Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 – 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcIgrafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Благоевград
На 24.09.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид
На 24.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 2, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 11, 10, 18, 9, Страцин 8, 6, 3, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Бистрица, Общ. Благоевград: махала Милово Тп Милово, къща
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Българчево: 029023, 061033, Жилище
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци къща, махала Горни Двояци къща, махала Долни Двояци къща, махала Мъртвако къща, махала Панчовци къща, Жилище, Помпа За Напояване, махала Пържово къща, махала Стойковци къща, махала Тачовци къща, махала Шоповци къща, Присоето, Ровината, 2
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Кромидището, местност Клено, Стоп. Постр. До 35 кв. М, Жилище
На 24.09.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ – Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико
На 24.09.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ – Благоевград: Баларбаши, Еленово Цех, Кафе, Иван Михайлов 66, К. и Никола Хайдукови 91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2, местност Баларбаши Жил. Сграда- Вр. Стр, местност Бачиново Офис, Комплекс, РесторантСити Парк, Механа, Кафе, Параклис, местност Медунски Андък Омега, Хелиус-1, Р-Н Рибарника, Стефан Стамболов 13, Цар Борис I 27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д
На 24.09.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ – Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, До С. Дъбрава, местност Духче Баир
На 24.09.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ – Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Еминова Нива, местност Лесовица, местност Ушите, местност Чуката, ПИ №27231. 501. 268, Пи-125 кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Смриковица, УПИ V-282, кв. 5, УПИ XV-117, кв. 2, УПИ XxI-280, Кв. 5, УПИ №Х, кв. 1, УПИ Х-182, кв. 5, УПИ-I-205, Кв. 8, УПИ-III-214, 212, 301, Ушите
На 24.09.2019 г. /10:00 – 11:30 ч./ – Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, III-357, Айдаровско Дере, Васил Левски 40, 99, 59, местност Айдарово, местност Кури Дере, ПИ №000208, ул. Предел 3, УПИ II-330, кв. 27, УПИ VI-405, кв. 26, УПИ XI-497, кв. 27, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4, 1,,, Жилище, 1, Жилище
На 25.09.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Голяма Нива, махала Савева, УПИ III-32, УПИ VII-46, кв. 6, Жилище, къща
На 25.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 2, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Васил Левски 3, 3, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 20, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация
На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Благоевград: Еленово Видео, 13, 12, Супермаркет, С/У Бл. 13, Каравана, 14, Офис, 12, Срещу Бл. 12, Аптека, Сервиз, 11
На 26.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 2, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, кв. 7, УПИ XVI-163, 164, кв. 8, Жилище, 1, 02028
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда,,, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Бучино: Ахмедово, Бучака, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, Гараж, къща, Жилище, къща, Жилище, Жилищна Сграда
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Българчево: 029023, 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, къща, Жилище
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Дренково: 23652. 730. 2, махала Балевска вила, местност Реката къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, къща, Помпа За Напояване, къща
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Лешко: 1
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка До 3,,, Стоп. Постройка, Жилище
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Разлог: Света Екатерина 30
На 26.09.2019 г. /14:00 – 15:00 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ – Рилци: кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката
На 27.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 2, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 20, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 59, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация
Община Гоце Делчев
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59, 73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0
За периода 23-25.09.2019 г. /00:00 – 16:30 ч./ – Мосомище: Вец Топлика
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Крибул: 262, Тп1
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, Іх-108
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Боголин: 253, Тп1
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:45 – 16:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Теплен
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Ново Лески
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Хаджидимово: Мержането
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Блатска: 030023, местност Бозукдермен, Тп2, Тп1
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: местност Мочура
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Гърмен: Маноле, местност Маноле
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Дъбница: Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2, Тп1
На 24.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Бяло Море 15, 38, 18, 16 16, 24, 26, 20, 22, 16, Гоце Делчев 1, 1, 11, 59, До Храм Св. Богородица, Илия Батаклиев 5, 8, 1, 2, 7, 4, 3, Калапот 5, 3, Кирил и Методий 8, 14, 12, 10, 8, 12, 14, 10, местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий 3 А, 19, 9, 7, 13, 1, 5, 2, 11, Панаирска Ливада 71,,, 11, 12, Панаирски Ливади 25, 22, 14, 34, 20, 10, 16, Прод, 30 Сграда За Търговско-Складова Д, 4, 28, 13, 12, 26, 8, 15, 11, 1, 17, Панаирски Ливади-Продължение 21, Времянка, Автоцентър, Пейо К. Яворов 16, 12, 18, 1б, 14, 11, Попови Ливади 1, 18, Рила Фтец Премиер, Руен 2, 1, Серес Гараж, Симеон Радев 1, 3, блок Топливо, 5, 11, 15 15, 15, 13, 9, 15, 21, 19, 17, Солун 2, 15, 7, 3, 14, 5, 9, 1, 13, 2, 15, 14, 9, 13, 3, 1, 7, 5, 20, 22, 10, 2, 12, 8, 6, 4, 11, Търговска 10, 16, 3, 2, 4, 7, 6, 8, 5, 41, Търлис 6, Хан Крум 11, 17, 13, 8, 15, Христо Ботев 3, 1, 3, 1, 9, 10, 1, 8, 5, 13, 3, 6, 11, 4, 2, 7, 12, Цар Симеон 6, 4, 3, 1, 1, 4, 3, 6, Цариброд 2, Царица Йоана 12, 2, 5, 11, 7, 1, 4, 9, 3, 8, 6, 3, 12, 11, 5, 8, 9, 4, 7, 2, 6, 1, 12
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Ореше
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Долно Дряново: УПИ-I, кв. 30
На 25.09.2019 г. /13:45 – 16:30 ч./ – Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен, Тп1, Тп1
На 25.09.2019 г. /13:45 – 16:30 ч./ – Илинден, Общ. Хаджидимово
На 25.09.2019 г. /13:45 – 16:30 ч./ – Копривлен: 000381, Васил Левски 8, 11а, Гоце Делчев 20, 22, 10, 14, 8, 6, 4, Драва 3, Драма 2 А, Времянка, 28, 30, 20, 34, 16, 36, 40, 60, 4, 42, 26, 50, 22, 6, 18, 14, 38, Завода 17, 28, 4, 2, 24, 26, 11, 5, 13, 22, 1, 23, 30, 19, 7, 9, 6, Илинден 2, 4, Кирил и Методи 3, 21, 41, 31, 29, 24, 17, 27, 15, 1, 9, 5, 2, 37, 33, 7, 13, 45, 19, Кокиче 28, 39, 23, 31, 33, 35, 17, 15, 30, 26, 27, 41, 51, 6, 49, 45, 47, 14, 19, 15, 11, 6, 17, 4, 12, 20, 10, 5, 3, 7, 16, 8, 1а, 1, 2, 22, 9, Паисий Хилендарски 35, 5, 8, 2, 6, 10, 14, Пи-000186, Свети Георги 1, 8, 3, 2, Славянска 6, Хіі-544 кв. 1, Христо Ботев 3, Цар Калоян 6, 7, Тп7, Тп2, От Тп2
На 25.09.2019 г. /13:45 – 16:30 ч./ – Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003,, Тумбите, Тп1, Тп2
На 25.09.2019 г. /13:45 – 16:30 ч./ – Петрелик
На 25.09.2019 г. /13:45 – 16:30 ч./ – Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003, Тп2, Тп1
На 25.09.2019 г. /13:45 – 16:30 ч./ – Хаджидимово: 015002, X-551, Кв. 44, Акация 13, 9, 4, 10, Ангел Кънчев 3, 3, 19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3, Баба Тонка 2, 5, 3, 1, 8, 6, 7, 17, 4, Бор 2, 14, 23, 3, 16, 14, 42, 42, Бреза 4, 5, 2, Васил Левски 6, Вихрен 2, 19, 12, 18, 24, 3, 26, 30, 10, 16, 9, 6, 14, 11, 5, 4, 1, 20, Възрожденска 24, 6, 7, 14, 12, 8, 5, 22, 1, 2, 3, 7 А, 16, 9, 10, 4, 19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3, Генерал Жостов 2, 5, 3, 6, 1, 8, Георги Бенковски 17, Георги Измирлиев 5, 2, Гоце Делчев 25, 10, 14, 2, 8, 4, 1, 3, 12, 6, 16, Даме Груев 4, 1, 8, 3, 6, 2, Димо Хаджидимов 19, 24, 6, 12а, 2а, 14, 1, 78, 22, 27а, 5, 26, 64, 21, 25, 11, 17, 3, 20, 8, 29, 7, 10, 86, 27, 87, 4, 2, 15, 29а, 16, 36, 54, 99, 104, 7, 100, 45, 50, 31, 3, 46, 35, 53, 57, 41, 43, 55, 33, 47, 78, 108, 77, 75, 99, 4, 96, 47, 100, 98, 83, 49, 106, 59, 90, 97, 71, 63, 18, 80, 69, 81, 82, 65, 61, 84, 28, 102, 92, 38, 87, 72, 110, 76, 95, 85, 78, 79, 73, 26, 52, 74, 88, Драма 8, 22, 24, 5, 3, 15, 10, 8, 1, 12, 9, 14, 6, 13, 11, Елин Пелин 6, 7 А, 3, 5, 4, 7, 1, Иван Вазов 4, Кирил и Методий 7, 13, 5, 11, Климент Охридски 2, 7, 5, 1, Македония 11, 46, 47, 60, 44, 25, 49, 43, Места 1, 2, 11, 4, 8, 3, 9, 7, 6, местност Долна Вария 4, Неуточнен Адрес 21, Опълченска 5, 6, 1, 11, 7, 3, 2, 8, Ореляк 6, Панайот Волов 27, 6, 21, 10, 15, 13, 3, 4, 2, 19, Пейо Яворов 4, 1, 9, 5, 11, 17, 7, 6, 3, 8, 5, Петър Берон 8, 4, 39, 49, 21, 1, 24, 16, 35, 17, 37, 9, 28, 7, 31, 18, 43, 10, 20, 47, 22, 29, 51, 55, 11, 45, 15, 4, 53, 8, 33, 13, Пирин 1, 4, Победа 3, 4, 19, 5, 1, Прогрес 1, 21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20, 10, Свети Георги 20, 19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков 1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6, Хан Омуртаг 10, 3, 12, 2, Цар Иван Асен 1, 4, 8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5, Цар Иван Шишман 4, 9, 2, 6, 1, 8, 7, Цар Калоян 3, 2, Цар Освободител 5, 14, 7, Цар Самуил 13, 3, 5, 4, Тп2, От Тп2, Тп1, Тп4, От Тп5, Тп5, От Тп7, Тп7
На 25.09.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ – Гайтаниново: 021056 М.Жингов Бряст, Бивша Мраморна Кариера
На 25.09.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ – Илинден, Общ. Хаджидимово: Тп2, 0, Тп1
На 25.09.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ – Копривлен
На 25.09.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ – Лъки, Общ. Хаджидимово
На 25.09.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ – Парил
На 25.09.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ – Тешово: УПИ-IV+106, Тп2, Тп1
На 25.09.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана 12
На 25.09.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ – Мосомище: УПИ IV-237, кв. 8а
На 25.09.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ – Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски 21, 12, 2, 12, 8, 12, 16, 18, 7, 14, 1, 4, 5, 10, 22, 24, 20, Анещи Узунов 6, 4, 8, 3, 15 Б, 11, 5, 9, Лавка, 1, 13, 4d, 23, 8, 19, 12, 25, 10, Антон Попов 19, 18, 14, 5, 1, 7, 6, 3, 4, 8, 9, 10, 16, 12, Баба Тонка 2, 9, 13, 10, 6, 15, 7, 17, 11, 24, 14, 4, 12, 1, 22, 8, 16, 1, 25, Батуми 10, 7, 9, 5, 6, 1, 8, 4, 12, 2, 20, 16, 14, Братя Миладинови 3, 6, 3, 11, 8, 5, 4, 1, Бяло Море 1, 8, 2, 6, 3, 2, 7, 16, 10, 14, 13, 9, 12, 8, 18, 2, Владимир Поптомов 16, 10, 21, 13, 4,,, 15, 5, 14, 8, 9, 1, 3, 11, 6, 2, 23, 49, Генерал Гурко 1, 1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1, Георги Папалезов 11, 9, 15, 8, 21, 19, 10, 6, 16, 5, 17, 7, 3, Георги С. Раковски 1, 15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3, Гоце Делчев 4, 1, 1, 2, 2, Тп-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Д-Р. Петър Берон 8, 4, 3, 2, 6, 1, 5, 5, 18, 5, 7, 9, 11, Детелина 1, Димитър Талев 1, 22, 19, 11, 20, 29, 2, 12, 16, 4, 7, 14, 13, 6, 9, 8, 15, 19, 3, 22, 17, 5, Димо Хаджидимов 29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17, Дунав 17, 19, 28, 13, 24, 21, 15, 14, 4, 6, 1, 8, 12, 10, 2, Еделвайс 5, 10, 13, 7, 2, 4, 3, 140, 1, 17, 11, 6, 9, Здравец 5, 6, 3, 1, 6, 32, Ивайло 5, 2, 3, 15, 13, 9, 7, 11, 1, 24, 22, 23, 26, 7, 19, Иван Козарев 24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27, 9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1, Кавала 22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а, Каваците 4, 9, 8, 2, 3, 1, Кирил и Методий 6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16, Клокотница 2, 20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11, Кокошките, Краището, Кулата 4, 1, 25, 6, 23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16, Лозята, М. Отавата, Марица 15, 20, 19, 21, 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Места 14, 20a, 16, 22, 20, 8, 22, 6, 10, 4, 18, 20, местност Ливадите Стопанска Сграда, местност Параклиса Черква, местност Стопански Двор Мандра, Месопреработвателно Предприяти, Цех, Склад, Баня, Обект, Сграда, Мелница, Стопанска Пстройка, Камера, Цех,,, Стопанска Пстройка, Цех, Склад, местност Чукутлука Овчарник, Сграда, Работилница, Обор, Фуражомелка, Неуточнен Адрес Читалище, Никола Вапцаров 38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44, 10, Тп-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36, Ниш 4, 3, Орехите 4, 2, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 11, 23, 21, 13, 15, 19, 9, 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, Пейо К. Яворов 11, 9, 17, 4, 1, 2, 3, Пирин 8, 22, 6, 16, 4, 15, 1, 20, 2, 18, 4, 12, 10, 11, 24, 8, 6, 9, 6, Плиска 2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8, 11, 13, 8, Рила 32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19, 16, 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Сливница 4, 7, 8, 6, 5, 3, 15, Стопански Двор, Струга 10, 1, 4, 3, 11, 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Судинград 17, 5, 21, 19, 2, 13, 6, Толбухин 10, 5, 7, 18, 1, 16, Топлика 4, 4, 6, 9, 3, 20, 2, 4, 8, 5, 1, 13, 7, 11, УПИ І-68, УПИ-Vіі, Кв. 63, Хаджи Димитър 7, 2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Хан Крум 8, 1, 3, 4, Тп-2, 2, 5, 7, 6, Цар Самуил 11, 19, 6, 17, 7, 9, 13, 5, Цар Симеон 1, 9, 14, 6, 12, 10, 4, 5, 8, 19, 7, 13, 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2, 6, 1, 4, 2, Юрий Гагарин 6, Тп-1, 4, 8, 6, 5, Тп-3, 1, 2, 4, 2, 12, 10, 1, 8, 1, Янтра 4, 7, 6, 2, 5, 3
На 26.09.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ – Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии
На 26.09.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Vі-5243 кв. 114, Безименна 1, Димитър Талев 11, 1, 1,,, 9, Драма 53, 51, 51 2, 51 3, 55, 51 4, 53, Кв. 114, 51, 50, 50, 51 4, 51 1, Дунав, Звънчарска 28, Кавакли Дере, Людмил Стоянов 9, 4, 2 А, 2, 1, Панаирски Ливади 24, Пейо К. Яворов 13, 26, 13а, 9, 13 А, Ръждавица, Тодор Александров 29, 31, Юг 10, Тп59
Община Гърмен
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Гърмен: Втора 21, 1, 24, 26, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, Двадесет и Първа 6, 3, Двадесет и Четвърта 6, Двадесет и Шеста 18, Девета 6, Десета 33, 6, Неуточнен Адрес Тп1, Осма 27, Пета 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, Площада Поща, Първа 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Трета 48, Тридесет и Пета 2, 4, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, Тридесета 1, 4, 3, 6, Четиринадесета 32, Шеста 4, 2, Шестнадесета 9
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Дебрен: 51
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1
На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Гърмен: Двадесет и Първа 4, Двадесета 9, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, Неуточнен Адрес, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Тальова Върба, Трета 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Четвърта 6, 20, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, Шестнадесета 4, Шопарланка
На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Гърмен: Двадесет и Втора 4, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, Двадесет и Седма 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 3, Деветнадесета 12, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 6, 13, Трета 55
На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Гърмен: Втора 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, Двадесет и Първа 1, Девета 36, 25, Десета 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, Неуточнен Адрес, Площада, Суадживица, Трета 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, Тринадесета 9, 7, 5, 11, 20, 13, Четвърта 9, Четиринадесета 4, 3, Шеста 8, Шестнадесета 3, 6, 2, 4, 29, 33
Община Петрич
На 24.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври 21, 23, 22, 28, 24, 26, 19, Ал. Стамболийски 38, 36, Ал. Стамболийски 14, 34, 15, 12, 32, 34, 18, 20, 32, 13, 8, 30, 15, 12, 2, 13, 26, 10, 6, 17, 20, 10, 28, 24, 16, 6, 22, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, България 24, България 1, 3, 1, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Вардар 9, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Васил Кънчев 41, 16, 10, 18, 8, 43, 37, 14, 39, Васил Кънчев 6, 13, 4, 13, 6, 4, Гладстон 2, 6, 6, 4, 7, 5, 1, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Гоце Делчев 35, 29, 29, 23, 33, 21, 25, 31, 27, 19, 14 Магазин, 12, 18, 31а, 37, Д-Р Асен Златаров 8, Даме Груев 21, 13, 6, 10, 19, 11, 17, 9, 8, 15, 4, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кочо Мавродиев 26, 25, 19, 23, 21, 24, 17, 28, 30, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Лазар Маджаров 2, 14, 6, 21, 1, 10, 32, 30, 19, 2, 21, 8, 14, 8, 13 2, 3, 3, 11, 28, 20, 3, 16, 4, 25, 11, 6, 17, 12, 2, 11 2, 5, 26, 25, 1, 22, Места 14, 11, 8, местност Иловица, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Патриарх Евтимий 1, 6, 4, 2, 5, Петко Р. Славейков 3, 8, 5, 1, 6, 4, 10, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Рокфелер 25, 29, 32, 31, 34, 35, 36, 33, 38, 27, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Славянска 1, 8, 10, 2, 8, 2, Стою Хаджиев 3, 1 1, 1, 6, 2, 4, 9, Стоян Търнаджиев 3, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Ботев 1, 4, 18, 12, 10, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17, Яне Сандански 37, 44, 35, 29, 31, 33, 34, 42, 38, 46, 40
На 24.09.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ – Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5
На 24.09.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ – Михнево: Гоце Делчев 5, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Никола Вапцаров 8, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Шипка 26, 20
На 24.09.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 19, 13, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, 10, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Долна Рибница
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5
На 24.09.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Никола Вапцаров 8, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 1, 4, Полковник Дрангов 1, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 5, 14, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5
На 25.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври 21, 23, 22, 28, 24, 26, 19, Ал. Стамболийски 14, 34, 15, 12, 32, 34, 18, 20, 32, 13, 8, 30, 15, 12, 2, 13, 26, 10, 6, 17, 20, 10, 28, 24, 16, 6, 22, Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, България 24, България 1, 3, 1, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Вардар 9, Васил Кънчев 41, 16, 10, 18, 8, 43, 37, 14, 39, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Васил Кънчев 6, 13, 4, 13, 6, 4, Гладстон 2, 6, 6, 4, 7, 5, 1, 3, Гоце Делчев 35, 29, 29, 23, 33, 21, 25, 31, 27, 19, 14 Магазин, 12, 18, 31а, 37, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Даме Груев 21, 13, 6, 10, 19, 11, 17, 9, 8, 15, 4, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кочо Мавродиев 26, 25, 19, 23, 21, 24, 17, 28, 30, Лазар Маджаров 2, 14, 6, 21, 1, 10, 32, 30, 19, 2, 21, 8, 14, 8, 13 2, 3, 3, 11, 28, 20, 3, 16, 4, 25, 11, 6, 17, 12, 2, 11 2, 5, 26, 25, 1, 22, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, местност Иловица, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Патриарх Евтимий 1, 6, 4, 2, 5, Петко Р. Славейков 3, 8, 5, 1, 6, 4, 10, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 25, 29, 32, 31, 34, 35, 36, 33, 38, 27, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Славянска 1, 8, 10, 2, 8, 2, Стою Хаджиев 3, 1 1, 1, 6, 2, 4, 9, Стоян Търнаджиев 3, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 1, 4, 18, 12, 10, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 37, 44, 35, 29, 31, 33, 34, 42, 38, 46, 40, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17
На 25.09.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Струмешница
На 25.09.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ – Кладенци, Общ. Петрич
На 26.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври 21, 23, 22, 28, 24, 26, 19, Ал. Стамболийски 38, 36, Ал. Стамболийски 14, 34, 15, 12, 32, 34, 18, 20, 32, 13, 8, 30, 15, 12, 2, 13, 26, 10, 6, 17, 20, 10, 28, 24, 16, 6, 22, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, България 1, 3, 1, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Вардар 9, Васил Кънчев 41, 16, 10, 18, 8, 43, 37, 14, 39, Васил Кънчев 6, 13, 4, 13, 6, 4, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гладстон 2, 6, 6, 4, 7, 5, 1, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Гоце Делчев 35, 29, 29, 23, 33, 21, 25, 31, 27, 19, 14 Магазин, 12, 18, 31а, 37, Д-Р Асен Златаров 8, Даме Груев 21, 13, 6, 10, 19, 11, 17, 9, 8, 15, 4, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кочо Мавродиев 26, 25, 19, 23, 21, 24, 17, 28, 30, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Лазар Маджаров 2, 14, 6, 21, 1, 10, 32, 30, 19, 2, 21, 8, 14, 8, 13 2, 3, 3, 11, 28, 20, 3, 16, 4, 25, 11, 6, 17, 12, 2, 11 2, 5, 26, 25, 1, 22, Места 14, 11, 8, местност Иловица, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Патриарх Евтимий 1, 6, 4, 2, 5, Петко Р. Славейков 3, 8, 5, 1, 6, 4, 10, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 25, 29, 32, 31, 34, 35, 36, 33, 38, 27, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Славянска 1, 8, 10, 2, 8, 2, Стою Хаджиев 3, 1 1, 1, 6, 2, 4, 9, Стоян Търнаджиев 3, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Христо Ботев 1, 4, 18, 12, 10, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 37, 44, 35, 29, 31, 33, 34, 42, 38, 46, 40, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, пътен Възел АМ Струма, *, 1
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Долно Спанчево: местност Реката
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Кулата: Антон Попов 53, 35, 48, 27, 20, 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, 23, 35, 29, 58, 17, 31, 9, 14, 10, 11, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 4, 19, 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76, Арда 1, 2, Брегалница 30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, 4, 8, 1, 6, 15, 1, 2, Васил Левски 14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, 18, 4, 6, 2, Връх Китка 14, 6, 1, 16, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3, Гео Милев 14, 12, 10, 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1, Ел-Тепе 6, 4, 2, 3, 8, 1, 7, Жп Кулата, Кожух 7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, 1, 3, Кочо Мавродиев 4, 5, 11, 2, 7, 6, Люле Бургас 7, 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4, Максим Горки 2, 9, 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6, местност Гкпп-Кулата Цех, Администрация, Магазин Белатур Ад, Такси и Разрешителни, Кантар, Митница, Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Каравана, Помпа, местност Кавако Магазин, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, 1 Гкпп, Усилвател Бац, Отец Паисй 16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, 6, 8, 4, Петко Р. Славейков 23, 38, 36, 48, 44, 42, 46, 29, 7, 30, 9, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28, Плевен 24, 2, 28, 30, 32, 10, 22, 6, 14, 12, 3, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2, Рила 1, 8, 11, 7, 9, 3, 2, Стефан Караджа 1, 3, 2, 6, 4, 8, 11, 14, 7, 12, 5, 10, Хр. Чернопеев 2, 1, 2, Цанко Церковски 3, 1, 5, 4, 6, Цар Калоян 2, 3, 1, 4, Поща, Чаталджа 6, 4, 2, 5, Черни Черници, Яне Сандански 10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6, Янтра 2, 4, 1, 8, 6, 7, 5, 5, 1
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико път 108, Капанлъко, местност Дабето Фабрика, местност Ливадите Автосервиз, местност Острово Помпа, местност Побиен Камък Помпа, местност Порой, местност Фабриката Цех, Петко Р. Славейков 2
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Марикостиново: 1-141, Асен Златаров 24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36, 43, 1, 11, 16, 14, 6, 2, 5, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 13, 18, 3, 11, 8, 10, 17, 19, Братя Миладинови 25, 26, 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 22, 20, 44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 43, 38, 25, 37, 46, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21, Бузлуджа 1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8, Бяло Море 2, Васил Коларов 4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10, 26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, 60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56, Генерал Гурко 4, 6, 10, 8, 2, 9, 5, 18, 13, 14, 16, 22, 10, Георги Раковски 7, 1, 2, 8, 6, 5, 9, 7, 10 вила, 4, 3, 10, Главен път Е-79 1 Фтец Мантар Енерджи, Горничето, Димитър Благоев 4, 2, 5, 3, 7, 13, 9, 11, 8, 13, Димо Хаджидимов 3, 6, 8, 2, 5, 1, 7, 11, 9, 10, Долен Засек Склад За Строителни Материали, Драва 2, 1, 6, 3, 4, Екзарх Йосиф 41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31, 18, 16, 12, 20, 22, 11, 17, 15, 19, 5, 21, Заводска 2, 1, Засеко, Иван Вазов 14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2, 10, 21, 1, извън регулация, Карл Маркс 2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20, Марикостенски Бани Ферма, Цех, Тп, Хотел, 2, Марица 6, 48, 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2, местност Аджобица-Чалията Бензиностанция, местност Банско Бърдо Павилион, местност Бонаро Бетонов Център, местност Високия Рид Склад, местност Горничето Цех, местност Корията Врем. С-Во, местност Лозарски Андък Свинарник, местност Падарка Свинарник, Казан, Местонст Среден път Таверна, Москва 3, 4, Неуточнен Адрес Поща, извън селото, извън селото, Отец Пайсий 15, 2, 10, 1, 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 4, 19, 8, 3, Петър Берон 2, 4, 1, Петър Стефанов 2, 11, 7, 19, 12, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 13, 9, Пирин 4, 2, 5, 6, 14, пътен Възел АМ Струма, Свобода 5, 4, 3, 9, Стадион, Струма 13, 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5, Христо Смирненски 8, 14, 2, 5, 26, 10, 7, 24, Черно Море 15, 12, 14, 6, 11, 9, 20, 2, 18, 16, 7, 3, 5, 1, 4, 10, Янтра 1, 3, 2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Монтана: Хан Кубрат 9
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови 1, България 104, 101, 76, 80, 103, 74, 92, 84, 98, 97, 87, 72, 94, 70, 68, 82, 126, 95, 83, 93, 85, 78, 96, 99, Георги Бенковски, Зиче, Ляшница Потоко, местност Бухото Цех, Помпа, Склад, Ресторант, Сграда, Офис, Жилище, Сонда, Помпа За Напояване, Работилница, Фургон, Обор, местност Зиче Църква, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда, Врем. С-Во, Временно Строителство, 8, Жилище, местност Караач-Дамяница Метан Станция, МТП, местност Кумли Магазин За Строит. Материали, Автосервиз, Временно Строителство, Авторемонтна Работилница, местност Мерата Тп, Временно Строителство, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата Автоработилница, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов 1, Стопански Двор
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Рупите: Александър Буйнов 6, 30, 27, 20, 10, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 5, 3, 11, Беласица 1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16, Бяло Море 3, 5, 4, 2, 7, 11, 8, 10, Васил Левски 23, 15, 25, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 3, Георги Бенковски 15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23, Гоце Делчев 10, 12, 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13, извън регулацията 1, 1, 2, 1, Илинден 13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, 2, Кирил и Методий 25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, 2, 13, Кожух 1, 6, 3, 7, 9, 5, Любен Каравелов 32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, 6, 4, 11, 10, 35, 18, Маркова Скала 9, 7, 2, 3, 6, 4, Маршал Толбухин 1, 2, 12, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 8, 17, 9, Местнос Рупите вила, Църква, Баня, Почив. Станция, Павилион, местност Корията Помпа, Помпа, местност Мерата, местност Пинговица Помпа, Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива, местност Свети Атанас, местност Средно Поле Помпа За Поливане, Помпа, Цех, Помпа, местност Тафтино ПИ 000301, Дом, Цех За Произв. на Плодови и Зе, местност Тухларка Оранжерия, Помпа, Москва 4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8, Неуточнен Адрес Приемник Бац, Поща, Никола Вапцаров 7, 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15, Осми Март 1, 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Осогово 10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, 1, Петра 1, 9, 15, 11, 17, Пирин 4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански 17, 13, 1, 23, 25, 22, 27, 23, 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1, Софроний Врачански 21, 8, 9, Стопански Двор Тп, Цех, Тафтино, Тракия 9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3, УПИ Ііі-131, Кв. 7, Хр. Ботев 37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49, 27, 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 3, 17
На 26.09.2019 г. /08:45 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:15 ч./ – Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Голяма Нива -Кавако, Капсиди, местност Янкулица, Трънката, УПИ 4 и ПИ 014012, М. Градините, УПИ I-111 кв. 20, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите, 22, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите
На 26.09.2019 г. /08:45 – 12:15 ч./ – Марикостиново: извън регулация, Марикостенски Бани Цех, Тп, Хотел, 2, местност Банско Бърдо Павилион
На 26.09.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Кулата: местност Гкпп-Кулата Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Неуточнен Адрес 1 Гкпп, Черни Черници
На 26.09.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Места 22
Община Разлог
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 91, Баненска Буна 43, 45, 29, 39, 41, 28, 99, Двадесет и Втора 16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 29, Двадесет и Осма 4, 2, 6, Двадесет и Пета 25, 30, 35, 34, Двадесет и Първа 9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15, Двадесет и Трета 23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19, Двадесета 5, Девета 9, 45, Деветнадесета 1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29, извън регулацията 99, 1, Осма 1, Тридесет и Втора 5, 3, Тридесет и Трета 33, Тридесета 18, 8, 10, 2, 6, 12, Тринадесета 10, Шафле Дере 99, 8, Шестнадесета 3, Мандра, Помпа
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета 1а, извън регулация С. Баня, извън регулацията 1 Пресевна, Неуточнен Адрес
На 26.09.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Баня, Общ. Разлог: извън регулация С. Баня, извън регулацията 1 Пресевна, Неуточнен Адрес
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов 2, Двадесет и Трета, Девета 10, извън регулация, местност Андрианов Чарк Обект, местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор Сграда, Тп Г. Крайще 2, М. Гарата
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Горно Краище: Жилище Временно Захранване, 1
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май 39, 3, 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 10, 11, 17, 5, 19, 21, 9 Кафе, 20, 29, 21, 21 Б, 23, 21 21, Безименна 6, 5, 8, 3, 46, 26, 11, 8, 48, 12, 27, 9, 16, 13, Братя Миладинови 26, 4, Варош 21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 9, 22, 5, 4, Васил Бельов 16, 8, 27, 33, 3, 17, 13, 20, 29, 15, 21, 12, 5, 22, 2, 10, 1, 4, 25, 53, 85, 69, 26, 15, 57, 28, 95, 67, 103, 10, 50, 58, 44, 55, 54, 40, 49, 83, 45, 37, 30, 17, 75, 24, 59, 39, 48, 42, 74, 79, 56, 73, 105, 35, 19, 53, 93, 107, 36, 91, 65, 46, 92, 1, 34, 77, 97, 65, 40, 59, 145, 125, 62, 17, 100, 131, 143, 139, 104, 84, 133, 115, 68, 74, 76, 82, 18, 6, 92, 9, 111, 141, 119, 78, 113, 107, 117, 127, 20, 135, 80, 137, 96, 109, 94, Васил Левски 4, 20, 6, 7, 9, 3, 5, 10, 1, 2, 18, 20, 18, 22, 16, 13, 11, Втора 1, 10, 9, 5, 2, 2, Възраждане Поща, 10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5, Георги Димитров 51, 26, 32, 37, 22, 10, 16, 114, 17, 100, 21, 5, 6, 1, 23, 27, 36, 2, 28, 31, 18, 39, 13, 30, 20, 33, 3, 4, 19, 35, 14, 64, 7, 41, 12, 29, 105, 71, 69, 103, 129, 20, 120, 74, 18, 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 76, 93, 65, 80, 94, 144, 68, 72, 60, 57, 99, 91, 63, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 98, 27, 97, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 74, 48, 46, 114, 73, 83, 54, 64, 42, 58, 96, 50, 86, 108, 90, 101, 77, 40, 106, 92, 75, 51, 110, 85, 114, 120, 12, 123, 126, 1, 5, 116, 111, 156, 132, 99, 122, 109, 105, 117, 121, 127, 138, До Бивша Автогара, 129, 125, 128, 118, 22, 134, 113, 161, 18, 15, 48, 164, 166, 43, 149, 146, 131, 177, 169, 154, 147, 167, 175, 153, 135, Цдг, 156, 18, 173, 168, 172, 18 1, 140, 90, 170, 142, 189, 145, 179, 183, 162, 133, 155, 137, 157, 181, 159, 191, 151, 141, 148, 171, 165, 152, 158, 174, 193, 102, Дванадесета 5, 11, 9, 8, 4, 2, 3, 6, 7, Девета 4, Десета 1, 4, 2, Единадесета 1, 4, 1, Иван Вазов 13, 16, 1, 1, 2, 6, 5, 4, 7, 12, 10, Имот 026026, Кокиче 21, 26, 4, 21, 7, 24, 1, 17, 14, 31, 19, 16, 33, 12, 29, 5, 20, 2, 8, 23, 7, 15, 3, 10, 35, 29, 14, 17, 4, 21, 37, 2, 31, 26, 10, Комсомолска 1, 11, 9, 5, 3, Лале 1, 2, М. Долни Мин. Бани 21 вила, Офис, вила, местност Баните, местност Полене, Мечта 20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, 1 Млекопреработване, Минно Селище Работилница, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис, Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Офис, Работилница, Фуражомелка, Църква, Фуражомелка, Дом, Младост 27, 4, 2, 6, 7, Неуточнен Адрес Пречиствателна Ст-Ция, Пирин 20, 13, 16, 8, 11, 15, 17, 7, 2, 1, 3, 9, 5, Победа 26, 11, 13, 15, 1, 7, Първа 14, 6, 4, 12, 3, 10, 16, 8, 1, 2, Рила 4, 6, 1, 2, Родопи 1, 7, 4, 3, 3, 1, 10, 6, 7, Трета 9, 8, 3, 5, 12, 14, 6, 10, 16, 4, 2, Тринадесета 3, 2, 5, Цар Калоян 13, 12, 1, 14, 16, 11, 4, 2, 5, 8, 3, 7, 9, Цар Симеон 12, 11, 3, 9, 1, 10, 10, 9, Четвърта 5, 1, 2, 3, 2, Шеста 2, 1, Работилница, Фурахомелка, 2, 19
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, кв. 35, Втора 2, 1, 10, 6, 8, 10, Двадесет и Втора, Двадесета 5, Девета 14, 4, 12, 10, 5, 8, 2, 1, 7, 3, 9, Деветнадесета 2, Десета 4, 1, 3, 8, 2, 9, Единадесета 44, 12, 5, 8, 16, 6, 17, 22, 116, 24, 20, 7, 10, 14, 9, 6а, 4, 1, извън регулацията 99, 8, 7, 4, 10, 5, 9, 14, 13, 19, 6, 59, 99 Жилище, 55, 99, Дърводелски Цех, Банциг, 40, 99, 42, 41, 8, Неуточнен Адрес Поща, 100, 57, Осма 7, 8, 4, 9, 11, 1, 17, 6, 16, 14, 13, 2, 12, 7, Пета 9, 6, 11, 17, 5, 13, 20, 23, 16, 8, 1, 6, 7, 9, Първа 23, 34, 10, 40, 28, 29, 26, 36, 12, 16, 9, 7, 15, 6, 20, 1, 11, 18, 14, 8, 2, 17, 32, Седемнадесета 4, 17, Седма 8, 2, 1, 12, 6, 4, 3, 22, Трета 2, 8, 6, 7, 1, 11, 16, 9, 10, Усоето, Четвърта 24, 17, 7, 18, 20, 22, 11, 5, 19, 14, 16, 9, 2, 8, 12, 6, Шеста 99, 8, 6, 16, 7, 4, 2, 1, 9, 16, Шестнадесета 6, 4
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски 1
Община Сандански
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Склаве: 2 -97, кв. 14, 7-ми Конгрес 73, 24, 75, 18, 67, 79, 71, 77, 20, Асен Лагадинов 1, Веселин Бабалеев 30, 32, 35, 37, 27, 31, 36, Гоце Делчев 4, 45, 39, 33, 47, 35, 29, 38, 32, 7, 8, 30, 15, 22, 43, 5, 24, 23, 2, 28, 27 Фтец Дига Консулт, 40, 13, 18, 3, 36, 10, 34, 55, 27, 31, 25, 44, 6, 49, 9, 14, 21, 41, 42, 17, 11, 16, 19, Илинден 20, 16, 27, 14, 33, 18, 22, 29, 31, 24, Климент Охридски 51, 36, 12, 38, 21, 19, 20, 50, 49, 53, 34, 23, 30, 15, 69, 55, 35, 9, 45, 59, 63, 4, 42, 47, 11, 18, 44, 41, 24, 61, 3, 1, 67, 27, 25, 8, 5, 29, 13, 16, 22, 17, 48, 39, 31, 37, 40, 32, 2, 28, 65, 10, 14, 6, 43, 7, 46, Марица 30, 6, 3, 10, 16, 28, 8, 1, 14, 12, Никола Лазаров 11, 14, 17, 7, 9, 15, 13, 10, 8, Партизанска 34, 43, Пирин 21, 20, 13, 19, 12, 3, 11, 23, 1, 22, 18, Соколова Скала 17, 16, 9, 8, 6, 3, 10, 12, 14, 13, 18, 11, 4, Черно Море 16, 1, 27, 14, 25, 17, 4, 12, 15, 10, 21, 11, 6, 23, 5, 7, 22, 24, 9, 3, 20, 8, 18, 8.
На 24.09.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Ново Ходжово
На 24.09.2019 г. /09:30 – 12:15 ч./ – Поленица: Божур 5
На 25.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Сандански: Александър Буйнов 27, Беласица 11, 9, 3, 18, 2, 14, 18а, 16, 4, 6, 1, 8, 12, 5, 10, Димитър Попгеоргиев 5, 7, 11, 15, 10, 9, 1, 3, 4, 6, 2, 4, местност Ушите 115021, Църква, Опълченска 3, 7, 5, 1, Пирин 17, 18, 14, 21, 16, 15, 25, 13, 29, 20, 12, 19, 10, 23, 37, 35, 43, 26, 22, 28, 41, 29, 30, 31, 33, 39, 34, 45, 36, 32, 20, 27, Пресиян 1, път І-1, Р-Н Главен път Е-79 Заведение, Р-Н Ушите Оранжерия, Временен Стр. Обект, Свобода 14, 14, 14, 14, 14, 14, Спартак 6, 4, 7, Кафе, Магазин, 2, 8, 5, 6, 5, 5, 8, 1, 1, 1, 3, 2, 56, 26, 22, 27, 28, 24, 4, 25, 26, 36, 38, 21, 35, 39, 34, 35, 22, 29, 4 34, 40, 34, 27, 23, 24, 25, 41, 8, 9, 42, 46, 61, 60, 42, 7, 49, 48, 47, 44, 59, 45, 30, 62, 47, 23, 34, 34, 29, 4, 26, 26, 4 34, 27, 36, 24, 35, 22, 22, 24, 21, 40, 25, 41, 28, 38, 39, 27, 35, 25, 18, 30, 30, 20, 19, 16, Магазин, 19, 18, 17, 13, 10, 15, 14, 12, Каравана, 14, 11, 10, 16, 15, 13, Чудомир Кантарджиев 64
На 25.09.2019 г. /12:30 – 16:15 ч./ – Сандански: Р-Н Главен път Е-79 База, Склад
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Бельово
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Враня: 1 ПИ 024003
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Горно Спанчево
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Капатово: Карабатак
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Катунци: Ангел Кънчев 4, 1, Асен Лагадинов 4, 6, Атанас Зайков 26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 52, 38, 1, Бачо Киро 14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18, Бельовска Комуна 7, 10, 9, Васил Левски 27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 21, 12, Вела Пеева 40, Георги Козепов 15, 5, 13, 9, 11, 1, 7, Георги Сава Раковски 12, 18, 11, 17, 25, 21, 4, 23, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 27, 20, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16, Гоце Делчев 1, 12, 3, 15, Гьорче Петров 3, Даме Груев 4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 15, 14, 11, 10, 19, 13, 1, 12, 7, 5, 17, Иван Вазов 5, 1, 4, 3, 2, 10, 8, 14, 12, 6, Кочо Честименски 5, 6, 3, 1, 4, 9, 10, 2, Неуточнен Адрес Поща, Никола Калъпчиев 15, Пейо К. Яворов 19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17, Петър Димитров 22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 18, 20, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, Стадиона 27, 32, 34, 36, Стойо Хаджиев 2, Стоян Гущеров 2, Таската Врански 4, 1, 6, 3, 7, 5, 8, Юри Гагарин 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10, Яне Сандански 6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6, Лечебница
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Ковачево, Общ. Сандански
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката, УПИ III-62, УПИ IV, кв. 17
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Левуново: 019012 М. Лозята, VIII+437, кв. 40, Банята, Беласица 1, 8, 6, 3, 7, Вихрен 8, 6, 3, 4, Георги Сава Раковски 3, 7, 1, Главен път Е-79 Тп, Автобаза, Бензиностанция, Гоце Делчев 8, 4, Девети Май 1, 3, 28, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 21, Дружба 4, 3, 1, 5, 2, Иван Козарев 27, 19, 29, 10, 24, 26, 25, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 4, 1, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33, Изгрев 4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3, Илинден 10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2, Йорданка Николова 2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8, Кирил и Методий 7, 1, 5, 4, 2, 3, 9, Кочо Лютата 4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 11, 1, Лавеле 20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1, Лозята, местност Стопански Двор Цех, Казан, Сграда, Неуточнен Адрес ?, ?, Никола Вапцаров 8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11, Октомври 7, 20, 22, 12, 11, 5, 2, 17, 14, 4, 18, 16, 8, 10, Орловец 7, 16, 5, 21, 15, 2, 17, 18, 9, 20, 3, 1, 13, 23, 11, 22, 7, 8, 10, 12, 14, Осми Март 3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 8, 11, 1, 7, 19, 10, 16, 14, 2, 12, Отец Паисий 2, 4, 1, 6, 3, Пирин 2, 9, 11, 10, 6, Победа 8, 4, 2, 3, Стефан Караджа 30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1, Струма 13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4, Цар Самуил 3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8, Чавдарци 6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26, Черно Море 3, 13, 10, 5, 2, Шейново 1, 4, 5, 6, 12, 7, 1, Шипка 1, 2, 5, 6, 4, 10, Яне Сандански 1, 7, 2, 1 ПИ 060022, Местност Марчевица-Сондажен Кладенец, 1
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Лехово
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Ново Делчево: Георги Кирков 5, местност Кантона Рибарник, Ферма, местност Киселица Работелница
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица Цех, местност Извора Хижа
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Пиперица
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Пирин: местност Калугера, Училище
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Сандански: Васил Кънчев 24, 20, 26, 22, 28, 18, 13, 11, 15, 16, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Кочо Чистименски 16, местност Друма Магазин С Кафене и Складова Ч, местност Паркова Зона Станция, Интернат, Фсмп, Никола Вапцаров 37, 35, 5, 10, 27, 9, 15, 2, 13, 31, 7, 11, 16, 8, 21, 4, 29, 14, 3, 6, 17, 33, 25, 20, 18, 1, 19, Р-Н Главен път Е-79, Св. Св. Кирил и Методи 49, 35, 47, 38, 41, 29, 37, 39, 31, 40, 44, 43, 36, 45, 33, 46, 42, Свобода 14, 13, Стою Хаджиев 5, 3, 2, 1, Христо Ботев 29, 33, 35, 27, 19, 17, 23, 31, 25, Цар Иван Асен 3, 5, 7, 9
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна Фургон
На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Яново
На 27.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Кресна: Яне Сандански 83
На 27.09.2019 г. /08:00 – 08:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Сандански: V, Промишлена Зона, местност Хано Кауфланд Сандански, Александър Буйнов 16, 11, 1, 8, 10, 9, 25, 6, 18, 16, 4, 12, 20, 21, 14, 13, 3, 7, 6, 23, 5, 15, 19, Асен Хадживасилев 24, 2, 11, 18, 12, 5, 15, 22, 1, 10, 23, 9, 13, 13, 21, 1, 17, 3, 19, 8, 20, 7, 6, 14, 10б, 4, 16, Беласица 2, Берово 1, 8, 12, 7, 6, 2, 3, 5, 10, 4, Георги Казепов 44, 28, 23, 48, 38, 36, 32, 40, 34, 33, 21, 40, 19, 30, 31, 42, 25, 15, 20, 26, 13, 9, 11, 18, 16, 17, Георги С Раковски 10, 6, 7, 12, 3, 2, 4, 1, 9, 14, 8, 11, Горно Броди 1, 8, 18, 6, 4, 14, 12, 2, 10, 16, 20, 22, 18, 5, 15, 11, 13, 12, 7, 3, Даме Груев 5, 7, 1, 3, Даскал Козарев 15, 23, 22, 19, 21, Димитър Талев 2, 8, 6, 4, 1, 10, Еделвайс 6, 2, 4, Захари Стоянов 2, 10, 6, 16, 12, 8, 14, 4, 18, 18, 7, 13, 11, 9, 5, 1, 3, Иван Вазов 1-А, 1, 8, 2, 6, 3, 10, 5, 1, 7, 4, Илинден 13, 1, 8, 11, 6, 9, 10, 3, 12, 2, 5, 7, 15, 14, Кочо Чистименски 6, 20, 28, 14, 10, 26, 12, 24, 16, 22, 18, 8, 16, Никола Карев 3, 7, 1, 6, 8, 5, 2, 4, Одрин 4, 7, 6, 2, 5, 3, 2, 10, 8, 1, Пирин 59, 47, 63, 89, 97, 85, 51, 95, 87, 57, 56, 47, 49, 54, 75, 81, 68, 44, 64, 91, 50, 79, 42, 40, 73, 69, 67, 60, 55, 99, 65, 58, 83, 70, 53, 45, 71, 62, 101, 93, 46, 52, 103, 61, 66, 77, 72, 48, 54, 38, 6, 9, 8, 7, 1, 2, 3, 4, 11, 5, Свети Димитър 5, 1, 2, 6, 10, 8, 3, Свобода 14, 14, 18, 24, 14, 38, 24, 34, 22, 32, 36, 30, 19, 28, 14, 16, 20, 26, 18, 14, 14, 14, Селището, Соколова Скала 5, 1, 9, 2, 15, 8, 13, 7, 6, 10, 16, 17, 11, 14, 12, 4, Струга 16, 5, 8, 15, 12, 13, 6, 11, 17, 4, 14, 1, 2, 3, 7, 19, 9, 2, 10, Тевното Езеро 11, 7, 3, 1, 5, 9, Ушите 155027, Цар Симеон 14, 6, 16, 8, 1, 18, 2, 12, 10, 4, Чудомир Кантарджиев 6, 8, 64, 58, 45, 38, 30б, 54, 48, 52а, 50, 49, 47, 37, 37а, 44, 60, 32, 43, 62, 46, 40, 52, 39, 36, 34, 41, 56, 42, 30, 53, 55, 61, 51, 63, 57, 59, 21, 17, 6, 10, 4, 29, 16, 26, 2а, 2, 19, 18, 28, 31, 20, 22, 25, 12, 14, 30, 33, 24, 27, 35, 23, Шар Планина 11, 13, 9, 5, 5, 4, 7, Юрий Гагарин 4, 2, 8, 18, 12, 16, 10, 14, 32, 26, 20, 28, 24, 2, 30, 22
Община Сатовча
На 27.09.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Плетена: М. Горна Сладкарница, къща, 1 къща, Цех, Медицинска Служба, М. Долна Работилница, Джамия, Магазин, Фурна, М. Забърдо къща, Работилница, Кафе Аперитив, Магазин, Бар, Офис, Фуражомелка, 1, Цех, Неуточнен Адрес Поща, Тп1
На 27.09.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ – Сатовча: Ал. Стамболийски 6, 10, 14, 7, 16, 11, 5 А, 18, 2, 4, 5, Васил Даракчиев 13, Георги Шомов 2, 6, Дружба 15, Дунав 7, 17, 27, 15, 19, 6, 1, 3, 23, 9, 13, 25, 21, 5, 2, Еделвайс 1, 2, 6, 4, 8, 10, Елин Пелин 15, 11, 13, 3, 12, 4, 7, 1, 2, Иглика 1, 4, Илинден 1 Работилница, 2, Кокиче 2, 1, Лазар Карабожиков 2, 7, 8, 9, 5, 6, 4, Малчика 1, Никола Карталов 10, Площада 1, 1 Павилион, Родопи 2, 7, 3, 6, 4, 1, Тодор Шопов 25, 16, 19 Цех За Френско Бельо, 35а, 19, 31, 23, 29, 12, 3, 45, 6, 41, 10, 43, 4, 27, 35, 37, 39, 14, Четирдесет и Осма 8, Шипка 2, 1, Юри Гагарин 9, Тп7
Община Симитли
На 25.09.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец
На 24.09.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ – Сенокос, Общ. Симитли: Чакърска
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Симитли: Симитли Магазин, Симитли
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска
На 24.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска, Жилище
На 25.09.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:00 ч./ – Крупник: 000024 местност Реката, XV, Кв. 45, Александър Стамболийски 13, 9, 7, 8, 11, Жилище, 23, 1, 5, 4, 29, 13, 25, 27, 17, 6, Арсо Пандурски 2, 4, Беглико Пресевна, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов 14, 1, Жилище, 2, 8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12, Жилище, 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин, 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски Жилище, Поща, 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Влахина 3, 2, 4, Георги Димитров 2, 3, 1, 15, 5, 8, 6, 4, Жилище, 10, 9, 22, 34, 38, 32, 13, 18, 20, 40, 14, 11, 12, 42, 16, 24, 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 7, 17, 5, Мелница, 13, 3, 15, 1, 4, 6, 12, 9, 2, 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Граф Игнатиев 12, 4, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 1, Даме Груев 4, 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Дан Колов 2, 1, 4, 10, Димитър Ацев 16, 33, 79, 14, Жилище, 12, 4, 8, 25, 29, 23, 21, 1, 5, 17, 7, 9, 2, 8, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29,,, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, 32, 31, Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Димитър Талев 4, Ернст Телман 3, 4, Иван Вазов 6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4, 40, 25, 48, 42, 31, 44, 27, 34, 35, 34б, 24, 11, 19, 22, Жилище, 21, 28, 18, 26, 13, 15, Иван Козарев 2, 1, 11, Жилище, 6, 7, 12, 9, 2, 4, 5, 10, 13, Карл Маркс 1, 10, 4, 9, 13, 11, 6, Кирил и Методий 23, 12, 31, 17, 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание 18, 21, 33, 27, Жилище, 12, 16, 19, 2, 29, 55, 41, 49, 51, 45, 47, 20, 57, 35, 21, 37, 53, Жилище, 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Сграда, Скз Крупник, Склад, Склад, Магазин, Бар, Бутик, Механа, Бар, Бар, Склад, Ясла, Лев Писарев 28, 10, 2, 17, 11, 20, 25, 8, 23, 16, 9, 6, 18, Жилище, 4, 3, 5, 13, Ленин 24, 6, 11, 7, 5, 16а, 3, 18, 14 Жилищна Пристройка, 24, 4, 12, 26, 2, Жилище, 1, 10, 20, 19, 32, Сеизмична Станция, 26, 9, 15, 2, 11, М. Извор/Гроздовец, Малчика 2, 11, 13,,, 9, 12, 4, Жилище, 10, местност Виро, местност Въчева Жилище, 3, 11, 8, 5, 10, 4, 7, Работилница, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов 1, 18, 3, 6, 5, 10, 9, 11, 12, 4, 7, 8, 14, 16, 2, 23, 20, Жилище, 24, 15, 19, 21, 22, 17, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, 20, 6, 32, 4, 14, 8, 38, 5, 24, 22, 36, 28, 30, 3, 12, Жилище, 26, 42 Жилище, 42 Жилище, 42 Жилище, 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Пейо Яворов 18, 27, Жилище, 42, 40, 33, 34, 37, 36, 38, 52, 57, 59, 30, 2, 55, 4, 6, 24, Жилище, 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22, Пирин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Промишлена Зона Цех, Средорек 4, 7, 1, 5, 8, 9, 2, 6, Стефан Караджа 2, 5, 4, Стефка Филипова 5, Жилище, 4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8, Текелев Шумак, Трайчо Костов 12, 4, 16, 8, 10, 7, 2, Жилище, 9, 3, 36, 18, УПИ VIII-918, 921, 922, кв. 5, УПИ X-544, Кв. 45, Хан Аспарух 2, 4, 6, 11, 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, Магазин, Казан, 5, Кметство, Магазин, 4, 3, Магазин, Магазин, 2, 1
На 25.09.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:00 ч./ – Полена: Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, 20, 18, 7, 5, 9, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, 49, 29, 45, 30, 28, 34, 46, 15, 18, 27, 40, 11, 20, 31, 24, 41, 33, 19, 38, 23, 47, 48, 58, 50, 26, 60, 56, 25, 43, 32, 21, 13, 37, 54, 44, 39, 35, 22, 17, 2, 4, 16, 6, 1, 9, 5, 8, 12, 10, 14, Димитър Благоев 15, 25, 13, 21, 26, 12, 23, 32, 2, 31, 17, 29, 8, 35, 33, 10, 19, 4, 5, 22, 6, 18, 20, 11, 7, 9, 30, 28, 3, 16, 43, 41, 39, 37, 32, Зеленка 2, 1, Кокиче 13 къща, Ленин 2, 23, 29, 16, 9, 28, 6, 17, 21, 37, 18, 1, 27, 22, 10, 4, 15, 33, 25, 31, 12, 20, 8, 3, 5, 13, 14, 26, 19, 11, махала Ширината махала Ширината, 1, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа 1, 6, 5, 3, 2, 4, Потока, Роза 2, 4, 6, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ-V-18, Кв. 18, УПИ-ХІ-58 кв. 11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, 7, 9, Чайка 8, 14, 2, 4, 10, 6, 12, 7, 5, 3, 1, Ширините, 2, 1, 3
На 25.09.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:00 ч./ – Симитли: Свобода 2, Симитли Магазин
На 25.09.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:00 ч./ – Сушица, Общ. Симитли: къща
На 25.09.2019 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:00 ч./ – Черниче: 9-ти Септември 1, 11, 7, 4, 8, 5, 9, Бреза 1, 4, 3, 2, Васил Левски 44, 36, 37, 38, 32, 32, 21, 38, 20, 25, 28, 33, 23, 26, 27, 13, 16, 2, 11, 4, 14, 9, 6, 5, 12, 10, 7, 15, 3, 1, 23, 18, Вихрен 5, 3, Георги Димитров 10, 53, 60, 63, 56, 29, 43, 44, 51, 41, 50, 49, 58, 48, 54, 46, 55, 45, 61, 57, 52, 40, 3, 12, 28, 30, 20, 16, 9, Жилище, 31, 29, 41, 37, 24, 27, 23, 26, 21, 52, 48, 10, 19, 32, 25, 46, 50, 14, 8, 1, 20, 4, 13, 15, 9, 2, 12, 5, 52, Гоце Делчев 4, 2, 8, Илинден 3, 2, Кирил и Методи 6, 4, 12, 1, 2, 8, 14, 7, 16, 5, 9, 12, Ленин 13, 2, 13, 4, 7, 14, 9, 5, 1, 8, М. Сухата Река Кафе, 2, Дет. Градина, Бензиностанция, Магазин, Бар, Магазин, Поща, Ресторант, Зъбол. Кабинет, Фурна, Клуб, Цех, Хлебарница, Кметство, Книжарница, Работилница, Магазин, 1, Бар, Неуточнен Адрес Помпа, Никола Вапцаров 1, 11, 2, 3, 7, 5, 8, 9, 4, ПИ 156 кв. 6, Пирин 7, 11, 9, 3, 1, 13, 15, 17, Р-Н Под Гарата 1, 5, Рила 16, 28, 15, 12, 30, 13, 16, 22, 26, 10, 12, 24, 4, 18, 2, 3, 9, 1, 6, 14, 5, 11, 20, 7, 6, 7, Роза 15, Свобода 1, 8, 7, 6, 2, 3, 4, Струма 3, 3, 8, 7, 4, 6, 10, 2, Христо Ботев 29, 42, 36, 37, 32, 34, 41, 42а, 40, 35, 31, 25, 26, 21, 30, 28, 15, 19, 18, 7, 3, 5, 12, 16, 1, 10, 4, 8, 6, 14, 9, 20, 11, Христо Смирненски 2, 5, 4, 6, 10, 1, 9, 7, 3, 11, Шипка 2, Яне Сандански 2, 5, 11, 3, 4, 14, 12, 9, 15, 13, 7, 1
На 25.09.2019 г. /09:00 – 10:15 ч./ – Симитли: Симитли Магазин
На 25.09.2019 г. /09:00 – 10:15 ч./ – Черниче: М. Сухата Река Цех, Цех
На 25.09.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Мечкул: местност Зад Къщи
На 25.09.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Полето: Галабарци, 4, къща, Метанстанция, 2
На 25.09.2019 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска
На 25.09.2019 г. /09:15 – 10:45 ч./ – Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3
На 25.09.2019 г. /09:15 – 10:45 ч.; 09:15 – 16:30 ч./ – Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин
На 25.09.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3
На 25.09.2019 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Тросково: Баров път, местност Ливадище, Скз Тросково
На 25.09.2019 г. /15:00 – 16:30 ч./ – Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Симитли Магазин, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3
На 25.09.2019 г. /15:00 – 16:30 ч./ – Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин, М. Сухата Река Цех, Цех
На 27.09.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Симитли: Симитли, Симитли Магазин
Община Хаджидимово
На 26.09.2019 г. /11:30 – 15:30 ч./ – Блатска: ТП1
На 26.09.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ – Село Ловча, Общ. Хаджидимово
Община Якоруда
На 24.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Бабяк: Заведение
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Кузьово
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Орцево
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Палатик
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Краище, Общ. Белица: Десета 7
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: Тп Чирек
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Гълъбово, Общ. Белица
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Лютово
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Юруково
На 24.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124
На 24.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Черешово, Общ. Белица
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември 44, 18, 5, 23, 41, 33, 19, 6, 12, 99, 68, 1, 8, 9а, 37, 3, 4, 13, 2, 17, 7, 10, Алекса Сачков 64, 52, 20, Васил и Сава Кокарешкови 5, 8, Владимир Поптомов 2, 34, 10, 27, 2, 70, 63, 25, 1, 63, 36, Георги Андрейчин 3, Гоце Делчев 9, 37, 2, 46, 36, 30, 41, 19, 40, 5, 34, 13, 48, 4, 10, 39, 17, 6, 7, 38, 8, 14, 1, 44, 9, 22, 20, 31, 25, 42, 26, 33, 12, 16, 11, 18, Димо Хаджидимов 37, Иван Алексов 19, 29, 11, 31, 27, 8, 15, 18, 19, 16, 10, 25, Иван Апостолов 2, Иван Вазов 14, 7, 19, 4, 10, 12, 1, 17, 5, 6, 2, 11, 8, местност Андрианов Чарк Жилище-вила, местност Бучин Дол, местност Семково Ценър За Мечки, вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, Каравана, Ресторант, Бунгало, вила, Хижа, Магазин, Ж, Тп, Туристическо Бунгало, вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция, вила, Дискотека, Станция на Технич. Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1, Лифт Усоб, Митко Саев 14, 44, 1, 22, 42, 14, 8, 2, 4, 29, 37, 48, 46, 11, 17, 9, 7, 12, 36, 21, 26, 16, 28, 38, 5, 13, 33, 40, 3, 39, 50, 35, 10, Никола Вапцаров 18, 26, Осма 2, 4, 2 Хаспел, 3, 5, Полковник Иван Тричков 10, Р-Н Стопански Двор Цех, Осветление, Офис Пирос Оод, Банциг, Цех, Равен 9, Чавдар 42, 5, 9, 4, 3, 11, 12, 10, 40, 8, 6, Шеста 8 Офис, 5, 8 Офис, 6, 9, 3, 1, 8, 12, Тп Вазов
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Дагоново
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: Безименна 4
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа 99, 2, 104, 8, Двадесета 1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13, Дванадесета 10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5, 16, 25, 34, 54, Девета 10, 8, Деветнадесета 21, 2, 80, 10, 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30, Десета 13, 1, 7, 1, Единадесета 33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64, 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, извън регулацията 11, 23, 37, Неуточнен Адрес 1, Осемнадесета 8, 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10, Пета 1, 29, Петнадесета 11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22, 3, 30, 33, Първа 32, Седемнадесета 4, 1, 8, 2, 15, Тринадесета 4, 2, 5, 3, 9, 1, Христо Ботев, Четирнадесета 99, 1, 4, 6, 7, 8, 2, 4, Шеста 61, Шестнадесета 8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6, 1, 50, 19, 11, 80
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако, местност Камено
На 26.09.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Якоруда: Богдан Войвода 1, Цар Борис III/Георги Димитр 213, Яворов 2, Якорущица 1, Усилвател
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Черна Места
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Бел Камен: Кафе
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Бунцево: 1, 2
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Конарско: местност Патлев Рид
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Разлог: Баница 1
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Рохлева: Боровиново
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Смолево: 038217 Базова Станция Bgl 0126
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Юруково: местност Каменако
На 26.09.2019 г. /11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Якоруда: Васил Левски Изход Юндола, Витоша 27, местност Трещеник вила, Неуточнен Адрес, Ореховица 34, Пелистър 9, Трещеник 72 Цех, Цар Борис III/Георги Димитр 44, Черковна/9 Септември/ 1 вила, Четвърта /Г. Бицин/ 7 вила, Яворов 2, Якорущица 100, Усилвател

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.