Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 26 – 30 август с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ , ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ , ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 28.08.2019 г. /10:00 – 16:30 ч./ –  Банско: Байкушева Мура 2, 11, 10, 4, 15, 18, 6, 3, 5а, 22, 20, 8, 7, 14, 5, 17, 9, 1, 12, 16, Бъндерица 12, 11, 1, 14, 10, 20, 17, 9, 4, 3, 7, 5, 30, 15, 6, 13, 8, Граф Игнатиев 4а, 8, 6, 4, 3, 1, 1а, 11, 8а, 18, 9, 20, 16, 22, 7, 14, 2, 10, 12, 5, Илинден 8, 5, 3, 2, Магазин, Ресторант, 6, 4, Фургон, 1, Хранителен Магазин, 3, Кафе Мото, Кафе, местност Малка Ливада, Одрин 1, 2, 4, 5а, 3, 5, 4а, Палиго Ден 11, 3, 4, 1, 9, 17, 8, 5, 13, 6, 7, 15, Плиска 9, Предел 11, 28, 2, 44, 14, 20, 25, 26, 30, 34, 15, 10, 12, 32, 29, 22, 27, 13, 18, 31, 36, 9, 7, 24, Рила 18, 37, 17, 31, 25, 16, 14, 24, 22, 26, 29, 28, 23, 35, 20, 13, 28, 34, 36, 32, 29а, 21, 28а, 10, 9, Славянка 1, Стефан Караджа 3, 8, 12, 6, 31, 21, 7, 26, 10, 4, 22, 28, 18, 13, 24а, 25, 16, 2, 27, 20, 23, 31, 76, 19, 29, 24, 11, Явор 44, 1

На 29.08.2019 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Добринище: Атанас Попадийн 40, 34, 5, 30, 19, 3, 100, 13, 15, 18, 32, 20, 25, 12, 28, 11, 9, 18, 24, 6, 23, 4, 14, 21, 1, 2, 7, 8, Георги Димитров 39, Григор Пърличев 99, Даме Груев 18, Елин Пелин 6, 23, 1, 18, 2, 14, 5, 3, 15, 12, 10, 60, 8, 27, 7, 13, 4, Митко Палаузов 1, 3, 8, 2, 20, 10, 16, 18, 6, 4, 12, Опълченска 1, 3, 5, Паисий Хилендарски 13, 12, 16, 9, 22, 26, 15, 7, 20, 10, 18, 6, 14, 11, Петко Р. Славейков 7, 10, 16, 2, 13, 19, 3, 11, 17, 15, 4, 18, 14, 12, 23, 5, Петър Галчев 13а, Попово Езеро 22, 13, 17, 16, 4, 9, 10, 23, 12, 24, 1, 3, 2, 27, 29, 15, 25, 14, 6, 11, Софроний 1, 4, 5, 2, Хан Аспарух 2, 4, Чобан Бойчо 8, Шипка 2, 8, 4, 6, 3, 1

На 29.08.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Банско: 02676. 501. 4381, 24-ти Май 4, Глазне 49, 2, 51, 61, 38, 41, 6, 4, 53, 43, 10, 8, 45, 57, 47, 59, Гоце Делчев Сладкарски Цех, 16, 14а Идент. 02676. 501. 2883. 2, 11, 13, 21, 12, 15, 9, 20, 5, 23, 19, 18, 7, Иван Михайлов 16, Отец Паисий 27, 32, 24, 31, 31, 19, 29, 26, 1, 22, 25, 25, 30, 28, Петко Р. Славейков 4, 13, 1, 2, 14, 3, 5, 7, 10, 6, 9, 8, 3, Пирин 18, 41, 39, 14, 56, 32, 40, 31, 21, 54, 34, Сфетофар, 37, 38, 20, 42, 44, 37, 28, 25, 39, 16, 34 Магазин 1, 24, 34 Механа, 36, 34 Таван, 40, 29, 34 Магазин, 50, 26, 23, 30, 22, 27, Радон Тодев 46, 30, 42, 39, 38, 34, 48, 32, 40, 33, 28, 35, 27, 44, 36, 37, 29, 31, 23, 25, Симеон Молеров 16, 13, 4, 11, Стара Планина 4, 7, 13, 1, 10, 8, 6, 5, Тодорин Връх 71, Цар Асен 14, 4, 2, 1, 12, 10, 8, Цар Иван Асен II 8, Цар Калоян 4

На 29.08.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Банско: местност Рупчовец Стопанска Постройка, Тодор Александров 1

На 30.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Банско: 3-ти Март 11, 3, 2, 3, 8, 6, 9, 1, 5, 10, 4, Сладкарница Гроше, Баба Тонка 4, 6, 2, 3, 1, 14, 5, България 65, 64, 66, 68, 71, 73, 75, 62, 70, 77, 67, 63, 69, Виктор Юго 13, Ген. Стилян Ковачев 27, Георги Ковачев 27, 25, 38, 34, Драма 30, Захари Стоянов 6, 19, 12, 8, 27, 1, 13, 3, 17, 15, 11, 7, 16, 5, 9, Иван Михайлов 14, 1, 20, 24, 26, 13, 22, 11, 7, 5, 9, 15, 3, 16, 18, Княз Борис I 14, 28, 19, 28а, 40, 23, 37, 32, 22, 30, 27, 26, 24, 15, 29, 31, 33, 38, 20, 36, 13, 35, 34, 18, 16, 25, Неофит Рилски 32, 42, 31, 29, Неуточнен Адрес Магазин, Пирот 1, 2, 7, 4, 5, 6, 10, 7, 3, 8, Родопи 6, 4, 5, 10, 2, 1, 3, 12, Солун 17, 2, 4, 10, 5, 1, 3, 12, 14, 6, 7, 19, 8, Стефан Стамболов 19, 20, 13, 6, Магазин Гроше, 26, 8, 5, 14, 24, 11, 23, 7, 21, 17, 9, 15, 22, 10, 28, 18, 12, Тодор Каблешков 19, 22, 14, 12, 15, 32, 16, 21, 17, Черно Море 11, Юлен 7, 1, 13, 12, 8, 6, 9, 13, 11, 5, 10, 3, 2, 15, ТП Сст

Община Белица

На 30.08.2019 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Дагоново

Община Благоевград

На 26.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Атон 9, 4, 6, Атон 6, 6д, Еленово 166, 175, 176а, 165, 164, Паркинг, Еленово 167, 176, 166, 176, 2, 167, 168, 165, Еленово 128, 125, 128, 172, 171, 125, 126, 131, 129, 130, 132, 129, 130, 131, 65, 127 127, 127, 125, 127, 140, Еленово Врем. С-Во, 65, 131, 126, 125, 129, 127, 126, 130, Офис, 125, 132, 128, Еленово 163, Шивалня, 133, 161, 136, 137, 162, Срещу Бл. 130, 138, 134, Еленово 173, 122, 118, 119, Печатница, 171, 121, 120, 123, 122, 118, срещу Бл. 121, 124, Срещу Блок 122, Еленово 123, 124, 21, 120, Еленово 177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу Бл. 107, 170, 107, 108, Магазин, Бар, Еленово срещу Бл. 113, 110, Басейн, 107, 108, 109, 112, 106, 178, 2, 111, Търговски Комплекс  Тонак, между Бл. 114 и Бл. 115, 111 Срущу Бл. 111, 169, Гараж, Еленово 143, 141, 140, 142, 158, 139, 144, Орион 4 1, 3, 2 2, Орион 1, Орфей 3, Пейо К. Яворов 49, Преслав 3, Преслав 3, Тракия 1

На 26.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград: 021014, М. Ушите, 022039 М. Гошевица, Еленовски Дере, местност Еленовско Дере Жилище, местност Над Еленовски път, УПИ-2-91, Кв. 2

На 26.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 26.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 26.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Мощанец: махала  Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, къща, УПИ-16-104, Кв. 13, 1

На 26.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 601. 133, Александър Стамболийски 29, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Андрей Ляпчев 1, Антон Чехов 1, 20, 1, Благоевград, Бул. Св. Кирил и Методий и ул. Илинден, Васил Левски 25, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 14, Генерал Тодоров 3, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Запад, Запад 54, 55, 53, 53, 54, 54, Иван Михайлов 49, 55, 3, 4, 53, Илинден Тото Пункт, 16, 16, Илинден 14, 13, Крушево 5 Рила, 5, Крушево 18, 16, 16, Менча Кърничева 37, Менча Кърничева 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, Менча Кърничева 32, 28, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, местност Чакалица Офис, Никола Вапцаров, Николай Петрини 18, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, ПИ №04279. 601. 426, УПИ X, Кв. 192, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 1 на Гарата, Гараж, 16, Офис, 1 на Гарата, 17, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Св. Св. Кирил и Методий 18, 23, 23, 20, Св. Св. Кирил и Методий 21, Св. Св. Кирил и Методий 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, Славянска 97, 97, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, Страцин 20, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66, Хилендар 2, Цар Симеон 11, 13, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Обел

На 26.08.2019 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Логодаж: Гръчка махала, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка до 3, Стоп. Постройка

На 26.08.2019 г. /10:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антим I 23, 15, 17, 21, Антон Чехов 1, Аргир Манасиев 8, 5, 2, 14, 1, 4, 7, 6, 6, Захари Стоянов 12, 4, 2, 2а, 10, 8, Иван Вазов 7, 1, 5, 3, Иларион Макариополски 8, 2, 1, 3, 13, 4, 11, 10, 6, 9, 7, К. и Никола Хайдукови 6б, 5, 6, 1, 16, 14, 4, 2, 20, 8а, 10, 8, 18, 3, 7, 12, Македония Баня, Митрополит Борис 30, Сава Михайлов 14, 18, 5, Св. Иван Рилски 12, 6, 11, 19, 3, 9, 2, 10, 4, 8, 13, 7, 15, 5, 17, Света Гора 1, 2, 2а, Христо Силянов 8, 10

На 26.08.2019 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Васил Левски 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, Илинден 9, 7, 11, Крушево 5, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, Тодор Александров 71

На 27.08.2019 г. /08:00 – 11:00 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски 9, 15, 19, 11, 22, 8, Офис, 23, 14, 27, 24, 5, 13, 30, 16, 12, 21, 7, 6, 8а, 32, 3б, 25, 4, 10, 17, 6а, 2, 3, 18, Баба Тонка 4, Васил Коритаров 2, 1, Димитър Талев Магазин, Никола Вапцаров 6, 25, Хилендар 1, 1б, 2, 4, Цар Иван Асен 7, 1, 2а, 6, 2, 8, 5, 4, Цар Иван Шишман 2, 1, 3, 9, 7, 11, 5

На 27.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Ангел Кънчев 8, 6, Атон 9, 4, 6, Атон 6, 6д, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Бор 10, Братя Иванови 5, 6, 4, 2, 1, 3, Владо Черноземски 2, 3, 4, Д-Р Христо Татарчев 38, 33, 35, 32, 36, 8а, 32г, Еленово 166, 175, 176а, 165, 164, Паркинг, Еленово 163, Шивалня, 133, 161, 136, 137, 162, Срещу Бл. 130, 138, 134, Еленово 128, 125, 128, 172, 171, 125, 126, 131, 129, 130, 132, 129, 130, 131, 65, 127 127, 127, 125, 127, 140, Еленово Врем. С-Во, 65, 131, 126, 125, 129, 127, 126, 130, Офис, 125, 132, 128, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу Бл. 114, Еленово Кв. 5, УПИ Іі-8245, Кв. 5, УПИ-Іі-8245, Апартамент №15, 135, 2, 2, 136, 160, 163, 134, Ателие 3, Кв. 5, УПИ-Іі-8245, Еленово 173, 122, 118, 119, Печатница, 171, 121, 120, 123, 122, 118, срещу Бл. 121, 124, Срещу Блок 122, Еленово 123, 124, 21, 120, Еленово 177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу Бл. 107, 170, 107, 108, Магазин, Бар, Еленово срещу Бл. 113, 110, Басейн, 107, 108, 109, 112, 106, 178, 2, 111, Търговски Комплекс  Тонак, между Бл. 114 и Бл. 115, 111 Срущу Бл. 111, 169, Гараж, Еленово 143, 141, 140, 142, 158, 139, 144, Еленово 167, 176, 166, 176, 2, 167, 168, 165, Калиакра 7, Менча Кърничева 7, 5, 9, Орион 4 1, 3, 2 2, Орион 1, Орфей 3, Отдих 1, Пейо К. Яворов 49, Полковник Димов 23, 25, Преслав 3, Преслав 3, Сапунджи Дере, Стефан Стамболов 74, Стефан Стамболов 63, 80, 66, 82, 70, 74, 84, 90, 58, 72, 59, 78, 61, 56, Тодор Александров 46, 52, 54, 48, 52а, Тракия 1, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612

На 27.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград: 021014, М. Ушите, 022039 М. Гошевица, Арнаутско Дере, Еленовски Дере, местност Еленовско Дере Жилище, местност Над Еленовски път, УПИ-2-91, Кв. 2, Ушите

На 27.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 601. 133, Александър Стамболийски 29, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Андрей Ляпчев 1, Антон Чехов 1, 20, 1, Благоевград, Бул. Св. Кирил и Методий и ул. Илинден, Васил Левски 14, Васил Левски 25, Васил Левски 3, 3, Генерал Тодоров 3, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Запад, Запад 54, 55, 53, 53, 54, 54, Иван Михайлов 49, 55, 3, 4, 53, Илинден Тото Пункт, 16, 16, Илинден 14, 13, Крушево 5 Рила, 5, Крушево 18, 16, 16, Менча Кърничева 32, 28, Менча Кърничева 37, Менча Кърничева 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, местност Чакалица Офис, Никола Вапцаров, Николай Петрини 18, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, ПИ №04279. 601. 426, УПИ X, Кв. 192, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 1 на Гарата, Гараж, 16, Офис, 1 на Гарата, 17, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Св. Св. Кирил и Методий 18, 23, 23, 20, Св. Св. Кирил и Методий 21, Св. Св. Кирил и Методий 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, Славянска 97, 97, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, Страцин 20, Тодор Александров 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Хилендар 2, Цар Симеон 11, 13, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6

На 27.08.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Бучино: до Моста на Р. Струма, местност Долно Поле, местност Полето, Гараж, къща, Жилище

На 27.08.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград: 04279. 629. 76, Броди 10, 28а, Гараж, 24, 32, 34, 16, 24, 20, 36, 22, 18, 26, 12, 28, Жилище, 30, Струмско Център Гараж, Яне Сандански 1, 19, 7, 3

На 28.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Ангел Кънчев 2, Ангел Кънчев 8, 6, Антим I 23, 15, 17, 21, Антон Чехов 1, Аргир Манасиев 15, 9, 11, 13, Аргир Манасиев 8, 5, 2, 14, 1, 4, 7, 6, 6, Атон 9, 4, 6, Атон 6, 6д, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Бор 10, Братя Миладинови на Рзи, 2, Васил Априлов 44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40, Георги Бенковски 2, Георги Измирлиев 1, Книжарница, 1 Боулинг Център, 2, 1, 8, Магазин, Георги Измирлиев-македончето, Гоце Делчев 2, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Данаил Крапчев 14, 10, 4, Димитър Йосифов 2, Еленово 166, 175, 176а, 165, 164, Паркинг, Еленово Врем. С-Во, 65, 131, 126, 125, 129, 127, 126, 130, Офис, 125, 132, 128, Еленово 173, 122, 118, 119, Печатница, 171, 121, 120, 123, 122, 118, срещу Бл. 121, 124, Срещу Блок 122, Еленово 128, 125, 128, 172, 171, 125, 126, 131, 129, 130, 132, 129, 130, 131, 65, 127 127, 127, 125, 127, 140, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу Бл. 114, Еленово Кв. 5, УПИ Іі-8245, Кв. 5, УПИ-Іі-8245, Апартамент №15, 135, 2, 2, 136, 160, 163, 134, Ателие 3, Кв. 5, УПИ-Іі-8245, Еленово 163, Шивалня, 133, 161, 136, 137, 162, Срещу Бл. 130, 138, 134, Еленово 123, 124, 21, 120, Еленово 177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу Бл. 107, 170, 107, 108, Магазин, Бар, Еленово срещу Бл. 113, 110, Басейн, 107, 108, 109, 112, 106, 178, 2, 111, Търговски Комплекс  Тонак, между Бл. 114 и Бл. 115, 111 Срущу Бл. 111, 169, Гараж, Еленово 143, 141, 140, 142, 158, 139, 144, Еленово 167, 176, 166, 176, 2, 167, 168, 165, Захари Стоянов 5, 7, 3, 9, 11, Захари Стоянов 12, 4, 2, 2а, 10, 8, Иван Вазов 7, 1, 5, 3, Иларион Макариополски 5, Иларион Макариополски 8, 2, 1, 3, 13, 4, 11, 10, 6, 9, 7, К. и Никола Хайдукови 15, К. и Никола Хайдукови 6б, 5, 6, 1, 16, 14, 4, 2, 20, 8а, 10, 8, 18, 3, 7, 12, Калиакра 7, Костур 5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, Крали Марко 10, Македония Баня, Митрополит Борис 30, Орион 4 1, 3, 2 2, Орион 1, Орфей 3, Отдих 1, Пейо К. Яворов 49, Петко Р. Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Петър Ичев 2, 3, Петър Ичев 5, 4, ПИ №04279. 604. 369, Преслав 3, Преслав 3, Сава Михайлов 1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, Сава Михайлов 14, 18, 5, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски 26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, Св. Иван Рилски 12, 6, 11, 19, 3, 9, 2, 10, 4, 8, 13, 7, 15, 5, 17, Света Гора 1, 2, 2а, Свети Наум 2, 12, 4, 10, 8, Сергей Румянцев 2, Славянска 8, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, 21, 13, Стефан Стамболов 63, 80, 66, 82, 70, 74, 84, 90, 58, 72, 59, 78, 61, 56, Стефан Стамболов 74, Стефан Стамболов 54, 58, 64, 62, 52, Стефан Стамболов 68, 51, Теменуга 3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7, Тракия 1, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, Трети Март 18, 12, 14, 16, Трети Март 37, 36, 19, 24, 17, 31, 35, 29, 26, 32, 25, 21, 27, 40, 34, 20, 22, 28, 23, 30, УПИ ХхV 8846, Вр. Захранване, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Христо Силянов 8, 10, Христо Смирненски 20, 25, 23, 19, 19 1, 21, Христо Чернопеев 2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25, Цанко Церковски 4, 31, Цанко Церковски 15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21, Магазин

На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Клисура, Общ. Благоевград: махала Миладинци, местност Лозята, Падината, къща

На 29.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Ангел Кънчев 2, Ангел Кънчев 8, 6, Антим I 23, 15, 17, 21, Антим I 1, 3, Антон Чехов 1, Аргир Манасиев 8, 5, 2, 14, 1, 4, 7, 6, 6, Аргир Манасиев 15, 9, 11, 13, Атон 9, 4, 6, Атон 6, 6д, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Бор 10, Васил Априлов 44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40, Васил Коритаров 3, 4, 4, 2, 1, Васил Мечкуевски 19, 4, 3 Офис, 3, 14, 5, 9, 6, 11, 7, 10, 22, 15, 8, 13, 12, 2, 21, 17, Георги Бенковски 2, Гоце Делчев 2, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Данаил Крапчев 14, 10, 4, Димитър Йосифов 2, Димитър Талев 5, 4, 3, 1, 3, 3 Закусвалня, Еленово 166, 175, 176а, 165, 164, Паркинг, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу Бл. 114, Еленово 177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу Бл. 107, 170, 107, 108, Магазин, Бар, Еленово 143, 141, 140, 142, 158, 139, 144, Еленово 128, 125, 128, 172, 171, 125, 126, 131, 129, 130, 132, 129, 130, 131, 65, 127 127, 127, 125, 127, 140, Еленово Врем. С-Во, 65, 131, 126, 125, 129, 127, 126, 130, Офис, 125, 132, 128, Еленово Кв. 5, УПИ Іі-8245, Кв. 5, УПИ-Іі-8245, Апартамент №15, 135, 2, 2, 136, 160, 163, 134, Ателие 3, Кв. 5, УПИ-Іі-8245, Еленово 163, Шивалня, 133, 161, 136, 137, 162, Срещу Бл. 130, 138, 134, Еленово 173, 122, 118, 119, Печатница, 171, 121, 120, 123, 122, 118, срещу Бл. 121, 124, Срещу Блок 122, Еленово 123, 124, 21, 120, Еленово срещу Бл. 113, 110, Басейн, 107, 108, 109, 112, 106, 178, 2, 111, Търговски Комплекс  Тонак, между Бл. 114 и Бл. 115, 111 Срущу Бл. 111, 169, Гараж, Еленово 167, 176, 166, 176, 2, 167, 168, 165, Захари Стоянов 12, 4, 2, 2а, 10, 8, Захари Стоянов 5, 7, 3, 9, 11, Иван Вазов 7, 1, 5, 3, Иларион Макариополски 8, 2, 1, 3, 13, 4, 11, 10, 6, 9, 7, Иларион Макариополски 5, К. и Никола Хайдукови 6б, 5, 6, 1, 16, 14, 4, 2, 20, 8а, 10, 8, 18, 3, 7, 12, К. и Никола Хайдукови 15, Калиакра 7, Костур 5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, Македония Баня, Македония 1, Мизия 6, 7а, 10, 2а, 9, 1, 3, 2, 4, 8, 7, 5, Митрополит Борис 30, Орион 4 1, 3, 2 2, Орион 1, Орфей 3, Отдих 1, Пейо К. Яворов 49, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д. Петков 8, 3, 5, 4, 10, 4а, 1, 9, 3, 6, Петко Р. Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Петър Ичев 5, 4, Петър Ичев 2, 3, ПИ №04279. 604. 369, Преслав 3, Преслав 3, Сава Михайлов 14, 18, 5, Сава Михайлов 1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, Сандо и Петър Китанови 9, 7, 4, 3, 1, 9, 5, 8, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски 12, 6, 11, 19, 3, 9, 2, 10, 4, 8, 13, 7, 15, 5, 17, Св. Иван Рилски 26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, Света Гора 1, 2, 2а, Свети Наум 2, 12, 4, 10, 8, Сергей Румянцев 2, Славянска 8, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 68, 51, Стефан Стамболов 74, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 63, 80, 66, 82, 70, 74, 84, 90, 58, 72, 59, 78, 61, 56, Стефан Стамболов 54, 58, 64, 62, 52, Теменуга 3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7, Тодор Александров 3 Кафе 2, 5, 3, 14, 4, 18, 100, 3, 3, 16, 41, 1, 10, 5, 12, 17, Трайчо Китанчев 1, Тракия 1, Тракия 3, 4, 6, 2, 1, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, Трети Март 37, 36, 19, 24, 17, 31, 35, 29, 26, 32, 25, 21, 27, 40, 34, 20, 22, 28, 23, 30, Трети Март 18, 12, 14, 16, УПИ ХхV 8846, Вр. Захранване, Христо Силянов 8, 10, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Христо Смирненски 20, 25, 23, 19, 19 1, 21, Христо Чернопеев 2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25, Цанко Церковски 15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21, Цанко Церковски 4, 31, Цар Иван Шишман 2, 2, 6, Чакалица 6, 6, Янко Забунов 1, 3, Лавка

На 29.08.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антим I 3, 1, Васил Коритаров 2, 3, 4, 1, 4, Васил Мечкуевски 12, 6, 7, 15, 8, 22, 9, 21, 13, 11, 14, 4, 5, 17, 3 Офис, 10, 19, 2, 3, Д-Р Христо Татарчев 19, 21, Димитър Талев 3, 5, 3, 4, 1, 3 Закусвалня, Македония 1, Мизия 5, 6, 9, 2а, 10, 2, 3, 1, 8, 7а, 10, 4, 7, Пере Тошев 5, 5а, Петко Д. Петков 5, 8, 6, 10, 9, 1, 3, 4а, 3, 4, Сандо и Петър Китанови 8, 1, 7, 5, 3, 4, 9, 9, Тодор Александров 1, 10, 3 Кафе 2, 3, 4, 100, 3, 14, 3, 5, 17, 41, 5, 18, 12, 16, Трайчо Китанчев 1, Тракия 4, 3, 2, 6, 1, 4, Цар Иван Шишман 2, 6, 2, Чакалица 6, 6, Янко Забунов 3, 1, Лавка

На 30.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 14-ти Полк 2б, 2а, 7-ма Рилска Дивизия 3, 1, Алеко Константинов 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8, Александър Стамболийски 54, 56, Ангел Кънчев 2, Ангел Кънчев 8, 6, Антим I 23, 15, 17, 21, Антон Чехов 1, Аргир Манасиев 15, 9, 11, 13, Аргир Манасиев 8, 5, 2, 14, 1, 4, 7, 6, 6, Атон 9, 4, 6, Атон 6, 6д, Ахелой 3 2, 3б 2, 3б, 3, 3 1, Бор 10, Васил Априлов 44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40, Георги Бенковски 2, Гоце Делчев 2, Григор Пърличев 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а, Данаил Крапчев 14, 10, 4, Димитър Йосифов 2, Еленово 166, 175, 176а, 165, 164, Паркинг, Еленово 163, Шивалня, 133, 161, 136, 137, 162, Срещу Бл. 130, 138, 134, Еленово 123, 124, 21, 120, Еленово срещу Бл. 113, 110, Басейн, 107, 108, 109, 112, 106, 178, 2, 111, Търговски Комплекс  Тонак, между Бл. 114 и Бл. 115, 111 Срущу Бл. 111, 169, Гараж, Еленово 167, 176, 166, 176, 2, 167, 168, 165, Еленово 128, 125, 128, 172, 171, 125, 126, 131, 129, 130, 132, 129, 130, 131, 65, 127 127, 127, 125, 127, 140, Еленово Врем. С-Во, 65, 131, 126, 125, 129, 127, 126, 130, Офис, 125, 132, 128, Еленово 119, 172, 181, 116, 115, 177, 112, 117, 114 Гараж, 114, 174, Срещу Бл. 114, Еленово Кв. 5, УПИ Іі-8245, Кв. 5, УПИ-Іі-8245, Апартамент №15, 135, 2, 2, 136, 160, 163, 134, Ателие 3, Кв. 5, УПИ-Іі-8245, Еленово 173, 122, 118, 119, Печатница, 171, 121, 120, 123, 122, 118, срещу Бл. 121, 124, Срещу Блок 122, Еленово 177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу Бл. 107, 170, 107, 108, Магазин, Бар, Еленово 143, 141, 140, 142, 158, 139, 144, Захари Стоянов 5, 7, 3, 9, 11, Захари Стоянов 12, 4, 2, 2а, 10, 8, Иван Вазов 7, 1, 5, 3, Иларион Макариополски 5, Иларион Макариополски 8, 2, 1, 3, 13, 4, 11, 10, 6, 9, 7, К. и Никола Хайдукови 15, К. и Никола Хайдукови 6б, 5, 6, 1, 16, 14, 4, 2, 20, 8а, 10, 8, 18, 3, 7, 12, Калиакра 7, Костур 5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, Македония Баня, Митрополит Борис 30, Орион 1, Орион 4 1, 3, 2 2, Орфей 3, Отдих 1, Пейо К. Яворов 49, Петко Р. Славейков 12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, Петър Ичев 5, 4, Петър Ичев 2, 3, ПИ №04279. 604. 369, Преслав 3, Преслав 3, Сава Михайлов 1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, Сава Михайлов 14, 18, 5, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски 26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, Св. Иван Рилски 12, 6, 11, 19, 3, 9, 2, 10, 4, 8, 13, 7, 15, 5, 17, Света Гора 1, 2, 2а, Свети Наум 2, 12, 4, 10, 8, Сергей Румянцев 2, Славянска 8, Славянска 8, Стефан Караджа 4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 54, 58, 64, 62, 52, Стефан Стамболов 63, 80, 66, 82, 70, 74, 84, 90, 58, 72, 59, 78, 61, 56, Стефан Стамболов 74, Стефан Стамболов 68, 51, Теменуга 3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7, Тракия 1, Трети Март 33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, Трети Март 37, 36, 19, 24, 17, 31, 35, 29, 26, 32, 25, 21, 27, 40, 34, 20, 22, 28, 23, 30, Трети Март 18, 12, 14, 16, УПИ ХхV 8846, Вр. Захранване, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Христо Силянов 8, 10, Христо Смирненски 20, 25, 23, 19, 19 1, 21, Христо Чернопеев 2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25, Цанко Церковски 15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21, Цанко Церковски 4, 31

На 30.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 601. 133, Александър Стамболийски 29, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Андрей Ляпчев 1, Антон Чехов 1, 20, 1, Благоевград, Бул. Св. Кирил и Методий и ул. Илинден, Васил Левски 14, Васил Левски 25, Васил Левски 3, 3, Генерал Тодоров 3, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Запад, Запад 54, 55, 53, 53, 54, 54, Иван Михайлов 49, 55, 3, 4, 53, Илинден Тото Пункт, 16, 16, Илинден 14, 13, Крушево 5 Рила, 5, Крушево 18, 16, 16, Менча Кърничева 32, 28, Менча Кърничева 37, Менча Кърничева 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, местност Чакалица Офис, Никола Вапцаров, Николай Петрини 18, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, ПИ №04279. 601. 426, УПИ X, Кв. 192, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Св. Димитър Солунски 12, 1 на Гарата, Гараж, 16, Офис, 1 на Гарата, 17, Св. Св. Кирил и Методий 18, 23, 23, 20, Св. Св. Кирил и Методий 21, Св. Св. Кирил и Методий 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, Славянска 97, 97, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13, Страцин 20, Тодор Александров 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Хилендар 2, Цар Симеон 11, 13, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6

Община Гоце Делчев

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: село Добротино, Средна 1

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, ТП-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, ТП-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, ТП-2, 59, 73, ТП-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен, ТП2, ТП1

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: местност Мочура

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Маноле, местност Маноле

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново: УПИ-I, Кв. 30

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крибул: 262, ТП1

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен: VІ-138, Кв. 10, ІХ-108

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ново Лески

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ореше

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Теплен

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово: Мержането

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2, ТП1

На 26.08.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Боголин: 253, ТП1

На 26.08.2019 г. /10:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, ТП-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, ТП-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, ТП-2, 59, 73, ТП-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14, Традиционен Събор

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, В Сградата на Кметството, Читалище

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември 9, 7, 31002, Vііі, Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 8, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С. Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица, Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност Чарка вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница, Пейо К. Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, ТП-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, ТП-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв. 49, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр. Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 3, 4

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1, Старото село

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка – УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Лъжница: 029005 М.  Голака, Ал. Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: В Началото От Ляво След Моста

На 27.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Самоков: Тинтява 7

На 27.08.2019 г. /09:00 – 12:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото село, Входа на селото В Ляво

На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Свещник 2, Средна 14, 16, Страцин 65, Струга 70, 82, 100, 86, 94, 68, 62, Търговска 41

На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Средна: 9

На 27.08.2019 г. /10:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Беласица 7, 9, Енос 2, 8, 4, 7, 12, 3, 1, 10, 6, 5, Завоя на Черна 16, 17, 6, 34, 11 А, 9, 2, 3 А, 28, 19, 2 А, 4, 18, 21, 13, 21, 1а, 9а, 24, 10, 5а, 7, 20, 3, 30, 12, 32, 20 А, 14, 22, 23, 5, Лозенград 5, 3, 2, 4, 14, 6, 1, 7, 8, 9, 12, 10, Марица 10, 19, 17, 15, Мидия 3, 7, 4, 9, 5, 2, 11, 6а, 6, 6 А, Полковник Борис Дрангов 64, 56, 60, 31, 32, 52, 36, 38, 33, 78, 35, 40, 44, 74, 76, 66, 37, 54, 46, 29, 70, 58, 25, 48, 27, 34, 50, 68, 82, 23, 62, 42, 80, 72, Стойо Льондев 12, Струга 20, 19, 22, 21, 28, 17, Шар Планина 2, 1, 5, 4, 3, Сулев, Тр. 1

На 28.08.2019 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев 11, 59, Калапот 5, 3, местност Мочура, Неуточнен Адрес, Панаирска Ливада 71, 11, 12, Панаирски Ливади 25, 22, 14, 34, 20, 10, 16, Прод, 30 Сграда За Търговско-Складова Д, 4, 28, 13, 12, 26, 8, 15, 11, 1, Панаирски Ливади-Продължение 21, Времянка, Автоцентър, Попови Ливади 1, 18, Рила Фтец Премиер, Симеон Радев 15, Търлис 6, Цариброд 2

На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, Анещи Узунов 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, Гео Милев 1, Георги Бенковски 18, Георги Бенковски 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, Гоце Делчев 44, 40, Димитър Талев 11, 1, 3, Драгоман 22, 20, 20а, Еделвайс 3, 16, Иван Вазов 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, Климент Охридски 4, 9, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес Кметство, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, Пирин 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, Черно Море 2, 10, 9, 7

На 28.08.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Панаирски Ливади-Продължение Цех

На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, Бузлуджа 5, Васил Левски 7, 3, 9, Владимир Поптомов 3, Гео Милев 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 47, 44, 24, 30, 42, 46, Георги Бенковски 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, Гоце Делчев 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Здравец 3, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, Иглика 5, 3, 1, Климент Охридски 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Октомврийска 8, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка – УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон 9, Пирин 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Хаджи Димитър 5, 3, 14, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Шипка 3, 2, 1, Шипка 12

Община Гърмен

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

Община Кресна

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Влахи: Драколово

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Кресна: Александър Македонски 1, местност Кресненско Ханче Ханче, Мотел Ресторант  Мерина, Ресторант, Офис, Ресторант, местност Солунско Дере Овчарник, Въглища, Гатер, Ново село 1

На 27.08.2019 г. /09:00 – 13:15 ч./ –  Кресна: Влахинска 18, 7, 10, 1, 2, 5, 8, 6, 16, 3, 4, 11, 9, 14, Мело 6, 5, 3, 1, Момина Скала 23, 17, 11, 3, 8, 25, 29, 5, 10, 27, 12, 1, 15, 13, 14, 21, 16, Разколска 13, 9, 15, 5, 7, 11, Солунска 27, 23, 25, Цар Борис III 14, Шемето 3, 6, 2, 8, 1, 11, 5

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Кресна: Главен път Е-79, Македония 96, 1 пътен Тунел на Главен път Е79

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Крупник: Главен път Е-79 Бензиностанция

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Крупник: извън регулацията, Кресненско Ханче, местност Кресненско Ханче

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци, местност Станковица, къща, ТП2

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Сандански: Цар Самуил 1

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Сандански

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли: вила

На 27.08.2019 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв. 16, УПИ III Кв 11, Скз Стара Кресна

Община Петрич

На 26.08.2019 г. /00:15 – 16:00 ч./   На 27.08.2019 г. /00:15 – 16:00 ч./   На 28.08.2019 г. /00:15 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /00:15 – 16:00 ч./   На 30.08.2019 г. /00:15 – 16:00 ч./ –  Беласица: Беласица 90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, Девети Май 15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, Дермено 8, 5, 3, 6, Динк Махле, Крали Марко 1, 2, местност Горни Парници Жилище, Мраморница 6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, Хаджи Димитър 2, Христо Ботев 36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30, Цар Симеон 4, Чавдар Войвода 4, 2, 1, Чифлико, Яне Сандански 1, 3, 5

На 26.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица Павилион

На 26.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 5, 28-ми Октомври 21, 23, 22, 28, 24, 26, 19, 28-ми Октомври 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, България 24, Васил Кънчев 41, 16, 10, 18, 8, 43, 37, 14, 39, Даме Груев 21, 13, 6, 10, 19, 11, 17, 9, 8, 15, 4, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Иван Вазов 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Кочо Мавродиев 26, 25, 19, 23, 21, 24, 17, 28, 30, местност Иловица, Патриарх Евтимий 1, 6, 4, 2, 5, Петко Р. Славейков 3, 8, 5, 1, 6, 4, 10, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Рокфелер 25, 29, 32, 31, 34, 35, 36, 33, 38, 27, Св. Св. Кирил и Методи 26, 22, 32, 15, 17, 30, 21, 19, 31, 24, 30, Стою Хаджиев 3, 1 1, 1, 6, 2, 4, 9, Тома Митов 2, 4, 6, 8, 6, 1, Яне Сандански 37, 44, 35, 29, 31, 33, 34, 42, 38, 46, 40, Яне Сандански 22, 30, 20, 24, 28, 22, 24, 22а

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Марикостиново: Бузлуджа 1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8, Главен път Е-79 1 Фтец Мантар Енерджи, Екзарх Йосиф 11, 17, 15, 19, 5, 21, Иван Вазов 1, Марица 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2, местност Лозарски Андък Свинарник, местност Падарка Свинарник, Казан, Отец Пайсий 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 4, 19, 8, 3, Петър Берон 2

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: Хан Кубрат 9

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Беласица: Акация 20, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 10, 14, Александър Стамболийски 14, Беласица 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, Кестен 2, 1, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22, 3, 7, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2, 5, 9, 11, 7, 10, Поляните, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Цар Самуил 5, 2, 6, 3

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, 10, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23

На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Генерал Тодоров: пътен Възел Ам Струма

На 29.08.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: България 80, 72, 103, 93, 87, 84, 74, 101, 70, 95, 98, 92, 99, 126, 97, 68, 96, 78, 85, 83, 82, 94, 104, 76, Зиче, Ляшница Потоко, местност Бухото Цех, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Сонда, Сграда, Фургон, Работилница, Ресторант, Помпа, Склад, Обор, местност Зиче Помпа За Напояване, Временно Строителство, Врем. С-Во, 8, Жилище, Жилищна Сграда, Църква, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Полковник Дрангов 1

На 29.08.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./   На 30.08.2019 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Долна Рибница

На 29.08.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Михнево: Андрей Данаилов 15, 5, 3, 17, Гоце Делчев 25, Ленин 12, 5, 8, 14, 16, 10, 1, 7, Марица 2, 9, 7, 11, 3, 5, Никола Вапцаров 9, 10, 5, 12, 14, 7, 6, 2, 1, 11, 3, 8, 4, Огражден 6, 4, Осогово 2, Отец Паисий 7, 3, Първи Май 21, 10, 8, 11, 19, 25, 17, 15, 6, 13, 12, 4, Самуилова Крепост 10, 2, 1, 3, 4, Скобелев 22, 8, 4, 3, 2, 24, 36, 34, 12, 20, 6, 1, 28, 18, 7, 14, 26, 10, 16, 9, Струма 9, 3, 4, 2, 6, 7, 8, 5, Тома Митов 25, 16, 23, 18, 19, 11, 14, 21, 27, 13

На 29.08.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Ръждак: Белата Чешма, Жилище

На 30.08.2019 г. /09:15 – 11:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Варна 7, 13, 1, 1, Изток 13, 12, 13, 12, Кочо Мавродиев 22, 25, местност Козлек Магазин За Промишлени Стоки, Отец Паисий 23, Охрид 18, Плевен 7, 4, 2, 3, 1, 5, Полковник Дрангов 1, Рокфелер 12, 14, 16, 47, 1, 4а, 2, 18, 30, 28, 10, 30, 2, 22, 6, 20, 1, Тракия 30, 39, 28, 31, 37, 35, 27, 38, 32, 29, 35, 22, 26, 24, УПИ І, Кв177 А

На 30.08.2019 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич: Самуилово

Община Разлог

На 26.08.2019 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 24, 99, Баненска Буна 48, 45, 55, 46, 64, 40, 3, 34, 57, 99, 38, 54, 53, 47, 36, 59, Двадесет и Седма 19, 32, 56, 29, 50, 22, 31, 58, 26, 45, 38, 10, 49, 42, 11, 30, 16, 47, 3, 46, 36, 43, 24, 20, 99, 21, 8, 51, 4, 15, 23, 35, 9, 14, 25, 27, 2, 54, 1, Двадесет и Шеста 20, извън регулацията 3, Неофит Рилски, Тридесет и Втора 11, 1, Тридесет и Пета 3, 7, 1, 9, Тридесет и Първа 7, 4, 9, 19, 25, 23, 11, 10, 8, 17, 6, 12, 20, 14, Тридесет и Трета 1, 5, 3, 8, 4, 2, 6, Тридесет и Четвърта 6, 4, 2, Тридесет и Шеста 2, 1, Ктп Банинска Буна

На 26.08.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Разлог: Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви 17, Войнишка 3, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф 42, Илинден 21, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор Стоп. Двор, Сграда, Цех, Склад, Сушилня, Работилница, Преображение 1, Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев 15, Черна Река 86

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 30.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 91, Баненска Буна 43, 45, 29, 39, 41, 28, 99, Двадесет и Втора 16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 29, Двадесет и Осма 4, 2, 6, Двадесет и Пета 25, 30, 35, 34, Двадесет и Първа 9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15, Двадесет и Трета 23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19, Двадесета 5, Девета 9, 45, Деветнадесета 1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29, извън регулацията 99, 1, Осма 1, Тридесет и Втора 5, 3, Тридесет и Трета 33, Тридесета 18, 8, 10, 2, 6, 12, Тринадесета 10, Шафле Дере 99, 8, Шестнадесета 3, Мандра, Помпа

На 26.08.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 39, 32, 30, 46, 34, 28, 3, 42, 27, 40, 48, 10, 99, 24, 36, Баненска Буна 30, Двадесет и Девета 23, Двадесет и Пета 26, Двадесет и Седма 18, Двадесет и Шеста 12, 11, 23, 7, 13, 6, 4, 14, 1, 8, 16, 17, 5, 25, 18, 2, 26, 99, 19, Двадесета 21, Девета 7, 13, 11, 1, 3, 6, 14, 19, 17, Деветнадесета 19, Десета 2, 24, 28, 10, 15, 40, 14, 30, 22, 4, 8, 17, 20, Единадесета 20, 32, 5, 7, 18, 13, 21, 11, 8, 9, 16, 6, 4, 10, 3, 17, 1, 25, извън регулацията 99 Склад, местност Бански път Работилница, Неофит Рилски 10, 8, 24, 4, 18, 32, 34, 19, 28, 17, 1, 26, 15, 25, 7, 27, 13, 14, 11, 36, 16, 3, 2, 40, 23, 9, Осма 9, 4, 8, 2, 1, 6, 13, 12, 15, 21, 29, 11, 5, 7, 14, Тридесет и Пета 31, Тридесет и Първа 31, 3, Тринадесета 31, 18, 29, 37, 16, 14, 12, 27, 33, УПИ XIx-985, 986, 987, Кв. 22, Х-276 Кв. 25, Цех, Работилница

На 26.08.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Васил Левски 5, Охрид 73, 60, 72, 48, 84, 23, 25, 64, 53, 76, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 56, 31, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 45, 42, Поп Богомил 10, 29, 31, 25, 39, 27, 14, 19, 37, 35, 12, 21, 33, 23, 16, 8, 41, 18, Св. Св. Кирил и Методий 87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 69, 98, 110, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76, Тодор Александров 29, 25, 24, 26, 33, 18, 31, 30, 27, 23, 28, 20, Черна Река 97, 95, 75, 67, 81, 69, 73, 87, 89, 64, 68, 56, 93, 60, 85, 76, 129, 77, 99, 74, 72, 54, 78, 62, 42, 71, 79, 66, 50, 52, 58, 91, 83, Шипка 10, 7, 8, 6, 12, 16, 1, 17, 15, 4, 13, 14, 11, 19, 5, 3, 9, ТП Велев

На 27.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 09:15 – 12:30 ч./ –  Разлог: Гоце Делчев 100, 26, 55, 56

На 27.08.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 99, 8, 6, 3, 4, Гоце Делчев 53, 58, Илинден 2, 5, 3, 1, 17, 16, 19, 7, 9, 4, 21, 11, 15, 13, 6, Македония 2, 8, Мехомия 6, 10, 12, 20, 5, 7, 8, 4, 3, 14, 16, 18, Телемах Илиев 19, 13, 23, 25, Сфетофар, 30, 15, 35, 24, 31, 14, 20, 28, 21, 17, 16, 29, 22, 18, 26, 27, 11, Цар Иван Шишман 6

На 27.08.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 36, Братя Каназиреви 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, Братя Кулини 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, Войнишка 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Екзарх Йосиф 13, Подполковник Спиридонов 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Хан Аспарух 7, 1, 5, Шейново 2, 6, От ТП Културен Дом

На 29.08.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Бойков Рид, местност Бойков Рид вила, Овчарник, Стопанска Постройка, местност Пети Километър

На 30.08.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бачево: 23-ти Септември 13, 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4, Александър Стамболийски 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14, 3, Васил Левски 13, 18, Георги Димитров 46, 42, 74, 38, 50, 76, 1, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 64, 55, 51, 33, 37, 54, 72, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 60, 86, 100, 17, Гоце Делчев 1, Димитър Благоев 15, 7, 53, 28, 1, 20, 29, 57, 14, 9, 4, 17, 39, 37, 44, 5, 51, 36, 35, 8, 11, 24, 27, 47, 120, 46, 45, 13, 34, 16, 48, 43, 38, 30, 33, 25, 41, 40, 18, 3, 18, 1, Димо Хаджидимов 3, Захари Стоянов 2, Иван Вазов 1, Кирил и Методи 2, 3, Костадин Катранджиев 23, 18, 19, 5, 13, 4, 8, 21, 9, 6, 2, 16, 14, 7, 11, 3, 15, Кръстю Стойчев 3, 6, 1, 4, 8, 7, Людмила Живкова 13, 18, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 29, 13, 12, 16, местност Перивол, местност Раждавец вила, Неуточнен Адрес Сграда Стадиона, Цдг, Детска Ясла, Поща, Оборище 22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88, Партизанска 6, 9, Пенчо Славейков 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1, Пирин 7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8, Ралеви Гробища, Рила 35, 29, 25, 33, 34, Тодор Каблешков 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4, Тримата Ятака 2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5, Шипка 1, 7, 2, 3, 6, 9, 5, 11, 4, 5

На 30.08.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 20, Банище, Бела Река 1 Пирин, 14, 12, 1 1, 8 1, 3, 10, 2 2, 28, 22, 3 3, 18, 20, 12 Пирин 1, 2, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 8, 12, 2, 12, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86, Братя Каназиреви, Варош 1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5, Васил Левски 5, 18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3, Вихрен 22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3, 537, 504, 517, 525, 536, 532, 508, 538, 511, 524, 516, 533, 531, 507, 534, 503, 530, 540, 509, 529, 535, 518, 512, 563, 553, 558, 550, 547, 545, 555, 546, 556, 542, 554, 544, 526, 541, 564, 569, 552, 549, 548, 557, 551, Възраждане, Голак 19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, ТП Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4, Д-Р Иларион Астинов 6, 3, 4, 1, 2, Дунав 3, 10, 5, 19, 2, 1, 6, Еделвайс 3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2, Занаятчийска 13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19, Иван Вазов 12, Иван Даскала 1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 Пирин, 13, 2, 18, 10, 3 2, 8, 11, 4, Изгрев 44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, 28, Изток 99, Иконом Никола Ангелов 17, Иларион Макариополски 31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 19, 44, 58, 46, 20, 52, 12, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 18, 24, 16, 7, 21, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 57, 41, 45, 54, 2, 43, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23, Искър 65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47, Калиново 7, 3, 1, Катарино 33, 36, Лазар Топалов 2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6, Марица 1, 2, 4, 3, местност Банище, местност Бел път, местност Катарино къща 36/543, 521 вила Тодорка, 515 вила Тодорка, 501 вила Тодорка, 514 вила Тодорка, 527 вила Тодорка, 528 вила Тодорка, 522 вила Тодорка, 506 вила Тодорка, 505 вила Тодорка, 502 вила Тодорка, 1 вила, Временно Строителство, Овчарник, Горски Пункт Длс, вила, вила, Цех, 14, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Мирчо Кипрев/Бело Море/ 2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7, Нова 8, Опълченска 14, 15, 13, 9, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11, Охрид 73, 60, 72, 48, 84, 23, 25, 64, 53, 76, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 56, 31, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 45, 42, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90, 14, Патриарх Евтимий 9, 7, 15, 16, 4, 17, 8, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 6, Пирин 12 1, 1, Поп Богомил 10, 29, 31, 25, 39, 27, 14, 19, 37, 35, 12, 21, 33, 23, 16, 8, 41, 18, Първа 2а, 1, 2, Рила 26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14, Родопи 6, 8, 3, 5, 2, 1, Саровица ТП, Св. Климент Охридски 2, Св. Св. Кирил и Методий 32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5, 87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 69, 98, 110, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76, Симеон Петеларов 2, 6, 4, 3, Стара Планина 8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, 150, Странджа 1, 2, 3, 4, Телемах Илиев 35, Тодор Александров 29, 25, 24, 26, 33, 18, 31, 30, 27, 23, 28, 20, 21, 37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43, Трети Март 9, 8, 2, 92, 10, 1, УПИ III, Хан Пресиян 7, Христо Ботев, Христо Смирненски 4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11, Цар Калоян 2, 3, 4, 1, 5, 7, Цар Симеон 9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2, Черна Река 97, 95, 75, 67, 81, 69, 73, 87, 89, 64, 68, 56, 93, 60, 85, 76, 129, 77, 99, 74, 72, 54, 78, 62, 42, 71, 79, 66, 50, 52, 58, 91, 83, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 165, 53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16, Плевня, Шипка 10, 7, 8, 6, 12, 16, 1, 17, 15, 4, 13, 14, 11, 19, 5, 3, 9, 33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42, Юндола 1, 4, Явор 10, 12, 5, 8, 7, Яне Сандански 23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17, 11, 22, 13, 5, 3, 16, 20, 18, 14, 9, 7, ТП Велев, ТП Бел път, ТП Вароша, ТП Смк

На 30.08.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Разлог: Черна Река 165

Община Сандански

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.08.2019 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Горна Сушица

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.08.2019 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Ладарево: местност Църквата ПИ 026003

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.08.2019 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Ласкарево: 004056, местност Блатото, местност Свети Спас

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.08.2019 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Любовка: Краколеница

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 29.08.2019 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-ми Конгрес 2, 10, 12, 16, 5, 1, 12а, 4, 6, 61, 14, 75, 63, 65, 39, 45, 43, 37, 41, 3, 1, 73, 24, 75, 18, 67, 79, 71, 77, 20, Асен Лагадинов 1, 2, 4, 6, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев 30, 32, 35, 37, 27, 31, 36, 15, 12, 14, 23, 18, 3, 6, 8, 27, 2, 17, 7, 25, 22, 24, 16, 53, 20, 5, 19, 10, 21, 9, 26, 4, 11, Георги Бенковски 2, 1, 12, 3, 10, 4, Гоце Делчев 59, 46, 57, 65, 63, 61, 36, 4, 45, 39, 33, 47, 35, 29, 38, 32, 7, 8, 30, 15, 22, 43, 5, 24, 23, 2, 28, 27 Фтец Дига Консулт, 40, 13, 18, 3, 36, 10, 34, 55, 27, 31, 25, 44, 6, 49, 9, 14, 21, 41, 42, 17, 11, 16, 19, Илинден 20, 16, 27, 14, 33, 18, 22, 29, 31, 24, 3, 21, 9, 13, 4, 2, 8, 1, 17, 10, 23, 15, 19, 7, 14, Климент Охридски 74, 107, 93, 73, 62, 105, 52, 99, 58, 70, 109, 87, 103, 68, 76, 66, 97, 91, 72, 117, 85, 54, 95, 115, 64, 111, 60, 83, 77, 89, 51, 36, 12, 38, 21, 19, 20, 50, 49, 53, 34, 23, 30, 15, 69, 55, 35, 9, 45, 59, 63, 4, 42, 47, 11, 18, 44, 41, 24, 61, 3, 1, 67, 27, 25, 8, 5, 29, 13, 16, 22, 17, 48, 39, 31, 37, 40, 32, 2, 28, 65, 10, 14, 6, 43, 7, 46, Комсомолска 3, 1, 5, 6, 4, 2, 7, 8, Лале 1, 3, 5, Марица 80, 76, 82, 78, 68, 72, 70, 74, 30, 6, 3, 10, 16, 28, 8, 1, 14, 12, местност Вангелов Андък, местност Панаира Полигон, местност Стопански Двор Офис, Авторемонтна Работилница, Митко Палаузов 10, 5, 8, 3, 16, 12, 14, Никола Вапцаров 2, 6, 4, 10, 8, Никола Лазаров 11, 14, 17, 7, 9, 15, 13, 10, 8, 2, 6, 4, Отец Паисий 3, 7, 9, 5, 1, 4, Партизанска 45, 42, 51, 57, 59, 48, 38, 40, 54, 47, 49, 55, 61, 60, 50, 33, 34, 28, 19, 8, 41, 4, 15, 12, 35, 10, 13, 27, 18, 22, 32, 11, 7, 39, 5, 29, 3, 21, 14, 17, 25, 6, 31, 30, 37, 16, 23, 20, 34, 43, Пирин 21, 20, 13, 19, 12, 3, 11, 23, 1, 22, 18, Първи Май 53, 59, 61, 69, 57, 71, 39, 45, 67, 32, 43, 55, 65, 30, 29, 47, 63, 51, 41, 49, 11, 1, 24, 25 Поща, 19, 18, 9, 10, 31, 35, 13, 33, 21, 12, 17, 23, 29, 15, 5, 8, 3, 6, 2, 28, 16, 27, 25, 20, Соколова Скала 17, 16, 9, 8, 6, 3, 10, 12, 14, 13, 18, 11, 4, 4, 1, Спартак 28, Черно Море 16, 1, 27, 14, 25, 17, 4, 12, 15, 10, 21, 11, 6, 23, 5, 7, 22, 24, 9, 3, 20, 8, 18, 8, 2, 3

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 09:00 – 16:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Виногради: I -000470, къща

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Златолист, Общ. Сандански: УПИ-III и УПИ-IV, Кв. 17

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Зорница, Общ. Сандански

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански Семеен Хотел С Механа, УПИ I -87. 88, Кв. 2

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Лозеница: Джигерица, местност Миндол, Жилище

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Любовище: местност Редева Нива

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Белевехчево

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Бождово

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Дебрене, Общ. Сандански: Местн. Свинарнико 048093, Свети Никола

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Джигурово: 10-79, УПИ VII-381 Фтец Па Солар, 2, 1

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Долени

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Кърланово: Реката Времянка За Жс, Обор

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Малки Цалим: Имот 000670

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Мелник: Идентификатор 47754. 501. 182. 1. 6, Мелник 108, 101, 132, 184, 141, 153, 140, 133, 128, 160, 123, 13, 138, 4, 158, 130, 154, 137, 171, 181, 135, 7, 131, 142, 105, 24, 136, 106, 147, 129, 157, 9, 166, 8, 103, 162, 170, 11, 120, 176, 163, 139, 10, 16, 168, 173, 151, 12, 175, 1, 102, 149, 5, 125, 174, 6, 159, 1, 18, 26, 94, 59, 78, 1, 97, 40, 24, 131, 61, 32, 49, 49, 50, 31, 23, 65, 79, 42, 66, 36, 30, 54, 77, 33, 1, 62, 27, 34, 29, 92, 41, 54, 25, 71, 82, 53, 80, 98, 130, 73, 56, 35, 87, 46, 3, 48, 59, 51, 95, 16, 110, 115, 97, 37, 17, 19, 22, 102, 116, 20, 108, 113, 87, 15, 10, 21, 112, 107, 1, 117, Неуточнен Адрес Поща, ПИ 00052, местност  Реката, ПИ №47754. 501. 79, Кв. 13, УПИ 1 Кв. 19

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Разлог: местност Пети Километър

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Сандански: Роженски Манастир 1

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Склаве: Веселин Бабалеев 22, местност Стопански Двор Цех

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Спатово: местност Клюнко

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Сугарево

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански, Жилище

На 26.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Кашина

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев 24, Георги Казепов 44, 28, 23, 48, 38, 36, 32, 40, 34, 33, 21, 40, 19, 30, 31, 42, 25, Еделвайс 6, 2, 4, Захари Стоянов 2, 10, 6, 16, 12, 8, 14, 4, 18, Одрин 4, 7, 6, 2, 5, 3, 2, 10, 8, Пирин 59, 47, 63, 89, 97, 85, 51, 95, 87, 57, 56, 47, 49, 54, 75, 81, 68, 44, 64, 91, 50, 79, 42, 40, 73, 69, 67, 60, 55, 99, 65, 58, 83, 70, 53, 45, 71, 62, 101, 93, 46, 52, 103, 61, 66, 77, 72, 48, 54, Свети Димитър 5, 1, 2, 6, 10, 8, 3, Свобода 14, 14, Селището, Соколова Скала 5, 1, 9, 2, 15, 8, 13, 7, 6, 10, 16, 17, 11, 14, 12, 4, Ушите 155027, Шар Планина 11, 13, 9, 5, 5, 4, 7

На 26.08.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Враня: извън регулация, до С. Враня

На 26.08.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Калиманци, Общ. Сандански: къща

На 26.08.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Капатово

На 26.08.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Катунци: Асен Лагадинов 2, 17, Бельовска Комуна 3, Бистрица 4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10, Васил Левски 2, 6, 4, 1, Вела Пеева 38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26, Гьорче Петров 2, 3, 1, Димо Х. Димов 19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17, Еделвайс 4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9, Иван Вазов 6, Любен Каравелов 3, М. Раздол Пункт, Обект, Мандра, Работилница, Митко Палаузов 18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12, Неуточнен Адрес 1 Изход Гоце Делчев, Опълченска 9, 10, Петър Димитров 24, 32, 28, 35, 26, 33, 30, Район Мтс Цех За Обработка на Скални Мат, Район Стопански Двор Цех, Газостанция, Цех, Стадиона 4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1, Трети Март 3, 28, 55, 31, 51, 42, 41, 33, 40, 35, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13, Хан Крум 6, 2, 4, 1, 9, 8, Христо Ботев 3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17, Юри Гагарин 6, 5, Явор 15, 21, 29, 37, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17, Яне Сандански 1

На 26.08.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Лешница, Общ. Сандански: УПИ Vі-203, Кв. 23, 3

На 26.08.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Петрово, Общ. Сандански: Втора 20, 8, 3, 1, 5, 9, Главна 64, 54, 47, 41, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 33, 53, 60, 35, 52, 26, 22, 3, 20, 4, 10, 15, 38, 40, 24, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 8, 28, 6, 23, 44, 25, Двадесет и Втора 1, 7, 9, 1, Двадесет и Девета 3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2, Двадесет и Осма 5, 10, 1, 3, Двадесет и Пета 3, 2, 8, 6, 4, 1, 7, Двадесет и Първа 4, 22, 32, 15, 27, 29, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34, Двадесет и Седма 5, 1, 9, 7, Двадесет и Трета 2, 4, 1, 3, 8, 28, 21, 7, 30, 20, 32, 17, 13, 15, 38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18, Двадесет и Четвърта 11, 4, 5, 2, 9, 3, 1, 7, 26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24, Двадесет и Шеста 2, 4, 1, 8, 6, 7, 12, 14, Двадесета 5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13, Дванадесета 11, 2, Девета 40, 32, 42, 44, 34, 11, 13, 10, 23, 12, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30, Деветнадесета 20, 11, 8, 16, 34, 36, 26, 10, 17, 21, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27, 9, 3, 1, 5, 7, Десета 18, 12, 16, 10, 1, 14, извън регулацията Жилище, Социален Дом, Мали Дол, Осемнадесета 27, 1, 3, 8, 2, 4, 5, 1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55, Осма 8, 9, 4, 6, 13, 11, 2, 3, 1, 7, 5, Пета 2, 7, 8, 1, 3, 4, Петнадесета 3, 1, 2, 14, 8, 16, 6, 10, 18, Първа 22, 19, 6, 8, 29, 21, 27, 20, 16, 12, 18, 29, Седма 1, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 4, Трета 7, 4, 3, 8, Тридесет и Втора 4, 1, 6, Тридесет и Първа 3, Тридесета 7, Тринадесета 8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11, 2, 17, Четвърта 2, 4, 6, 9, 7, Четиринадесета 2, Шеста 24, 10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20, 3, 2, 4

На 26.08.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сандански: Александър Буйнов, местност Друма

На 26.08.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./   На 29.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бели Брег Времянка, местност Падарката, 2, Жилище, 3

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Бельово

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Враня: 1 ПИ 024003

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Голешово

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Горно Спанчево

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Капатово: Карабатак

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Катунци: Ангел Кънчев 4, 1, Асен Лагадинов 4, 6, Атанас Зайков 26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 52, 38, 1, Бачо Киро 14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18, Бельовска Комуна 7, 10, 9, Васил Левски 27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 21, 12, Вела Пеева 40, Георги Козепов 15, 5, 13, 9, 11, 1, 7, Георги Сава Раковски 18, 12, 18, 11, 17, 25, 21, 4, 23, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 27, 20, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16, Гоце Делчев 1, 12, 3, 15, Гьорче Петров 3, Даме Груев 4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 15, 14, 11, 10, 19, 13, 1, 12, 7, 5, 17, Иван Вазов 5, 1, 4, 3, 2, 10, 8, 14, 12, 6, Кочо Честименски 5, 6, 3, 1, 4, 9, 10, 2, Неуточнен Адрес Поща, Никола Калъпчиев 15, Пейо К. Яворов 19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17, Петър Димитров 22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 18, 20, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, Стадиона 27, 32, 34, 36, Стойо Хаджиев 2, Стоян Гущеров 2, Таската Врански 4, 1, 6, 3, 7, 5, 8, Юри Гагарин 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10, Яне Сандански 6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6, Лечебница

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Ковачево, Общ. Сандански

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката, УПИ III-62, УПИ IV, Кв. 17

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Левуново: 019012 М. Лозята, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица 1, 8, 6, 3, 7, Вихрен 8, 6, 3, 4, Георги Сава Раковски 3, 7, 1, Главен път Е-79 ТП, Автобаза, Бензиностанция, Гоце Делчев 8, 4, Девети Май 1, 3, 28, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 21, Дружба 4, 3, 1, 5, 2, Иван Козарев 27, 19, 29, 10, 24, 26, 25, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 4, 1, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33, Изгрев 4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3, Илинден 10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2, Йорданка Николова 2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8, Кирил и Методий 7, 1, 5, 4, 2, 3, 9, Кочо Лютата 4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 11, 1, Лавеле 20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1, Лозята, местност Стопански Двор Цех, Казан, Сграда, Неуточнен Адрес ?, ?, Никола Вапцаров 8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11, Октомври 7, 20, 22, 12, 11, 5, 2, 17, 14, 4, 18, 16, 8, 10, Орловец 7, 16, 5, 21, 15, 2, 17, 18, 9, 20, 3, 1, 13, 23, 11, 22, 7, 8, 10, 12, 14, Осми Март 3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 8, 11, 1, 7, 19, 10, 16, 14, 2, 12, Отец Паисий 2, 4, 1, 6, 3, Пирин 2, 9, 11, 10, 6, Победа 8, 4, 2, 3, Стефан Караджа 30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1, Струма 13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4, Цар Самуил 3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8, Чавдарци 6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26, Черно Море 3, 13, 10, 5, 2, Шейново 1, 4, 5, 6, 12, 7, 1, Шипка 1, 2, 5, 6, 4, 10, Яне Сандански 1, 7, 2, 1 ПИ 060022, местност Марчевица-Сондажен Кладенец, 1

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Лехово

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Ново Делчево: Георги Кирков 5, местност Кантона Рибарник, Ферма, местност Киселица Работелница

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Ново Ходжово

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица Цех, местност Извора Хижа

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Пиперица

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Пирин: местност Калугера, Училище

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Сандански: Васил Кънчев 24, 20, 26, 22, 28, 18, 13, 11, 15, 16, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Кочо Чистименски 16, местност Друма Магазин С Кафене и Складова Ч, местност Паркова Зона Станция, Интернат, Фсмп, Никола Вапцаров 37, 35, 5, 10, 27, 9, 15, 2, 13, 31, 7, 11, 16, 8, 21, 4, 29, 14, 3, 6, 17, 33, 25, 20, 18, 1, 19, Р-Н Главен път Е-79, Св. Св. Кирил и Методи 49, 35, 47, 38, 41, 29, 37, 39, 31, 40, 44, 43, 36, 45, 33, 46, 42, Свобода 14, 13, Стою Хаджиев 5, 3, 2, 1, Христо Ботев 29, 33, 35, 27, 19, 17, 23, 31, 25, Цар Иван Асен 3, 5, 7, 9

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна Фургон

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Черешница: къща

На 26.08.2019 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Яново: Жилище

На 27.08.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Лиляново

На 28.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сандански: 6533. 206. 678, Александър Буйнов Изход Кулата, местност Соколовец Павилион, Автоработилница, местност Хано Фургон, Бензиностанция, Агроучастък  Сортови Семена, Каравана, Неуточнен Адрес Цех, Р-Н Индустриална Зона Автосервиз, Р-Н Опитна Станция Жилище, Винарска Изба, Р-Н пътно Управление Работилница, Цех, Р-Н Ушите Временен Стр. Обект, Р-Н Хано Пункт За Технически Прегледи, Свобода 45, 14, Канцеларии

На 30.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Поленица: 6-ти Септември 1, 3, Армейска 18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19, 1, Бански път 2, Божур 5, Бяло Море 7, 10, 6, 8, 1, 2, 3, 4, Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, 9, 7, 1, 4, 2, 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, 2, 4, 7, 11, 16, 1, 5, 21, 14, 9, 20, Изгрев 1, 13, 14, 12, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 3, 14, Илия Минев 30, Кирил и Методи 7, 9, 1, 16, 12, 2, 5, Поща, 4, Македония 1, 39, 50, 51, 10, местност Резиденция Усилвател / Карталовец, Младост 29, 8, 3, 12, 10, 1, 18, 20, 11, 23, 5, 9, 17, 27, 19, 4, 13, 2, 24, 14, 22, 25, 7, 21, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 13, 8, 5, 9, 4, 11, 6, 1, 2, Петър Берон 11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Полски път 24, 5, 22, 18, 14, 2, 12, 4, 6, 20, 1, 10, 8, Първи Май 18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24, 1, 6, 2, 3, 12, 5, 4, 14, 10, 8, Рила 1, 2, Св. Иван Рилски 3, Стопанска 4, 7, 5, 1, 4, 3, 2, Съединение 16, 5, 9, 14, 11, 12, 18, 10, 4, 13, 22, 17, 7, 8, 24, 20, Трети Март 20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10, 3, 3, 23, 25, Х-77, Кв. 8, Шипка 4, 5, 3, 2, 1, 6, 8, 8, 10, Яне Сандански 15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 17, 23, 21, 25, 2, 1, 4, Хлораторна Сграда, 3

На 30.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сандански: местност  Чинар Круши, извън регулация, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Кръстьо Хаджииванов 33, местност Нишан Таши Времянка, местност Паркова Зона Фсмп, Станция, Интернат, местност Чинар Куши Жилище, УПИ 000570, А2, Полковник Дрангов 20, Р-Н Главен път Е-79 път Жп. Гара, Хотел, Р-Н пътя на Хидрострой 1 Ресторант Чевермето, 4, 2, 10, 3 Б, 3 А, 3, 22, 6, 34, 36, 27, 27 Б1, 27 Б3, 27 Б2, 27 М. Чинар Куши, 27 А2, 27, 27 Б4, 27 А1, 27 Б5, Сандански Мискет 8, 10, Стефан Стамболов 64

Община Симитли

На 26.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Полето: местност Страната

На 26.08.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: местност Дарако, Ораново Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Магазин, Осогово 8, 10, 1, 7, 11, 5, 14, 4, 12, 6, 2, 3, Паисйй Хилендарски 36, 43, 33, 25, 29, 27, Жилище, 37, 8, 39, 31, 41, 30, Прилеп 10, 10а, 5, 3, 9, 2, 7, 1, Симитли, Славянска Жилище, 71, 16, 24, 51, 79, 30, 61, 6, 26, 28, 77, 14, 55, Механа, 10, 2, 65, 4, 49, 8, 67, 18, 63, 57, 12, 69, 53, Цар Симеон 23, 16, 11, 25а, 25, 18, 33, 19, 13, 17, Яне Даракчийски 2, 5, 6, 7, 3, 7а

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска, Жилище

На 26.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.08.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Симитли: Симитли Магазин

На 26.08.2019 г. /10:45 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Крупник: 000024 местност Реката, XV, Кв. 45, Александър Стамболийски 13, 9, 7, 8, 11, Жилище, 23, 1, 5, 4, 29, 13, 25, 27, 17, 6, Арсо Пандурски 2, 4, Беглико Пресевна, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов 14, 1, Жилище, 2, 8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12, Жилище, 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин, 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски Жилище, Поща, 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Влахина 3, 2, 4, Георги Димитров 2, 3, 1, 15, 5, 8, 6, 4, Жилище, 10, 9, 22, 34, 38, 32, 13, 18, 20, 40, 14, 11, 12, 42, 16, 24, 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 7, 17, 5, Мелница, 13, 3, 15, 1, 4, 6, 12, 9, 2, 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Граф Игнатиев 12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 1, Даме Груев 4, 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Дан Колов 2, 1, 4, 10, Димитър Ацев 16, 33, 79, 14, Жилище, 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21, 1, 5, 17, 7, 9, 2, 8, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, 32, 31, Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Димитър Талев 4, Ернст Телман 3, 4, Иван Вазов 6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4, 40, 25, 48, 42, 31, 44, 27, 34, 35, 34б, 24, 11, 19, 22, Жилище, 21, 28, 18, 26, 13, 15, Иван Козарев 2, 1, 11, Жилище, 6, 7, 12, 9, 2, 4, 5, 10, 13, Карл Маркс 1, 10, 4, 9, 13, 11, 6, Кирил и Методий 23, 12, 31, 17, 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание 18, 21, 33, 27, Жилище, 12, 16, 19, 2, 29, 55, 41, 49, 51, 45, 47, 20, 57, 35, 21, 37, 53, Жилище, 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Сграда, Скз Крупник, Склад, Склад, Магазин, Бар, Бутик, Механа, Бар, Бар, Склад, Ясла, Лев Писарев 28, 10, 2, 17, 11, 20, 25, 8, 23, 16, 9, 6, 18, Жилище, 4, 3, 5, 13, Ленин 24, 6, 11, 7, 5, 16а, 3, 18, 14 Жилищна Пристройка, 24, 4, 12, 26, 2, Жилище, 1, 10, 20, 19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9, 15, 2, 11, М. Извор/Гроздовец, Малчика 2, 11, 13, 9, 12, 4, Жилище, 10, местност Виро, местност Въчева Жилище, 3, 11, 8, 5, 10, 4, 7, Работилница, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов 1, 18, 3, 6, 5, 10, 9, 11, 12, 4, 7, 8, 14, 16, 2, 23, 20, Жилище, 24, 15, 19, 21, 22, 17, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, 20, 6, 32, 4, 14, 8, 38, 5, 24, 22, 36, 28, 30, 3, 12, Жилище, 26, 42 Жилище, 42 Жилище, 42 Жилище, 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Пейо Яворов 18, 27, Жилище, 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55, 4, 6, 24, Жилище, 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22, Пирин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Промишлена Зона Цех, Средорек 4, 7, 1, 5, 8, 9, 2, 6, Стефан Караджа 2, 5, 4, Стефка Филипова 5, Жилище, 4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8, Текелев Шумак, Трайчо Костов 12, 4, 16, 8, 10, 7, 2, Жилище, 9, 3, 36, 18, УПИ VIII-918, 921, 922, Кв. 5, УПИ X-544, Кв. 45, Хан Аспарух 2, 4, 6, 11, 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, Магазин, Казан, 5, Кметство, Магазин, 4, 3, Магазин, Магазин, 2, 1

На 26.08.2019 г. /10:45 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Полена: Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, 20, 18, 7, 5, 9, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, 49, 29, 45, 30, 28, 34, 46, 15, 18, 27, 40, 11, 20, 31, 24, 41, 33, 19, 38, 23, 47, 48, 58, 50, 26, 60, 56, 25, 43, 32, 21, 13, 37, 54, 44, 39, 35, 22, 17, 2, 4, 16, 6, 1, 9, 5, 8, 12, 10, 14, Димитър Благоев 15, 25, 13, 21, 26, 12, 23, 32, 2, 31, 17, 29, 8, 35, 33, 10, 19, 4, 5, 22, 6, 18, 20, 11, 7, 9, 30, 28, 3, 16, 43, 41, 39, 37, 32, Зеленка 2, 1, Кокиче 13 къща, Ленин 2, 23, 29, 16, 9, 28, 6, 17, 21, 37, 18, 1, 27, 22, 10, 4, 15, 33, 25, 31, 12, 20, 8, 3, 5, 13, 14, 26, 19, 11, махала Ширината махала Ширината, 1, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа 1, 6, 5, 3, 2, 4, Потока, Роза 2, 4, 6, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ-V-18, Кв. 18, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, 7, 9, Чайка 8, 14, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 5, 3, 1, Ширините, 2, 1, 3

На 26.08.2019 г. /10:45 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Свобода 2, Симитли Магазин

На 26.08.2019 г. /10:45 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сушица, Общ. Симитли: къща

На 26.08.2019 г. /10:45 – 11:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Черниче: 9-ти Септември 1, 11, 7, 4, 8, 5, 9, Бреза 1, 4, 3, 2, Васил Левски 44, 36, 37, 38, 32, 32, 21, 38, 20, 25, 28, 33, 23, 26, 27, 13, 16, 2, 11, 4, 14, 9, 6, 5, 12, 10, 7, 15, 3, 1, 23, 18, Вихрен 5, 3, Георги Димитров 10, 53, 60, 63, 56, 29, 43, 44, 51, 41, 50, 49, 58, 48, 54, 46, 55, 45, 61, 57, 52, 40, 3, 12, 28, 30, 20, 16, 9, Жилище, 31, 29, 41, 37, 24, 27, 23, 26, 21, 52, 48, 10, 19, 32, 25, 46, 50, 14, 8, 1, 20, 4, 13, 15, 9, 2, 12, 5, 52, Гоце Делчев 4, 2, 8, Илинден 3, 2, Кирил и Методи 6, 4, 12, 1, 2, 8, 14, 7, 16, 5, 9, 12, Ленин 13, 2, 13, 4, 7, 14, 9, 5, 1, 8, М. Сухата Река Кафе, 2, Дет. Градина, Бензиностанция, Магазин, Бар, Магазин, Поща, Ресторант, Зъбол. Кабинет, Фурна, Клуб, Цех, Хлебарница, Кметство, Книжарница, Работилница, Магазин, 1, Бар, Неуточнен Адрес Помпа, Никола Вапцаров 1, 11, 2, 3, 7, 5, 8, 9, 4, ПИ 156 Кв. 6, Пирин 7, 11, 9, 3, 1, 13, 15, 17, Р-Н Под Гарата 1, 5, Рила 16, 28, 15, 12, 30, 13, 16, 22, 26, 10, 12, 24, 4, 18, 2, 3, 9, 1, 6, 14, 5, 11, 20, 7, 6, 7, Роза 15, Свобода 1, 8, 7, 6, 2, 3, 4, Струма 3, 3, 8, 7, 4, 6, 10, 2, Христо Ботев 29, 42, 36, 37, 32, 34, 41, 42а, 40, 35, 31, 25, 26, 21, 30, 28, 15, 19, 18, 7, 3, 5, 12, 16, 1, 10, 4, 8, 6, 14, 9, 20, 11, Христо Смирненски 2, 5, 4, 6, 10, 1, 9, 7, 3, 11, Шипка 2, Яне Сандански 2, 5, 11, 3, 4, 14, 12, 9, 15, 13, 7, 1

На 26.08.2019 г. /10:45 – 16:30 ч./ –  Крупник: Васил Коларов 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Димитър Благоев Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание Жилище, Крупник Бар, Ленин 11, местност Извор/Калуцик, местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Текелев Шумак, Хан Аспарух 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Яне Сандански Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, Магазин, 2

На 26.08.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Симитли: XII-1437, XxxVII, Коматиница 21, Равен 4, УПИ II-1437, Кв. 19, УПИ II-1437, Кв. 20, УПИ XVIII-437, УПИ-XlII-1437, Kb. 14

На 27.08.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец

На 27.08.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Мечкул: местност Зад Къщи

На 27.08.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Полето: Галабарци, 4, къща, Метанстанция, 2

На 27.08.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 27.08.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

На 27.08.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Тросково: Баров път, местност Ливадище, Скз Тросково

На 27.08.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин

На 27.08.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Черниче: М. Сухата Река Цех, Цех

На 27.08.2019 г. /09:45 – 16:30 ч./ –  Симитли: М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, М. Ливадите вила, Жилище

На 30.08.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Симитли: Васил Левски 5, 11, Зъбол. Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3, Витоша 5, 1, 4, 10, 3, 6, Георги Димитров Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76, Георги Попов 5, Гоце Делчев 6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8, Илинден 19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда 3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5, Ораново Оранжерии, Пазара Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин, Петно №1, Кв. 26а, Първи Май 4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15, Рила 5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2, Симитли Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница, Славей 4, Трети Март 5, 9, 3, 7, 2, 1, Христо Ботев 33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23, Христо Смирненски 62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58, Чайка 18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6, Шипка 8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

Община Струмяни

На 28.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите Вилна Сграда, Кв. 7, Застройка 9, 17, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади вила, УПИ Іі, Кв. 4 – В. З. Въбите

На 28.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долна Градешница: Неуточнен Адрес

На 28.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/ Жилище, местност Боровец вила, местност Врабча вила, местност Врабче вила, Синаница вила, Тридесет и Втора 10, Тридесет и Шеста 2

На 28.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес ТП Синаница 1, Синаница

На 28.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Плоски: Ален Мак 14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3, Бистрица 1, Братя Миладинови 7, 2, 5, 4, 3, Бузлуджа 14, 4, 2, 3, 7, 7, Васил Левски Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3, Вихрен 3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11, Георги Бенковски 1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6, Долна махала 10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13, Дружба 7, 5, 4, 7, 2, 3, Еделвайс 4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9, Елово 7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9, Иван Козарев 5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2, Кокиче 2, 1, 4, Кочо Честименски 1, Лиляна Димитрова 2, 12, 10, 6, 14, местност Валога Цех, местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса, Методи Христов 3, 1, 2, 5, 1, Мир 42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8, Мурата 13, 16, 1, Никола Калъпчиев 31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26, Никола Парапунов 59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43, Първи Май 5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18, Самуил 9, Струма 12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2, Трети Март 1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14, УПИ VI Кв. 43, УПИ-VI-389, 390, Хаджи Димитър 5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22, Христо Ботев 7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26, Цар Самуил 7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5, Шипка 7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12, Явора 14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4, улично Осветеление

На 28.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев 9, Любен Каравелов 1, местност Калинките Жилище, местност Ушите МТП

На 28.08.2019 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Струмяни: Главен път Е79 Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Обработка на Мрамор, Струма

Община Якоруда

На 26.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бабяк: Заведение

На 26.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Орцево

На 26.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Палатик

На 26.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кузьово

На 26.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: ТП Чирек

На 26.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гълъбово, Общ. Белица

На 26.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лютово

На 26.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Юруково

На 26.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124

На 26.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Десета 7

На 26.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 29.08.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 30.08.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Черешово, Общ. Белица

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Черна Места

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бел Камен: Кафе

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бунцево: 1, 2

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Конарско: местност Патлев Рид

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Разлог: Баница 1

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Рохлева: Боровиново

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Смолево: 038217 Базова Станция Bgl 0126

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Юруково: местност Каменако

На 29.08.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Васил Левски Изход Юндола, Витоша 27, местност Трещеник вила, Неуточнен Адрес, Ореховица 34, Пелистър 9, Трещеник 72 Цех, Цар Борис III/Георги Димитр 44, Черковна/9 Септември/ 1 вила, Четвърта /Г. Бицин/ 7 вила, Яворов 2, Якорущица 100, Усилвател

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP