Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14.10 18.10.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Кюстендил

Община Бобов Дол

На 15.10.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Бобов Дол:   009065,  Георги Димитров  73, 4, 72 72, 19, 1 Изход Дупница, 73 73, 72, Обект, До Бл.71, 21, 2, 25, 23, 72, 5, 71, 74, 27, 37,  Двадесет И Седми Октомври  2,  Димитър Благоев  73,  Люляк  5, 7, 9, 3,  Местност Илчови Егреци  Газостанция,  Стубело  2,  Цар Симеон  17, 4, 13, 25, 29, 18, 6, 27, 21, 23, 8, 7, 31, 9, 12, 11, 2, 14, 10, 1,    74, До Блок 71

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч.; 09:00 – 16:00 Ч./ –  Паничарево:   УПИ-Vі-102, Кв. 16,    Осветление, Тп-Селото, Къща, Кметство

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 15:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 – 15:00 Ч./ –  Бобов Дол:   Двадесет И Седми Октомври  2,  Дружба  67, 66 66, 67, 68, 66, 66,  Дружба  70, 69, 70, 69, 69 69, 2, 70 70,  Малчика  68

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Мала Фуча:   44,  УПИ V-231 Кв.16,    Съвет

На 14.10.2019 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Мало Село

На 15.10.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Голема Фуча:   Кметство

На 15.10.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Горна Козница:   Местност Абрашица,  П-Л ХіV-234,  Кв.23,  УПИ Іх-252,    Къща,    Кметство, Поща, Фуражомелка, Къща

На 15.10.2019 Г. /13:15 – 15:30 Ч./ –  Коркина:   Коркина  Админ.Сграда, Търгов.Сграда, Къща, Тп Мачтов, Дървод.Цех,    037001

На 17.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Новоселяне:   Помпена Станция, Кметство

На 18.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Новоселяне:   Тп 1-Улично,    Помпена Станция, Кметство

На 18.10.2019 Г. /09:45 – 12:00 Ч./ –  Паничарево:   IV, Кв.1,    Скара-Бира, Складове, Плодосушилня

На 18.10.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Паничарево:   Потреб.Кооп, Дърв.Цех

Община Бобошево

На 14.10.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Бадино:   УПИ – Іі-113,  Кв.21

 

 

Община Дупница

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:00 – 16:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Бистрица,  Общ. Дупница:   04220.8.70,  Александър Стамболийски  10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5,  Ален Мак  8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11,  Бригадирска  5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, 12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30, 17в, 53,  Вапцаров  2,  Васил Демиревски  10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, Къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8,  Вела Пеева  5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, 16, 5, 21, 9,  Георги Димитров  23, 42, 2, 38, 36, 9, 2, 5,  Гергана  5, 5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22, 9, 12,  Горица  1, 1, 5, 4, 3,  Димитър Благоев  Стомат.Кабинет, Казани, 3, 1,  Здравец  11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26, 5,  Зелен Път  10, 12, 6, 8, 18, 4, 10, 14, 16,  Иван Вазов  6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2,  Иглика  16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3,  Каменния Път,  Кв.50,  Кирил И Методий  16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6, 27, 19, 27,  Кольо Фичето  1, 2, 7,  Комсомолска  17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, 10, 13, 11, 6, 8, 23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15, 18,  Крайречна  12, 8, 2, 10, 4, 6,  Ленин  14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 26, 34, 35, 27, 33, 37, 31, 28, 24, 41, 30, 32, 31, 1,  Лоза  4, 2, 8, 6,  М.Зад Реката  Пи 04220, 4, 49, 2,  Максим Горки  48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6,  Малина  1, 4, 5, 6, 2, 3,  Малчика  2, 1, 6, 4, 7, 5, 10, 8,  Махала Доларска,  Мест. Фандъклъка,  Местност Мантарлия  Вила,  Мусала  15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1,  Осми Март  10, 4, 13, 8, 23, 9, 21, 1, 6, 2, 17, 8а, 7, 15, 5, 12, 11, 20, 31, 20, 33, 25, 18, 29, 27,  Отец Паисий  22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20,  Партизанска  Вила,  Пи 04220.11.35,  Пионерска  7, 11, 5, 4, 3, 9,  Победа  33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6, 4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9,  Първи Май  12, 11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12, 15, 21, 22, 19, 16, 17, 20, 13,  Русалка  6, 3, 5, 9, 2, 7,  Самоковище  8, 10, 1, 3, 4, 6, 2,  Стопански Двор  Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал.Дограма, Сграда,  Теменуга  8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, 2,  Фенерка  1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8,  ХI-124, Кв.17,  Христо Ботев  4, 18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6, 20, 15, 22,    Черква

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:00 – 16:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Дупница:   Бистрица  Цех Колбаси,  Кирил И Методий  3,  Свобода  1

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:00 – 16:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Самораново:   4067, Местн.Кръстките,  65245.7.846  Местност Корията,  №65245.7.120 Извън Регулация,  Акация  9, 5, 3, 1, 6, 7, 2,  Васил Демиревски  1,  Георги Димитров  88а, 96, 73, 106, 98, 88, 71, 84, 75, 110, 93, 92, 112, 86, 90, 102, 80, 74, 94, 78, 82, 89, 85, 83, 69, 87, 81, 77, 100, 76, 91, 108, 79, Стопанска Постройка,  Комсомолец  7,  Марков Камък  28, 31, 23, 38, 9, 36, 30, 16, 10, 33, 17, 32, 15, 27, 8, 25, 29, 21, 11, 20, 24, 4, 34, 13, 26, 22, 19, 6, 19а, 35, 17а, 12, Вила,  Местност Златковица  Къща,  Местност Марков Камък  Вила, Вила,  Местност Отовица  Хижа Отовица,  Митко Палаузов  Вила, 17,  Рила  2,  Стаменко Градевски  25,    Местност Корията

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дупница:   Бел Кладенец  2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12,  Булаир  76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79,  Витоша  6, 4, 10, 2,  Влахина Планина  1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5,  Гергана  8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9,  Добруджа  5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9,  Искър  1, 9, 5, 11, 7, 3,  Неофит Рилски  15,  Патриарх Евтимий  18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27,  Седма Рилска Дивизия  41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26,  Фенерка  11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15,  Цар Симеон Велики  27, 21, 25а,  Яне Сандански  7, 1

На 14.10.2019 Г. /09:30 – 14:00 Ч./ –  Дупница:   Каваклия  86,  Местност Барактарица  Автокъща,  Орлинска  87, 86, 85, 83, 81, 60,  Самоковско Шосе  28, 8, 2, 1, 16, 18, 26, 30, 24, 12, 20, 14, 6, 22,  Свобода  1,  УПИ VIIі, Кв. 8,  Пи 68789.602.65,  Яхинско Шосе  2

На 14.10.2019 Г. /09:30 – 14:00 Ч./ –  Яхиново:   87727.20.25,  Местност Полето  Ограда,  Яхинско Шосе  3, 1

На 14.10.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Блатино:   Реката

На 14.10.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Дупница:   Местност Бели Янко,  Местност Лъката  Магазин

На 14.10.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Пиперево:   56349.0.159,  Дупнишка Комуна  1,  Местност Стопански Двор  Автосервиз, Къща,  ХхVIII, Кв.39

На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Дупница:   68789.165.22 Местн.Динките,  68789.21.19,  87727, 16, 179,  Джерман  Къща,  М. Динката,  Местност Драгоина Могила  Къща,  Отец Атанасий Чолаков  4,  Отовица  83,  Разметаница  Гараж,  Самоковско Шосе  Вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 2, 20, 4, 14, 21,  Самораново Пром.Зона  Бет.Възел,  Саморанска  80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80

На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Самораново:   Митко Палаузов,  Саморанска  80

На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Яхиново:   Христо Ботев  69

На 15.10.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Крайници:   Бончук  1,  Васил Левски  2 Магазин,  Стопански Двор  Работилница

На 16.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Бистрица,  Общ. Дупница:   04220.8.70,  Бригадирска  17в, 53,  Вела Пеева  5, 1, 4, 10, 2, 6, 7,  Гергана  9, 12,  Здравец  11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26,  Кирил И Методий  16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21,  Кирил И Методий  27,  Кольо Фичето  7,  Комсомолска  17, 4, 5, 1, 9, 6, 3,  Комсомолска  18,  Ленин  14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16,  Лоза  4, 2, 8, 6,  Максим Горки  48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6,  Малина  1, 4, 5, 6, 2, 3,  Местност Мантарлия  Вила,  Мусала  15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1,  Осми Март  31, 20, 33, 25, 18, 29, 27,  Отец Паисий  22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20,  Победа  33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6,  Първи Май  12,  Първи Май  15, 21, 22, 19, 16, 17, 20,  Русалка  6, 3, 5, 9, 2, 7,  Теменуга  2,  Христо Ботев  20, 15, 22

На 16.10.2019 Г. /09:30 – 10:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Дупница:   I,  Кв. 79,  68789.17.56,  68789.17.76,  68789.607.145,  I, Кв.79,  Ііі,  Кв. 95  Цгп,  Андон Величков  8,  Антим I  22, 29 29, 20, 29,  Батак  7, 8, 9, 13, 15, 6, 2, 5, 4, 3, 11, 1,  Бачо Киро  8,  Беласица  3, 5, 14, 11, 1, 7, 9,  Бенковски  2, 4, 3, 5, 2, 1, 4,  Бисеров  4, 2, 2,  Бистрица  9, 15, 13а, 11, 5, 3, 7а, 2,  Бричи Бор  8, 6, 13, 10, 9, 7, 2, 11, 14, 15, 4, 5, 12, 16,  Булаир  24, 9, 2, 13, 1, 3, 25, 15, 8, 6, 7, 5, 3 Т.2, 11, 16, 14, 12, 20, 4, 22, 19, 1, 10, 18, 17,  Вардар  1, 2,  Велчова Завера  44 44, 45, 44, 43, 43 43, 43, 44, 40, 40, 40 40,  Вихрен  3,  Генерал Георги Тодоров  3а, 8, 18 А, 9, 18а, 8а, 3, 13, 10а, 4, 12, 10, 18, 11, 8 А, 6, 2, 14, 16, 7,  Георги Измирлиев  6,  Димитър Радев  4, 6,  Дора Габе  3, 6, 22, 13, 17, 6а, 9, 4, 7, 18, 22а, 8, 11, 1, 6 А, 20а, 14, 20, 16, 15, 5, 12, 2,  Дунав  6, 8, 12, 3, 10, 2,  Евтим Трайчев  157, 159,  Елисавета Багряна  6, 16, 40, 28, 25, 58, 44, 56, 46, 12, 10, 1, 8, 42, 24, 18, 4а, 14, 32, 34, 22, 20, 26, 30, 2,  Иван Вазов  1, 14, 6, 27, 8, 25, 23, 19, 27а, 3, 5 А, 5, 7, 11, 13, 5 А, 59, 59 Пп2, 5, 59, 59 59, 57, 5, 57 57, 20, 16, 43, 45, 45 45, 45, 18, 2, Тото Пункт, 49, 20, 7, 22, 47, 26, 3, 24,  Кирил И Методий  20, 2, 22, 19, 21, 17, 24, 36, 1, 11, 9, 30а, 13, 27, 25, 16, 34, 18, 32, 10, 23, 28, 12, 7, 8, 30, 5, 26, 15,  Княз Борис I  1, 3, 2-4, 2, 6, 34, 8, 10, 12, 20, 22, 14, 18,  Крайречна  21,  Лоза  1, 2, 1 1, 1, 2, 1,  Македония  3, 28, 29, 30, 1, 2,  Морава  12, 11, 13, 7, 8, 14, 10, 9, 11, 8, 5, 4, 3, Магазин, 1, 6,  Никола Лазаров  2, 6, 4, 1,  Николаевска  2, 18, 12 А, 14, 4, 8, 22, 15, 10, 1, 16, 20, 14а, 6, 2а, 12, 7, 5, 9,  Пазарна  1, Павилион №2, №3,  Пени Маркет Дупница,  Поп Харитон  9, 34, 35а, 7, 28, 15, 24, 2 2, 2, 22, 12, 35, 6, 3, 38, 2, 3, 3 3, 1, 14, 23, 20, 10а, 19, 8, 30, 5, 16, 1 1, 10 А, 18, 11, 25, 32, 21, 26, 4, 13, 1, 17, 36,  Преслав  7, 4, 2, 3, 14, 5, 6, 40, 40,  Пролет  13, 14, 18, 1, 2, 8, 16, 12, 5, 6, 10, 9, 11, 3,  Раковска  15, 9, 8, 7, 12, 13, 2, 14, 19, 11, 21, 10, 3, 17, 5,  Свети Георги  1, 2, 11, 5, 3, 7, 9,  Свети Иван Рилски  2, 4, 4 А, 6, Павилион, 24, 29, 25, 16, 20, 27, 23, 22, 24, 22, 29, 24, 35, Павилион, 33, 31, Сладолед, 1, 8, 14, 12, 23, 1, 16, 10,  Свобода  1, Къщичка За Сладолед, 1, 1, 1, 1, 1, 1,  Солун  4, 5, 2, 1, 4, 3,  Софроний  2, 3, 5, 15, 7, 6, 10, 14, 8, 13, 7а, 12,  Страхил Войвода  Параклис, 3, 27 Раковски, 17, 16, 23, 20 А, 30, 29, 19, 20, 14, 18, 27, 20а, 21, 12, 22,  Трети Гвардейски Полк  23,  Ул.Николаевска УПИ687889.29.7,  УПИ 68789.17.103.,  УПИ I, Кв. О.Т.2189-2190,  УПИ I, Кв.79,  УПИ І,  Кв. 78,  УПИ Ііі,  Кв.95,  Фани Попова Мутафова  8, 2, 4, 3, 1, 12, 10,  Хан Аспарух  15, 21, 23, 7, 5, 3, 2, 13, 3а, 11, 9, 4,  Хан Крум  14, 15,  2, 2, 8, 2 2, 2, 12, 12, 3 Ракета, 1, 7, 3, 5, 15, 10, 1, 13, 68789.607, 12 А, 17 16, 12 12, 12 1, 15 17, 14, 17, 7 7, 3, 7 Кольо Фичето, 14 Стройраййн, 15 15, 14 1, 13 13, 14 Стройрайон, 14 Стройрайн, 1 Минстрой, Кольо Фичето, 1,  Христо Ботев  1, 17, 18а, 13, 7, 3, 26, 22, 18, 20, 16, 13, 11, 15, 9, 7, 2, 3а, 5, 10, 3, 17, 3, 3, 2, 1, 5,  Христо Грънчаров  5, 18, 3, 10, 1, 14, 1а, 12, 20, 1, 1а, 17, 9, 11, 20а, 22, 19,  Цар Освободител  Павилион №1, 1,  Цар Самуил  9, 8,  Царичина  4, 2, 14, 6,  Шипка  6, 6, 5, 5 5, 8,  Яворов  7

На 16.10.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Червен Брег:   Местност Рибарници  Вила, Хале

На 17.10.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч./ –  Дупница:   68789.17.56,  68789.607.145,  Беласица  3, 5, 14, 11, 1, 7, 9,  Георги Измирлиев  6,  Иван Вазов  1, 14, 6, 27, 8, 25, 23, 19, 27а,  Никола Лазаров  2, 6, 4,  Свети Иван Рилски  2, 4, 4 А, 6,  Свобода  1,  Софроний  2, 3,  Христо Ботев  1, 5,  Христо Грънчаров  5, 18, 3, 10, 1, 14, 1а, 12, 20,  Цар Освободител  Павилион №1

На 17.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Бистрица,  Общ. Дупница:   Александър Стамболийски  10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5,  Ален Мак  8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11,  Бригадирска  12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30,  Бригадирска  5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9,  Вапцаров  2,  Васил Демиревски  10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, Къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8,  Георги Димитров  9,  Георги Димитров  2, 5,  Гергана  5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22,  Горица  1, 5, 4, 3,  Димитър Благоев  Стомат.Кабинет, Казани, 3, 1,  Зелен Път  10,  Иван Вазов  28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2,  Иглика  3,  Кв.50,  Кирил И Методий  3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6,  Кирил И Методий  19,  Кольо Фичето  1, 2,  Комсомолска  23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15,  Крайречна  12, 8, 2, 10, 4, 6,  Ленин  31, 1,  Малчика  2, 1,  Осми Март  20,  Осми Март  10,  Пионерска  7, 11, 5, 4, 3, 9,  Победа  4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9,  Първи Май  11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12,  Първи Май  13,  Самоковище  8, 10, 1, 3, 4, 6, 2,  Теменуга  8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6,  Фенерка  1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8,  ХI-124, Кв.17,  Христо Ботев  18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6,  Христо Ботев  4,    Черква

На 17.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дупница:   Кирил И Методий  3

На 18.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Бистрица,  Общ. Дупница:   04220.9.2,  04220.9.3,  Александър Стамболийски  10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5,  Ален Мак  8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11,  Ачкагач,  Бригадирска  5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9,  Вапцаров  2,  Васил Демиревски  10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, Къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8,  Георги Димитров  2, 5,  Георги Димитров  1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26,  Горица  1, 5, 4, 3,  Димитър Благоев  Стомат.Кабинет, Казани, 3, 1,  Иван Вазов  28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2,  Иван Вазов  81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69,  Иглика  3,  Иглика  3,  Кв.50,  Кирил И Методий  19,  Кольо Фичето  1, 2,  Кольо Фичето  12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7,  Крайречна  12, 8, 2, 10, 4, 6,  Ленин  31, 1,  Местност Прокопо  Вила,  Осми Март  10,  Партизанска  6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-Майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16,  Пионерска  7, 11, 5, 4, 3, 9,  Пионерска  2,  Първи Май  13,  Първи Май  6,  Теменуга  8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6,  Фенерка  1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8,  Христо Ботев  4

На 18.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дупница:   04220.9.147

Община Кочериново

На 15.10.2019 Г. /09:45 – 15:30 Ч./ –  Кочериново:   Стопански Двор

Община Кюстендил

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Багренци:   Александър Стамболийски  5, 6, 2, 7, 1, 3, 4,  Андон Разсипийски  2, 3, 4,  Бандерата,  Бачо Киро  14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7,  Васил Коларов  1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13,  Васил Левски  3, 4, 2, 1,  Васил Петлешков  4, 2,  Георги Бенковски  1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13,  Георги Димитров  11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1,  Георги Зеленков  2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5,  Георги С. Раковски  6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17,  Григор Чергов  13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14,  Дим.Разсипийски  3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7,  Димитър Каляшки  18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5,  Дядо Иван Самоволеца  1, 6, 8, 3, 2, 4,  Емил Шекерджийски  2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3,  Землище На С.Багренци И С.Граница,  Иван Вазов  4, 2, 1,  Извън Регулация,  Ильо Войвода  12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7,  Йордан Каймакански  4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3,  Кирил Орловски  12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3,  Криволак  3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4,  Крум Джиджински  4,  Любен Каравелов  2, 6, 5, 4,  Местност До Селото,  Митко Палаузов  17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8,  Осогово  5, 5, 1, 7,  Паисий Хилендарски  6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1,  Панайот Волов  6, 1, 3, 4, 2,  Панайот Хитов  2, 4, 6, 8,  Райна Княгиня  4, 6, 2, 1,  Рила  2,  Руен  13, 11,  Румена Войвода  4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1,  Стара Планина  18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3,  Стефан Караджа  3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4,  Струма  15, 3, 13, 5, 11, 1,  Тодор Каблешков  6, 5, 1, 3, 4, 7,  УПИ IV-331,  Кв.42,  Харалампи Разсипийски  9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4,  Христо Ботев  6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17,  Шипка  2,    Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят.Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн.Бахчата

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 08:30 – 17:00 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч.; 08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 08:30 – 17:00 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 08:30 – 17:00 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч.; 08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Цървеняно

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Берсин

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Гирчевци:   Александър Стамболийски  11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2,  Васил Коларов  25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32,  Димитър Каляшки  9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8,  Иван Вазов  2, 4, 3, 1,  Марин Дринов  4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2,  Никола Вапцаров  6, 2, 12, 4, 10, 8,  Христо Ботев  19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Долна Гращица:   Александър Стамболийски  1,  Васил Левски  6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13,  Владимир Ил. Ленин  6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14,  Георги Димитров  13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2,  Георги Кирков  13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3,  Девети Септември  19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1,  Иван Вазов  15, 5, 1, 3, 17, 11, 9,  Иглика  1, 9, 6, 2, 4,  Лиляна Димитрова  9,  Местност Дупките,  Местност Ридо,  Митко Палаузов  5, 7, 2, 1, 3, 4, 6,  Оборище  2, 6, 3, 1, 5, 7,  Първи Май  3, 1,  Румена Войвода  5, 1, 7, 9,  Свилен Русев  2, 3, 4, 6,  Свобода  3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4,  Стефан Караджа  4, 1, 3, 5а, 5, 2,  Христо Ботев  1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8,  Шипка  1, 3, 10, 2, 8, 6, 4,    Къща, Магазин

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Долна Козница:   22112.500.2

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Жабокрът:   Александър Стамболийски  18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22,  Бузлуджа  11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3,  Васил Коларов  5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17,  Васил Левски  21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41,  Девети Септември  15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30,  Еделвайс  1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4,  Ивайло  2, 5, 3, 4,  Иван Вазов  18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18,  Извън Регулацията  Къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2,  Калоян  1, 3,  Местност Върбата,  Оборище  5, 3, 1,  Овощарска  2 Къща, 3, 54, 1, 5,  Осми Март  2, 10, 6, 4,  Осогово  2, 4,  Пауталия  10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11,  Плиска  10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18,  Помпулузки Бахчи,  Средец  7, 9, 5, 6, 3, 4, 1,  Струма  9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2,  Суха Река  1, 8, 14, 6, 12, 10, 16,  Христо Ботев  21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7,  Шипка  11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4,    Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Катрище:   Боян Колев  1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7,  Васил Коларов  4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9,  Васил Левски  4, 5, 3, 1, 2,  Девети Септември  4, 2,  Димитър Каляшки  5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34,  Здравка Сапунджийска  2, 10, 6, 7, 8, 12, 3,  Капитан Петко Войвода  5, 3, 1, 2,  Местност Валого,  Местност Забел  3, 5, 6, 4,  Мир  6, 4, 3, 1, 2,  Млада Гвардия  5, 1, 7, 6, 2, 4, 3,  Могила  4, 5, 8, 2, 10,  Първи Май  9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8,  Стефан Димитров Иванов  2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11,  Стоил Колев  15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8,  Странджата  19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16,  Хаджи Димитър  9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3,  Христо Ботев  8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5,  Червена Армия  9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2,    Стопански Двор, Казани, Читалище, Къща, Кафе, Магазин, Кметство

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Лиляч:   Местност Войника,    Вила, Помпа

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Невестино,  Общ. Невестино:   УПИ XVIII – 221 Кв.39,  I-446-&Quot;За Църква&Quot;, Кв. 43,  VIII – 298,  Кв. 37,  Александър Стамболийски  29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3,  Асен Златаров  2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12,  Батак  6, 5, 3, 12, 2,  Бузлуджа  1, 18, 16, 12, 14, 8, 10,  Васил Левски  5, 10, 4, 3, 8, 1, 6,  Владимир Поптомов  10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23,  Гео Милев  7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3,  Георги Трайков  10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1,  Димитър Каляшки  7, 3, 6, 2, 7а, 1,  Елин Пелин  11, 12, 9,  Здравец  7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5,  Земен  12, 10, 4, 14, 6, 2, 8,  Кокиче  3, 1, 12, 14, 6, 4,  Максим Горки  3, 5, 2,  Махала Развигорска  2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18,  Махала Разсолкова,  Махала Синорска  2, 17,  Местност &Quot; Доло&Quot;,  Пи 007043,  Местност Дренето,  Митко Палаузов  15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1,  Никола Вапцаров  9, 1, 4, 90, 2, 6, 10,  Пробуда  17, 11, 15, 13,  Първи Май  24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17,  Струма  10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19,  УПИ Іх-61, 63, 70,  Кв.22,  Хаджи Димитър  3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2,  Хан Аспарух  10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3,  Христо Ботев  4, 8, 12, 10, 6,  Юрий Гагарин  24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2,    Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Неделкова Гращица

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор,  Борис Тасев  16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24,  Васил Левски  24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20,  Владимир Заимов  5, 7, 2, 4, 1, 3, 6,  Девети Септември  17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18,  Иван Вазов  11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9,  Никола Вапцаров  9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2,  Паисий Хилендарски  6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2,  Панайот Волов  3, 1, 4, 2,  УПИ Ix-142, Кв.15,  Хаджи Димитър  13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7,  Христо Ботев  15, 6, 8, 3, 4, 1, 2,  Христо Смирненски  8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Плешивец:   Дванадесета  7

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Таваличево:   Атанас Малинов  9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13,  Васил Демиревски  11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2,  Васил Левски  2,  Велин Богданов  8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3,  Виден  2, 10, 4, 1, 8, 12, 6,  Георги Димитров  49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42,  Григор Манев  1, 4, 8, 7, 3,  Девети Септември  10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35,  Димитър Благоев  41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19,  Еверест  2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6,  Иван Калфин  9, 7, 3, 5, 1,  Искър  7, 5, 1, 3,  Кирил Мазнев  9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5,  Кирил Николов-Странджата  4, 3, 1, 9, 7, 2,  Кокиче  3, 5, 2, 1,  Костадин Чесновски  12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19,  Ленин  9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29,  Мусала  4, 2,  Осогово  2, 4,  Пирин  1, 2, 4,  Рила  1, Скз Таваличево, 3,  Руен  2, 1, 3, 4,  Станке Димитров  22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39,  Стефан Димитров  26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30,  Страцин  3, 2,  Струма  3, 4, 1, 2,  Харалампи Аничкин  7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14,  Харалампи Митов  10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1,  Христо Ботев  8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13,  Христо Манев  6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10,  Юри Гагарин  3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10,    Пунк, Кръчма, Стопански Двор

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Търновлаг:   Васил Йорданов  20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18,  Иван Андонов  5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14,  Кирил Тонев  15, 13, 9, 3, 7, 1,  Лиляна Димитрова  33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10,  Мата Стоименова  11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6,  Местност Голяма Нива,  Местност Шамака,  Осогово  1, 3, 2,  Партизанска  19, 3, 15, 13, 11, 21, 7,  Стоян Стоименов  22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19,  Струма  2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а,  Трети Март  3, 5, 1,    Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Четирци:   М.Топилата,  Махала Ямен,  УПИ VI-127 Кв.15,    Къща

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч./ –  Таваличево:   Атанас Малинов  9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13,  Васил Левски  2,  Георги Димитров  12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9,  Григор Манев  1, 4, 8, 7, 3,  Девети Септември  36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35,  Еверест  2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6,  Иван Калфин  7, 3, 5, 1,  Кирил Мазнев  9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5,  Кирил Николов-Странджата  4, 3, 1, 9, 7, 2,  Ленин  16, 28, 31, 21, 29,  Пирин  1, 2, 4,  Рила  1, Скз Таваличево, 3,  Руен  2, 1, 3, 4,  Станке Димитров  13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4,  Стефан Димитров  2, 10, 15, 3, 11, 9,  Страцин  3, 2,  Струма  3, 4, 1, 2,  Христо Ботев  8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13,  Христо Манев  6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10,    Кръчма, Стопански Двор

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч.; 08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 10:30 Ч.; 08:30 – 17:00 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч.; 08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч.; 08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 – 17:00 Ч.; 08:30 – 10:30 Ч.; 15:00 – 17:00 Ч./ –  Горна Гращица:   Александър Димитров  Язовир,  Антон Иванов  12, 10,  Болшевик  10,  Двадесет И Трети Септември  6, 5,  Девети Май  11, 9,  Девети Септември  7,  Дрин  8, 2, 4,  Изгрев  1, 2,  Ленин  50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51,  Любен Каравелов  4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6,  Местност Заечки Камик,  Опълченска  10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1,  Хаджи Димитър  8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1,  Христо Ботев  2, 4,  Цар Симеон  1, 3, 5, 2,  Юри Гагарин  45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39,    Мандра

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Бобешино

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Горно Уйно:   Мвец Драговищица

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Гурбановци

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Гюешево:   000053,  Васил Левски  10, 11, 5, 2, 3, 1, 1, 1,  Георги Раковски  10, 3, 6, 1, 2, 12, 8,  Иван Вазов  4, 2, 1, 3,  Ильо Войвода  18, 27, 14, 10, 7, 2, 4, 11, 25, 6, 1, 8, 19, 5, 9,  Кирил И Методий  3, 13, 5, 10, 8,  Комсомолска  25, 20, 17, 14, 12, 21,  Махала Богданица,  Махала Борнарска,  Махала Гарище,  Махала Димирци,  Махала Зарева  Магазин,  Махала Рекалска,  Махала Тонева,  Махала Центъра  Скз Гюешево, Застава,  Махала Цървенджийска  6,  Махала Чачарска,  Младен Тасков  2, 3, 4, 1,  Отец Паисий  28, 1, 14, 27, 10, 2, 2, 25, 6, 26, 3, 22, 18, 7, 10, 5, 1, 15, 17,  Поручик Борис Чуковски  4,  Руен  5, 1,  Румяна Войвода  14, 5, 6, 13, 4,  Стефан Караджа  11, 9, 7, 17, 10, 15, 8, 14, 12, 3, 2, 4, 8,  Стойо Якимов Георгиев  2, 3, 7,  Стоян Лудев  15, 36, 18, 12, 24, 34, 6, 2, 22, 10, 40, 38, 20, 8, 16, 30, 4, 28, 14,  Хан Аспарух  4,    Помпена Станция, Кафе, Бензиностанция, Търг.Комплекс, Границата, Кафе, Магазин, Кафе, 1, Училище, Черква, Магазин

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Долно Село:   М.Планиница,  Махала Бистрица  Магазин,  Махала Буковска,  Махала Дяволска,  Махала Каймаканска,  Махала Кошарелска,  Махала Логовска,  Махала Малиновска,  Махала Пищилци,  Махала Превалец,  Махала Ридарци,  Махала Салакунска,  Махала Транчовска,  Махала Чукарска,  Махала Шаламанци

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Ивановци,  Общ. Кюстендил

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Каменичка Скакавица:   Васил Левски  10, 26, 30, 3, 7, 4, 9, 12, 19, 6, 15,  Здравец  3, 1,  Каменица  6, 4, 1, 10, 13,  Махала Дудевска  26, 1, Вила,  Махала Пилищарска,  Махала Чакмаджийска  2,  Махала Чифутска,  Осогово  31, 2, 15, 19, 6, 4, 8, 16, 11, 2, 21, 31, 17, 10, 14,  Хаджи Димитър  4,    Кафе

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Коприва

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Кутугерци

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Кършалево

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Ломница,  Общ. Кюстендил:   Махала Анина,  Махала Батина,  Махала Богойна,  Махала Грамаче,  Махала Джурина,  Махала Донина,  Махала Милоорниче,  Махала Плавнище,  Махала Попов Дол,  Махала Прекендачка,  Махала Равно Буче,  Махала Щърбец

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Мазарачево:   Махала Безбелинци,  Махала Модро Поле,  Махала Тренките,  Махала Черна Река

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Преколница:   Махала Байковска,  Махала Вароша,  Махала Делевска,  Махала Карадачка,  Махала Османци,  Махала Прапорска,  Махала Ридарска,  Махала Сливарска,  Махала Тупандийска,  Махала Чукойска,  Местност Алексовото,    72

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Раненци:   Баровска,  Людмила Живкова  2,  Махала Боровска,  Махала Велиновска,  Махала Димовска  21,  Махала Друмлийска  9,  Махала Кривошийска,  Махала Лехчанска,  Махала Мечкарска,  Махала Реджовска,  Махала Славевска,  Махала Стругарска,  Махала Центъра  26,  Махала Шляпарска,    Магазин

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Церовица:   Махала Бело Камене

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Чудинци

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 09:00 – 16:00 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 09:00 – 16:00 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч.; 09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Горно Уйно:   Махала Амиджина,  Махала Брестов Дол,  Махала Джалевица,  Махала Дръндевци,  Махала Дудевска,  Махала Момчилова,  Махала Панагонова,  Махала Цървеличка

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Брест,  Общ. Трекляно:   Махала Беловци,  Махала Знеполци,  Махала Казаците,  Махала Песяк,  Махала Селото  Магазин,  Махала Янкова

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Бъзовица:   Махала Врътина,  Махала Георгина,  Махала Говедарници,  Махала Димина,  Махала Дънкова,  Махала Кюлина,  Махала Реката

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Горановци,  Общ. Кюстендил:   Лъката,  Махала Оспротива,    Къща, 1 Пи 001005

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Горни Коритен:   Махала Богдановци,  Махала Григоринци,  Махала Джуркинци,  Махала Лиярска,  Махала Лозановци,  Махала Любенова,  Махала Мъзгарска,  Махала Пауновци,  Махала Петкова,  Махала Попова,  Махала Ралоква,  Махала Расова,  Махала Спасановци,  Махала Цонева

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци,  Махала Пешина,  Махала Селото

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Добри Дол,  Общ. Трекляно:   Махала Ашковци,  Махала Вучковци,  Махала Герасимци,  Махала Горчовци,  Махала Гълъбовци,  Махала Джуровци,  Махала Дръндевци,  Махала Дълбоки Дол,  Махала Зеленковци,  Махала Златковци,  Махала Мутевци,  Махала Наковци,  Махала Ората,  Махала Пращенци,  Махала Сръбиновци,  Махала Татарци,  Махала Центъра,  Махала Шуме

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Долни Коритен:   Махала Витанова,  Махала Витановци,  Махала Гелева,  Махала Деянова,  Махала Джонева,  Махала Димова,  Махала Дроньова,  Махала Китанова,  Махала Клубарска,  Махала Кьосакова,  Махала Манчова,  Махала Петкова,  Махала Портарска,  Махала Хановете,  Махала Чомарска

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Долно Кобиле:   Махала Аврамци,  Махала Диневци,  Махала Ковачевци,  Махала Козарник,  Махала Кошарци,  Махала Момчиловци,  Махала Пладнище,  Махала Станчевци,  Махала Станчовци,  Махала Училището

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Драговищица,  Общ. Кюстендил:   Акация  1, 2, 5, 3,  Априлско Въстание  7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3,  Асен Златаров  1, 5, 3, 7,  Атанас Достин  26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36,  Бреза  1, 2,  Брест  1, 2а, 1а,  Генерал Савойски  5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6,  Георги Григоров Фарадей  6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11,  Девети Септември  32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79,  Димитър Каляшки  1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5,  Земен  28,  Искра  2, 4, 1,  Кирил И Методий  3, 2а, 1, 2, 5,  Лале  8, 2, 4, 6, 1,  Липа  6,  Места  3, 6, 2, 1, 4, 8, 5,  Местност Перивол,  Местност Ямборано  Кафе Аперитив, Селкооп,  Младост  12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2,  Опълченска  1, 3,  Охрид  2, 1, 4, 3,  Преслав  12, 15, 11, 10,  Рила  3,  Руен  1, 4, 5, 6, 7,  Славчо Темкин  29,  Спартак  4, 1, 6,  Спортист  2, 5, 8, 4, 3, 6,  Стоян Лудев  1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5,  Черница  4, 2, 6, 5,    Бензиностанция, Кафе

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Драгойчинци:   Мах.Богданова,  Мах.Бозкина,  Мах.Гигина,  Мах.Гигинци,  Мах.Градско Ливаде,  Мах.Дайчова,  Мах.Деяница,  Мах.Джикаре,  Мах.Дълги Лом,  Мах.Дърнелци,  Мах.Зеинци,  Мах.Злондон,  Мах.Корита,  Мах.Куркина,  Мах.Малка Падина,  Мах.Митарци,  Мах.Пейчинова,  Мах.Село,  Мах.Средно Осое,  Мах.Чорбаджийска,  Мах.Ширилова

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Злогош:   Долна Махала  .,  Махала Гергиновци,  Махала Горни Шушнярци,  Махала Долни Шушнярци,  Махала Клен  Къща,  Махала Кориярци,  Махала Лазина,  Махала Лалина Падина,  Махала Мушикарци,  Махала Плава Круша,  Махала Селото  Вила,  Махала Чиринци

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Киселица:   Махала Богданинци,  Махала Буцалевци,  Махала Вучковци,  Махала Гелчинци,  Махала Кадинци,  Махала Търница

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Метохия:   Долна Махала,  Махала Баздрике,  Махала Бургяре,  Махала Владимировци,  Махала Матеина,  Махала Осояре,  Махала Пауновци

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Побит Камък,  Общ. Трекляно:   Махала Возчукар,  Махала Джокинци,  Махала Село

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Полетинци:   41

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Средорек,  Общ. Трекляно:   020019,  Махала Бекярска,  Махала Джониловци,  Махала Драгльовци,  Махала Дренярска,  Махала Клинчарци,  Махала Неделкьова,  Махала Павлева  Къща,  Махала Пашина,  Махала Петрева,  Махала Центъра,  Махала Явор,  Махала Янина,  Местностдупни Камък,  Пи 024025

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Сушица,  Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол,  Махала Камберска,  Махала Прогона,  Махала Раздолци,  Махала Реката,  Махала Старо Село,  Махала Ханове,  Махала Чешмата,  Махала Чифлика,  Махала Шавар

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Трекляно:   Махала Центъра

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Уши:   030001 М. Под Пътя,  Махала Вучарник,  Махала Горно Велковци,  Махала Долно Велковци,  Махала Златанова,  Махала Знеполци,  Махала Калеинци,  Махала Кошарци,  Махала Николина,  Махала Николинци,  Махала Самарджийска,  Махала Спасевска

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч./ –  Чешлянци:   Махала Бара,  Махала Вишурци,  Махала Милчаци,  Махала Орница,  Махала Реката  Бунг,  Махала Стопански Двор,  Махала Ябуковица,  Махала Ясикаре

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч.; 09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч.; 09:00 – 10:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 09:00 – 16:00 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова,  Махала Корнец,  Махала Моралийска,  Махала Никова,  Махала Олтоманци,  Махала Райкова,  Махала Славкова,  Махала Чурица,  Махала Янковска

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Горановци,  Общ. Кюстендил:   1 Пи 001005

На 14.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./ –  Сажденик:   Махала Златанска

На 14.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 – 16:30 Ч./ –  Цървена Ябълка

На 15.10.2019 Г. /12:30 – 15:30 Ч./ –  Горна Брестница:   Кортин Дол

На 16.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Полетинци

На 17.10.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Пиперков Чифлик:   Васил Левски  42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56,  Георги Димитров  49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45,  Димитър Каляшки  11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14,  Йорданка Николова  2, 3, 1,  Ленин  22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29,  Лиляна Димитрова,  Махала Дядо Манова  3, 1, Бунгало, 5,  Местност Капинката,  Местност Кьошко,  Нов Живот  5, 3, 9, 1, 11,  Пенчо Славейков  1, 4, 2,  Пи 56378.6.10, М-Ст Друмарката,  Харалампи Аничкин  1, 2, 4,  Христо Ботев  51,    Поща, Детска Градина, Храм

На 17.10.2019 Г. /12:30 – 15:30 Ч./ –  Пиперков Чифлик:   Васил Коларов  1, 7, 11, 13, 3, 9, 5,  Васил Левски  25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22,  Владимир Заимов  1, 2, 4,  Гео Милев  7,  Георги Димитров  24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41,  Димитър Каляшки  24, 18, 26, 20, Работилница,  Зинови Григоров  4, 2,  Ленин  42,  Лиляна Димитрова  16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18,  Местност Друмарката,  Митко Палаузов  6, 4, 1, 2,, 5, 3, 8,  Хаджи Димитър  2, 8а, 3, 8,  Христо Ботев  23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4,  Юри Гагарин  2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9

На 18.10.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Пиперков Чифлик:   Васил Левски  8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6,  Гео Милев  2, 10, 4,  Георги Димитров  1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13,  Иван Вазов  7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12,  Ильо Войвода  6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2,  Кирил И Методий  4, 10, 8, 6, 12, 2,  Крум Стоянов  2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12,  Митко Палаузов  6,  Отец Паисий  8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6,  Руен  3,  Хаджи Димитър  3, 4, 8, 5, 6,  Христо Смирненски  2, 9, 3, 1

Община Невестино

На 16.10.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Мърводол:   УПИ VII-23,  Кв.5,    Местонст Белана

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Неделкова Гращица

На 14.10.2019 Г. /12:30 – 15:30 Ч./ –  Неделкова Гращица:   145, 142, Къща

На 16.10.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Невестино,  Общ. Невестино:   VIII – 298,  Кв. 37,  Александър Стамболийски  29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88,  Владимир Поптомов  10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6,  Гео Милев  7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3,  Георги Трайков  10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13,  Максим Горки  3, 5, 2,  Махала Развигорска  2, 18, 1, 4,  Местност &Quot; Доло&Quot;,  Пи 007043,  Юрий Гагарин  24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28,    Разсадник

На 16.10.2019 Г. /12:30 – 15:30 Ч./ –  Невестино,  Общ. Невестино:   УПИ XVIII – 221 Кв.39,  I-446-&Quot;За Църква&Quot;, Кв. 43,  Александър Стамболийски  10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3,  Батак  6, 5, 3, 12, 2,  Владимир Поптомов  11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23,  Георги Трайков  1,  Елин Пелин  11, 12, 9,  Земен  12, 10, 4, 14, 6, 2, 8,  Махала Развигорска  19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18,  Махала Разсолкова,  Местност Дренето,  Пробуда  17, 11, 15, 13,  Първи Май  24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17,  УПИ Іх-61, 63, 70,  Кв.22,  Хан Аспарух  10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19,  Христо Ботев  4, 8, 12, 10, 6,  Юрий Гагарин  3, 2,    Фурна

На 18.10.2019 Г. /12:30 – 15:30 Ч./ –  Невестино,  Общ. Невестино:   Асен Златаров  2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12,  Бузлуджа  1, 18, 16, 12, 14, 8, 10,  Васил Левски  5, 10, 4, 3, 8, 1, 6,  Владимир Поптомов  84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41,  Димитър Каляшки  7, 3, 6, 2, 7а, 1,  Здравец  7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1,  Кокиче  3, 1, 12, 14, 6, 4,  Махала Синорска,  Митко Палаузов  15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1,  Никола Вапцаров  9, 1, 4, 90, 2, 6, 10,  Хаджи Димитър  3,  Хан Аспарух  1, 7, 9, 11, 2, 5, 3

Община Сапарева Баня

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./ –  Сапарева Баня:   032046,  65365, 601, 10,  65365.210.111,  65365.210.931,  65365.24.636 До Банята,  65365.31.45,  65365.32.226,  65365.32.353,  65365.601.005,  65365.601.964,  65365.601.981,  65365.602.602,  I, Кв.74,  III,  Кв.125,  LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375  8,  Lxxx, Кв.74,  LxxxIV-2797, Кв.74,  XVIII,  Кв. 98,  Ііі-3071, Кв.120,  Александър Стамболийски  4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 4,  Ангел Кънчев  2, 4, 10,  Баба Тонка  5, 2, 3,  Бачо Киро  6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1,  Болярица  2,  Бор  3, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1,  Бреза  5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6,  Бригадирска  19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25,  Буйов Рид  6, 5, 3, 1, 8, 2,  Валявица  6, 8, 4, 10, 2,  Васил Априлов  11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8,  Васил Левски  18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15,  Васил Петлешков  11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15,  Веслец  15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21,  Волов  5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4,  Гео Милев  3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10,  Георги Бенковски  16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2,  Георги Терзийски  17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1,  Германея  61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1,  Гюрица  6,  Детелина  9, 2, 8, 4, 11, 7,  Джерман  2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27,  Джуганица  6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15,  Димитър Чучуганов  11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12,  Дъга  8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9,  Еделвайс  6, 8, 4,  Здравец  2, 3, 5,  Иван Вазов  27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20,  Иван Рилски  1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14,  Иглика  3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6,  Извънрегулация  4,  Йордан Михайлов  1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4,  Йордан Попмихайлов  9, 13, 7, 14, 12, 16,  Княз Борис  3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8,  Кокиче  8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2,  Коста Петров  3, 1, 2, 5, 3, 4,  Крайречна  25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15,  Кръстю Софрониев  4, 2, 3, 1,  Липа  62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15,  Ловна  10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9,  Лоза  8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21,  Малина  11, 2, 7, 6, 5, 3,  Местност Бончук  Къща,  Местност Водни Дол  Вилно Селище,  Местност Зелени Преслап  Почивен Дом Марена, Бунгала,  Местност Света Вода  Къща,  Местност Сиракова Круша  Бензиностанция,  Местонст Грамчова Чешма  Ограда, Гатер,  Момина Сълза  8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1,  Мусала  2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5,  Незабравка  8, 1, 2, 6, 3, 4, 10,  Никола Вапцаров  3, 10, 2, 1, 8,  Нов Живот  7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9,  Омуртаг  10, 6, 8, 4, 2,  Опълченска  14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18,  Осми Март  8, 4, 1, 6, 10, 2, 5,  Отец Паисий  9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 36,  Паничище  65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49,,, 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 113, 121, 81, 69а, 117, 109, 89, 103, 134, 138, 91, 101, 111, 115, 128, 83,  Перуника  14, 6, 14,  Перущица  14, 11, 1, 18, 10, 5, 21, 8, 31, 23, 6, 27, 26, 3, 34, 7, 20, 144, 2, 12, 4,  Пи – 1351,  Пи Lxxxііі; Кв.74,  Пи №65365.210.111 М.Юрта,  Плиска  6, 3, 10, 4, 14, 1, 2, 5, 12, 8, 12, 56, 21,  Победа  28, 2, 25, 32, 15, 13, 37, 40, 44, 42, 17, 30, 34, 26, 22, 48, 64, 58, 52, 19, 21, 38, 36, 80, 4, 30, 17, 5, 5 А, 15, 12, 10, 4а, 2, 4, 13, 18, 11, 6, 16, 14, 7, 3, 1, 8,  Преспа  11, 6, 9,  Пчела  6, 2, 4, 8,  Радецки  5, 6, 2, 4, 7, 9, 8,  Раковски  1, 18,  Рилски Езера  6,  Роза  8, 28, 3, 7, 5, 1, 6, 9, 19,  Св.Варвара  15,  Света Богородица  10, 26, 14, 24,  Серафим Йорданов  5, 17, 49, 13, 6, 4, 1, 11, 9, 15,  Синчец  7, 7, 13, 9, 3, 11, 5, 6, 4, 1,  Скакавица  30, 21, 23, 12, 15, 13, 3, 16, 2, 9, 7, 10, 4, 18, 6, 8, 20, 34, 30, 12, 5, 19, 11, 22, 28, 1,  Скобелев  1, 2, 3, 5, 13,  Славейков  2, 4, 10, 1, 8, 6, 7, 14,  Славяни  1, 5, 3, 7, 6, 2, 18, 10, 8, 6, 10,  Слога  6, 4, 2, 5, 1,  Стоил Ко

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Овчарци,  Общ. Сапарева Баня:   020101,  027028,  53254.50.46,  Баба Тонка  4, 6, 1, 2, 5, 3,  Бор  3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12,  Васил Левски  12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9,  Васил Попов  11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9,  Верила  11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2,  Водопада  4, 12б, 16, 15а, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6,  Георги Бенковски  3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20,  Георги Раковски  9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2,  Горица  4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13,,  Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6,  Гоце Делчев  5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4,  Дръндарица  3,  Дъбевица  1,  Здравец  3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4,  Златни Брегове  3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17,  Иван Рилски  13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2,  Искра  1, 3,  Кокиче  6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3,  Липа  6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, Вила, 7, 11, 16,  Лозана  26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7,  Мановица  13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21,  Местн. &Quot;Грабежо&Quot;,  Местност Герена  Вила, Бунгало, Вила,  Местност Песоко  Сглобяема Къща,  Местност През Реката  Вила,  Местност Ридо  Вила, Вила,  Местност Фидиня  Вила,  Незабравка  8, 6, 10, 1, 4,  Никола Вапцаров  20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12,  Осми Март  4, 1, 7, 5,  Отец Паисий  4, 1,  Панайот Волов  8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4,  Плиска  2, 8, 3, 6, 1, 5,  Прогона  1, 5, 3, 9, 7,  Ридо  Вила, 15, 1, 2,  Рила  14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6,  Рилски Езера  2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13,  Седемнадесети Март  13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9,  Синчец  3, 10, 1, 6, 4, 8,  Спартак  5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19,  Сталевица  4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7,  Хаджи Димитър  10, 1, 5, Вила, 9, 7, 8, 6, 2, 7,  Христо Ботев  10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2,    0, Местност Света Вода, 2

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Паничище:   300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970  М. Жълтия Гьол,  II,  II, Кв.8,  Іх – Кв. 8,  Местност Гюндера  Бунгала, Бунгала,  Паничище Почивна Станция,  Планински Курорт,  Сухото Езеро  УПИ Іх Кв.10,  УПИ – І, Кв. 70,  УПИ III,  УПИ VIII Кв.10,    Вила, Почивен Дом, Хижа, Станция, Хижа, Въжена Линия, База, Почивна Станция Бдж

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Ресилово:   XI-742, Кв.53,  026170,  027007,  100005,  III-548, Кв.58,  VIII-139, Кв.30,  Акация  5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, Къща, 6,  Александър Стамболийски  8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7а, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8,  Асаница  19, 9, 5, 3, 1, 5,  Бачо Киро  7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, Къща, 12, 10, 9, 14, Къща,  Бенковски  10, 4, 1, 12, 8, 7, 3,  Борчета  11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7,  Вария  2, 3, 29, 1, 5,  Васил Левски  10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1,  Верила  4, 2, 6,  Волов  3,  Гагарин  10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14,  Горица  3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 11, 13, 10,  Джерман  2, 4, 1, 6, 8,  Димчо Дебелянов  2, 1, 7,  Еделвайс  12, 10,  Захари Зограф  31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13а, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24,  Здравец  2, 7, 8, 6,  Иван Вазов  9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3,  Иван Рилски  6, 8, 5, 2,  Иглика  2, 6, 4, 3, 6а, 5,  Игликина Поляна  1, 7, 3, 5,  Изгрев  3, 2, 8, 18, 1, 6,  Индже Войвода  1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8,  Калоян  Вила, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10,  Красна Поляна  2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1,  Лаката  12а, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10,  Липа  6, 4, 2, 10, 6, 3, 8,  Любен Каравелов  1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6а, 6, 3,  Местноста Над Селото  Вила,  Община Сапарева Баня,  Омуртаг  42, 27а, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, Черква, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6,  Отец Паисий  17, 9, 4, 9а, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13,  Павлеви Ливади  Жилище, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, Вила,  Пирин  13, 1, 5, 3, 7, 9,  Плана  2,  Плиска  5, 3, 2,  Раковски  140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13,  Рила  10, 28, 40, 38, 25, 38а, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18а, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12,  Родопи  39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21,  Роза  2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10,  Севрия  27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29,  Синчец  26, 2, 14а, 3, 14, 10, 11а, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42,  Софроний  1, 4, 6, 2,  Спартак  1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8,  Стадиона  12, 6, 8, 18, 4, 14, 2,  Стефан Караджа  4, 6, 10, 1, 2, 3, 8,  Стопански Двор  Фуражомелка,  Теменужка  1, 8, 9, 6, 3, 4, 7,  Трети Март  3а, 1а, 8а, 3, 4, 13, Вила, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, Вила, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37,  УПИ – VII-672, Кв.36,  УПИ V-101,  Кв. 22,  Х-673, Кв.36,  ХIV-11, Кв.5,  Хан Аспарух  15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7,  Хан Крум  7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18,  Христо Ботев  15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31а, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18,  Цар Самуил  35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9,  Цар Симеон  5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8,  Чавдар Войвода  33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11а, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18,  Шипка  1, 8,  Шумата  2, 4, 2, 4,  Яворов  8, 2, Къща, 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4,  Янтра  9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 09:30 Ч.; 15:00 – 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Самораново:   65245, 6, 153,  65245.1.214,  65245.4.266.1,  65245.4.405,  65245.4.440,  65245.45.4.416,  65245.6.499.1,  Александър Стамболийски  29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14,  Александър Стоименов  7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27а, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17а, 27, 5, 16, 19,  Балкан  6, 4, 2, 1,  Бор  1, 4, 3, 2,  Борислав Стоилов  15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8а, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2,  Васил Демиревски  2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12а, 5, 1, 12, 11, 14, 18а, 22, 7,  Васил Левски  2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2,  Васил Петлешков  11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9,  Георги Димитров  58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54а, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36а, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6а, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1,  Девети Май  10, 4, 8, 14, 6, 2а, 12, 11,  Дренски Рид  5, 11, 15, 9, 2, 7,  Захари Стоянов  2, 4, 5, 1, 7, 3,  Здравец  5, 1а, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8,  Йордан Анин  1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5,  Йордан Дотин  9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8,  Кв.16,  Комсомолец  9, 3 А,  Крайречна  13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4,  Ленин  4, 13, 31а, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11,  Липа  3, 4, 1, 2,  Марков Камък  1, 5, 1а, 3, 7, 1,  Местност Златковица  Дърводелска Работилница,  Местност Марков Камък  Вила,  Местност Отовица  Водоем,  Митко Палаузов  11, 2, 1, 5, 1, Стам.Кабинет, 8, 10, 3, 6, Тото Пункт, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10,  Мусала  1, 2, 5, 4, 6,  Ненко Пиперков  30, 27а, 34, 39, 26а, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11,  Оборище  4, 3, 1, 9а, 8, 9, 5,  Отовица  10, 8, 25, 15а, 21а, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29а, 29, 7, 7а, 3а, 1, 39,  Партизанска  20, 23, 8а, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26а, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17а, 5, 4а,  Пейо Яворов  1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7а, 3, 9,  Раковска  5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10,  Рила  3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10а, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1а, 9, 26, 7, 15, 12, 1б, 28, 10,  Самуил  4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7,  Скакавица  7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23а, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13а, 3,  Стаменко Градевски  2, 23, 15, 12, 16, 6б, 1, 21, 12а, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6а, 19, 10, 3,  Стопански Двор  Обект, Офиси, Хмелосушилня, Автогарж, Автокъща, Дърводелски Цех, Павилион, Сграда, Цех За Пилета,  УПИ Х-474, Кв.32,  Христо Ботев  5, 7, 3, 1, 6, 4, 1,  Цар Крум  12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1а, 3, 6, 5, 10а, 10, 7,  Черни Връх  5а, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3а, 1, 9, 21, 5, 3,  Юри Гагарин  28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1а

На 14.10.2019 Г. /09:45 – 12:30 Ч./ –  Паничище:   УПИ III,    Въжена Линия, База

На 14.10.2019 Г. /09:45 – 12:30 Ч./ –  Сапарева Баня:   Паничище  Вила

На 14.10.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Паничище:   Почивна Станция Бдж

На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Гюргево:   2

На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Крайници:   Стопански Двор  Автоработилница,    Хангар

На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Сапарева Баня:   032046,  65365, 601, 10,  65365.210.111,  65365.210.931,  65365.24.636 До Банята,  65365.31.45,  65365.32.226,  65365.32.353,  65365.46.10,  65365.601.005,  65365.601.964,  65365.601.981,  65365.602.106,  65365.602.602,  I, Кв.74,  III,  Кв.125,  Lxx-462, Кв.74,  LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375  8,  Lxxx, Кв.74,  LxxxIV-2797, Кв.74,  XV-2268,  Кв.44,  XVIII,  Кв. 98,  Ііі-3071, Кв.120,  Албена  1,  Александър Стамболийски  24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 4, 28, 25, 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 18,  Ангел Кънчев  2, 4, 10,  Баба Тонка  5, 2, 3,  Бачо Киро  6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1,  Болярица  11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, 2,  Бор  2, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, 3,  Бреза  5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6,  Бригадирска  19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25,  Буйов Рид  6, 5, 3, 1, 8, 2,  Валявица  8, 16, 6, 8, 4, 10, 2,  Васил Априлов  11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8,  Васил Левски  18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15,  Васил Петлешков  11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15,  Верила  Пи ХхIII-685 Кв.53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9,  Веслец  26, 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21,  Вихрен  13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14,  Волов  1, 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гатер,  Гео Милев  3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10,  Георги Бенковски  16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2,  Георги Терзийски  17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1,  Германея  61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 14, 1, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 16,  Гюрица  6,  Детелина  9, 2, 8, 4, 11, 7,  Джерман  43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27,  Джуганица  10, 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, 1, 9,  Димитър Чучуганов  11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12,  Дъга  8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9,  Еделвайс  6, 8, 4,  Здравец  2, 3, 5,  Иван Вазов  77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43,  Иван Рилски  5, 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14,  Иглика  3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6,  Извънрегулация  4,  Йордан Михайлов  5, 3, 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4,  Йордан Попмихайлов  9, 13, 7, 14, 12, 16, 12,  Кирил И Методи  2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4,  Княз Борис  3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8,  Кокиче  8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2,  Коста Петров  3, 3, 1, 2, 5, 3, 4,  Крайречна  25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15,  Кръстю Софрониев  4, 2, 3, 1,  Лакатница  12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1,  Липа  62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15,  Ловна  10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9,  Лоза  7, 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21,  Любен Каравелов  3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11,  Малина  11, 2, 7, 6, 5, 3,  Местност Бончук  Къща, Бензиностанция,  Местност Водни Дол  Вилно Селище,  Местност Зелени Преслап  Почивен Дом Марена, Бунгала,  Местност Под Селото  Дървод.Цех,  Местност Света Вода  Къща,  Местност Сиракова Круша  Бензиностанция,  Местонст Грамчова Чешма  Ограда, Гатер,  Момина Сълза  11, 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1,  Мусала  2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5,  Незабравка  8, 1, 2, 6, 3, 4, 10,  Никола Вапцаров  7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, 3, 10, 2, 1, 8,  Нов Живот  7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9,  Омуртаг  10, 6, 8, 4, 2,  Опълченска  14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18,  Осми Март  8, 4, 1, 6, 10, 2, 5,  Отец Паисий  36, 36, 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49,  Паничище  65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49,,, 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 1

На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Сапарево:   002002,  00455042,  045132,  X-2698,  І-2332, Кв.66,  Айдарска  4, 6, 3, 2, 5, 1,  Бачо Киро  21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1,  Божур  32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5,  Бузлуджа  1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15,  Васил Левски  Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3,  Венелин  31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26,  Верила  6, 3, 5, 2, 1,  Витоша  16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5,  Вражалец  1, 3, 2,  Дамка  15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3,  Иглика  6, 8, 4, 1,  Извора  2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18,  Искър  1, 7, 3, 5,  Калоян  2, 1, 9, 5, 7, 11, 3,  Киндо  34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9,  Лале  6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7,  Минзухар  2, 7, 5, 3,  Могилата  5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2,  Морава  4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28,  Мусала  7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а,  Найден Дринов  3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6,  Никлин Камък  14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3,  Осми Март  1,  Павел Бобеков  2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14,  Паисий  35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28,  Пейо Яворов  39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65,  Планинец  9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7,  Райна Княгиня  2,  Ридо  10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4,  Ръжана  2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1,  Седемте Рилски Езера  28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18,  Средна Гора  7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5,  Старио Камък  4, Каравана, 1, 2, 4,  Стопански Двор  Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале,  Струма  19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2,  Теменужка  9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5,  Тодор Влайков  15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7,  УПИ Ix-1914,  Кв.33,  УПИ ХхV, Кв.20,  Х-2149, Кв.11,  Хаджи Димитър  6, 2, 1, 4,  Хаджи Иван  38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17,  Хан Аспарух  15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16,  Христо Ботев  19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10,  Цар Асен  9, 8, 3, 6, 4,  Шипка  22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23,  Ягода  1

На 15.10.2019 Г. /08:00 – 09:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 12:15 – 13:15 Ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:00 – 17:00 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Червен Брег:   Местност Рибарници  Вила, Хале

На 15.10.2019 Г. /09:30 – 12:00 Ч./ –  Овчарци,  Общ. Сапарева Баня:   Седемнадесети Март  13, 11

На 16.10.2019 Г. /09:45 – 13:00 Ч./ –  Паничище:   Местност Гюндера  Бунгала

На 16.10.2019 Г. /09:45 – 13:00 Ч./ –  Сапарева Баня:   Паничище  Бунгала

На 17.10.2019 Г. /09:45 – 13:00 Ч./ –  Паничище:   Хижа

На 17.10.2019 Г. /09:45 – 13:00 Ч./ –  Сапарева Баня:   65365.210.111,  Паничище,  Пи №65365.210.111 М.Юрта

На 17.10.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Сапарева Баня:   Местност Зелени Преслап  Почивен Дом Марена, Бунгала

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP

12