Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 – 11 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес Error! Hyperlink reference not valid./.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 08.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 13:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Банско: България 7, Хлебозавод, Цех, Кирил и Методи 13, местност Рупчовец, Отец Паисий 7, Стефан Стамболов 66, Тодор Александров 2

На 08.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV, Кв 29, IV-57020 III-57020, IVI-348, Кв. 29, Ix-057021, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев 39, 32, 30, 46, 34, 28, 3, 42, 27, 40, 48, 10, 99, 24, 36, 24, 99, 91, 1, 2, 7, 4, 3, 5, 1, 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10, Баненска Буна 30, 48, 45, 55, 46, 64, 40, 3, 34, 57, 99, 38, 54, 53, 47, 36, 59, 43, 45, 29, 39, 41, 28, 99, 47, 31, 3, 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, 7, 30, 1, Втора 31, 4, 2, 12, 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Двадесет и Втора 16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1, Двадесет и Девета 23, 1, 2, 5, 7, 29, 1 А, 12, 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9, Двадесет и Осма 4, 2, 6, Двадесет и Пета 25, 25, 30, 35, 34, 11, 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, 26, Двадесет и Първа 8, 3, 1, 9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15, 2, Двадесет и Седма 18, 19, 32, 56, 29, 50, 22, 31, 58, 26, 45, 38, 10, 49, 42, 11, 30, 16, 47, 3, 46, 36, 43, 24, 20, 99, 21, 8, 51, 4, 15, 23, 35, 9, 14, 25, 27, 2, 54, 1, 32, 58, Двадесет и Трета 23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1, Двадесет и Четвърта 1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, 2, 1 Хотел Римска Баня, Двадесет и Шеста 12, 11, 23, 7, 13, 6, 4, 14, 1, 8, 16, 17, 5, 25, 18, 2, 26, 99, 19, 20, 45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19, 37, 8, Двадесета 21, 5, 2, 1, Дванадесета 23, 6, 13, 17, 19, 3, 15, 21, 11, 7, 1, 9, Девета 31, 9, 25, 39, 43, 27, 37, 21, 35, 23, 9, 45, 2, 7, 13, 11, 1, 3, 6, 14, 19, 17, Деветнадесета 7, 1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29, 1, 1, 7, 32, 19, Десета 37, 23, 18, 34, 38, 32, 2, 24, 28, 10, 15, 40, 14, 30, 22, 4, 8, 17, 20, Единадесета 32, 30, 28, 22, 20, 11, 20, 32, 5, 7, 18, 13, 21, 11, 8, 9, 16, 6, 4, 10, 3, 17, 1, 25, извън регулацията 99 Склад, 3, 1, 99, 99, 1, 100. , 99, 99, Имот С Пл. №813, Конешица 1, местност Бански път Жилищна Сграда, Временно Захранване, Работилница, местност Камено къща -М. Камено местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски 43, 48, 29, 58, 69, 47, 66, 56, 49, 46, 37, 39, 52, 45, 44, 31, 50, 35, 64, 99, 46, 11, 43, 1, 10, 8, 24, 4, 18, 32, 34, 19, 28, 17, 1, 26, 15, 25, 7, 27, 13, 14, 11, 36, 16, 3, 2, 40, 23, 9, Неуточнен Адрес Поща, Хотел Аспа вила, Разсадник Длс Разлог, Осемнадесета 5, 16, 2, 6, 8, 1, 27, 18, Осма 20, 16, 23, 26, 27, 10, 24, 18, 31, 28, 30, 99, 19, 1, 9, 9, 4, 8, 2, 1, 6, 13, 12, 15, 21, 29, 11, 5, 7, 14, Пета 10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693. 501. 1044, Първа 1, 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Трета 17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Втора 5, 3, 11, 1, Тридесет и Пета 31, 3, 7, 1, 9, Тридесет и Първа 31, 3, 7, 4, 9, 19, 25, 23, 11, 10, 8, 17, 6, 12, 20, 14, 1, Тридесет и Трета 33, 1, 5, 3, 8, 4, 2, 6, Тридесет и Четвърта 6, 4, 2, Тридесет и Шеста 2, 1, Тридесета 10, 18, 8, 10, 2, 6, 12, Тринадесета 31. , 18, 29, 37, 16, 14, 12, 27, 33, 10, 7, 9, 16, 2, 13, 9, 5, 1, 11, 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIx-610 Кв 44, УПИ XIx-985, 986, 987, Кв. 22, Х-276 Кв. 25, Четвърта 3, 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Четиринадесета 2, 1, Шафле Дере 15, 99, 8, 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, Шеста 46, 6 1, 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5, Шестнадесета 39, 21, 23, 8, 31, 29, 44, 18, 14, 1, 17, 25, 3, 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8, Цех, Работилница, 0, Ктп Банинска Буна, Мандра, Помпа, ТП Банята, От ТП Детска Градина

На 08.10.2019 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Имот С Пл. №813, местност Почивачката

Община Благоевград

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: Брезово, махала Брезово къща , махала Брезовска

На 07.10.2019 г. /08:00 – 12:00 ч./ –  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I 25, Аргир Манасиев 44, 48, 26, 22, 30, 52, 50, 60, 36, 32, 24, 34, 28, 46, 38, 50, 42, 40, Борис Сарафов 5, 3, 19, 7, 12, 25, 11, 10, 9, 35, 13, 23, 20, 29, 33, 21, 15, 17, 16, 7, 18, 22, 8, 27, 24, 31, 26, 14, 6, Данаил Крапчев 16, 28, 3, 5, 14, 12, Димитър Йосифов 17, 20, 15, 6, 7, 12, 4, 9, 2, 8, 18, 11, 12, 14, 5, 3, 2а, 10, 16, Дъбравска 23, К. и Никола Хайдукови 25, 52, 48, 64, 66б, 68, 54, 70, 46, 56, 60, 23, 66, 21, 68, местност Бачиново Каравана, Складов Терен, Петър Стоянов 3, 4, Родолюбие 4, Сотир Атанасов 1, Христо Силянов 9, 11, 12, 13, Христо Чернопеев 27, 29

На 07.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов 1, 20, 1, Васил Левски 25, Менча Кърничева 37, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Страцин 20, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87

На 07.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 07.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща – Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Иван Гарванов 27, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 18, 19, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, 149, Офис, Администрация

На 07.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Бачо Киро 04279. 624. , Еленово 212, 23, 212, 212

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Българчево: 029023, 061033, Жилище

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Кромидището, местност Клено, Стоп. Постр. До 35 Кв. М. , Жилище

На 08.10.2019 г. /08:00 – 12:30 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград: Изгрев 4, Осми Март 6, 20, П. Яворов 2, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ VIII-72, УПИ І-139, Кв. 12, Жилище, 1

На 08.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща – Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 27, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Люляк 18, 19, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, Офис, Администрация, 149

На 08.10.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Благоевград: ПИ №04279. 615. 264, Св. Св. Кирил и Методий 31, 29, 29

На 08.10.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград: Св. Димитър Солунски 110, 66

На 08.10.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Струмско Център

На 08.10.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701 М. Чуката, Кури Дере, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Чуката, Чуката

На 09.10.2019 г. /08:00 – 12:00 ч./ –  Благоевград: Васил Априлов 44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40, Петър Ичев 5, 4, Свети Наум 2, 12, 4, 10, 8, Теменуга 3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7, Трети Март 18, 12, 14, 16, Христо Смирненски 20, 25, 23, 19, 19 1, 21, Цанко Церковски 15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21

На 09.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща – Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Иван Гарванов 27, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 18, 19, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, 149, Офис, Администрация

На 10.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща – Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Иван Гарванов 27, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 18, 19, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, 149, Офис, Администрация, Помпа За Напояване

На 10.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски 77, 77, Бялата Висота, Перелик 15, Пи№04279. 625. 207, Св. Димитър Солунски 79, 77, 110, 66, 77

На 10.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Рилци: М. Бакърското

На 10.10.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски 77, 77

На 11.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща – Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 27, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Люляк 18, 19, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, 149, Офис, Администрация

Община Гоце Делчев

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59, 73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Боголин: 253, Тп1

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, 048031, Ііі-966, Кв. 56, Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Върбиците, Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Седем 4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11, Девета 1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16, Единадесета 11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4, Ливаде, М. Бърдо 3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9, М. Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М. Селища 2, 10, 3, 2, 7, 1, 11, М. Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, М. Тръне 1, 2, 4, 3, 5, местност Бърдо 5, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а, Осма 11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Седемнадесета 9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28, Трета 4, 17, 9, 2, 6, 7, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Тринадесета 23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25, Четвърта 12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2, Четиринадесета 2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2, 4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Скребатно: Над Селото- Оградите

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крибул: 262, Тп1

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Мочура, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен, Тп2, Тп1

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Маноле, местност Маноле, Неуточнен Адрес Тп1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново: УПИ -I, Кв. 30

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 11, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 10, Дванадесета 8, Девета 19, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 11, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 10, 17, 15, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 1, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, Площад, 2, 1, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник, Неуточнен Адрес Помпена Станция

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ново Лески

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ореше

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Теплен

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово: Мержането

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хвостяне: 28028, УПИ -V, Кв. 2, Тп1

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Горно Дряново: 029032 – М. Дяново

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29, Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, Двадесет и Трета 15, 32, 7, 1, 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4, Осма 5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5, Първа 67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Решманица, Седемнадесета 12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, 2, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета 31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, 2, 3, УПИ 5, Чавдаров Кавак, Четвърта 27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23, Четиринадесета 32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6, Чорбаджика, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1, Шопарланката, 51, 1, Тп2, 3

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Лещен: УПИ II – 273, УПИ II, ПИ №271, Кв. 19, УПИ VI, ПИ №269, Кв. 19, Временно Строително Табло

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Марчево: 042004, 042005 – М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Канина, Курорт Огняновски Минерални Бани, Ст 19 ТП Марчево 2

На 07.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3 М. Банята, Благой Матеров 1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4. , 16, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Дванадесета 6, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41, Долни Бани Ресторант, Времянка, Иван Вазов 1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, . 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 07.10.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Лъжница: Ал. Стамболийски 5, Васил Левски 1, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Никола Вапцаров 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 20, Ореляк 8, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 6, Стоян Войвода 17, 15, 30

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Осиково, Общ. Гърмен: 1

На 07.10.2019 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Брезница: Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, Барата 7, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, Васил Петлешков 7, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, Иван Вазов 1, 21, 7, Каменица 8, 6, Лозята 3, Неврокоп 8, 28, 2, 37, Неуточнен Адрес Поща, Падарката 6, Панайот Хитов 2, 4, Пирин 2, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, Ридът 1, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, Синища 10, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, Спас Белухов-Пането 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, Теофик Хаджи 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, УПИ II-682, Кв. 49, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, Цар Калоян 13, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, Чифлика 4, Юрий Гагарин 4, 1, Яне Сандански 1, 5, 3, 5

На 08.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Мочура, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес Тп1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33

На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Десета 11, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 10.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев: Екзарх Антим 14

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите, на Площада

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Осиково, Общ. Гърмен

На 11.10.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Гоце Делчев: Бяло Море 38, 18, 16 16, 24, 26, 20, 22, 16, Пейо К. Яворов 16, 12, 18, 1б, 14, 11, Симеон Радев 21, 19, 17, Търговска 41, Хан Крум 11, 17, 13, 8, 15

На 11.10.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Брегалница 5, 7, 3, 2, 1, 6, 4, Бяло Море Тото Пункт, Звънчарска 28, 26, 24, 25, 32, 20, 23, 34, 19, 21, 3, 22, Кавала 13, 12, 5 96, 11, 7, 5, 4, 6, 1 А, 10, 8, 9, 1, 3, 2, Серес 16, 10, 15, 13, 9, 7, 2, 11, 8, 1, 12, 4, 6, 14, 5, Солун 25, Тодор Александров 21, 17, 19, 5, 7, 11

На 11.10.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  София: Акад. Вера Мутафчиева 7

Община Гърмен

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Двадесет и Втора 4, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, Двадесет и Седма 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 3, Деветнадесета 12, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 6, 13, Трета 55

На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Втора 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, Двадесет и Първа 1, Девета 36, 25, Десета 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, Неуточнен Адрес, Площада, Суадживица, Трета 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, Тринадесета 9, 7, 5, 11, 20, 13, Четвърта 9, Четиринадесета 4, 3, Шеста 8, Шестнадесета 3, 6, 2, 4, 29, 33

Община Петрич

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Баскалци

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Право Бърдо

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вишлене

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гега: Боровичко, Боровичкото

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долене

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Крушица

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Рибница

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Драгуш

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Дреновица

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Зойчене

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кукурахцево

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Мендово: Слопотец

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов 1, местност Иловица Мачтов Трафопост, Рокфелер

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов 30, Беласица 46, Георги Измерлиев 24, 18, 20, 16, 22, 6, извън регулацията 1, Македония 44, Маркови Кладенци 51, 49, 30, 27, 32, местност Алачевото Цех, местност Орешката Жилище, местност Чалията Помпа, Помпа, Младост 42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39, Огражден 36, 53, Отец Паисий 5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17, Русия 11, Хоризонт 7, Яне Сандански 21

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Струмешница: Струмешница

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Чурилово

На 07.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Чуричени: 000248, местност Куково

На 07.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 07.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 07.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Михнево: Гоце Делчев 5, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Никола Вапцаров 8, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Шипка 26, 20

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5

На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Беласица: Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, Александър Стамболийски 14, Беласица 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, Кестен 2, 1, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22. , 3, 7, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2. , 5, 9, 11, 7, 10, Поляните, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Цар Самуил 5, 2, 6, 3

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Беласица: Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, 2, 1, 8, 6, Александър Стамболийски 14, Беласица 90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, 107, 108, Братя Миладинови 8, 2, 6, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, 6, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, Девети Май 15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7, Дермено 8, 5, 3, 6, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен 2, 1, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Крали Марко 1, 2, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, местност Горни Парници Жилище, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22. , 3, 7, Мраморница 6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, 1, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2. , 5, 9, 11, 7, 10, 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25, Плиска 1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10, Поляните, Раславица 3, 4, Стефан Караджа 3, 1, 4, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица – 3, Стълб При Обекта, УПИ -1, Кв. 27, Хаджи Димитър 2, 35, 2, 4, Хан Аспарух 14, 3, 5, 4, 6, 1, 9, Христо Ботев 36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30, Цар Самуил 5, 2, 6, 3, Цар Симеон 4, Чавдар Войвода 4, 2, 1, Чифлико, Яне Сандански 1, 3, 5

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Габрене: Аджийца, Акация 10, 8, 1, 12, 5, 11, 7, 3, 6, 6, Александър Матрасов 5, 1, 6, 3, Буко, Граничар 11, 9, 5, 7, 9, 3, 1, Здравец 12, 20, 6, 4, 10, 11, 15, 14, 8, 16, 5, 2, Иван Вазов 7, 14, 9, 11, 13, извън регулацията 47, 53, 52, 44, 45, 36, 49, 8, 48, 50, 51, 34, 27, 33, 16, 12, 9, 30, 19, 24, 8, 29, 21, 23, 34, 7, 57, 10, 26, 15, 14, 40, 13, 41, 42, 36, 37, 35, 39, 53, 54, 55, 51, Кокиче 7, 1, 2, 3, 5, Комсомолска 13, 11, 12, 1, 5, 3, 8, 7, 9, 10, 6, 20, 22, 24, Марена, местност Марена Сушилня, местност Буко Помпа За Поливане, Помпа, местност Златарево Магазин, Служба, Мотел, Каравана, Помпа, Кафе, Мир 1, 4, 3, 2, Митко Палаузов 14, 12, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 7, 11, 6, 10, 12, 8, Освобождение 30, 32, 20, 18, 14, 29, 27, 23, 22, 25, 15, 19, 17, 28, 31, 16, 31, 4, 1, 12, 4, 8, 9, 3, 11, 10, 5, 7, 2, 13, Отец Паисий 11, 15, 13, 12, 9, 14, 17, 12, Прогрес 5, 6, 2, 3, 10, 4, 8, 7, 3, Радецки 26, 28, 23, 24, 27, 14, 2, 11, 1, 9, 13, 6, 5, 8, 16, 15, 3, 23, 18, Родина 25, 17, 18, 16, 7, 30, 14, 26, 24, 13, 15, 28, 4, 5, 12, 7, 8, 10, 3, 6, 9, 5, 2, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М. Осено, Стопански Двор Сграда, Струмешница 4, 6, 10, 5, Теменуга 3, Тумба 22, 19, 20, 15, 13, 12, 11, 6, 7, 5, 18, 4, 16, 8, 3, 10, 9, 14, 20, 2, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв. 5

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Генерал Тодоров: 1

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево Помп. Станция, местност Лъката Бензиностанция

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Камена: Воденицата, Динко, местност Нишанка

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ключ: Ал. Стамболийски 29, 31, 27, 1, 26, 4, 21, 10, 24, Альоша 4, 6, 30, 2, 9, 3, 33, 1, 31, 18, 10, Антон Попов 4, 3, 1, 2, Атанас Бубакяров 13, 6, 5, 12, 14, 24, 22, 23, 20, 14, 13, 17, 26, 30, 9, 7, 22, 27, Беласица 18, 3, 19, 20, 8, 4, 7, 14, 1, 3, 9, Ген. Скобелев 3, 1, 5, 2, 10, 8, 6, Гергевче 5, 2, 3, 1, Драмчов Кайнак 1, Дружба 9, 12, 10, 16, 3, 11, 6, 7, 1, 8, Иван Козарев 5, 5, 3, 6, 4, 2, 11, 9, 12, 15, 8, 7, 13, 1, Иглика 1, 3, 2, извън регулацията 2, 1, 4, 7, 43, 11, 6, 9, 4, 22, 25, 27, 24, 38, 17, 21, 20, 37, 41, 36, 43, 31, 42, 13, 35, 39, 14, 44, 18, 36, 43, 25, Ил. Макариоплски 4, 10, 12, 6, 11, 1, 7, 3, 13, 5, Илинден 18, 23, 21, 11, 5, 7, 16, 2, 8, 13, 19, 9, 6, 12, 6, 3, 2, 10, 1, 8, 13, 6, Квартал 50 Заведение, Кирил и Методий Поща, 4, 5, 7, 6, 1, Китка 23, 22, 15, 13, 11, 9, 20, 7, 9, 8, 10, 3, 6, 2, 12, Климент Охридски 8, 5, 9, 5, 3, 6, 1, Лозен 1, 5, 13, Малчика 11, 3, 8, 10, 7, 13, 2, 9, 4, 1, 14, 8, местност Джаловец Цех, местност Кайнако Работилница, Млада Гвардия 5, 16, 3, 2, 1, 7, 6, 6, Наум Охридски 5, Никола Вапцаров 1, Подгорие 7, 5, 15, 22, 2, 23, 9, 5, 26, 2, Равни Ниви, Самуилова Крепост 5, 2, 4, 3, 5, 5, Струмешница 2, 1, Христо Смирненски 2, 3, 1, 12, 13, 10, 1, Цар Самуил 16, 17, 5, 21, 2, 1, 3, 15, 6, 19, 8, 9, 39, 23, 18, 41, 20, 16, Цех, 37, 35, 42, 21, 22, 34, 23, 36, 45, 33, 47, 43, 35, Черно Море 3, 7, 6, 8, 5, 1, 10, 12, 7. , 10, 9, 14, 3, къща

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов 15, 17, 13, 5, 3, 1, 30, 7, 18, 14, 24, 22, 10, 4, 20, 28, 8, 26, 2, 6, Асен Златаров 9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14, Баларе, Башчите, Беласица 74, 69, 77, 92, 104, 89, 91, 80, 86, 32, 78, 106, 96, 98, 73, 102, 94, 75, 84, 72, 112, 100, 82, 63, 90, 76, 95, 47, 110, 70, 71, 59, 57, 65, 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, 14, 27, 12, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6, 68, 53, 55, 66, 51, 57, Брегалница 9, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 5, Бяло Море 15, 1, 18, 12, Вела Пеева 28, 11, 30, 26, 22, 13, 34, 18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6, Високи Явори, Владимир Заимов 19, 27, 8, 11, 25, 15, 9, 13, 23, 12, 21, 17, 14, 6, 10, 16, 3, 5, 4, 1, 2, 7, Възраждане 7, 8, 6, 10, 3, 1, 2, Гоце Делчев 4, 20, 11, 9, 14, 21, 3, 22, 19, 5, 17, 24, 2, 12, 16, 10, 7, 8, 13, 15, 1, Гранит 4, Двадесет и Трети Септември 4, 6, 10, 2, Драва 2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4, Еделвайс 2, 5, Жданов 11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10, Иван Вазов 5, 2, 6, 7, 3, 8, 13, 4, Ильо Войвода 1, 6, 5, 3, 7, 2, Калоян 5, 7, 1, Кокиче 2, 4, 6, Крайречна 3, 1, 4, 5, 2, 6, Липите 20, 24, 19, 22, 18, 3, 11, 32, 30, 34, 31, 17, 25, 6, 10, 14, 4, 2, 16, Любен Каравелов 8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7, Македония 7, 9, 3, Малчика 2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11, Марин Дол, местност Бахчите Временно Строителство, Местост Марковица В Началото на Селото, Митко Палаузов 4, 2, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Усилвател Бац, Никола Вапцаров 14, 4, 8, 7, 16, 10, 15, 1, 13, 9, 5, 11, 3, 12, 6, 2, Никола Парапунов 2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1, Огражден 9, 3, 6, 4, 1, 5, 8, 2, 5, Одрин 1, 7, 2, 3, 5, Октомври 33, 29, 42, 37, 48, 44, 40, 35, 38, 31, 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30, Отец Паисий 8, 21, 13, 27, 10, 9, 14, 2, 31, 23, 25, 11, 15, 33, 4, 6, 17, 29, 12, 1, 5, 3, 7, Партизанска 6, 4, 2, 1, Пейо Яворов 11, 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7, Песоко, Петър Берон 14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13, Пирин 2, 8, 3, 10, 6, 9, 1, 5, 4, 7, 12, Победа 10, 9, 14, 5, 16, 6, 7, 11, 4, 12, 17, 18, 2, 13, 19, 1, 3, 8, 1, Подгорие 16, 14, 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10, Просвета 12, 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7, Първи Май 8, 3, 2, 6, 1, 4, Радомир 5, 2, 1, 3, Раковски 19, 17, 18, 15, 21, 16, 13, 12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14, С. Коларово, М. Песоко, Салют 6, 2, Самуилова Кпепост 11, 2, 7, 9, 4, 3, 1, Симеон Кавракиров 1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10, 22, 16, 22, Странджа 1, 7, 10, 8, 6, 11, 5, 2, 3, 9, 4, Струмешница 2, 5, 6, 4, 1, 3, Тодор Божиков 6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2, УПИ I Ul 4, Христо Смирненски 16, 10, 8, 4, 16, Поща, 4, 10, 6, 1, 2, Цар Борис 1-ви 11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7, Цар Самуил 13, 20, 1, 5, 2, 10, 4, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7, 16, 14, Чавдарка 1, 2

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126. 149. 27, Атанас Лютвиев 23, България 108, 153, 83, 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I 31, Любен Каравелов 3, Ляшница, Места 22, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Зиче Жилище, Жилище, местност Златарево Бюро, Митница, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, местност Конгоро Сграда, местност Ляшница Помпа, местност Омондрос, местност Пильови Орехи Жилище, местност Тръстен Жилище, Полковник Дрангов 1, Свети Георги 2а, Хижа Беласица Хижа

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски 10, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18 (

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Скрът: 9-ти Септември 11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9, Александър Стамболийски 2, 1, 3, 12, 10, 5, 8, 9, 7, 11, Антон Попов 2, 4, 6, 7, 3, 5, 30, 31, 41, 38, 42, 39, 40, 36, 37, 45, 33, 35, 44, 30, 26, 32, 43, 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1, Бахчите, Беласица 11, 13, 6, 4, 15, 13, 2, 4, Бруч 22, 25, 23, 24, Васил Левски 3, 4, 8, 14, 6, 7, 12, 10, 5, 13, 16, 31, Воденицата 7, 2, 6, 5, 4, 1, Георги Димитров 17, 35, 28, 55, 30, 52, 56, 24, 22, 37, 40, 31, 23, 48, 33, 46, 41, 39, 25, 44, 47, 54, 36, 42, 50, 26, 45, 38, 29, 43, 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9, Гоце Делчев 9, 10, 8, 1, 3, 6, 5, 2, 7, 4, Димитър Ацев 2, 5, 1, 7, 2, 9, 5, 8, 13, 15, 6, 4, 17, 12, 19, Доксаница, Ефтим Дойчев 1, 8, 2, 13, 12, 7, 10, 9, 11, 19, 21, 17, 14, Лозен 6, 8, 9, 1, 5, 3, 12, 10, 7, 16, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 12, Младост 1, 2, 11, 9, 10, 4, 5, 6, 18, 14, 16, Никола Й Вапцаров 3, 2, 3, 16, 1, 7, 5, 14, 4, 12, 6, 10, Орището 23, 16, 19, 12, 17, 11, 21, 15, Пейо К Яворов 2, 7, 8, 4. , 4, Площицата, Първи Май 6, 4, 2, 8, 7, Свобода 8, 3, 2, 14, 6, 12, 10, 7, 5, Скрът, Скрътска Комуна 1, 4, 3, 5, 6, Струма 2, 3, 4, 1, Тодор Божиков 4, 6, 10, 3, 8, 5, 1, Тумба 8, 3, 2, 1, 6, 10, 18, 11, 16, 5, 7, 9, 9, 24, 15, 17, Хан Крум 1, 9, 1, 8, 2, 7, 5, 10, Христо Ботев 4, 6, 3, 7, 11, 2, Христо Велев 2, 3, 11, 1, 19, 14, 5, 7, 13, 15, 12, 8, 16, 4, 17, 6, Цар Самуил 4, 2, 5, 7, 12, 8, 6, 14, 3, 10, 4, 1, Червена Звезда 2, 5

На 10.10.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Яворница: 8-309 Кв 31, Адалберт Антонов 13, 8, 15, 10, 11, 6, 3, Васил Кънчев 2, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13, 9, 17, 14, 15, Георги Измирлиев 6, 5, 2, 1, 4, 8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21, извън регулацията 22, 43, 26, 13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28, 32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29, Изгрев 10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6, 1, 1, Комсомолска 7, 28, 26, 51, 49, 6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10, Кузман Шапкаров 1, 6, 5, 3, 11, 12, 13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8, 18, Любен Каравелов 12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3, местност Прогон Цех, местност Самълък Помпа, местност Сушилнята Сушилня, Освобождение 1, 5, 4, 1, 3, 11, 9, Осогово 3, 7, 2, 9, 13, 11, 13, 16, 4, 15, Панайот Волов 2, 8, 3, 1, 20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11, Пейо Яворов 5, 1, 3, Победа 17, 30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41, 1, 3, 2, 7, 8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6, Прогон, Саманлък, Христо Ботев 15, 7, 6, 9, 5, 3, 10, Христо Смирненски 6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1, Имот №000418

На 10.10.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Места 22

Община Разлог

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10, Баненска Буна 7, 30, 1, Двадесет и Девета 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9, Двадесет и Пета 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, Двадесет и Първа 8, 3, 1, Двадесет и Седма 32, 58, Двадесет и Четвърта 1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, Деветнадесета 32, извън регулацията 99, Неофит Рилски 1, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 18, Пета 10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, Първа 1, Трета 17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, Тридесета 10, Тринадесета 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9, Четвърта 3, Шафле Дере 15, Шеста 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5, От ТП Детска Градина

На 08.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета 1а, извън регулация С. Баня, извън регулацията 1 Пресевна, Неуточнен Адрес

На 08.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов 2, Двадесет и Трета, Девета 10, извън регулация, местност Андрианов Чарк Обект, местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор Сграда, ТП Г. Крайще 2, М. Гарата

На 08.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Горно Краище: Жилище Временно Захранване, 1

На 08.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май 39, 3, 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 10, 11, 17, 5, 19, 21, 9 Кафе, 20, 29, 21, 21 Б, 23, 21 21, Безименна 6, 5, 8, 3, 46, 26, 11, 8, 48, 12, 27, 9, 16, 13, Братя Миладинови 26, 4, Варош 21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 9, 22, 5, 4, Васил Бельов 16, 8, 27, 33, 3, 17, 13, 20, 29, 15, 21, 12, 5, 22, 2, 10, 1, 4, 25, 53, 85, 69, 26, 15, 57, 28, 95, 67, 103, 10, 50, 58, 44, 55, 54, 40, 49, 83, 45, 37, 30, 17, 75, 24, 59, 39, 48, 42, 74, 79, 56, 73, 105, 35, 19, 53, 93, 107, 36, 91, 65, 46, 92, 1, 34, 77, 97, 65, 40, 59, 145, 125, 62, 17, 100, 131, 143, 139, 104, 84, 133, 115, 68, 74, 76, 82, 18, 6, 92, 9, 111, 141, 119, 78, 113, 107, 117, 127, 20, 135, 80, 137, 96, 109, 94, Васил Левски 4, 20, 6, 7, 9, 3, 5, 10, 1, 2, 18, 20, 18, 22, 16, 13, 11, Втора 1, 10, 9, 5, 2, 2, Възраждане Поща, 10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5, Георги Димитров 51, 26, 32, 37, 22, 10, 16, 114, 17, 100, 21, 5, 6, 1, 23, 27, 36, 2, 28, 31, 18, 39, 13, 30, 20, 33, 3, 4, 19, 35, 14, 64, 7, 41, 12, 29, 105, 71, 69, 103, 129, 20, 120, 74, 18, 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 76, 93, 65, 80, 94, 144, 68, 72, 60, 57, 99, 91, 63, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 98, 27, 97, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 74, 48, 46, 114, 73, 83, 54, 64, 42, 58, 96, 50, 86, 108, 90, 101, 77, 40, 106, 92, 75, 51, 110, 85, 114, 120, 12, 123, 126, 1, 5, 116, 111, 156, 132, 99, 122, 109, 105, 117, 121, 127, 138, До Бивша Автогара, 129, 125, 128, 118, 22, 134, 113, 161, 18, 15, 48, 164, 166, 43, 149, 146, 131, 177, 169, 154, 147, 167, 175, 153, 135, Цдг, 156, 18, 173, 168, 172, 18 1, 140, 90, 170, 142, 189, 145, 179, 183, 162, 133, 155, 137, 157, 181, 159, 191, 151, 141, 148, 171, 165, 152, 158, 174, 193, 102, Дванадесета 5, 11, 9, 8, 4, 2, 3, 6, 7, Девета 4, Десета 1, 4, 2, Единадесета 1, 4, 1, Иван Вазов 13, 16, 1, 1, 2, 6, 5, 4, 7, 12, 10, Имот 026026, Кокиче 21, 26, 4, 21, 7, 24, 1, 17, 14, 31, 19, 16, 33, 12, 29, 5, 20, 2, 8, 23, 7. , 15, 3, 10, 35, 29, 14, 17, 4, 21, 37, 2, 31, 26, 10, Комсомолска 1, 11, 9, 5, 3, Лале 1, 2, М. Долни Мин. Бани 21 вила, Офис, вила, местност Баните, местност Полене, Мечта 20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, 1 Млекопреработване, Минно Селище Работилница, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис, Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Офис, Работилница, Фуражомелка, Църква, Фуражомелка, Дом, Младост 27, 4, 2, 6, 7, Неуточнен Адрес Пречиствателна Ст-Ция, Пирин 20, 13, 16, 8, 11, 15, 17, 7, 2, 1, 3, 9, 5, Победа 26, 11, 13, 15, 1, 7, Първа 14, 6, 4, 12, 3, 10, 16, 8, 1, 2, Рила 4, 6, 1, 2, Родопи 1, 7, 4, 3, 3, 1, 10, 6, 7, Трета 9, 8, 3, 5, 12, 14, 6, 10, 16, 4, 2, Тринадесета 3, 2, 5, Цар Калоян 13, 12, 1, 14, 16, 11, 4, 2, 5, 8, 3, 7, 9, Цар Симеон 12, 11, 3, 9, 1, 10, 10, 9, Четвърта 5, 1, 2, 3, 2, Шеста 2, 1, Работилница, Фурахомелка, 2, 19

На 08.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора 2, 1, 10, 6, 8, 10, Двадесет и Втора, Двадесета 5, Девета 14, 4, 12, 10, 5, 8, 2, 1, 7, 3, 9, Деветнадесета 2, Десета 4, 1, 3, 8, 2, 9, Единадесета 44, 12, 5, 8, 16, 6, 17, 22, 116, 24, 20, 7, 10, 14, 9, 6а, 4, 1, извън регулацията 99, 8, 7, 4, 10, 5, 9, 14, 13, 19, 6, 59, 99 Жилище, 55, 99, Дърводелски Цех, Банциг, 40, 99, 42, 41, 8, Неуточнен Адрес Поща, 100, 57, Осма 7, 8, 4, 9, 11, 1, 17, 6, 16, 14, 13, 2, 12, 7, Пета 9, 6, 11, 17, 5, 13, 20, 23, 16, 8, 1, 6, 7, 9, Първа 23, 34, 10, 40, 28, 29, 26, 36, 12, 16, 9, 7, 15, 6, 20, 1, 11, 18, 14, 8, 2, 17, 32, Седемнадесета 4, 17, Седма 8, 2, 1, 12, 6, 4, 3, 22, Трета 2, 8, 6, 7, 1, 11, 16, 9, 10, Усоето, Четвърта 24, 17, 7, 18, 20, 22, 11, 5, 19, 14, 16, 9, 2, 8, 12, 6, Шеста 99, 8, 6, 16, 7, 4, 2, 1, 9, 16, Шестнадесета 6, 4

На 08.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 1

На 09.10.2019 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 36, Братя Каназиреви 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, Братя Кулини 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, Войнишка 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Екзарх Йосиф 13, Подполковник Спиридонов 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Хан Аспарух 7, 1, 5, Шейново 2, 6, От ТП Културен Дом

На 09.10.2019 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Бела Река 2, Братя Миладинови 24, 33, 22, 31, 26, Георги С Раковски 1, 7, 12, 11, 5, 4, 10, 6, 9, 2, 8, 3, 13, Иван Даскала 2, Изворите 63, 38, 59, 46, 67, 48, 44, 40, 36, 56, 51, 49, 50, 55, 54, 61, 42, 52, 65, 30, 53, 57, Иконом Никола Ангелов 21, 15, 7а, 3, 4 Магазин, 11, 13, 19, 9, 23, 16, 14, 10, 6, 12, Л. Каравелов 13, 2а, 10, 7, 1, 21, 25, 3, 2, 12, 29, 17, 19, 23, 27, 5, 11, 6, 9, 4, 31, 8, 15, 33, Пирин 13, 1, 6, 12, 11, 18, 20, 5, 8, 16, 10, 9, 7, 1а, 14, Предел 21, 23, 25, 22, 35, 30, 29, 37, 33, 34, 32, 38, 27, 39, 24, 36, 28, 40, 26, От ТП Детска Градина

На 10.10.2019 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Бачево: Александър Стамболийски 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, Асен Лагадинов 2, 5, 10, 3, 7, 9, 1, Атанас Попстоянов 1, Георги Димитров 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116, местност Перивол Овчарник-Грамадите, Грамадите, Никола Парапунов 1, 3, 7, 5, 6, Петър Берон 6, Петър Прангов 7, 8, 1, 3, 9, 5, 4

На 10.10.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Градево: местност Бяла Поляна, Требища, Требище

На 10.10.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: местност Логовете вила, Касетка, Мандра, местност Предел Курорт Предел, вила, Хотел, Предел

Община Сандански

На 11.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Вихрен: 6

На 08.10.2019 г. /11:00 – 14:15 ч./ –  Зорница, Общ. Сандански: ТП Полето

На 10.10.2019 г. /08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кресна: Яне Сандански 83

На 11.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Поленица: местност Резиденция Комплекс Свети Врач

На 10.10.2019 г. /08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов 16, 11, 1, 8, 10, 9, 25, 6, 18, 16, 4, 12, 20, 21, 14, 13, 3, 7, 6, 23, 5, 15, 19, Асен Хадживасилев 24, 2, 11, 18, 12, 5, 15, 22, 1, 10, 23, 9, 13, 13, 21, 1, 17, 3, 19, 8, 20, 7, 6, 14, 10б, 4, 16, Беласица 2, Берово 1, 8, 12, 7, 6, 2, 3, 5, 10, 4, Георги Казепов 44, 28, 23, 48, 38, 36, 32, 40, 34, 33, 21, 40, 19, 30, 31, 42, 25, 15, 20, 26, 13, 9, 11, 18, 16, 17, Георги С Раковски 10, 6, 7, 12, 3, 2, 4, 1, 9, 14, 8, 11, Горно Броди 1, 8, 18, 6, 4, 14, 12, 2, 10, 16, 20, 22, 18, 5, 15, 11, 13, 12, 7, 3, Даме Груев 5, 7, 1, 3, Даскал Козарев 15, 23, 22, 19, 21, Еделвайс 6, 2, 4, Захари Стоянов 2, 10, 6, 16, 12, 8, 14, 4, 18, 18, 7, 13, 11, 9, 5, 1, 3, Иван Вазов 1-А, 1, Илинден 13, 1, 8, 11, 6, 9, 10, 3, 12, 2, 5, 7, 15, 14, Кочо Чистименски 6, 20, 28, 14, 10, 26, 12, 24, 16, 22, 18, 8, 16, Никола Карев 3, 7, 1, 6, 8, 5, 2, 4, Одрин 4, 7, 6, 2, 5, 3, 2, 10, 8, 1, Пирин 59, 47, 63, 89, 97, 85, 51, 95, 87, 57, 56, 47, 49, 54, 75, 81, 68, 44, 64, 91, 50, 79, 42, 40, 73, 69, 67, 60, 55, 99, 65, 58, 83, 70, 53, 45, 71, 62, 101, 93, 46, 52, 103, 61, 66, 77, 72, 48, 54, 38, Свети Димитър 5, 1, 2, 6, 10, 8, 3, Свобода 14, 14, 18, 24, 24, 34, 22, 32, 36, 30, 19, 28, 14, 16, 20, 26, 18, 14, 14, 14, Селището, Соколова Скала 5, 1, 9, 2, 15, 8, 13, 7, 6, 10, 16, 17, 11, 14, 12, 4, Струга 16, 5, 8, 15, 12, 13, 6, 11, 17, 4, 14, 1, 2, 3, 7, 19, 9, 2, 10, Тевното Езеро 11, 7, 3, 1, 5, 9, Ушите 155027, Цар Симеон 14, 6, 16, 8, 1, 18, 2, 12, 10, 4, Чудомир Кантарджиев 6, 8, 64, 58, 45, 38, 30б, 54, 48, 52а, 50, 49, 47, 37, 37а, 44, 60, 32, 43, 62, 46, 40, 52, 39, 36, 34, 41, 56, 42, 30, 21, 17, 6, 10, 4, 29, 16, 26, 2а, 2, 19, 18, 28, 31, 20, 22, 25, 12, 14, 30, 33, 24, 27, 35, 23, Шар Планина 11, 13, 9, 5, 5, 4, 7, Юрий Гагарин 4, 2, 8, 18, 12, 16, 10, 14, 26, 20, 28, 24, 2, 30, 22

На 11.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев 9, 11, Атанас Давидов 1, 3, 5, Бачо Киро 13, 1, 10, 3, 5, 7, 8, 2, 4, 6, 9, 11, 14, Васил Кънчев 28, 24, 20, 16, 22, 28, 15, 18, 26, 11, 13, Вихрен 20, 7, 11, 14, 16, 13, 12, 2, 8, 18, 4, 19, 5, 15, 6, 21, 9, 14а, 23, Димитър Икономов 3, 4, 2, 6, 8, 10, 7, 5, 10, 5, 5, 7, Иван Вазов 5, Иван Рилски 4, 8, 5, 3, 6, 1, 7, Крушево 14, 10, 16, 3, 9, 2, 7, 12, 5, 1, 6, 8, местност Друма Жилище, Водна Помпа, местност Калинките Жилище, местност Летище Стан, Жилище, местност Паркова Зона 4, местност Ушите Времянка За Автосервиз, местност Четвърти Километър Пункт, местност Чинар Куши 0, Мозговица 2, Надежда 1, 3, 5, 7, 28, 11, 24, 32, 17, 18, 29, 34, 4, 12, 22, 23, 45, 37, 15, 9, 21, 31, 20, 6, 8, 26, 25, 27, 39, 16, 14, 19, 13, 33, 30, 35, 10, 22, 6, 31, 4, 12, 39, 9, 32, 10, 16, 13, 21, 30, 28, 45, 8, 27, 11, 26, 17, 14, 18, 24, 15, 35, 33, 24, 20, 19, 29, 37, 23, 34, 25, 52, 38, 50, 42, 46, 48, 40, 44, Никола Вапцаров 23, 45 1, ПИ Инд. 65334. 300. 128 По Ккр, 53, 47, 57, 55, 24, 59, 49, 45, 51, 20, 43, 39 4, 41, 39, 37, 8, 5, 10, 14, 27, 4, 7, 20, 9, 33, 16, 35, 6, 18, 2, 13, 19, 21, 17, 29, 31, 3, 1, 11, 15, 25, Отец Ангел Столинчев 3 А, 9, 13, 1, 11, 17, 15, 3 Б, 3 В, Перущица 9, 6, 4, 1, 2, 5, 7, Пирин 153, 141, 149, 114, 155, 147, 102, 116, 151, 137, 139, 131, 120, 133, 145, 106, 108, 110, 98, 118, 143, 135, 157, 100, 104, 112, 159, 159, 150, 142, 140, 130, 146, 148, 158, 138, 121, 156, 144, 152, 136, 154, 60, 150, 142, 138, 154, 156, 136, 158, 146, 140, 152, 148, 144, 130, 159, 121, 171, 169, 171а, 160, 167, 173, 161, 165, 163, 175, 124, 128, 132, 126, 134, Полковник Дрангов 1, 1, Р-Н Главен път Е-79 Автосервиз, Обект, 13, Склад, Офис, База, Склад, Р-Н Долния Гатер 24, Р-Н пътя на Хидрострой 4, 10, 11, 7, Р-Н Ушите Обект, Св. Св. Кирил и Методи 44, 45, 40, 37, 36, 42, 47, 41, 33, 35, 49, 39, 38, 31, 43, 29, 46, Св. Св. Козма и Дамян 44, 28, 22, 14, 11, 20, 2, 18, 52, 4, 40 Тотопункт, 12, 32, 42, 8, 7, 48, 5, 40, 10, 34, 17, 19, 9, 36, 30, 3, 13, 6, 24, 50, 38, 26, 46, 15, 16, 1, 31, 19, 17, 23, 29, 21, 25, 27, 21, 19, 31, 25, 27, 23, 29, 17, 62, 68, 49, 39, 53, 80, 72, 64, 84, 66, 78, 74, 51, 59, 82, 58, 76, 37, 56, 70, 57, 47, 33, 41, 43, 60, 55, 45, 42, Свобода 14, 14, 14, 14, 14, 14, Синчец 2, 6, Смилово, Стефан Веркович 10, 3, 8, 2, 4, 1, 6, Стою Хаджиев 11, 7, 9, 13, 15, 1, 3, 5, 2, Хаджи Димитър 3, 5, 1, 7, 8, 4, 6, 10, 6, 10, 8, 4, Христо Ботев 27, 31, 29, 33, 35, 19, 23, 17, 25, Цар Иван Асен 7, 9, 5, 3, Шипка 4, 14, 5, 9, 3, 2, 8, 7, 1, 9, 14а, 14а, 10, 12, 8, 14а, 8, 14а, 9, 10, 12

На 10.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: Вихрен 1, 3, Грамос 9, 6, 1, 5, 10a, 7, 13, 4, 3, 10, 8, 12, 2, Даме Груев 9, 11, 1, Деспод Слав 5, 3, 6, 2, 8, 4, 1, Димо Хаджидимов 14, 9, 7, 12, 10, 7, 2, 8, 4, 5, 1, 6, 3, Емануил Воскидович 10, 2, 7, 3, 4, 2, 8, 10, 5, 1, 6, Иларион Макариополски 12, 5, 10, 2, 3, 4, 9, 6, 1, 14, 8, 11, Илинден 26, 29, 37, 21, 31, 22, 27, 16, 18, 35, 25, 33, 17, 20, 24, 23, Индже Войвода 13, 10, 11, 12, 2, 7, 5, 3, 4, 8, 6, Княз Борис I 5, 8, 10, Одрин 20, 27, 26, 29, 12, 14, 28, 18, 11, 23, 13, 31, 15, 9, 33, 16, 25, 17, 22, 24, 1, Отец Паисий 1, 5, 2, 3, Пазара 2, Пейо К. Яворов 11, 13, 9, 14, 5, 12, 3, 7, 10, 1, 8, 2, 4, Пелистер 6, 4, 2, 1, Пирин 96, 125, 129, 94, 84, 74, 88, 76, 117, 115, 111, 103, 109, 121, 113, 92, 94, 78, 125, 119, 107, 82, 90, 105, 86, 80, 123, Роженски Манастир 2, 10, 9, 11, 6, 3, 8, 4, 1, 7, 5, 2, Св. Климент Охридски 3, 1, 4, 2, Св. Св. Кирил и Методи 11, 27, 13, 23, 25, 21, 19, 17, 15, Свети Врач 8, 6, 7, 9, 10, 5, 16, 18, 14, 2, 4, 12, 17, 22, 15, 20, 11, 13, 24, 26, Свобода 14, 14, 14, Солунска 40, 37, 34, 38, 30, 31, 27, 29, 24, 28, 26, 22, 33, 35, 32, 29а, 20, 18, 25, Струма 5, 9, 6, 2, 8, 7, 1, 3, 10, 4, Тодор Паница 5, 2, 13, 11, 3, 1, 9, 8, 4, 7, 6, Цар Самуил 16, 3, 11, 2, 4, 6, 13, 12, 1, 18, 5, 20, 8, 15, 9, 14, 7, 10, 24, 22, 17, Шар Планина 3, 1, 6, 2, 8

На 10.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: Даме Груев 1, Емануил Воскидович 3, 4, 2, 8, 10, 5, 1, 6, Илинден 26, 29, 37, 21, 31, 22, 27, 16, 18, 35, 25, 33, 17, 20, 24, 23, Княз Борис I 5, 8, 10, Одрин 1, Пейо К. Яворов 5, 12, 3, 7, 10, 1, 8, 2, 4

Община Сатовча

На 11.10.2019 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Сатовча: местност Батала, Тодор Шопов 30, 97, 1 Кв. 62, УПИ IV

Община Симитли

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ракитна: 004077, махала Лулейска

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска

На 07.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Симитли: Симитли Магазин, Симитли

На 07.10.2019 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Христо Смирненски 12

На 07.10.2019 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Васил Левски 10, 1, 2, 8, 2, Вихрен 5, 7, 1, 4, 6, 2, Работилница, 3, 8, Георги Димитров 36, 32, 38, 28, 26, 38б, 22, 30, Магазин, 40, Лек. Кабинет, Ателие, 20, Сладкарница, 36а, 34, 38а, Кокиче 10, Македония 1, Никола Вапцаров 7, 5, 4, 1, 6, 8, 6а, 9, Авточасти, Симитли Рег. Служба, Читалище, Струма 6, 4, 1, 1, УПИ -III-1458, УПИ -Іі-538, Кв. 22, Христо Ботев 12, 6, 23, Магазин, 34, 8, 18, Кафе, 24, 30, 14, 26, 32, 28, 16, 2, 4, 10, 20, 22, Христо Смирненски 5, 12 2, 1, 19, 11, 12, 22, 8, 25, 6, 13, 2, 21, 16, 28, 26, 20, 3, 23, 30, 15, 4, Зала, 3, 7, 24, 8 4, 10, 9, 17, 32, 14

На 08.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Симитли: Симитли, Симитли Магазин

На 09.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Васил Априлов 14, 6, 7, 1, 15, 11, 13, 2, 10, 4, 12, Георги Бенковски 1, 20, 6, 7, 8, 3, 9, 14, 11, 5, 22, 16, Димитър Благоев 10, 1, 3, 2, 9, 12, 4, 7а, 8, 6, 5, 11, 7, Кв. Ораново, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов 5а, 9, 1, 5, 3, Ораново Магазин, Хлебарница, Панайот Хитов 7, 3, 1, Победа 16, 20, 11, 5, 12, 22, 14, 7, 1, 18, 3, 9, 13, 26, 10, 24, Предел 127, Септемврийска 6, 9, 14, 15, 5, 3, 4, 13, 8, 10, 2, 11, 1, 7, 17, 16, Симитли Жилище, Славянска 5, 13, 3, 7, 1, 15, 19, Жилище, 11, 17, 23, УПИ I-57, 58, Хаджи Димитър 26, 20, 28, Жилище, 12, 24, 2, 10, 22, 32, 30, 18, 8, Яне Даракчийски 6

На 10.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 10.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: 003141, местност Бачева махала, местност Джалева махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, къща , 6, 9, местност Долно Церово, местност Старата Върба, Рибарска, Одз, Жилище, 1

На 11.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Симитли: Іі-760 Кв. 53, Любен Каравелов 2, 7, 9, 4, 6, 5, Ораново, Партизанска 21, 29, 25, 23, 35, 31, 27, Пирин 3, Предел 109, 117, 127, Жилище, 78, 119, 102, 111, 98, 96, 91, 76а, 99, 95, 113, 103, 92, 97, 93, 125, 90, 88, 82, 115, 84, 74, 78а, 94, 76, 100, 104, 107, 101, 89, 80, 73, 86, 105, Преспа 7, 15, 5, 3, 1, 11, Симитли

Община Струмяни

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 09:30 – 15:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 09:45 – 15:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Раздол

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 16:30 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 16:30 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добри Лаки: ПИ 011050

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вракуповица

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гореме

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горна Рибница

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Каменица, Общ. Струмяни

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Клепало

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Колибите

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кърпелево

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Седелец: Валого Стопанска Сграда – Обор

На 07.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:45 – 11:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор, 1, къща

Община Хаджидимово

На 08.10.2019 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Хаджидимово: 015002, Ангел Кънчев 19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3, Бор 23, 3, Бреза 4, 5, 2, Възрожденска 19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3, Георги Бенковски 17, Димо Хаджидимов 104, 7, 100, Драма 22, 24, Неуточнен Адрес 21, Панайот Волов 15, 13, 3, 4, 2, 19, Прогрес 21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20, Свети Георги 19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18, Тодор Каблешков 1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6, Хан Омуртаг 10, 3, 12, 2, Цар Иван Асен 8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5, Цар Освободител 5, 14, 7, Цар Самуил 13, 3, 5, 4, Тп4

На 08.10.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Хаджидимово: Баба Тонка 2, 5, 3, 1, 8, 6, 7, 17, 4, Бор 2, 14, Георги Измирлиев 5, 2, Даме Груев 4, 1, 8, 3, 6, 2, Димо Хаджидимов 19, 24, 6, 12а, 2а, 14, 1, 78, 22, 27а, 5, 26, 64, 21, 25, 11, 17, 3, 20, 8, 29, 7, 10, 86, 27, 87, 4, 2, 15, 29а, 16, Климент Охридски 2, 7, 5, 1, Македония 11, Пейо Яворов 4, 1, 9, 5, 11, 17, 7, 6, 3, 8, Победа 3, 4, 19, 5, 1, Цар Иван Шишман 4, 9, 2, 6, 1, 8, 7, Тп2, От Тп2

На 08.10.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово: Васил Левски 11, 16, 13, 24, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, Димо Хаджидимов 40, 46, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, Македония 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, местност Тумбата 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, Опълченска 7, Ореляк 18, Св. Димитър 34-36, Свети Георги 8, 1, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, Средни Ливади, Теменуга 1, 3, 5, 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, Тп3, От Тп3

Община Якоруда

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Орцево

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Палатик

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Черешово, Общ. Белица

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 18:00 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 18:00 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Бабяк: Заведение

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 18:00 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 18:00 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Десета 7

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: ТП Чирек

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Гълъбово, Общ. Белица

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Лютово

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Юруково

На 07.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124

На 07.10.2019 г. /08:15 – 18:00 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 08.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 09.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 10.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./   На 11.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 18:00 ч.; 16:30 – 18:00 ч./ –  Кузьово

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP

 

 

 

 

 

Please follow and like us: