,23,25,1,14,11,2,22,9,5,20,26,27,17,7,4,21,29,13,12,16, Местност Перивол  , Местност Раждавец  Вила, Неуточнен Адрес  Сграда Стадиона,Цдг,Детска Ясла,Поща, Оборище  22,5,2,13,21,18,38,15,20,79,4,17,31,26,11,6,19,36,14,29,27,8,88, Партизанска  6,9, Пенчо Славейков  3,6,4,2,9,8,5,7,1, Пирин  7,2,1,4,9,11,3,8, Ралеви Гробища  , Рила  35,29,25,33,34, Тодор Каблешков  9,10,6,2,5,3,1,4, Тримата Ятака  2,18,11,14,12,16,6,3,20,4,9,22,5, Шипка  1,7,2,3,6,9,5,11,4,   5

На 17.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Градево:   Калугерица  , Местност Бяла Поляна  , Местност Калугерица  , Местност Лаго – Изг. Чарк  , Местност Лаго-Равнако  , Местност Лаговете-Стр.Река  , Местност Мах.Кацарска  , Местност Стружка Река – Лагове  , Пи №46  , Средорек  , Требища  , Требище  ,    Вила

На 17.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Градево:   Местност Калугерица  , Местност Лаго – Изг. Чарк  , Местност Лаго-Равнако  , Местност Лаговете-Стр.Река  , Местност Мах.Кацарска  , Местност Стружка Река – Лагове  , Пи №46  , Средорек  , Требище  ,    Вила

На 20.06.2019 Г. /09:30 – 10:30 Ч.; 16:00 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  20, Банище  , Бела Река  1 Пирин,14,12,1 1,8 1,3,10,2 2,28,22,3 3,18,20,12 Пирин 1,2,30,12 2,8,14,62,4,38,4,16,8,12,2,12,56,11,52,58,54,60,90,94,114,88,96,92,86, Братя Каназиреви  , Варош  1,19,11,17,35,2,3,21,7,13,15,24,25,1,5, Васил Левски  5,18,20,15,6,16,11,7,4,9,10,5,1,8,14,13,3, Вихрен  22,7,20,18,24,19,17,5,3,537,504,517,525,536,532,508,538,511,524,516,533,531,507,534,503,530,540,509,529,535,518,512,563,553,558,550,547,545,546,555,556,542,554,544,526,541,564,569,552,549,548,557,551, Възраждане  , Голак  19,47 12,43 10,5,45,38 5,31 4,Тп Голак,27 2,3,45 11,49 13,41 8,35 6,33,27 1,29 2,51,1,39 8,37,11,29,33 5,37 7,9,29 3,21,7,25 1,13,41 9,5,4, Д-Р Иларион Астинов  6,3,4,1,2, Дунав  3,10,5,19,2,1,6, Еделвайс  3,5,4,8,6,6,1,2, Занаятчийска  13,42,43,39,31,30,32,9,35,3,50,4,22,33,6,7,12,46,45,11,20,14,47,2,23,25,26,29,5,52,41,34,37,51,38,44,10,28,24,48,54,16,21,19, Иван Вазов  12, Иван Даскала  1,3,12,9,2 3,7,16,2 1,5 Детска Ясла,20,2 Пирин,13,2,18,10,3 2,8,11,4, Изгрев  44,34,38,12,14,24,18,16,30,22,2,6,40,26,8,36,32,20,28, Изток  99, Иконом Никола Ангелов  17, Иларион Макариополски  31,27,56,40,48,26,42,4о,6,19,44,58,46,20,52,12,14,30,11,13,38,4,18,24,16,7,21,28,17,36,62,34,39,39,23,57,41,45,54,2,43,60,37,50,3,10,32,1,33,5,23, Искър  65,26,35,53,12,6,14,16,57,31,10,39,59,28,27,45,41,33,30,37,18,47, Калиново  7,3,1, Катарино  33,36, Лазар Топалов  2,10,15,9,3,4,14,12,7,8,11,17,13,5,6, Марица  1,2,4,3, Местност Банище  , Местност Бел Път  , Местност Катарино  Къща 36/543,521 Вила Тодорка,515 Вила Тодорка,501 Вила Тодорка,514 Вила Тодорка,527 Вила Тодорка,528 Вила Тодорка,522 Вила Тодорка,506 Вила Тодорка,505 Вила Тодорка,502 Вила Тодорка,1 Вила,Временно Строителство,Овчарник,Горски Пункт Длс,Вила,Вила,Цех,14, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  , Мирчо Кипрев/Бело Море/  2,2,4,6,9,3,5,7, Нова  8, Опълченска  14,15,13,9,7,18,5,16,3,10,11, Охрид  73,60,72,48,84,23,25,64,53,76,50,86,82,40,74,59,43,37,44,62,52,46,27,80,49,38,51,30,39,32,41,54,34,29,28,61,78,56,31,35,57,66,70,36,58,55,63,45,42,24,22,19,20,15,13,2,10,11,4,9,8,3,12,7,18,21,16,1,6,17,26,14,5,88,78,67,65,90,14, Патриарх Евтимий  9,7,15,16,4,17,8,1,2,11,3,18,14,10,13,21,6, Пирин  12 1,1, Поп Богомил  10,29,31,25,39,27,14,19,37,35,12,21,33,23,16,8,41,18, Първа  2а,1,2, Рила  26,50,20,31,22,28,30,18,38,20,31,12,17,5,16,3,1,9,11,18,4,7,2,15,10,8,14, Родопи  6,8,3,5,2,1, Саровица  Тп, Св.Климент Охридски  2, Св.Св.Кирил И Методий  32,68,41,61,30,31,62,39,46,24,40,63,36,26,34,33,37,60,45,28,64,43,38,66,59,70,65,40,55,50,53,56,41,57,51,54,49,60,42,52,48,58,44,46,126,128,113,97,118,107,101,115,116,96,117,93,110,126,103,120,109,122,99,95,94,105,124,90,111,100,102,98,114,104,108,4,3,2,1,1 А,5,87,75,82,81,71,86,89а,67,85,96,78,77,70,80,69,98,110,89,91,74,79,88,72,73,76, Симеон Петеларов  2,6,4,3, Стара Планина  8,39,99,33,58,19,21,25,27,31,89,37,29,23,150, Странджа  1,2,3,4, Телемах Илиев  35, Тодор Александров  29,25,24,26,33,18,31,30,27,23,28,20,21,37,35,32,34,36,39,41,43, Трети Март  9,8,2,92,10,1, Упи Iii  , Хан Пресиян  7, Христо Ботев  , Христо Смирненски  4,6,13,10,8,17,18,14,12,3,2,16,9,11, Цар Калоян  2,3,4,1,5,7, Цар Симеон  9,4,3,5,7,1,6,2, Черна Река  97,95,75,67,81,69,73,87,89,64,68,56,93,60,129,76,85,77,99,74,72,54,78,62,42,71,79,66,50,52,58,91,83,125,143,137,123,128,114,165,124,126,135,100,127,133,157,145,130,165,53,59,28,49,40,65,57,36,46,30,34,55,51,47,32,63,61,26,38,44,42,100,103,94,133,117,80,135,84,90,121,113,129,125,119,111,107,109,106,96,131,86,115,101,102,88,105,92,82,123,80,2,23,17,4,35,37,41,25,22,21,8,6,43,18,31,29,12,20,23,13,10,19,39,14,16,Плевня, Шипка  10,7,8,6,12,16,1,17,15,4,13,14,11,19,5,3,9,33,23,22,32,20,31,37,27,28,26,34,36,18,29,38,25,24,21,35,42, Юндола  1,4, Явор  10,12,5,8,7, Яне Сандански  23,56,25,54,27,58,40,32,19,42,38,26,48,36,28,Тп Яне Сандански,44,23,46,52,34,30,21,48 А,17,11,22,13,5,3,16,20,18,14,9,7,   Тп Велев,Тп Бел Път,Тп Вароша,Тп Смк

На 17.06.2019 Г. /13:00 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  22,18,23,29а,1,25,17,8,24,14,7,19,5,7а,16,27,28,29,11,20,13,21,12,9,10,15, Братя Каназиреви  1,26,9,3,30,28,5,23,33,19,21,11,13,15,17,25,29,27,24,31, Братя Кулини  1,5,2, Георги Скрижовски  7,1,2,8,11,6,13,3,5,4,9, Гоце Делчев  14,3,11,12,17,13,35 Магазин,9а,15,47,22,43,21,Павильон,5,45,27,Каравана,8,9б,9,19,41,16,6,Блок 1,1,29 1,7,37,49,29,2,35,39,10,20,31,18, Екзарх Йосиф  62, Илийска  12,7,11,30,18,26,24,13,.30,2,20,14,19,29,28,10,8,23,4,27,5,25,6,16,31,1,21,9,17,22,3,15, Мехомия  3,5,2, Стефан Стамболов  11, Телемах Илиев  14,1,22,10, Шейново  14,8,12,4,16

На 17.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   База Предел  , Бел Път  , Бойков Рид  , Горен Стопански Двор  , Дългия Рид  , Изворите  126, Местност Баба Цвета  Вила,Вила, Местност Бойков Рид  Вила,Овчарник,Стопанска Постройка,Вила,Обор,Сервиз,Имот,Вила,1, Местност Кошольовото  Вила,Стопанска Постройка,Вила, Местност Кулата  , Местност Кулиното  Ретранслатор И Чайна,Чайна, Местност Логовете  Бунгало,Вила,Касетка,Вила,Мандра,Вила,Помпа,Стопанска Постройка,Вила,Касетка,Мандра, Местност Мразеница  Горски Пункт, Местност Мразеницаа  , Местност Пети Километър  Ферма,Заповед 72 Часови Проби На Ктп,Цех, Местност Предел  Курорт Предел,Вила,Хотел,Хотел,Вила,Курорт Предел,Почивна База,Вила,Ретранслатор,Почивна  Станция,Почивна Станция,Помпа,Лагер,Вила,Базова Станция,Вила,Вила,То Офиси И Магазин За Цветя,Сграда,Почивна База,Пункт,Лагер,Ски-Влек,Чайна,Вила,Почивна Станция,Почивна База,Магазин,Почивна База,Кафе,Кантон,Горски Пункт Планковото,Ресторант,Закуски,Жилищна Сграда,Бунгало,Почивна Станция,1 Вила,1,Каравана,Горски Пункт,Хижа,Вила,Стол,Фургон,Бунгала, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  , Местност Раплево  Вила,1,1, Местност Скалата  , Местност Солището  , Местност Тишето  Бунгала Болница Разлог,Почивна База Длс,Обект,Вила, Местност Шипоко  Вила,Вилна Сграда,Вила,Вила, Предел  Бунгало, Саровица Кулата  , Черна Река

На 20.06.2019 Г. /09:30 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Банище  , Бела Река  12, Вихрен  563,553,558,550,547,545,546,555,556,542,554,544,526,541,564,569,552,549,548,557,551,537,504,517,525,536,532,508,538,511,524,516,533,531,507,534,503,530,540,509,529,535,518,512, Катарино  33,36, Местност Банище  , Местност Катарино  Къща 36/543,521 Вила Тодорка,515 Вила Тодорка,501 Вила Тодорка,514 Вила Тодорка,527 Вила Тодорка,528 Вила Тодорка,522 Вила Тодорка,506 Вила Тодорка,505 Вила Тодорка,502 Вила Тодорка,1 Вила,Временно Строителство,Овчарник,Горски Пункт Длс,Вила,Вила

На 19.06.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Разлог:   Бела Река  56,11,52,58,54,60, Васил Левски  18,20,15,6,16,11,7,4,9,10,5,1,8,14,13,3, Иконом Никола Ангелов  17, Иларион Макариополски  23, Мирчо Кипрев/Бело Море/  2,4,6,9,3,5,7, Охрид  24,22,19,20,15,13,2,10,11,4,9,8,3,12,7,18,21,16,1,6,17,26,14,5, Св.Св.Кирил И Методий  40,55,50,53,56,41,57,51,54,49,60,42,52,48,58,44,46, Черна Река  53,59,28,49,40,65,57,36,46,30,34,55,51,47,32,63,61,26,38,44,42, Яне Сандански  32,19,42,38,26,48,36,28,Тп Яне Сандански,44,23,46,52,34,30,21,48 А,17

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Разлог:   Васил Левски  5, Охрид  73,60,72,48,84,23,25,64,53,76,50,86,82,40,74,59,43,37,44,62,52,46,27,80,49,38,51,30,39,32,41,54,34,29,28,61,78,56,31,35,57,66,70,36,58,55,63,45,42, Поп Богомил  10,29,31,25,39,27,14,19,37,35,12,21,33,23,16,8,41,18, Св.Св.Кирил И Методий  87,75,82,81,71,86,89а,67,85,96,78,77,70,80,69,98,110,89,91,74,79,88,72,73,76, Тодор Александров  29,25,24,26,33,18,31,30,27,23,28,20, Черна Река  97,95,75,67,81,69,73,87,89,64,68,56,93,60,129,76,85,77,99,74,72,54,78,62,42,71,79,66,50,52,58,91,83, Шипка  10,7,8,6,12,16,1,17,15,4,13,14,11,19,5,3,9,   Тп Велев

На 17.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Местност Баба Цвета  Вила, Местност Логовете  Вила,Помпа,Стопанска Постройка, Местност Предел  Вила,Помпа,Лагер,Вила,Базова Станция, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор

Община Сандански

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Виногради:   I -000470  ,   Къща

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Горна Сушица

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 09:30 – 12:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Долени

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 09:30 – 12:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Златолист, Общ. Сандански

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Зорница, Общ. Сандански

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 12:30 Ч.; 09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Кашина

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 09:30 – 12:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Кърланово:   Реката  Времянка За Жс,   Обор

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Ладарево:   Местност Църквата  Пи 026003

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Ласкарево:   004056  , Местност Блатото  , Местност Свети Спас

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Лозеница:   Джигерица  , Местност Миндол  ,   Жилище

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 12:30 Ч.; 09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Любовище:   Местност Редева Нива

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Любовка:   Краколеница

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Мелник:   Пи 00052, Местност &Quot;Реката&Quot;

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Поленица:   Армейска  18,13,4,15,14,16,11,8,9,3,6,5,12,19, Георги Димитров  10,9,11,14,13,15,16, Изгрев  1, Петър Берон  11,3,9,7,4,1,5,8,2, Първи Май  18,9,16,17,11,13,26,28,22,24, Трети Март  20,14,17,19,11,21,8,6,1,9,7,15,12,13,2,16,4,10, Шипка  4,5,3,2,1,6,8, Яне Сандански  15,7,12,10,2,6,17,1,9,3,5,   2

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 09:30 – 12:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Рожен:   Местност Равнако  , По Плана На Срожен Общ.Сандански  Семеен Хотел С Механа, Упи I -87.88, Кв.2

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Сандански:   Гео Милев  5,14,7,12,8,1,9,10,11,3,8, Имот 813, Упи Ii, Кв. 39  , Македония  46,38,48,55,52, Мелник  3,13,1,4,9,5,11,7, Осми Март  12,8,6,9,7,5,11,13,12,15,10, Плиска  12,3,1,5,8, Хан Аспарух  10,11,7,8,9,14,12, Христо Смирненски  7,12,1,4,6

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 12:30 Ч.; 09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Сандански:   Роженски Манастир  1

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Склаве:   2 -97, Кв.14  , 7-Ми Конгрес  65,10,12,16,5,1,12а,4,6,61,14,75,63,2,39,45,43,37,41,3,1,73,24,75,18,67,79,71,77,20, Асен Лагадинов  1,2,4,6, Бялата Пръст  , Веселин Бабалеев  30,32,35,37,27,31,36,15,12,14,23,18,3,6,8,27,2,17,7,25,22,24,16,53,20,5,19,10,21,9,26,4,11, Георги Бенковски  2,1,12,3,10,4, Гоце Делчев  59,46,57,65,63,61,36,4,45,39,33,29,47,35,38,32,8,7,15,30,22,5,43,24,23,2,28,40,27 Фтец Дига Консулт,13,18,3,36,10,34,55,27,31,25,44,6,49,9,14,21,41,42,17,11,16,19, Илинден  20,16,27,14,33,18,22,29,31,24,3,21,9,13,4,2,8,1,17,10,23,15,19,7,14, Климент Охридски  74,107,93,73,62,105,52,99,58,70,109,87,103,68,76,66,97,91,72,117,85,54,95,115,64,60,111,83,77,89,46,36,12,38,21,19,20,50,49,53,34,23,30,15,69,55,35,9,45,59,63,4,42,47,11,18,44,41,24,61,3,1,67,27,25,8,5,29,13,16,22,17,48,39,31,37,40,32,2,28,65,10,14,6,7,43,51, Комсомолска  3,1,5,6,4,2,7,8, Лале  1,3,5, Марица  80,76,82,78,68,72,70,74,30,6,3,10,16,28,8,1,14,12, Местност Вангелов Андък  , Местност Панаира  Полигон, Местност Стопански Двор  Офис,Авторемонтна Работилница, Митко Палаузов  10,5,8,3,16,12,14, Никола Вапцаров  2,6,4,10,8, Никола Лазаров  11,14,17,7,9,15,13,10,8,2,6,4, Отец Паисий  3,7,9,5,1,4, Партизанска  45,42,51,57,59,48,38,40,54,47,49,55,61,60,50,33,34,28,19,8,41,4,15,12,35,10,13,27,18,22,32,11,7,39,5,29,3,21,14,17,25,6,31,37,30,16,23,20,34,43, Пирин  21,20,13,19,12,3,11,23,1,22,18, Първи Май  53,59,61,69,57,71,39,45,67,32,43,55,30,65,29,47,63,51,41,49,11,1,24,25 Поща,19,18,9,10,31,35,13,33,21,12,17,23,29,15,5,8,3,6,2,28,16,27,25,20, Соколова Скала  17,16,9,8,6,3,10,12,14,13,18,11,4,4,1, Спартак  28, Черно Море  16,1,27,14,25,17,4,12,15,10,21,11,6,23,5,7,22,24,9,3,20,8,18,8.,   2,3

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Спатово:   Местност Клюнко

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 12:30 Ч.; 09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Сугарево

На 21.06.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Хотово:   Баня  , Местност Света Петка  , С. Хотово, Община Сандански  ,   Жилище

Община Сатовча

На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Боголин:   253  ,   Тп1

На 21.06.2019 Г. /09:00 – 14:30 Ч./ –  Жижево:   273  ,   Тп1

На 17.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Кочан:   Бузлуджа  14,13,16,10,15, Васил Левски  34,46,22,35,36, Вела Пеева  1,2, Димитър Благоев  51,41,61,34,35 Мтс,43, Дончо Ганев  4,2, Единадесета  9, Здравец  16, Ивайло  10,14,12,6,16,4,8, Лиляна Димитрова  7,9,2,8,6,5,14,10,3,4,1, Мир  5,7,3, Митко Палаузов  1, Неуточнен Адрес  Тп5, Никола Парапунов  7,38,8,3,1,6,9,42,18,22,5,20,40,11,24, Плиска  12,31,29,27,13,4,21,25,16,23,18,8,10,19,14,17,33,15,1, Победа  44,31, Тодор Каблешков  3,1,8,2,6,5, Тракия  12,26,2,8,20,7,13,5,21,1,24,3,15,4,9,11,16,14,27,33,22,6, Трета  10,14,17,26,13,24,28,23,12,9,6,8,11,20,21,15,25,18

На 21.06.2019 Г. /09:00 – 14:30 Ч./ –  Слащен:   Хан Крум  5

Община Симитли

На 20.06.2019 Г. /10:45 – 12:00 Ч./ –  Благоевград:   Ам Струма Юг

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Христо Смирненски  12

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Крупник:   000024 Местност Реката  , I,Кв.51  , Александър Стамболийски  13,9,7,8,11,Жилище,23,1,5,4,29,13,25,27,17,6, Арсо Пандурски  2,4, Беглико  Пресевна, Божиница / Гроздовец  , Васил Коларов  14,1,Жилище,2,8,32,9,10,17,13,20,16,34,12,Жилище,28,30,15,5,26,4,3,46,22,9 Магазин,48,40,38,20,19,46,23,37,44,25,52,33,47,Жилище,43,21,51,62,50,27,41,58,55,60, Васил Левски  Жилище,Поща,35,34,37,32,39,43,41,38,36,29,33,20,18,11,13,30,22,19,12,8,25,7,5,27,21,1,9,14,17,3,24,29,15,28, Влахина  3,2,4, Георги Димитров  10,3,1,15,5,8,6,4,Жилище,2,9,22,34,38,32,13,18,20,40,14,11,12,42,16,24,1, Георги Трайков  1,6,Жилище,2,28,18,3,8,24,27,12, Гладстон  5,2,9,10а,10,16,8,11,4,6,17,13,Жилище,19,7, Гоце Делчев  7,17,5,Мелница,13,3,15,1,4,6,12,9,2,20,39,25,23,26,19,24,31,44,14,27,18,22,35,12 Жилище, Граф Игнатиев  12,4,10,14,5,1,2,3,1, Даме Груев  4,5,7,9,4,2,1,3, Дан Колов  2,1,4,10, Димитър Ацев  16,33,79,14,Жилище,12,4,8,25,29,23,21,1,5,17,7,9,2,8, Димитър Благоев  3,23,8,13,35,37,2,12,10,18,20,1,29,,,21,31,11,38,7,26,Жилище,16,6,30,34,9,25,32,31,Жилище,55,48,52,43,28,Магазин,56, Димитър Талев  4, Ернст Телман  3,4, Иван Вазов  6,5,10,1,3,14,8,16,9,12,4,40,25,48,42,31,44,27,34,35,34б,24,11,19,22,Жилище,21,28,18,26,13,15, Иван Козарев  2,1,11,Жилище,6,7,12,9,2,4,5,10,13, Карл Маркс  1,10,4,9,13,11,6, Кирил И Методий  23,12,31,17,8,23,17,9,4,7,15,21,27,25,17 Магазин,3,11,6,1, Кокиче  11,4,10,24,22,18,8,15,9,5,16,3,13,20,Жилище,28,7,14, Кресненско Въстание  18,21,33,27,Жилище,12,16,19,2,29,55,41,49,51,45,47,20,57,35,21,37,53,Жилище,9,Жилище,7,3,19,15,10,8,13,2,17,11,5, Крупник  Сграда,Скз Крупник,Склад,Склад,Магазин,Бар,Бутик,Механа,Бар,Бар,Склад,Ясла, Лев Писарев  28,10,2,17,11,20,25.,8,23,16,9,6,18,Жилище,4,3,5,13, Ленин  24,6,11,7,5,16а,3,18,14 Жилищна Пристройка,24,4,12,26,2,Жилище,1,10,20,19,32,Сеизмична Станция,26,9,15,2,11, М.Извор/Гроздовец  , Малчика  2,11,13,,,9,12,4,10,Жилище, Местност Виро  , Местност Въчева  Жилище,3,11,8,5,10,4,7,Работилница, Местност Извор/Калуцик  , Местност Стопански Двор  , Местност Текелев Шумак  , Никола Парапунов  1,18,3,6,5,10,9,11,12,4,7,8,14,16,2,23,20,Жилище,24,15,19,21,22,17, Пайсий Хилендарски  42 Жилище,28,20,6,32,4,14,8,38,5,24,22,36,28,30,3,12,Жилище,26,42 Жилище,42 Жилище,42 Жилище,35,52,Жилище,50,48,54,29,39,44,17,40,42 Жилище,41,25,33, Пейо Яворов  18,27,Жилище,42,40,33,34,37,36,38,52,57,59,30,2,55,4,6,24,Жилище,15,16,19,12,14,3,11,17,2,5,18,13,28,20,7,26,1,22, Пирин  Жилище,13,9,8,6,3,1,14,18, Промишлена Зона  Цех, Средорек  4,7,1,5,8,9,2,6, Стефан Караджа  2,5,4, Стефка Филипова  5,Жилище,4,14,2,9,11,10,1,17,6,8, Текелев Шумак  , Трайчо Костов  12,4,16,8,10,7,2,Жилище,9,3,36,18, Упи Viii-918,921,922, Кв.5  , Упи X-544,Кв.45  , Хан Аспарух  2,4,6,11,23,11,27,24,38,30,15,4,9,16,20,1,12,19,Жилище,7,3,25,14,17,34,21, Христо Ботев  1, Яне Сандански  10,11,1,3,18,7,12,5,14,16,8,4,24,Жилище,15,17,40,28,13,42,2,25,44,36,48,19,46,23,   Магазин,Казан,5,Кметство,Магазин,4,3,Магазин,Магазин,2,1

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Крупник:   000024 Местност Реката  , Беглико  Пресевна, Местност Виро

На 18.06.2019 Г. /09:45 – 11:29 Ч./ –  Мечкул:   Местност Зад Къщи

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Полена:   Вела Пеева  11,26,21,24,30,22,28,15,32,13,17,19,36,34,38,20,18,7,5,9, Георги Димитров  57,49,66,61,62,65,63,64,68,49,29,45,30,28,34,46,15,18,27,40,11,20,31,41,24,33,19,38,23,47,48,58,50,26,60,56,25,43,32,21,13,37,54,44,39,35,22,17,2,4,16,6,1,9,5,8,12,10,14, Димитър Благоев  15,25,13,21,26,12,23,32,2,31,17,29,8,35,33,10,19,4,5,22,6,18,20,11,7,9,30,28,3,16,43,41,39,37,32, Зеленка  2,1, Кокиче  13 Къща, Ленин  2,23,29,16,9,28,6,17,21,37,18,1,27,22,10,4,15,33,25,31,12,20,8,3,5,13,14,26,19,11, Махала Ширината  Махала Ширината,1, Местност Долна Сушица  , Местност Епрец  , Местност Мездрата-2  , Местност Училището  , Победа  1,6,5,3,2,4, Потока  , Роза  2,4,6, Руен  7,3,5,1,13, Упи-V-18,Кв.18  , Упи-Хі-58 Кв.11  , Христо Ботев  17,7,15,1,11,13,9,3,5,7,9, Чайка  8,14,2,4,10,6,12,7,5,3,1, Ширините  ,   2,1,3

На 18.06.2019 Г. /09:45 – 11:29 Ч./ –  Полето:   Галабарци  ,   4,Къща,Метанстанция,2

На 18.06.2019 Г. /09:45 – 11:29 Ч./ –  Ракитна:   004077  , 010040  , Махала Лулейска  ,   Жилище

На 18.06.2019 Г. /09:45 – 11:29 Ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли:   Калайджийска  , Чакърска

На 17.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 19.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 20.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 21.06.2019 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Васил Левски  10,1,2,8,2, Вихрен  5,7,1,4,6,2,Работилница,3,8, Георги Димитров  36,32,38,28,26,38б,22,30,Магазин,40,Лек.Кабинет,Ателие,20,Сладкарница,36а,34,38а, Кокиче  10, Македония  1, Никола Вапцаров  7,5,4,1,6,8,6а,9,Авточасти, Симитли  Рег.Служба,Читалище, Струма  6,4,1,1, Упи-Iii-1458  , Упи-Іі-538,Кв.22  , Христо Ботев  12,6,23,Магазин,34,8,18,Кафе,24,30,14,26,32,28,16,2,4,10,20,22, Христо Смирненски  5,12 2,1,19,11,12,22,8,25,6,13,2,21,16,28,26,20,3,23,30,15,4,Зала,3,7,24,8 4,10,9,17,32,14

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Свобода  2

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Свобода  2, Симитли  Магазин

На 18.06.2019 Г. /09:45 – 11:29 Ч./ –  Симитли:   Симитли  Магазин

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Сушица, Общ. Симитли:   Къща

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Черниче:   9-Ти Септември  1,11,7,4,8,5,9, Бреза  1,4,3,2, Васил Левски  44,36,37,38,32, Вихрен  5,3, Георги Димитров  10,53,60,63,56,29,43,44,51,41,50,49,58,48,54,46,55,45,61,57,52,40, Гоце Делчев  4,2,8, Илинден  3,2, Ленин  13, М.Сухата Река  Кафе,2,Дет.Градина,Бензиностанция,Магазин, Неуточнен Адрес  Помпа, Рила  16,28,15,12,30, Струма  3, Христо Ботев  29,42,36,37,32,34,41,42а,40,35,31, Христо Смирненски  2,5,4,6,10,1,9,7,3,11, Шипка  2

На 20.06.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Черниче:   9-Ти Септември  1,11,7,4,8,5,9, Бреза  1,4,3,2, Васил Левски  44,36,37,38,32,32,21,38,20,25,28,33,23,26,27,13,16,2,11,4,14,9,6,5,12,10,7,15,3,1,23,18, Вихрен  5,3, Георги Димитров  10,53,60,63,56,29,43,44,51,41,50,49,58,48,54,46,55,45,61,57,52,40,3,12,28,30,20,16,9,Жилище,31,29,41,37,24,27,23,26,21,52,48,10,19,32,25,46,50,14,8,1,20,4,13,15,9,2,12,5,52, Гоце Делчев  4,2,8, Илинден  3,2, Кирил И Методи  6,4,12,1,2,8,14,7,16,5,9,12, Ленин  13,2,13,4,7,14,9,5,1,8, М.Сухата Река  Кафе,2,Дет.Градина,Бензиностанция,Магазин,Бар,Магазин,Поща,Ресторант,Зъбол.Кабинет,Фурна,Клуб,Цех,Хлебарница,Кметство,Книжарница,Работилница,Магазин,1,Бар, Неуточнен Адрес  Помпа, Никола Вапцаров  1,11,2,3,7,5,8,9,4, Пи 156 Кв.6  , Пирин  7,11,9,3,1,13,15,17, Р-Н Под Гарата  1,5, Рила  16,28,15,12,30,13,16,22,26,10,12,24,4,18,2,3,9,1,6,14,5,11,20,7,6,7, Роза  15, Свобода  1,8,7,6,2,3,4, Струма  3,3,8,7,4,6,10,2, Христо Ботев  29,42,36,37,32,34,41,42а,40,35,31,25,26,21,30,28,15,19,18,7,3,5,12,16,10,1,4,8,6,14,9,20,11, Христо Смирненски  2,5,4,6,10,1,9,7,3,11, Шипка  2, Яне Сандански  2,5,11,3,4,14,12,9,15,13,7,1

На 18.06.2019 Г. /09:45 – 11:29 Ч./ –  Черниче:   М.Сухата Река  Цех,Цех

Община Хаджидимово

На 21.06.2019 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Александър Стамболийски  25,31,24, Балтачица  2, Дунав  4,11, Елин Пелин  28,51,42,50,49,10,12,17,44,24,34,6,13,35,26,16,43,22,Тп-1,37,19,20,18,23,38,67,55,8,5,53,33а,41,59,21,30,29,33,39,45,15,4,46, Йордан Йовков  1,2,7,8,14,6,10,4,3, Орфей  20, Отец Паисий  6,7,8,3,5,1,10, Площада  Клуб,Павилион, С. Абланица, Имот 000517  , Свилен Русев  13, Свобода  3,2,1, Слатина  , Теменуга  2, Тридесет И Шеста  2, Христо Ботев  21,15,11,10,5,16,8,22,25,17,7,13,23,6,19,1,18,2

Община Якоруда

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември  44, Алекса Сачков  30, Васил И Сава Кокарешкови  5, Владимир Поптомов  2,25,1,63,36, Георги Андрейчин  3, Гоце Делчев  9, Димо Хаджидимов  37, Местност Андрианов Чарк  Жилище-Вила, Местност Бучин Дол  , Местност Семково  Ценър За Мечки, Митко Саев  14, Полковник Иван Тричков  10, Р-Н Стопански Двор  Цех,Осветление,Банциг,Цех, Шеста  8 Офис

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Местност Семково  Ценър За Мечки

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Дагоново

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна  4

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Втора  , Двадесет И Първа  99,2,104,8, Двадесета  1,44,34,26,14,2,24,46,4,20,58,22,99,32,38,21,6,13, Дванадесета  10,11,6,3,13,2,17,9,15,4,5,16,25,34,54, Девета  10,8, Деветнадесета  21,2,80,10,19,28,20,36,99,56,61,17,15,52,39,23,29,59,1,70,50,10,43,38,8,34,5,69,45,46,7,21,25,26,64,30, Десета  13,1,7,1, Единадесета  33,49,13,27,51,58,72,38,3290,37,60,102,66,47,41,48,29,14,34,5,35,45,42,28,99,44,36,43,127,30,25,17,64,102,112,99,82,87,75,73,63,129,103,83,67,90,84,59,109,74,65,69,106,95,97,91,94,61,96,88,76,79,105,86,71,81,93,78,104,3290,113, Извън Регулацията  11,23,37, Неуточнен Адрес  1, Осемнадесета  8,1,12,8,18,42,89,50,20,10, Пета  1,29, Петнадесета  11,34,12,27,33,99,32,18,3,47,24,19,8,1,6,5,72,14,40,2,15,37,22,3,30,33, Първа  32, Седемнадесета  4,1,8,2,15, Тринадесета  4,2,5,3,9,1, Христо Ботев  , Четирнадесета  99,1,4,6,7,8,2,4, Шеста  61, Шестнадесета  8,2,7,3,18,16,15,13,11,5,14,9,12,6,1,   50,19,11,80

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Юруково:   029014 И 029015, Масив 29 Поквс  , Местност Каменако  , Местност Камено

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Юруково:   Местност Каменако

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Якоруда:   Богдан Войвода  1, Цар Борис Iii/Георги Димитр  213, Яворов  2, Якорущица  1,   Усилвател

На 20.06.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Якоруда:   Яворов  2,   Усилвател

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP