Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 – 25 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcIgrafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 22.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч./   За периода 22-23.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Добринище: Адам Трънка 32, Иван Козарев 4, местност Гоце Делчев Лагер-Мучарата, Хижа Гоце Делчев, Жилище-Бунгала, Лифт Хижа Гоце Делчев, Жилище, Бунгало, Лифт, местност Лаговете Вила, Каравана, 79, Жилище, Вила, Хижа Гоце Делчев, Клуб, Неуточнен Адрес Хижа Безбог, Тодор Каблешков 99, Хан Аспарух 27, Бунгало

Община Белица

На 22.10.2019 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция

На 22.10.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, Тп, Туристическо Бунгало

Община Благоевград

На 21.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, Кв. 7, УПИ XVI-163, 164, Кв. 8, Жилище, 1, 02028

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден Път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, Пътен Възел, Средния Път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Бучино: Ахмедово, Бучака, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, Гараж, къща, Жилище, къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Българчево: 029023, 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв. 5, Жилище, къща, Жилище

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Дренково: 23652. 730. 2, махала Балевска Вила, местност Реката къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, къща, Помпа За Напояване, къща

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Лешко: 1

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Логодаж: Гръчка Махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка До 3, Стоп. Постройка, Жилище

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Разлог: Света Екатерина 30

На 21.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Рилци: Кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката

На 21.10.2019 г. /08:30 – 13:00 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград

На 21.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 7, 7, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Еленово 213, 208, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен Път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, 149

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Падеш: Джалевци, местност Джалеви Бахчи, местност Стопански Двор, Падеш Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Падеш Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, УПИ V-74, Кв. 5

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Горно Хърсово: махала Михтарци къща, махала Новоселци къща, местност Валого, местност Гьоловете, Шопови Ниви, 1

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Кромидището, местност Клено, Стоп. Постр. До 35 Кв. М, Жилище

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Покровник: Валого, местност Реката, Поповка 5, Равначка, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ-XxI-238, 239, Кв. 30, Хан Аспарух 1, 1, къща

На 21.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Дебочица: Вила

На 21.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 36. 89, Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Даме Груев 36, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща, местност Промишлена Зона, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Реката, Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15, Склад, Помощно Стопанстово

На 21.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, местност Синаница/Реката, Синаница / Реката, Тугулска, Жилище, къща

На 21.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 21.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко Жилище, Жилище, Жилище, Жилище, Долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, къща, Омчорник, Жилище, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград, Жилище

На 21.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Мощанец: XVI-122, 123, Кв. 14, извън регулация 1, махала Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, къща, ПИ №110, Кв. 13, ПИ №69, Кв. 12, УПИ XI-75, Кв. 6, УПИ-16-104, Кв. 13, Четирка, къща, 2, къща, 1

На 21.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Падеш: II-240, Бреза 7, Поща, Будишка Жилище, Джалевци, махала Ушите, Месност Миджевци Помпа За Напояване, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, местност Чокарци, Падеш Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр. Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище, УПИ I-219, Кв. 17, УПИ II-207, Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5, Гараж

На 21.10.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Покровник: 3-ти Март 6, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр. Стр, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе 1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма, Поповка 5, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ I-546, Кв. 13, УПИ-9-369, Кв. 17, УПИ-XxI-238, 239, Кв. 30, Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 17, 8, Четирка, Помпа, Жилище, 1, къща

На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Падеш: Джалевци, местност Джалеви Бахчи, местност Стопански Двор, Падеш Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Падеш Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, УПИ V-74, Кв. 5

На 24.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 7, 7, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Еленово 213, 208, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен Път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, 149, Помпа За Напояване

На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч./ –  Благоевград: 04279. 36. 89, Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Гладно Бърдо 02479. 162, Даме Груев 36, Димитър Талев 3, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, К. и Никола Хайдукови 66, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Айдаровско Дере Помпа За Напояване, местност Арнаутски Гроб Картинг Писта- Полигона, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй Търговски Комплекс С Бензиност, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща, местност Полигона Жилище, местност Промишлена Зона, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Река Струма Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес Тп Горско Стопанство, Неуточнен Адрес, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Огражден Жилище, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Петко Р. Славейков 18, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струма 19, 11, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Струмско Център Работилница, Каравана, Тодор Александров 21, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15, Яне Сандански 1, Склад, Помощно Стопанстово, Река Бистрица

На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Делвино, Общ. Благоевград: 025006, Баздо, Вировете, Дома, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, местност Ридо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо, къща, къща, Помпа За Напояване

На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград: 2

На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701 М. Чуката, 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Айдарово, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ III-320, Кв. 22, УПИ III-333, Кв. 30, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ V-320, Кв. 22, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312, Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Христо Ботев 23, Чуката, Панелно Хале, Вила, ул. Братя Гошеви №7, 2, Жилище

На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Марулево: Жилище, 2

На 24.10.2019 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград: Изгрев 4, местност Кантона, местност Попова Глава, Надежда 1, Осми Март 6, 20, П. Яворов 2, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ VIII-72, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15, УПИ-XxxIV-170, Кв. 5, Жилище, 1, М. Попова Глава ПИ 000099, Жилищна Сграда-Врем. Захранване, Жилищна Сграда-Вр. Стр, 2

На 24.10.2019 г. /08:45 – 14:00 ч./ –  Благоевград: Ален Мак 13, Коста Босилков 3, Неуточнен Адрес Тп Горско Стопанство

На 24.10.2019 г. /08:45 – 14:00 ч./ –  Покровник: Покровнишко Шосе 15

На 24.10.2019 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Благоевград: 04279. 36. 89, Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Гладно Бърдо 02479. 162, Даме Груев 36, Димитър Талев 3, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, К. и Никола Хайдукови 66, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Айдаровско Дере Помпа За Напояване, местност Арнаутски Гроб Картинг Писта- Полигона, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй Търговски Комплекс С Бензиност, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща, местност Полигона Жилище, местност Промишлена Зона, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес Тп Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Петко Р. Славейков 18, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма 19, 11, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център Работилница, Каравана, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Тодор Александров 21, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 1, Яне Сандански 15, Река Бистрица, Склад, Помощно Стопанстово

Община Гоце Делчев

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59, 73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Маноле, местност Маноле, Неуточнен Адрес Тп1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, , 29, 33

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Двадесета 11, Дванадесета 8, Дванадесета 10, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Девета 19, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Десета 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Пета 1, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седемнадесета 10, 17, 15, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32, Площад, 2, 1

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция, Неуточнен Адрес Овчарник

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крибул: 262, Тп1

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Горно Дряново: 029032 – М. Дяново

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29, Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, Двадесет и Трета 15, 32, 7, 1, 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4, Осма 5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5, Първа 67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Решманица, Седемнадесета 12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, 2, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета 31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, 2, 3, УПИ 5, Чавдаров Кавак, Четвърта 27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23, Четиринадесета 32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6, Чорбаджика, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1, Шопарланката, 51, 1, Тп2, 3

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Лещен: УПИ II – 273, УПИ II, ПИ №271, Кв. 19, УПИ VI, ПИ №269, Кв. 19, Временно Строително Табло

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Марчево: 042004, 042005 – М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Канина, Курорт Огняновски Минерални Бани, Ст 19 Тп Марчево 2

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3 М. Банята, Благой Матеров 1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4, 16, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Дванадесета 6, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41, Долни Бани Ресторант, Времянка, Иван Вазов 1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, . 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Осиково, Общ. Гърмен: 1

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, 048031, Ііі-966, Кв. 56, Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Върбиците, Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Седем 4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11, Девета 1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16, Единадесета 11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4, Ливаде, М. Бърдо 3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9, М. Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М. Селища 2, 10, 3, 2, 7, 1, 11, М. Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, М. Тръне 1, 2, 4, 3, 5, местност Бърдо 5, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а, Осма 11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Седемнадесета 9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28, Трета 4, 17, 9, 2, 6, 7, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Тринадесета 23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25, Четвърта 12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2, Четиринадесета 2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2, 4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Скребатно: над селото- Оградите

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /10:00 – 10:20 ч./ –  Баничан: Мест. Бекирица

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /10:00 – 10:20 ч.; 10:00 – 16:30 ч./ –  Балдево: Открит Рудник

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Блатска: 030023, местност Бозукдермен, Тп2, Тп1

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново: УПИ-I, Кв. 30

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ново Лески

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ореше

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Теплен

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово: Мержането

На 21.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2, Тп1

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Втора 31, Двадесет и Втора 4, 9, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, Двадесет и Трета 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, Деветнадесета 12, 7, Десета 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, Осма 13, 21, 6, Петнадесета 56, Първа 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, Седма 28, 31, 13, Трета 55, 3, Тридесет и Пета 8, 6, Тридесет и Трета 7, 5, Тридесет и Четвърта 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тринадесета 2, 9, Шеста 8

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Марчево: 042004, 042005 – М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Ст 19 Тп Марчево 2

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: Горни Бани 9

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Боголин: 253, Тп1

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник

На 21.10.2019 г. /15:45 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 21.10.2019 г. /15:45 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес Тп1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33

На 21.10.2019 г. /15:45 – 16:30 ч./ –  Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Десета 11, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 21.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: местност Мочура

На 21.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен: Маноле, местност Маноле

На 21.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 21.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция

На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Вихрен 13, 11, 1, 5, Блокове на Циповете, 8, 15, 4, 10, 6, 12, 3, 2, Гьорче Петров 7, 1, 5, 2, 8, 9, 13, 1, 12, 6, 11, 4, 10, 3, Иларион Макариополски 38, 28, Кичево 7, Ниш 6, 4, 5, 1, 2, 3, Пирот 7, 6, 5, 10, 2, 1, 9, 14, 4, 8, 16, 3, 12, Преспа 1, 5, 3, Стефан Захариев 11, 15, 6, 13, 17, 5, 9, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов 16, 18, 38, 13, 20, 36, 38, 22, 5, 15, 7, 24, 11, 30, 26, 9, 32, 11 А, 3а, 34

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, В Сградата на Кметството, Читалище

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември 9, 7, 31002, Vііі, Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 8, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С. Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица, Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност Чарка Вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница, Пейо К. Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, Тп-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв. 49, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр. Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 3, 4

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село, Входа на Селото В Ляво

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1, Старото Село

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Драмски Път, местност Мочура, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка – УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Лъжница: 029005 М. Голака, Ал. Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: В Началото От Ляво След Моста

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Самоков: Тинтява 7

На 24.10.2019 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19

На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14, Традиционен Събор

На 24.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура

На 24.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Копривлен: 024015, 585 Кв. 3, Бачо Киро 19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24, Васил Левски 11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8, Драва 6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8, Драма 7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36, Илинден 8, Мрамора 21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18, Неуточнен Адрес Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Преработка на Мрамор, Поща, Стадиона, Освобождение 8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7, Петър Берон 7, 6, 9, Първи Май 10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2, Славянска 11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12, Тодор Паница 30, 26, 20, 32, 28, Хан Аспарух 15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4, Цар Калоян 9, 7, 5, 3, 4, 1, Цар Симеон 1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2, Шипка 13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6, Яне Сандански 14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11, Тп3, Тп5, Тото Пункт

На 24.10.2019 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Хаджидимово: VIII, І-319, Кв. 81, Акация 1, Ангел Кънчев 6, Баба Тонка 12, Бачо Киро 8, 1, 2, 4, 3, Васил Левски 11, 16, 13, 24, 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16, Димо Хаджидимов 40, 46, 20 А, 9, 39, 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38, Иван Вазов 2, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42, Кирил и Методий 13, 1, 2, 3, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22, Македония 52, 54, 52, 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, 53, 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35, 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, 35, местност Савака Помпа, местност Свети Димитър Пресевна, местност Тумбата 8, 3 Жилище, 3, 2, 5, 9, 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8, Неуточнен Адрес Градски Стадион, Опълченска 7, Ореляк 9, 7, 10, 2, 16, 8, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, 18, Отец Паисий 8, 11, 10, 12, 5, 4, 7, Пейо Яворов 13, 14, 11, 15, Св. Димитър 34-36, 9, 12, 4, 14, 21, Свети Георги 8, 1, Свети Димитър 82, 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35, Средни Ливади, Стопански Двор Сушилня, Времянка, Постройка, Кравеферма, Теменуга 1, 3, 5, 2, Тодор Каблешков 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, 25, 10, 102, Тп3, От Тп3, Тп8, Тр2, От Тп6, Канцеларии, Тп6, Тп7, Тп6, Филиал

На 24.10.2019 г. /09:45 – 11:00 ч./ –  Копривлен: Александър Стаболийски 16, 5, 1, 2, 3, 8, 14, 6, 13, 16, 9, 14, 11, 12, Атанас Тешовски 1, 3, 7, 8, 5, 14, 6, 2, 4, 9, 11, 10, Васил Левски 17, 19, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, Гоце Делчев 14, Граничар 12, 10, 2, 6, 8, 3, 7, 4, 1, Драма 50, 72, 45, 66, 58, 24, 50, 60, 62, 74, 70, 84, 78, 33, 76, 68, 56, 37, 82, 80, 52, 43, 54, 29, Завода 25, Здравец 1, 5, 2, Изгрев 3, 1, 2, 11, 5, 8, 7, 12, 10, Илинден 8, 4, 14, 20, 6, 10, Кирил и Методи 9, Левадуде, Левадуле, Малка Еловица, Младост 6, 3, 4, 24, 1, Парка 1, 4, 7, 9, Петър Берон 20, 22, 9, 38, 32, 6, 24, 30, 17, 4, 16, 11, 1, 8, 34, 28, 2, 18, 12, 7, 5, 30, 28, Първи Май 5, Свети Димитър 7, Стопански Двор Цех Вента, Склад, Цех За Мебели, Ранчо, Офис Сграда, Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница, Тодор Паница 24, 36, 14, 12, 10, 34, 20, 22, 18, 10 Времянка, 2, 4, Фиталар Дере, Христо Ботев 18, 4, 18, 12, 17, 15, 8, 5, 2, 13, 16, 21, 7, 10, 11, 6, Цар Калоян 1, Цар Симеон 12, 25, 13, 14, 19, 27, 4, 2, 8, 6, 21, 23, Юрий Гагарин 5, 5, 3, 1, 8, 2, Яне Сандански 10, Тп Апк, Тп1, Тп4

На 24.10.2019 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село

На 24.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14, Открит Рудник, Традиционен Събор

На 24.10.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, Мест. Бекирица, В Сградата на Кметството, Читалище

Община Гърмен

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

Община Кресна

На 22.10.2019 г. /10:30 – 13:00 ч./ –  Горна Брезница

На 21.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кресна: Главен Път Е-79, Македония 96, 1 Пътен Тунел на Главен Път Е79

На 21.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Крупник: Главен Път Е-79 Бензиностанция

На 21.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци, местност Станковица, къща, Тп2

На 21.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: Цар Самуил 1

На 21.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв. 16, УПИ III Кв 11, Скз Стара Кресна

На 21.10.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Ощава: 54537. 600. 31. 1, местност Русенци, къща, Тп2

На 21.10.2019 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли: Вила

На 22.10.2019 г. /08:00 – 10:30 ч.; 08:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 – 10:00 ч.; 08:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кресна: местност Градешки Бани Офис, Обект, Неуточнен Адрес Баня, Подината

На 22.10.2019 г. /08:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долна Градешница: Втора 7, 9, 11, 15, 19, 3, 17, 5, 1, 13, 21, 31, 8, 35, 29, 14, 6, 37, 43, 41, 16, 12, 2, 4, 10, 39, 27, 33, 37, 20, 22, 63, 49, 26, 59, 28, 67, 69, 65, 47, 30, 36, 50, 51, 8, 24, 53, 34, Главен Път Е79 Ресторант Воденичката, Аптека, Офис, Ресторант, Заведение, Комплекс, Склад, Кафе, 1, Магазин, Заведение, Офис, Гробето, Двадесет и Втора 5, 4, 1, 3, 6, 2, Двадесет и Пета 3, 6, 1, 4, Двадесет и Първа 1, 5, 3, Двадесет и Седма 5, Двадесет и Трета 11, 5, 13, 3, 9, Двадесет и Четвърта 7, 1, 1, 3, Двадесет и Шеста 25, 12, 4, 27, 21, 11, 2, Двадесета 1, Дванадесета 5, 16, 11, 9, 14, 18, 7, 3, 1, 12, 6, 17, 20, 2, 15, 4, Девета 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, 5, Деветнадесета 6, 4, 3, 13, 11, 1, 5, 9, 8, Десета 7, 1, 4, 3, 5, 6, 8, 2, 9, Единадесета 3, 4, 11, 9, 7, 2, 6, 14, 12, 1, 10, 5, 8, извън регулацията Жилище, Жилище, 8, Времянка, 13, 69, Жилище, местност Градешка Гара Авторемонтна Работилница, местност Рудината, Неуточнен Адрес Тп3, Тп1, Тп2, Осемнадесета 1, 5, 7, 3, Осма 2, 4, 6, Петнадесета 2, 1, Първа 29, 55, 33, 45, 59, 69, 41, 67, 31, 57, 25, 39, 53, 19, 65, 37, 61, 47, 51, 35, 63, 21, 23, 43, 27, 49, 9, Параклис Пресвета Богородица, 17, 15, 1, 11, 13, 5, 7, 3, Седемнадесета 6, 4, 3, 1, 8, 5, 2, Седма 3, 5, 15, 11, 1, 9, 7, 13, Трета 1, 12, 7, 14, 10, 6, 28, 4, 9, 3, 16, 2, 8, 26, 28, 29, 24, 26, 20, 21, 15, 17, 18, 23, 19, 22, 25, 27, Тринадесета 16, 19, 9, 2, 13, 4, 17, 8, 5, 11, 15, Четвърта 3, 2, 7, 18, 27, 23, 13, 24, 28, 36, 32, 8, 19, 31, 22, 4, 6, 21, 15, 11, 34, 14, 20, 25, 30, 1, 10, 16, 5, 12, 17, 26, 33, 38, 40, 46, 44, 42, 3, 41, 37, 6, 43, 47, 45, 46, Четиринадесета 3, Шеста 20, 6, 2, 4, 18, 16, 14, 10, 22, 12, Шестнадесета 3, 2, Поща, М. Гробето

На 22.10.2019 г. /08:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Илинденци: Алеко Константинов 22, 4, 2, 13, 6, 10, 5, 8, 1, 9, 3, Белица 2, 11а, 11, Васил Левски 27, 28, Втора 25, Двадесет и Втора 3, 2, 4, 5, Двадесет и Девета 4, 13, 17, 19, 11, 14, 7, 12, 8, 15, 3, 18, 16, 7, Двадесет и Осма 7, 1, 3, 2, 5, 1, Двадесет и Пета 19, 4, 8, 14, 12, 16, 6, Двадесет и Първа 18, Двадесет и Седма 1, 3, Двадесет и Трета 1, 3, 13, 5, 7, 9, 3, 10, 2, Двадесет и Четвърта 9, 4, 2, 3, 7, 6, 5, 7, 4, Двадесет и Шеста 1, Двадесета 3, 15, 9, 7, 17, Дванадесета 1, Девета 16, 2, 7, 8, 10, 3, 6, 5, 20, 13, Деветнадесета 13, 11, 8, 3, 9, 2, 5, 7, 7, 2, 10, 9, 4, 1, Десета 3, 8, 6, Димитър Пешев 1, 3, 6, 2, 10, 8, Единадесета 2, 1, 3, 5, 5, Здравец 7, Илинден 2, Кольо Фичето 8, Костур махала 7, 4, 2, 3, 5, 8, 1, 1, М. Злинска Река – Сусарник, местност Бабище ПИ 040193, местност Горно Поле Помпена Станция, Мраморна 20, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 12, 7, 8, 6, Пета 7, 2, 5, 4, Петнадесета 1, 2, Първа 5, 9, 3, 4, 29, 17, 19, 27, 25, 23, Св. Трифон 10, Свети Мина 15, Седма 7, 2, 9, Трета 22, 33, 28, 27, 25, 29, 34, 37, 19, 36, 31, 32, 32, 61, 43, 8, 59, 48, 65, 18, 46, 42, 51, 40, 39, 45, 66, 56, 49, 55, 53, 67, 41, 44, 21, 9, 26, 10, 15, 11, 13, 16, 6, 18, 17, 12, 14, 7, 8, 1, 4, Тридесет и Втора 9, 12, 4, 1, 10, 7, 6, 8, Тридесет и Осма 8, 2, 5, 1, 6, Тридесет и Пета 9, 1, 9, 6, 15, 11, 20, 13, 5, 3, 5, 22, Тридесет и Първа 9, 7, 8, 4, 2, 6, 7, 3, 1, 5, Тридесет и Седма 1, 9, 5, Тридесет и Трета 61, 6, 4, 5, 2, Тридесет и Четвърта 36, 42, 31, 45, 37, 39, 34, 38, 48, 32, 29, 33, 2, 17, 12, 28, 1, 13, 19, 30, 14, 15, 8, 23, 20, 25, 27, 11, 6, 26, 29, 10, 3, 30, 20, Тридесет и Шеста 1, 6, 6, 8, 10, 9, 1, 12, 18, 5, 2, 3, 4, 2, 1, Тридесета 6, Тринадесета 11, 3, 18, 16, 12, 14, 10, 8, 4, 1, 2, 16, Черноризец Храбър 6 Жилище, Четвърта 4, 11, 2, 15, 5, 13, 3, 16, 14, 24, 17, 2, 18, 21, Четиридесет и Втора 5, 1, 2, 12, 7, 10, 6, 4, 8, 3, 25, Четиридесет и Девета 1, 3, 3, 5, 6, 8, 10, 1, 12, 1, Четиридесет и Осма 3, 2, 12, 6, 7, 5, Четиридесет и Пета 2, 5, Четиридесет и Първа 6, 4, Четиридесет и Седма 10, 36, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 1, 4, Четиридесет и Трета 3, 4, 10, 1, Четиридесет и Четвърта 31, 3, 2, 1, 42, Четиридесета 19, 29, 17, 8, 27, 15, 3, 5, 14, 4, 1, 21, 1, 14, 1, Четиринадесета 4, 5, 9, 2, 3, 2, 3, Шеста 2, Шестнадесета 6, 12, 4, 1, 10, 8, 14, 1, 4, 5, 2, Съвет, 3, УПИ І-248, Кв. 26, 4

На 22.10.2019 г. /08:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Струмяни: Будител 3, Врабче 4, Димчо Дебелянов 3, 2, 36, Долна Белица 7, 30, 31, 23, 15, 21, 40, 5, 11, 26, 13, 33, 3, 4, 32, 22, 38, 34, 42, 8, 24, 27, 20, 12, 16, 10, 2, 14, 18, 19, 6, 36, 1, 25, 9, 29, 28, Дядо Ильо Малешевски 3, 2, 11, 2, 4, 5, 1, 3, 6, 8, Кочо Честименски 2, Мура 1, 7, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 1, 12, 3, 10, 8, Пейо Яворов 1, Пенчо Славейков 6, Св. Св. Кирил и Методи 8, 8, 10, Св. Св. Константин и Елена 18, 22, 3, 26, 27, 12, 36, 16, 6, 24, 28, 2, 20, 32, 30, 1, 14, Синаница 8, 4, Спартак 2, 4, 13, 22, 31, 5, 29, 27, 8, 37, 25, 21, 35, 17, 15, 9, 43, 39, 19, 33, 7, 3, 41, Хан Крум 4, 2, Хан Кубрат 6, Христо Ботев 9, 8, 3, 10, 15, 7, 11, 17, 13, 6, 2, Цар Самуил 12, 28, 13, 4, 24, 1, 11, 2, 6, 8, 15, 9, 10, 2

Община Петрич

На 21.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 21.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 21.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Михнево: Гоце Делчев 5, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Никола Вапцаров 8, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Шипка 26, 20

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Дреновица

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Баскалци

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вишлене

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гега: Боровичко, Боровичкото

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долене

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Крушица

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Рибница

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Драгуш

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Зойчене

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кукурахцево

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Мендово: Слопотец

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов 1, местност Иловица Мачтов Трафопост, Рокфелер

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов 30, Беласица 46, Георги Измерлиев 24, 18, 20, 16, 22, 6, извън регулацията 1, Македония 44, Маркови Кладенци 51, 49, 30, 27, 32, местност Алачевото Цех, местност Орешката Жилище, местност Чалията Помпа, Помпа, Младост 42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39, Огражден 36, 53, Отец Паисий 5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17, Русия 11, Хоризонт 7, Яне Сандански 21

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Струмешница: Струмешница

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Чурилово

На 21.10.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Чуричени: 000248, местност Куково

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Право Бърдо

На 21.10.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Генерал Тодоров: 1

На 21.10.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126. 149. 27, България 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов 3, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, Свети Георги 2а

На 21.10.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел АМ Струма, *, 1

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долно Спанчево: местност Реката

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кулата: Антон Попов 53, 35, 48, 27, 20, 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, 23, 35, 29, 58, 17, 31, 9, 14, 10, 11, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 4, 19, 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76, Арда 1, 2, Брегалница 30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, 4, 8, 1, 6, 15, 1, 2, Васил Левски 14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, 18, 4, 6, 2, Връх Китка 14, 6, 1, 16, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3, Гео Милев 14, 12, 10, 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1, Ел-Тепе 6, 4, 2, 3, 8, 1, 7, Жп Кулата, Кожух 7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, 1, 3, Кочо Мавродиев 4, 5, 11, 2, 7, 6, Люле Бургас 7, 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4, Максим Горки 2, 9, 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6, местност Гкпп-Кулата Цех, Администрация, Магазин Белатур Ад, Такси и Разрешителни, Кантар, Митница, Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Каравана, Помпа, местност Кавако Магазин, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, 1 Гкпп, Усилвател Бац, Отец Паисй 16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, 6, 8, 4, Петко Р. Славейков 23, 38, 36, 48, 44, 42, 46, 29, 7, 30, 9, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28, Плевен 24, 2, 28, 30, 32, 10, 22, 6, 14, 12, 3, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2, Рила 1, 8, 11, 7, 9, 3, 2, Стефан Караджа 1, 3, 2, 6, 4, 8, 11, 14, 7, 12, 5, 10, Хр. Чернопеев 2, 1, 2, Цанко Церковски 3, 1, 5, 4, 6, Цар Калоян 2, 3, 1, 4, Поща, Чаталджа 6, 4, 2, 5, Черни Черници, Яне Сандански 10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6, Янтра 2, 4, 1, 8, 6, 7, 5, 5, 1

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико Път 108, Капанлъко, местност Дабето Фабрика, местност Ливадите Автосервиз, местност Острово Помпа, местност Побиен Камък Помпа, местност Порой, местност Фабриката Цех, Петко Р. Славейков 2

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Марикостиново: 1-141, Асен Златаров 24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36, 43, 1, 11, 16, 14, 6, 2, 5, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 13, 18, 3, 11, 8, 10, 17, 19, Братя Миладинови 25, 26, 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 22, 20, 44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 43, 38, 25, 37, 46, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21, Бузлуджа 1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8, Бяло Море 2, Васил Коларов 4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10, 26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, 60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56, Генерал Гурко 4, 6, 10, 8, 2, 9, 5, 18, 13, 14, 16, 22, 10, Георги Раковски 7, 1, 2, 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Главен Път Е-79 1 Фтец Мантар Енерджи, Горничето, Димитър Благоев 4, 2, 5, 3, 7, 13, 9, 11, 8, 13, Димо Хаджидимов 3, 6, 8, 2, 5, 1, 7, 11, 9, 10, Долен Засек Склад За Строителни Материали, Драва 2, 1, 6, 3, 4, Екзарх Йосиф 41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31, 18, 16, 12, 20, 22, 11, 17, 15, 19, 5, 21, Заводска 2, 1, Засеко, Иван Вазов 14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2, 10, 21, 1, извън регулация, Карл Маркс 2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20, Марикостенски Бани Ферма, Цех, Тп, Хотел, 2, Марица 6, 48, 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2, местност Аджобица-Чалията Бензиностанция, местност Банско Бърдо Павилион, местност Бонаро Бетонов Център, местност Високия Рид Склад, местност Горничето Цех, местност Корията Врем. С-Во, местност Лозарски Андък Свинарник, местност Падарка Свинарник, Казан, Местонст Среден Път Таверна, Москва 3, 4, Неуточнен Адрес Поща, Извън Селото, Извън Селото, Отец Пайсий 15, 2, 10, 1, 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 4, 19, 8, 3, Петър Берон 2, 4, 1, Петър Стефанов 2, 11, 7, 19, 12, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 13, 9, Пирин 4, 2, 5, 6, 14, Пътен Възел АМ Струма, Свобода 5, 4, 3, 9, Стадион, Струма 13, 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5, Христо Смирненски 8, 14, 2, 5, 26, 10, 7, 24, Черно Море 15, 12, 14, 6, 11, 9, 20, 2, 18, 16, 7, 3, 5, 1, 4, 10, Янтра 1, 3, 2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Монтана: Хан Кубрат 9

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови 1, България 104, 101, 76, 80, 103, 74, 92, 84, 98, 97, 87, 72, 94, 70, 68, 82, 126, 95, 83, 93, 85, 78, 96, 99, Георги Бенковски, Зиче, Ляшница Потоко, местност Бухото Цех, Помпа, Склад, Ресторант, Сграда, Офис, Жилище, Сонда, Помпа За Напояване, Работилница, Фургон, Обор, местност Зиче Църква, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда, Врем. С-Во, Временно Строителство, 8, Жилище, местност Караач-Дамяница Метан Станция, Мтп, местност Кумли Магазин За Строит. Материали, Автосервиз, Временно Строителство, Авторемонтна Работилница, местност Мерата Тп, Временно Строителство, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата Автоработилница, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов 1, Стопански Двор

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Рупите: Александър Буйнов 6, 30, 27, 20, 10, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 5, 3, 11, Беласица 1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16, Бяло Море 3, 5, 4, 2, 7, 11, 8, 10, Васил Левски 23, 15, 25, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 3, Георги Бенковски 15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23, Гоце Делчев 10, 12, 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13, извън регулацията 1, 1, 2, 1, Илинден 13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, 2, Кирил и Методий 25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, 2, 13, Кожух 1, 6, 3, 7, 9, 5, Любен Каравелов 32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, 6, 4, 11, 10, 35, 18, Маркова Скала 9, 7, 2, 3, 6, 4, Маршал Толбухин 1, 2, 12, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 8, 17, 9, Местнос Рупите Вила, Църква, Баня, Почив. Станция, Павилион, местност Корията Помпа, Помпа, местност Мерата, местност Пинговица Помпа, Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива, местност Свети Атанас, местност Средно Поле Помпа За Поливане, Помпа, Цех, Помпа, местност Тафтино ПИ 000301, Дом, Цех За Произв. на Плодови и Зе, местност Тухларка Оранжерия, Помпа, Москва 4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8, Неуточнен Адрес Приемник Бац, Поща, Никола Вапцаров 7, 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15, Осми Март 1, 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Осогово 10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, 1, Петра 1, 9, 15, 11, 17, Пирин 4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански 17, 13, 1, 23, 25, 22, 27, 23, 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1, Софроний Врачански 21, 8, 9, Стопански Двор Тп, Цех, Тафтино, Тракия 9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3, УПИ Ііі-131, Кв. 7, Хр. Ботев 37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49, 27, 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 3, 17

На 23.10.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Голяма Нива -Кавако, Капсиди, местност Янкулица, Трънката, УПИ 4 и ПИ 014012, М. Градините, УПИ I-111 Кв. 20, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите, 22, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 23.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Марино Поле, Общ. Петрич: местност Вадата

Община Разлог

На 21.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10, Баненска Буна 7, 30, 1, Двадесет и Девета 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9, Двадесет и Пета 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, Двадесет и Първа 8, 3, 1, Двадесет и Седма 32, 58, Двадесет и Четвърта 1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, Деветнадесета 32, извън регулацията 99, Неофит Рилски 1, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 18, Пета 10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, Първа 1, Трета 17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, Тридесета 10, Тринадесета 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9, Четвърта 3, Шафле Дере 15, Шеста 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5, От Тп Детска Градина

На 22.10.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Разлог: Христо Ботев 52, 81, 56

На 22.10.2019 г. /10:15 – 11:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Гарата

На 22.10.2019 г. /10:15 – 11:15 ч./ –  Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски 23, Баница 4, 2, 7, 6, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8, Бела Река 12, 2а В, 2 Б, 1, 64, 4 Б, 2 В, 2 А, 1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4, Булаир 1, 2, 3, Даме Груев 14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19, 3, 6, 2, Изток 4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18, Иларион Макариополски 73, 57, 75, 51, 67, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39, 65, Каракьой 5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3, Предел 3, Тодор Александров 53, Христо Ботев 58, 56, 56, 72, 83, 75, Тп Училищен Комплекс, 77, 48, 101, 54, 99, 23 Б, 23, 23 3, 4, 3, Цар Иван Шишман 5, Цар Самуил 20, 8, 28, 2, 26, Гараж, 5, 14, 3, 18, 22, 6, 4, 16, 10, 66, 4, 1, 20, Черна Река 1, 11, 7, 13, 5, 1, 9, 15, 3

На 23.10.2019 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Разлог: Вихрен 4, 10, 7, 2, 5, 11, 7а, 1, 3, 6, 14, 8, 17, 12, 15, 19, Занаятчийска 30, 38, Изток Тп Изток, Кафе, 6, Искър 3, 1, 7, 19, 4, 13, 15, 21, 9, 5, 10, 25, 17, 2, 8, Малина, Марица 2, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св. Св. Кирил и Методий 4 А, Стара Планина 4, 1, 2, 5, 15, 99, 38, 10, 101, 7, 2, 17, 13, 11, 9, 37, 3, 33, Трети Март 2, 1, 7, 9, 5, 4, Явор 1, 2

На 23.10.2019 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Разлог: Вихрен 22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3, Дунав 3, 10, 5, 19, 2, 1, 6, Занаятчийска 13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19, Изгрев 44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, Изток 99, Искър 65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47, Марица 1, 2, 4, 3, Стара Планина 8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, Странджа 1, 2, 3, 4, Трети Март 9, 8, 2, 92, 10, 1, Черна Река Плевня, Юндола 1, 4, Явор 10, 12, 5, 8, 7

На 23.10.2019 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, Тп Банята

Община Сандански

На 21.10.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански, Жилище

На 21.10.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Ново Ходжово

На 21.10.2019 г. /09:15 – 16:30 ч.; 09:15 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Спатово: местност Клюнко

На 21.10.2019 г. /09:45 – 13:00 ч./ –  Поленица: Бангеица 042023, Бангийца, местност Целипут, Целипут

На 21.10.2019 г. /09:45 – 13:00 ч./ –  Сандански: Панайот Волов 10, 8, 12, 7, 11, 9, Свобода 14, Стефан Стамболов 58, 47, 14, 49, 37, 39, 41, Целипут

На 21.10.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Сандански: Димитър Талев 2, 8, 6, 4, 1, 10, Иван Вазов 8, 2, 6, 3, 10, 5, 1, 7, 4, Пирин 6, 9, 8, 7, 1, 2, 3, 4, 11, 5, Свобода 14, 38, Чудомир Кантарджиев 53, 55, 61, 51, 63, 57, 59, Юрий Гагарин 32

На 22.10.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Горно Спанчево

На 22.10.2019 г. /12:00 – 14:15 ч./ –  Сандански: Тодор Каблешков

На 23.10.2019 г. /09:15 – 11:15 ч./ –  Плоски: Бензиностанция Шел

На 23.10.2019 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Враня: 1 ПИ 024003

На 23.10.2019 г. /12:15 – 16:00 ч./ –  Плоски: местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса

На 24.10.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 14:15 ч.; 14:00 – 14:15 ч./ –  Лешница, Общ. Сандански: местност Струма Рибарник С. Лебница Мтп Лебница 2

На 24.10.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:15 ч./ –  Сандански: Р-Н Индустриална Зона Трикотажен Цех

На 24.10.2019 г. /09:15 – 14:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:15 ч./ –  Дамяница: Склавска Река

На 24.10.2019 г. /09:15 – 14:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:15 ч./ –  Лебница: местност Горен Герен, 2, 1

На 24.10.2019 г. /09:15 – 14:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:15 ч./ –  Струма: местност Полето Скз Струма, 026005, Водна Помпа, Песоците 007025, Полето, Скалата 012002, 1, 2

На 24.10.2019 г. /10:15 – 13:00 ч./ –  Поленица: Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, Изгрев 14, Илия Минев 30, Македония 1, 39, 50, 51, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Рила 1, 2, Х-77, Кв. 8, Яне Сандански 17, 23, 21, 25, 3

На 24.10.2019 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Сандански: Крайречна 16, 20, 6, 8, 2а, 22, 18, 8, 12, 3, 14, 14, 2, 22, 16, 4, 1, 10, Свобода 14, Спано Поле 1, 11, 16, 12, 8, Стефан Стамболов 58, 37, 60, 54, 60

На 24.10.2019 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Разлог: местност Пети Километър

Община Сатовча

На 21.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Кочан: 015218, Аделберт Антонов 8, 13, 6, 3, 7, 14, 12, 8, 15, 8, 5, 11, 15, Анещи Узунов 6, 3, 2, 8, 4, 5, 1, Антон Иванов 1, 4, Бузлуджа 14, 16, Васил Левски 37, 14, 19, 20, 9, 38, 4, 44, 26, 30, 2, 28, 11, 25, 16, 17, 31, 17, 42, 33, 10, 13, 32, 12, 18, 27, 35, 16, 23, 27, 7, 47, 3, 21, 29, 15, 40, Вергил Ваклинов 26, 29, 12, 8, 39, 4, 30, 35, 13, 7, 22, 15, 21, 11, 33, 20, 28, 17, 25, 31, 16, 23, 10, 2, 27, 34, 14, 18, 19, 1, 31а, Георги Бенковски 1, 3, 9, 7, Георги Бенковски 1, Дончо Ганев 9, 16, 8, 6, 5, 3, 7, 4, 18, 15, 10, 5, 14, 17, Еделвайс 7, 3, 2, 5, 4, Здравец 13, 4, 15, 22, 12, 23, 16, 8, 29, 10, 14, 27, 11, 5, 6, 4, 24, 2, 7, 9, 25, 18, Капитан Петко Войвода 18, 7, 13, 11, 19, 21, 9, 17, 20, 25, 27, 23, 29, 15, Кирил и Методи 4, 1, 10, 3, 7, 6, 5, 8, 10, 2, 9, Лиляна Димитрова 9, местност Стопански Двор Цех, Мир 1, 2, 5, Младост 11, 15, 1, 9, 4, 12, 14, 7, 13, 3, 10, 6, 18, 5, 2, Неуточнен Адрес Тп2 Кочан, Неуточнен Адрес Тп1 Кочан, Тп1 Кочан, Осма 4, 8, 6, 10, Осма 1, Отец Паисий 13, 8, 15, 11, 6, 12, 17, 10, 9, 2, 5, 4, 7, Панайот Хитов 6, Пейо К. Яворов 6, 10, 8, 4, 1, 18, 14, 3, 20, 22, 12, 7, 16, 5, 2, Пеньо Пенев 18, 7, 16, 12, 10, 20, 14, Пета 12, Победа 22, 54, 25, 3, 1, 7, 6, 5, 8, 4, 27, Пролет 13, 46, 15, 18, 43, 31, 42, 23, 36, 9, 16, 30, 2, 1, 24, 44, 34, 26, 41, 28, 32, 33, 6, 4, 11, Първа 2, 1, 8, Свилен Русев 1, 10, 12, 6, 8, 4, Свобода 12, Седма 5, 13, Септемврийска 3, 6, 5, 2, Септемврийска 1, 20, 20, Сергей Румянцев 5, Славянска 3, Стопански Двор Шивашка Работилница и Кафе-Бар, Струма 1, 9, 8, 5, 2, 12, 4, 4, 16, 22, 6, 10, 13, 18, 7, 20, Тодор Каблешков 4, Тракия 9, 4, 11, 5, 24, 8, 6, 7, 10, 2, Христо Смирненски 5, 3, 1, 14, 16, 11, 15, 13, 12, Шеста 2, 4, местност Кундевица

На 22.10.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Кочан: Антон Иванов 1, 4, Вергил Ваклинов 26, 29, 12, 8, 39, 4, 30, 35, 13, 7, 22, 15, 21, 11, 33, 20, 28, 17, 25, 31, 16, 23, 10, 2, 27, 34, 14, 18, 19, 1, 31а, Георги Бенковски 1, 3, 9, 7, Капитан Петко Войвода 18, 7, 13, 11, 19, 21, 9, 17, 20, 25, 27, 23, 29, 15, Младост 11, 15, 1, 9, 4, 12, 14, 7, 13, 3, 10, 6, 18, 5, 2, Неуточнен Адрес Тп2 Кочан, Осма 4, 8, 6, 10, Панайот Хитов 6, Пейо К. Яворов 6, 10, 8, 4, 1, 18, 14, 3, 20, 22, 12, 7, 16, 5, 2, Пеньо Пенев 18, 7, 16, 12, 10, 20, 14, Седма 5, 13, Септемврийска 3, 6, 5, 2, Сергей Румянцев 5, Славянска 3, Тракия 9, 4, 11, 5, 24, 8, 6, 7, 10, 2, Христо Смирненски 5, 3, 1, 14, 16, 11, 15, 13, 12, Шеста 2, 4

На 22.10.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Вълкосел: Бистрица 14, 13, 7, 5, 1, 11, 4, 2, 9, 6, 15, 12, 3, 10, 8, Божур 30, Бузлуджа 24, 25, 37, 44, 40, 28, 23, 41, 27, 29, 35, 26, 42, 38, 50, Заря 24, Лилия 38, 36, 31, 35, 37, 33, 45, 43, 52, 44, 41, 40, 39, 42, Людмила Живкова 9, 10, 4, 3, 1, 6, 2, 14, 19, 5, 17, 15, 12, 11, 7, Люляк 20, 14, 1, 13, 3, 22, Места 1, 3, Неуточнен Адрес Тп2, Рила 1, 2, 3, 5, Стопански Двор, Христо Ботев 3, 5, 14, 6, 12, 8, 7, 2, 4, 9, 1, 11, 10, Лечебница

На 22.10.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Вълкосел: Балтите, Божур 6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17, Бузлуджа 18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5, Васил Левски 21, 14, 13, Георги С Раковски 4, 5, 6, Заря 22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8, Лилия 26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4, Людмила Живкова 14, Люляк 14, 7, 15, Неуточнен Адрес Мтп 4, Отец Паисий 2, 5, 3, 1, Прогрес 15, 12, 1, 4, 14, 2, 13, Хан Аспарух 9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24

На 23.10.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Кочан: 012119, Антон Иванов 5, 4, 2, 3, Антон Иванов 6а, 7, 6, Беласица 3, 1, 5, 2, Бузлуджа 2, 6, 8, 4, 5, 12, 11, 3, 9, 7, Бузлуджа 14, 13, 16, 10, 15, Васил Левски 8, 1, 3, Васил Левски 34, 46, 22, 35, 36, Вела Пеева 1, 2, Вергил Ваклинов 8, 39, 9, 18, Витоша 2, 1, Възход 9, 13, 7, 8 А, 2, 8, 4, 10, 1, Георги Бенковски 1, 3, Георги Бенковски 7, 6, 17, 5, 11, 4, 15, 23а, 23, 8, 13, 9, Десета 10, Димитър Благоев 24, 9, 7, 27, 11, 29, 25, 23, 15, 13, 4, 21, 17, 5, 19, Димитър Благоев 51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43, Долна Лъка, Дончо Ганев 14, 1, 3, 2, Дончо Ганев 4, 2, Единадесета 9, Здравец 16, Ивайло 10, 14, 12, 6, 16, 4, 8, Иван Козарев 6, 1, 4, 2, Лиляна Димитрова 7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1, Люляк 4, 6, местност Стопански Двор Магазин, Мир 5, 7, 3, Митко Палаузов 1, Младост 9, 19, Младост 11, 2, Неуточнен Адрес Детска Ясла, Кметство, Тп3 Кочан, Неуточнен Адрес Тп5, Неуточнен Адрес Тп4 Кочан, Никола Вапцаров 18, 7, 16, 4, 5, 1, 22, 19, 17, 15, 3, Никола Парапунов 10, 1, 16, Офис, 14, 38, 12, 2, Никола Парапунов 7, 8, 38, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24, Никола Парапунов 4, 7, 2, 3, 5, 6, 10, Отец Паисий 1, Отец Паисий 9, 3, Панайот Волов 2, 9, 4, 7, 5, 6, 3, Панайот Хитов 2, 4, Пеньо Пенев 12, Пирин 1, 3, 5, 4, 2, Пирин 7, Плиска 12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1, Площада 1 Бар, Площада 1, Победа 48, Победа 44, 31, Победа 25, 16, 10, 40, 72, 23, 27, 62, 42, 32, 44, 1, 7, 21, 35, 29, 3, 33, 5, 34, 13, 31, 37, 30, 39, 52, 18, 2, 14, 20, 19, 38, 36, 56, Пролет 10, 1, 6, 5, 12, 17, 8, 11, 35, 14, 4, 15, 9, 3, 2, 13, Рила 13, Рила 4, 1, 2, 8, 5, 6, 3, Родопи 4, 6, 3, 1, Свилен Русев 1, Свобода 10, 16, 15, 21, 17, 12, 8, 4, 20, 2, 14, 3, 11, 18, 13, 7, Септемврийска 1, 4, Септемврийска 31, 12, 33, 18, 25, 42, 30, 27, 19, 13, 8, 32, 24, 44, 46, 14, 34, 45, 10, 35, 21, 3, 17, 28, 26, 20, 38, 23, 15, Стефан Караджа 2, 9, 11, 7, Струма 16, 14, 15, Тодор Каблешков 3, 1, 8, 2, 6, 5, Тракия 1, 3, Тракия 12, 26, 8, 2, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6, Трета 10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18, Хаджи Димитър 2, 3, Христо Ботев 24, 4, 22, Поща, Христо Ботев 54, 7, 22, 28, 14, 16, 3, 46, 5, 42, 8, 52, 20, 34, 48, 44, 24, 18, 26, 38, 6, 12, 36, 32, 10, 30, 50

На 24.10.2019 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Туховища: Тп2

На 24.10.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Туховища: 382, Здравна Служба, Тп1, Кметство

Община Симитли

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 10:00 – 14:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 – 11:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 – 14:00 ч.; 10:00 – 11:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 – 14:00 ч.; 10:00 – 11:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Тросково: Баров Път, местност Ливадище, Скз Тросково

На 21.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: местност Джалева Махала, местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, Трифа

На 21.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Крупник: Александър Стамболийски 13, Васил Коларов 14, 1, Васил Левски 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Георги Димитров 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Даме Груев 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, Карл Маркс 1, Кирил и Методий 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кресненско Въстание 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Бар, Склад, Ясла, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, Пейо Яворов 18, Пирин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Трайчо Костов 12, Хан Аспарух 2, 4, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, 1

На 21.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Симитли: Ораново Жилище

На 21.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград: С. Долно Церово

На 22.10.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Симитли: Іі-760 Кв. 53, Любен Каравелов 2, 7, 9, 4, 6, 5, Ораново, Партизанска 21, 29, 25, 23, 35, 31, 27, Пирин 3, Предел 109, 117, 127, Жилище, 78, 119, 102, 111, 98, 96, 91, 76а, 99, 95, 113, 103, 92, 97, 93, 125, 90, 88, 82, 115, 84, 74, 78а, 94, 76, 100, 104, 107, 101, 89, 80, 73, 86, 105, Преспа 7, 15, 5, 3, 1, 11, Симитли

Община Струмяни

На 22.10.2019 г. /13:45 – 16:00 ч./ –  Микрево: Стефан Караджа 37, Стопански Двор Цех, Бетонов Център

Община Якоруда

На 21.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бабяк: Заведение

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Тп Чирек

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гълъбово, Общ. Белица

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лютово

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Юруково

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Десета 7

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кузьово

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Орцево

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Палатик

На 21.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Черешово, Общ. Белица

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Банско: Княз Ал. Батемберг 13, Св. Иван Рилски 20

На 24.10.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Якоруда: Айдаре 1, 3, 1, 7, Алпийска 1, 3, 24, 20, 22, 8, 5, 12, 16, 14, 4, 7, 2, 6, 99, 13, 18, 24, Белмекен 3а, 20, 4, 16, 3а, 12, 20, 18, 3, 2, 1, 11, Богдан Войвода 4, 2, 7, 1, 6, 9, 11, 5, 8, Букет/Петнадесета/ 8, 10, 3, Бунтишка 5, 1, 2, 4, 7, 3, 1, 6, 5, Бърдо 3, 6, 18, 16, 99, 20, 14, 18, 26, 8, 24, 10, 26, 28, 34, 9, 7, 12, 19, 5, 13, 22, 27, 11, 21, 16, 14, 25, 17, 99, 20, 23, 18, 35, 29, Васил Априлов 14, 12, 11, 9, 2, 4, 1, 6, 8, 10, 7, 5, Васил Левски 2, 2, 2, 2, 32, 30, 2, 28, 26, 2, 13, 2, 17, 10, 9, 16, 6, 35, 20, 25, 12, 14, 2, 3, 11, 19, 7, 80, 8, 24, 22, 99, 15, 18, 4, 26, 13, 28, Витоша 6, 10, 27, 29, 45, 25, 61, 48, 18, 47, 21, 32, 44, 51, 52, 23, 57, 46, 33, 31, 28, 59, 24, 34, 43, 12, 39, 65, 26, 40, 36, 37, 50, 22, 14, 20, 25, 3, 5, 13, 15, 1, 20, 50, 4, 8, 2, 6, 17, 11, 10, Гоце Делчев 1, 4, 33, 29, 99, 21, 5, 6, 27, 17, 12, 16, 9, 18, 23, 32, 4, 13, 25, 8, 31, 10, 19, 20, 14, 6, 7, 5, 3, 4, 1, 2, Грагьовец/Стефан Чернев/ 17, 15, 9, 14, 10, 6, 22, 27, 8, 2, 3, 15, 7, 5, 1, 21, 16, 11, 12, 19, 17, 31, 18, 13, 4, 28, 23, Градище/Трета/ 17, 9, 4, 6, 11, Грънчар/23-Септември/ 9, 22, 4, 30, 52, 23, 56, 16, 33, 54, 20, 32, 8, 18, 5, 29, 1, 31, 14, 36, 6, 28, 44, 26, 13, 40, 39, 42, 37, 46, 24, 10, 38, 50, 2, 8а, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 2, 25а, 6, 20, 2, 99, 35, 12, 33, 37, 41, 39, 4, 5, 29, 10, 27, 8, 31, 2, 11, 17, 2, 25, 3, 7, 99, 5, 15, 94, 1, Дванадесета 5, 2, Девета 9, 3, 7, 11, 9, 5, Джебре/Иван Ботушанов/ 42, 4, Добро Ниве/Партизанска/ 9, 5, 3, 7, 2, 13, 19, 8, 17, 1, 4, 11, Екзарх Йосиф 20, 8, 14, 7, 13, 16, 9, 18, 11, 3, 12, 10, 6, 5, Иван Вазов 4, 5-6, 3, 10, 8, 1, 14, 5, 7, 4, 18, 11, 9, 16, 2, Иван Попкостов 6, 2, 4, 1, 3, Изгрев 15, 7, 1, 20, 10, 8, 17, 14, 18, 5, 9, 13, 19, Кирил и Методи 58, 56, 62, 35, 52, 46, 45, 55, 47, 37, 21, 59, 53, 48, 22, 50, 39, 49, 44, 99, 60, 57, 9, 4, 13, 41, 6, 27, 32, 38, 40, 82, 64, 80, 41, 95, 91, 83, 81, 72, 71, 89, 61, 70, 67, 74, 93, 87, 77, 75, 85, 97, 79, 78, 73, 69, 66, 63, 76, 15, 6, 25, 8, 18, 46, 34, 2, 17, 29, 12, 13, 36, 1, 28, 30, 23, 14, 3, 19, 16, 21, 11, 55, 27, Кожух 10, 23, 21, 23, 21, 15, 6, 8, 5, 17, 4, 1, 12, 19, 18, 9, 10, 14, 13, 16, 7, 3, 2, Лазарец 99, 12, 5, 4, 3, 10, 6, 13, 11, 9, 1, 2, 7, 14, 47, 25, 66, 55, 59, 44, 76, 34, 57, 1, 54, 49, 38, 42, 74, 45, 60, 52, 53, 30, 39, 56, 72, 24, 78, 18, 82, 19, 9, 36, 20, 16, 33, 64, 26, 40, 15, 17, 8, 22, 51, 86, 70, 32, 50, 31, 48, 27, 43, 14, 37, 58, 41, 21, 23, 61, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч 1, 5, 2, 3, 7, 2 5, 9, 11, Македония 23, 1, 12, 5, 8, 4, 7, 6, 2, 11, 16, 3, Места/П. Джеджеров/ 23, 52, местност Буковец, Мусала 13, 8, 50, 11, 5, 4, 6, 9, 1, 2, 1, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов 10, 12, 1, 11, 15, 4, 16, 5, 13, 9, 3, 6, 14, 7, Ореховица 2, Освобождение 3, 98, 1, 5, Пелистър 18, 6, 7, 9а, 3, 3, 12, 4, 7а, 10, 2, 8, 7, 7, 18, Пета/Поп Филип Стоянов/ 4, 7, 36, Петко Р. Славейков 23, 2, 1, 100, 70, 7, 9, 73, 99, 17, 3, 25, 6, 10, 5, 75, 8, 15, 2, 12, 12, 31, 24, 10, Пирин 3, 14, 10, 22, 7, 18, 20, 5, 12, 4, 24, 2, 6, 1, 9, 16, 5, Първа/Илия Колев/ 5, 1, 3, 6, 2, 4, Родопи 9, 9, 12, 2, 5, 10, 8, 7, 29, 1, 3, Седма 5, 1, 7, 3, 12, 3, 2, 17, 4 2, 10, 6, 9, 11, 7, 13, 8, Солун/Мустафа Кьоров/ 6, 7, 15, 3, 1, 9, 13, 5, 8, 11, 11, Софроний 33, 25, 31, 37, 16, 40, 18, 24, 43, 23, 27, 36, 1, 34, 29, 99, 20, 35, 41, 39, 22, 1, 30, 14, 35, 20, 12, 3, 21, 13, 10, 6, 11, 2, 15, 16, 8, 19, 18, 17, 7, 1, Стара Планина 17, 8, 2, 4, 9, 11, 7, 6, 13, 1, 5, 3, Стефан Караджа/Никола Карад 13, 7, 23, 10, 1, 21, 17, 9, 11, 12, 5, 4, 3, 2, 15, 6, 27, Стойко Маджере 14, 22, 14, 5, 3, 6, 11, 13, 23, 20, 8, 21, 9, Стокевица 16, 12, 2, 9, 17, 5, 1, 4, 13, 98, 21, 11, 23, 25, 6, 10, 7, 8, 9а, 99, Стоян Табаков 6, 2, 10, 4, 12, 8, 1, 3, 9, 6, 11, 7, 8, 12, 5, 10, 4, Трещеник 17-84, 1, 3, 2, Тринадесета, Хаджи Никола Вардев 14, 18, 6, 1, 3, 17, 9, 2, 37, 35, 11, 22, 19, 24, 33, 39, 4, 5, 15, 16, 10, 21, 31, 12, 20, 28, 43, 26, 41, Хаджиалиш/Чавдарци/ 5, 10, 6, 2, 48, 110, 48 1, 110, 56, 14, 28, 17, 20, 110, 16, 9, Христо Ботев 31, 68, 35, 51, 37, 41, 49, 40, 9, 47, 39, 57, 74, 55, 9а, 72, 99, 54, 76, 62, 56, 60, 58, 50, 38, 75, 53, 66, 64, 42, 45, 48, 70, 2, 24, 37, 27, 6, 34, 22, 14, 21, 27, 11, 33, 16, 8, 15, 13, 28, 4, 20, 10, 31, 26, 220, 25, 18, 35, 32, 19, 29, 24, 17, 1, 30, 62, 2, 5, 3, 1, Цар Борис III/Георги Димитр 97, 123, 101, 83, 76, 87, 89, 105, 106, 81, 71, 2, 118, 144, 112, 91, 69, 93, 99, 128, 116, 78, 84, 9, 1, 124, 74, 102, 90, 111, 107, 88, 3, 79, 85, 92, 98, 75, 120, 77, 52, 109, 126, 86, 73, 122, 50, 80, 108, 67, 159, 103, 100, 82, 96, 95, 110, 63, 111, 156, 144, 117, 89, 146, 130, 139, 85, 140, 142, 115, 138, 216, 136, 204, 199, 210, 173, 188, 222, 165, 161, 151, 229, 182, 183, 232, 1, 228, 213, 179, 227, 9, 217, 223, 159, 178, 186, 219, 99, 225, 221, 218, 138, 167, 215, 201, 163, 39, 89, 235, 155, 194, 226, 205, 236, 189, 208, 175, 27, 206, 193, 180, 209, 224, 3, 190, 192, 184, 196, 195, 197, 169, 211, 157, 181, 230, 237, 216, 6, 153, 187, 234, 177, 137, 66, 15, 51, 19, 33, 54, 47, 1

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.